2019. szeptember

2019szep29Egész napTörökbálinti Riczu Imre EmlékversenyTörökbálint - TuttoBici KerékpárüzletSzakág:OrszágútSorozat:MKSZ-Kométa Tehetségkutató verseny

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Kör Idő Átlagseb.
Elite
1 3 Gönczy Gergő Epronex BSS Oil Team Elite 10 1:26:49 43,5
2 6 Solymosi Márton Epronex BSS Oil Team Elite 10 1:26:49 43,5
3 1 Lovassy Krisztián Epronex BSS Oil Team Elite 10 1:28:09 42,9
4 4 Pápai Ádám Epronex BSS Oil Team Elite 10 1:29:29 42,2
5 11 Vígh Zoltán KONTENT-DKSI Elite 10 1:29:30 42,2
6 13 Lippai Marcell Narke Cycling Team Elite 10 1:30:13 41,9
7 12 Sasvári Dániel Narke Cycling Team Elite 10 1:31:03 41,5
8 9 Durucz Miklós Epronex BSS Oil Team Elite 10 1:31:06 41,5
9 373 Gérnyi Balázs Pécsi JKE Elite 10 1:33:02 40,6
10 17 Grunda Dávid Elite 10 1:33:02 40,6
11 5 Albert László Ádám Epronex BSS Oil Team Elite 10 1:33:04 40,6
12 18 Mayer Simon Elite 10 1:35:48 39,5
13 8 Kovács György Epronex BSS Oil Team Elite 9 1:27:07 39,1
14 16 Püspöki Dániel Autocity Skoda Zengő Elite 9 1:27:19 39,0
15 14 IMRE ZSOLT FTC Elite 9 1:31:05 37,4
16 15 Blagoescu Adrian CSU-Universitatea de Vest din Timisoara Elite 9 1:31:12 37,3
17 84 Szabó György Elite 9 1:34:24 36,0
18 19 Bok Balazs Peter Elite 8 1:29:07 33,9
19 90 Ferenczi Dávid 575 Team Elite 8 1:29:53 33,6
2 Kiss Gergely Epronex BSS Oil Team Elite 0
7 Pályi Csaba Epronex BSS Oil Team Elite 0
10 Szentpéteri András KONTENT-DKSI Elite 0
U23
1 29 Istlstekker Zsolt BVSC-Zugló U23 10 1:28:59 42,5
2 34 Zathureczky Márk Epronex BSS Oil Team U23 10 1:28:59 42,5
3 27 Lehmann Csongor Tiszaújvárosi Triatlon Klub U23 10 1:30:25 41,8
4 25 Babaita Dan – Mihai CSU-Universitatea de Vest din Timisoara U23 10 1:30:26 41,8
5 21 Kádár-Németh Kristóf Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U23 10 1:31:00 41,5
6 20 Schneider Sebestyén BVSC-Zugló U23 10 1:31:05 41,5
7 26 Cojanu Andrei CSU-Universitatea de Vest din Timisoara U23 10 1:31:09 41,5
8 24 Balogh András Narke Cycling Team U23 10 1:33:02 40,6
9 28 Sinkó-Uribe Aurél Tiszaújvárosi Triatlon Klub U23 10 1:33:07 40,6
10 32 Török Róbert Török Róbert U23 8 1:29:07 33,9
11 22 Mihályházi Péter U23 8 1:31:31 33,0
23 Molnár Gábor Team Novák U23 0
30 Szarka Gergely Epronex BSS Oil Team U23 0
33 Kovács Olivér Kovács Olivér U23 0
35 Lehmann Bence Tiszaújvárosi Triatlon Klub U23 0
U19
1 271 Mészáros Bence Willebrord Wil Vooruit U19 10 1:31:03 41,5
2 63 Bajorfi Ádám Győri Atlétikai Club U19 10 1:31:04 41,5
3 82 Csorba Bence Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U19 10 1:31:06 41,5
4 65 Mack Márton Szekszárdi SZKE U19 10 1:31:06 41,5
5 70 Polyák Gábor KONTENT-DKSI U19 10 1:31:07 41,5
6 77 Hrenkó Norbert Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete U19 10 1:31:08 41,5
7 366 Petrov Farkas UTE Merida Triatlon U19 10 1:33:02 40,6
8 67 Kovács Dániel KONTENT-DKSI U19 10 1:34:50 39,9
9 76 Lepold Sámuel Green Riders U19 10 1:34:50 39,9
10 68 Nagy Bendegúz Mátyás KONTENT-DKSI U19 10 1:35:54 39,4
11 66 Meglécz Ádám Superior Road Racing Team U19 10 1:37:44 38,7
12 97 Takács Máté Csömöri sport U19 9 1:26:58 39,1
13 92 Fábián Csongor U19 9 1:27:23 38,9
14 64 Falvi Botond Győri Atlétikai Club U19 9 1:27:24 38,9
15 62 Hájos Dániel BVSC-Zugló U19 9 1:27:24 38,9
16 71 Muskovits Dávid KSI.SE U19 9 1:27:24 38,9
17 73 Zvekán Zsombor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U19 9 1:27:26 38,9
18 78 Zsíros Máté UTE Merida Triatlon U19 9 1:31:10 37,3
19 31 URS David CSU-Universitatea de Vest din Timisoara U19 9 1:31:11 37,3
20 74 Fábián Levente Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U19 9 1:31:21 37,2
21 91 Fábián Zalán U19 9 1:31:23 37,2
22 79 VÖRÖS ÁDÁM FTC U19 9 1:34:29 36,0
23 83 Gohér Mihály Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U19 8 1:27:25 34,6
24 72 Csenki Csongor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U19 7 1:01:59 42,7
25 81 Rádonyi Barnabás KSI.SE U19 7 1:23:50 31,6
26 69 Sánta Ármin KONTENT-DKSI U19 2 0:17:21 43,6
75 Hrenkó Nolrbert NYKSE U19 0
80 Sinkó-Uribe Ábel Tiszaújvárosi Triatlon Klub U19 0
Master1
1 290 Petsuk Zoltán UTE Merida Triatlon Master1 10 1:31:05 41,5
2 291 Popovics Gergely Narke Cycling Team Master1 10 1:31:07 41,5
3 54 dr. Kovács Kristóf Kőbányai Torna Club Sportegyesület Master1 10 1:31:09 41,5
4 57 Nagy Gergely FTC Kerékpár Master1 10 1:33:05 40,6
5 55 Kovacs Tamas Szeleshát Birtok Kecskeméti ES Master1 10 1:35:47 39,5
6 295 Szőke Gábor Saxum Ksc Master1 10 1:37:19 38,8
7 42 Hűvösvölgyi Márton Fillari Team Budaörs Master1 10 1:37:36 38,7
8 36 Gömöri Gergő Master1 9 1:27:25 38,9
9 39 Farcas Remus CSU-Universitatea de Vest din Timisoara Master1 9 1:27:25 38,9
10 38 Andor Dávid Master1 9 1:27:25 38,9
11 49 Huszti Gábor Fillari Team Budaörs Master1 9 1:31:08 37,3
12 61 Hollós András Master1 9 1:31:14 37,3
13 53 Jur?s Imre Master1 9 1:31:20 37,2
14 294 Hepp János Master1 9 1:31:21 37,2
15 41 Borsodi Dávid Epronex BSS Oil Team Master1 9 1:31:37 37,1
16 59 Horvath Laszlo KandH Kerekparos Klub Master1 9 1:33:10 36,5
17 52 Prépost József Fillari Team Budaörs Master1 9 1:34:24 36,0
18 371 Zentai Zsolt Superior Mount… Master1 9 1:34:24 36,0
19 46 Topán Máté Szekszárdi SZKE Master1 9 1:34:25 36,0
20 289 Oláh Zoltán Master1 9 1:34:27 36,0
21 51 Iker Gusztáv Alba Triatlon SE Master1 9 1:34:28 36,0
22 40 Hegedűs Miklós Master1 9 1:34:29 36,0
23 370 Baranyai György Master1 9 1:34:29 36,0
24 98 Nagy Máté Master1 9 1:36:10 35,4
25 297 Kusz Mátyás Femat Zkse Master1 8 1:18:15 38,6
26 44 Adam Darmanin Master1 8 1:33:00 32,5
27 47 Venesz Péter Tuttobici-Bottecchia Sportegyesület Master1 8 1:33:04 32,5
28 50 Dr. Rózsa Péter Previtt-MediConcept SE Master1 8 1:33:44 32,3
29 48 Mirkóczki Péter Szeleshát Birtok Kecskeméti Első Sor Master1 8 1:34:52 31,9
30 93 Berki Tamás Velomelo+ Master1 8 1:37:29 31,0
31 43 Varga Szabolcs SAXUM KSC Master1 2 0:18:27 41,0
37 Szvatko Peter Vinibike KSE Master1 0
45 Adam Darmanin Master1 0
56 Sebestyén Gábor Kecskeméti Első Sor SE Master1 0
58 Zubornyák György Kecskeméti Első Sor SE Master1 0
60 Hatvani Róbert Sólyom Team SE Master1 0
Master2
1 338 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team Master2 10 1:31:03 41,5
2 328 Lipka Balázs Tuttobici SE Master2 10 1:31:09 41,5
3 318 Pinter Attila Vinibike KSE Master2 10 1:35:48 39,5
4 344 Nagy N. László FaTe Team Master2 10 1:35:48 39,5
5 316 Máté Tamás Epronex BSS Oil Team Master2 9 1:26:57 39,1
6 312 Bálint Péter KONTENT-DKSI Master2 9 1:27:16 39,0
7 327 Szalai Gábor Master2 9 1:27:20 39,0
8 292 Tóth Gábor Master2 9 1:27:24 38,9
9 320 Gáspár Levente Master2 9 1:27:24 38,9
10 346 Sikari Gábor BVSC-Zugló Master2 9 1:27:25 38,9
11 339 Bíró Zoltán Szekszárdi SZKE Master2 9 1:27:25 38,9
12 303 Vinnai Zsolt Vinibike KSE Master2 9 1:27:25 38,9
13 337 Szalanczy Csaba Epronex BSS Oil Team Master2 9 1:27:26 38,9
14 317 Szekeres Péter Szeleshát Kecskeméti Első Sor SE Master2 9 1:27:26 38,9
15 304 Boda József Piccolaro 15 Master2 9 1:31:08 37,3
16 372 Kalocsa Krisztián Kőbánya Cycling Team Master2 9 1:31:10 37,3
17 313 Hajas Tibor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES Master2 9 1:31:14 37,3
18 89 Nyitrai László Adacsa-Schpiedgép Master2 9 1:31:14 37,3
19 99 Bognár Balázs Superior Master2 9 1:31:19 37,3
20 348 Szalai Zoltán Master2 9 1:31:20 37,2
21 374 Jéga-Szabó Zsolt Master2 9 1:31:21 37,2
22 310 Fogarasi József BVSC-Zugló Master2 9 1:31:54 37,0
23 343 Kovács Lajos TEAM SunVelo SE. Master2 9 1:32:46 36,7
24 293 Csepi László Master2 9 1:34:28 36,0
25 347 Csenki Csaba Szeleshát Birtok Kecskeméti ES Master2 9 1:34:28 36,0
26 369 Koltai Tamás Bringabarátok Master2 9 1:34:29 36,0
27 341 Sáfár Tamás Szeleshát Birtok Kecskeméti ES Master2 9 1:34:29 36,0
28 322 Turi András Master2 9 1:34:30 36,0
29 308 Kató Róbert Imre Fillari Team Budaörs Master2 9 1:34:33 36,0
30 321 Marik Gyula 575 Team Master2 9 1:37:28 34,9
31 334 Csőgör Péter TRI-CO Triatlon Klub Nagykanizsa Master2 9 1:37:58 34,7
32 319 Fábián Mihály NSC Bike Master2 8 1:29:31 33,8
33 309 Valkay Gábor BVSC-Zugló Master2 8 1:29:31 33,8
34 86 Birinyi János Ózdi Kerékpáros Egyesület Master2 8 1:29:54 33,6
35 315 Tolmár Gergely Spuri SC Master2 8 1:30:51 33,3
36 307 Benedek Gábor Bike-Zone Gödöllő sport egyesület Master2 8 1:33:24 32,4
37 336 Kajtor Tamás Master2 8 1:33:44 32,3
38 368 Lehoczky Dávid Spuri SC Master2 8 1:36:08 31,5
39 298 Földes Antal Spuri SE Master2 8 1:39:17 30,5
40 345 Mihályházi Vilmos Master2 8 1:39:18 30,5
41 326 Rigó Zsolt Tuttobici Bottecchia SE Master2 8 1:39:31 30,4
42 335 Hajdu István Master2 7 1:27:20 30,3
43 314 Győrffy Péter Master2 7 1:27:56 30,1
44 311 Fortuna Zoltán Master2 7 1:29:20 29,6
45 332 Ciráki Csaba UTE Master2 7 1:31:46 28,8
46 324 Papp Tamás Master2 5 0:57:46 32,7
47 305 Nagy Tamás Kecskeméti Első Sor Master2 4 0:44:30 34,0
48 85 Karanyic István Master2 3 0:36:43 30,9
49 301 Gregó Zoltán Epronex BSS Oil Team Master2 2 0:18:21 41,2
300 Dr. Sélley Csaba Master2 0
302 Hricz András Sólyom Team SE Master2 0
306 Pintér József Csőváz KSE Master2 0
323 Marik Gyula 575 Team Master2 0
325 Marik Gyula 575 team Master2 0
329 Fekete Zoltán Iustitia Egyesület Master2 0
330 Kiss Ernő E.k. Master2 0
331 Angyalföldi Richárd Epronex BSS Oil Team Master2 0
333 Koltai Bálint Honvéd SC Master2 0
340 Majzik Achilles Szeleshát Birtok Kecskeméti ES Master2 0
342 Fülöp Zsolt Master2 0
WElite
1 207 Borissza Johanna BVSC-Zugló WElite 7 1:11:45 36,9
2 205 Péteri Niké Fehérvár Cycling Team – Bikemag.hu WElite 7 1:11:49 36,8
3 201 Honos Csenge KSI.SE WElite 7 1:11:50 36,8
4 203 Putnóczki Dorka Tiszaújvárosi Triatlon Klub WElite 7 1:11:58 36,8
5 204 László Tamara KSI.SE WElite 7 1:13:13 36,1
6 202 Horváth Adél Lotus Cycling Team WElite 7 1:13:14 36,1
7 206 Kapott Szonja Fehérvár Cycling Team – Bikemag.hu WElite 7 1:13:15 36,1
8 208 Szabó Adrienn Fehérvár Cycling Team – Bikemag.hu WElite 7 1:13:15 36,1
9 200 Hideg Nóra Fehérvár Cycling Team – Bikemag.hu WElite 7 1:13:16 36,1
10 380 Temela Eszter Fehérvár Cycling Team – Bikemag.hu WElite 7 1:13:20 36,1
U17
1 257 Magyar Gergő Gyac U17 7 1:07:43 39,1
2 279 Orosz Bálint KONTENT-DKSI U17 7 1:11:43 36,9
3 281 Bertold Drijver KSI.SE U17 7 1:11:43 36,9
4 276 Vizsy Domonkos UTE Merida Triatlon U17 7 1:11:45 36,9
5 264 Erdős Gergely Viadukt S Cycling Team U17 7 1:11:45 36,9
6 277 Vágási Zoltán Tiszaújvárosi Triatlon Klub U17 7 1:11:45 36,9
7 272 Lepold Zoltán Antal Green Riders U17 7 1:11:46 36,9
8 270 Illés Gergő UTE Merida U17 7 1:11:46 36,9
9 261 Bakó Jonatán Szekszárdi SZKE U17 7 1:11:50 36,8
10 262 Bán Benedek Szekszárdi SZKE U17 7 1:12:30 36,5
11 265 Páll Zsombor Bendegúz KONTENT-DKSI U17 7 1:12:32 36,5
12 282 Sándor Zalán KSI.SE U17 7 1:12:32 36,5
13 274 Simonyi Levente Viadukt Se Cycling Team U17 7 1:13:14 36,1
14 275 Szalka Zsolt Viadukt Se Cycling Team U17 7 1:13:15 36,1
15 266 Lédeczi Péter Alba Triatlon SE U17 7 1:13:16 36,1
16 376 Kiss Szilárd Mátra Biker SC U17 7 1:13:17 36,1
17 258 Gergely Szilárd UTE-MERIDA U17 7 1:15:17 35,1
18 259 Fischer Márk Superior Road Cycling Team U17 7 1:18:50 33,6
19 283 Szabó Etele Szeleshát Birtok Kecskeméti ES U17 6 1:07:55 33,4
20 254 Fábián Viktor NSC Bike U17 6 1:12:18 31,4
21 268 Martin Botond Tuttobici Bottechia Sportegyesület U17 6 1:12:19 31,4
22 273 Mayo Liam Tuttobici-Bottecchia SE U17 6 1:12:20 31,4
23 256 Gulyás Szilveszter Superior Racing Team U17 6 1:13:06 31,0
24 260 Anducska-Kemény Kadosa Tuttobici-Bottecchia SE U17 5 1:08:13 27,7
25 267 Géczy Ádám Tuttobici Bottecchia Triatlon SE U17 5 1:09:06 27,4
26 280 Szijártó Zétény KONTENT-DKSI U17 3 0:28:07 40,3
255 Gulyás Attila NSC Salonta U17 0
263 Andaházy Márk Újbuda MTB és Szabadidő SE U17 0
269 Pusztai Dominik UTE-Merida U17 0
278 Holczer Péter KONTENT-DKSI U17 0
Master3
1 353 Egyedi Zoltán Tamási Bringasport Egyesület Master3 7 1:11:45 36,9
2 378 Török László Magic Bike Master3 7 1:11:46 36,9
3 359 Kerkuska Imre Master3 7 1:13:20 36,1
4 362 Balázs Tibor Szekszárdi SZKE Master3 7 1:13:25 36,0
5 364 Pósa Tibor Solyom Team SE Master3 7 1:18:29 33,7
6 356 Pigniczki Árpád Autocity Skoda Zengő Master3 7 1:18:38 33,6
7 350 Meszlényi Imre Szenyor SZKSE Master3 7 1:18:40 33,6
8 361 Muhari Csaba ALBA országúti kerékpárosok Master3 7 1:18:45 33,6
9 355 Dózsa György Superior MTB team Master3 6 1:07:53 33,4
10 360 Lencse István Tamás Spuri SC Master3 6 1:07:55 33,4
11 349 Nagy Attila Sólyom Team SE Master3 6 1:07:55 33,4
12 351 Juhász Zoltán Tuttobici Master3 6 1:07:56 33,4
13 352 Molnár Tibor VeloMelo+ Kecskemét Master3 6 1:09:17 32,7
14 296 Nagy László Bike-zone Gödöllő Master3 6 1:11:47 31,6
15 363 Debreczeni György Szolnoki bicósok Master3 6 1:11:48 31,6
16 96 Almási Gábor Master3 6 1:12:12 31,4
17 354 Isaila Lucian NSC Salonta Master3 6 1:12:17 31,4
18 367 Borsos Ferenc Újszászi VVSE Master3 6 1:16:59 29,5
357 Horváth József Superior MTB Team Master3 0
358 Almási Gábor Master3 0
365 Dudás Zoltán Csaba Master3 0
Master4
1 286 Hajagos István Szeleshát Birtok Kecskeméti Első Sor Master4 7 1:13:16 36,1
2 285 Dr. Nyitray László Polythlon ETK Master4 6 1:09:16 32,7
3 87 Kiss Tibor B-Record SE Master4 6 1:12:12 31,4
4 287 Krauth Péter Master4 6 1:18:48 28,8
5 288 Nedelkó György Tiszafüredi Amatör klub Master4 5 1:12:49 26,0
284 Antal Kuhár Anton Team Master4 0
WU19
1 299 Simonics Rita UTE Merida Triatlon WU19 7 1:13:24 36,0
2 210 Nagy Gréta Natasa KONTENT-DKSI WU19 7 1:17:45 34,0
3 212 Tircsi Andrea KSI.SE WU19 6 1:07:56 33,4
4 375 Szlovencsák Panka Mátra Biker SC WU19 6 1:11:55 31,5
5 211 Hérincs Diána Letti KSI.SE WU19 6 1:14:25 30,5
6 209 Kiss Kata Emma VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team WU19 1 0:10:28 36,1
213 Szlovencsák Panka Mátra Biker Sc WU19 0
WMaster1
1 214 Kővári Luca Spuri SC WMaster1 6 1:11:24 31,8
2 88 Vőcsei Katalin WMaster1 5 1:08:15 27,7
215 Kondákor Zsófia Tuttobici-Bottecchia SE WMaster1 0
WMaster2
1 220 Sákovics Andrea Fehérvár Cycling Team – Bikemag.hu WMaster2 6 1:07:54 33,4
2 217 Józsáné Román Szilvia Green Riders WMaster2 6 1:12:18 31,4
3 219 dr.Kissné Huszka Judit Tuttobici-Bottecchia Se WMaster2 5 1:12:39 26,0
4 94 Kállai Zsuzsa WMaster2 5 1:19:06 23,9
216 dr Lévay Bernadett Megathlon SE WMaster2 0
218 Szente Szilvia Castor SE WMaster2 0
U15
1 247 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team U15 4 0:42:33 35,5
2 249 Tóth Márkó Győri Atlétikai Club U15 4 0:42:33 35,5
3 248 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team U15 4 0:42:53 35,3
4 251 Kiss Ádám György VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team U15 4 0:42:53 35,3
5 246 Feldhoffer Bálint Fillari Team Budaörs U15 4 0:42:53 35,3
6 244 Csáki Szabolcs KONTENT-DKSI U15 4 0:42:56 35,2
7 242 Székely Konrád Tuttobici-Bottecchia SE U15 4 0:43:07 35,1
8 253 Fehérvári Marcell Imre KSI.SE U15 4 0:44:54 33,7
9 240 Mance Imre Újbuda Mountainbike és Szabadidő SE U15 4 0:50:02 30,2
10 252 RUTTAI BALÁZS FTC U15 4 0:51:54 29,1
11 243 Macher Máté Viadukt Se Cycling Team U15 4 0:53:26 28,3
12 250 Bognár Marcell Superior U15 4 0:54:13 27,9
13 241 Pakot András Gusztáv Kőbányai Cycling Team U15 2 0:22:27 33,7
245 Boda Márton DVTK-Freeriderz U15 0
WU17
1 222 Fischer Fanni Superior Road Cycling Team WU17 4 0:44:19 34,1
2 226 Kovács Judit KONTENT-DKSI WU17 4 0:46:06 32,8
3 223 Sáry Boglárka KSI.SE WU17 4 0:46:08 32,8
4 225 Marosi Virág Tuttobici-Bottecchia SE WU17 4 0:54:31 27,7
5 224 Pesthy Anna Tuttobici-Bottecchia SE WU17 3 0:45:06 25,1
WMaster3
1 221 Dr. Sipos Andrea Blue Scorpions Bendzso Team WMaster3 4 0:54:30 27,7
U13
1 237 Zsembery Boldizsár Superior MTB Team U13 2 0:23:04 32,8
2 236 Dorogi Alex Martin Kőbányai Cycling Team U13 2 0:23:05 32,8
3 379 Németh Dániel UTE-Merida Triatlon U13 2 0:23:42 31,9
4 233 Anducska-Kemény Zente Tuttobici-Bottecchia SE U13 2 0:26:11 28,9
5 232 Erdős Boldizsár Viadukt Se Cycling Team U13 2 0:27:13 27,8
6 231 Fortuna György U13 2 0:27:18 27,7
7 235 Juhász Bence Tuttobici-Bottecchia SE U13 2 0:29:58 25,2
8 95 Fortuna Mihály U13 2 0:31:05 24,3
9 234 Zentai Gergely U13 2 0:35:56 21,0
10 377 Ganesz Ádám * Alba Triatlon U13 2 0:23:38 32,0
238 Pusztai Dániel UTE-Merida U13 0
239 Erdős Dániel Viadukt Se Cycling Team U13 0
WU15
1 230 Orosz Lili VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team WU15 2 0:23:42 31,9
2 227 Páhy Réka Tuttobici-Bottecchia SE WU15 2 0:23:43 31,9
3 228 Csőgör Brigitta TRI-CO Triatlon Klub Nagykanizsa WU15 2 0:25:22 29,8
4 229 Székely Gerda Tuttobici-Bottecchia SE WU15 2 0:25:44 29,4

 

MKSZ-KOMÉTA Tehetségkutató Verseny Törökbálint
KORCSOPORT HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV
U5 1 276 Szucmi András
U5 2 236 Boros Bálint
U5 3 258 Fábián Dániel
KORCSOPORT HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV
WU5 1 244 Lemler Johanna
WU5 2 302 Molnár Nóra
WU5 3 256 Soós Lilla
KORCSOPORT HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV
U7 1 298 Csillag Péter
U7 2 267 Ács Zalán
U7 3 293 Major Mátyás
KORCSOPORT HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV
WU7 1 313 Tóth Korina
WU7 2 283 Fekete Szűcs Melissa
WU7 3 291 Horváth Zora
KORCSOPORT HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV
U9 1 304 Kovács Béla
U9 2 285 Steiner Bence
U9 3 278 Fekete Szűcs Máté
KORCSOPORT HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV
WU9 1 260 Hertelendy Luna
WU9 2 266 Tombor Panna
WU9 3 288 Bajai Hanna
KORCSOPORT HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV
U11 1 295 Bán Botond
U11 2 322 Mance Dániel
U11 3 255 Andóczi-Balogh Martin
KORCSOPORT HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV
WU11 1 265 Dobrovoczky kira
WU11 2 262 Hertelendy Bora
WU11 3 292 Konkoly Zsüli
KORCSOPORT HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV
U13 1 274 Macher Marci
U13 2 261 Bálint Marci
U13 3 277 Debreczeni Botond
KORCSOPORT HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV
WU13 1 269 Daga Gréta
WU13 2 238 Herczku Ágota
WU13 3 300 Sáfár Lili
KORCSOPORT HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV
U15 1 308 Kosykh Timur
KORCSOPORT HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV
WU15 1 286 Németh Barbara

Olvasd tovább

Versenykiírás

Verseny fővédnöke: Elek Sándor, Törökbálint polgármestere

A versenynap keretein belül megemlékezünk a tragikus körülmények között, fiatalon elhunyt Riczu Imréről. A verseny megkezdése előtt várunk minden barátot, ismerőst, sporttársat, hogy egy rövid tiszteletkört tegyen meg velünk a körpályán, ily módon emlékezve meg Imréről.

Főszervező: Tuttobici-Bottecchia Sportegyesület

Felelős Szervező: Pécskövi Tibor

Versenyigazgató: Török Dániel

Info: www.tuttobici.hu

Kapcsolat: verseny@tuttobici.hu

Rajtszám átvétel: A helyszínen, a versenyirodában 8:30-tól (TuttoBici Kerékpárüzlet előtt)

Pálya: Körpálya, Törökbálint belvárosában, útvonala: https://www.bikemap.net/en/r/5203840/

Rajt és cél: Törökbálint, Szabadság tér 22. 1 kör: 6,3km

Időrend:

  • 9:30 Felsorakozás a Riczu Imre emlékkörhöz
  • 9:35 Megemlékezés
  • 9:40 Köszöntő
  • 9:45 Tiszteletkör Riczu Imre emlékére
  • 10:30 Elite/U23/U19/ Master1/Master2 65 km / 10kör
  • 11:00  MKSZ-KOMÉTA Tehetségkutató kerékpárverseny 0-12 éves korig
  • 12:30 WELite/U17/Master3//Master4/WU19/ WMaster1/ WMaster2 45 km / 7 kör
  • 14:00 U15/WU17/WMaster3 25 km / 4 kör
  • 14:05  U13/WU15/Master5 13 km / 2 kör
  • 15:00 VI. Riczu Imre emlékverseny – Eredményhirdetés MINDEN korcsoport

FIGYELEM! Minden futamban az abszolút első beérkezése után már több körre nem lehet kimenni, azaz a verseny minden korcsoportnak ugyanakkor és ugyanabban a körben ér véget, lekörözés esetén.

Fel/Lenevezés:

– Utánpótlás korcsoportban kizárólag U23-ból Elite-be lehet felnevezni – írd be a megjegyzés rovatba

– Master korcsoportban, ha egy vagy több korcsoporttal lejjebb (max. Elite-ig) szeretnél lenevezni akkor a megjegyzés rovatba írd be a korcsoportot, ahová nevezni szeretnél. Pl: master3 férfi indulhat Elite.ben.

Nevezési csomag: A verseny emblémázott tornazsákja, kulacsa, VIWA, Márka üdítők, Mogyi termékek, Primavera ásványvíz, minden célba érkezőnek emlékérem

Díjazás: Beérkezéskor emlékérmet kap MINDENKI és azon felül minden korcsoportban az 1-3. helyezettek érem díjazásban a 10:30-as futam győztese Kupa díjazásban részesül.

Korcsoportok:

Férfi:

  • U13 2007 – 2008-ban születettek
  • U15 2005 – 2006-ban születettek
  • U17 2003 – 2004-ben születettek
  • U19 2001 – 2002-ben születettek
  • U23 1997 – 2000 között születettek
  • Elite 1990 – 1996 között születettek
  • Master1 1980 – 1989 között születettek
  • Master2 1970 – 1979 között születettek
  • Master3 1960 – 1969 között születettek
  • Master4 1950 – 1959 között születettek
  • Master5 1949-ben és előtte születettek

Női:

  • WU15 2005-ben és előtte születettek
  • WU17 2003 – 2004-ben születettek
  • WU19 2001 – 2002-ben születettek
  • WElite 1990 – 2000 között születettek
  • WMaster1 1980 – 1989 között születettek
  • WMaster2 1970 – 1979 között születettek
  • WMaster3 1969-ben és előtte születettek

Megengedett maximális áttételek:

  • U13 5,85 m
  • U15/WU15 6,14 m
  • U17/WU17 6,94 m
  • WU19 7,93 m
  • U19-ben nincs áttételmegkötés

Nevezés: Nevezni online www.tuttobici.hu/rendezveny címen lehet. Nevezéskor fel kell tüntetni a versenyző nevét, az egyesületét, a születési dátumot és az e-mail címét a kapcsolattartáshoz. Az email címeket nem gyűjtjük, kizárólag hibás nevezés esetén, kommunikáció céljából használjuk.

Nevezési díj:

Előnevezés: 2019. szeptember 23. hétfő 22:00-ig

Az előnevezési díj beérkezésének határideje: 2019. szeptember 24. kedd 18:00-ig

A határidő után beérkezett nevezési díjakat kizárólag értékegyeztetés után helyszíni nevezési áron tudjuk befogadni.

Előnevezési díj:

  • 2001-ben vagy később születettek U19 és fiatalabb 4.000,- Ft
  • 2000-ben vagy előtte születettek U19-től idősebb 6.000,- Ft

Az aktuális nevezési listát a következő linken tekintheted meg. ÉRVÉNYES NEVEZÉSEK
A listában a beérkezett érvényes nevezéseket láthatod, azokat akiknek a nevezési díja is beérkezett.

Helyszíni nevezési díj:

  • 2001-ben vagy később születettek U19 és fiatalabb 6.000,- Ft
  • 2000-ben vagy előtte születettek U19-től idősebb 8.000,- Ft

Időmérés:  Az időmérés chipes rendszerrel történik.

Eredményhirdetés: Várhatóan 15:00 órakor a TuttoBici Kerékpárbolt előtti parkolóban,

Egyéb szabályok:

  • A versenyzők kötelesek a szervezők által kiadott rajtszámokat, vázszámokat viselni.
  • Kisérés engedélyezett, kizárólag a rendezők által kiadott kocsi sorszámok sorrendjében.
  • A kiírásban szereplő kerékpárverseny az MKSZ és az UCI szabályai alapján kerül megrendezésre.
  • Kerék és gépcsere megengedett az út menet szerinti jobb oldalán. A versenyző géphiba és kerékcsere esetén saját idejéből veszít, mert a verseny nem a kritérium szabályzat alá esik, hanem országúti versenynek számít!
  • A kisérő járművek nélkül induló versenyzők esetében a versenypálya nyomvonalán 2 ponton kijelölt depóban kerék és gépcserére van lehetőség, a KRESZ szabályainak betartása kötelező.
  • Zárt kerékpáros fejvédő használata kötelező.
  • A versenyen mindenki saját felelősségére indul, balesetért és az abból adódó károkért a rendezőség nem vállal felelősséget.
  • Minden résztvevő a jelentkezési lap aláírásával hozzájárul, hogy a versenyen készült film-, és képanyagokban valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhet, és ezért ellenszolgáltatást nem kérhet.

Zuhanyzási, öltözködési lehetőség: Törökbálinti Sportközpont 2045, Törökbálint, Óvoda utca 6. (rajtszám felmutatásával)

Óvás: Az egyes versenyszámok eredménylistájának kifüggesztése után 30 percig fogad el a versenybíróság írásbeli észrevételt, melyet a helyszínen tárgyal meg és hirdeti ki az eredményét.

Értékelés: Az UCI/MKSZ szabályainak megfelelően. A verseny korcsoportonkénti győztese, az a versenyző, aki a legrövidebb idő alatt teljesíti a távot

Legközelebbi kórház: Szent János Kórház, 1125 Budapest, Diós árok 1-3.

Szervező

Tuttobici-Bottecchia Sportegyesületverseny@tuttobici.hu 2045 Törökbálint, Szabadság tér 22.

Időpont

2019. szeptember 29. vasárnap

Helyszín

Törökbálint - TuttoBici Kerékpárüzlet

Törökbálint, Szabadság tér 22.

Back to top button
Close
Close
X
X