2019. június

201922jún(jún 22)08:0023(jún 23)16:00Restart MTB XCO C1ZalaegerszegSzakág:MTB XCKategória:MK,UCI C1

Eredmények

Results – U9M
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Csentericz Levente ZKSE 13’05 3
2 Szilasi Dániel Superior MTB Team 13’09 + 0’04 3
3 Bruchner Máté ZKSE 13’30 + 0’25 3
4 Molnár Zsombor Focus Team Hungary 14’04 + 0’59 3
5 Berencsi Mátyás Speed-Way Team 15’26 + 2’21 3
6 Horváth Bálint Focus Team Hungary 15’31 + 2’26 3
Results – U11M
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Martonics Armand ZKSE 14’50 2
2 Móri Márton Superior MTB Team 14’58 + 0’08 2
3 Rónay Kristóf Bike Zone Gödöllő 15’37 + 0’47 2
4 Molnár Ágoston Focus Team Hungary 16’01 + 1’11 2
5 Illés Bence Focus Team Hungary 18’25 + 3’35 2
6 Tímár Péter ZKSE 18’42 + 3’52 2
7 Nagy Lél Bátor Focus Team Hungary 18’49 + 3’59 2
8 Gergely Apor Ágoston Veszprémi Spartacus SE 18’52 + 4’02 2
9 Szép Damján ZKSE 18’53 + 4’03 2
10 Kultsár Lőrinc ZKSE 19’06 + 4’16 2
11 Molnár Mór ZKSE 19’41 + 4’51 2
12 Sebestyén Márton ZKSE 21’03 + 6’13 2
Results – U11W
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Szücs Borbála ZKSE 16’09 2
2 Ádám Gabriella Sarolta ZKSE 16’49 + 0’40 2
3 Ádám Viktória Eszter ZKSE 18’06 + 1’57 2
4 Hegedűs Heléna Bike Zone Gödöllő 18’49 + 2’40 2
5 Kálmán Luca ZKSE 19’41 + 3’32 2
6 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team 24’46 + 8’37 2
Results – U13M
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Kálmán Dániel Ákos ZKSE 28’42 3
2 Tóth Márk Martin Crosskovácsi 29’33 + 0’51 3
3 Kovács Áron Focus Team Hungary 29’59 + 1’17 3
4 Berencsi Benedek Speed-Way Team 29’59 + 1’17 3
5 Gábor Milán Superior MTB Team 30’01 + 1’19 3
6 Kocsis Andrei-Tudor ACS Carcover Racing Team 30’04 + 1’22 3
7 Péter Nándor Salgótarjáni HKE 31’38 + 2’56 3
8 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team 31’58 + 3’16 3
9 Olcsvári Botond ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Movár 33’06 + 4’24 3
10 Marczal Marcell VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 33’41 + 4’59 3
11 Sike Roland András Superior MTB Team 35’03 + 6’21 3
12 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team 36’23 + 7’41 3
Results – U13W
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Szabó Léna ZKSE 32’35 3
2 Szücs Júlia ZKSE 32’55 + 0’20 3
3 Szávai Petra Bike Zone Gödöllő 39’42 + 7’07 3
Results – U15M
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team 53’47 4
2 Monostori Noel VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 54’04 + 0’17 4
3 Vas Barnabás Merida Maraton Team-CST 54’09 + 0’22 4
4 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 56’57 + 3’10 4
5 Gergely Koppány Máté Limitless Team – XCO Nagykanizsa 57’17 + 3’30 4
6 Farkas Ákos ACS Carcover Racing Team 57’32 + 3’45 4
7 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team 58’56 + 5’09 4
8 Füri Mátyás Mihály Bike Zone Gödöllő 1h01’09 + 7’22 4
9 Iván Borisz Márk ZKSE 1h01’13 + 7’26 4
10 Takács Zsombor Superior MTB Team 1h01’36 + 7’49 4
11 Tóth József Focus Team Hungary 1h03’58 + 10’11 4
12 Rónay Bálint Bike Zone Gödöllő 1h09’54 + 16’07 4
13 Ádám Szabolcs László ZKSE 58’34 + 1 lap 3
Withdrawals
DNF Szöllőssy Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Withdrawal 2
DNF Magyar Balázs Crosskovácsi Withdrawal 1
Results – U17M
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Lőrincz Benedek Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1h02’04 5
2 Csuja Bálint Superior MTB Team 1h02’30 + 0’26 5
3 Horváth Áron Mihály Superior MTB Team 1h03’43 + 1’39 5
4 Takács-Valent Márk PCCC 1h07’13 + 5’09 5
5 Vránich Botond Focus Team Hungary 1h09’46 + 7’42 5
6 Török Huba Crosskovácsi 1h09’47 + 7’43 5
7 Bertalan Tamás Crosskovácsi 1h18’41 + 16’37 5
8 Mórocz Barnabás Focus Team Hungary 1h21’28 + 19’24 5
9 Csákai Bence TelkiBike Team 1h06’18 + 1 lap 4
Results – U17W
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Bokros Csenge Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 58’59 4
2 Bukovácz Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1h01’43 + 2’44 4
3 Tóth-Almási Borbála Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1h03’55 + 4’56 4
4 Trócsányi Laura VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1h05’18 + 6’19 4
Withdrawals
DNF Oravecz Lora PCCC Withdrawal 2
Results – U19M
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Baranyi Dávid Áron Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1h14’26 6
2 CHURFÜRST Daniel UNION RC Bikerei 1h16’59 + 2’33 6
3 Sindelar Jan HEAD PRO TEAM OPAVA 1h17’09 + 2’43 6
4 Takács Máté Cube-Csömör 1h18’07 + 3’41 6
5 Vitek Tomas HEAD PRO TEAM OPAVA 1h18’34 + 4’08 6
6 SLIWINSKI Piotr RK ALUMINIUM TEAM 1h19’17 + 4’51 6
7 BIDAL Thomas VTT PAYS DE GAVOT 1h21’01 + 6’35 6
8 SZABO Levente Intercycling Team 1h22’39 + 8’13 6
9 Capra Manuel G.S. LAGORAI BIKE 1h23’26 + 9’00 6
10 Kosányi Péter Gábor Focus Team Hungary 1h25’49 + 11’23 6
11 GREC Razvan-Dan CS Magura Cisnadie 1h29’07 + 14’41 6
12 Posch Erik TSV Bike Total Hartberg 1h16’48 + 1 lap 5
13 BRUNNER Dominik GIANT Stattegg 1h18’27 + 1 lap 5
Withdrawals
DNF FIGOUTZ Matthias GIANT Stattegg Withdrawal 5
Results – U19W
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Vas Kata Blanka Merida Maraton Team-CST 55’23 4
2 PAULECHOVÁ Radka CyS – Akadémia Petra Sagana 57’48 + 2’25 4
3 Marturier Lena A.C. Beaumes De Venise 1h06’31 + 1 lap 3
Results – EM
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Parti András Trek SE 1h32’00 8
2 Palumby Zsombor SVS Pro Team 1h32’01 + 0’01 8
3 AUVIN Clément Club Cycliste Grand Reims 1h34’47 + 2’47 8
4 YAMAMOTO Kohei Dream Seeker MTB 1h34’48 + 2’48 8
5 NAGLIČ Rok Calcit Bike Team 1h36’06 + 4’06 8
6 HELTA Filip SGR SPECIALIZED 1h37’53 + 5’53 8
7 Fetter Erik Pannon Cycling Team 1h38’11 + 6’11 8
8 Lenzi Alberto Team Rudy Project-XCR 1h38’36 + 6’36 8
9 BEHRENS Matthew Summit Bike Club 1h39’01 + 7’01 8
10 DA CANAL Alex Team Rudy Project-XCR 1h39’20 + 7’20 8
11 Buruczki Szilárd Cube-Csömör 1h40’27 + 8’27 8
12 TOMÁŠEK Alvin EXPRES CZ – TUFO TEAM KOLIN 1h40’35 + 8’35 8
13 Borsos Benedek SVS Pro Team 1h40’56 + 8’56 8
14 BARTEK David Amenity Extreme Sport Team 1h41’44 + 9’44 8
15 MIHALKOVITS Lukas ASKÖ MK Factory Racing Team 1h41’54 + 9’54 8
16 BRANCATI Alberto CAPRIVESI 1h42’28 + 10’28 8
17 SKUZIN Matej BBK Pozega 1h42’50 + 10’50 8
18 Holland Michael CYCLING TEAM SPORT LAND.NÖ 1h32’54 + 1 lap 7
19 Király Levente Epronex-BSS Oil Team 1h33’28 + 1 lap 7
20 Révfalusi Balázs Trek SE 1h34’47 + 1 lap 7
21 Bulis Roman 4EVER CYCLOBULIS BYSTRICE 1h38’25 + 1 lap 7
22 Csonka Olivér Trek SE 1h40’02 + 1 lap 7
23 Fördős Gergő Jenő Cube-Csömör 1h40’12 + 1 lap 7
24 Dolezsai Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1h41’18 + 1 lap 7
25 Zoboki Péter VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1h44’28 + 1 lap 7
26 Prájczer Péter Focus Team Hungary 1h38’28 + 2 laps 6
27 Zoller Márton István Kiválók Kerékpáros Sportegyesület 1h40’10 + 2 laps 6
Withdrawals
DNF Sylvester Balázs Tibor ZKSE Withdrawal 5
DNF PRŮDEK Matěj Gapp system – Cabtech MTB Racing Team Withdrawal 4
DNF ZEŤÁK Michael EXPRES CZ – TUFO TEAM KOLIN Withdrawal 2
DNF Takács Balázs Kontent-DKSI Withdrawal 1
Results – EW
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 ŽAKELJ Tanja Unior Devinci Factory Racing 1h20’42 6
2 PODGORSKA Aleksandra Volkswagen Samochody Uzytkowe MTB Team 1h22’32 + 1’50 6
3 CZECZINKAROVÁ Jana MITAS MERCEDES BENZ PRAHA TREK 1h25’21 + 4’39 6
4 SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna KSM TREK RACING TEAM 1h26’00 + 5’18 6
5 KESEG STEVKOVA Janka OUTSITERZ 1h26’12 + 5’30 6
6 Buzsáki Virág Pavé Cycling Academy 1h29’45 + 9’03 6
7 Schmidel Regina Cube-Csömör 1h33’28 + 12’46 6
8 Cseh Veronika Alpinbike Team Giant Endura 1h37’21 + 16’39 6
9 Király Katalin Trek SE 1h25’53 + 1 lap 5
10 KNAP Maruša Calcit Bike Team 1h29’20 + 1 lap 5
Results – M1M
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Burgermeister Balázs Cube-Csömör 1h16’23 6
2 Horváth Sándor ZKSE 1h28’21 + 11’58 6
3 Gubancsik Péter ZKSE 1h31’00 + 14’37 6
4 Fibecz Zsolt Cube-Csömör 1h30’28 + 1 lap 5
5 Schmidt Gergely Pavé Cycling Academy 1h32’19 + 1 lap 5
Results – M2M
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Horváth Csaba István Focus Team Hungary 1h06’22 5
2 Dervalics Gábor ZKSE 1h13’43 + 7’21 5
3 Kőszegi Krisztián Trek SE 1h15’55 + 9’33 5
4 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team 1h20’18 + 13’56 5
5 Baluka Balázs Trek SE 1h21’12 + 14’50 5
6 Káldi Tamás ZKSE 1h09’55 + 1 lap 4
7 Németh Zoltán Cube-Csömör 1h17’24 + 1 lap 4
Results – M3M
Pl. Surname, name Club Time Gap Laps
1 Lakatos Péter Focus Team Hungary 58’04 4
2 Kardos Tibor 480 Fit Boys-PJKE 1h14’53 + 16’49 4

Időpont

2019. június 22. szombat - 2019. június 23. vasárnap

Helyszín

Zalaegerszeg

Szervező

Zöld Irány Egyesületrestartfesztival@gmail.com 8900 Zalaegerszeg, Vizslaparki u. 25.

Back to top button
Close
Close
X
X