2019. június

2019jún22(jún 22)10:0023(jún 23)20:00Alpok-Adria BMX BajnokságSopron - BMX PályaSzakág:BMX Cross

Eredmények

9th Round Alpe Adria Championships 22.06.2019
Amatőr 5-7
1 27 REICHER Flora F2012 HUN Veszpremi Spartacus SE
2 26 HEINRIH Oto 2013 SLO BSX Racing Team Maribor
3 10 PERIC Mara Bella F2013 SLO BSX Racing Team Maribor
4 6 CAF Tim 2013 SLO BSX Racing Team Maribor
5 22 KOGLER Rok 2013 SLO BSX Racing Team Maribor
6 2 NAGY Bence 2013 HUN Veszpremi Spartacus SE
7 561 TORMASI Dominik 2012 HUN BMX Sopron
8 4 FRANK Tija F2014 SLO BSX Racing Team Maribor
Amatőr 8-10
1 313 MENYHART Oliver 2010 HUN BMX Sopron
2 554 KREISZ Kristof 2009 HUN BMX Sopron
3 101 HAJTO Oliver 2009 HUN BMX Sopron
4 14 RÖSSLER Benedikt 2011 AUT ARBÖ Radpsort BMX Vösendorf
5 222 MARTON Adrian 2009 HUN BMX Sopron
6 30 FANDLER Leo 2011 AUT Union BMX Baierdorf
7 555 MESZAROS Maxim 2011 HUN BMX Sopron
8 34 AUGSTEN Florian 2010 AUT Union BMX Baierdorf
Amatőr 11+
1 60 CZISZTLER Hanna F2005 HUN BMX Sopron
2 216 REYMEYER Zeteny 2005 HUN Gencsapati
3 929 KREISZ Krisztina 2003 HUN BMX Sopron
4 567 PETHÖ Marcell 2007 HUN BMX Sopron
5 14 PESAK Eva F2003 SLO KD Rajd Ljubljana
6 564 FÜCSÖK Milan 2008 HUN BMX Sopron
7 19 NAGY Vivien F2005 HUN Veszpremi Spartacus SE
DNS A19 MELBER Tobias 2006 AUT ARBÖ Radpsort BMX Vösendorf
Cruiser -29
1 414 VOLK Jani 1994 SLO KK Crn Trn
2 02 GEIERHOFER Peter 2002 AUT ASKÖ RSC BMX Veitsch
3 127 BAJC Rok 1999 SLO KK Crn Trn
4 03 GEIßBÜCHLER Lisa F2002 AUT ARBÖ Radpsort BMX Vösendorf
5 25 KOCMUT Patrik 2005 SLO BSX Racing Team Maribor
6 04 LERNER Julia F2000 AUT ASKÖ RSC BMX Veitsch
7 08 RIVA Andreas 1999 AUT Team-Sport-Mühlen
8 011 SMERITSCHNIG Chiara F1999 AUT Team Sport Mühlen
Cruiser 30+
1 1 HÖRMANN Markus 1973 AUT Formworks BMX Racing Team
2 11 KOCMUT Kristjan 1977 SLO BSX Racing Team Maribor
3 85 BECSEI Sandor 1985 HUN FRO Racing
4 12 AUGSTEN Kurt 1984 AUT Union BMX Baierdorf
U9 / Boys -8
1 585 FERNBACH Samuel 2011 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
2 589 KARTUSCH Finn 2011 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
3 2 STÖCKL Tim 2011 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
4 357 GOSTENCNIK Tine 2011 SLO BSX Racing Team Maribor
5 W3 NASZADOS Saba 2012 HUN Veszpremi Spartacus SE
6 100 LENGYEL Gellert 2011 HUN BMX Sopron
7 72 SLISKO Max 2012 SLO BSX Racing Team Maribor
8 7 ERHARDT Noah 2011 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
9 5 SCHLAGER Elias 2011 AUT Team-Sport-Mühlen
10 11 NARNHOFER Clara F2011 AUT Union BMX Baierdorf
11 107 KLEBERCOVA Greta F2012 SVK BMX Klub Raca
U11 / Boys 9-10
1 123 LOZAR Jost 2010 SLO KD Rajd Ljubljana
2 93 PREK Nik 2009 SLO KK Crn Trn
3 22 PERIC Gabor Mihael 2010 SLO BSX Racing Team Maribor
4 51 PALINKAS Balazs 2009 HUN Veszpremi Spartacus SE
5 556 CSUPORT Adam 2009 HUN BMX Sopron
6 11 HOHENGASSNER Helena F2008 AUT Union BMX Baierdorf
7 800 LAMPIC Mila F2009 SLO KD Rajd Ljubljana
8 19 KOGLER Zan 2010 SLO BSX Racing Team Maribor
9 1 HOHENGASSNER Sandro 2010 AUT Union BMX Baierdorf
10 112 KLEBERCOVA Klara F2009 SVK BMX Klub Raca
11 74 MARS Aron 2010 HUN Veszpremi Spartacus SE
12 15 RÖSSLER Maximilian 2010 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
U13 / Boys 11-12
1 580 WAGNER Valentin 2008 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
2 173 ZSEMBERY Boldizsár 2007 HUN Superior MTB Team
3 368 FARKAS Bendeguz 2008 HUN BMX Sopron
4 137 TORMA Zalan 2007 HUN BMX Sopron
5 24 LAMPIC Val Trinle 2007 SLO KD Rajd Ljubljana
6 446 JAZBAR Maxim 2007 SLO KK Crn Trn
7 123 MARKO Martin 2008 SVK BMX Klub Raca
DNS 155 CZISZTLER Daniel 2007 HUN BMX Sopron
U15 / Boys 13-14
1 13 SITAR Matic 2005 SLO KD Rajd Ljubljana
2 8 GOLOB Nik 2006 SLO TBP Lenart
3 14 SCHEIKL Tobias 2006 AUT ASKÖ RSC BMX Veitsch
4 1 KOUDELKA Mathias 2006 AUT ASKÖ RSC BMX Veitsch
5 5 GÖSSL Nico 2006 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
6 11 LORENZ Marcel 2006 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
7 156 HERIC Nejc 2005 SLO KD Rajd Ljubljana
8 7 KOGLER Lukas 2005 AUT Team-Sport-Mühlen
9 4 GEIERHOFER Tanja F2005 AUT ASKÖ RSC BMX Veitsch
U17 / Boys 15-16
1 981 GORZA Gaj 2003 SLO TBP Lenart
2 2 KOUDELKA Sebastian 2004 AUT ASKÖ RSC BMX Veitsch
3 13 PROFOSS Ben 2004 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
4 342 LASZLO Milos 2003 HUN Veszpremi Spartacus SE
5 503 KATO Norbert 2004 HUN Veszpremi Spartacus SE
6 5 GEIßBÜCHLER Lukas 2004 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
Men 17+
1 4 FRANK Tilen 1987 SLO BSX Racing Team Maribor
2 3 KOGLER Andreas 1997 AUT Team-Sport-Mühlen
3 A6 KOGLER Fabian 1998 AUT Team-Sport-Mühlen
4 32 HAYDON Tonn 1992 AUS Twisted Concepts
5 6 CAF Peter 1977 SLO BSX Racing Team Maribor
6 7 HORN Eduard 1995 AUT Team-Sport-Mühlen
7 164 BALINT Gyula 2002 HUN BMX Sopron
10th Round Alpe Adria Championships 23.06.2019
Amatőr 5-7
1 27 REICHER Flora F2012 HUN Veszpremi Spartacus SE
2 26 HEINRIH Oto 2013 SLO BSX Racing Team Maribor
3 10 PERIC Mara Bella F2013 SLO BSX Racing Team Maribor
4 6 CAF Tim 2013 SLO BSX Racing Team Maribor
5 2 NAGY Bence 2013 HUN Veszpremi Spartacus SE
6 561 TORMASI Dominik 2012 HUN BMX Sopron
7 4 FRANK Tija F2014 SLO BSX Racing Team Maribor
Amatőr 8-10
1 313 MENYHART Oliver 2010 HUN BMX Sopron
2 554 KREISZ Kristof 2009 HUN BMX Sopron
3 101 HAJTO Oliver 2009 HUN BMX Sopron
4 14 RÖSSLER Benedikt 2011 AUT ARBÖ Radpsort BMX Vösendorf
5 30 FANDLER Leo 2011 AUT Union BMX Baierdorf
6 222 MARTON Adrian 2009 HUN BMX Sopron
7 34 AUGSTEN Florian 2010 AUT Union BMX Baierdorf
8 555 MESZAROS Maxim 2011 HUN BMX Sopron
Amatőr 11+
1 60 CZISZTLER Hanna F2005 HUN BMX Sopron
2 14 PESAK Eva F2003 SLO KD Rajd Ljubljana
3 929 KREISZ Krisztina 2003 HUN BMX Sopron
4 49 MESZAROS Krisztian 1979 HUN BMX Sopron
5 19 NAGY Vivien F2005 HUN Veszpremi Spartacus SE
6 564 FÜCSÖK Milan 2008 HUN BMX Sopron
DNS A19 MELBER Tobias 2006 AUT ARBÖ Radpsort BMX Vösendorf
Cruiser -29
1 414 VOLK Jani 1994 SLO KK Crn Trn
2 02 GEIERHOFER Peter 2002 AUT ASKÖ RSC BMX Veitsch
3 127 BAJC Rok 1999 SLO KK Crn Trn
4 03 GEIßBÜCHLER Lisa F2002 AUT ARBÖ Radpsort BMX Vösendorf
5 25 KOCMUT Patrik 2005 SLO BSX Racing Team Maribor
6 04 LERNER Julia F2000 AUT ASKÖ RSC BMX Veitsch
7 011 SMERITSCHNIG Chiara F1999 AUT Team Sport Mühlen
Cruiser 30+
1 85 BECSEI Sandor 1985 HUN FRO Racing
2 11 KOCMUT Kristjan 1977 SLO BSX Racing Team Maribor
3 8 GRABNER Christoph 1975 AUT ARBÖ Radpsort BMX Vösendorf
4 10 KORNBERGER Johann 1964 AUT Union BMX Baierdorf
5 12 AUGSTEN Kurt 1984 AUT Union BMX Baierdorf
U9 / Boys -8
1 357 GOSTENCNIK Tine 2011 SLO BSX Racing Team Maribor
2 2 STÖCKL Tim 2011 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
3 W3 NASZADOS Saba 2012 HUN Veszpremi Spartacus SE
4 100 LENGYEL Gellert 2011 HUN BMX Sopron
5 72 SLISKO Max 2012 SLO BSX Racing Team Maribor
6 5 SCHLAGER Elias 2011 AUT Team-Sport-Mühlen
7 11 NARNHOFER Clara F2011 AUT Union BMX Baierdorf
8 589 KARTUSCH Finn 2011 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
9 7 ERHARDT Noah 2011 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
DNS 585 FERNBACH Samuel 2011 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
U11 / Boys 9-10
1 123 LOZAR Jost 2010 SLO KD Rajd Ljubljana
2 93 PREK Nik 2009 SLO KK Crn Trn
3 22 PERIC Gabor Mihael 2010 SLO BSX Racing Team Maribor
4 51 PALINKAS Balazs 2009 HUN Veszpremi Spartacus SE
5 1 HOHENGASSNER Sandro 2010 AUT Union BMX Baierdorf
6 19 KOGLER Zan 2010 SLO BSX Racing Team Maribor
7 11 HOHENGASSNER Helena F2008 AUT Union BMX Baierdorf
8 556 CSUPORT Adam 2009 HUN BMX Sopron
9 15 RÖSSLER Maximilian 2010 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
10 800 LAMPIC Mila F2009 SLO KD Rajd Ljubljana
11 74 MARS Aron 2010 HUN Veszpremi Spartacus SE
U13 / Boys 11-12
1 580 WAGNER Valentin 2008 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
2 173 ZSEMBERY Boldizsár 2007 HUN Superior MTB Team
3 24 LAMPIC Val Trinle 2007 SLO KD Rajd Ljubljana
4 137 TORMA Zalan 2007 HUN BMX Sopron
5 368 FARKAS Bendeguz 2008 HUN BMX Sopron
6 446 JAZBAR Maxim 2007 SLO KK Crn Trn
U15 / Boys 13-14
1 8 GOLOB Nik 2006 SLO TBP Lenart
2 14 SCHEIKL Tobias 2006 AUT ASKÖ RSC BMX Veitsch
3 13 SITAR Matic 2005 SLO KD Rajd Ljubljana
4 5 GÖSSL Nico 2006 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
5 1 KOUDELKA Mathias 2006 AUT ASKÖ RSC BMX Veitsch
6 156 HERIC Nejc 2005 SLO KD Rajd Ljubljana
7 10 GRABNER Paul 2006 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
8 11 LORENZ Marcel 2006 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
9 7 KOGLER Lukas 2005 AUT Team-Sport-Mühlen
U17 / Boys 15-16
1 981 GORZA Gaj 2003 SLO TBP Lenart
2 342 LASZLO Milos 2003 HUN Veszpremi Spartacus SE
3 503 KATO Norbert 2004 HUN Veszpremi Spartacus SE
4 05 GEIßBÜCHLER Lukas 2004 AUT ARBÖ Radsport BMX Vösendorf
Men 17+
1 4 FRANK Tilen 1987 SLO BSX Racing Team Maribor
2 A6 KOGLER Fabian 1998 AUT Team-Sport-Mühlen
3 32 HAYDON Tonn 1992 AUS Twisted Concepts
4 3 KOGLER Andreas 1997 AUT Team-Sport-Mühlen
5 6 CAF Peter 1977 SLO BSX Racing Team Maribor
6 7 HORN Eduard 1995 AUT Team-Sport-Mühlen
7 164 BALINT Gyula 2002 HUN BMX Sopron

Versenykiírás

Jún. 22. 13:00 Regisztráció, 16:00 Verseny

Jún. 23. 09:00 Regisztráció, 11:00 Verseny

Szervező

BMX Sopron SEbmxracesopron@gmail.com 9400 Sopron, IV. László kir. u. 65.

Időpont

2019. június 22. szombat - 2019. június 23. vasárnap

Helyszín

Sopron - BMX Pálya

9400 Sopron, IV. László király u. 65.

Back to top button
Close
Close
X
X