2019. március

2019már1500:00Tamási Hegyi Kupa 2019Szakály - BenzinkútSzakág:Országút

Eredmények

Tamási Hegyi Kupa 2019.03.15. Abszolút eredmények (16 km)

Absz. Hely Rajtszám Név Csapat Korcsoport Idő
1 7 Csomor Zoltán Pécsi JKE Bringa Akadémia Igazolt Elit Férfi 24:18
2 27 Mack Márton Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Igazolt U19 Férfi 24:18
3 5 András Vince GreenRiders Igazolt Elit Férfi 24:31
4 2 Varga Viktor Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U23 Férfi 24:31
5 6 Szilágyi Tamás Pécsi JKE Bringa Akadémia Igazolt Elit Férfi 24:31
6 60 Petró Károly ASE Kerékpár Amatőr Senior Férfi 24:31
7 35 Varga Kristóf Hungaro Fondo Igazolt U15 Férfi 24:31
8 26 Forró Lajos Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Igazolt U19 Férfi 24:31
9 14 Vörös Ferenc Pécsi JKE Bringa Akadémia Igazolt Master2 Férfi 24:31
10 43 Aklan György Hungaro Fondo Igazolt U19 Férfi 24:31
11 28 Fűzfa Ambrus Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U19 Férfi 24:31
12 54 dr. Takács Ádám K3SE Amatőr Felnőtt Férfi 24:31
13 10 Rózsavölgyi Péter FRO Racing Team Igazolt Master1 Férfi 24:58
14 3 Schneider Sebestyén BVSC-Zugló Igazolt U23 Férfi 24:58
15 45 Mármarosi Zoltán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr Senior Férfi 24:58
16 22 Meglécz Ádám Hungaro Fondo Igazolt U19 Férfi 24:58
17 46 Szél Gábor K3SE Amatőr Senior Férfi 24:58
18 68 Pálfi Botond FTC Amatőr U17 Férfi 24:58
19 8 Bodzán Károly Autocity Skoda Zengő Igazolt Elit Férfi 24:58
20 32 Varga Marcell Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U17 Férfi 24:58
21 63 Duzmath Csaba Bringacentrum Kecskemét Amatőr Senior Férfi 25:05
22 9 Vörös Gergely 480 Fit Boys – PJKE Igazolt Master1 Férfi 25:05
23 29 Fischer Márk Hungaro Fondo Igazolt U17 Férfi 25:20
24 58 Balaskó Milán Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Amatőr Felnőtt Férfi 25:20
25 66 Bíró Zoltán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr Senior Férfi 25:20
26 18 Egyedi Zoltán Tamási BringaSport Egyesület Igazolt Master3 Férfi 25:20
27 15 Keszericze Zsolt Autocity Skoda Zengő Igazolt Master2 Férfi 25:20
28 34 Farkas Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U17 Férfi 25:20
29 44 Czigler Zoltán Autocity Skoda Zengő Igazolt Master1 Férfi 25:20
30 13 Wunderlich Tamás 480 Fit Boys – PJKE Igazolt Master2 Férfi 25:31
31 40 Hancz Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U15 Férfi 25:44
32 55 Litauszki Tibor Szerpentin K.E. Amatőr Felnőtt Férfi 25:44
33 52 Varró Bálint Manta Swim Veresegyház Triatlon Amatőr Felnőtt Férfi 25:44
34 62 Gáspár Levente MOL Cycling Team Amatőr Senior Férfi 25:44
35 1 Baranyai Artúr Pécsi JKE Bringa Akadémia Igazolt U23 Férfi 25:51
36 33 Szabó Csongor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Igazolt U17 Férfi 26:03
37 19 Balázs Tibor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Igazolt Master3 Férfi 26:24
38 23 Andaházy Bence Hungaro Fondo Igazolt U19 Férfi 26:33
39 70 Bakó Jonatán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr U17 Férfi 26:41
40 99 Budaházi Bence Postás SE Igazolt U17 Férfi 27:25
41 69 Straubinger Balázs Szekszárdi Kerékpáros S.E. Amatőr U17 Férfi 29:21
42 84 Benczés Krisztina Dr. Bátorfi-Agria Ktk. Igazolt Master 30:05
43 72 Sipeki Benedek Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Amatőr U17 Férfi 30:18
44 71 Nemes Noel Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr U17 Férfi 30:22
45 53 Csima Szabolcs   Amatőr Felnőtt Férfi 30:26
46 87 Horváth Gréta ASE Kerékpár Amatőr Felnőtt 30:30
47 81 Ringelhann Fanni Focus Team Hungary Igazolt WElit 30:36
48 21 Meszlényi Imre Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt Master3 Férfi 30:56
49 64 Bauer Attila Autocity Skoda Zengő Amatőr Senior Férfi 31:11
50 65 Cseh Gábor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr Senior Férfi 32:48
51 17 Vitári Csaba 480 Fit Boys – PJKE Igazolt Master3 Férfi 32:54
52 20 Lénárd Béla Autocity Skoda Zengő Igazolt Master3 Férfi 33:07
53 16 Kardos Tibor 480 Fit Boys – PJKE Igazolt Master3 Férfi 33:15
54 67 Szentgyörgyi Géza Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr Senior Férfi 33:19
55 61 Papp Ferenc egyéni Amatőr Senior Férfi 33:19
56 88 Novotny Gréta Mária Amatőr Felnőtt 34:00
57 30 Lernyei András Hungaro Fondo Igazolt U17 Férfi 34:00
58 37 Mance Imre Hungaro Fondo Igazolt U15 Férfi 34:52
59 36 Lernyei Samu Hungaro Fondo Igazolt U15 Férfi 35:14
60 51 Beke Zoltán Teker Egyesület Amatőr Felnőtt Férfi 35:22
61 42 Lelkes Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U15 Férfi 35:24
62 31 Andaházy Márk Hungaro Fondo Igazolt U17 Férfi 35:50
63 39 Rostás Levente 480 Fit Boys – PJKE Igazolt U15 Férfi 35:56
64 47 Varga Károly Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr Felnőtt Férfi 37:52
65 38 Bognár Marcell Hungaro Fondo Igazolt U15 Férfi 38:35
66 50 Tóth Szabolcs Egyéni Amatőr Felnőtt Férfi 39:30
67 41 Gangl Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U15 Férfi 40:47
68 74 Elekes-Radák Gergő Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Amatőr U15 Férfi 41:12
69 75 Pintér Zsolt Tamási BringaSport Egyesület Amatőr U15 Férfi 41:37
70 89 Stanitz Bernadett Kilométergyűjtők SE Amatőr Senior 42:54
71 59 Nedelkó György Kőbánya Cycling Team Amatőr Senior Férfi 46:24

Tamási Hegyi Kupa 2019.03.15. Abszolút eredmények (1,5 km)

Absz. Hely Rajtszám Név Csapat Korcsoport Idő
1 107 Balaskó Ádám Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U13 Férfi 05:23
2 101 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U13 Férfi 05:34
3 102 Kiss Zsombor Szekszárdi Kerékpáros S.E. Igazolt U13 Férfi 05:34
4 106 Könczöl Róbert Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U13 Férfi 05:34
5 113 Péter Lichtenberger Ábris K3SE Amatőr U13 Férfi 05:51
6 103 Apali-Szabó Benedek Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U13 Férfi 06:05
7 123 Mármarosi Alexa Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Igazolt WU11 06:23
8 111 Mármarosi Marcell Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr U11 Férfi 06:27
9 104 Turmann Benjámin Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U13 Férfi 06:32
10 109 Lencse Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U11 Férfi 06:45
11 105 Kránitz István Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U13 Férfi 06:51
12 108 Nagy Előd Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U11 Férfi 07:04
13 124 Kiss Viktória FTC Amatőr WU13 07:19
14 126 Kiss Kamilla FTC Amatőr WU11 07:22
15 110 Hideg András Tamási BringaSport Egyesület Amatőr U11 Férfi 07:30
16 122 Horváth Jázmin Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt WU13 07:30
17 121 Bíró Nóra Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Igazolt WU13 07:34
18 120 Fenyő Anna Tamási BringaSport Egyesület Igazolt WU13 07:53
19 115 Braunschmidt Patrik Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Amatőr U13 Férfi 08:30
20 128 Balaskó Szonja Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Amatőr WU9 09:27
21 127 Tarcsai Boglárka Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Amatőr WU11 10:29

 

Tamási Hegyi Kupa 2019.03.15. eredmények
Helyezés  Rajtszám Név Csapat Korcsoport Idő
1                   54 dr. Takács Ádám K3SE Amatőr Felnőtt Férfi 24:31:00
2                   58 Balaskó Milán Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Amatőr Felnőtt Férfi 25:20:00
3                   55 Litauszki Tibor Szerpentin K.E. Amatőr Felnőtt Férfi 25:44:00
4                   52 Varró Bálint Manta Swim Veresegyház Triatlon Amatőr Felnőtt Férfi 25:44:00
5                   53 Csima Szabolcs Amatőr Felnőtt Férfi 30:26:00
6                   51 Beke Zoltán Teker Egyesület Amatőr Felnőtt Férfi 35:22:00
7                   47 Varga Károly Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr Felnőtt Férfi 37:52:00
8                   50 Tóth Szabolcs Egyéni Amatőr Felnőtt Férfi 39:30:00
1                    60 Petró Károly ASE Kerékpár Amatőr Senior Férfi 24:31:00
2                    45 Mármarosi Zoltán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr Senior Férfi 24:58:00
3                    46 Szél Gábor K3SE Amatőr Senior Férfi 24:58:00
4                    63 Duzmath Csaba Bringacentrum Kecskemét Amatőr Senior Férfi 25:05:00
5                    66 Bíró Zoltán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr Senior Férfi 25:20:00
6                    62 Gáspár Levente MOL Cycling Team Amatőr Senior Férfi 25:44:00
7                    64 Bauer Attila Autocity Skoda Zengő Amatőr Senior Férfi 31:11:00
8                    65 Cseh Gábor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr Senior Férfi 32:48:00
9                    67 Szentgyörgyi Géza Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr Senior Férfi 33:19:00
10                  61 Papp Ferenc egyéni Amatőr Senior Férfi 33:19:00
11                  59 Nedelkó György Kőbánya Cycling Team Amatőr Senior Férfi 46:24:00
1                   74 Elekes-Radák Gergő Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Amatőr U15 Férfi 41:12:00
2                   75 Pintér Zsolt Tamási BringaSport Egyesület Amatőr U15 Férfi 41:37:00
1                   68 Pálfi Botond FTC Amatőr U17 Férfi 24:58:00
2                   70 Bakó Jonatán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr U17 Férfi 26:41:00
3                   69 Straubinger Balázs Szekszárdi Kerékpáros S.E. Amatőr U17 Férfi 29:21:00
4                   72 Sipeki Benedek Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Amatőr U17 Férfi 30:18:00
5                   71 Nemes Noel Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr U17 Férfi 30:22:00
1                    7 Csomor Zoltán Pécsi JKE Bringa Akadémia Igazolt Elit Férfi 24:18:00
2                    5 András Vince GreenRiders Igazolt Elit Férfi 24:31:00
3                    6 Szilágyi Tamás Pécsi JKE Bringa Akadémia Igazolt Elit Férfi 24:31:00
4                    8 Bodzán Károly Autocity Skoda Zengő Igazolt Elit Férfi 24:58:00
1                    10 Rózsavölgyi Péter FRO Racing Team Igazolt Master1 Férfi 24:58:00
2                    9 Vörös Gergely 480 Fit Boys – PJKE Igazolt Master1 Férfi 25:05:00
3                    44 Czigler Zoltán Autocity Skoda Zengő Igazolt Master1 Férfi 25:20:00
1                   14 Vörös Ferenc Pécsi JKE Bringa Akadémia Igazolt Master2 Férfi 24:31:00
2                   15 Keszericze Zsolt Autocity Skoda Zengő Igazolt Master2 Férfi 25:20:00
3                   13 Wunderlich Tamás 480 Fit Boys – PJKE Igazolt Master2 Férfi 25:31:00
1                   18 Egyedi Zoltán Tamási BringaSport Egyesület Igazolt Master3 Férfi 25:20:00
2                   19 Balázs Tibor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Igazolt Master3 Férfi 26:24:00
3                   21 Meszlényi Imre Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt Master3 Férfi 30:56:00
4                   17 Vitári Csaba 480 Fit Boys – PJKE Igazolt Master3 Férfi 32:54:00
5                   20 Lénárd Béla Autocity Skoda Zengő Igazolt Master3 Férfi 33:07:00
6                   16 Kardos Tibor 480 Fit Boys – PJKE Igazolt Master3 Férfi 33:15 1
1                   35 Varga Kristóf Hungaro Fondo Igazolt U15 Férfi 24:31:00
2                   40 Hancz Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U15 Férfi 25:44:00
3                   37 Mance Imre Hungaro Fondo Igazolt U15 Férfi 34:52:00
4                   36 Lernyei Samu Hungaro Fondo Igazolt U15 Férfi 35:14:00
5                   42 Lelkes Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U15 Férfi 35:24:00
6                   39 Rostás Levente 480 Fit Boys – PJKE Igazolt U15 Férfi 35:56:00
7                   38 Bognár Marcell Hungaro Fondo Igazolt U15 Férfi 38:35:00
8                   41 Gangl Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U15 Férfi 40:47:00
1                   32 Varga Marcell Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U17 Férfi 24:58:00
2                   29 Fischer Márk Hungaro Fondo Igazolt U17 Férfi 25:20:00
3                   34 Farkas Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U17 Férfi 25:20:00
4                   33 Szabó Csongor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Igazolt U17 Férfi 26:03:00
5                   99 Budaházi Bence Postás SE Igazolt U17 Férfi 27:25:00
6                   30 Lernyei András Hungaro Fondo Igazolt U17 Férfi 34:00:00
7                   31 Andaházy Márk Hungaro Fondo Igazolt U17 Férfi 35:50:00
1                   27 Mack Márton Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Igazolt U19 Férfi 24:18:00
2                   26 Forró Lajos Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Igazolt U19 Férfi 24:31:00
3                   43 Aklan György Hungaro Fondo Igazolt U19 Férfi 24:31:00
4                   28 Fűzfa Ambrus Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U19 Férfi 24:31:00
5                   22 Meglécz Ádám Hungaro Fondo Igazolt U19 Férfi 24:58:00
6                   23 Andaházy Bence Hungaro Fondo Igazolt U19 Férfi 26:33:00
1                    2 Varga Viktor Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U23 Férfi 24:31:00
2                    3 Schneider Sebestyén BVSC-Zugló Igazolt U23 Férfi 24:58:00
3                    1 Baranyai Artúr Pécsi JKE Bringa Akadémia Igazolt U23 Férfi 25:51:00
1                   87 Horváth Gréta ASE Kerékpár Amatőr Felnőtt 30:30:00
2                   88 Novotny Gréta Mária Amatőr Felnőtt 34:00:00
1                   89 Stanitz Bernadett Kilométergyűjtők SE Amatőr Senior 42:54:00
1                   84 Benczés Krisztina Dr. Bátorfi-Agria Ktk. Igazolt Master 30:05:00
1                  81 Ringelhann Fanni Focus Team Hungary Igazolt WElit 30:36 1
1                  111 Mármarosi Marcell Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Amatőr U11 Férfi 6:27
2                  110 Hideg András Tamási BringaSport Egyesület Amatőr U11 Férfi 7:30
1                  113 Péter Lichtenberger Ábris K3SE Amatőr U13 Férfi 5:51
2                  115 Braunschmidt Patrik Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Amatőr U13 Férfi 8:30
1                  109 Lencse Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U11 Férfi 6:45
2                  108 Nagy Előd Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U11 Férfi 7:04
1                  107 Balaskó Ádám Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U13 Férfi 5:23
2                  101 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt U13 Férfi 5:34
3                  102 Kiss Zsombor Szekszárdi Kerékpáros S.E. Igazolt U13 Férfi 5:34
4                  106 Könczöl Róbert Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U13 Férfi 5:34
5                  103 Apali-Szabó Benedek Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U13 Férfi 6:05
6                  104 Turmann Benjámin Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U13 Férfi 6:32
7                  105 Kránitz István Tamási BringaSport Egyesület Igazolt U13 Férfi 6:51
1                  124 Kiss Kamilla FTC Amatőr WU11 7:19
2                  127 Tarcsai Boglárka Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Amatőr WU11 10:29
1                  126 Kiss Viktória FTC Amatőr WU13 7:22
1                  128 Balaskó Szonja Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Amatőr WU9 9:27
1                  123 Mármarosi Alexa Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Igazolt WU11 6:23
1                  122 Horváth Jázmin Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE Igazolt WU13 7:30
2                  121 Bíró Nóra Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Igazolt WU13 7:34
3                  120 Fenyő Anna Tamási BringaSport Egyesület Igazolt WU13 7:53

Olvasd tovább

Versenykiírás

A Tamási BringaSport Egyesület rendezésében kerül lebonyolításra a Tamási Hegyi Kupa nyílt országúti kerékpáros verseny.

Táv:
Szakály – Tamási Borkombinát 16,5 km. Az útvonalon kereszteződés nincs. A cél előtt 1.500 méterrel meredek emelkedő kezdődik, átlag 6,5%, maximum 10%-os.

Résztvevők:
Igazolt és Amatőr kerékpár versenyzők, akiket a nevezési díj befizetése ellenében szabályosan neveznek.

Nevezés:
Előnevezés a tamasikerekparsport.hu/hegyikupa2019 oldalon lehetséges, március 12. 23.59-ig az adatok megadásával és a nevezési díj átutalásával.
Helyszíni nevezés a Rajt helyszínén kialakított versenyirodában (Szakály benzinkút) lehetséges.

Nevezési díj:
Előnevezés esetén 2.000 Ft/fő, mely előre utalással teljesítendő. Az utaláshoz a nevezést követő visszaigazoló e-mailben adunk meg adatokat.
Helyszíni nevezés esetén 5.000 Ft/fő, amely a helyszínen készpénzben fizetendő.

Korcsoportok:
Amatőr Férfi U9 U11 U13 U15 U17 U19 Felnőtt Senior
Amatőr nő WU9 WU11 WU13 WU15 WU17 WU19 Felnőtt Senior

Igazolt férfi U9 U11 U13 U15 U17 U19 U23 Elit Master1 Master2 Master3
Igazolt nő WU13 WU15 WU17 WU19 WElit Master

Amatőr 18 év alatti versenyzők esetében az indulás kizárólag szülői hozzájáruló nyilatkozat birtokában lehetséges!

Az Igazolt és Amatőr U9, U11, U13, WU9, WU11, WU13 korcsoportok esetében a táv 1,5km (csak az 1,5 km hosszú meredek emelkedő a cél előtt!), a többi korcsoportnál egységesen 16,5 km.

Program:
09:30-10:15 Szakály Rajtszám átvétel, helyszíni nevezés amatőr U13 alatti kategóriákban
10:30 Szakály Technikai értekezlet
11:00 Szakály Rajt

Az Igazolt és Amatőr fiú és lány U9, U11, U13, WU9, WU11, WU13 korcsoportok rajtjának idejét a versenybíróság a helyszínen dönti el.

Versenybíróság:
A szervezők, a Magyar Kerékpáros Szövetség Versenybírói bizottság vezetőjével való egyeztetés után jelölik ki.

Díjazás:
Minden korcsoport 1 – 3. helyezettje éremdíjazásban részesül.

Technikai értekezlet:
A rajt előtt fél órával, 10:30-tól a Rajt helyszínén.

Egyéb:
• A versenyen mindenki saját felelősségére indul. A balesetekért, anyagi károkért a rendező felelősséget nem vállal. Zárt fejvédő használata kötelező.
• Kerék és gépcsere csak az út jobb oldalán engedélyezett, mivel az amatőrök és az igazolt versenyzők közös mezőnyben indulnak, áttétel ellenőrzés nincs.
• A szabálytalanul versenyző, vagy technikailag nem megfelelő kerékpárral induló versenyzőket a zsűri kizárja!

Kórház: Dombóvár, Szent Lukács Egészségügyi Kft.
Cím: 7200 Dombóvár, Kórház u. 39-41.
Tel: 36 74-564-000

Rendelőintézet: Tamási Rendelőintézet.
Cím: 7090 Tamási, Dózsa György u. 18-22.
Tel: 36 74-471-211

Kapcsolattartók: Péti Zoltán, főszervező: 36 30 413 5540;

Eredményes versenyzést kíván a Tamási BringaSport Egyesület!

Szervező

Tamási Bringa SEPéti Zoltán főszervező - +36 30 413 5540tamasibringasport@gmail.com 7090 Tamási, Cser László u. 2.

Időpont

2019. március 15. péntek

Helyszín

Szakály - Benzinkút

Back to top button
Close
Close
X
X