2019. június

2019jún29(jún 29)11:3030(jún 30)19:00KiemeltMagyarország Országúti Kerékpáros BajnokságaIbránySzakág:OrszágútKategória:OB

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Név2 Klub Idő
U15
1 172 TÓTH Márkó Győri Atlétikai Club 1:16:48
2 176 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team 1:16:48
3 185 RADICS Milán Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 1:16:48
4 177 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 1:16:48
5 175 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 1:16:48
6 186 GANGL Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 1:16:48
7 181 TOMKA István Sárréti SE – Optimit 1:16:48
8 174 JENEI Dániel Csaba Kontent – DKSI 1:16:48
9 170 KURCZINA Milán Győri Atlétikai Club 1:16:48
10 187 HANCZ Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 1:16:48
11 173 CSÁKI Szabolcs Kontent – DKSI 1:16:48
12 191 VARGA Kristóf Trek Junior Cycling Team 1:16:48
13 188 LELKES Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 1:16:48
14 178 FEHÉRVÁRI Marcell Imre KSI SE 1:16:48
15 179 MAROS András Lotus Cycling Team 1:17:00
16 184 MANCE Imre Jonathan Superior Road Cycling Team 1:17:04
17 171 MEGGYESI Huba Levente Győri Atlétikai Club 1:17:04
18 189 MÁTHÉ Bence Trek Junior Cycling Team 1:27:35
19 192 MACHER Máté Viadukt SE Cycling Team 1:31:55
20 183 LINDMAYER Antal Superior Road Cycling Team 1:31:55
DNF 180 VANCSEK Tamás Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete DNF
DNS 168 BÍRÓ Levente Balatoni Úszóiskola És Szabadidő Sport Egyesület
DNS 169 SZABÓ Balázs Gergely Balatoni Úszóiskola És Szabadidő Sport Egyesület
DNS 190 SZOBOSZLAI Péter Zsombor Trek Junior Cycling Team
WU17
1 235 FISCHER Fanni Superior Road Cycling Team 1:16:49
2 234 SÁRY Boglárka KSI SE 1:16:55
3 232 KOVÁCS Judit Kontent – DKSI 1:19:37
DNS 231 NEUBAUER Eliza Sára Fehérvár Cycling Team
U13
1 224 ZSEMBERY Boldizsár Superior MTB Team 0:55:32
2 220 DOROGI Alex Martin Kőbánya Cycling Team 0:55:32
3 225 BALASKÓ Ádám Milán Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 0:55:32
4 223 TOMKA Ruben Sárréti SE – Optimit 0:55:32
5 222 TOMKA Ézer Sárréti SE – Optimit 0:55:35
6 221 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team 0:55:35
7 219 PÉTER-LICHTENBERGER Ábris Kaposvári Kerékpáros Klub 0:55:35
8 229 ERDŐS Dániel Viadukt SE Cycling Team 0:55:37
9 228 KŐRÖSI Gábor Trek Junior Cycling Team 0:55:37
10 227 LENCSE Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 0:55:41
11 226 IVÁNYI Zétény Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 0:55:44
DNS 218 MOÓS Bercel Balatoni Úszóiskola És Szabadidő Sport Egyesület
WU15
1 249 OROSZ Lili VKE Nelson-Pepperl Fuchs Team 0:55:37
DNS 246 BERCELI Brigitta Balatoni Úszóiskola És Szabadidő Sport Egyesület
DNS 247 POHNER Gréta Balatoni Úszóiskola És Szabadidő Sport Egyesület
DNS 248 SZABÓ Gréta Adél Balatoni Úszóiskola És Szabadidő Sport Egyesület
WU19
1 243 VAS Kata Blanka Merida Maraton Team CST 2:03:34
2 237 BAJORFI Eszter Győri Atlétikai Club 2:03:34
3 242 JORDÁN Dorka Lotus Cycling Team 2:03:34
4 241 TIRCSI Andrea KSI SE 2:18:50
5 239 HÉRINCS Diána Letti KSI SE 2:22:27
6 236 KÁLMÁN Csenge Debreceni Sportcentrum 2:22:27
DNF 238 NAGY Gréta Natasa Kontent – DKSI DNF
DNF 240 JANKURA Luca KSI SE DNF
U17
1 148 MAGYAR Gergő Győri Atlétikai Club 1:56:38
2 149 ÁRVAI Kristóf Kontent – DKSI 1:56:38
3 153 SZIJÁRTÓ Zétény Kontent – DKSI 1:56:38
4 144 MÉSZÁROS Bence Willebrord Wil Vooruit 1:56:38
5 145 FÁBIÁN Zalán WV.De IJsselstreek.NL 1:56:38
6 146 PÁLFI Botond FTC 1:56:38
7 151 OROSZ Bálint Kontent – DKSI 1:56:38
8 155 MIKSA Csobán KSI SE 1:56:38
9 152 PÁLL Zsombor Bendegúz Kontent – DKSI 1:56:38
10 150 HOLCZER Péter Kontent – DKSI 1:56:38
11 164 ERDŐS Gergely Viadukt SE Cycling Team 1:56:38
12 161 BAKÓ Jonatán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 1:56:38
13 147 LEPOLD Zoltán Antal Green Riders 1:56:38
14 157 SZEGEDI Marcell KSI SE 1:56:38
15 154 CZIRKOS Barnabás KSI SE 1:56:38
16 156 SÁNDOR Zalán KSI SE 1:57:03
17 160 KREKÁCS Barna Zsolt Superior Road Cycling Team 1:57:07
18 162 NEMES Noel Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 2:04:15
19 163 SZABÓ Csongor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 2:04:15
DNF 159 FISCHER Márk Superior Road Cycling Team DNF
U19
1 140 FÁBIÁN Csongor WV.De IJsselstreek.NL 2:36:41
2 126 HRENKÓ Norbert Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete 2:36:41
3 120 SÁNTA Ármin Konrád Kontent – DKSI 2:36:41
4 113 BAJORFI Ádám Győri Atlétikai Club 2:36:41
5 118 NAGY Bendegúz Mátyás Kontent – DKSI 2:36:41
6 137 GOHÉR Mihály Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 2:36:41
7 135 CSORBA Bence Máté Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 2:36:41
8 125 SCHUMANN Máté Lotus Cycling Team 2:36:41
9 133 MACK Márton Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 2:36:41
10 112 LEPOLD Sámuel Green Riders 2:36:41
11 130 KOLESZÁR Olivér Szekszárdi Kerékpáros SE 2:36:41
12 110 HÁJOS Dániel BVSC-Zugló 2:36:41
13 119 POLYÁK Gábor Kontent – DKSI 2:36:41
14 121 BAGOSSY Levente András KSI SE 2:36:41
15 129 MEGLÉCZ Máté Superior Road Cycling Team 2:36:41
16 134 CSENKI Csongor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 2:36:41
17 122 MUSKOVITS Dávid KSI SE 2:36:41
18 124 BAGARUS Bence Lotus Cycling Team 2:36:41
19 116 KOVÁCS Dániel Kontent – DKSI 2:36:41
20 111 VARGA Bálint BVSC-Zugló 2:36:41
21 131 FORRÓ Lajos Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 2:36:41
22 114 FALVI Botond Zétény Győri Atlétikai Club 2:36:41
23 139 FŰZFA Ambrus Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 2:36:50
24 128 MEGLÉCZ Ádám Superior Road Cycling Team 2:37:45
25 138 ZVEKÁN Zsombor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 2:41:47
DNF 115 PÓDA Zsombor Győri Atlétikai Club DNF
Master
1 67 SPECZIÁR Viktor Kőbánya Cycling Team 1:47:36
2 65 HEMMERT János EDO Bike Team SE 1:47:38
3 66 KORHÁN László Kontent – DKSI 1:47:38
4 69 NYEMCSOK Zoltán Peloton SE 1:47:42
5 68 HORVÁTH Zoltán Lotus Cycling Team 1:47:42
DNS 63 DR. KORMOSÓI László
DNS 64 SIKARI Gábor BVSC-Zugló
DNS 70 BALOGH Lajos Sólyom Team SE
Amatőr férfi
1 73 IMRE Zsolt FTC 1:47:36
2 96 HORVÁTH Zsolt ViniBike KSE 1:47:38
3 76 BOROSS Károly Kontent – DKSI 1:47:38
4 79 KÓLYA Tamás Kontent – DKSI 1:47:38
5 82 NAGY Gergő Miránk-DOMKK 1:47:38
6 87 PIRNYÁK Péter Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete 1:47:38
7 60 SÁROSI Endre Superior MTB Team 1:47:38
8 100 SZVATKÓ Péter ViniBike KSE 1:47:38
9 78 KAJDY Károly Kontent – DKSI 1:47:38
10 75 BÁLINT Péter Kontent – DKSI 1:47:38
11 92 SÁFÁR Tamás Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 1:47:42
12 88 TILISTYÁK Tamás Raiffeisen Bank Cycling Team 1:47:42
13 91 MAJZIK Achilles Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 1:47:42
14 80 DR. KOVÁCS Kristóf Artúr Kőbányai Torna Club Sportegyesület 1:47:42
15 97 KÖVÉR László ViniBike KSE 1:47:42
16 81 KALOCSA Krisztián Kőbányai Torna Club Sportegyesület 1:47:42
17 85 HOVÁN Róbert Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete 1:47:48
18 74 FARKAS József KKB SE 1:47:53
19 93 SZALKA Zsolt Viadukt SE Cycling Team 1:47:55
20 98 PAPP László ViniBike KSE 1:47:57
21 90 HAJAS Tibor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 1:48:00
22 95 HANÁSZ Attila ViniBike KSE 1:48:08
23 99 SZÉKELY Benedek Vinibike KSE 1:48:08
24 94 ARANYOSI Péter ViniBike KSE 1:48:14
25 84 FODOR Dávid Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete 1:48:44
26 86 NEMES Bálint Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete 1:48:44
27 101 VINNAI Zsolt ViniBike KSE 1:51:10
DNF 83 FEJÉRVÁRI Csaba Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete DNF
DNF 77 CSOBÁN Csaba Kontent – DKSI DNF
Amatőr női
1 105 PIRNYÁK Tímea Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete 1:15:44
2 104 MÁRIÁN Krisztina Miránk-DOMKK 1:24:29
DNF 106 NAGY Katalin Szerpentin KE DNF
Női Welit-WU23
1 209 SZABÓ Zsófia Health Mate Ladies Team WU23 3:03:17
2 200 MATUZ Etelka FTC WElit 3:03:17
3 197 TEMELA Eszter Fehérvár Cycling Team WElit 3:03:17
4 204 BORISSZA Johanna Kitti BVSC-Zugló WU23 3:03:17
5 214 LÁSZLÓ Tamara KSI SE WU23 3:03:17
6 205 BUZSÁKI Virág Epronex – Bss Oil Team WU23 3:03:17
7 212 HONOS Csenge KSI SE WU23 3:03:17
8 195 KIRÁLY Mónika Servetto Piumante Beltrami TSA WElit 3:03:17
9 213 KOVÁCS Vivien KSI SE WU23 3:03:17
10 207 KAPOTT Szonja Fehérvár Cycling Team WU23 3:03:17
11 211 KOVÁCS Petra Kontent – DKSI WU23 3:03:17
12 196 SZABÓ Adrienn Fehérvár Cycling Team WElit 3:03:17
13 201 KORMOS Veronika Health Mate Ladies Team WElit 3:03:17
14 199 MARTON Orsolya Ferencvárosi Torna Klub WElit 3:03:21
15 208 PÉTERI Niké Fehérvár Cycling Team WU23 3:03:21
16 215 HORVÁTH Adél Lotus Cycling Team WU23 3:03:21
17 206 HIDEG Nóra Zsuzsanna Fehérvár Cycling Team WU23 3:13:30
DNS 210 CSEFKÓ Helga Kontent – DKSI WU23 DNF
DNS 198 HAJNAL Adrienn Ferencvárosi Torna Klub WElit
DNS 216 KOVÁCS Kinga Újpesti Torna Egylet WU23
Férfi U23-Elit
1 8 SZARKA Gergely Epronex – Bss Oil Team U23 4:04:54
2 20 PEÁK Barnabás SEG Racing Academy U23 4:04:54
3 1 VALTER Attila CCC Development Team U23 4:04:54
4 30 GÖNCZY Gergő Epronex – Bss Oil Team Elit 4:04:54
5 22 KARL Ádám U.C. Monaco U23 4:04:54
6 56 RÓZSA Balázs Team Differdange-Geba Elit 4:04:54
7 35 SOLYMOSI Márton Epronex – Bss Oil Team Elit 4:04:54
8 42 MÓRICZ Dániel Pannon Cycling Team Elit 4:05:15
9 10 ZATHURECZKY Márk Epronex – Bss Oil Team U23 4:05:15
10 4 MOLNÁR Gábor BVSC-Zugló U23 4:05:15
11 41 SASVÁRI Dániel Narke Cycling Team Elit 4:05:15
12 27 FEJES Gábor CK Spartak Tlmace Elit 4:05:15
13 7 WERMESER Zsombor Dr. Bátorfi-Agria KTK U23 4:05:15
14 49 SZILÁGYI Tamás Pécsi JKE-Bringa Akadémia Elit 4:05:15
15 33 PÁLYI Csaba Epronex – Bss Oil Team Elit 4:05:15
16 5 SCHNEIDER Sebestyén BVSC-Zugló U23 4:05:20
17 16 FETTER Erik Pannon Cycling Team U23 4:05:20
18 2 SZÖLLŐSI Ferenc ASD Pedale Scaligero U23 4:05:20
19 43 PELIKÁN János Zsombor Pannon Cycling Team Elit 4:05:20
20 3 ISTLSTEKKER Zsolt BVSC-Zugló U23 4:05:20
21 18 OROSZ Gergő Pannon Cycling Team U23 4:05:20
22 57 KUSZTOR Péter Team Novo Nordisk Elit 4:05:20
23 38 VÍGH Zoltán Kontent – DKSI Elit 4:05:20
24 47 DÉVAI Dániel Pécsi JKE-Bringa Akadémia Elit 4:05:20
25 32 KISS Gergely Epronex – Bss Oil Team Elit 4:05:20
26 37 DINA Márton Kometa Cycling Team Elit 4:05:20
27 25 FÖLDI Bence Bike-Zone Gödöllő Elit 4:05:20
28 28 HORVÁTH Tamás EDO Bike Team SE Elit 4:05:57
29 29 DURUCZ Miklós Epronex – Bss Oil Team Elit 4:09:39
30 31 KIRÁLY Levente Epronex – Bss Oil Team Elit 4:09:39
31 34 PÁPAI Ádám Epronex – Bss Oil Team Elit 4:09:39
32 14 D. KOVÁCS Dávid Meudon Pedal Heaven Le Col RT U23 4:09:39
33 15 DINA Dániel Pannon Cycling Team U23 4:09:39
34 39 URBÁN Jakab Kőbánya Cycling Team Elit 4:15:45
35 51 TÓTH Norbert Saxum KSC Elit 4:15:47
36 52 VARGA Szabolcs Saxum KSC Elit 4:15:47
37 53 STEIG Gábor Szekszárdi Kerékpáros SE Elit 4:15:53
38 17 FORRAY András Pannon Cycling Team U23 4:16:07
DNF 9 VAS Balázs Epronex – Bss Oil Team U23 DNF
DNF 12 BERECZ Bence Lotus Cycling Team U23 DNF
DNF 6 BAGI László Dr. Bátorfi-Agria KTK U23 DNF
DNF 13 SÁNDOR Tamás Lotus Cycling Team U23 DNF
DNF 23 BODZÁN Károly Autocity Skoda – ZENGŐ Elit DNF
DNF 24 PÜSPÖKI Dániel Autocity Skoda – ZENGŐ Elit DNF
DNF 21 KÁDÁR-NÉMETH Kristóf Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U23 DNF
DNF 46 DERÉKI Barna Pécsi JKE-Bringa Akadémia Elit DNF
DNF 55 EGYEDI Zoltán Tamási BringaSport Egyesület Elit DNF
DNF 50 VÖRÖS Gergely Pécsi JKE-Bringa Akadémia Elit DNF
DNF 48 ÉDER Patrik Pécsi JKE-Bringa Akadémia Elit DNF
DNF 26 JÁNOKI Ádám Brigetio KSE Elit DNF
DNF 59 PINTÉR Attila ViniBike KSE Elit DNF
DNF 58 GÉRNYI Balázs Újbuda MTB és Szabadidő SE Elit DNF
DNF 45 BALÁS Attila Pécsi JKE-Bringa Akadémia Elit DNF
DNS 11 VAS Balázs Epronex-BSS Oil Team U23
DNS 19 BOGNÁR Ábel Pavé Cycling Academy U23
DNS 36 RAFFAI Zsombor Fehérvár Cycling Team Elit
DNS 40 ANTAL Attila Merida Maraton Team-CST Elit
DNS 44 SZATMÁRY András Pannon Cycling Team Elit

Olvasd tovább

Versenykiírás

A felnőtt-férfi, felnőtt-női, utánpótlás férfi, és utánpótlás női korcsoportok számára kiírt országos bajnokságot 2019. június 29-30. (szombat, vasárnap) szombat 10.00 órai kezdettel, Ibrányban  rendezi a Magyar Kerékpáros Szövetség,a Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület a Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület és az Ibrány SE.

  1. Verseny védnöke:

Dr. Princzinger Péter MKSZ elnök

  1. Verseny Rendezője:

Törzsök Zsolt – MERSE elnök

Társrendezői:

  • Magyar Kerékpáros Szövetség
  • Nyírségi Kerékpáros Sport Egyesület
  • Ibrány Polgármesteri Hivatala
  • Ibrányi Sport Egyesület
  1. Verseny célja:

A Magyarország felnőtt és utánpótlás korú versenyzők részére kiírt egynapos egyéni országúti magyar bajnoki verseny helyezési sorrendjeinek eldöntése.

A versenyen minden Magyarországon leigazolt versenyző indulhat, akit egyesülete szabályosan benevez és 12 hónapnál, utánpótlás esetében 6 hónapnál nem régebbi orvosi igazolással, valamint az MKSZ által kiadott, 2019. évre érvényes versenyengedéllyel rendelkezik.

Licensszel nem rendelkező versenyzők csak az amatőr futamokon indulhatnak.

  1. Verseny központja:

Művelődési Központ, 4484. Ibrány Hősök tere. 3.

  1. Verseny időpontja:

Június 29-30. (szombat, vasárnap) 10.00 óra

  1. Nevezés módja:

Kizárólag Online (Helyszíni nevezés nincs) https://mer-se.hu/nevezes/ oldalon keresztül. A nevezési felület 2019. június 11-én 18:00 órakor nyílik meg.

  1. Nevezési határidő:

Június 25. (kedd) 24:00 óra Helyszínen való nevezést nem fogadunk el!

  1. Nevezési díj:

Az MKSZ által kiadott, 2019. évre érvényes versenyengedéllyel rendelkező versenyzők mentesülnek a nevezési díj megfizetése alól.

Az MKSZ által kiadott, 2019. évre érvényes versenyengedéllyel nem rendelkező versenyzők: Felnőtt, U23, Master: 3000 Ft, utánpótlás korcsoportok esetében 2000 Ft nevezési díjat kötelesek fizetni, amely az egyesület bankszámlájára történő átutalással fizetendő.

Bankszámlaszám:                Pátria Takarék 65100084-11304384

Számlatulajdonos:                  Mozgás Egészség Rekreációs Sportegyesület

Számlatulajdonos címe:        2040 Budaörs, Fagyöngy utca 1.

Az igazolt futamokon csak azon magyar versenyzők nevezhetnek, akiknek az egyesülete befizette az éves szövetségi tagdíjat.

  1. Korcsoportok:

U13, WU15, U15, WU17, U17, WU19, U19

WElit; WU23, U23, Elit, Master, Amatőr Férfi 18-60év, Amatőr Női 18-60év

  1. Értékelés:

A verseny győztese az a versenyző, aki a szabályok betartásával a legrövidebb idő alatt teljesíti a távot. A versenyben minden korcsoport külön kerül értékelésre.

  1. Díjazás:

A verseny 1-3 helyezettjei minden korcsoportban: éremdíjazásban részesülnek, továbbá ME, U23, U19, WE, WU23 és WJ korcsoportokban az első helyezettek magyar bajnoki mezt kapnak, amelyet a jövőben kötelesek viselni, az UCI előírásoknak megfelelően.

  1. Program:

Június 29. 10.00 óra rajtszám átvétel

12.00 óra technikai értekezlet (utánpótlás korcsoportok)

13.00 óra: U15 RAJT

13 05 óra WU17 RAJT

14.30 óra: WU19RAJT

14.35 óra: U13, WU15RAJT

16.50 óra: U19 RAJT

16.55 óra: U17 RAJT

19.40 óra Eredményhirdetés, a Hősök téren felállított színpadon. (utánpótlás korcsoportok)

  1. június 30. 07.30 óra rajtszám átvétel

08.00 óra technikai értekezlet (amatőr tájékoztató)

08.45 óra amatőr futam

10.00 óra technikai értekezlet

11.00 óra Elit, U23 RAJT

11.05 óra Welit, WU23 RAJT

16.15 óra Eredményhirdetés (amatőr és felnőtt korcsoportokban) a Hősök téren felállított színpadon.

A szervező, a versenybírósággal egyetértésben fenntartja a jogot, hogy alacsony korcsoportonkénti indulói létszám esetén korcsoportokat vonjon össze. Erről a versenyt megelőzően tájékoztatja az érintetteket.

  1. Versenyszámok (1 kör = 14,8 km):

Welit, WU23, U19:       103.6km – 7 kör

U17, WU19:                   74.0km – 5 kör

U15, WU17:                   44.4km – 3 kör

U13, WU15:                   29.6km – 2 kör

U23, Elit:                        177.6km – 12 kör

Amatőr Férfi:                 74.0 km – 5kör (nem bajnoki futam)

Amatőr Női:                   44.4km– 3kör (nem bajnoki futam)

  1. Eredményhirdetés:

A verseny befejezése után a program szerint. Az eredményhirdetésen a versenyző köteles tiszta, egyesületi ruhában megjelenni! Sportágunk népszerűsítése érdekében az eredményhirdetésen való részvétel MINDEN RÉSZTVEVŐNEK KÖTELEZŐ!

  1. A versenybíróság:

A versenybíróságot a rendező szerv kéri fel, a versenybíróságot az MKSZ VT hagyja jóvá.

  1. Egyéb szabályok:
  • Rajtszámok: A versenyzők kötelesek a szervezők által kiadott rajtszámokat viselni, amelyeket a verseny előtt vehetnek át 10.00 órától, a versenyközpontban.
  • Kísérő gépkocsik: A kísérő gépkocsik sorrendjét az előző évi befutási sorrend határozza meg és ez alapján jelöli ki a versenybíróság.
  • Kerék és gépcsere megengedett az út menet szerinti jobb oldalán az UCI szabályoknak megfelelően.
  • Frissítés: az első 30 km után és az utolsó 20 km előtt lehetséges a gépkocsiból a versenybíróság elnökének hívására.
  • Zárt kemény héjú fejvédő használata kötelező.
  • A versenyen mindenki saját felelősségére indul, balesetért és az abból adódó károkért a rendezőség nem vállal felelősséget, a helyszínen mentő, orvosi kocsi biztosítva lesz. A versenyen az MKSZ, és az UCI idevonatkozó szabályrendszere a mérvadó.

Doppingvizsgálat, mintavétel helye: Művelődési Központ, 4484. Ibrány Hősök tere. 3. (I. emelet)

Szállással kapcsolatban az alábbi telefonon és E-mail címen tudtok érdeklődni. kerekpar.nykse@gmail.hu (Solymosi János – 06-30-435-29-92)

Kórházak:Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei ÖnkormányzatJósa András Oktatókórház Szakrendelője – 4484 Ibrány. Lehel u. 47.

Eredményes és sikeres versenyzést kívánunk!

Szervező

MERSEmozgasegeszsegrekreacio@gmail.com 2040 Budaörs, Fagyöngy u. 1.

Időpont

2019. június 29. szombat - 2019. június 30. vasárnap

Helyszín

Ibrány

Back to top button
Close
Close
X
X