2019. szeptember

201901szep00:00Mátra Mountain Bike Maraton (XCM)olimpiai kvalifikációs versenyMátraszentistván - SíparkSzakág:MTB XCKategória:MK,UCI C3

Időpont

2019. szeptember 1. vasárnap

Helyszín

Mátraszentistván - Sípark

Eredmények

Hely. Rajtszám Név Egyesület Idő
Minitáv (112)
    U13 (28)
        Nők (9)
1 M70 MOTOVÁN Dóra Focus Team Hungary 1h06’47
2 M98 HEGEDŰS Heléna Bike Zone Gödöllő 1h13’50
3 M101 RANTAL Sára Crosskovácsi 1h30’28
4 M89 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team 1h34’18
5 M107 SZÁSZ Lívia 1h37’10
6 M94 FAZEKAS Rozanna 1h39’59
7 M117 BALUKA Zsófia 2h01’04
8 M71 GREGOR Johanna 2h07’59
9 M80 HORVÁTH Zorka 3h13’10
        Férfiak (19)
1 M39 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi 55’29
2 M83 DOROGI Alex Martin Kőbánya Cycling Team 57’05
3 M11 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 58’10
4 M35 VARGA Márk Superior MTB Team 59’14
5 M68 HORVÁTH Bence Focus Team Hungary 1h00’07
6 M19 MARCZAL Marcell VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1h01’07
7 M106 MOLNÁR Ágoston Focus Team Hungary 1h01’15
8 M62 ZOKA-UJHELYI Domonkos 1h03’33
9 M85 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team 1h06’10
10 M61 FÖLDESI Csaba Miklós Crosskovácsi 1h10’12
11 M96 KOVÁCS JR. Béla Kontent-DKSI 1h12’42
12 M119 BALUKA Bálint Trek SE 1h18’36
13 M77 SZÉP Damján ZKSE 1h19’10
14 M120 TÜDŐDI Richárd Trek SE 1h22’20
15 M100 MINDSZENTI Áron 1h23’16
16 M29 FAZAKAS Bálint 1h33’52
17 M51 MILONEÁN Jonatán 1h34’57
18 M58 SZIRÁKI Marcell Superior MTB Team 1h39’13
19 M7 BÚS László Teodor C.E.S. 1h47’47
    U15 (9)
        Nők (4)
1 M9 BALI Emese Salgótarjáni HKE 1h04’19
2 M2 BÁLINT Blanka MiGreen Team Visegrád 1h21’46
3 M109 BAUÁR Emese 1h24’23
4 M84 KRAUTWURST Panna Kőbánya Cycling Team 1h35’08
        Férfiak (5)
1 M69 MOTOVÁN Ádám Focus Team Hungary 58’16
2 M13 SZOÓ-KOVÁCS Tódor 1h02’04
3 M25 IZSÓ Dániel AKSE 1h06’14
4 M67 MIKÓ Zsolt Superior MTB Team 1h14’35
5 M87 MAJOROS Balázs 1h20’52
    U17 (6)
        Nők (3)
1 M73 BITTMANN Panna KTM Team Hungary 1h05’21
2 M5 BULA Zsófia 1h13’14
3 M116 HERENCSÉNYI Róza BIKE ZONE Gödöllő 1h17’42
        Férfiak (3)
1 M111 HAN Andrei Claudiu Carcover Racing Team 52’26
2 M26 CSIZMAZIA Bence Péceli TE Cseuz Ördögei 53’38
3 M104 GŐDÉR István Soma 1h08’51
    FELNŐTT (F) (52)
        Nők (22)
1 M97 SZLOVENCSÁK Panka Mátra Biker SC 1h00’44
2 M118 SZÁSZ Eszter Vitalitás SE 1h04’09
3 M57 KUBIK Csenge Superior MTB Team 1h06’06
4 M92 LÁSZLÓ Brigitta 1h08’33
5 M74 DÚL Bernadett Ózdi KE 1h12’37
6 M49 FEKETE Nóra Brigetio KSE 1h14’54
7 M52 SZÉPNÉ CSIBI Mónika 1h18’56
8 M44 JUHÁSZ Dóra 1h24’55
9 M17 CSOMA Anita 1h26’05
10 M81 ALMÁDI Judit 1h28’30
11 M64 BÁLINT Nóra MiGreen Team Visegrád 1h29’11
12 M33 KISSNÉ SZALAI-GINDL Zsófia 1h30’39
13 M115 NAGY Réka Emese 1h31’26
14 M27 KORSÓSNÉ HŐDÖR Katalin Életerő KSE 1h33’07
15 M91 KISHONTI Zsofia 1h37’55
16 M23 OLÁH Dóra Vegan Energy Food Team 1h39’02
17 M78 MÁTYÁSNÉ ILLYÉS Anna 1h51’32
18 M102 RANTAL-TÓTH Zsuzsanna 1h52’09
19 M6 PIPICZ- BÚS Dorottya 1h55’02
20 M66 FODOR Andrea FRO Racing 1h57’49
21 M46 SIMÁNYI Katalin Team CoachKuzma Egyesület 1h57’59
22 M32 MITTERER Csilla 2h01’20
        Férfiak (30)
1 M93 SZABO Gabor 56’55
2 M95 HIDAS Gergely 1h00’31
3 M47 KARDOS Tamás 1h00’38
4 M12 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 1h01’03
5 M55 SZOÓ István 1h02’11
6 M59 BARDÓCZKI Valentin Mátra Biker SC 1h02’14
7 M10 KATÓ László Salgótarjáni HKE 1h03’10
8 M75 MOLNÁR Péter Ózdi KE 1h04’34
9 M105 MÉSZÁROS Milán Tamási BringaSport 1h06’17
10 M99 ANDRAS Varga 1h07’24
11 M42 KUZMA Ádám Team CoachKuzma Egyesület 1h08’48
12 M72 BERTALAN Ákos 1h09’50
13 M34 KISS Bálint 1h12’55
14 M114 POCZIK Viktor Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub 1h13’41
15 M121 MARTON Csaba 1h13’44
16 M79 KRISZTIÁN Timár 1h17’53
17 M50 ANGYAL Zsolt 1h18’43
18 M53 VÁRADY Zoltán 1h20’42
19 M110 MAJOROS Miklós 1h21’01
20 M37 DEÁK Róbert 1h21’52
21 M22 KAPORNAI Gábor 1h22’19
22 M88 SIMON Máté 1h24’46
23 M31 SZEIBERT György 1h29’59
24 M8 KUBIK Zsolt Superior MTB Team 1h31’16
25 M108 SOMOGYI Tamás 1h33’01
26 M28 FAZAKAS László 1h33’39
27 M30 RIBÁR Gyula 1h35’13
28 M113 BORBÉLY Zsolt 1h44’02
29 M14 FODOR István NAGY SE 2h01’13
30 M63 HORVÁTH József 3h13’28
    MASTER 3 (M3) (13)
        Nők (2)
1 M48 KLAMANCSEK Katalin 1h13’20
2 M4 NYÁRI Krisztina 1h40’11
        Férfiak (11)
1 M90 HALÁSZ Károly 1h01’14
2 M21 POLONKAI László HOTE SE 1h03’57
3 M36 SÁLYI Ferenc Mátra Biker SC 1h04’01
4 M60 SIMON Péter Mátra Biker SC 1h09’21
5 M65 ALBERT Zoltán 1h11’29
6 M103 SZELES István 1h19’44
7 M18 SZVERCSEK Zsolt 1h21’37
8 M56 MATULA László CoffeeRUN SE 1h24’15
9 M43 HORVÁTH József Superior MTB Team 1h24’19
10 M3 NEUFELD Ernő Péceli TE Cseuz Ördögei 1h27’03
11 M54 KARAJÁNNISZ Manoisz 1h44’29
    MASTER 4 (M4) (4)
        Férfiak (4)
1 M40 BONDÁR László NYÍR-MTB 1h05’23
2 M16 ANGELI Ervin 1h14’25
3 M24 PALLOS Zoltán Freeriderz SC 1h22’22
4 M82 MÜLLER Antal MiGreen Team Visegrád 1h31’45
Rövidtáv (324)
    U15 (12)
        Nők (1)
1 R208 KISS Luca Vegan Energy Food Team 3h11’44
        Férfiak (11)
1 R106 FELDHOFFER Bálint Fillari Team Budaörs 2h02’13
2 R202 VAS Barnabás Merida Maraton Team-CST 2h07’02
3 R366 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team 2h08’14
4 R352 SZARKA Regő Ózdi KE 2h12’04
5 R364 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 2h15’41
6 R70 DEME Erik Buruczki Training System 2h19’01
7 R367 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 2h26’03
8 R379 FAZEKAS Mór 3h06’23
9 R283 SÓGOR Bence Superior MTB Team 3h09’15
10 R211 TAMÁS Bence DVTK-Freeriderz 3h13’52
11 R276 HANKÓ Benedek 3h40’50
    U17 (16)
        Nők (1)
1 R280 LŐRINCZ Vera Bike Zone Gödöllő 3h14’59
        Férfiak (15)
1 R333 PATAKI Barnabás PCCC 1h57’58
2 R436 HORVÁTH Áron Mihály Limitless Team – XCO Nagykanizsa 2h01’20
3 R91 VARGA Marcell Tamási BringaSport Egyesületre 2h06’19
4 R336 TÖRÖK Huba Crosskovácsi 2h08’52
5 R286 SZEMERE Barnabás 2h13’55
6 R401 CSÁKAI Bence TelkiBike Team 2h14’58
7 R394 KORTIS Zalán Salgótarjáni HKE 2h19’29
8 R347 BERTALAN Tamás Crosskovácsi 2h22’59
9 R141 TÓTH Bálint Superior MTB Team 2h27’11
10 R383 TATÁR Márton Superior MTB Team 2h31’02
11 R80 BÚS Miklós C.E.S. 2h33’28
12 R399 MINDSZENTI Ákos DVTK-Freeriderz 2h34’51
13 R26 HUNICS Balázs Superior MTB Team 2h48’47
14 R277 ILLÉS Márton Péceli TE Cseuz Ördögei 2h50’31
15 R365 KRAUTWURST Bence Kőbánya Cycling Team 3h13’39
    U19 (16)
        Nők (5)
1 R132 BALI Sára Salgótarjáni HKE 2h23’36
2 R334 PATAKI Zsóka PCCC 2h44’33
3 R56 HALÁSZ Angéla 3h13’19
4 R68 BOTTLIK Zsuzsanna 3h48’17
5 R127 GYÖRE Evelin C.E.S. 4h12’04
        Férfiak (11)
1 R51 RITTGASSZER Tamás Superior MTB Team 2h08’41
2 R402 VARGA Dániel Bence Salgótarjáni HKE 2h11’38
3 R165 DARÁNYI Máté Péceli TE Cseuz Ördögei 2h11’47
4 R21 SZVERCSEK Márk ROAD Kse 2h17’03
5 R378 SÁTORI Szabolcs Bence TelkiBike Team 2h22’58
6 R147 MARÓTI János Tatanka Racing Team 2h26’48
7 R168 BARÁTH Simon 2h47’39
8 R371 CHOMIAK Dávid 2h56’02
9 R176 CSONTOS Balázs 2h59’50
10 R232 SZEDELI Krisztián Tamási BringaSport 3h34’13
11 R271 LACZKA Ádám 3h39’56
    FELNŐTT (F) (29)
        Nők (5)
1 R392 BLASKÓ-PERLAKY Evelin 2h46’55
2 R125 KARGUL Anett Bringabanda SC 3h00’27
3 R388 BÓDÁN Zsófia Ózdi KE 3h49’44
4 R416 TORMA Lídia Boglárka BME Cycling 3h51’22
5 R329 LAKATOS Nikoletta 3h54’29
        Férfiak (24)
1 R295 WENCZ Gergő HegyiBringa SE 2h06’26
2 R44 KÁMÁN Krisztián Roprint Racing Team 2h11’14
3 R254 BÉRES Bence ZKSE 2h12’34
4 R37 TÓTH Máté Bringabanda SC 2h14’44
5 R421 BÓDI Márton 2h19’08
6 R278 KENESEI Benjámin 2h31’39
7 R54 BÓCZ Bendegúz 2h42’00
8 R35 PALESS Gergely Péceli TE Cseuz Ördögei 2h42’58
9 R414 SÁLYI Milán Mátra Biker SC 2h44’10
10 R189 LASSÚ Bence Superior MTB Team 2h46’17
11 R360 LIPTÁK Márk Lőrinc 2h46’34
12 R315 JUHÁSZ Róbert Superior MTB Team 2h48’57
13 R284 STOCKER Dávid 2h54’14
14 R417 VIKTOR Mészáros 2h54’25
15 R177 CSONTOS Bence 3h02’29
16 R20 NEUFELD Dávid Péceli TE Cseuz Ördögei 3h12’30
17 R181 LÁZÁR Benedek 3h14’30
18 R270 ERDŐVÖLGYI Richárd Bringabanda SC 3h19’43
19 R289 VARGA Gergő 3h19’50
20 R253 BORODY Bence Fillari Team Budaörs 3h21’00
21 R415 HEGYESI Béla BME Cycling 3h24’21
22 R318 BALÁZS Bódi 3h32’41
23 R264 JAMRIK Egon 3h50’57
24 R311 BOTTLIK Gábor 5h52’42
    MASTER 1 (M1) (76)
        Nők (11)
1 R337 ÖKRÖSNÉ MÉSZÁROS Alexandra Superior MTB Team 2h15’46
2 R409 KISS Nóra Meditech Sport Club 2h28’20
3 R325 HEGEDŰS Beáta Trek Team 2h46’44
4 R123 FERENCZ Anna Bringabanda SC 2h50’34
5 R234 KŐRÖSI Erika 3h13’11
6 R33 KOVÁCS Anikó Bringabanda SC 3h24’48
7 R53 MÁRKUS Melinda Superior MTB Team 3h32’34
8 R355 RADICS Anna 3h42’25
9 R257 MAKARA Alexandra 3h55’52
10 R288 VARGA-NAGY Ágnes 4h04’47
11 R95 SOMOSKŐI Dóra 5h07’57
        Férfiak (65)
1 R412 ZIVCÁK Peter 1h53’44
2 R413 HAUSER Tamas 1h56’59
3 R195 VÁRHIDI Zoltán Merida Maraton Team-CST 2h01’28
4 R4 DEMETER Zoltán Superior MTB Team 2h03’21
5 R319 BÖJTE Csongor Buruczki Training System 2h04’53
6 R133 BÁLINT József Salgótarjáni HKE 2h05’57
7 R274 GERGÁCZ Péter KTM Team Hungary 2h08’35
8 R385 HORVÁTH Tamás 2h09’25
9 R197 TAKÁCS Zoltán Merida Maraton Team-CST 2h09’43
10 R246 VERSÉNYI Viktor 2h10’51
11 R124 GRÉCZI István Bringabanda SC 2h11’33
12 R230 ZEKE Norbert Mátra Biker SC 2h11’56
13 R214 SZIGETI Ferenc 2h14’52
14 R233 CZENKI Tamás ZKSE 2h20’33
15 R90 HARSÁNYI Zoltán 2h21’16
16 R93 SOLYMOSI Gábor 2h21’59
17 R330 NERUDA Nándor Merida Maraton Team-CST 2h24’51
18 R203 VÖDRÖS Gergely Merida Maraton Team-CST 2h25’29
19 R30 BERTA Rajmund HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 2h25’54
20 R121 RIEGEL Dániel Superior MTB Team 2h27’09
21 R49 MAYER Gábor BIKE ZONE Gödöllő 2h28’08
22 R15 FARKAS Milán 2h28’58
23 R350 CSONKA Dávid Buruczki Training System 2h32’47
24 R24 BERECZ Péter 2h33’30
25 R301 GERCSÉNYI András Mátra Biker SC 2h34’44
26 R403 VASS Péter 2h35’49
27 R250 WEBER Alain 2h37’52
28 R134 HORVÁTH Ádám Salgótarjáni HKE 2h39’26
29 R298 VARGA Andras 2h46’39
30 R119 KÉKI Tamás PROTÚR 2h47’12
31 R149 KUKK László 2h53’00
32 R198 DEÁK Dániel 2h54’44
33 R112 TÓTH Ferenc Superior MTB Team 2h55’21
34 R227 RÉPÁSI Roland 2h56’10
35 R122 WOLSKY Norbert 2h56’34
36 R228 NAGY László 3h00’18
37 R239 SZABÓ Gábor 3h00’41
38 R32 KONRÁD Attila 3h00’41
39 R96 CSIKÁSZ Gergely 3h00’53
40 R47 HUGYECZ Attila 3h01’22
41 R217 SÓNYÁK Szabolcs Superior MTB Team 3h02’35
42 R272 SZEGEDI Attila Vegan Energy Food Team 3h03’43
43 R170 DR. HALÁSZ Dávid 3h05’50
44 R273 GÓR Szabolcs 3h07’36
45 R380 POZSGAI József 3h09’39
46 R420 BARBAT Coriolan 669 seiseinove team 3h11’52
47 R387 JAKAB Roland 3h16’04
48 R154 HÁZY Attila 3h17’16
49 R152 HORVÁTH Ádám 3h17’30
50 R12 PLASZKÓ Roland 3h17’49
51 R408 KELEMEN Krisztián MASH Racing Team 3h19’51
52 R362 ALMÁDI László 3h24’43
53 R316 HORNYÁK László Superior MTB Team 3h33’42
54 R3 SEBŐK Gábor NAGY SE 3h36’48
55 R354 BEZOS BURGOS Eduardo 3h40’20
56 R370 BARTHA Gábor 3h41’42
57 R204 MRKVA Tamás 3h42’13
58 R356 SZABÓ Tamás 3h42’25
59 R226 STOCKER István 3h50’07
60 R118 MARÓTI Bence 3h52’43
61 R129 GÁBOR Farkas 4h02’05
62 R308 MILONEÁN Attila 4h02’08
63 R130 KOVÁCS Tamás 4h05’33
64 R222 CSOMÓS Imre 4h18’37
Kizárva
DSQ R42 VÁRNAGY Marcell Superior MTB Team Kizárva
    MASTER 2 (M2) (128)
        Nők (10)
1 R326 IMRE Zsófia PCCC 2h30’14
2 R101 LAKATOS Susann 2h43’24
3 R166 GOLDOVÁNYI Krisztina Péceli TE Cseuz Ördögei 2h44’44
4 R99 WAGNER Viktória Merida Maraton Team-CST 3h08’30
5 R207 BAKONYI Györgyi Vegan Energy Food Team 3h14’51
6 R6 SZŰCSNÉ EKE Enikő 3h24’09
7 R313 ZGUT Éva 4h11’59
8 R156 KALLA Brigitta Jbike Team 4h12’54
9 R252 HÁMORI Judit 4h18’14
10 R94 DR. BUVÁRNÉ FÁRI Andrea 4h53’17
        Férfiak (118)
1 R196 MÉHÉSZ Tamás Merida Maraton Team-CST 2h04’39
2 R328 LACZKO András Sportstuff   Racing 2h04’44
3 R28 HORVÁTH Miklós Chili Sport 2h07’13
4 R349 PAÁR Vilmos ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Movár 2h09’43
5 R390 KLEIN Tamás Footstrong SE 2h11’25
6 R368 SPECZIÁR Viktor Kőbánya Cycling Team 2h12’27
7 R2 KOVÁCS Zoltán 2h13’44
8 R175 SZEDLACSEK Ottó team3K 2h15’06
9 R432 DALLOS Kornél Tatanka Racing Team 2h15’35
10 R59 RÁCZ Ákos Sólyom Team 2h16’24
11 R163 BOGNÁR Balázs Superior MTB Team 2h16’29
12 R281 NAGY Szilárd Bakony Racing Team KSE 2h16’41
13 R36 TÓTH Tamás Mátra Biker SC 2h17’25
14 R372 GALAJDA Péter 2h19’19
15 R396 DR. IMRE Szabolcs Merkapt Maraton Team SE 2h19’21
16 R142 PÁSZTOR László Trek SE 2h19’44
17 R155 VIRÁG Viktor Jbike Team 2h20’45
18 R229 ZSEMBERI Zoltán Bringabanda SC 2h25’09
19 R293 BALOGH Szabolcs Mátra Biker SC 2h26’16
20 R115 KEREK Róbert Sportstuff   Racing 2h26’55
21 R321 CZÉRE Krisztián ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Movár 2h27’24
22 R75 SZAJLAI Gáspár Péter HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 2h27’25
23 R351 KISS Gábor Ózdi KE 2h27’27
24 R256 LOBERMAYER Istvan 2h28’09
25 R242 KOVÁCS Miklós 2h28’41
26 R180 ANDRUSCH István PCCC 2h29’26
27 R102 SAVANYU Roland 2h30’31
28 R263 HOMONNAI Krisztián 2h31’54
29 R345 LADVENICZA Tamás 2h32’54
30 R171 KÖMÖZ Róbert Roprint Racing Team 2h32’58
31 R22 GÖNCZŐ Attila C.E.S. 2h33’00
32 R294 SZASZKÓ Gergő EGER MTB 2h34’04
33 R346 LOVASZ Gabor GIANT Gyömrő 2h35’43
34 R375 NAGY Gábor Mátra Biker SC 2h37’06
35 R236 KEPPLER Miklós Norbert 2h37’38
36 R247 KOLOZSVÁRY Szilárd Brigetio KSE 2h37’41
37 R410 HORVÁTH Győző Superior MTB Team 2h38’31
38 R400 TÓTH Sándor 2h38’36
39 R344 VINCZEFFY Zsolt FOOTSTRONG SE. 2h38’45
40 R245 PINCZE Gábor PCCC 2h39’54
41 R235 CSEHELY Tamás HegyiBringa SE 2h44’57
42 R411 KISS László 2h47’43
43 R314 KORMOS Csaba Superior MTB Team 2h47’52
44 R83 SÁRI Tamás 2h48’50
45 R224 CZAKÓ Csaba 2h49’14
46 R398 KISS Benedek 2h49’15
47 R324 GARAMSZEGI László 2h49’22
48 R374 KOVÁCS-GOMBOS Ádám 2h49’50
49 R84 MICZKÓ János 2h49’52
50 R302 KERSÁNSZKI Tamás 2h50’01
51 R114 DIENES Barnabás EGER MTB 2h54’07
52 R384 TATÁR Antal Superior MTB Team 2h55’21
53 R43 CZAKÓ Péter Jbike Team 2h55’46
54 R16 HALÁSZ László Jbike Team 2h55’46
55 R215 BAKOS János 2h56’24
56 R322 CSONKA István 2h56’48
57 R323 ERDÉLYI Gábor 2h57’34
58 R393 GOLYÁN Szilárd 2h58’08
59 R358 GOMBOLAI László Vitalitás SE 2h58’37
60 R120 OLÀH Zoltàn Green Riders 2h58’56
61 R116 KIRÁLY Ákos 2h59’51
62 R377 SÁTORI Szabolcs 3h00’35
63 R72 JAROS Zsolt Mátra Biker SC 3h00’50
64 R391 KOVÁCS Balázs FOOTSTRONG SE. 3h01’15
65 R61 GÁSPÁR András 3h01’18
66 R338 LŐRINCZ András 3h01’22
67 R317 HÁMORI Kornél Superior MTB Team 3h02’11
68 R389 KOLESZÁR Zoltán 3h02’19
69 R266 SZÉP Zsolt 3h02’20
70 R244 MOLNÁR András 3h02’40
71 R290 VITKOVICS Péter ZKSE 3h03’18
72 R397 EGYED Csaba 3h04’27
73 R405 ZINK Michael Bosch AS 3h05’10
74 R255 DOBAI László 3h05’27
75 R19 DUDÁS-SZABÓ Lajos 3h09’23
76 R25 CSORBA János 3h09’56
77 R38 ADAMKÓ Gergely 3h10’40
78 R238 SZANTO Csaba Superior MTB Team 3h11’17
79 R221 SZÉKELY Tamás 3h12’14
80 R107 HORVÁTH Zsolt 3h12’40
81 R404 JUHÁSZ Imre Merida Maraton Team-CST 3h14’27
82 R193 VITKAI Zoltan Crosskovácsi SE 3h16’08
83 R282 SÓGOR Artúr 3h16’31
84 R373 ZSOLT Juhász EGER MTB 3h16’51
85 R60 KŐSZEGI Csaba Trek SE 3h17’19
86 R332 PAPP Álmos 3h17’40
87 R357 RÁCZ Zoltán 3h20’46
88 R151 KÁRAI István 3h22’30
89 R376 SZRENKÓ Zoltán 3h22’50
90 R225 PRIBULA Adrián MASH Racing Team 3h23’07
91 R29 TÓTH-PÁL János 3h24’49
92 R312 BLAHUT Szabolcs Pedáldöngölők HKE 3h26’15
93 R169 SIMON Zsolt Jbike Team 3h26’16
94 R31 JUHÁSZ József BIKE ZONE Gödöllő 3h28’04
95 R386 SEIBEN Szilárd 3h28’15
96 R69 DEME Roland 3h29’17
97 R307 RIGÓ Zsolt BIKE ZONE Gödöllő 3h29’19
98 R261 BÖSZÖRMÉNYI Tamás Sólyom Team 3h29’55
99 R287 TÓTH László Bringabanda SC 3h32’05
100 R182 VERES Viktor 3h34’52
101 R269 CSANK Zsolt EGER MTB 3h38’39
102 R139 PESTHY Péter 3h39’13
103 R279 KOZÁK Attila Bringabanda SC 3h42’00
104 R433 NAGY Ákos 3h43’09
105 R213 VAMOS Tamas 3h45’44
106 R9 FEHÉR Viktor 3h47’56
107 R103 TAKS Sándor 3h49’18
108 R108 JÁNOSI Zoltán 3h49’55
109 R395 CSÖMÖR József 3h55’54
110 R251 VARGA Tamás 3h56’20
111 R381 SZABÓ Róbert 4h00’51
112 R369 KOCZKA László 4h02’05
113 R62 UDVARIAS Attila 4h02’47
114 R267 ÁCS Viktor 4h03’24
115 R296 GERGELY Tamás 4h10’10
116 R7 MÜLLER Antal MiGreen Team Visegrád 4h11’59
117 R240 HORVÁTH Krisztián 4h21’08
118 R275 HANKÓ Tamás 4h56’03
    MASTER 3 (M3) (35)
        Nők (4)
1 R100 GÁL Erika 2h47’50
2 R292 ĎURČOVÁ Monika 3h06’31
3 R320 BLASTYÁKNÉ FEKÉCS Szilvia 3h45’32
4 R186 HEVESI Kata 4h11’47
        Férfiak (31)
1 R306 FÉSÜS László Meditech Sport Club 1h59’52
2 R104 BOROS Gyula 2h10’57
3 R14 ÓDOR János Kiválók Kerékpáros Sportegyesület 2h12’04
4 R79 BELME Lajos 2h25’44
5 R212 KORSÓS Zoltán Életerő KSE 2h42’43
6 R353 BENCZ Zoltán Footstrong SE 2h44’32
7 R419 CRISTOFALETTI Corrado 669 seiseinove team 2h44’47
8 R85 GIRITI Sándor ÁkosBike Team Aszód 2h45’27
9 R63 KÓKAI Gábor GIANT Gyömrő 2h45’41
10 R310 SELMECZI Imre 2h51’05
11 R361 ZSIGRI Sándor MASH Racing Team 2h51’51
12 R13 LAKATOS Ede Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub 2h52’26
13 R162 LENDER György HegyiBringa SE 2h54’31
14 R305 NAGY Tamás EGER MTB 2h55’02
15 R153 SZABÓ Imre Vegan Energy Food Team 3h00’49
16 R98 JOHN Tuki 3h01’30
17 R191 NÉMETH Lajos 3h01’46
18 R303 KÁLVIN Andor BVSE 3h04’26
19 R73 JUDÁK János 3h05’03
20 R8 TÓTH István SILVER KAJAK 3h07’07
21 R291 ĎURČOV Milan 3h07’14
22 R237 BRANDHUBER Attila PCCC 3h14’38
23 R5 BÁLINT Zsolt MiGreen Team Visegrád 3h24’33
24 R331 SUSÁNYI Tamás 3h31’14
25 R340 HAVASI Gábor 3h32’31
26 R348 FORRÁS Lajos 3h37’10
27 R418 EISENKRAMMER Károly Kőbánya Cycling Team 3h37’22
28 R335 SZALISZNYÓ Róbert EGER MTB 3h46’18
29 R265 MÉRAI Péter 4h06’22
30 R218 BICSKEI Sándor 4h21’07
31 R363 CZIBERE Gábor 4h39’29
    MASTER 4 (M4) (12)
        Nők (1)
1 R241 DR. CZIBÓK Csilla 3h28’08
        Férfiak (11)
1 R285 SZALONTAY András Merida Maraton Team-CST 2h29’51
2 R206 ZELMER Erhard Vegan Energy Food Team 2h38’03
3 R342 PLÁJER Lajos Focus Team Hungary 2h38’22
4 R262 BÖSZÖRMÉNYI László Sólyom Team 2h42’20
5 R339 KÉRI Attila Vuelta Sportegyesület 2h47’20
6 R359 WÁGNER János Vitalitás SE 2h47’28
7 R27 RAKOVICS Vilmos Vuelta Sportegyesület 2h52’05
8 R172 DR. SZAKÁCS Zoltán 3h12’00
9 R11 KOCSI Sándor   Nagykáta 3h17’48
10 R135 JAKAB József Salgótarjáni HKE 3h50’34
11 R258 VARGYAI József 4h19’26
Középtáv (206)
    U19 (8)
        Férfiak (8)
1 K254 GERELY Attila Crosskovácsi 2h44’15
2 K117 IZSÓ Norbert AKSE 2h54’09
3 K28 OSTERLING Ádám MASH Racing Team 2h54’39
4 K64 PINTÉR Patrik Tatanka Racing Team 3h28’07
5 K185 BOTTLIK József 4h41’23
6 K239 BERECZ Zoltán 5h04’55
7 K225 BODÓ Bálint 5h55’28
8 K240 BERECZ Botond 5h58’36
    FELNŐTT (F) (28)
        Nők (7)
1 K255 SOMMER Sabine PopaFlo Arbö Freistadt 2h46’45
2 K251 PINTARIC Blaza Pintatim 3h01’05
3 K250 CSEH Veronika Alpinbike Team Giant Endura 3h16’07
4 K94 BALÁZS Beáta Bringabanda 3h20’21
5 K272 MANZKE Nina Marathon Ibbenbüren 3h26’55
6 K157 TAMÁS Bianka DVTK-Freeriderz 3h44’18
7 K266 KOVÁCS Kinga UTE 4h39’16
        Férfiak (21)
1 K208 FÖLDI Bence Bike Zone Gödöllő 2h47’30
2 K202 HUGAUF Marcell Buruczki Training System 2h49’02
3 K133 DARÁNYI Bence Péceli TE Cseuz Ördögei 2h50’40
4 K228 CSONTÓ Ádám Buruczki Training System 2h56’37
5 K114 VINGL Balázs Trek SE 2h59’49
6 K277 KANYÁRI Botond Superior MTB Team 3h00’27
7 K257 SULYÁNSZKI Zsolt 3h17’24
8 K160 ERŐS András Merida Maraton Team-CST 3h25’25
9 K278 SZAMOS Márton ATCX 3h33’22
10 K60 ZSUTAI Máté 3h36’13
11 K181 JÓZSA Dániel Merida Maraton Team-CST 3h49’40
12 K12 HORNUNG András VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 3h54’42
13 K22 KÁLÓCZI Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 3h54’42
14 K196 FÖLDI Balázs 4h03’11
15 K30 BORBÉLY István Jbike Team 4h08’49
16 K273 LEKENY Márk 4h11’54
17 K91 SIMON Péter Superior MTB Team 4h24’32
18 K339 SÓVÁRI Gergely 4h36’39
19 K180 BÖRÖCZKY Péter 4h44’06
20 K209 ÁDÓK Róbert 4h54’01
21 K36 KISS László 6h03’05
    MASTER 1 (M1) (55)
        Nők (5)
1 K52 LÁNG Melinda Meditech Sport Club 3h18’45
2 K221 SZEKERES Viktória KTM Team Hungary 3h28’17
3 K54 PATAKY Kitti Bringabanda SC 3h32’55
4 K25 HUDÁK Szilvia Merkapt Maraton Team SE 4h03’59
5 K90 PROHÁSZKA Judit 6h09’02
        Férfiak (50)
1 K170 KARAFA Balázs Merida Maraton Team-CST 2h45’51
2 K246 HÉJJA Attila Superior MTB Team 2h48’46
3 K95 CZINKOCZKI Zoltán Bringabanda SC 2h56’57
4 K263 FRÖLICH Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület 2h58’49
5 K248 IBRÁNYI Attila Vitalitás SE 2h59’29
6 K17 ÖKRÖS Benedek Mesterbike 575 Team 3h01’00
7 K13 HORVÁTH Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 3h03’47
8 K63 MÁJER Balázs Merida Maraton Team-CST 3h03’56
9 K276 ALEXANDRU Bran 669 seiseinove team 3h05’53
10 K211 VARGA István Fehérvár Cycling Team 3h05’55
11 K128 HACSI Ákos team3K 3h07’09
12 K105 SZABÓ Zsolt Életerő KSE 3h09’08
13 K182 MÁTIS Barnabás Pavé Cycling Academy 3h10’34
14 K247 NAGY Norbert Kisvárda és Környéke Bringások KSE 3h12’35
15 K275 SZTREHÁRSZKY László Bringabanda 3h16’20
16 K175 KOVÁCS Tamás Team Heavy Pedál – Szeged 3h17’32
17 K338 ISTENES Ferenc Tatanka Racing Team 3h20’04
18 K86 KATONA Bálint 3h24’25
19 K39 VASS István 3h26’58
20 K98 MOLNÁR Gergely Bringabanda SC 3h26’58
21 K132 REZNIK Sándor PCCC 3h29’40
22 K217 PETROMÁRKÓ Miklós BIKE ZONE Gödöllő 3h33’54
23 K97 VADÓCZ Máté Szingo SE 3h33’58
24 K189 KIRÁLY József Superior MTB Team 3h36’52
25 K252 SZABÓ László Csaba 3h37’22
26 K93 ZENTAI Zsolt Superior MTB Team 3h38’29
27 K340 PÁLMAI Zsolt ZKSE 3h45’09
28 K227 BEÖTHY Miklós 3h47’42
29 K34 BOLLÓK Norbert VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 3h55’29
30 K11 GULYÁS Péter Merida Maraton Team-CST 3h57’22
31 K104 FODOR József Életerő KSE 3h57’34
32 K24 PAP Péter 3h58’21
33 K70 SVÉD Csaba Trek SE 3h59’39
34 K188 FARKAS János 3h59’44
35 K92 VARGA Ádám 4h12’29
36 K204 OSKÓ Dániel 4h13’35
37 K76 PALLAG Tamás 4h15’01
38 K178 PÁZMÁNDI Peti HOTE SE 4h17’10
39 K220 SZAKÁCS István 4h21’19
40 K207 TAMÁS Pál 4h26’29
41 K206 TAKÁCS Máté Superior MTB Team 4h27’43
42 K191 VINCZE Dávid Bringabanda SC 4h32’01
43 K268 SZÖLLŐSI Imre 4h33’54
44 K108 LÓTH Gábor 4h36’59
45 K183 SZÖGI Csaba 4h37’38
46 K169 FÖLDI László 4h59’34
47 K203 KOVÁCS Péter 5h01’44
48 K171 BAKSA Tamás 5h13’22
49 K26 FÉSŰS Gábor 5h17’58
50 K14 KÖNCZÖL Gábor 5h44’55
    MASTER 2 (M2) (83)
        Nők (4)
1 K341 CHOVANYECZ Emese ZKSE 3h42’46
2 K145 KARÁCSONYI Ildikó Merida Maraton Team-CST 4h22’12
3 K19 NAGY Noémi Fehérvár Cycling Team 4h37’23
4 K235 ÖKÖRDI Réka 4h43’30
        Férfiak (79)
1 K256 SOMMER Alexander 2h49’24
2 K229 FEKETE Zsolt Bakony Racing Team KSE 2h54’08
3 K146 KOVÁCS András Merida Maraton Team-CST 2h54’58
4 K245 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egyesület 2h55’15
5 K267 SÁROSI Endre 3h01’14
6 K96 VASTAG Szabolcs Bringabanda SC 3h03’10
7 K210 NABHA Ilias 3h07’44
8 K230 DERVALICS Gábor ZKSE 3h09’31
9 K259 BERKES MÉSZÁROS János 3h13’33
10 K168 CSÁMPA Tibor Buruczki Training System 3h16’00
11 K106 KÓSZÓ Balázs Team Heavy Pedál – Szeged 3h17’02
12 K143 FEDOR István Merida Maraton Team-CST 3h21’25
13 K269 KOTROCZÓ Nándor Salgótarjáni HKE 3h22’58
14 K159 MÓCZÁR Adorján BIKE ZONE Gödöllő 3h24’39
15 K265 KÁLDI Tamás ZKSE 3h26’09
16 K131 LOSONCZI Laszlo 3h33’11
17 K58 KISPÁL Gábor Jbike Team 3h34’04
18 K219 SOÓS Károly Sólyom Team 3h34’20
19 K102 KELEMEN Attila Kisvárda és Környéke Bringások KSE 3h36’58
20 K144 KARAKAI Viktor Merida Maraton Team-CST 3h37’27
21 K241 BITTMANN Zsolt KTM Team Hungary 3h41’58
22 K61 DR. BÚS László C.E.S. 3h42’19
23 K345 BALÁZSI Péter 3h44’47
24 K42 KISS István Bike Zone Gödöllő 3h45’17
25 K262 MÉSZÁROS Gábor Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub 3h47’48
26 K242 PAPP Zoltán 3h48’23
27 K49 MOHÁCSI Géza 3h48’42
28 K177 KAMOCSAI László Superior MTB Team 3h50’50
29 K5 SZŰCS Tibor 3h51’33
30 K334 TAKÁCS Szabolcs 3h51’48
31 K41 BULA Tamás 3h52’01
32 K342 TÁVOLY Tamás 3h52’57
33 K138 MOLNÁR Csaba 3h53’28
34 K264 ASZTALOS Gergely 3h53’43
35 K237 BARTOKOS Gábor Focus Team Hungary 3h54’32
36 K343 ZSIGMONDI Zoltán 3h57’01
37 K190 KURINCZI Engelbert 3h57’39
38 K222 VARGA Balázs 3h58’01
39 K110 BAGI Csaba 3h58’39
40 K165 PALÁSTI Zsolt 3h58’54
41 K176 SRAM Gábor Bringabanda SC 4h00’18
42 K23 MÓDER Zoltán Evolúció Kisbér 4h00’23
43 K69 NAGY Zoltán Merida Maraton Team-CST 4h01’33
44 K226 ABRÁN József 4h01’53
45 K9 MÁRTON András 4h02’33
46 K77 GYÖRE Szabolcs C.E.S. 4h04’52
47 K21 TÓTH István 4h11’25
48 K129 KISJESZENI-JESZENSZKY Zsolt 4h12’11
49 K344 PÁTKAI Balázs 4h14’05
50 K258 VIKARTOVSZKY János Tatanka Racing Team 4h16’23
51 K261 BAKONDI Attila 4h17’05
52 K215 NÉMETH Róbert 4h18’38
53 K6 SZEMERE Márton 4h19’37
54 K260 FLAMICH Gábor 4h20’43
55 K27 HOLLÓ Tibor Merida Maraton Team-CST 4h22’38
56 K65 BENEDEK Gábor Bike Zone Gödöllő 4h25’59
57 K118 KŐVÁRI Richárd C.E.S. 4h27’04
58 K79 LOBODA Attila 4h29’41
59 K149 BOTH Zoltán Merida Maraton Team-CST 4h33’08
60 K218 ROSTA Gábor 4h34’53
61 K163 MOLNÁR Gábor 4h36’58
62 K184 STEIN József – György Velo Sport Oradea 4h37’01
63 K213 BAKOCS Péter 4h37’14
64 K205 KOCZIHA Zoltán Feta Cycling Team 4h37’36
65 K195 BUDENSZKI Péter Vitalitás SE 4h44’10
66 K197 OROSHÁZI Róbert 4h46’09
67 K4 NOVÁK Zoltán VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 4h49’14
68 K167 DEBRE László 4h49’50
69 K107 ZIMMER Mátyás evosoft 4h52’34
70 K192 ZSENEI Ferenc 4h56’40
71 K115 NYIRCSÁK Roland EGER MTB 4h58’06
72 K119 NAGY Ferenc Döke Komlói Egyesülete 4h59’19
73 K127 BARANYAI Zoltán 4h59’59
74 K162 BINDER László Életerő KSE 5h00’29
75 K101 MÉSZÁROS Zsolt 5h00’34
76 K212 TÓTH Tibor 5h08’00
77 K81 BÁLÓ Krisztián 5h26’55
78 K200 GÁSPÁR Gábor 5h41’22
79 K148 HIDVÉGI Ariel Merida Maraton Team-CST 5h41’53
    MASTER 3 (M3) (32)
        Férfiak (32)
1 K179 FELDHOFFER András Fillari Team Budaörs 3h08’03
2 K166 BODÓCS Mihály Meditech Sport Club 3h21’43
3 K99 TAKÁCS Gábor Salgótarjáni HKE 3h22’10
4 K155 GÖNCZI Attila DVTK-Freeriderz 3h22’55
5 K33 KARDOS Tibor 480 Fit Boys-PJKE 3h25’26
6 K83 FREEMAN Karl 3h25’57
7 K224 SZABÓ György 3h29’48
8 K156 TAMÁS Tibor DVTK-Freeriderz 3h31’16
9 K270 ROZGONYI Sándor Buruczki Training System 3h36’26
10 K43 LŐRINCZ János Bike Zone Gödöllő 3h36’26
11 K15 MIHÁLYI Zoltán 3h36’55
12 K186 TÓTH Árpád Bike4life 3h38’08
13 K152 KONCZ Róbert 3h53’11
14 K47 GELENCSÉR Ferenc Superior MTB Team 3h53’24
15 K68 KRAJNYÁK Tibor 3h54’42
16 K234 SZEGI Amondó 4h03’15
17 K48 HALÁSZ Jozsef 4h11’18
18 K38 DÓZSA György Superior MTB Team 4h11’42
19 K153 DEÁK Ferenc 4h21’49
20 K201 SAJCZ László Péceli TE Cseuz Ördögei 4h22’02
21 K216 PASS Ferenc 4h24’49
22 K37 MARLOK Róbert 4h29’46
23 K87 KONDACS Zoltán Team Heavy Pedál – Szeged 4h33’39
24 K73 SILINGER István Marcali KSE 4h33’40
25 K172 DALOS István 4h36’57
26 K67 KIRÁLY László 4h37’17
27 K243 SZÁRAZ Zoltán C.E.S. 4h45’36
28 K111 BENEDEK Zoltán 4h46’44
29 K274 JOBBÁGY András 5h01’26
30 K88 KOZÁR László 5h08’05
31 K223 JAROS Péter Mátra Biker SC 5h36’14
Kizárva
DSQ K142 PÓSFALVI Tamás Merida Maraton Team-CST Kizárva
Hosszútáv (64)
    FELNŐTT (F) (27)
        Férfiak (27)
1 H85 VIŠŇOVSKÝ Tomas 3h46’48
2 H78 SCHÖGGL David KTM Pro Team 3h54’31
3 H89 BLAZSÓ Márton Mesterbike 575 Team 4h03’33
4 H69 VANDEN HAESEVELDE Rob 4h06’25
5 H73 BORSOS Benedek SVS Pro Team 4h12’26
6 H75 GEIMECKE Sebastian 4h14’52
7 H79 KÜRBISCH Martin KTM Pro Team 4h16’16
8 H74 TERMENS NADAL Josep 4h17’29
9 H86 ANDERLE Florian RSV Stadtilm 4h21’29
10 H68 KUBA Ronald Brigetio KSE 4h22’43
11 H70 SYLVESTER Balázs Tibor ZKSE 4h23’41
12 H34 BÜCKEN Felix Marathon Ibbenbüren 4h25’32
13 H87 ROTHE Phillipp RFV Die Löwen Weiner 4h26’41
14 H71 VIGH Zoltán Kontent-DKSI 4h27’51
15 H47 GERSTMAYER Dávid MTB Club München e.V. 4h28’40
16 H9 VARGA Viktor Tamási BringaSport 4h33’18
17 H77 JOZWIK Andrzej ASE Trek Gdynia 4h40’43
18 H80 KÖZLE Johannes 4h55’45
19 H83 DAVID Eric 4h58’10
20 H42 NOCHTA Zsolt VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 5h28’07
21 H52 MÁHR Péter Bike Zone Gödöllő 5h44’44
22 H76 KATONA Norbert 5h54’17
23 H39 MÉSZÁROS Máté 5h55’44
24 H63 FODOR Dávid Ózdi Kerékpáros Egyesület 5h57’49
25 H54 BODA Péter Kristóf Mesterbike 575 Team 6h25’47
26 H18 FARKAS Péter 6h27’42
27 H32 FARKAS Gergő 6h55’30
    MASTER 1 (M1) (14)
        Férfiak (14)
1 H25 ZSIVITY Zorán Mesterbike 575 Team 4h18’32
2 H27 HATTYÁR Dániel Merida Maraton Team-CST 4h41’33
3 H11 KOVÁCS Tamás Mesterbike 575 Team 4h46’56
4 H13 BAKOS Gergő Salgótarjáni HKE 5h01’48
5 H35 ÁRVA Zsolt DVTK-Freeriderz 5h08’41
6 H22 VRATARICS Kornél 5h17’57
7 H66 KEÖD Ágoston Bakony Racing Team KSE 5h31’26
8 H62 BAHUL József Ózdi Kerékpáros Egyesület 5h36’57
9 H44 TÓTH Tibor evosoft 5h43’04
10 H65 LES Norbert 5h45’00
11 H48 DÉVAI Dániel Mátra Biker SC 5h58’47
12 H43 KOVÁCS Tamás Zomby NAGY SE 5h59’07
13 H41 JUHÁSZ Gergely Team Heavy Pedál – Szeged 6h07’18
14 H55 BODNÁR Márton HegyiBringa SE 6h31’05
    MASTER 2 (M2) (23)
        Férfiak (23)
1 H36 FERNANDEZ GARRIDO Roberto MTB Torrelavega 4h09’24
2 H72 MEDGYES Gábor KTM Team Hungary 4h35’00
3 H4 HASENFRATZ Péter PCCC 4h38’11
4 H30 KIS József Merida Maraton Team-CST 4h48’51
5 H5 HORVÁTH József Mesterbike 575 Team 4h57’14
6 H8 SZÁVA Tamás KKB SE 5h07’26
7 H16 PAPP Atilla Meditech Sport Club 5h15’52
8 H88 MIKÓCZI Géza Trek Team 5h20’01
9 H2 LADÁNYI Miklós Merkapt Maraton Team SE 5h20’39
10 H29 VAS Péter Merida Maraton Team-CST 5h26’12
11 H3 SZILÁGYI Szabolcs MASH Racing Team 5h28’33
12 H23 NÉMETH Roland VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 5h32’11
13 H67 KUN Dávid 6h03’41
14 H40 ENGELBERTS Ben 6h08’24
15 H21 KIS András Szegedi Kerékpáros SC 6h14’44
16 H81 BULENS Tom 6h23’29
17 H45 ELEK Gábor 6h32’35
18 H50 FÖLDESI Gábor Crosskovácsi SE 6h41’25
19 H10 DR. BUVÁR István 6h53’47
20 H7 BIHARI Tibor Team Heavy Pedál – Szeged 6h55’00
21 H14 FARKAS Attila Salgótarjáni HKE 7h00’25
22 H61 WILFING Zoltán Focus Team Hungary 7h05’06
Kizárva
DSQ H46 DÉNES Száraz Kizárva

Szervező

Vuelta Kft.info@vuelta.hu 1103 Budapest, Hangár utca 10.

Back to top button
Close
Close
X
X