Szervező
Rajtlisták, eredmények
ISKOLÁS KATEGÓRIA
Összesítő tábla | ||||||||||||||||||||||
1. | 2. | 3. | 4. | Lőtt | Kapott | Pont | Helyezés | |||||||||||||||
Tata 2 | 0 | : | 5 | 1 | : | 6 | 1 | : | 10 | 0 | : | 5 | 2 | 26 | 0 | V | ||||||
Tata 1 | 5 | : | 0 | 0 | : | 10 | 2 | : | 6 | 5 | : | 3 | 12 | 19 | 6 | III | ||||||
Prerov | 7 | : | 1 | 10 | : | 0 | 10 | : | 1 | 9 | : | 0 | 36 | 2 | 12 | I | ||||||
Olomouc | 1 | : | 7 | 6 | : | 4 | 6 | : | 2 | 5 | : | 0 | 18 | 13 | 9 | II | ||||||
Baj 1 | 6 | : | 1 | 4 | : | 6 | 0 | : | 9 | 3 | : | 5 | 13 | 21 | 3 | IV | ||||||
Eredmények | ||||||||||||||||||||||
1.hely: | Prerov | : | Karas Tomás | – | Bubenik Denis | TJ SPARTAK PREROV | ||||||||||||||||
2.hely: | Olomouc | : | Pridal Martin | – | Doupak Zdislav | RC Lostau | ||||||||||||||||
3.hely: | Tata 1 | : | Gyarmati Botond | – | Hárskúti Péter | TAC | ||||||||||||||||
4.hely: | Baj 1 | : | Lippai Gábor | – | Koblencz Márk | Baj KSE | ||||||||||||||||
5.hely: | Tata 2 | : | Újvári Dániel | – | Madarász István | TAC |
JUNIOR KATEGÓRIA
Összesítő tábla | |||||||||||||||||||||
1. | 2. | Lőtt | Kapott | Pont | Helyezés | ||||||||||||||||
Olomouc | 1 | : | 8 | 1 | : | 4 | 2 | 12 | 0 | III | |||||||||||
Prerov | 8 | : | 1 | 5 | : | 1 | 13 | 2 | 6 | I | |||||||||||
Baj 1 | 1 | : | 5 | 4 | : | 1 | 5 | 6 | 3 | II | |||||||||||
Eredmények | |||||||||||||||||||||
1.hely: | Prerov | : | Karas Matej | – | Nitsche Miehal | TJ SPARTAK PREROV | |||||||||||||||
2.hely: | Baj 1 | : | Bognár Dániel | – | Réső Tamás | Baj KSE | |||||||||||||||
3.hely | Olomouc | : | Pridal David | – | Antonieek Denis | RC Lostau |
FELNŐTT A KATEGÓRIA
Összesítő tábla | ||||||||||||||||||||||
1. | 2. | 3. | 4. | Lőtt | Kapott | Pont | Helyezés | |||||||||||||||
Olomouc | 5 | : | 4 | 2 | : | 9 | 3 | : | 9 | 2 | : | 5 | 12 | 27 | 3 | IV | ||||||
Prerov | 4 | : | 5 | 6 | : | 6 | 2 | : | 4 | 3 | : | 8 | 15 | 23 | 1 | V | ||||||
Cham | 5 | : | 2 | 6 | : | 6 | 9 | : | 3 | 2 | : | 4 | 22 | 15 | 7 | II | ||||||
Svitavka | 2 | : | 5 | 1 | : | 7 | 4 | : | 2 | 5 | : | 2 | 12 | 16 | 6 | III | ||||||
St.Pölten | 9 | : | 2 | 7 | : | 1 | 4 | : | 2 | 8 | : | 3 | 28 | 8 | 12 | I | ||||||
Eredmények | ||||||||||||||||||||||
1.hely: | St.Pölten | : | Jan Stibor | – | David Richtr | ARBÖ | ||||||||||||||||
2.hely: | Cham | : | Guntrum Oliver | – | Honsa Dankon | SVK | ||||||||||||||||
3.hely: | Svitavka | : | David Peter | – | Michal Musil | Kolová | ||||||||||||||||
4.hely: | Olomouc | : | Autonicek Denis | – | Tomeek Karel | RC Lostau | ||||||||||||||||
5.hely: | Prerov | : | Michel Nitschl | – | Mates Karas | TJ SPARTAK PREROV |
FELNŐTT B KATEGÓRIA
Összesítő tábla | ||||||||||||||||||||||
1. | 2. | 3. | 4. | Lőtt | Kapott | Pont | Helyezés | |||||||||||||||
Baj 1 | 8 | : | 2 | 2 | : | 4 | 8 | : | 2 | 4 | : | 3 | 22 | 11 | 9 | II | ||||||
Tata/Baj 2 | 2 | : | 8 | 3 | : | 3 | 2 | : | 5 | 0 | : | 5 | 7 | 21 | 0 | V | ||||||
Baj 3 | 3 | : | 4 | 3 | : | 3 | 2 | : | 8 | 0 | : | 10 | 8 | 25 | 1 | IV | ||||||
Baj 2 | 4 | : | 3 | 0 | : | 10 | 5 | : | 2 | 3 | : | 4 | 12 | 19 | 6 | III | ||||||
Tata/Baj 1 | 4 | : | 2 | 10 | : | 0 | 10 | : | 0 | 5 | : | 0 | 29 | 2 | 12 | I | ||||||
Eredmények | ||||||||||||||||||||||
1.hely: | Tata/Baj 1 | : | Toma Vilmos | – | Árendás Tamás | Tata/Baj | Magyar Bajnok | |||||||||||||||
2.hely: | Baj 1 | : | Krausz Bence | – | Orcsik Viktor | Baj KSE | ||||||||||||||||
3.hely: | Baj 2 | : | Ruttner Viktor | – | Grósz József | Baj KSE | ||||||||||||||||
4.hely: | Baj 3 | : | Bognár Dániel | – | Réső Tamás | Baj KSE | ||||||||||||||||
5.hely: | Tata/Baj 2 | : | Szűcs Mátyás | – | Jánó Péter | Tata/Baj |
FELNŐTT HELYOSZTÓ
Eredmények | |||||||||||||||||||||
1.hely: | St.Pölten | : | Jan Stibor | – | David Richtr | ARBÖ | |||||||||||||||
2.hely: | Tata/Baj 1 | : | Árendás Tamás | – | Toma Vilmos | TAC/Baj KSE | |||||||||||||||
3.hely | Cham | : | Guntrum Oliver | – | Honsa Dankon | SVK | |||||||||||||||
4.hely | Baj 1 | : | Orcsik Viktor Péter | – | Krausz Bence | Baj KSE | |||||||||||||||
5. hely | Svitavka | : | David Peter | – | Michal Musil | Kolová | |||||||||||||||
6. hely | Baj 2 | : | Ruttner Viktor | – | Grósz József | Baj KSE | |||||||||||||||
7. hely | Olomouc | : | Autonicek Denis | – | Tomeek Karel | RC Lostau | |||||||||||||||
8. hely | Baj 3 | : | Réső Tamás | – | Bognár Dániel | Baj KSE | |||||||||||||||
9. hely | Prerov | : | Michel Nitschl | – | Mates Karas | TJ SPARTAK PREROV |