2019. május

2019máj1210:00IX. Villapark Vértes MaratonVárgesztes - VillaparkSzakág:MTB XCKategória:MK

Eredmények

Hely. Rajtszám Vezetéknév, név Egyesület Idő
Mini táv (19)
    Családi – Férfiak (7)
1 571 OLCSVÁRI Botond OLCSVÁRI Szilárd ROAD KSE 53:25
2 567 Hegedűs Heléna Hegedűs Ádám 1:00:52
3 569 Bogdán Dominik Bogdán Róbert 1:05:11
4 579 Bánfai Olivér Csollány Katalin Superior MTB Team 1:06:07
5 575 Kárpáti Mira Kárpáti Balázs Kőbánya Cycling Team 1:09:09
6 573 Specziár Levente és Dorogi András Kőbánya Cycling Team 1:16:34
7 577 Hunics Barbara Hunics Zoltán 1:35:36
    Mini táv master 2 férfi – Férfiak (3)
1 509 Simon Máté 1:05:03
2 510 Horváth Zsolt 1:10:46
3 512 Fejes Miklós HegyiBringa SE 1:58:40
    Mini táv master 3 férfi – Férfiak (1)
1 501 Szvercsek Zsolt 58:59
    Mini táv master 3 női – Nők (1)
1 504 Nyári Krisztina 1:21:18
    Mini táv U13 fiú – Férfiak (4)
1 511 Kovács Áron Focus Team Hungary 42:38
2 507 Tóth Márk Martin Crosskovácsi 45:07
3 502 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team 47:25
4 505 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team 53:19
    Mini táv U15 férfi – Férfiak (1)
1 506 Adorján Nicolas Superior MTB Team 40:36
    Mini táv U15 női – Nők (1)
1 503 Krautwurst Panna Kőbánya Cycling Team 1:06:54
    Mini táv U17 férfi – Férfiak (1)
1 508 Krautwurst Bence Kőbánya Cycling Team 56:01
Rövid táv (58)
    Rövid táv felnőtt férfi – Férfiak (5)
1 360 Farkas Balázs Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:35:20
2 359 Kollár Dániel 1:48:25
3 348 Magyar Ádám 2:02:33
4 349 Magyar Márk 2:16:59
5 318 Kovács Máté Antal Sportstuff   Racing 2:29:35
    Rövid táv master 1 férfi – Férfiak (11)
1 322 Kocsis János BringAjka KSE 1:28:32
2 317 Demeter Zoltán Superior MTB Team 1:28:47
3 312 Keöd Ágoston Bakony Racing Team KSE 1:32:37
4 316 Zsofcsák Péter Alpinbike Team Endura Giant High5 1:38:02
5 362 Gergácz Péter KTM Team Hungary 1:39:42
6 361 Szabó Tivadar 1:41:48
7 333 Böjte Csongor Buruczki Training System 1:46:02
8 326 Nagy Zsolt Superior MTB Team 1:50:09
9 309 Hegyi Pál Szabolcs Evolúció Kisbér 2:00:49
10 338 Szabó László Evolúció Kisbér 2:14:14
11 365 Répási Roland 2:20:37
    Rövid táv master 1 női – Nők (1)
1 354 Kiss Nóra Meditech Sport Club 2:11:45
    Rövid táv master 2 férfi – Férfiak (15)
1 377 Kovács Győző VeloClass Velence 1:25:36
2 304 Kömöz Róbert Roprint Racing Team 1:48:40
3 329 Miczkó János 1:53:12
4 315 Pincze Gábor PCCC 1:58:36
5 355 Kámán Csaba Ernő Roprint Racing Team 1:59:03
6 301 Adamkó Gergely 2:01:47
7 334 Dobai László 2:07:50
8 339 Würtz Tamás 2:11:17
9 321 Tatár Antal Superior MTB Team 2:23:06
10 336 Horváth Attila HegyiBringa SE 2:28:25
11 332 Batári Péter 2:28:25
12 358 Oláh Zoltán Green Riders 2:29:46
13 347 Magyar Tamás 2:31:24
14 351 Szücs István ZKSE 2:33:24
15 364 Lengyel Gábor 4:29:05
    Rövid táv master 2 női – Nők (1)
1 363 Bartalis Kriszta Roprint Racing Team 2:20:15
    Rövid táv master 3 férfi – Férfiak (5)
1 340 Vásárhelyi Norbert 1:40:26
2 335 Guba László Bike4life 1:42:31
3 325 Bencz Zoltán Footstrong SE 1:47:52
4 337 Németh Lajos 2:19:59
5 311 Mohai Károly 2:58:51
    Rövid táv master 4 férfi – Férfiak (1)
1 130 Laposa Tibor 2:29:06
    Rövid táv U15 férfi – Férfiak (7)
1 313 Monostori Noel VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:36:57
2 328 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team 1:38:40
3 303 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team 1:42:57
4 350 Magyar Balázs Crosskovácsi 1:57:48
5 331 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 2:08:31
6 302 Boda Márton József DVTK-Freeriderz 2:42:42
DNF 306 Tamás Bence DVTK-Freeriderz Withdrawal
    Rövid táv U15 női – Nők (1)
1 352 Szücs Júlia ZKSE 2:33:24
    Rövid táv U17 férfi – Férfiak (8)
1 353 Vránich Botond Focus Team Hungary 1:32:37
2 343 Varga Marcell Tamási BringaSport 1:39:50
3 308 Dózsa Zétény Superior MTB Team 1:42:31
4 323 Fischer Márk 1:56:32
5 319 Tatár Márton Superior MTB Team 2:02:41
6 320 Hunics Balázs Superior MTB Team 2:09:35
7 357 Lernyei András 2:13:35
8 324 Andaházy Márk 2:29:46
    Rövid táv U19 férfi – Férfiak (3)
1 305 Szvercsek Márk Superior MTB Team 1:46:20
2 342 Szedeli Krisztián Tamási BringaSport 1:50:11
3 346 Magyar Levente 2:16:46
Közép táv (29)
    Közép táv felnőtt férfi – Férfiak (2)
1 132 Földi Bence Bike Zone Gödöllő 2:45:32
2 118 Belencsák Dorián Milán Tamási BringaSport 2:49:21
    Közép táv felnőtt női – Nők (2)
1 115 Balázs Beáta Bringabanda 3:42:38
DNF 107 Tamás Bianka DVTK-Freeriderz Withdrawal
    Közép táv master 1 férfi – Férfiak (4)
1 134 Hermann Róbert 3:05:20
2 109 Májer Balázs Merida Maraton Team-CST 3:29:58
3 137 Takács Máté Superior MTB Team 4:00:56
4 138 Lovrity Krisztián 4:48:03
    Közép táv master 1 női – Nők (1)
DNF 125 Kőszegi Kornélia Trek SE Withdrawal
    Közép táv master 2 férfi – Férfiak (8)
1 112 Nabha Ilias 3:00:49
2 139 Dallos Kornél Tatanka Racing Team 3:02:29
3 120 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team 3:08:42
4 128 Dervalics Gábor ZKSE 3:18:38
5 119 Háden Tamás ZKSE 3:33:09
6 102 Demjén Gábor Trek Team 3:54:10
DNF 122 Csámpa Tibor Buruczki Training System – BTS SE Withdrawal
DNF 101 Tamás János Evolúció Kisbér Withdrawal
    Közép táv master 2 női – Nők (1)
DNF 117 Nagy Noémi Fehérvár Cycling Team Withdrawal
    Közép táv master 3 férfi – Férfiak (8)
1 136 Egei Tamás Trek SE 3:15:02
2 103 Gönczi Attila DVTK-Freeriderz 3:42:19
3 133 Bodócs Mihály Meditech Sport Club 3:43:05
4 131 Hernáth Attila 3:47:19
5 111 Gelencsér Ferenc Superior MTB Team 4:21:22
DNF 106 Tamás Tibor DVTK-Freeriderz Withdrawal
DNF 116 Molnár László TSSE Withdrawal
DNF 110 Dózsa György Superior MTB Team Withdrawal
    Közép táv U19 férfi – Férfiak (1)
1 140 Takács Máté Cube-Csömör 3:27:30
    Singlespeed – Férfiak (2)
1 200 Dremák Krisztián Superior MTB Team 3:54:10
2 197 Szmolka Ferenc team3K 3:55:55
Hosszú táv (11)
    Hosszú táv felnőtt férfi – Férfiak (5)
1 3 Borsos Benedek SVS Pro Team 4:22:28
2 5 Ferenczi Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 4:25:57
3 8 Varga Viktor Tamási BringaSport 4:32:15
DNF 6 Nochta Zsolt VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Withdrawal
DNF 12 Marostori Sarru Bendegúz BringAjka KSE Withdrawal
    Hosszú táv master 1 férfi – Férfiak (2)
DNF 13 Cser Gábor Epronex-BSS Oil Team Withdrawal
DNF 14 Árvay Dénes Bike Zone Gödöllő Withdrawal
    Hosszú táv master 2 férfi – Férfiak (4)
1 7 Zóka-Ujhelyi Zoltán Speed-Way Team 4:33:36
DNF 15 Horváth Csaba István Focus Team Hungary Withdrawal
DNF 10 Karakai Viktor Merida Maraton Team-CST Withdrawal
DNF 1 Török András Crosskovácsi Withdrawal

Szervező

TKTKinfo@tktk.hu 2800 Tatabánya, Farkastó u 48.

Időpont

2019. május 12. vasárnap

Helyszín

Várgesztes - Villapark

2824 Várgesztes, Villapark

Back to top button
Close
Close
X
X