2019. augusztus

201919augEgész napKiemeltPályakerékpáros Utánpótlás Országos BajnokságTamási - Kerékpáros pályaSzakág:PályaKategória:OB

Eredmények

200m
WU9 lány
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 200 m
1 50 Balaskó Szonja Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület WU9 00:28,671
U11 fiú
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 200 m
1 1 Drucker Péter KSI SE U11 00:22,294
2 2 Nagy Előd Tamási BringaSport Egyesület U11 00:23,147
3 3 Lencse Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U11 00:23,249
WU11 lány
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 200 m
1 35 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület WU11 00:21,638
2 33 Horváth Jázmin Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület WU11 00:22,304
3 34 Kiss Kamilla FTC WU11 00:22,836
4 32 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team WU11 00:24,687
5 31 Tarcsai Boglárka Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület WU11 00:28,285
U13 fiú
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 200 m
1 7 Zsembery Boldizsár Superior MTB Team U13 00:20,106
2 5 Varga Márk Superior MTB Team U13 00:20,614
3 9 Dorogi Alex Kőbánya Cycling Team U13 00:21,237
4 6 Péter-Lichtenberger Ábris K3 SE U13 00:21,847
5 8 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team U13 00:21,855
6 12 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U13 00:21,885
7 11 Balaskó Ádám Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U13 00:22,078
8 14 Ott Olivér Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U13 00:22,142
9 15 Tamás Kristóf Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U13 00:22,909
WU13 lány
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 200 m
1 40 Kiss Viktória FTC WU13 00:21,577
U15 fiú
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 200 m
1 20 Fehérvári Marcell Imre KSI SE U15 00:17,904
2 22 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team U15 00:18,347
3 25 Varga Kristóf Kőbánya Cycling Team U15 00:18,907
4 23 Pakot András Kőbánya Cycling Team U15 00:19,077
5 24 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team U15 00:19,799
6 26 Ruttai Balázs FTC U15 00:19,863
7 29 Hancz Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U15 00:20,168
8 28 Gangl Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U15 00:20,456
9 27 Lelkes Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U15 00:21,991
10 21 Rostás Levente Pécsi JKE-Bringa Akadémia U15 00:23,006
500m
WU9 lány
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 500 m
1 50 Balaskó Szonja Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület WU9 01:04,920
U11 fiú
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 500 m
1 1 Drucker Péter KSI SE U11 00:49,433
2 3 Lencse Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U11 00:54,290
3 2 Nagy Előd Tamási BringaSport Egyesület U11 00:54,667
WU11 lány
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 500 m
1 35 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület WU11 00:50,174
2 33 Horváth Jázmin Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület WU11 00:51,529
3 34 Kiss Kamilla FTC WU11 00:54,164
4 32 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team WU11 00:55,676
5 31 Tarcsai Boglárka Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület WU11 01:04,471
U13 fiú
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 500 m
1 7 Zsembery Boldizsár Superior MTB Team U13 00:45,514
2 9 Dorogi Alex Kőbánya Cycling Team U13 00:47,952
3 5 Varga Márk Superior MTB Team U13 00:49,337
4 8 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team U13 00:49,956
5 6 Péter-Lichtenberger Ábris K3 SE U13 00:50,552
6 11 Balaskó Ádám Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U13 00:50,590
7 14 Ott Olivér Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U13 00:50,712
8 12 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U13 00:51,254
9 15 Tamás Kristóf Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U13 00:55,246
WU13 lány
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 500 m
1 40 Kiss Viktória FTC WU13 00:52,123
U15 fiú
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 500 m
1 20 Fehérvári Marcell Imre KSI SE U15 00:41,097
2 22 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team U15 00:41,117
3 26 Ruttai Balázs FTC U15 00:43,253
4 25 Varga Kristóf Kőbánya Cycling Team U15 00:43,401
5 23 Pakot András Kőbánya Cycling Team U15 00:44,191
6 24 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team U15 00:44,239
7 28 Gangl Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U15 00:45,539
8 29 Hancz Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U15 00:46,021
9 21 Rostás Levente Pécsi JKE-Bringa Akadémia U15 00:48,419
10 27 Lelkes Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U15 00:48,811
1000m
U13 fiú
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 1.000 m
1 7 Zsembery Boldizsár Superior MTB Team U13 01:33,765
2 9 Dorogi Alex Kőbánya Cycling Team U13 01:37,806
3 6 Péter-Lichtenberger Ábris K3 SE U13 01:39,780
4 5 Varga Márk Superior MTB Team U13 01:41,019
5 11 Balaskó Ádám Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U13 01:42,146
6 8 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team U13 01:43,307
7 12 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U13 01:46,152
8 14 Ott Olivér Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U13 01:46,310
9 15 Tamás Kristóf Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U13 01:54,735
WU13 lány
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 1.000 m
1 40 Kiss Viktória FTC WU13 01:46,179
U15 fiú
Rajtszám Név Egyesület Korcsoport ár 1.000 m
1 20 Fehérvári Marcell Imre KSI SE U15 01:25,231
2 22 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team U15 01:26,030
3 25 Varga Kristóf Kőbánya Cycling Team U15 01:28,977
4 28 Gangl Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U15 01:31,022
5 24 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team U15 01:31,324
6 26 Ruttai Balázs FTC U15 01:31,804
7 29 Hancz Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U15 01:32,780
8 21 Rostás Levente Pécsi JKE-Bringa Akadémia U15 01:33,834
9 23 Pakot András Kőbánya Cycling Team U15 01:34,187
10 27 Lelkes Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő Egyesület U15 01:35,318

Időpont

2019. augusztus 19. hétfő

Helyszín

Tamási - Kerékpáros pálya

7090 Tamási, Sport u. 3.

Szervező

Tamási Bringa SEPéti Zoltán főszervező - +36 30 413 5540tamasibringasport@gmail.com 7090 Tamási, Cser László u. 2.

Versenykiírás

 A verseny védnöke: 

Porga Ferenc Tamási város polgármestere és Dr. Princzinger Péter a Magyar Kerékpáros Szövetség elnöke

A verseny rendezője:  Magyar Kerékpáros Szövetség megbízásából Tamási BringaSport Egyesület

Versenyiroda: Tamási kerékpáros pálya, 7090, Tamási Sport u. 3.

A verseny programja: 2019.08.19. Tamási

7:30-8:20 Rajtszám átvétel

8:30 Technikai értekezlet

9:00 Rajt U-9-es korosztállyal kezdve a résztvevők létszámától függően folyamatos rajtoltatással

A bemelegítés idejét a helyszínen a versenybíróság határozza meg. Az országúti ás pályakerékpárokkal indulók külön idősávban fognak tudni bemelegíteni.

Versenyszámok korosztályonként:  

  • U-9 200m-500m állórajtos
  • U-11 200m-500m állórajtos
  • U-13 200m-500m-1000m állórajtos
  • U-15 200m-500m-1000m állórajtos

Verseny díjazása: Az 1.-3. helyezett éremdíjazásban részesül.

Eredményhirdetés helye, ideje: Tamási kerékpáros pálya, az utolsó versenyszám befejezte után 30 perccel.

A pálya adatai: Hossz: 383,055m Dőlésszög egyenesekben 3°, kanyarokban 30°

Nevezési információk:

Nevezés: tamasikerekparsport.hu/palyaob2019

Nevezési határidő: 2019.08.18.

Nevezési díj: 1000,- Ft/fő

Helyszíni nevezés nincs

Információ és versenyszervezői kapcsolat: Péti Zoltán +36-30-413-5540

A verseny az UCI és az Magyar Kerékpáros Szövetség ide vonatkozó szabályai alapján zajlik.

Speciális szabályok:

Az U-9, U-11, U-13, U-15 korosztályok részére az országúti kerékpárok használata engedélyezett, a korosztályoknak megfelelő áttételek alkalmazásával.

Az országúti bajnokságok gyakorlatával megegyezően, csak az adott korosztálynak megfelelő áttétel soros kerék használata engedélyezett.

Váltó szabályozás áttétel lekötés és egyéb megoldások nem megengedett.

Felhívjuk az indulók figyelmét, hogy a UP Pálya OB versenyen:

Nem lesz pontverseny, mint ahogy az országúti kerékpáros indulási lehetőség miatt repülőrajtos futam sem.

Az országúti kerékpárral indulok lekötött fix áttétel (váltó használata tilos) versenyezhetnek, és a bemelegítés alatt sem mehetnek a kék vonal felé. Az áttétel megkötéseknek megfelelő beállításokat kötelezően a verseny előtt a csapatvezetők, szerelők, vagy versenyzők kötelesek megtenni. A versenybíróságnak nem feladata a beállítások elvégzése, csak az ellenőrzés.

Versenybíróság: A versenybíróságot az Magyar Kerékpáros Szövetség és versenyszervezők jelöli ki.

Rajtszámok: A versenyzők kötelesek a szervezők által kiadott rajtszámokat viselni, amelyeket a verseny előtt vehetnek át és a verseny után kötelesek visszaadni, sértetlen tiszta állapotban.

Zárt, kemény héjú fejvédő használata kötelező! A versenyen mindenki saját felelősségére indul, balesetért és az abból adódó károkért a rendezőség nem vállal felelősséget, a helyszíni orvosi ügyelet biztosítva lesz.

Minden indulónak sikeres versenyzést kívánunk!

Back to top button
Close
Close
X
X