2019. október

201912oktEgész napPTE országúti kritériumversenyAUTOCITY-SKODA CYCLING CHALLENGEPécs - Széchenyi térSzakág:OrszágútInfó:Szabadidős rendezvény

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Klub Idő
U17
1 259 Maros András Lotus Cycling Team 0:19:06
2 256 Szabó Csongor Szekszárdi Szabadidős KE 0:20:10
3 261 Nemes Noel Szekszárdi Szabadidős KE 0:21:15
4 260 Rostás Levente Fit-Boys 0:22:29
5 265 Bakó Jonatán Szekszárdi Szabadidős KE 0:23:00
Senior férfi II
1 351 Bauer Attila 0:24:41
2 356 Petkó Zoltán 0:26:31
DSQ 357 Dráb Iván 0:18:10
U19
1 205 Schumann Máté Lotus Cycling Team 0:18:21
2 212 Forró Lajos Szekszárdi Szabadidős KE 0:18:46
3 209 Takács Máté Cube-Csömör MTB Team 0:18:55
4 201 Bagarus Bence Lotus Cycling Team 0:19:29
Master nő
1 484 Sohár Judit Fittbike Amatőr Sportegyesület 0:24:21
2 481 Csörnyei Csabáné Fittbike SE. 0:25:16
3 482 Lénárd Henrietta Autocity Skoda Zengő 0:27:07
Senior férfi I
1 305 Takács Ferenc Autocity Skoda Zengő 0:21:10
2 323 Pápay Géza PEAC 0:22:35
3 311 Telek István 0:23:32
4 322 Kardos Tibor 480 fitbosyPJE 0:23:40
5 309 Balázs Tibor Szekszárdi Szabadidős KE 0:23:42
6 304 Pigniczky Árpád Autocity Skoda Zengő 0:26:06
7 324 Szerencsés József K3SE 0:26:08
8 321 Ferk Zoltán 0:27:50
9 303 Lénárd Béla 0:35:31
Elit nő
1 457 Schmidel Regina Cube-Csömör MTB Team 0:20:54
2 456 Péteri Niké Fehérvár Cycling Team 0:21:41
3 458 Hideg Nóra Fehérvár Cycling Team 0:21:42
4 451 Jordán Dorka Lotus Cycling Team 0:23:36
5 460 Novotny Gréta Szekszárdi Szabadidős KE 0:23:41
6 459 Sebők Aida Lotus cycling Team 0:31:35
453 Szabó Adrienn Fehérvár Cycling Team
Master I
1 68 Horváth Zoltán Lotus Cycling Team 0:18:34
2 62 Szél Gábor K3 SE 0:19:01
3 53 Szalai Gábor 0:19:06
4 72 Tornyai Miklós 0:19:07
5 58 Füredi László Autocity Skoda Zengő 0:19:53
6 71 Klovár Tamás 0:21:04
7 64 Mócz Gábor Fit-Boys 0:24:08
8 84 Takács Zoltán 0:28:31
9 82 Garai Dániel 0:29:06
10 183 Sudár Balázs 0:32:28
Master II
1 159 Szabó György Autócity-Skoda Zengő 0:20:11
2 158 Wunderlich Tamás Fittbike SE. 0:20:33
3 52 Steig Gábor Szekszárdi KSE 0:20:50
4 180 Éger Zoltán Mátyás Fit Boys 0:21:21
5 172 Bíró Zoltán Szekszárdi Szabadidős KE 0:21:30
6 181 Pap Előd 0:22:27
7 154 Csörnyei Csaba Fittbike SE. 0:23:12
8 182 Knézics Attila K3SE 0:23:20
9 169 Sikari Gábor BVSC-Zugló 0:23:28
Elit férfi I
1 37 Gönzy Gergő Epronex-BSS Oil Team 0:16:14
2 36 Molnár Gábor 0:16:25
3 27 Szabó Bálint Solt Narke Cycling Team 0:16:27
4 5 Istlstekker Zsolt Bvsc-Zugló 0:17:00
5 39 Mack Márton Szekszárdi Szabadidős KE 0:17:16
6 38 Sasvári Dániel Narke Cycling Team 0:17:20
7 17 Berecz Bence Lotus cycling Team 0:17:26
8 4 Bodzán Károly 0:18:07
9 18 Balassa Péter Autocity Skoda Zengő 0:18:58
10 19 Schneider Sebestyén BVSC-Zugló 0:19:49
11 13 Dani Botond 0:21:57
12 40 Karai Botond PTE 0:24:58
25 Lippai Marcell Narke Cycling Team
Elit férfi II
1 113 Csomor Zoltán Autocity Skoda Zengő 0:16:41
2 136 Csóka Gábor 0:18:52
3 137 Kovács Miklós Autocity Skoda Zengő 0:19:18
4 135 Somogyi Norbert 0:19:54
5 121 Csősz Máté 480 Fit Boys Cycling 0:20:17
6 103 Czigler Zoltán Autocity Skoda Zengő 0:22:14
7 101 Bodor Csaba Autocity Skoda Zengő 0:22:59
8 138 Pál Balázs 0:29:46
83 Vajda János Péter Team Imperator
PTE Nő
1 457 Schmidel Regina Cube-Csömör MTB Team 0:20:54
2 458 Hideg Nóra Fehérvár Cycling Team 0:21:42
PTE Férfi
1 37 Gönzy Gergő Epronex-BSS Oil Team 0:16:14
2 17 Berecz Bence Lotus cycling Team 0:17:26
3 205 Schumann Máté Lotus Cycling Team 0:18:21
4 68 Horváth Zoltán Lotus Cycling Team 0:18:34
5 18 Balassa Péter Autocity Skoda Zengő 0:18:58
6 181 Pap Előd 0:22:27
7 323 Pápay Géza PEAC 0:22:35
8 311 Telek István 0:23:32
9 40 Karai Botond PTE 0:24:58

Időpont

2019. október 12.

Helyszín

Pécs - Széchenyi tér

7621 Pécs, Széchenyi tér

Szervező

Zengő SE[email protected] 7694 Hosszúhetény, Ormándi u. 8.

Back to top button
Close
Close
X
X