2019. március

2019már30Egész napI. Ipark Kupa Regionális Szezonnyitó-kerékpárversenyPécs - Déli Ipari ParkSzakág:Országút

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Pont Idő
U13
1 108 Péter Lichtenberger Ábris K3SE 13 0:18:20
2 140 Balaskó Ádám Szenyor KSZSE 11 0:18:19
3 180 Kiss Zsombor Szekszárdi Kerékpáros S. E. 6 0:19:17
4 138 Iványi Zétény Szenyor KSZSE 3 0:19:44
5 139 Lencse Máté Szenyor KSZSE 0 0:20:25
U15
1 167 Drobny Tomas OLYMPYK TRNAVA 18 0:22:46
2 169 Malovec Samuel OLYMPYK TRNAVA 14 0:22:47
3 141 Hancz Tamás Szenyor KSZSE 8 0:22:48
4 142 Gangl Bence Szenyor KSZSE 4 0:23:04
5 158 Csáki Szabolcs DKSI 0 0:23:27
6 171 Seliga Matej OLYMPYK TRNAVA 0 0:23:56
7 143 Lelkes Bence Szenyor KSZSE 0 0:24:05
8 157 Rostás Levente 480 Fit Boys – PJKE 0 0:23:41 LAP
Master3
1 111 Ormánközy Zoltán Szingo Se 8 0:40:14
2 175 ZIVKOVIC NENAD Sokol-Vinkovci 5 0:40:35
3 120 Jelenković Siniša BK Hajduk Kula 1 0:40:36
4 133 Balázs Tibor Szekszárdi SZKE 5 0:32:40 LAP
5 110 Vitári Csaba 480 Fit Boys – PJKE 0 0:27:52 LAP
6 176 PUSKAS DJURA Vojvodina-Novi Sad 0 0:12:58 LAP
Amatőr
1 107 Csóka Gábor 40 0:40:10
2 156 Márkus János Fehérvár Cycling Team 20 0:40:15
3 118 Bajčetić Milovan “S-Team” Sombor 7 0:40:25 LAP
4 105 Dani Botond 1 0:41:57 LAP
5 183 Csizmadia József Szekszárdi Kerékpáros S. E. 1 0:41:57 LAP
6 119 Sivč Bojan BK Hajduk Kula 0 0:40:36 LAP
7 178 Vörös Ádám FTC Kerékpáros Klub 0 0:41:57 LAP
8 148 Molnár István 0 0:41:57 LAP
9 179 Várnagy Szabolcs Autocity Skoda Zengő 0 0:27:49 LAP
10 102 Pál Balázs Gyula 0 0:24:18 LAP
11 146 Sudár Balázs 0 0:17:42 LAP
U17
1 187 Bán Benedek Szekszárdi SZKE 30 0:31:15
2 168 Durko Lukas OLYMPYK TRNAVA 18 0:31:22
3 145 Farkas Máté Szenyor KSZSE 12 0:32:21
4 123 Szabó Csongor Szekszárdi SZKE 6 0:33:43
6 181 Straubinger Balázs Szekszárdi Kerékpáros S. E. 0 0:33:48
7 161 Holczer Péter DKSI 0 0:33:48
5 144 Palik Márk Szenyor KSZSE 0 0:33:49
8 125 Nemes Noel Szekszárdi SZKE 0 0:32:04 LAP
9 172 Seliga Michal OLYMPYK TRNAVA 0 0:33:51 LAP
10 166 Koroknai Balázs 480 Fit Boys – PJKE 0 0:08:06 LAP
Welit
174 Savić Maja Dubl-Novi Sad 8 0:41:59
151 Hideg Nóra Fehérvár Cycling Team 0 0:42:28
152 Péteri Niké Fehérvár Cycling Team 0 0:42:28
155 Neubauer Eliza Fehérvár Cycling Team 0 0:42:28
U19
182 Koleszár Olivér Szekszárdi Kerékpáros S. E. 30 0:41:58
163 Nagy Bendegúz Mátyás DKSI 30 0:41:58
126 Genzler Tamás Szekszárdi SZKE 17 0:41:58
162 Kovács Dániel DKSI 3 0:41:58
Master1
129 Salamon László Szekszárdi SZKE 0 0:46:42
137 Balaskó Milán Szenyor KSZSE 0 0:46:42
188 Vajda János Péter Imperator Pécs 0 0:47:44
Master2
113 Vörös Ferenc Pécsi JKE- Bringa Akadémia 0 0:45:52
184 Steig Gábor Szekszárdi Kerékpáros S. E. 0 0:46:41
121 Éger Zoltán 480 Fit Boys – PJKE 0 0:47:17
106 Hederics Zoltán 480 Fit Boys – PJKE 0 0:47:42 LAP
Elit
115 Gönczy Gergő 46 0:45:42
164 Kiss Hunor DKSI 32 0:46:18
112 Csomor Zoltán Pécsi JKE- Bringa Akadémia 17 0:46:43
114 Szilágyi Tamás Pécsi JKE- Bringa Akadémia 10 0:46:48
134 Schneider Sebestyén BVSC- Zugló 2 0:46:41 LAP
173 Dévai Dániel Pécsi JKE- Bringa Akadémia 1 0:46:40 LAP
116 Balassa Péter Autocity Skoda Zengő 0 0:16:06 DNF
147 Gérnyi Balázs Pécsi JKE- Bringa Akadémia 2 0:09:50 DNF
150 Éder Patrik Pécsi JKE- Bringa Akadémia 0 0:10:00 DNF

Szervező

Pécsi Junior Kerékpár EgyesületPécsi Junior Kerékpár Egyesületwudi74@gmail.com 7630 Pécs, Panoráma u. 26.

Időpont

2019. március 30. szombat

Helyszín

Pécs - Déli Ipari Park

Pécs, Galamb, József u. 1, 7621

Back to top button
Close
Close
X
X