2019. május

2019máj10(máj 10)15:0011(máj 11)18:00VII. Villapark Vértes XCOVárgesztes - VillaparkSzakág:MTB XCKategória:MK,UCI C2

Eredmények

Hely. Rajtszám Név Egyesület Idő
u9 fiú (u9f) (6)
1 1902 Csentericz Levente ZKSE 10:52
2 1904 Horváth Bálint Focus Team Hungary + 0:25
3 1909 Gábor Balázs Superior MTB Team + 1:41
4 1905 Berencsi Mátyás Speed-Way Team + 3:17
DNF 1911 Szilasi Dániel Superior MTB Team Withdrawal
DNF 1910 Kovács Béla Kontent-DKSI Withdrawal
u11 fiú (u11f) (12)
1 1104 Martonics Armand ZKSE 17:06
2 1105 Bakó Donát PCCC + 0:19
3 1103 Rónay Kristóf Bike Zone Gödöllő + 0:38
4 1120 Tímár Péter ZKSE + 1:06
5 1109 Molnár Ágoston Focus Team Hungary + 1:11
6 1108 Lovász Máté Focus Team Hungary + 1:33
7 1127 Laczkó Olivér Péter Superior MTB Team + 1:55
8 1112 Nagy Lél Bátor Focus Team Hungary + 1:59
9 1107 Illés Bence Focus Team Hungary + 3:13
10 1110 Molnár Mór ZKSE + 3:54
11 1129 Székelyhídi Máté Crosskovácsi + 4:55
DNF 1128 Skaliczky Botond Crosskovácsi Withdrawal
u11 lány (u11n) (7)
1 1201 Szücs Borbála ZKSE 18:19
2 1202 Ádám Gabriella Sarolta ZKSE + 0:45
3 1209 Cser Antónia Superior MTB Team + 0:45
4 1206 Hegedűs Heléna Bike Zone Gödöllő + 1:33
5 1203 Ádám Viktória Eszter ZKSE + 3:27
6 1207 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team + 4:33
7 1204 Benedek Zsófia Bike Zone Gödöllő + 6:01
u13 fiú (u13f) (16)
1 1301 Kovács Áron Focus Team Hungary 22:53
2 1309 Berencsi Benedek Speed-Way Team + 0:20
3 1311 Gábor Milán Superior MTB Team + 1:24
4 1318 Péter Nándor Salgótarjáni HKE + 1:52
5 1316 Marczal Marcell VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team + 1:54
6 1317 Olcsvári Botond ROAD KSE + 2:13
7 1305 Tóth Márk Martin Crosskovácsi + 3:12
8 1302 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team + 3:41
9 1312 Horváth Bence Focus Team Hungary + 3:42
10 1332 Földesi Csaba Miklós Crosskovácsi + 4:10
11 1327 Korbuly-Zafourek Zoárd Superior MTB Team + 4:10
12 1307 Révész Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team + 5:23
13 1324 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team + 6:15
14 1331 Balázs Örs Crosskovácsi + 6:28
15 1333 Temesvári Márton Superior MTB Team + 8:27
16 1330 Perger Marcell Márk Superior MTB Team + 8:27
u13 lány (u13n) (4)
1 1401 Szücs Júlia ZKSE 25:57
2 1403 Kiss Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő + 1:57
3 1404 Motován Dóra Focus Team Hungary + 2:40
4 1405 Szávai Petra Bike Zone Gödöllő + 6:52
u15 fiú (u15f) (20)
1 1519 Takács Zsombor Superior MTB Team 43:37
2 1501 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team + 0:44
3 1529 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team + 1:01
4 1503 Monostori Noel VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team + 1:23
5 1502 Kiss Ádám György VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team + 1:31
6 1528 Adorján Nicolas Superior MTB Team + 3:30
7 1504 Füri Mátyás Mihály Bike Zone Gödöllő + 3:55
8 1524 Ádám Szabolcs László ZKSE + 4:32
9 1527 Boda Márton József DVTK-Freeriderz + 4:33
10 1521 Heuschmidt Levente Superior MTB Team + 4:43
11 1511 Iván Borisz Márk ZKSE + 6:08
12 1525 Rónay Bálint Bike Zone Gödöllő + 6:24
13 1505 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team + 6:53
14 1526 Szöllőssy Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team + 7:27
15 1512 Kiss Vince Dániel Bike Zone Gödöllő + 9:50
16 1515 Motován Ádám Focus Team Hungary + 11:28
17 1506 Sági Péter Pál Superior MTB Team + 20:28
18 1509 Benedek Levente Bike Zone Gödöllő + 20:29
19 1513 Sógor Bence Superior MTB Team + 24:28
DNF 1548 Magyar Balázs Crosskovácsi Withdrawal
u15 lány (u15n) (2)
1 1602 Orosz Lili VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 38:14
2 1607 Krautwurst Panna Kőbánya Cycling Team + 19:34
u17 férfi (u17f) (7)
1 1705 Török Huba Crosskovácsi 58:53
2 1707 Vránich Botond Focus Team Hungary + 0:53
3 1720 Hegedűs Csaba Olivér VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team + 2:29
4 1724 Jeney Zoltán Márton VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team + 4:00
5 1710 Bertalan Tamás Crosskovácsi + 8:13
6 1709 Kovács Boldizsár Péter VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team + 13:03
7 1706 Krautwurst Bence Kőbánya Cycling Team + 1 lap
u17 nő (u17n) (3)
1 1801 Trócsányi Laura VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:11:45
2 1809 Lőrincz Vera Bike Zone Gödöllő + 11:54
3 1810 Csikár Lili Focus Team Hungary + 17:40
u19 férfi (u19f) (3)
1 906 Gerely Attila Crosskovácsi 1:20:45
2 901 Takács Máté Cube-Csömör + 0:02
3 903 Kosányi Péter Gábor Focus Team Hungary + 0:16
u19 nő (u19n) (2)
1 803 Kiss Kata VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:06:59
2 801 Hebling Lili VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team + 4:02
elite férfi (ef) (11)
1 1 Parti András Trek SE 1:35:34
2 4 Fetter Erik Pannon Cycling Team + 3:05
3 30 WETZELBERGER Philipp KTM/RC Friedberg Pinggau + 6:05
4 16 Buruczki Szilárd Cube-Csömör + 9:10
5 2 Borsos Benedek SVS Pro Team + 10:14
6 7 Király Levente Epronex-BSS Oil Team + 12:38
7 3 Révfalusi Balázs Trek SE + 1 lap
8 5 Csonka Olivér Trek SE + 1 lap
9 6 Dolezsai Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team + 1 lap
10 24 Fördős Gergő Jenő Cube-Csömör + 1 lap
11 8 Sylvester Balázs Tibor ZKSE + 1 lap
elite nő (en) (2)
1 508 BENKÓ Barbara Ghost Factory Racing 1:28:22
2 503 Király Katalin Trek SE + 17:32
master 1 férfi (m1f) (5)
1 102 Cser Gábor Epronex-BSS Oil Team 56:07
2 101 Gubancsik Péter ZKSE + 6:01
3 105 Kovács Attila Bike Zone Gödöllő + 6:45
4 104 Fibecz Zsolt Cube-Csömör + 11:54
5 107 Schmidt Gergely Pavé Cycling Academy + 14:12
master 2 férfi (m2f) (8)
1 207 Hasenfratz Péter PCCC 41:36
2 202 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team + 2:00
3 201 Dervalics Gábor ZKSE + 2:24
4 210 Motován Miklós Focus Team Hungary + 2:26
5 211 Kőszegi Krisztián Trek SE + 6:08
6 212 Káldi Tamás ZKSE + 6:52
7 213 Bognár Balázs Superior MTB Team + 9:42
8 203 Németh Zoltán Cube-Csömör + 13:59
master 3 férfi (m3f) (3)
1 304 Lakatos Péter Focus Team Hungary 29:17
2 302 Lőrincz János Bike Zone Gödöllő + 4:13
3 301 Kardos Tibor 480 Fit Boys-PJKE + 4:52
master nő (mn) (1)
1 401 Endlein Viktória Vialand Racing Team 42:36
sport férfi (sff) (1)
1 2101 Boda József 31:15
Nem rajtoltak
DNS 9 Zoller Márton István Kiválók Kerékpáros Sportegyesület
DNS 307 Kelemen Imre Vialand Racing Team
DNS 502 Buzsáki Virág Pavé Cycling Academy
DNS 1101 Móri Márton Superior MTB Team
DNS 1123 Szép Damján ZKSE
DNS 1210 Kálmán Luca ZKSE
DNS 1304 Gudella Ádám Bike Zone Gödöllő
DNS 1323 Kálmán Dániel Ákos ZKSE
DNS 1325 Filip Marcell Attila Bike Zone Gödöllő
DNS 1516 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team
DNS 1722 Kovács Árpád Gyula Bike Zone Gödöllő

Szervező

TKTKinfo@tktk.hu 2800 Tatabánya, Farkastó u 48.

Időpont

2019. május 10. péntek - 2019. május 11. szombat

Helyszín

Várgesztes - Villapark

2824 Várgesztes, Villapark

Back to top button
Close
Close
X
X