2019. február

2019feb2310:00ELEMInátor Vitanika Airport BudaörsEleminátor utánpótlás fekészítő technikai versenyBudaörs - RepülőtérSzakág:MTB XC

Eredmények

U5 Név Egyesület
1 Storcz-Nagy Vince SUPERIOR
2 Fedur Márk Ovibringa
3 Vörös Samu
WU5 Név Egyesület
1 Molnár Zita Ovibringa
2 Bánfai Maja SUPERIOR
U7 Név Egyesület
1 Horváth Leó vgn nrg
2 Demeter Mihály SUPERIOR
3 Adorján Adam SUPERIOR
WU7 Név Egyesület
1 Storcz-Nagy Réka SUPERIOR
U9 Név Egyesület
1 KOVÁCS Béla KONTENT-DKSI Cycling Team
2 Specziár Olivér Kőbányai Torna Club SE
3 Hohnstadt Leopold
4 Demeter Lóránt SUPERIOR
5 Holló-Karczagi Tibor Bertalan Merida Maraton Team-CST
WU9 Név Egyesület
1 Gál Zoé
2 Balogh Zsófia
3 Tóth Mira SUPERIOR
U11 Név Egyesület
1 Szabó Bence SUPERIOR
2 van den Akker Liam TelkiBike
3 Laczko Olivér SUPERIOR
4 Gál Levent
5 Leányvári Benjámin DVTK-FREERIDERZ
6 Kovács Béla
7 Bánfai Olivér SUPERIOR
8 Móri Márton SUPERIOR
9 Korbuly-Zafourek Zalán SUPERIOR
10 Pázmány András
11 Nagy Marcell DVTK-FREERIDERZ
12 SCHÖNBORN DÁNIEL SUPERIOR
WU11 Név Egyesület
1 Kárpáti Mira Kőbányai Torna Club SE
2 Perger Fanni SUPERIOR
3 Benedek Orsolya
4 Molnár Fanni SUPERIOR
U13 Név Egyesület
1 Zsembery Boldizsár SUPERIOR
2 Dorogi Alex Martin KTC
3 Tóth Márk Martin Crosskovácsi  SKE
4 Gábor Milán SUPERIOR
5 Sike Roland András SUPERIOR
6 Simon Viktor Kőbányai Torna Club
7 Korbuly-Zafourek Zoárd SUPERIOR
8 Brodorits András SUPERIOR
9 Balogh András SUPERIOR
10 Perger Marcell SUPERIOR
11 Pázmány Peti SUPERIOR
12 Aradi Bendegúz SUPERIOR
13 Leányvári Áron DVTK-FREERIDERZ
14 Illényi Csanád SUPERIOR
15 Madai Domonkos DVTK-FREERIDERZ
16 Borsody Bálint DVTK-FREERIDERZ
17 Fekete Patrik SUPERIOR
U15 Név Egyesület
1 Majoros Dávid Kőbányai Torna Club SE
2 Kárpáti Bálint Kőbányai Torna Club SE
3 Pakot András Gusztáv KTC-Kőbányai Torna Club
4 Adorján Nicolas SUPERIOR
5 Baksay Dániel SUPERIOR
6 Sági Péter SUPERIOR
7 Heuschmidt Levente SUPERIOR
8 Sógor Bence SUPERIOR
9 Boda Márton DVTK-FREERIDERZ
10 Sneider Máté DVTK-FREERIDERZ
11 Magyar Balázs Crosskovácsi SKE
WU15 Név Egyesület
1 Major Tünde DVTK-FREERIDERZ
U17 Név Egyesület
1 Csáki Bence Telki Bike Team
2 Tóth Bálint SUPERIOR
3 Nagy-Kociszewszki Máté DVTK-FREERIDERZ
4 Csuja Bálint SUPERIOR
5 Krautwurst Bence Kőbányai Torna Club
U19 Név Egyesület
1 Kiss Milán Márk Superior MTB Team
2 Szvercsek Márk Superior MTB Team
3 Rittgasszer Tamás Superior MTB Team
4 Müller Bence Superior MTB Team
5 Kohajda Péter Superior MTB Team
Felnőtt férfi Név Egyesület
1 Specziár Viktor Kőbányai Torna Club SE
2 Kuts Bence SUPERIOR
3 Demeter Balázs dr SUPERIOR
4 Czettele Péter SUPERIOR
5 Tóth Ferenc SUPERIOR
6 Gábor Bence SUPERIOR

Szervező

Superior MTB Teamujbudamtb@gmail.com 1118 Budapest, Törökugrató u. 3.

Időpont

2019. február 23. szombat

Helyszín

Budaörs - Repülőtér

1112 Budapest, Kőérberki út 36/a

Back to top button
Close
Close
X
X