2019. december

201901dec00:0023:00DEBRECEN-CROSSSzakág:Cyclo-crossInfó:Szabadidős rendezvény

Eredmények

Helyezés Név Egyesület Kör Idő
Hobbi CX férfi
1 CSOBÁN Csaba DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 6 0:33:56
2 TIVADAR Gábor 5 0:33:03
DNS KISS Gergő Sándor DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 0
Hobbi CX nő
1 MÁRIÁN Krisztina Miránk-DOMKK 5 0:32:22
Hobbi MTB férfi
1 BALOGH Bence Tiszaújvárosi Triatlon Klub 6 0:31:04
2 VÁGÁSI Zoltán Tiszaújvárosi Triatlon Klub 6 0:31:12
3 KOVÁCS Zoltán DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 6 0:32:21
4 KÓLYA Tamás DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 6 0:33:53
5 TESLÉR Attila 6 0:33:56
6 MATKÓ Norbert DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 6 0:34:47
7 JORDÁN László Tiszaújvárosi Triatlon Klub 6 0:35:18
8 KOZMA László DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 6 0:36:19
9 HOLCZER Péter DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 6 0:37:06
10 BÁN Csaba Tiszaújvárosi Triatlon Klub 5 0:31:42
Hobbi MTB nő
1 PUTNÓCZKI Dorka Tiszaújvárosi Triatlon Klub 6 0:36:09
2 BÓNA Kinga Tiszaújvárosi Triatlon Klub 5 0:33:43
Master3 férfi
1 FÉSÜS László Meditech Sportclub (Meditech SC) 5 0:22:52
2 SZÁVA Tamás Kisvárda Bringások KSE 5 0:24:49
3 KOLB Tamás Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 5 0:27:48
4 BOROSS Károly DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 4 0:22:56
DNS ROZGONYI Sándor Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 0
DNS KÓSA Csaba Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 0
U15 fiú
1 MAGYAR Balázs CrossKovácsi SKE 5 0:24:39
2 FILEPKÓ Márton Szentendrei Kinizsi H. SE 5 0:26:41
3 KUN Norman DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Kids) 4 0:25:46
4 FODOR Kende DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Kids) 4 0:26:46
5 KOVÁCS Zoltán DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Kids) 4 0:28:54
6 SZABÓ Bence DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Kids) 4 0:29:07
DNS PAKOT András Gusztáv Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 0
U17 fiú
1 KÁRPÁTI Bálint Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 5 0:23:10
2 VARGA Kristóf Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 5 0:23:58
3 RADICS Milán Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 5 0:24:39
4 KOVÁCS Gyula Tiszaújvárosi Triatlon Klub 5 0:26:43
5 VÁGI Levente István Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 5 0,019117014
6 PÁLL Zsombor Bendegúz DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 4 0,016794213
WU17 (WU15) lány
1 LEHMANN Sára Tiszaújvárosi Triatlon Klub 4 0:27:32
2 BÁN Lilla Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:23:19
3 FILEP Zóra Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:24:16
Master2 férfi
1 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 9 0:42:47
2 FILEPKÓ Gábor Szentendrei Kinizsi H. SE 9 0:42:59
3 SZILÁGYI Szabolcs Magaslati Kerékpáros Egy. (MASH Racing Team) 9 0:43:01
4 FARKAS Attila HOTE SE (HOTE Cycling Team) 9 0:43:25
5 FEDOR István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 9 0:43:34
6 EKE Zoltán Kisvárda Bringások KSE 9 0:44:07
7 ADORJÁN Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 9 0:44:11
8 PÁSZTOR László Trek Szabadidő SE (Trek SE) 9 0:44:16
9 SOÓS Károly Sólyom Team SE (Sólyom team se) 9 0:44:47
10 PINTÉR Attila ViniBike Kerékpáros SE 9 0:46:00
11 SZEKERES Péter Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 9 0:46:28
12 HAJAS Tibor Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 9 0:46:36
13 RÓNASZÉKI István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 9 0:46:40
14 VINNAI Zsolt ViniBike Kerékpáros SE 9 0:46:42
15 VASS József Kisvárda Bringások KSE 9 0:47:11
16 FEKETE Barnabás Kerékpár Klub Kazinczbarcika (Team3K) 9 0:47:41
17 ZENTAI Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 8 0:43:13
18 LOSONCZI László Támadááás! 8 0:44:17
19 NAGY Tamás Kecskemét Első Sor SE (Szeleshát Birtok Kecskeméti ES) 8 0:48:13
DNF SÁROSI Endre Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:10:17
DNF KELEMEN Attila Kisvárda Bringások KSE 6 0:31:23
DNF HORVÁTH Zsolt ViniBike Kerékpáros SE 4 0:21:44
DNS KLEIN Tamás Footstrong SE 0
DNS KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egy. 0
DNS NYÍRI József Pavé-Sport Kft. (Lastig) 0
U19 férfi
1 CSÁKAI Bence Telki Multisport Egy. (Telki Bike Team) 9 0:44:11
2 SÁNTA Ármin DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 9 0:44:49
3 HORVÁTH Áron Mihály Limitless Team 9 0:44:49
4 KOVÁCS Dániel DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 9 0:47:44
5 NAGY Bendegúz Mátyás DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 8 0:42:57
6 OROSZ Bálint DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 8 0:43:55
DNS POLYÁK Gábor DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 0
U11 fiú
1 KOVÁCS Béla DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 2 0:10:56
2 MISETA Levente Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 2 0:11:02
3 SZUTOR Imre DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Kids) 2 0:20:54
DNS KOZMA Attila DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Kids) 0
U13 fiú
1 OSZTOTICS Bertalan Andor 2 0:12:31
2 JORDAN Demeter Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:16:38
3 SZABÓ Ádám Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:17:22
DNS PODGORNIK Milán DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Kids) 0
DNS BALOGH Barnabás DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Kids) 0
WU11 lány
1 KÁRPÁTI Mira Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 2 0:12:40
2 RÁKOSI Emma DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Kids) 2 0:14:31
3 HAJDU Gréta Emma Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:15:28
DNS ERDÉLYI Lora Fanni DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Kids) 0
WU13 lány
1 BÁN Petra Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:14:08
2 OROSZ Eszter Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:14:32
DNF PORCSIN Anna Viola DKSI Debrecen Kerékpáros SE (DKSI Kids) 1 0:10:25
WMaster nő
1 CSEH Veronika Alpinbike Team Giant SE 7 0:37:41
2 FILEPKÓ Mónika 7 0:39:56
3 KRISTON Judit Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 6 0:41:27
WU23 nő
1 KAPOTT Szonja Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) 7 0:36:25
2 LÁSZLÓ Tamara Bianka Központi Sport és Ifjúsági Egy. 7 0:39:02
Elit férfi
1 FEJES Gábor CK Spartak Tlmače 13 0:56:53
2 LEHMANN Bence Tiszaújvárosi Triatlon Klub 13 0:59:40
Master1 férfi
1 CSER Gábor Utánpótlás Sportakadémia SE (Epronex-BSS Oil Team) 13 0:57:48
2 DOVÁK Dávid HOTE SE (HOTE Sport) 13 0:59:50
3 GÉCZI Gergő Kisvárda Bringások KSE 13 1:01:22
4 SCHMIDT Gergely Pavé-Sport Kft. (Pavé Cycling Academy) 12 0:59:06
U23 férfi
1 OROSZ Gergő Pannon Cycling Kft. (Pannon Cycling Team) 13 0:58:42
2 LEHMANN Csongor Tiszaújvárosi Triatlon Klub 13 0:58:50
3 BALOGH Milán Dávid 12 0:59:07
4 VARGA Dániel Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior MTB Team) 12 1:00:47
DNF SINKO-URIBE Ábel Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:09:17
DNF SINKO-URIBE Aurél Tiszaújvárosi Triatlon Klub 1 0:20:29
DNS ÁRVAI Krisztián DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 0

Időpont

2019. december 1. - 2019. december 1.

Szervező

DKSI[email protected] 4032 Debrecen, Fejedelem u. 22.

Back to top button
Close
Close