2019. július

2019júl28Egész napDebrecen Autó Maraton HT120/RT55TOUR DE DEBRECENDebrecen - Nagyerdei StadionSzakág:OrszágútKategória:Szabadidős

Eredmények

RT55

Helyezés Név Egyesület Nem Korcsoport Idő
 55km  Férfi
1 VINNAI ZSOLT Férfi Master 1:31:21
2 Kovács Gergő (csere) Férfi Felnőtt 1:31:24
3 Korhán László KONTENT DKSI Férfi Senior 1:31:25
4 Szvatkó Péter Férfi Felnőtt 1:31:26
5 HOLCZER PÉTER KONTENT DKSI Férfi U23 1:31:26
6 Izsó Norbert Férfi U23 1:31:26
7 Gáspár Levente Férfi Master 1:31:27
8 Kajdy Károly Férfi Felnőtt 1:31:27
9 Szabó Viktor Férfi Felnőtt 1:31:27
10 Kapornai József Férfi Master 1:31:28
11 Hagyó Péter Férfi Felnőtt 1:31:28
12 Fábián Mihály Férfi Master 1:31:28
13 Csepregi András Férfi Master 1:31:29
14 Hatvani Róbert Férfi Felnőtt 1:31:29
15 Virág Attila Férfi Felnőtt 1:31:29
16 Gabriel Kronberger Férfi Felnőtt 1:31:29
17 Nagy László Férfi Senior 1:31:31
18 Barhács László Férfi Master 1:31:41
19 Török Bence Férfi Felnőtt 1:31:42
20 Erki István Férfi Master 1:31:43
21 Michael Dee Férfi Master 1:32:05
22 Nagy Zoltán Férfi Master 1:32:05
23 Virág Norbert Férfi Felnőtt 1:32:08
24 Molnár Tibor Férfi Senior 1:32:17
25 Nagy Sándor Férfi Senior 1:32:17
26 Hudák Péter Férfi Felnőtt 1:32:19
27 ÁRVAI KRISZTIÁN KONTENT DKSI Férfi U23 1:32:30
28 Tamás Zsolt Férfi Felnőtt 1:32:31
29 Kiss Sándor Férfi Senior 1:32:59
30 Németi Imre Férfi Master 1:33:10
31 Szulics Zsolt Férfi Senior 1:33:22
32 Unger Tibor Férfi Senior 1:33:40
33 Fábián Viktor Férfi U23 1:33:43
34 Isaila Lucian Férfi Senior 1:38:39
35 Marsai Máté MGM Trade Hungary Kft. Férfi Felnőtt 1:40:52
36 Kólya Tamás KONTENT DKSI Férfi Felnőtt 1:40:56
37 Orosházi Róbert Férfi Master 1:42:55
38 Dr. Bánki László Férfi Master 1:43:27
39 Dr. Kiss József Férfi Master 1:43:36
40 Szilágyi Zoltán Férfi Master 1:47:12
41 Domonkos László Férfi Felnőtt 1:47:12
42 Orosz Ádám Férfi Felnőtt 1:47:15
43 Müller Mihály Férfi Senior 1:47:16
44 CSIKOS JÁNOS KONTENT DKSI Férfi Senior 1:47:21
45 Nagy Soma Férfi U23 1:50:22
46 Pecséri Norbert Férfi Felnőtt 1:50:23
47 Fekete László Férfi Senior 1:50:24
48 Karanyic István Férfi Master 1:50:25
49 Madarassy-Nagy Attila Férfi Felnőtt 1:51:39
50 Barta Attila Férfi Senior 1:51:40
51 Ritter Richárd Férfi Master 1:51:42
52 Marsai Gábor MGM Trade Hungary Kft. Férfi Felnőtt 1:54:43
53 Hamvas Péter Férfi Master 1:54:47
54 Fekete Márton Férfi Felnőtt 1:56:39
55 Tóth Krisztián Férfi Master 1:57:37
56 Csuhai Márk Férfi Felnőtt 2:00:02
57 Vass László Férfi Senior 2:00:56
58 Fazekas László Férfi Felnőtt 2:02:41
59 Burai János Férfi Senior 2:08:22
60 dr. Sin Zoltán Férfi Master 2:09:18
61 Kaltenecker Krisztián Férfi Master 2:10:01
62 Kerekes László Férfi Master 2:10:32
63 Pallag István Férfi Senior 2:11:50
64 Sin Attila Férfi U23 2:13:28
65 Fábri Mátyás Férfi Master 2:27:12
66 Svarda Csaba Férfi Felnőtt 2:28:37
67 Feleki Tamás Férfi Master 2:37:11
68 KOCZA ISTVÁN Férfi Master 3:05:37
 55km  Nő
1 Hagyó Anita Felnőtt 1:32:02
2 Őry Kinga Felnőtt 1:32:16
3 Nyéki Eszter Master 1:51:37
4 Fodor-Fejes Adrian Adél Egri Triatlon Klub Senior 2:00:04
5 Ménesné Óvári Judit Senior 2:00:34
6 Konkoly Andrea Felnőtt 2:04:02
7 Kiss Réka Felnőtt 2:08:23
8 Szöllősiné Bujdosó Klára Master 2:14:28
9 Németh Tamara Felnőtt 2:15:35
10 Fábri Mátyásné Felnőtt 2:27:14
11 Tamásné Kiss Ágnes Felnőtt 2:28:14
 55km  U23  Férfi
1 HOLCZER PÉTER KONTENT DKSI Férfi U23 1:31:26
2 Izsó Norbert Férfi U23 1:31:26
3 ÁRVAI KRISZTIÁN KONTENT DKSI Férfi U23 1:32:30
4 Fábián Viktor Férfi U23 1:33:43
5 Nagy Soma Férfi U23 1:50:22
6 Sin Attila Férfi U23 2:13:28
 55km  Felnőtt  Férfi
1 Kovács Gergő (csere) Férfi Felnőtt 1:31:24
2 Szvatkó Péter Férfi Felnőtt 1:31:26
3 Kajdy Károly Férfi Felnőtt 1:31:27
4 Szabó Viktor Férfi Felnőtt 1:31:27
5 Hagyó Péter Férfi Felnőtt 1:31:28
6 Hatvani Róbert Férfi Felnőtt 1:31:29
7 Virág Attila Férfi Felnőtt 1:31:29
8 Gabriel Kronberger Férfi Felnőtt 1:31:29
9 Török Bence Férfi Felnőtt 1:31:42
10 Virág Norbert Férfi Felnőtt 1:32:08
11 Hudák Péter Férfi Felnőtt 1:32:19
12 Tamás Zsolt Férfi Felnőtt 1:32:31
13 Marsai Máté MGM Trade Hungary Kft. Férfi Felnőtt 1:40:52
14 Kólya Tamás KONTENT DKSI Férfi Felnőtt 1:40:56
15 Domonkos László Férfi Felnőtt 1:47:12
16 Orosz Ádám Férfi Felnőtt 1:47:15
17 Pecséri Norbert Férfi Felnőtt 1:50:23
18 Madarassy-Nagy Attila Férfi Felnőtt 1:51:39
19 Marsai Gábor MGM Trade Hungary Kft. Férfi Felnőtt 1:54:43
20 Fekete Márton Férfi Felnőtt 1:56:39
21 Csuhai Márk Férfi Felnőtt 2:00:02
22 Fazekas László Férfi Felnőtt 2:02:41
23 Svarda Csaba Férfi Felnőtt 2:28:37
 55km  Felnőtt  Nő
1 Hagyó Anita Felnőtt 1:32:02
2 Őry Kinga Felnőtt 1:32:16
3 Konkoly Andrea Felnőtt 2:04:02
4 Kiss Réka Felnőtt 2:08:23
5 Németh Tamara Felnőtt 2:15:35
6 Fábri Mátyásné Felnőtt 2:27:14
7 Tamásné Kiss Ágnes Felnőtt 2:28:14
 55km  Master  Férfi
1 VINNAI ZSOLT Férfi Master 1:31:21
2 Gáspár Levente Férfi Master 1:31:27
3 Kapornai József Férfi Master 1:31:28
4 Fábián Mihály Férfi Master 1:31:28
5 Csepregi András Férfi Master 1:31:29
6 Barhács László Férfi Master 1:31:41
7 Erki István Férfi Master 1:31:43
8 Michael Dee Férfi Master 1:32:05
9 Nagy Zoltán Férfi Master 1:32:05
10 Németi Imre Férfi Master 1:33:10
11 Orosházi Róbert Férfi Master 1:42:55
12 Dr. Bánki László Férfi Master 1:43:27
13 Dr. Kiss József Férfi Master 1:43:36
14 Szilágyi Zoltán Férfi Master 1:47:12
15 Karanyic István Férfi Master 1:50:25
16 Ritter Richárd Férfi Master 1:51:42
17 Hamvas Péter Férfi Master 1:54:47
18 Tóth Krisztián Férfi Master 1:57:37
19 dr. Sin Zoltán Férfi Master 2:09:18
20 Kaltenecker Krisztián Férfi Master 2:10:01
21 Kerekes László Férfi Master 2:10:32
22 Fábri Mátyás Férfi Master 2:27:12
23 Feleki Tamás Férfi Master 2:37:11
24 KOCZA ISTVÁN Férfi Master 3:05:37
 55km  Master  Nő
1 Nyéki Eszter Master 1:51:37
2 Szöllősiné Bujdosó Klára Master 2:14:28
 55km  Senior  Férfi
1 Korhán László KONTENT DKSI Férfi Senior 1:31:25
2 Nagy László Férfi Senior 1:31:31
3 Molnár Tibor Férfi Senior 1:32:17
4 Nagy Sándor Férfi Senior 1:32:17
5 Kiss Sándor Férfi Senior 1:32:59
6 Szulics Zsolt Férfi Senior 1:33:22
7 Unger Tibor Férfi Senior 1:33:40
8 Isaila Lucian Férfi Senior 1:38:39
9 Müller Mihály Férfi Senior 1:47:16
10 CSIKOS JÁNOS KONTENT DKSI Férfi Senior 1:47:21
11 Fekete László Férfi Senior 1:50:24
12 Barta Attila Férfi Senior 1:51:40
13 Vass László Férfi Senior 2:00:56
14 Burai János Férfi Senior 2:08:22
15 Pallag István Férfi Senior 2:11:50
 55km  Senior  Nő
1 Fodor-Fejes Adrian Adél Egri Triatlon Klub Senior 2:00:04
2 Ménesné Óvári Judit Senior 2:00:34

HT120

Helyezés Név Egyesület Nem Korcsoport Idő
 120km  Férfi
1 Árvai Kristóf KONTENT-DKSI Férfi U23 3:11:33
2 Sánta Ármin KONTENT-DKSI Férfi U23 3:12:22
3 OROSZ BÁLINT KONTENT DKSI Férfi U23 3:12:22
4 NAGY ZOLTÁN KONTENT DKSI Férfi Master 3:12:23
5 Horváth Tamás Férfi Felnőtt 3:12:23
6 Cattapan Daniel Férfi Senior 3:12:23
7 KOVÁCS DÁNIEL KONTENT DKSI Férfi U23 3:12:23
8 Horváth Zsolt Férfi Master 3:12:24
9 BOROSS KÁROLY KONTENT DKSI Férfi Master 3:12:24
10 Ricardo Caria Férfi Master 3:12:24
11 SZABÓ FERENC KONTENT DKSI Férfi Master 3:12:25
12 Kovács Lajos SunVelo Férfi Master 3:12:25
13 Aranyosi Péter Férfi Master 3:12:25
14 Pinter Attila Vinibike KSE Férfi Master 3:12:25
15 KISS GERGŐ SÁNDOR KONTENT DKSI Férfi Felnőtt 3:12:26
16 Bagi László Férfi U23 3:12:26
17 Hepp János Férfi Felnőtt 3:12:26
18 MONOKI RÓBERT KONTENT DKSI Férfi Master 3:12:27
19 Nyemcsok Zoltán Peloton Férfi Master 3:12:27
20 Dr. György Zsolt Férfi Senior 3:12:27
21 Pazsitka Péter Cseuz Ördögei Férfi Felnőtt 3:12:28
22 Moldovan Ovidiu ioan Férfi Master 3:12:28
23 Csepi László Férfi Master 3:12:29
24 Vecsernyés Tibor Férfi Master 3:12:29
25 Hermann Kleinpeter Férfi Master 3:12:29
26 NAGY BENDEGÚZ MÁTYÁS KONTENT DKSI Férfi U23 3:12:29
27 Mirza Mihai Octavian Férfi Senior 3:12:30
28 Tukora B. Csaba Férfi Felnőtt 3:12:31
29 Nagy Gergő Debreceni Órszágúti és MTB Kerékpáros Klub Férfi Felnőtt 3:12:32
30 Ibos Zoltán Férfi Senior 3:12:33
31 Hegedűs Miklós Férfi Felnőtt 3:12:33
32 Ilyés Tamás Békés Dac Férfi Felnőtt 3:12:33
33 Bakó Attila Fergeteg Triatlon se Férfi Felnőtt 3:12:36
34 GYÜGYEI KÁROLY Cseuz Ördögei Férfi Master 3:17:43
35 Egergvári Gergely Pannonhalma LOLAND Stelvio Poject Férfi Felnőtt 3:21:30
36 Krajnyák Tibor KTE Férfi Senior 3:48:09
37 Dr. Rózsa Péter Férfi Felnőtt 3:57:42
38 Kisvári János Biondo Bike Club Férfi Senior 3:58:12
39 Gobert Arne Férfi Senior 4:03:18
40 Mészáros Gergő Férfi Felnőtt 4:05:42
41 Marosi Gábor Férfi Felnőtt 4:14:47
42 Klenovszki Attila Férfi Master 4:14:47
43 Papp Ferenc Férfi Senior 4:21:40
44 Fejes Ferenc Férfi Master 4:32:02
45 Ádók Zoltán Férfi Felnőtt 4:32:02
46 Meszes Szilveszter Férfi Felnőtt 4:32:02
47 Egri Gergely Férfi Felnőtt 4:32:02
48 Jordán László Attila Férfi Master 4:56:01
49 Jordán László Péter Férfi U23 4:56:01
 120km  Nő
1 Botka Barbara Master 3:12:33
2 Papp Péter Debreceni Órszágúti és MTB Kerékpáros Klub Senior 4:32:01
 120km  U23  Férfi
1 Árvai Kristóf KONTENT-DKSI Férfi U23 3:11:33
2 Sánta Ármin KONTENT-DKSI Férfi U23 3:12:22
3 OROSZ BÁLINT KONTENT DKSI Férfi U23 3:12:22
4 KOVÁCS DÁNIEL KONTENT DKSI Férfi U23 3:12:23
5 Bagi László Férfi U23 3:12:26
6 NAGY BENDEGÚZ MÁTYÁS KONTENT DKSI Férfi U23 3:12:29
7 Jordán László Péter Férfi U23 4:56:01
 120km  Felnőtt  Férfi
1 Horváth Tamás Férfi Felnőtt 3:12:23
2 KISS GERGŐ SÁNDOR KONTENT DKSI Férfi Felnőtt 3:12:26
3 Hepp János Férfi Felnőtt 3:12:26
4 Pazsitka Péter Cseuz Ördögei Férfi Felnőtt 3:12:28
5 Tukora B. Csaba Férfi Felnőtt 3:12:31
6 Nagy Gergő Debreceni Órszágúti és MTB Kerékpáros Klub Férfi Felnőtt 3:12:32
7 Hegedűs Miklós Férfi Felnőtt 3:12:33
8 Ilyés Tamás Békés Dac Férfi Felnőtt 3:12:33
9 Bakó Attila Fergeteg Triatlon se Férfi Felnőtt 3:12:36
10 Egergvári Gergely Pannonhalma LOLAND Stelvio Poject Férfi Felnőtt 3:21:30
11 Dr. Rózsa Péter Férfi Felnőtt 3:57:42
12 Mészáros Gergő Férfi Felnőtt 4:05:42
13 Marosi Gábor Férfi Felnőtt 4:14:47
14 Ádók Zoltán Férfi Felnőtt 4:32:02
15 Meszes Szilveszter Férfi Felnőtt 4:32:02
16 Egri Gergely Férfi Felnőtt 4:32:02
 120km  Master  Férfi
1 NAGY ZOLTÁN KONTENT DKSI Férfi Master 3:12:23
2 Horváth Zsolt Férfi Master 3:12:24
3 BOROSS KÁROLY KONTENT DKSI Férfi Master 3:12:24
4 Ricardo Caria Férfi Master 3:12:24
5 SZABÓ FERENC KONTENT DKSI Férfi Master 3:12:25
6 Kovács Lajos SunVelo Férfi Master 3:12:25
7 Aranyosi Péter Férfi Master 3:12:25
8 Pinter Attila Vinibike KSE Férfi Master 3:12:25
9 MONOKI RÓBERT KONTENT DKSI Férfi Master 3:12:27
10 Nyemcsok Zoltán Peloton Férfi Master 3:12:27
11 Moldovan Ovidiu ioan Férfi Master 3:12:28
12 Csepi László Férfi Master 3:12:29
13 Vecsernyés Tibor Férfi Master 3:12:29
14 Hermann Kleinpeter Férfi Master 3:12:29
15 GYÜGYEI KÁROLY Cseuz Ördögei Férfi Master 3:17:43
16 Klenovszki Attila Férfi Master 4:14:47
17 Fejes Ferenc Férfi Master 4:32:02
18 Jordán László Attila Férfi Master 4:56:01
 120km  Master  Nő
1 Botka Barbara Master 3:12:33
 120km  Senior  Férfi
1 Cattapan Daniel Férfi Senior 3:12:23
2 Dr. György Zsolt Férfi Senior 3:12:27
3 Mirza Mihai Octavian Férfi Senior 3:12:30
4 Ibos Zoltán Férfi Senior 3:12:33
5 Krajnyák Tibor KTE Férfi Senior 3:48:09
6 Kisvári János Biondo Bike Club Férfi Senior 3:58:12
7 Gobert Arne Férfi Senior 4:03:18
8 Papp Ferenc Férfi Senior 4:21:40
 120km  Senior  Nő
1 Papp Péter Debreceni Órszágúti és MTB Kerékpáros Klub Senior 4:32:01

Szervező

TóSportinfo@tosport.hu 2481 Velence, Fő utca 172.

Időpont

2019. július 28. vasárnap

Helyszín

Debrecen - Nagyerdei Stadion

4032 Debrecen, Nagyerdei krt. 100.

Back to top button
Close
Close
X
X