2019. április

2019ápr2810:30IV. SEFAG KELLYS Zselic MaratonBőszénfa - Ropoly-völgyi HorgásztóSzakág:MTB XC

Eredmények

Helyezés Név Egyesület Idő Hátrány 1. Kör 2. Kör Cél
Rövid táv U15 Fiú
1 WIMMER Máté 01:40:24 00:00:00 01:40:10
Rövid táv U17 Férfi
1 VARGA Marcell Tamási BringaSport 01:31:24 00:00:00 01:31:19
2 KONDOR Kornél Dorián VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 01:55:12 00:23:48 01:55:06
3 BITÓ Márton Sevenhills MTB 01:56:17 00:24:53 01:56:01
Rövid táv U19 Férfi
1 BOSNYÁK Krisztián 01:52:05 00:00:00 01:51:55
2 SZÖRÉNYI László 02:25:35 00:33:29 02:25:14
3 KATONA Dániel 03:00:30 01:08:24 03:00:10
Rövid táv Felnőtt férfi
1 KÁMÁN  Krisztián ROPRINT Racing Team 01:27:20 00:00:00 01:27:15
2 TÓTH Máté Bringabanda SC 01:38:29 00:11:08 01:38:05
3 SZOLLÁR Zsolt 01:42:23 00:15:02 01:42:15
4 BRANDIS Denis 01:47:00 00:19:39 01:46:32
5 HOSSZU Barnabás 01:47:18 00:19:58 01:47:00
6 KENESEI Benjámin 01:52:14 00:24:54 01:52:00
7 HAVANECZ Márk 01:53:03 00:25:43 01:52:44
8 HORVÁTH Márk ZEKE 01:59:03 00:31:42 01:58:23
9 PINTÉR Szabolcs 02:06:02 00:38:41 02:05:19
10 KISS László 02:07:11 00:39:50 02:06:49
11 GYERGYÁDES Soma 02:20:59 00:53:39 02:20:37
12 JÓFÖLDI Márk 02:24:46 00:57:26 02:24:18
13 FÜRDŐS Gergő 02:27:28 01:00:08 02:27:04
14 KREMER Deni 02:38:43 01:11:23 02:38:22
15 SZABÓ András 02:40:57 01:13:36 02:40:05
16 SZÁRAZ Bence 03:31:31 02:04:10 03:30:57
DNF BÁLINT Lefler 00:00:38 -1 kör
Rövid táv Felnőtt nő
1 HAJAS Katalin 03:12:21 00:00:00 03:12:06
Rövid táv Master 1 Férfi
1 KROMPÁCZKI Péter KTM Team Hungary 01:23:59 00:00:00 01:23:54
2 NAGY Péter Team Imperator 01:24:54 00:00:55 01:24:48
3 SZEGEDI Gábor Team Heavy Pedál ? 01:26:01 00:02:02 01:25:55
4 DEMETER Zoltan Superior MTB Team 01:28:58 00:04:58 01:28:51
5 TAKÁCS Zoltán Merida Maraton Team-CST 01:29:03 00:05:03 01:28:57
6 BÖJTE Csongor 01:29:03 00:05:04 01:28:55
7 TÓTH Balázs 01:50:51 00:26:51 01:50:23
8 NAGY Gergely 01:52:06 00:28:06 01:51:21
9 HORVÁTH Zsolt 01:52:52 00:28:52 01:52:33
10 KAJTÁR Balázs 01:53:22 00:29:22 01:53:09
11 KOÓS Balázs 01:56:18 00:32:19 01:55:50
12 FŐDI Gergely 02:00:12 00:36:13 01:59:55
13 ALEXANDROV Balázs 02:05:40 00:41:40 02:05:21
14 KOVÁCS Attila 02:06:15 00:42:16 02:05:59
15 ENDRE Jenei 02:11:55 00:47:56 02:11:41
16 HORVÁTH Lajos 02:16:03 00:52:03 02:15:31
17 ILLÉS Péter 02:16:29 00:52:29 02:15:47
18 BERTA Roland 02:20:50 00:56:51 02:20:39
19 DUKAI Tamás 02:26:36 01:02:37 02:26:09
20 SÜMEGI Bálint 02:27:27 01:03:27 02:27:15
21 FORRÓ Szabolcs 02:39:40 01:15:40 02:39:19
22 KRISTÓF Dániel 02:40:50 01:16:51 02:40:21
23 KISGÉCZI Gergely Videoton Elektro Plast Kft. 02:44:48 01:20:49 02:44:15
24 BRANDIS Josip 02:56:02 01:32:03 02:55:32
25 MOLNÁR Viktor Zsolt ZEKE 03:21:12 01:57:12 03:20:25
26 KOVÁCS Szabolcs 03:38:16 02:14:17 03:37:39
Rövid táv Master 1 Nő
1 KISS Nóra Meditech 01:58:58 00:00:00 01:58:50
2 ILLÉSNÉ DR. KOSZTOLÁNCZI Éva 02:16:28 00:17:30 02:15:47
3 MÁRKUS  Melinda Superior MTB Team 02:21:05 00:22:06 02:20:43
4 VIKASOVIC Ivana 02:56:03 00:57:05 02:55:33
5 LŐKÖS Gabriella NYKSE 03:02:45 01:03:46 03:02:03
6 GYÖRGY Éva 03:23:33 01:24:34 03:23:09
Rövid táv Master 2 Férfi
1 PAÁR Vilmos Road KSE 01:28:46 00:00:00 01:28:39
2 KANDZSAROV Péter Bringabanda SC 01:28:47 00:00:00 01:28:40
3 PÁSZTOR László Waberer’s Trek Team 01:29:02 00:00:16 01:28:58
4 ADORJÁN Bence Superior MTB Team 01:30:24 00:01:37 01:30:04
5 HÁDEN Tamás FEMAT-ZKSE 01:31:00 00:02:13 01:30:55
6 LACZKO András Sportstuff   Racing 01:31:15 00:02:28 01:30:58
7 NAGY Szilard Bakony Racing Team 01:35:34 00:06:47 01:35:26
8 HORVÁTH Zoltán 01:36:30 00:07:44 01:36:18
9 TÁVOLY Péter Speed-Way Team 01:41:56 00:13:09 01:41:46
10 ÁLMOS Gergő 01:42:24 00:13:37 01:42:06
11 SZENTPÉTERI Balázs BTS SE 01:44:38 00:15:52 01:44:27
12 KÁMÁN Csaba ROPRINT Racing Team 01:44:55 00:16:08 01:44:48
13 CZÉRE Krisztián ROAD Kse 01:45:12 00:16:25 01:44:56
14 MICZKÓ János 01:46:00 00:17:14 01:45:37
15 TÁVOLY Tamás 01:47:53 00:19:07 01:47:08
16 TÓTH Tamás Mátra Biker SC 01:47:57 00:19:10 01:47:48
17 NEUHEISER Romuald 01:50:52 00:22:05 01:50:29
18 ADAMKÓ Gergely 01:51:12 00:22:26 01:51:08
19 PERCZEL Miklós 01:51:45 00:22:59 01:51:30
20 KEREK Róbert Sportstuff   Racing 01:52:01 00:23:15 01:51:43
21 BARANYAI András Maszat Bike Team 01:52:01 00:23:15 01:51:48
22 VARGA Gábor KHSE 01:57:13 00:28:26 01:57:00
23 CSENDES Tamás NYKSE 01:59:36 00:30:49 01:58:57
24 DR. LASSÚ Péter 01:59:51 00:31:04 01:59:18
25 TAKÁCS András 02:00:11 00:31:24 02:00:02
26 VITKOVICS Péter FEMAT-ZKSE 02:00:29 00:31:42 02:00:08
27 JENEI Zoltán 02:00:43 00:31:56 02:00:04
28 HORVÁTH József Videoton 02:01:54 00:33:07 02:01:22
29 TÓTH Tibor 02:03:53 00:35:07 02:03:24
30 HORVÁTH Zsolt Marcali KSE 02:04:02 00:35:16 02:03:52
31 GÁSPÁR  András 02:05:59 00:37:12 02:05:35
32 BARTI József 02:07:00 00:38:13 02:06:34
33 SZENTES Csaba Maszat Bike Team 02:07:17 00:38:31 02:07:03
34 BOGNÁR Gábor 02:10:26 00:41:39 02:10:14
35 RUDAS Bálint 02:12:14 00:43:27 02:11:48
36 PESTHY Péter 02:18:53 00:50:06 02:18:17
37 HAJNAL László 02:19:42 00:50:56 02:19:26
38 FARKAS LÁSZLÓ 02:22:03 00:53:17 02:21:26
39 BÁNYAI Márton Marcali KSE 02:22:15 00:53:28 02:21:38
40 KALMÁR Csaba 02:24:30 00:55:43 02:24:12
41 ILLÉS László 02:25:54 00:57:07 02:25:28
42 BIRO Gergely 02:28:21 00:59:35 02:27:53
43 KOCZKA László 02:31:34 01:02:47 02:31:04
44 CSÖMÖR József 02:31:34 01:02:47 02:31:03
45 TÓTPÁL Zsolt 02:31:35 01:02:48 02:31:08
46 GÁBOR Attila 02:35:31 01:06:44 02:34:37
47 LEFLER Zsolt 02:48:17 01:19:30 02:47:36
48 GYÖRGY Dezső 03:08:05 01:39:19 03:07:42
49 DR. GOMBOS Ádám 03:12:21 01:43:35 03:12:05
50 HORVÁTH Attila ZEKE 03:21:12 01:52:25 03:20:28
51 SCHMIDT Lajos 03:30:49 02:02:03 03:30:16
52 SVÉNINGER Gábor 03:38:16 02:09:29 03:37:37
Rövid táv Master 2 Nő
1 WAGNER Viktória Merida Maraton Team-CST 2:07:11 00:00:00 02:06:46
2 MARTI Petronella 02:34:47 00:27:35 02:34:25
3 VARSÁNYI Bernadett 02:58:20 00:51:08 02:58:07
4 LAUER Éva 03:21:12 01:14:00 03:20:26
Rövid táv Master 3 Férfi
1 ÓDOR  János Kiválók-BakonySport KSE 01:31:00 00:00:00 01:30:55
2 WEISZ Attila 01:38:41 00:07:41 01:38:33
3 SCHMID Christoph 01:42:38 00:11:38 01:42:29
4 BENCZ Zoltán FOOTSTRONG SE. 01:45:07 00:14:07 01:45:00
5 KUTTFEJ Zoltán 01:45:08 00:14:08 01:44:52
6 FEJES  ‘1×1’ Barnabás 01:45:27 00:14:27 01:44:47
7 SIMON Zsolt 01:47:02 00:16:02 01:46:39
8 BELME Lajos 01:47:19 00:16:18 01:47:01
9 TIBOR Nemes 01:49:14 00:18:14 01:49:03
10 FARKAS György 01:52:21 00:21:21 01:52:09
11 GYERGYÁDES Zoltán 01:55:49 00:24:49 01:55:29
12 TÓTH István SILVER KAJAK 01:58:09 00:27:08 01:57:44
13 ELEK Tamás 01:58:56 00:27:55 01:58:16
14 GIRITI Sándor Alpinbike 02:01:09 00:30:09 02:01:00
15 SMÁTROLA Tamás 02:05:07 00:34:07 02:04:19
16 JOHU Tuki 02:06:59 00:35:58 02:06:08
17 KAZI György 02:10:24 00:39:24 02:09:50
18 ZENTAI László 02:14:34 00:43:34 02:14:24
19 DUKAI Tamás 02:17:03 00:46:03 02:16:26
20 MOHAI Károly 02:43:38 01:12:38 02:43:19
21 FINÁNCZ János Videoton 02:44:47 01:13:47 02:44:15
DNF SPILÁK József 00:00:35 -1 kör
Rövid táv Master 3 Nő
1 MIKLÓS Erika 02:16:25 00:00:00 02:16:15
Közép táv U19 Férfi
1 OSTERLING Ádám MASH Racing Team 03:06:16 00:00:00 01:31:06 01:35:03
Közép táv Felnőtt férfi
1 FÖLDI Bence BikeZone 02:47:50 00:00:00 01:22:49 01:24:55
2 FARKAS Tibor 02:57:08 00:09:18 01:24:41 01:32:22
3 BELENCSÁK Dorián Tamási BringaSport 03:01:48 00:13:58 01:24:39 01:37:01
4 NOCHTA Zsolt VKE-NELSONPepperl+Fuchs Team 03:09:14 00:21:24 01:31:05 01:38:02
5 BERTA Marcell Marcali KSE 03:19:30 00:31:39 01:37:55 01:41:19
6 WOLFORD  Zoltán Team Heavy Pedál – 03:24:15 00:36:24 01:36:22 01:47:48
7 KOLLÁR Dani 03:25:16 00:37:25 01:37:58 01:47:12
8 VARGIC Robert 03:32:57 00:45:07 01:39:33 01:53:15
9 KONDACS Mihály Márton 04:11:43 01:23:53 01:53:12 02:18:14
DNF EMBER Balázs 02:08:19 -1 kör 02:08:00
DNF FARKAS Péter 02:35:22 -1 kör 02:35:01
Közép táv Master 1 Férfi
1 SOLTÉSZ Péter PAVÉ Cycling Academy 02:52:31 00:00:00 01:24:40 01:27:44
2 RÓZSAVÖLGYI Péter FRO Racing 03:02:53 00:10:21 01:29:21 01:33:21
3 SZALMA Csaba Waberer’s Trek Team 03:03:28 00:10:57 01:27:30 01:35:52
4 KEÖD  Ágoston Bakony Racing Team 03:12:11 00:19:40 01:32:42 01:39:21
5 VAJDA János Péter Team Imperator 03:13:42 00:21:10 01:33:06 01:40:15
6 HOMONNAY András ROPRINT Racing Team 03:16:04 00:23:33 01:33:33 01:42:24
7 HERKE TAMAS 03:27:54 00:35:23 01:42:03 01:45:33
8 PUTZER Alex FRO Racing 03:35:14 00:42:42 01:40:58 01:54:04
9 HORVÁTH László 03:42:29 00:49:58 01:45:20 01:56:53
10 TUZA Róbert 03:43:16 00:50:45 01:48:28 01:54:32
11 ALMÁSI Tibor Puding Banda 03:44:10 00:51:38 01:41:00 02:02:51
12 VÁMOSI László FEMAT-ZKSE 03:44:28 00:51:56 01:45:26 01:58:43
13 HEIZLER Zsolt 03:47:38 00:55:07 01:47:49 01:59:31
14 TÖRŐCSÍK Péter Bálint 04:09:38 01:17:06 02:03:42 02:05:34
15 LOVRITY Krisztián 04:20:48 01:28:17 01:54:26 02:25:58
16 PÁLCA Levente Videoton 04:36:10 01:43:38 02:06:07 02:29:48
17 KARL Weingartner Gladiladtoren 04:39:26 01:46:55 02:06:11 02:32:48
18 VÁMOSI Gergely Mecsek Maraton Team SE. 05:26:23 02:33:52 02:22:06 03:04:01
DNF DR. TAKÁCS Ádám 01:39:09 -1 kör 01:39:01
DNF SCHMIDT Gergely PAVÉ Cycling Academy 01:44:55 -1 kör 01:44:46
DNF TÓTH András Szilveszter 02:14:55 -1 kör 02:14:36
Közép táv Master 1 Nő
1 PETROVITS JUHÁSZ Tímea Maraton SC 03:48:33 00:00:00 01:49:37 01:58:45
2 KŐSZEGI Kornélia Waberer’s Trek Team 03:50:11 00:01:38 01:51:51 01:58:08
Közép táv Master 2 Férfi
1 KOVÁCS András Merida Maraton Team CST 02:56:06 00:00:00 01:27:25 01:28:35
2 NABHA Ilias 02:56:41 00:00:35 01:27:25 01:29:10
3 VASTAG Szabolcs Bringabanda SC 03:06:17 00:10:11 01:30:48 01:35:19
4 FEDOR István Merida Maraton Team CST 03:15:14 00:19:08 01:33:28 01:41:39
5 KOVÁCS Zoltán 03:23:37 00:27:30 01:37:07 01:46:17
6 MOLNÁR Bálint Speedway Team 03:26:22 00:30:16 01:38:42 01:47:15
7 VERMES Csaba Team Imperator 03:28:06 00:32:00 01:41:29 01:46:14
8 PELIKÁN Gábor 03:30:29 00:34:23 01:41:01 01:49:10
9 KÁLDI Tamás FEMAT-ZKSE 03:31:09 00:35:02 01:41:08 01:49:51
10 ANDREAS Schmidt Gladiladtoren 03:33:55 00:37:48 01:40:22 01:53:07
11 VARGA Attila Orbea Forza Racing Team 03:35:13 00:39:07 01:41:09 01:53:56
12 ZSIGMONDI Zoltán 03:36:57 00:40:51 01:40:34 01:56:11
13 LOSONCZI Laszlo 03:42:01 00:45:55 01:45:24 01:56:24
14 MÁTÉ János 03:42:17 00:46:10 01:45:21 01:56:32
15 MÓCZÁR Adorján BikeZone 03:43:18 00:47:12 01:50:25 01:52:34
16 HEGYI Gábor 03:47:52 00:51:46 01:49:35 01:58:04
17 NAGY Ferenc Döke Komlói Egyesülete 03:48:10 00:52:04 01:49:33 01:58:23
18 SZAKONYI Gábor 03:48:29 00:52:23 01:50:50 01:57:28
19 KIRÁLY Ákos 03:49:58 00:53:52 01:49:46 02:00:01
20 WUNDERLIGH Tamás 03:50:21 00:54:15 01:48:21 02:01:39
21 HOLLÓ Tibor Merida Maraton Team-CST 03:51:42 00:55:35 01:47:55 02:03:33
22 PÁTKAY Balázs 03:52:59 00:56:53 01:51:21 02:01:16
23 GIMESI Csaba 03:55:15 00:59:09 01:54:14 02:00:52
24 LOVÁSZ Gábor 04:00:02 01:03:56 01:54:24 02:05:28
25 KOVÁCS Gergely Pécsi Junior KE 04:01:27 01:05:21 01:50:53 02:10:20
26 VÁMOSI Richárd 04:06:48 01:10:41 01:53:54 02:12:32
27 GYŐRFFY Péter 04:09:33 01:13:27 01:58:45 02:10:34
28 CHRISTIAN Albrecht Gladiladtoren 04:21:44 01:25:38 02:06:04 02:15:12
29 SZÜKI Gábor 04:26:31 01:30:25 02:01:00 02:25:25
30 PART Attila 04:26:51 01:30:45 02:04:30 02:21:58
31 STRAUBINGER Péter ZEKE 04:30:45 01:34:39 02:04:24 02:25:51
32 NOVÁK Zoltán VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 04:32:20 01:36:14 02:08:15 02:23:53
33 BOGNÁR Tibor 04:34:57 01:38:50 02:04:36 02:30:04
34 PÉCSI Péter 04:43:54 01:47:47 02:14:18 02:29:05
35 SZABADOS Péter Superior MTB Team 05:14:04 02:17:57 02:25:49 02:47:45
DNF NAGY Ákos 01:46:37 -1 kör 01:46:29
DNF HORVÁTH  Attila 01:54:55 -1 kör 01:54:42
DNF TRAIER Csaba 02:25:06 -1 kör 02:24:45
Közép táv Master 3 Férfi
1 EGEI Tamás Trek 03:06:26 00:00:00 01:30:00 01:36:03
2 HERNÁTH Attila Agro-Alfa Team 03:33:09 00:26:42 01:43:25 01:49:23
3 MÜLLER Lajos Enduro Club Pécs 03:53:45 00:47:18 01:49:27 02:03:58
4 MOLNÁR László 03:55:14 00:48:47 01:49:50 02:05:11
5 KURUCZ Gábor 04:04:36 00:58:09 01:56:37 02:07:38
6 KÓKAI Gábor Gyömrői Kerékpáros Klub 04:07:29 01:01:02 01:57:51 02:09:29
7 ZONKÓ  Ferenc Merida Maraton Team-CST 04:15:14 01:08:47 02:03:14 02:11:41
8 ROBERT  Rieger Gladiladtoren 04:19:09 01:12:42 02:00:33 02:18:09
9 MARLOK Róbert 04:24:22 01:17:55 02:06:06 02:17:52
10 SOMOGYI Zsolt Sevenhills MTB 04:24:30 01:18:03 02:01:07 02:22:58
11 SILINGER István Marcali KSE 04:25:38 01:19:11 02:07:31 02:17:44
12 KONDACS Zoltán 04:36:50 01:30:23 02:09:07 02:27:28
13 BORS Attila 05:26:23 02:19:56 02:22:06 03:04:01
Pedelec nő
1 GIRITI Sándorné 01:59:05 00:00:00 01:58:44
Hosszú táv Felnőtt férfi
1 FERENCZI Balázs HeloVelo Bike and Café 04:15:18 00:00:00 01:22:09 01:26:15 01:26:48
2 VARGA Viktor Tamási BringaSport 04:32:42 00:17:23 01:23:07 01:32:46 01:36:43
3 KAZI Alex 05:48:29 01:33:10 02:03:30 02:15:27 01:29:21
Hosszú táv Master 1 Férfi
1 DR. TÍMÁR Zsolt Bakony Racing Team 04:15:18 00:00:00 01:22:08 01:26:16 01:26:48
2 ZSIVITY Zorán Mesterbike 575 Team 04:22:41 00:07:22 01:22:32 01:25:51 01:34:11
3 KOVÁCS Tamás Mesterbike 575 Team 04:51:47 00:36:28 01:32:19 01:38:29 01:40:51
4 HORVÁTH Sándor FEMAT-ZKSE 04:57:00 00:41:42 01:32:21 01:41:11 01:43:18
5 DR. TÍMÁR Tibor Proefekt Team Slovakia 05:00:22 00:45:03 01:33:09 01:41:32 01:45:35
6 JUHÁSZ Gergely Team Heavy Pedál – 05:51:29 01:36:10 01:47:02 02:00:18 02:04:01
DNF ZÁRAY László Merida Maraton Team CST  01:22:14 -2 kör 01:22:09
DNF BODNÁR Márton Hegyibringa SE 02:00:59 -2 kör 02:00:49
Hosszú táv Master 2 Férfi
1 PAPP Attila 05:08:39 00:00:00 01:32:30 01:41:17 01:54:42
2 LADÁNYI Miklós Hajtány-Tubolito 05:28:49 00:20:10 01:41:40 01:45:39 02:01:21
3 KARAKAI Viktor Merida Maraton Team-CST  05:33:32 00:24:53 01:41:38 01:51:20 02:00:24
4 KUN Dávid 05:45:15 00:36:36 01:44:04 01:54:07 02:06:55
DNF NÉMETH Roland VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 03:18:42 -1 kör 01:35:38 01:42:58
DNF BALÁZS Gábor 01:42:46 -2 kör 01:42:40

Olvasd tovább

Versenykiírás

Általános információk:
A verseny neve: SEFAG KELLYS Zselic Maraton
A verseny helye: Ropolypuszta (megközelítése: Kaposvártól délre a 67-es főút Simonfa, Bőszénfa közti szakaszáról letérve Kardosfa felé
A verseny ideje: 2019. április 28. (vasárnap) 10:30
Rendező: Seven Hills MTB SC-TREK Sportegyesület

Verseny távok:

Rövid táv: 33 km 800m szintkülönbség (1 kör)

Közép táv: 66 km 1600m szintkülönbség (2 kör)

Hosszú táv: 99 km 2400m szintkülönbség (3 kör)

Rajt: 10.30 óra

Eredményhirdetés: 16.00-17:00 óra

Díjazás: minden kategória első három helyezettje érem és tárgyjutalom díjazásban részesül.

Kategóriák:

Rövid táv: Lány-Fiú U15, Nő-Férfi U17, Női-Férfi U19, Felnőtt, Master1-2-3

Közép táv: Férfi U17, Nő-Férfi U19, Felnőtt, Master1-2-3

Hosszú táv: Férfi Felnőtt, Master1-2-3

E-bike(pedelec) kupa csak közép távon.

Nevezés:
Előnevezés díja 4000 forint, a helyszíni nevezés 6000 forint.

Előnevezés határideje: 2019. április 14. (Tartalmazza a rajtcsomagot, ebédet (egytálétel) és ajándék.)

Előnevezési info: www.zselicmaraton.hu

Rajtcsomag átvétele szombaton 14:00-17:00 között és a verseny napján 8:00-9.45 óráig.

Fizetési információk:
Banki átutalással:  FHB Bank  18203057-06019620-40010018
A közleményben szerepeljen: NÉV, CÍM, TÁV.

Nevezési díj a helyszínen előnevezés nélkül: 6000 Ft.

Helyszíni nevezés szombaton 14:00-17:00 között és a verseny napján 8:00-9.45 óráig. Tartalmazza a rajtcsomagot és az ebédet.

Általános részvételi szabályzat:
1. A rajtszám átvételével a Résztvevő kijelenti, hogy a Szervező által szervezett verseny kiírását mindenben megismerte, az abban foglalt szabályokat tudomásul vette és magára kötelezőnek ismeri el.
2. A versenyen fejvédő viselése kötelező!
3. 14 éven aluli, kiskorú résztvevő kizárólag a törvényes képviselője beleegyezésével vehet részt a versenyen, mely hozzájárulás meglétét a kiskorú a Szervező felhívására igazolni köteles. 14 év alatti kiskorú csak akkor vehet részt a versenyen, ha törvényes képviselője helyette és nevében írásban kijelentette, hogy a Szervező által szervezett verseny kiírását mindenben megismerte, az abban foglalt szabályokat tudomásul vette és magára kötelezőnek ismeri el.
4. Résztvevő köteles a versenyközpontban kapott rajtszámot teljes méretében (levágás, behajtás nélkül) az alábbi módon rögzíteni: Kábelkötegelővel vagy más rögzítővel a kormányra, szemből olvashatóan. A rajtszámnak az esemény teljes időtartama alatt láthatónak kell lennie, azt letakarni, elforgatni nem lehet.
5. A verseny feladásáról a Résztvevő köteles a Szervezőt tájékoztatni.
6. A Résztvevő a kijelölt útvonalon köteles haladni. Amint a Résztvevő elhagyja a kijelölt útvonalat, résztvevői státuszát elveszti. Amennyiben ezt nem szándékosan tette és a rendezvény meghirdetett ideje alatt visszatér a kijelölt útvonalra, úgy, hogy a teljes távot teljesíti, a résztvevői státusza feléled. A teljes távot nem teljesítő, a kijelölt útvonaltól eltérő, vagy egyéb – a versenyző társakkal szemben – nem sportszerű magatartást tanúsító versenyzők a versenyből kizárásra kerülnek.
7. A Résztvevő köteles a hatályos közlekedési szabályokat betartani (KRESZ), különös tekintettel az alábbiakra: Jobbra-tartási kötelezettség. Elsőbbségadási kötelezettség.
8. Az eseményen a Résztvevő saját felelősségére vehet részt. Az eseménnyel összefüggő bármilyen egészségügyi károsodásért illetve balesetért, anyagi kárért, a Szervező illetve a rendező felelősségét a jogszabályok által megengedett legteljesebb körben kizárja, kártérítésre nem kötelezhető. A nevezési lap kitöltésével elismeri, hogy fizikailag jó állapotban van, a versenyre edzésekkel készült, a fenti okokra visszavezethető bármilyen károsodás illetve balesetekért, anyagi kárért a rendező felelősséget nem vállal, kártérítésre nem kötelezhető.
9. A versenyző elfogadja, hogy a versenyről készült film-, és képanyagokon valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhet, és ezért ellenszolgáltatást nem kér.

Mindenkit szeretettel vár a Seven Hills MTB SE csapata!

Szervező

Seven Hills MTB SCinfo@sevenhills-sc.hu 7400 Kaposvár Déryné utca 34.

Időpont

2019. április 28. vasárnap

Helyszín

Bőszénfa - Ropoly-völgyi Horgásztó

Ropoly-völgyi Horgásztó

Back to top button
Close
Close
X
X