2019. május

201918máj13:00Nyíregyházi KritériumNyíregyháza - Országzászló térSzakág:OrszágútKategória:SzabadidősSorozat:MKSZ-Kométa Kritérium Liga

Eredmények

Hely Név Egyesület Pont
WU11
DNS 91 Mármarosi Alexa SZSZKE
U11
1 84 Lencse Máté Szenior Kerékpáros Szabadidő SE 11
2 87 Nagy Előd Tamási Bringasport
DNS 80 Mármarosi Marcell SZSZKE
DNS 81 Bán Botond SZSZKE
WU13
1 92 Horváth Jázmin Szenior Kerékpáros Szabadidő SE
2 93 Csikász Panni
U13
1 86 Balaskó Ádám Szenior Kerékpáros Szabadidő SE 21
2 85 Iványi Zétény Szenior Kerékpáros Szabadidő SE 12
3 83 Péter Lichtenberger Ábris K3SE 11
4 88 Turmann Benjamin Tamási Bringasport
5 89 Könczöl Róbert Tamási Bringasport
6 90 Dudás Zsombor
DNS 82 Renczes Miklós SZSZKE
WU15
U15
1 72 Hancz Tamás Szenior Kerékpáro Szabadidő SE 27
2 73 Gangl Bence Szenior Kerékpáro Szabadidő SE 18
3 76 Fehérvári Marcell Imre KSI.SE 12
4 75 Monostori Noel VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 7
5 71 Lelkes Bence Szenior Kerékpáro Szabadidő SE 2
6 74 Csáki Szabolcs KONTENT-DKSI
WU17
1 67 Sáry Boglárka KSI.SE
2 66 Bagossy Melina Ilona KSI.SE
DNS 65 Kovács Judit KONTENT-DKSI
DNS 68 Fazekas Fruzsina KSI.SE
WU19
1 50 Tircsi Andrea KSI.SE
U17
1 58 Árvai Kristóf KONTENT-DKSI 25
2 63 Orosz Bálint Kontent-DKSI 11
3 59 Holcz Péter KONTENT-DKSI 11
4 61 Szabó Csongor SZSZKE 4
5 57 Páll Zsombor Bendegúz KONTENT-DKSI 2
6 56 Palik Márk Szenior Kerékpáro Szabadidő SE 1
7 55 Farkas Máté Szenior Kerékpáro Szabadidő SE 1
8 60 Sándor Zalán KSI.SE
DNS 62 Bán Benedek SZSZKE
U19
1 46 Hrenkó Norbert NYKSE 55
2 40 Varga Bálint BVSC 17
3 42 Kovács Dániel KONTENT-DKSI 7
4 43 Bagosi Levente András KSI.SE 4
5 45 Mack Márton SZSZKE 3
6 44 Strausz Balázs KSI.SE
DNS 41 Polyák Gábor KONTENT-DKSI
WU23
1 35 László Tamara KSI.SE 2
2 37 Honos Csenge KSI.SE 2
3 36 Kovács Vivien KSI.SE 1
Amatőr férfi 40+
1 122 Boross Károly Emil KONTENT DKSI 12
2 130 Szabó Ferenc KONTENT DKSI 5
3 136 Korhán László Kontent-DKSI 4
4 131 Páll János KONTENT DKSI
5 124 Bálint Péter KONTENT DKSI
6 121 Monostori József BRINGAAJKA SE LAP
7 138 Hovány Róbert LAP
8 128 Csuvár Attila Peloton Cycling Team LAP
9 134 Makai Attila Vinibike KSE LAP
10 132 Csikán István Trikolor KTSK LAP
11 135 Bakos Zoltán nyíregyháza LAP
12 123 Kűhnle Karl Vinibike LAP
DNS 129 Erdős László Békéscsaba
DNS 133 Pristyák József Nyíregyháza
Amatőr férfi 40-
1 127 Horváth Zsolt Vinibike 30
2 125 Vinnai Zsolt Vinibike 11
3 120 Balaskó Milán Szenior Kerékpáro Szabadidő SE 3
4 107 Szvatkó Péter Vinibike 1
5 126 Aranyosi Péter Vinibike
6 110 Székely Benedek Vinibike KSE
7 108 Fodor Dávid Tíbor NYKSE
8 109 Csobán Csaba Kontent-DKSI LAP
9 101 Bakó Jonatán SZSZKE LAP
10 112 Nyíri Zsolt KKB LAP
11 102 Nemes Noel SZSZKE LAP
12 100 Sipeki Benedek Szenior Kerékpáro Szabadidő SE LAP
13 106 Escobar John KKB LAP
DNS 105 Bánfi Dávid
DNS 111 Hegedűs Péter Nyíregyháza
Női amatőr
1 104 Márián Krisztina Miránk-DOMMK
2 103 Schneider Zsófi SZSZKE
Elit Point
1 19 BABOR Daniel (*) PARDUS TUFO PROSTEJOV 108 CZE
2 5 PETRACHE Cristian-Marius UVT-DEVRON WEST CYCLING TEAM 55 ROU
3 24 Pályi Csaba EPRONEX – BSS OIL TEAM 22 HUN
4 3 MÓRICZ Dániel PANNON CYCLING TEAM (PNN) 16 HUN
5 22 GÖNCZY Gergő EPRONEX – BSS OIL TEAM 14 HUN
6 16 RUGOVAC Denis PARDUS TUFO PROSTEJOV 12 CZE
7 28 ZATHURECZKY Márk (*) EPRONEX – BSS OIL TEAM 5 HUN
8 4 OROSZ Gergő (*) PANNON CYCLING TEAM (PNN) 4 HUN
9 9 ANDREI Ionut-Andrei (*) UVT-DEVRON WEST CYCLING TEAM 2 ROU
10 15 SMÉKAL René (*) PARDUS TUFO PROSTEJOV 2 CZE
11 27 SZARKA Gergely (*) EPRONEX – BSS OIL TEAM HUN
12 26 SOLYMOSI Márton EPRONEX – BSS OIL TEAM HUN
13 25 PÁPAI Ádám EPRONEX – BSS OIL TEAM HUN
14 30 LEPOLD Sámuel GREENRIDERS TEAM HUN
15 20 DOLNICEK Marek (*) PARDUS TUFO PROSTEJOV 1p LAP CZE
16 8 FARCAS Remus-Adrian UVT-DEVRON WEST CYCLING TEAM LAP ROU
17 21 DURUCZ Miklós EPRONEX – BSS OIL TEAM LAP HUN
18 6 BABAITA Dan-Mihai (*) UVT-DEVRON WEST CYCLING TEAM LAP ROU
19 10 BLAGOESCU Adrian UVT-DEVRON WEST CYCLING TEAM LAP ROU
20 31 KÁDÁR Csaba GREENRIDERS TEAM LAP HUN
21 12 MOLNÁR Gábor DKSI – KONTENT LAP HUN
22 13 SCHNEIDER Sebestyén DKSI – KONTENT LAP HUN
23 7 CHEPETAN Emil Nicolae UVT-DEVRON WEST CYCLING TEAM LAP ROU
24 1 FORRAY András (*) PANNON CYCLING TEAM (PNN) LAP HUN
25 11 CRISAN Daniel UVT-DEVRON WEST CYCLING TEAM LAP ROU
26 29 MONOSTORI Samu Bendegúz BRINGAAJKA LAP HUN
DNS 2 PELIKÁN János Zsombor PANNON CYCLING TEAM (PNN) HUN
DNS 14 SZENTPÉTERI András DKSI – KONTENT HUN
DNS 17 PSZCZOLARSKI Wojciech PARDUS TUFO PROSTEJOV CZE
DNS 18 MIKSANIK Vladimir (*) PARDUS TUFO PROSTEJOV CZE
DNS 23 KISS Gergely EPRONEX – BSS OIL TEAM HUN

Versenykiírás

Nyíregyháza belvárosában rangos kerékpárverseny kerül megrendezésre. Május 18. Szombati napon városnap keretein belül amatőr, utánpótlás és elit nemzetkozi futamokban mérik össze erejüket a versenyzők.

Időpont

2019. május 18. szombat

Helyszín

Nyíregyháza - Országzászló tér

4400 Nyíregyháza, Országzászló tér

Szervező

NYKSEkerekpar.nykse@gmail.hu 4432 Nyíregyháza Boglárka utca 1/A.

Back to top button
Close
Close
X
X