2019. március

2019már1610:00ELEMInátor Vitanika ÚjbudaELEMInátor utánpótlás felkészítő technikai versenyBudapest - Öveges József KözépiskolaSzakág:MTB XC

Eredmények

U5 Végeredmény Név Egyesület
1 Storcz-Nagy Vince SUPERIOR
1 Fedur Márk
2 Cser Ferenc
3 Patrushev Andrei
4 Déri Dávid Ajándok
5 Fekete János
WU5 Végeredmény Név Egyesület
1 Molnár Zita Ovibringa
2 Storcz-Nagy Luca
U7 Végeredmény Név Egyesület
1 Horváth Leó vgn nrg
2 Sabján Péter
3 Fekete Jónás
WU7 Végeredmény Név Egyesület
1 Storcz-Nagy Réka SUPERIOR
2 Halasi Franciska
U9 Végeredmény Név Egyesület
1 KOVÁCS Béla KONTENT-DKSI Cycling Team
2 Hohnstadt Leopold
3 Demeter Lóránt SUPERIOR
4 Specziár Olivér Kőbányai Torna Club SE
5 Mármarosi Mánuel Szekszárdi SzKE
6 Holló-Karczagi Tibor Bertalan Merida Maraton Team-CST
WU9 Végeredmény Név Egyesület
1 Gál Zoé Napsugár
2 Balogh Zsófia
3 Tóth Mira SUPERIOR
4 Kiss-Kulcsár Marietta
U11 Végeredmény Név Egyesület
1 Móri Márton SUPERIOR
2 Halász Ádám SUPERIOR
3 van den Akker Liam TelkiBike
4 Szabó Bence SUPERIOR
5 Kovács Béla dksi
6 Laczko Olivér SUPERIOR
7 Korbuly-Zafourek Zalán SUPERIOR
8 Gál Levent
9 Mármarosi Marcell Szekszárdi SzKE
10 Halasi Lóránd
11 SCHÖNBORN DÁNIEL SUPERIOR
12 Elter Dávid
13 Strenner Nimród
14 Pázmány András
WU11 Végeredmény Név Egyesület
1 Cser Antónia SUPERIOR
2 Mármarosi Alexa Szekszárdi SzKE
3 Stojanovska Dalija SUPERIOR
4 Hunics Barbara SUPERIOR
5 Kárpáti Mira Kőbányai T C SE
6 Benedek Orsolya
U13 Végeredmény Név Egyesület
1 Zsembery Boldizsár SUPERIOR
2 Dorogi Alex Martin KTC
3 Tóth Márk Martin Crosskovácsi  SKE
4 Simon Viktor Kőbányai Torna Club
6 Sike Roland András SUPERIOR
7 Gábor Milán SUPERIOR
8 Wimmer Krisztián
9 Olcsvári Botond RoadSopron Bank Zrt KSE
10 Korbuly-Zafourek Zoárd SUPERIOR
11 Pázmány Peti SUPERIOR
12 Illényi Csanád SUPERIOR
13 Fekete Patrik
14 Mizsei Sámuel Salgótarjáni HKE
U15 Végeredmény Név Egyesület
1 Pakot András Gusztáv KTC-Kőbányai Torna Club
2 Kárpáti Bálint Kőbányai Torna Club SE
3 Takács Zsombor SUPERIOR
4 Baksay Dániel SUPERIOR
5 Sági Péter SUPERIOR
6 Adorján Nicolas SUPERIOR
7 Sógor Bence SUPERIOR
WU15 Végeredmény Név Egyesület
1 Kiss Luca Rozália Vegan
2 Somogyi Laura Vegan
U17 Végeredmény Név Egyesület
1 Jeney Zoltán VKE Nelson
2 Hunics Balázs SUPERIOR
3 Tóth Bálint SUPERIOR
4 Krautwurst Bence Kőbányai Torna Club
U19 Végeredmény Név Egyesület
1 Szvercsek Márk Superior MTB Team
2 Kiss Milán Márk Superior MTB Team
3 Rittgasszer Tamás Superior MTB Team
4 Sátori Bence
WU19 Végeredmény Név Egyesület
1 Várai Zita Tímea Crosskovácsi SKE
Felnőtt férfi Végeredmény Név Egyesület
1 Kuts Bence SUPERIOR
2 Demeter Balázs dr SUPERIOR
3 Mármarosi Zoltán Szekszárdi SzKE
4 Czettele Péter SUPERIOR
4 Gábor Bence SUPERIOR

Szervező

Superior MTB Teamujbudamtb@gmail.com 1118 Budapest, Törökugrató u. 3.

Időpont

2019. március 16. szombat

Helyszín

Budapest - Öveges József Középiskola

1118 Budapest, Beregszász út 10.

Back to top button
Close
Close
X
X