2019. június

2019jún2309:00Borsod MTB Bajnoka 20192. futam - 8. Ózd Kupa Ózd - Vadvirág KisvendéglőSzakág:MTB XCKategória:Szabadidős

Eredmények

U7 fiú (2013 – vagy utána születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 102 Nagy Nándor Miskolc 3:04.30
2 104 Molnár Máté Miskolc-Görömböly 3:51.77 0’47.47″
3 103 Gedeon Bendegúz Ózdi Kerékpáros Egyesület Hangony 4:03.11 0’58.80″
U7 lány (2013 – vagy utána születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 100 Kovács Bíborka Miskolc 3:44.10
2 101 Kovács Fruzsina Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 3:50.19 0’06.09″
U9 fiú (2011-2012)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 98 Stolczenberger Zalán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 3:10.36
2 107 Farkas Zalán Kazincbarcika 3:59.52 0’49.16″
3 99 Császár Bendegúz Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 4:04.08 0’53.72″
U9 lány (2011-2012)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 94 Töreczki Zita Miskolc 3:44.96
2 92 Trám Noémi Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 3:58.29 0’13.34″
3 95 Kiss-Kulcsár Marietta Tiszaújváros 4:14.84 0’29.89″
4 97 Kovács Regina Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 4:44.94 0’59.99″
5 96 Tóth Blanka Miskolc 5:03.54 1’18.59″
U11 fiú (2009-2010)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 81 Fehér Ábel Team3k Kazincbarcika 12:03.44
2 82 Lónyai Balázs Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 12:21.71 0’18.26″
3 84 Galuska Márk Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 12:33.16 0’29.72″
4 87 Geller Gergő Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:19.80 2’16.35″
5 88 Tolnai Levente Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:24.85 2’21.41″
6 85 Leányvári Benjámin DVTK-Freeriderz Miskolc 14:59.82 2’56.37″
7 91 Töreczki Barna Miskolc 16:23.32 4’19.88″
8 86 Csorba Milán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 17:24.27 5’20.82″
9 90 Kovács Zsombor Miskolc 17:51.33 5’47.88″
10 89 Nagy Marcell DVTK-Freeriderz Miskolc 20:06.30 8’02.85″
U11 lány (2009-2010)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 78 Kiss-Kulcsár Zsuzsanna Tiszaújváros 12:31.59
2 74 Urbanovics Hanna Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 12:49.41 0’17.83″
3 80 Molnár Fanni HOTE SE Miskolc 13:31.85 1’00.27″
4 79 Tóth Zsófia Miskolc 14:06.29 1’34.71″
U13 fiú (2007-2008)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 70 Boda Dániel Miskolc 12:19.85
2 67 Leányvári Áron DVTK-Freeriderz Miskolc 12:20.80 0’00.95″
3 105 Pápai Dániel Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 17:45.60 5’25.74″
U13 lány (2007-2008)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 72 Galuska Zsófia Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 9:36.79
2 106 Nagy Csenge Kazincbarcika 10:54.07 1’17.29″
3 73 Csikász Panni Kazincbarcika 11:29.09 1’52.30″
U15 fiú (2005-2006)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 61 Magyar Botond Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 40:17.30
2 65 Király Zétény team 3k Varbó 42:45.32 2’28.01″
3 66 Juhász Zoltán Tiszalúc 1:10:18.37 30’01.06″
DNF 60 Csorba Zalán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt
U15 lány (2005-2006)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 59 Tolnai Kincső Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 23:30.52
U17 fiú (2003-2004)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 52 Lónyai Levente Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 43:13.38
2 53 Magyar Bendegúz Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 49:32.77 6’19.40″
3 58 Boda Márton DVTK-Freeriderz Miskolc 50:34.22 7’20.85″
4 55 Cservák Zalán team3K Encs 53:45.27 10’31.90″
5 54 Szarka Regő Ózdi Kerékpáros Egyesület Novaj 1:08:14.86 25’01.48″
DNF 56 Tamás Bence DVTK-Freeriderz Miskolc
Felnőtt női (2004 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 46 Leányvári Sára Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 54:49.72
2 48 Németh Réka Bükki Vadmacskák Bükkszentkereszt 45:07.65 -1 lap
DNF 50 Vaszkun Anita Miskolc
Senior férfi (1969 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 39 Tamás Tibor DVTK-Freeriderz Miskolc 50:44.25
2 42 Kirilla László Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 55:45.89 5’01.63″
3 43 Polonkai László HOTE SE Miskolc 1:01:47.82 11’03.56″
4 44 Jobbágy András Kazincbarcika 45:16.21 -1 lap
Master férfi (1970-1979)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 24 Molnár György HOTE SE Miskolc 1:04:07.68
2 110 Soós Károly Sólyom TEAM Gyula 1:07:57.84 3’50.16″
3 29 Juhász Zoltán HOTE SE Miskolc 1:08:19.64 4’11.96″
4 34 Urr Szabolcs team 3K KAZINCBARCIKA 1:14:30.63 10’22.96″
5 112 Pap Zsolt Mezőkövesd 1:15:31.05 11’23.37″
DNF 31 Cserpák Péter Miskolc
DNF 33 Girus Miklós Hajdúnánás
DNF 113 Raji Ferenc team3k Kazincbarcika
DNF 32 Kiss László Miskolc
DNF 30 Kiss Gábor Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd
DNS 28 Magyar Károly Cycling People Bükkszentkereszt
Felnőtt férfi (1980-2002)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 109 Földi Bence BikeZone Budapest 1:06:13.19
2 18 Hacsi Ákos Team3K Miskolc 1:08:22.56 2’09.37″
3 3 Kovács István Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 1:09:27.11 3’13.91″
4 1 Molnár Péter HOTE SE Miskolc 1:10:55.26 4’42.07″
5 4 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 1:12:31.67 6’18.47″
6 6 Magicz Dávid HOTE SE Mezőkövesd 1:13:38.31 7’25.12″
7 7 Reitinger Gábor Vitalitás SE Balassagyarmat 1:07:45.91 -1 lap
DNF 23 Farkas Balázs Ózdi Kerékpáros Egyesület Tata
DNF 21 Juhász Ákos Ákosbike Team Aszód
DNF 111 Demeter Tamás Mezőkövesd
DNF 17 Demeter Zoltán Superior MTB Team Szentendre

Olvasd tovább

Versenykiírás

A verseny nyílt, így azon kortól, nemtől és lakhelytől függetlenül mindenki elindulhat, aki aláírásával tudomásul veszi a jelen versenyszabályzatot! Borsod MTB Bajnoka 2019 címét versenybe szállók kérjük, hogy lakcímigazoló kártyájukat hozzák magukkal, mert a regisztrációnál bemutatása kötelező! 

Verseny időpontja:

2019. június 23. vasárnap, 9:00 óra

Verseny helyszíne (versenyközpont, versenyiroda, nevezés):

Ózd, Szent István út “Vadvirág kisvendéglő”

GPS: 48.224186, 20.255720

Tervezett pálya adatai:

    • Hossz: 3,4 km (kis pálya: 500m)
    • Szintemelkedés: 70 m (rövid: 25 m)
    • Talaj: sóderes, földes, agyagos, füves, kemény és puha talaj váltakozik.

Kategóriák, tervezett körszámok, rajtidők, eredményhirdetés:

RAJT IDŐ KATEGÓRIA VÁRHATÓ KÖRSZÁM VERSENY IDŐ EREDMÉNYHIRDETÉS
1. RAJT (mini pálya – 200m) 
10:00  U7 Fiú (2013 és utána szül.) 3 0:05-0:10 10:30
10:00  U7 Lány (2013 és utána szül.) 3 0:05-0:10 10:30
2. RAJT (kis pálya – 900m) eső esetén rövidítésre kerül 
10:30 U9 Fiú (2011-2012) 3 0:05-0:10 14:30
10:30 U9 Lány (2011-2012) 3 0:05-0:10 14:30
3. RAJT (kis pálya – 900m) eső esetén rövidítésre kerül 
10:45 U11 Fiú (2009-2010) 4 0:10-0:15 14:30
10:45 U11 Lány (2009-2010) 4 0:10-0:15 14:30
4. RAJT (nagy pálya – 3,4km) 
11:15 U13 Fiú (2007-2008) 2 0:25-0:35 14:30
11:15 U13 Lány (2007-2008) 1 0:15-0:25 14:30
11:15 U15 Fiú (2005-2006) 3 0:35-0:45 14:30
11:15 U15 Lány (2004-2005) 2 0:25-0:35 14:30
11:15 U17 Fiú (2003-2004) 3  0:35-0:45 14:30
11:15 Senior Férfi (1968 és előtte) 3 0:45-1:00 14:30
11:15 Felnőtt Női (2004 és előtte) 3 0:45-1:00 14:30
5. RAJT (nagy pálya – 3,4km) 
12:30 Master Férfi (1970-1979) 5 0:45-1:00 14:30
12:30 Felnőtt Férfi (1980-2002) 6 1:00-1:15 14:30

A várható körszámok a verseny előtti technikai értekezleten válnak véglegessé. Eső esetén a pálya hossza rövidítésre kerül vagy a körszámot csökkentik a szervezők!

Nevezés:

Előnevezés:  

Fontos változás az előnevezésben!

Az idei évtől az előnevezés csak is az előnevezési díj befizetésével válik érvényessé, amelyet a rendező számlájára kell átutalni. 

Regisztrációs határidő: 2019. június 17. 12:00 óra!

Nevezési díj beérkezésének határideje: 2019. június 19. 12:00 óra! 

Kérnénk mindenkit, hogy a gördülékenyebb nevezést segítve a nevezési oldalra kattintva a  szükséges adatok és a nevezési feltételek elfogadásával nevezzen elő. 

Nevezési díjak:

NEVEZÉSI DÍJAK 2019.
KATEGÓRIA ELŐNEVEZÉS HELYSZÍNI NEVEZÉS
U7 500 Ft 1 500 Ft
U9 2 000 Ft 3 000 Ft
U11 2 000 Ft 3 000 Ft
U13 2 000 Ft 3 000 Ft
U15 2 000 Ft 3 000 Ft
U17 2 000 Ft 3 000 Ft
Felnőtt 3 500 Ft 5 000 Ft
Master 3 500 Ft 5 000 Ft
Senior 3 500 Ft 5 000 Ft

Utalási adatok:

Számlatulajdonos: Ózdi Kerékpáros Egyesület

Számlaszám: 12036000-01191820-00100007

Számlavezető bank: Raiffeisen Bank

A közleménybe kérjük beírni a versenyző nevét és klubját! Több nevező esetén kérnénk egy versenyzői listát küldeni az okekerekpar@gmail.com email címre.

Díjazás:

Minden kategória első három helyezettje érem és tárgyjutalomban részesül. 

A versenyen az MKSZ szabályai érvényesek.
Egyéb szabályok: a versenyen minden résztvevő saját felelősségére vesz részt.

Szervezők elérhetőségei:

Ózdi Kerékpáros Egyesület

Főszervező: Frölich Tamás

Mobil:  36 20 569 9231

Jó felkészülést és versenyzést kíván az ÓKE csapata!

Szálláslehetőségek:

Árpád Vendégház
3600 Ózd, Árpád vezér út 22.
Telefon: 48/470-574, 06-20-938-5156

Strandfürdő és Kemping
3600 Ózd, Bolyki Tamás út 6.
Telefon: 48/472-520

Zöld Panzió
3600 Ózd, Bolyki Tamás út 4.
Telefon: 48/472-113, 06-20-965-7030, 06-30-626-0524

Hotel Ózd
3600 Ózd, Ív út 9.
Telefon: 48/570-010

CSI-GA Vendégház
3626 Hangony, Ságvári út 8.
Telefon: 06-30-470-3450

Szervező

Ózdi Kerékpáros Egyesületokekerekpar@gmail.com

Időpont

2019. június 23. vasárnap

Helyszín

Ózd - Vadvirág Kisvendéglő

3600 Ózd, Szent István út

Back to top button
Close
Close
X
X