2019. május

2019máj1800:00Bianchi Országúti Maraton HT130/RT55TOUR DE VELENCEI-TÓVelence - Drótszamár KempingSzakág:OrszágútKategória:Szabadidős

Eredmények

BIANCHI ORSZÁGÚTI MARATON RT55 EREDMÉNYEK
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
NŐI ABSZOLÚT
1 Botka Barbara MASTER 1:37:46
2 Őry Kinga FELNŐTT 1:46:43
3 Kerekes Edina MASTER 1:47:11
4 Johancsik Katalin FELNŐTT 1:50:23
5 Konkoly Andrea FELNŐTT 2:07:19
6 Madarász Anita FELNŐTT 2:09:21
7 Oláhné Belt Marianna MASTER 2:11:45
8 Váradi-Nemes Diána Nelli FELNŐTT 2:11:52
9 Szilvási Viktória FELNŐTT 2:21:28
10 Németh Tamara FELNŐTT 2:50:39
11 Szaller Etelka SENIOR 2:54:03
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
FÉRFI ABSZOLÚT
1 SZÁSZ ATTILA MASTER 1:30:36
2 Szarka Dávid FELNŐTT 1:30:36
3 Tóth Gábor MASTER 1:32:38
4 Bozsák János MASTER 1:32:38
5 Schmauser József MASTER 1:32:38
6 Kólya Tamás FELNŐTT 1:32:39
7 Gáspár Levente MASTER 1:32:39
8 Kele János MASTER 1:32:39
9 dr. Kovács Kristóf FELNŐTT 1:32:40
10 Antal Balázs SENIOR 1:35:22
11 Krisák István MASTER 1:35:23
12 Balázs Dávid U23 1:35:23
13 Burdika Bogdan FELNŐTT 1:35:25
14 Lévai Lóránt MASTER 1:35:34
15 Barkóczi Sándor FELNŐTT 1:35:36
16 Endrédi Erhard MASTER 1:35:37
17 Takács Zoltán FELNŐTT 1:35:38
18 Hatvani Róbert FELNŐTT 1:35:38
19 Erki István MASTER 1:35:41
20 Meszlényi Imre SENIOR 1:37:42
21 Nagy László SENIOR 1:37:44
22 Hajagos István SENIOR 1:37:44
23 Szabó Zoltán MASTER 1:37:45
24 Vecsernyés Tibor MASTER 1:37:45
25 Dr. Rózsa Péter FELNŐTT 1:37:46
26 Czigány Balázs MASTER 1:37:46
27 Pap László MASTER 1:37:48
28 Kezsmarki Tamás MASTER 1:37:51
29 Nagy Attila SENIOR 1:39:44
30 Györfi István MASTER 1:39:46
31 Virág Norbert FELNŐTT 1:43:32
32 Bánki László Dr. MASTER 1:43:46
33 Csoknyai Attila SENIOR 1:43:47
34 GYÜGYEI KÁROLY MASTER 1:43:47
35 Nagy Csaba MASTER 1:43:52
36 Jónap Gergő MASTER 1:43:55
37 Csővári Szabolcs FELNŐTT 1:44:49
38 Molnár Balázs MASTER 1:44:49
39 Kókai Gábor SENIOR 1:44:50
40 Czuczor Gergely FELNŐTT 1:45:31
41 Verbovszki Márió FELNŐTT 1:45:36
42 Gardi CSaba MASTER 1:46:10
43 Heuschmidt Levente U23 1:46:10
44 Lénárd Béla SENIOR 1:46:41
45 Czéh Csaba MASTER 1:46:41
46 Krausz István FELNŐTT 1:46:42
47 Frei László FELNŐTT 1:46:44
48 Dr. Kerekes Csaba SENIOR 1:47:11
49 Rózsavölgyi Miklós FELNŐTT 1:47:12
50 Pencz László FELNŐTT 1:47:13
51 Zuin Davide FELNŐTT 1:47:14
52 Dr Nyitray László SENIOR 1:47:14
53 Mirkóczki Péter FELNŐTT 1:47:15
54 Simon Zsolt MASTER 1:47:16
55 Nyári Gábor MASTER 1:50:11
56 Pomaházi Sándor MASTER 1:50:14
57 Rábaközi István MASTER 1:50:18
58 dr. Nagy Gábor SENIOR 1:50:23
59 Michal Fiuta FELNŐTT 1:50:25
60 Brunner Ferenc MASTER 1:50:53
61 Bene Szabolcs FELNŐTT 1:50:53
62 Szabó László MASTER 1:51:00
63 Fejes Ádám FELNŐTT 1:52:20
64 Judák János SENIOR 1:52:41
65 Mesterházi András FELNŐTT 1:53:04
66 Németh Gábor MASTER 1:53:41
67 Molnár Ferenc SENIOR 1:54:55
68 LŐRIK ZOLTÁN FELNŐTT 1:55:00
69 Horváth Máté U23 1:55:04
70 Madács Imre SENIOR 1:55:09
71 Deák Dániel FELNŐTT 1:55:24
72 Sipos Tamas FELNŐTT 1:57:49
73 Bíró Balázs MASTER 1:57:58
74 Takács Attila SENIOR 1:57:59
75 Marsai Máté FELNŐTT 1:57:59
76 Marsai Gábor FELNŐTT 1:58:00
77 Deák Zoltán SENIOR 1:58:01
78 Hessl István FELNŐTT 1:59:11
79 Schneller Domonkos MASTER 2:00:19
80 dr. Harmat Zoltán MASTER 2:01:08
81 Harmat Dávid U23 2:01:08
82 Szabó Imre SENIOR 2:01:25
83 Jordanov Dániel MASTER 2:01:26
84 Heuschmidt Attila MASTER 2:01:27
85 CSÁSZÁR ATTILA MASTER 2:04:22
86 Horváth Ákos U23 2:04:42
87 Váradi Csaba MASTER 2:04:45
88 Tóth Attila SENIOR 2:05:01
89 Bökönyi Ádám Zsolt FELNŐTT 2:09:21
90 Illés Szabolcs MASTER 2:09:42
91 Bakondi Károly SENIOR 2:11:24
92 Halbritter Ferenc MASTER 2:11:42
93 Varjú Péter MASTER 2:11:47
94 Rajnai Tamás SENIOR 2:14:03
95 Pais József MASTER 2:14:03
96 Fellner Tibor SENIOR 2:20:18
97 Pataki Gábor MASTER 2:21:28
98 Barta Berényi Péter FELNŐTT 2:21:28
99 Müller Martin FELNŐTT 2:21:28
100 Kakucsi Tibor FELNŐTT 2:21:28
101 Nagy Sándor SENIOR 2:44:08
102 Koós Pál Gábor MASTER 2:50:22
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
FÉRFI U23
1 Balázs Dávid U23 1:35:23
2 Heuschmidt Levente U23 1:46:10
3 Horváth Máté U23 1:55:04
4 Harmat Dávid U23 2:01:08
5 Horváth Ákos U23 2:04:42
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
NŐI FELNŐTT
1 Őry Kinga FELNŐTT 1:46:43
2 Johancsik Katalin FELNŐTT 1:50:23
3 Konkoly Andrea FELNŐTT 2:07:19
4 Madarász Anita FELNŐTT 2:09:21
5 Váradi-Nemes Diána Nelli FELNŐTT 2:11:52
6 Szilvási Viktória FELNŐTT 2:21:28
7 Németh Tamara FELNŐTT 2:50:39
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
FÉRFI FELNŐTT
1 Szarka Dávid FELNŐTT 1:30:36
2 Kólya Tamás FELNŐTT 1:32:39
3 dr. Kovács Kristóf FELNŐTT 1:32:40
4 Burdika Bogdan FELNŐTT 1:35:25
5 Barkóczi Sándor FELNŐTT 1:35:36
6 Takács Zoltán FELNŐTT 1:35:38
7 Hatvani Róbert FELNŐTT 1:35:38
8 Dr. Rózsa Péter FELNŐTT 1:37:46
9 Virág Norbert FELNŐTT 1:43:32
10 Csővári Szabolcs FELNŐTT 1:44:49
11 Czuczor Gergely FELNŐTT 1:45:31
12 Verbovszki Márió FELNŐTT 1:45:36
13 Krausz István FELNŐTT 1:46:42
14 Frei László FELNŐTT 1:46:44
15 Rózsavölgyi Miklós FELNŐTT 1:47:12
16 Pencz László FELNŐTT 1:47:13
17 Zuin Davide FELNŐTT 1:47:14
18 Mirkóczki Péter FELNŐTT 1:47:15
19 Michal Fiuta FELNŐTT 1:50:25
20 Bene Szabolcs FELNŐTT 1:50:53
21 Fejes Ádám FELNŐTT 1:52:20
22 Mesterházi András FELNŐTT 1:53:04
23 LŐRIK ZOLTÁN FELNŐTT 1:55:00
24 Deák Dániel FELNŐTT 1:55:24
25 Sipos Tamas FELNŐTT 1:57:49
26 Marsai Máté FELNŐTT 1:57:59
27 Marsai Gábor FELNŐTT 1:58:00
28 Hessl István FELNŐTT 1:59:11
29 Bökönyi Ádám Zsolt FELNŐTT 2:09:21
30 Barta Berényi Péter FELNŐTT 2:21:28
31 Müller Martin FELNŐTT 2:21:28
32 Kakucsi Tibor FELNŐTT 2:21:28
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
NŐI MASTER
1 Botka Barbara MASTER 1:37:46
2 Kerekes Edina MASTER 1:47:11
3 Oláhné Belt Marianna MASTER 2:11:45
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
FÉRFI MASTER
1 SZÁSZ ATTILA MASTER 1:30:36
2 Tóth Gábor MASTER 1:32:38
3 Bozsák János MASTER 1:32:38
4 Schmauser József MASTER 1:32:38
5 Gáspár Levente MASTER 1:32:39
6 Kele János MASTER 1:32:39
7 Krisák István MASTER 1:35:23
8 Lévai Lóránt MASTER 1:35:34
9 Endrédi Erhard MASTER 1:35:37
10 Erki István MASTER 1:35:41
11 Szabó Zoltán MASTER 1:37:45
12 Vecsernyés Tibor MASTER 1:37:45
13 Czigány Balázs MASTER 1:37:46
14 Pap László MASTER 1:37:48
15 Kezsmarki Tamás MASTER 1:37:51
16 Györfi István MASTER 1:39:46
17 Bánki László Dr. MASTER 1:43:46
18 GYÜGYEI KÁROLY MASTER 1:43:47
19 Nagy Csaba MASTER 1:43:52
20 Jónap Gergő MASTER 1:43:55
21 Molnár Balázs MASTER 1:44:49
22 Gardi CSaba MASTER 1:46:10
23 Czéh Csaba MASTER 1:46:41
24 Simon Zsolt MASTER 1:47:16
25 Nyári Gábor MASTER 1:50:11
26 Pomaházi Sándor MASTER 1:50:14
27 Rábaközi István MASTER 1:50:18
28 Brunner Ferenc MASTER 1:50:53
29 Szabó László MASTER 1:51:00
30 Németh Gábor MASTER 1:53:41
31 Bíró Balázs MASTER 1:57:58
32 Schneller Domonkos MASTER 2:00:19
33 dr. Harmat Zoltán MASTER 2:01:08
34 Jordanov Dániel MASTER 2:01:26
35 Heuschmidt Attila MASTER 2:01:27
36 CSÁSZÁR ATTILA MASTER 2:04:22
37 Váradi Csaba MASTER 2:04:45
38 Illés Szabolcs MASTER 2:09:42
39 Halbritter Ferenc MASTER 2:11:42
40 Varjú Péter MASTER 2:11:47
41 Pais József MASTER 2:14:03
42 Pataki Gábor MASTER 2:21:28
43 Koós Pál Gábor MASTER 2:50:22
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
FÉRFI SENIOR
1 Antal Balázs SENIOR 1:35:22
2 Meszlényi Imre SENIOR 1:37:42
3 Nagy László SENIOR 1:37:44
4 Hajagos István SENIOR 1:37:44
5 Nagy Attila SENIOR 1:39:44
6 Csoknyai Attila SENIOR 1:43:47
7 Kókai Gábor SENIOR 1:44:50
8 Lénárd Béla SENIOR 1:46:41
9 Dr. Kerekes Csaba SENIOR 1:47:11
10 Dr Nyitray László SENIOR 1:47:14
11 dr. Nagy Gábor SENIOR 1:50:23
12 Judák János SENIOR 1:52:41
13 Molnár Ferenc SENIOR 1:54:55
14 Madács Imre SENIOR 1:55:09
15 Takács Attila SENIOR 1:57:59
16 Deák Zoltán SENIOR 1:58:01
17 Szabó Imre SENIOR 2:01:25
18 Tóth Attila SENIOR 2:05:01
19 Bakondi Károly SENIOR 2:11:24
20 Rajnai Tamás SENIOR 2:14:03
21 Fellner Tibor SENIOR 2:20:18
22 Nagy Sándor SENIOR 2:44:08
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
NŐ SENIOR
1 Szaller Etelka SENIOR 2:54:03
BIANCHI ORSZÁGÚTI MARATON HT130 EREDMÉNYEK
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
NŐI ABSZOLÚT
1 Varga Tímea MASTER 3:29:25
2 Haffner Kata FELNŐTT 3:47:01
3 Benczés Krisztina MASTER 3:47:01
4 Dr Kovács Éva FELNŐTT 4:00:43
5 Seres Judit FELNŐTT 4:11:59
6 Konkoly Adrienn FELNŐTT 4:12:27
7 Cs. Kiss Ágnes SENIOR 4:49:25
8 Kovács Nóra MASTER 5:09:01
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
FÉRFI ABSZOLÚT
1 Darányi Bence FELNŐTT 3:19:34
2 Dr. Buzsik Bence FELNŐTT 3:19:34
3 Balogh Lajos SENIOR 3:19:34
4 Urbán JAkab FELNŐTT 3:19:34
5 Wermeser Zsombor U23 3:19:35
6 Grunda Dávid FELNŐTT 3:19:35
7 Molnár Tamás MASTER 3:19:35
8 Szilágyi Tamás FELNŐTT 3:19:35
9 Horvath Richard MASTER 3:19:35
10 Püspöki Dániel FELNŐTT 3:19:37
11 Szalai Gábor MASTER 3:23:27
12 Bodzán Károly FELNŐTT 3:23:27
13 Horváth Tamás FELNŐTT 3:23:29
14 Szaniszló Attila MASTER 3:24:39
15 SZÉL GÁBOR MASTER 3:28:23
16 Molnár-Farkas Gergő FELNŐTT 3:28:24
17 Deréki Barna MASTER 3:28:24
18 Máté Tamás MASTER 3:28:57
19 KAUKER ATTILA SENIOR 3:28:57
20 Nagy Attila MASTER 3:28:58
21 Liptovics Bence FELNŐTT 3:28:58
22 Stodulka Péter MASTER 3:28:58
23 Hegymegi István SENIOR 3:28:58
24 Ruttkai Zoltán FELNŐTT 3:28:59
25 Gali Tibor FELNŐTT 3:28:59
26 Gergely Szabolcs MASTER 3:28:59
27 Kovács György FELNŐTT 3:29:00
28 Kreisz Zsolt MASTER 3:29:00
29 Benedikt Margreiter MASTER 3:29:00
30 Fűzfa Ambrus Zoltán U23 3:29:00
31 Debreczeni János MASTER 3:29:00
32 Kandzsarov Péter MASTER 3:29:01
33 Pazsitka Péter FELNŐTT 3:29:01
34 BENEDEK ISTVÁN SENIOR 3:29:01
35 Csontó Ádám FELNŐTT 3:29:10
36 Maklári Gábor FELNŐTT 3:29:13
37 Gregó Zoltán MASTER 3:29:19
38 Mészáros Szabolcs FELNŐTT 3:32:46
39 Egergvári Gergely FELNŐTT 3:33:38
40 Pinter Attila MASTER 3:37:26
41 Reé Balázs SENIOR 3:37:27
42 Bánlaki Zsolt MASTER 3:37:31
43 Ónodi József FELNŐTT 3:37:32
44 dr. Balsai Tamás SENIOR 3:37:33
45 Ligeti Miklós FELNŐTT 3:37:33
46 Móri István MASTER 3:41:41
47 Oláh Gábor FELNŐTT 3:43:18
48 Szalai Zoltán MASTER 3:43:19
49 Hegedűs Miklós FELNŐTT 3:43:20
50 Hepp János FELNŐTT 3:43:20
51 Oros Dániel U23 3:43:20
52 Udvardy Péter FELNŐTT 3:43:21
53 Podlovics János FELNŐTT 3:43:29
54 Pogonyi Tibor MASTER 3:45:27
55 Csepi László MASTER 3:46:55
56 Horváth Lászlo FELNŐTT 3:46:58
57 Szalánczy Csaba MASTER 3:46:59
58 Oláh Ferenc MASTER 3:47:00
59 Nagy László FELNŐTT 3:47:01
60 Smithing Michael SENIOR 3:47:01
61 Bauer Attila SENIOR 3:47:02
62 Beniczki Dávid FELNŐTT 3:47:06
63 Papp Ferenc MASTER 3:50:40
64 Dr. György Zsolt SENIOR 3:51:45
65 Török Csaba MASTER 3:52:40
66 Kirchner Péter FELNŐTT 3:52:45
67 Kállai Kornél MASTER 3:52:45
68 Tornyai Miklós MASTER 3:52:51
69 Holéczy Tibor SENIOR 3:54:56
70 Erdős Tamás MASTER 3:56:13
71 Angyalföldi Richárd MASTER 3:56:46
72 Borsodi David FELNŐTT 3:56:47
73 Papp Ferenc MASTER 3:57:15
74 Martos György MASTER 3:57:29
75 Mátrai Ádám MASTER 3:58:08
76 Nagy Mate FELNŐTT 3:58:22
77 Bodri Tamás FELNŐTT 3:58:25
78 Somoghy Attila SENIOR 3:58:51
79 Koltai Tamás MASTER 3:58:51
80 Lábas Zoltán MASTER 3:59:49
81 Bánhidi Kornél MASTER 4:00:24
82 Perlaki Zsolt MASTER 4:00:25
83 Gorácz Béla MASTER 4:00:34
84 Szakonyi Gábor MASTER 4:00:38
85 Kiss SENIOR 4:00:40
86 Diószegi Attila MASTER 4:00:40
87 Vogl Péter SENIOR 4:00:54
88 Michael Schnitzler FELNŐTT 4:01:36
89 Újfalussy Balázs SENIOR 4:04:00
90 Horváth Viktor MASTER 4:04:01
91 Pajor Sándor MASTER 4:06:49
92 Bazula György MASTER 4:06:49
93 Szabó Balázs MASTER 4:06:50
94 Koncz Gábor MASTER 4:06:54
95 Kató Árpád MASTER 4:06:54
96 Kiss Gábor MASTER 4:06:55
97 Kovács-Boros Róbert SENIOR 4:12:02
98 Kovács Róbert FELNŐTT 4:19:18
99 Czikornyay Péter MASTER 4:20:35
100 Lénárt Zoltán FELNŐTT 4:20:35
101 Horváth Jenő MASTER 4:21:23
102 Genzler Csaba SENIOR 4:21:39
103 Tamás József SENIOR 4:24:13
104 Kosztelnik Miklós MASTER 4:25:35
105 Forgó Szilárd MASTER 4:28:04
106 Ambrus Tamás FELNŐTT 4:34:21
107 Luczy Csaba MASTER 4:34:26
108 Krabácz Miklós SENIOR 4:34:28
109 Bertók Attila MASTER 4:34:30
110 Rudolf József MASTER 4:36:35
111 Károly János MASTER 4:38:14
112 Nagy Gábor FELNŐTT 4:43:31
113 Tóbiás Ákos SENIOR 4:43:42
114 Pálfalvi László SENIOR 4:43:42
115 Mészáros János SENIOR 4:44:58
116 Babits Attila SENIOR 4:55:55
117 Balogh Tamás SENIOR 4:56:00
118 Csernák János SENIOR 4:59:30
119 Tuska Stefan SENIOR 5:14:20
120 Márk Tamás FELNŐTT 5:18:06
121 Solymosi István SENIOR 5:19:01
122 Vass László SENIOR 5:19:26
123 Komoróczy Zoltán MASTER 5:25:39
124 Kis-Kovács István MASTER 5:27:22
125 Molnár Gergely FELNŐTT 5:27:42
126 Bosnyák Gábor FELNŐTT 5:39:26
127 Solymosi Balázs FELNŐTT 5:49:32
128 Christian Gründel FELNŐTT 5:50:03
129 Florian Marten FELNŐTT 5:50:06
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
FÉRFI U23
1 Wermeser Zsombor U23 3:19:35
2 Fűzfa Ambrus Zoltán U23 3:29:00
3 Oros Dániel U23 3:43:20
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
NŐI FELNŐTT
1 Haffner Kata FELNŐTT 3:47:01
2 Dr Kovács Éva FELNŐTT 4:00:43
3 Seres Judit FELNŐTT 4:11:59
4 Konkoly Adrienn FELNŐTT 4:12:27
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
FÉRFI FELNŐTT
1 Mészáros Zoltán Felnőtt 3:02:40
2 Pályi Csaba Felnőtt 3:02:52
3 Peter Maursky Felnőtt 3:05:30
4 Szilágyi Tamás Felnőtt 3:06:14
5 Nagy Tomás Felnőtt 3:07:23
6 HARTMANN JÓZSEF Felnőtt 3:09:07
7 Petró Károly Felnőtt 3:09:08
8 Lengyel Zoltán Felnőtt 3:09:11
9 Bokor Attila Felnőtt 3:09:11
10 Csomor Zoltán Felnőtt 3:09:17
11 Salamon László Felnőtt 3:09:21
12 Darányi Máté Felnőtt 3:11:36
13 SZÉL GÁBOR Felnőtt 3:13:14
14 Nyikus Norbert Felnőtt 3:16:51
15 Csetneky Viktor Felnőtt 3:16:51
16 Fejős Szabolcs Felnőtt 3:16:52
17 Pázsitka Péter Felnőtt 3:16:52
18 KAUKER ATTILA Felnőtt 3:16:52
19 Ottovay Istvan Felnőtt 3:16:53
20 Ladócsy Barna Felnőtt 3:16:55
21 Kiss Dániel Felnőtt 3:17:01
22 Bodola Péter Felnőtt 3:17:07
23 Szarka Dávid Felnőtt 3:24:21
24 Denk Róbert Felnőtt 3:24:30
25 Hepp János Felnőtt 3:24:31
26 Udvardy Péter Felnőtt 3:25:24
27 Károly János Felnőtt 3:26:46
28 Jani Sándor Felnőtt 3:26:53
29 Schulhoff Simon Felnőtt 3:26:53
30 Dévényi Pál Felnőtt 3:35:56
31 Szirmai Ádám Felnőtt 3:36:01
32 Beniczki Dávid Felnőtt 3:36:14
33 Bakó Zoltán Felnőtt 3:43:22
34 Török Bence Felnőtt 3:43:55
35 Jonathan Moss Felnőtt 3:45:58
36 SREDLACSEK ZSOLT Felnőtt 3:46:25
37 Olgyay János Felnőtt 3:49:24
38 Nagy László Felnőtt 3:49:38
39 Bujtár Róbert Felnőtt 3:56:10
40 Kővári Dávid Felnőtt 4:06:10
41 Wolf Péter Felnőtt 4:14:58
42 Mesterházy András Felnőtt 4:21:26
43 Dauner Kristóf Felnőtt 4:24:03
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
NŐI MASTER
1 Varga Tímea MASTER 3:29:25
2 Benczés Krisztina MASTER 3:47:01
3 Kovács Nóra MASTER 5:09:01
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
FÉRFI MASTER
1 Molnár Tamás MASTER 3:19:35
2 Horvath Richard MASTER 3:19:35
3 Szalai Gábor MASTER 3:23:27
4 Szaniszló Attila MASTER 3:24:39
5 SZÉL GÁBOR MASTER 3:28:23
6 Deréki Barna MASTER 3:28:24
7 Máté Tamás MASTER 3:28:57
8 Nagy Attila MASTER 3:28:58
9 Stodulka Péter MASTER 3:28:58
10 Gergely Szabolcs MASTER 3:28:59
11 Kreisz Zsolt MASTER 3:29:00
12 Benedikt Margreiter MASTER 3:29:00
13 Debreczeni János MASTER 3:29:00
14 Kandzsarov Péter MASTER 3:29:01
15 Gregó Zoltán MASTER 3:29:19
16 Pinter Attila MASTER 3:37:26
17 Bánlaki Zsolt MASTER 3:37:31
18 Móri István MASTER 3:41:41
19 Szalai Zoltán MASTER 3:43:19
20 Pogonyi Tibor MASTER 3:45:27
21 Csepi László MASTER 3:46:55
22 Szalánczy Csaba MASTER 3:46:59
23 Oláh Ferenc MASTER 3:47:00
24 Papp Ferenc MASTER 3:50:40
25 Török Csaba MASTER 3:52:40
26 Kállai Kornél MASTER 3:52:45
27 Tornyai Miklós MASTER 3:52:51
28 Erdős Tamás MASTER 3:56:13
29 Angyalföldi Richárd MASTER 3:56:46
30 Papp Ferenc MASTER 3:57:15
31 Martos György MASTER 3:57:29
32 Mátrai Ádám MASTER 3:58:08
33 Koltai Tamás MASTER 3:58:51
34 Lábas Zoltán MASTER 3:59:49
35 Bánhidi Kornél MASTER 4:00:24
36 Perlaki Zsolt MASTER 4:00:25
37 Gorácz Béla MASTER 4:00:34
38 Szakonyi Gábor MASTER 4:00:38
39 Diószegi Attila MASTER 4:00:40
40 Horváth Viktor MASTER 4:04:01
41 Pajor Sándor MASTER 4:06:49
42 Bazula György MASTER 4:06:49
43 Szabó Balázs MASTER 4:06:50
44 Koncz Gábor MASTER 4:06:54
45 Kató Árpád MASTER 4:06:54
46 Kiss Gábor MASTER 4:06:55
47 Czikornyay Péter MASTER 4:20:35
48 Horváth Jenő MASTER 4:21:23
49 Kosztelnik Miklós MASTER 4:25:35
50 Forgó Szilárd MASTER 4:28:04
51 Luczy Csaba MASTER 4:34:26
52 Bertók Attila MASTER 4:34:30
53 Rudolf József MASTER 4:36:35
54 Károly János MASTER 4:38:14
55 Komoróczy Zoltán MASTER 5:25:39
56 Kis-Kovács István MASTER 5:27:22
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
NŐI SENIOR
1 Cs. Kiss Ágnes SENIOR 4:49:25
HELYEZÉS NÉV KORCSOPORT IDŐ
FÉRFI SENIOR
1 Balogh Lajos SENIOR 3:19:34
2 KAUKER ATTILA SENIOR 3:28:57
3 Hegymegi István SENIOR 3:28:58
4 BENEDEK ISTVÁN SENIOR 3:29:01
5 Reé Balázs SENIOR 3:37:27
6 dr. Balsai Tamás SENIOR 3:37:33
7 Smithing Michael SENIOR 3:47:01
8 Bauer Attila SENIOR 3:47:02
9 Dr. György Zsolt SENIOR 3:51:45
10 Holéczy Tibor SENIOR 3:54:56
11 Somoghy Attila SENIOR 3:58:51
12 Kiss SENIOR 4:00:40
13 Vogl Péter SENIOR 4:00:54
14 Újfalussy Balázs SENIOR 4:04:00
15 Kovács-Boros Róbert SENIOR 4:12:02
16 Genzler Csaba SENIOR 4:21:39
17 Tamás József SENIOR 4:24:13
18 Krabácz Miklós SENIOR 4:34:28
19 Tóbiás Ákos SENIOR 4:43:42
20 Pálfalvi László SENIOR 4:43:42
21 Mészáros János SENIOR 4:44:58
22 Babits Attila SENIOR 4:55:55
23 Balogh Tamás SENIOR 4:56:00
24 Csernák János SENIOR 4:59:30
25 Tuska Stefan SENIOR 5:14:20
26 Solymosi István SENIOR 5:19:01
27 Vass László SENIOR 5:19:26

 

Szervező

TóSportinfo@tosport.hu 2481 Velence, Fő utca 172.

Időpont

2019. május 18. szombat

Helyszín

Velence - Drótszamár Kemping

Velence, Kemping u. 2.

Back to top button
Close
Close
X
X