2019. november

201903novEgész napX. KolorCrossKazincbarcika - Csónakázó tóSzakág:Cyclo-crossKategória:MK

Időpont

2019. november 3. vasárnap

Helyszín

Kazincbarcika - Csónakázó tó

3700 Kazincbarcika, Csónakázó tó

Eredmények

1. futam

helyezes eredmeny teljes_nev csapat kategoria1
1 0:27:34 SZIGYÁRTÓ László Merida CST Hobbi MTB férfi
2 0:28:35 MOLNÁR György HOTE Sport Hobbi MTB férfi
3 0:28:54 BALOGH Bence Tiszaújvárosi Triatlon Klub Hobbi MTB férfi
4 0:29:33 BALOG Attila Lakossági SC Hobbi MTB férfi
5 0:29:51 GROSZ Zoltán Bringabanda SC SE Hobbi CX férfi
6 0:31:09 MÁRKUS János Fehérvár Cycling Team Hobbi CX férfi
7 0:31:15 SZOBOTA László Hobbi CX férfi
8 0:31:15 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE Hobbi CX férfi
9 0:31:27 BENEDEK Gábor Bike Zone Gödöllő KE Hobbi CX férfi
10 0:31:29 JUHANAK Jan CK Rimaska Sobota Hobbi MTB férfi
11 0:32:05 PÁZMÁNDI Péter HOTE Sport Hobbi MTB férfi
12 0:33:36 KISZELY Ákos Hobbi MTB férfi
13 0:33:58 BAKŠA Ondrej CK Rimaska Sobota Hobbi CX férfi
14 0:34:23 TÓTH Barnabás Hobbi MTB férfi
15 0:36:42 MÁRIÁN Krisztina Miránk-DOMKK Hobbi CX nő
16 0:37:01 BÁN Csaba Tiszaújvárosi Triatlon Klub Hobbi MTB férfi
17 0:37:31 HAJDER Levente Hobbi MTB férfi
18 0:37:51 GLÜCK András Hobbi MTB férfi
19 0:38:29 JOBBÁGY András Team3K Hobbi MTB férfi
20 0:38:43 MÁTÉ Zoltán Hobbi MTB férfi
21 0:39:10 BERENTÉS Norbert Hobbi MTB férfi
DNF 0:11:39 TIVADAR Gábor Hobbi CX férfi

2. futam

helyezes eredmeny teljes_nev csapat kategoria1
1 0:25:12 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team U17 fiú
2 0:25:20 VAS Barnabás Merida Maraton Team-CST U15 fiú
3 0:25:23 RADICS Milán Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U17 fiú
4 0:25:25 TAKÁCS-VALENT Márk Pilis Cross-Country Club U17 fiú
5 0:25:26 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team U17 fiú
6 0:25:28 TAKÁCS Zsombor Tamás Superior MTB Team U15 fiú
7 0:26:48 LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE U17 fiú
8 0:26:59 PORUBSKY Robert KPHC Teplice U17 fiú
9 0:27:00 HAJDER Benedek Superior MTB Team U17 fiú
10 0:27:37 MINDSZENTI Ákos DVTK-Freeriderz U17 fiú
11 0:27:44 ROZGONYI Sándor Buruczki Training System Master3 férfi
12 0:27:47 DOROGI Alex Martin Kőbánya Cycling Team U15 fiú
13 0:27:49 BODA Márton DVTK-Freeriderz U17 fiú
14 0:27:53 SZÁVA Tamás Kisvárda Bringások KSE Master3 férfi
15 0:27:54 LŐRINCZ János Bike Zone Gödöllő KE Master3 férfi
16 0:27:57 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE U15 fiú
17 0:28:03 KISS Vince Dániel Bike Zone Gödöllő KE U15 fiú
18 0:29:07 MAGYAR Balázs CrossKovácsi SKE U15 fiú
19 0:29:15 DÓZSA Zétény Superior MTB Team U17 fiú
20 0:29:21 VALO Roman U15 fiú
21 0:29:26 KÓSA Csaba Bendzsó Team Master3 férfi
22 0:30:02 ZSEMBERY Boldizsár Superior MTB Team U15 fiú
23 0:30:36 FILEPKÓ Márton Szentendrei Kinizsi H. SE U15 fiú
24 0:31:10 TÓTH Réka Kis-Galya KSE WU17 (WU15) lány
25 0:31:12 BENCZ Zoltán Footstrong SE Master3 férfi
26 0:31:19 DÓZSA György Superior MTB Team Master3 férfi
27 0:31:55 GELENCSÉR Ferenc Superior MTB Team Master3 férfi
28 0:32:03 PAP László Master3 férfi
29 0:32:03 KOLB Tamás Bendzsó Team Master3 férfi
30 0:32:31 VÁGI Levente István Superior MTB Team U17 fiú
31 0:33:02 GUDELLA Ádám Bike Zone Gödöllő KE U15 fiú
32 0:33:05 FISCHER Fanni Superior MTB Team WU17 (WU15) lány
33 0:33:34 KOMKA Gábor Master3 férfi
34 0:33:50 SNEIDER Máté Kristóf DVTK-Freeriderz U17 fiú
35 0:34:52 BENEDEK Levente Bike Zone Gödöllő KE U15 fiú
36 0:27:13 BÁN Lilla Tiszaújvárosi Triatlon Klub WU17 (WU15) lány
37 0:28:01 NAGY Zoltán U15 fiú
DNF 0:10:36 KIRÁLY Zétény Team3K U17 fiú
DNS 0:00:00 PAKOT András Gusztáv Kőbányai Torna Club SE U15 fiú
DNS 0:00:00 FISCHER Márk Superior MTB Team U17 fiú
DNS 0:00:00 LEÁNYVÁRI Sára Kis-Galya KSE WU17 (WU15) lány
DNS 0:00:00 FEJES Miklós HegyiBringa SE Master3 férfi

3. futam

helyezes eredmeny teljes_nev csapat kategoria1
1 0:42:50 ADAME László Merida Maraton Team-CST Master2 férfi
2 0:43:30 ADAME Ármin Merida Maraton Team-CST U19 férfi
3 0:43:31 CSUJA Bálint Superior MTB Team U19 férfi
4 0:43:58 SPECZIÁR Viktor Kőbánya Cycling Team Master2 férfi
5 0:44:05 JURÁK András CoffeeRide SE Master2 férfi
6 0:44:27 VARGA Marcell Tamási BringaSport Egy. U19 férfi
7 0:44:32 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egy. Master2 férfi
8 0:44:36 KLEIN Tamás Footstrong SE Master2 férfi
9 0:45:09 SIBYLA Branislav Master2 férfi
10 0:45:46 FEDOR István Merida Maraton Team-CST Master2 férfi
11 0:46:03 GALAJDA Péter Master2 férfi
12 0:46:10 DUZMATH Csaba Master2 férfi
13 0:46:14 NYÍRI József Lastig-cross Master2 férfi
14 0:46:15 SZILÁGYI Szabolcs MASH Racing Team Master2 férfi
15 0:46:24 ADORJÁN Bence Superior MTB Team Master2 férfi
16 0:46:25 GONDA Imrich Master2 férfi
17 0:47:44 KERÉKGYÁRTÓ Norbert Zalaegerszegi Kerékpáros SE Master2 férfi
18 0:47:44 FEKETE Barnabás Team3K Master2 férfi
19 0:48:01 SZEKERES Péter Szeleshát Birtok Kecskeméti ES Master2 férfi
20 0:48:12 DIČA Peter Master2 férfi
21 0:48:17 SZALAY Béla FRO Racing Master2 férfi
22 0:48:36 PÁSZTOR László Trek SE Master2 férfi
23 0:48:46 MÁRMAROSI Zoltán Szekszárdi Szabadidős KE Master2 férfi
24 0:48:46 MÁTÉ János Meditech Sportclub Master2 férfi
25 0:49:02 LADVENICZA Tamás Bike Zone Gödöllő KE Master2 férfi
26 0:49:47 TAKÁCS-VALENT Máté Pilis Cross-Country Club U19 férfi
27 0:50:25 HAJAS Tibor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES Master2 férfi
28 0:50:40 SOMOGHY Attila Bendzsó Team Master2 férfi
29 0:50:41 KOLESZÁR Zoltán Footstrong SE Master2 férfi
30 0:50:58 HORVÁTH Máté Master2 férfi
31 0:52:21 SZÁSZ Viktor Vitalitás SE Master2 férfi
32 0:52:32 PAPP Zoltán Master2 férfi
33 0:53:10 RÓNASZÉKI István Merida Maraton Team-CST Master2 férfi
34 0:43:21 ZENTAI Zsolt Superior MTB Team Master2 férfi
35 0:44:24 GÁBOR Bence Superior MTB Team Master2 férfi
DNF 0:10:56 LOSONCZI László Támadááás! Master2 férfi
DNS 0:00:00 SÁROSI Endre Superior MTB Team Master2 férfi
DNS 0:00:00 VALKAY Gábor BVSC-Zugló Master2 férfi
DNS 0:00:00 HEGEDŰS Ádám Master2 férfi
DNS 0:00:00 HERMANN Róbert Master2 férfi

4. futam

helyezes eredmeny teljes_nev csapat kategoria1
1 0:13:29 TÓTH Márk CrossKovácsi SKE U13 fiú
2 0:13:29 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE U13 fiú
3 0:13:31 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE U13 fiú
4 0:13:43 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE U13 fiú
5 0:14:02 GÁBOR Milán Superior MTB Team U13 fiú
6 0:14:20 MARCZAL Marcell Veszprémi Kerékpáros Egy. U13 fiú
7 0:14:30 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team U13 fiú
8 0:14:36 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő KE WU13 lány
9 0:14:52 SZIGYARTO Roland Merida CST U11 fiú
10 0:15:03 SZÁVAI Petra Bike Zone Gödöllő KE WU13 lány
11 0:15:13 KOVÁCS Béla Kontent-DKSI Cycling Team U11 fiú
12 0:15:16 MÁRMAROSI Alexa Ildikó Szekszárdi Szabadidős KE WU13 lány
13 0:15:19 HEGEDŰS Heléna Bike Zone Gödöllő KE WU11 lány
14 0:15:23 LEÁNYVÁRI Benjámin DVTK-Freeriderz U11 fiú
15 0:15:48 LÓNYAI Balázs Kis-Galya KSE U11 fiú
16 0:15:49 LEÁNYVÁRI Áron DVTK-Freeriderz U13 fiú
17 0:16:16 HAJDER Gergely Superior MTB Team U13 fiú
18 0:16:32 BARABÁS Olivér János Superior MTB Team U11 fiú
19 0:16:53 TÓTH Emese Kis-Galya KSE WU13 lány
20 0:17:19 MÁRMAROSI Marcell Szekszárdi Szabadidős KE U11 fiú
21 0:17:22 BENEDEK Zsófia Bike Zone Gödöllő KE WU13 lány
22 0:17:53 MINDSZENTI Áron Gábor U13 fiú
23 0:18:40 STOLCZENBERGER Zalán Kis-Galya KSE U11 fiú
24 0:18:42 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team WU11 lány
25 0:19:00 BARABÁS Elsa Réka Superior MTB Team WU13 lány
26 0:19:07 SIKE Roland András Superior MTB Team U13 fiú
27 0:19:07 CSORBA Milán Kis-Galya KSE U13 fiú
28 0:19:43 NAGY Csenge Kerékpár Klub Kazinczbarcika WU13 lány
29 0:19:47 URBANOVICS Hanna Kis-Galya KSE WU11 lány
30 0:20:36 BÁN Petra Tiszaújvárosi Triatlon Klub WU13 lány
31 0:23:04 STOJANOVSKA Dalija Superior MTB Team WU11 lány
32 0:23:12 SZIKLAI Boldizsár Kis-Galya KSE U11 fiú
DNF 0:00:00 SZOLYAK Dorka Zoé WU11 lány
DNS 0:00:00 MÓRI Márton Superior MTB Team U13 fiú
DNS 0:00:00 GÁBOR Balázs Superior MTB Team U11 fiú
DNS 0:00:00 ZILAHY Boróka Superior MTB Team WU13 lány

5. futam

helyezes eredmeny teljes_nev csapat kategoria1
1 0:38:47 CSEH Veronika Alpinbike Team Giant SE WMaster nő
2 0:39:18 KAPOTT Szonja Fehérvár Cycling Team WU23 nő
3 0:40:14 SZEKERES Viktória KTM Team Hungary WMaster nő
4 0:42:01 PÉTERI Niké Fehérvár Cycling Team WU23 nő
5 0:44:28 KOVÁCS Fruzsina Superior MTB Team WMaster nő
6 0:45:37 FILEPKÓ Mónika WMaster nő
7 0:51:16 KRISTON Judit Superior MTB Team WMaster nő
DNF 0:00:00 SÁTEK Orsolya Speed-Way Team WMaster nő
DNS 0:00:00 LÁSZLÓ Tamara Bianka Központi Sport és Ifjúsági Egy. WU23 nő
DNS 0:00:00 IMRE Zsófia Pilis Cross-Country Club WMaster nő

6. futam

helyezes eredmeny teljes_nev csapat kategoria1
1 0:54:00 NÔTA Štefan CK Spartak Tlmače Elit férfi
2 0:54:00 FEJES Gábor CK Spartak Tlmače Elit férfi
3 0:57:02 SZABÓ András Balázs Speed-Way Team Master1 férfi
4 0:58:11 DARÁNYI Bence Cseuz Ördögei Elit férfi
5 0:58:13 SZALAY Péter Bike Zone Gödöllő KE Master1 férfi
6 0:58:15 HACSI Ákos Team3K Master1 férfi
7 0:58:20 REITINGER Gábor Vitalitás SE Master1 férfi
8 0:59:10 VARGA Viktor Tamási BringaSport Egy. U23 férfi
9 0:59:36 FORINTOS Norbert András BME Cycling Elit férfi
10 1:00:06 DOVÁK Dávid HOTE Sport Master1 férfi
11 1:00:27 DURUCZ Miklós Epronex-BSS Oil Team Elit férfi
12 1:00:40 HUGAUF Marcell Fillari Team Budaörs Elit férfi
13 1:01:26 LEHMANN Bence Tiszaújvárosi Triatlon Klub Elit férfi
14 1:01:50 KRASNAN Stefan Master1 férfi
15 1:03:02 KOVÁCS Kristóf Kőbánya Cycling Team Master1 férfi
16 0:54:14 MÜLLER Bence Superior MTB Team U23 férfi
17 0:55:39 KUTS Bence Superior MTB Team U23 férfi
18 0:55:49 BODA Péter Kristóf 575 Team Elit férfi
19 0:56:16 VARGA Daniel Bence Salgótarjáni HKE U23 férfi
20 0:57:40 NAGY Zsolt Superior MTB Team Elit férfi
21 0:59:42 SZEKERES Zsolt KTM Team Hungary Master1 férfi
22 0:59:43 SZTREHÁRSZKI László Bringabanda SC SE Master1 férfi
23 1:03:11 SCHMIDT Gergely Pavé Cycling Academy Master1 férfi
24 0:56:26 KOVÁCS Ádám DVTK-Freeriderz Master1 férfi
DNS 0:00:00 MÁTIS Barnabás Pavé Cycling Academy Master1 férfi
DNS 0:00:00 GÉRNYI Balázs Superior MTB Team Elit férfi
DNS 0:00:00 GOHÉR Mihály Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U23 férfi
DNS 0:00:00 KANYÁRI Botond ViniBike Kerékpáros SE U23 férfi

Szervező

Team3Kinfo@team3k.hu 3700 Kazincbarcika, Zrinyi Ilona út 20. 

Versenyinformáció

X. KolorCross versenykiírás

1. Rendező:
Kerékpár Klub Kazincbarcika

2. Időpont:
2019. november 03. (vasárnap)

3. Verseny helyszíne:
Kazincbarcika, Csónakázó – tó körüli park
GPS koordináták:
48°14’36.5″N 20°37’18.9″E
48.243473, 20.621903

4. Korcsoportok
Részletekért lásd: CR Magyarországi Versenyszabályzat
Kategória Születési év
U11 fiú/lány – U11/WU11 2010-2011
U13 fiú/lány – U13/WU13 2008-2009
U15 férfi/nő – U15/WU15 2006-2007
U17 férfi/nő – U17/WU17 2004-2005
U19 férfi/nő – U19/WU19 2002-2003
U23 férfi/nő – U23/WU23 1998-2001
Elit férfi/nő – Elit/WElit 1991-1997
Master1 férfi – M1 1981-1990
Master2 férfi – M2 1971-1980
Master3 férfi – M3 -1970
Hobbi férfi és nő -2007

5. Időrend
Részletekért lásd: CR Magyarországi Versenyszabályzat

Első rajt (verseny időtartama: kb. 30-35 perc, a pálya teljes hosszában)
10:00 Hobbi MTB Női -2007
10:00 Hobbi MTB Férfi -2007
10:00 Hobbi Női CX -2007
10:00 Hobbi Férfi CX -2007

Második rajt (verseny időtartama: kb. 25-30 perc, a pálya teljes hosszában, kerékpár megkötés nincs)
10:45 WU15 2006-2007
10:45 U15 2006-2007
10:45 WU17 2004-2005
10:45 U17 2004-2005
10:45 Master3 -1970

Harmadik rajt (verseny időtartama: kb. 40-45 perc, a pálya teljes hosszában, csak cx kerékpárral)
11:30 U19 2002-2003
11:30 Master2 1971-1980

Negyedik rajt (verseny időtartama: kb. 10-15 perc, rövidített távon, kerékpár megkötés nincs)
12:30 WU11 2010-2011
12:30 U11 2010-2011
12:30 WU13 2008-2009
12:30 U13 2008-2009

Ötödik rajt (verseny időtartama: kb. 40-45 perc, a pálya teljes hosszában, csak cx kerékpárral)
13:00 WU23 1998-2001
13:00 WU19 2002-2003
13:00 Elit nő 1991-1997
13:00 Master Női 1981-1990

Hatodik rajt (verseny időtartama: kb. 55-60 perc, a pálya teljes hosszában, csak cx kerékpárral)
14:15 Master1 1981-1990
14:15 Elit 1991-1997
14:15 U23i 1998-2001

15:45 Eredmény hirdetés

6. Nevezés:
Előnevezés hamarosan!

7. Számlainformáció:
Kerékpár Klub Kazincbarcika
Bankszámlaszám:
10402472 – 50515154 – 57511009

8. Díjazás:

9. Nyilatkozat:
A verseny teljesítéséhez megfelelő fizikai állapotban vagyok, a teljesítést akadályozó betegségben nem szenvedek. A versenyen teljes mértékben saját felelősségemre indulok, bármely a verseny előtt/alatt/után bekövetkező sérülésért, illetve anyagi kárért a rendező egyesület, a rendező- és a rendezőség által megbízott személyek/szervezetek, továbbá a verseny útvonala által érintett területek tulajdonosai illetve kezelői semmilyen címen felelősséget nem vállalnak, illetve felelősségre nem vonhatóak. Lemondok minden, a versennyel bármilyen kapcsolatba hozható elszenvedett baleset vagy kár esetén az előző bekezdésben felsoroltakkal szembeni jogi eljárásról. Tudomásul veszem, hogy baleset esetén semmiféle igényt nem támaszthatok a fentebb felsoroltakkal szemben. A verseny előtt/alatt/után minden általam okozott kárért személyes és anyagi felelősséggel tartozom. Elfogadom, hogy a sporteseményről készült film-, és képanyagokon valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhetek, ellenszolgáltatást ezért nem kérek. Elfogadom, hogy a nevezési adatlap pontatlan kitöltéséből, a nevezés során helytelen adatok megadásából adódó problémákért a rendezők nem vállalnak felelősséget.
A versenykiírásban nem részletezett szabályok esetén elsődlegesen a CR Magyarországi Versenyszabályzat illetve az
UCI szabályai az irányadók.

Back to top button
Close
Close
X
X