2019. szeptember

2019szep0710:0023:00I. BÚI Kerékpár versenyBÚI IdőfutamLengyeltótiSzakág:Országút

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Település Egyesület Idő
U11 lány, 4 km
1 404 HORVÁTH Jázmin Mosonmagyaróvár Szenyor Kerékpáros SE 00:09:03.0
2 402 BENEDEK Virág Balatonszemes BÚI Szabadidő SE 00:09:42.6
3 400 BERCELI Oxána Lengyeltóti 00:11:29.2
4 403 VARGA Izabella Marcali 00:14:59.7
U11 fiú, 4 km
1 405 LENCSE Máté Mosonmagyaróvár Szenyor Kerékpáros SE 00:08:31.5
2 401 SÖRÖS Bence Székesfehérvár Alba Triatlon SZSE 00:08:45.6
U13 lány, 10 km
1 111 LÉDECZI Lotti Székesfehérvár Alba Triatlon SZSE 00:21:16.8
2 119 POHNER Gréta Lengyeltóti BÚI Szabadidő SE 00:23:05.5
3 109 BERCELI Brigitta Balatonboglár BÚI Szabadidő SE 00:26:46.7
dns 120 SZLATARICS Luca Balatonboglár BÚI Szabadidő SE
U13 fiú, 10 km
1 101 PÉTER LICHTENBERGER Ábris Nagybajom K3SE 00:18:27.1
2 124 BALASKÓ Ádám Markotabögöde Szenyor Kerékpáros SE 00:18:43.2
3 110 BOGNÁR Balázs Fonyód BÚI Szabadidő SE 00:19:15.8
4 126 IVÁNYI Zétény Mosonmagyaróvár Szenyor Kerékpáros SE 00:19:58.4
5 103 GANESZ Ádám Székesfehérvár Alba Triatlon SZSE 00:20:31.3
6 112 VÁRNAI Dávid Velence Alba Triatlon SZSE 00:21:09.3
7 104 SZÜCS Olivér András Barcs Barcsi Városi SE 00:22:53.0
8 105 SZABÓ Zalán Barcs Barcsi Városi SE 00:23:45.8
9 118 IVÁN Zoltán Lengyeltóti 00:29:40.7
U15 lány, 10 km
1 106 DINYA Dorka Pécs Fittbike SE 00:20:41.8
2 115 BENEDEK Luca Balatonszemes BÚI Szabadidő SE 00:21:00.0
3 107 HALÁSZ Klára Pécs Fittbike SE 00:21:51.0
4 114 SZABÓ Gréta Adél Lengyeltóti BÚI Szabadidő SE 00:22:15.7
U15 fiú, 10 km
1 125 HANCZ Tamás Mosonmagyaróvár Szenyor Kerékpáros SE 00:16:45.7
2 100 SZÖLLŐSSY Ádám Várvölgy Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 00:16:55.1
3 128 GANGL Bence Mosonmagyaróvár Szenyor Kerékpáros SE 00:17:15.9
4 102 MAROS András Bóly Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 00:17:38.6
5 127 LELKES Bence Mosonmagyaróvár Szenyor Kerékpáros SE 00:18:17.9
6 108 ROSTÁS Levente Kozármisleny Fittbike SE 00:19:12.3
7 122 BÍRÓ Levente Lengyeltóti Lengyeltóti Városi SE 00:20:36.4
8 113 SZABÓ Balázs Gergely Lengyeltóti BÚI Szabadidő SE 00:22:04.2
9 123 FRITZ Márton Szőlősgyörök Lengyeltóti Városi SE 00:22:31.7
10 117 HAHNENKAMM Leonhardt Balatonfenyves 00:23:10.2
dns 121 TÓTH Bálint Balatonboglár BÚI Szabadidő SE
dns 116 FŰZFA Henrik Balatonboglár BÚI Szabadidő SE
U17 lány, 20 km
1 205 NÉMETH Bettina Tímea Gyömrő Team Sun Velo SE (SunVelo Cycling) 00:38:11.1
2 200 SZÖLLŐSSY Eszter Várvölgy Sólyom Team SE 00:39:58.1
3 217 SZEKERES Tamara Budapest Csepel Dolphins SC 00:40:38.8
4 228 VÁRNAI Dóra Velence Alba Triatlon SZSE 00:41:53.0
5 219 SOHÁR Anna Pécs Fittbike SE 00:42:56.6
6 224 ESZTERGOMI Zsófia Pécs Fittbike SE 00:43:00.5
dns 237 ZÓLYOMI Ráhel Balatonszárszó Veszprémi Kerékpáros Egy. (Nelson Pepperl+Fusch Team)
dns 238 MILICA Maksic Veµký Krtíą Nová Dubnicá
U17 fiú, 10 km
1 234 FARKAS Máté Mosonmagyaróvár Szenyor Kerékpáros SE 00:33:52.3
2 226 LÉDECZI Péter Székesfehérvár Alba Triatlon SZSE 00:35:36.6
3 218 SZŰCS Péter Zsombor Barcs Barcsi Városi SE 00:39:32.9
4 233 HAHNENKAMM Max Balatonfenyves 00:40:12.7
5 203 SZABÓ Dávid Cserszegtomaj 00:41:00.1
U19 nő, 20 km
1 210 JORDÁN Dorka Pécs Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 00:34:31.3
U19 férfi, 20 km
1 212 SCHUMMAN Máté Bóly Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 00:30:54.1
2 208 BAGARUS Bence Pécs Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 00:31:24.6
dns 231 SZILÁGYI Árpád Szólád
U23 nő, 20 km
1 227 BESSENYEI Enéh Budapest 00:43:26.5
U23 férfi, 20 km
1 211 SÁNDOR Tamás Salgótarján Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 00:29:55.9
2 242 BENCZE Barna Pécs 575 Team 00:36:32.4
dns 209 BERECZ Bence Szolnok Lotus Team SE (Lotus Cycling Team)
Felnőtt nő, 20 km
1 206 TOMOZI Zsófia Pécs Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 00:42:17.3
Felnőtt férfi, 20 km
Master1 nő, 20 km
1 241 HOHMANN Mercédesz Pécs Fittbike SE 00:43:17.4
2 240 MAJKUT Dalma Miskolc
Master1 férfi, 20 km
1 235 BALASKÓ Milán Markotabögöde Szenyor Kerékpáros SE 00:31:49.8
2 201 BENE Szabolcs Balatonberény 00:40:03.1
3 236 DIGNER Norbert Budapest BÚI Szabadidő SE 00:44:23.4
4 229 ILLÉS Krisztián Lengyeltóti 01:01:35.6
dns 213 LEGOZA Dániel Balatonszárszó
dns 721 SKOFF Gábor Székesfehérvár
Master2 nő, 20 km
1 243 JUVANZIC Edina Dunaújváros 575 Team 00:36:24.2
2 220 SOHÁR Judit Pécs Fittbike SE 00:37:38.6
3 222 RADÓ Krisztina Pécs Fittbike SE 00:42:37.0
Master2 férfi, 20 km
1 225 SZÁSZ Attila Székesfehérvár 00:30:22.1
2 215 WUNDERLICH Tamás Hosszúhetény Pécsi Junior Kerékpár Egy. 00:34:39.5
3 216 DINYA Illés Pécs Fittbike SE 00:35:40.5
4 214 TAKÁCS Zoltán Pécs Fittbike SE 00:36:50.8
5 207 LADISZLAI Krisztián Segesd 00:39:46.6
6 204 SZABÓ László Keszthely 00:39:58.1
dnf 202 SZABÓ Zoltán Cserszegtomaj
dns 239 GANESZ Tibor Székesfehérvár Alba Triatlon SZSE
Master3 nő, 20 km
Master3 férfi, 20 km
1 244 NAGY Tibor Pápa Helo-Velo 00:31:26.0
2 223 TARNAI Gábor Pécs Fittbike SE 00:35:40.1
3 245 SCHMID Christoph Sávoly 00:35:44.9
4 232 LEHEL László Fonyód 00:35:55.8
dns 230 SZILÁGYI Árpád Szólád

Versenykiírás

VERSENYKIÍRÁS (PDF)

Előnevezés meghosszabbítva: 2019. szeptember 3-ig.

Szervező

Balatoni Úszóiskola és Szabadidő SEbalatoniuszoiskola@gmail.com 8630 Balatonboglár, Dózsa Gy. u. 37

Időpont

2019. szeptember 7. szombat - 2019. szeptember 7. szombat

Helyszín

Lengyeltóti

Back to top button
Close
Close
X
X