2019. június

2019jún2300:0042. KSI KupaKunhegyes - Nagykun-HúsSzakág:Országút

Eredmények

42. KSI KUPA egyenkénti inditású időfutam verseny (Táv 8,8 km, Kunhegyes-Tiszagyenda)

WU17
1 Sáry Boglárka WU17 KSI SE 15’45,25″
2 Bagossy Melina Ilona WU17 KSI SE 17’12,25″
U15
1 Malovec Samuel U15 CK Olympic Trnava 14’41,48″
2 Hancz Tamás U15 Moson 14’43,46″
3 Páll Zsombor Bendegúz U17* DKSI 14’58,58″
4 Szabó Csongor U17* SZSZKE 15’13,17″
5 Gangl Bence U15 Moson 15’22,04
6 Hodulik Tomas U15 CK Karpaty Smolenice 15’33,83
7 Nemes Noel U17* SZSZKE 15’52,99″
8 Csáki Szabolcs U15 DKSI 15’54,8
9 Bakó Jonatán U17* SZSZKE 15’58,5″
10 Tomka István U15 Sárréti SE – Optimit 15’58,52″
11 Lelkes Bence U15 Szenyor Kerékpáros SE. 16’00,62″
12 Fehérvári Marcell Imre U15 KSI SE 16’08,63″
13 Jenei Dániel Csaba U15 DKSI 16’16,89″
14 Seliga Matej U15 CK Olympic Trnava 17’18,1″
Drobny Tomas U15 CK Olympic Trnava DNS
WU19
1 Tircsi Andrea WU19 KSI SE 16’00,88″
2 Jankura Luca WU19 KSI SE 17’28,35
3 Hérincs Diána Letti WU19 KSI SE 17’41,63″
4 Sági Fanni Lili WU19 Martűi Városi SE 18’06,62″
U17
1 Árvai Kristóf U17 DKSI 12’43,02″
2 Sobota Gabriel U17 CK Karpaty Smolenice 13’59,26″
3 Szegedi Marcell U17 KSI SE 14’16,09″
4 Orosz Bálint U17 DKSI 14’22,90″
5 Farkas Máté U17 Moson 14’24,9″
6 Czirkos Barnabás U17 KSI SE 14’38,42″
7 Sándor Zalán U17 KSI SE 14’42,00″
8 Miksa Csobán U17 KSI SE 14’44,1″
9 Fábián Zalán U17 WV.DE Ijsselstreek.Nl 15’19,88″
10 Holczer Péter U17 DKSI 15’43,85″
11 Saliga Michal U17 CK Olympic Trnava 16’15,62″
WU23
1 Honos Csenge WU23 KSI SE 13’58,28″
2 Kovács Vivien WU23 KSI SE 15’03,12″
3 László Tamara WU23 KSI SE 15’38,22″
4 Karl Bianka Letícia WU23 KSI SE 16’41,66″
U19
1 Hrenkó Nobert U19 NYKSE 12’21,76″
2 Varga Bálint U19 BVSC-Zugló 12’42,94″
3 Nagy Bendegúz Mátyás U19 DKSI 13’03,52″
4 Tomka Boáz U19 Dr.Bátorfi-Agria KTK-Optimit 13’08,66″
5 Mack Márton U19 SZSZKE 13’15,40″
6 Muskovits Dávid U19 KSI SE 13’25,56″
7 Paulusz Martin U19 KSI SE 13’26,85″
8 Bagossy Levente András U19 KSI SE 13’27,67″
9 Fábián Csongor U19 WV.DE Ijsselstreek.Nl 13’42,32″
10 Polyák Gábor U19 DKSI 14’03,90″
11 Kovács Dániel U19 DKSI 14’33,62″
12 Strausz  Balázs U19 KSI SE 14’50,63″

42. KSI KUPA mezőnyverseny (Tiszagyenda-Abádszalók-Tiszagyenda)

WU17
1 Sáry Boglárka WU17 KSI SE 1:24’36”
2 Bagossy Melina Ilona WU17 KSI SE DNF
U15
1 Malovec Samuel U15 CK Olympic Trnava 1:24’36”
2 Bakó Jonatán U17* SZSZKE a.i.
3 Gangl Bence U15 Szenyor Kerékpáros SE. a.i.
4 Páll Zsombor Bendegúz U17* DKSI a.i.
5 Hodulik Tomas U15 CK Karpaty Smolenice a.i.
6 Nemes Noel U17* SZSZKE a.i.
7 Szabó Csongor U17* SZSZKE a.i.
8 Tomka István U15 Sárréti SE – Optimit a.i.
9 Jenei Dániel Csaba U15 DKSI a.i.
10 Hancz Tamás U15 Moson a.i.
11 Csáki Szabolcs U15 DKSI a.i.
12 Lelkes Bence U15 Szenyor Kerékpáros SE. a.i.
13 Fehérvári Marcell Imre U15 KSI SE a.i.
14 Macher Máté U15 Viadukt SE a.i.
Seliga Matej U15 CK Olympic Trnava DNF
WU19
1 Tircsi Andrea WU19 KSI SE 1:24’36”
2 Jankura Luca WU19 KSI SE DNF
3 Hérincs Diána Letti WU19 KSI SE DNF
4 Sági Fanni Lili WU19 Martűi Városi SE DNF
U17
1 Árvai Kristóf U17 DKSI 2:17’49”
2 Miksa Csobán U17 KSI SE 2:23’50”
3 Sobota Gabriel U17 CK Karpaty Smolenice a.i
4 Fábián Zalán U17 WV.DE Ijsselstreek.Nl a.i
5 Holczer Péter U17 DKSI a.i
6 Orosz Bálint U17 DKSI a.i
Szegedi Marcell U17 KSI SE DNF
Czirkos Barnabás U17 KSI SE DNF
Sándor Zalán U17 KSI SE DNF
Saliga Michal U17 CK Olympic Trnava DNF
Saliga Michal U17 CK Olympic Trnava DNF
Farkas Máté U17 Moson DNF
WU23
1 Honos Csenge WU23 KSI SE 2:23’50”
2 Kovács Vivien WU23 KSI SE a.i.
László Tamara WU23 KSI SE DNF
Karl Bianka Letícia WU23 KSI SE DNF
U19
1 Tomka Boáz U19 Dr.Bátorfi-Agria KTK-Optimit 2:17’49”
2 Nagy Bendegúz Mátyás U19 DKSI a.i.
3 Csorba Bence U19 Kecskeméti Első Sor a.i.
4 Mack Márton U19 SZSZKE a.i.
5 Muskovits Dávid U19 KSI SE 2:19’09”
6 Sánta Ármin Konrád U19 DKSI 2:23’53”
7 Hrenkó Nobert U19 NYKSE a.i.
8 Fábián Csongor U19 WV.DE Ijsselstreek.Nl a.i.
9 Polyák Gábor U19 DKSI a.i.
10 Paulusz Martin U19 KSI SE a.i.
11 Csenki Csongor U19 Kecskeméti Első Sor a.i.
12 Kovács Dániel U19 DKSI a.i.
13 Bagossy Levente András U19 KSI SE a.i.
14 Fábián Levente U19 Kecskeméti Első Sor a.i.
15 Gohér Mihály U19 Kecskeméti Első Sor a.i.
Strausz  Balázs U19 KSI SE DNF
Varga Bálint U19 BVSC-Zugló DNS
Zvekán Zsombor U19 Kecskeméti Első Sor DNS

Versenykiírás

Szervező

KSI SEsssomogyi@gmail.com 1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

Időpont

2019. június 23. vasárnap

Helyszín

Kunhegyes - Nagykun-Hús

5340 Kunhegyes, Kisér út 1.

Back to top button
Close
Close
X
X