2019. augusztus

201904aug09:30Bükk Hegyikerékpár MaratonTop Maraton 4. futama. Pedelec futam. Olimpiai ÖtpróbaFelsőtárkány - Egeres-völgySzakág:MTB XCKategória:MK

Eredmények

Hely. Név Egyesület Idő
Rockrider Rövid táv (331)
    U15 férfi (u15f) (10)
1 Vas Barnabás Merida Maraton Team-CST 1:31:59
2 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team 1:37:43
3 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team 1:37:43
4 Feldhoffer Bálint Fillari Team Budaörs 1:37:51
5 Deme Erik Buruczki Training System 1:41:10
6 Szarka Regő Ózdi KE 1:48:32
7 Wimmer Máté István Superior MTB Team 1:49:41
8 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 2:00:37
9 Tamás Bence DVTK-Freeriderz 2:21:55
10 Vaik Rudolf 2:25:02
    U15 női (u15n) (2)
1 Kiss Luca Vegan Energy Food Team 2:22:22
DNF Báló Dorka Nem teljesítő
    U17 férfi (u17f) (12)
1 Pataki Barnabás PCCC 1:28:31
2 Varga Marcell Tamási BringaSport Egyesületre 1:33:40
3 Szemere Barnabás ORBEA Forza Racing Team 1:37:50
4 Dózsa Zétény György Superior MTB Team 1:45:14
5 Cservák Zalán team3K 1:45:26
6 MIndszenti Ákos DVTK-Freeriderz 1:45:39
7 Bús Miklós C.E.S. 1:46:23
8 Tóth Bálint Superior MTB Team 1:50:33
9 Illés Márton Péceli TE Cseuz Ördögei 1:50:37
10 Hunics Balázs Superior MTB Team 1:53:24
11 Godó János 2:13:58
12 Dózsa Imre Márk 2:31:20
    U17 női (u17n) (2)
1 Lőrincz Vera Bike Zone Gödöllő 2:12:34
2 Baranya Rebeka Tatanka Racing Team 2:34:56
    U19 férfi (u19f) (13)
1 Szedeli Krisztián Tamási BringaSport Egyesületre 1:32:02
2 Maroti Dávid Tatanka Racing Team 1:36:30
3 Maróti János Tatanka Racing Team 1:37:49
4 Rittgasszer Tamás Superior MTB Team 1:37:56
5 Várnai Jenő Dr. Bátorfi-Agria KTK 1:40:09
6 Varga Dániel Bence Salgótarjáni HKE 1:42:32
7 Sátori Szabolcs Bence TelkiBike Team 1:46:37
8 Baráth Simon 1:46:47
9 Szvercsek Márk Superior MTB Team 1:48:58
10 Darányi Máté Péceli TE Cseuz Ördögei 1:50:11
11 Kenyó Kristóf 2:07:43
12 Chomiak Dávid 2:09:30
13 Váradi András MLINKÓSOK 2:17:19
    U19 női (u19n) (8)
1 Bali Sára Salgótarjáni HKE 1:44:35
2 Kotroczó Dorka Salgótarjáni HKE 1:57:21
3 Hebling Lili 1:57:22
4 Pataki Zsóka PCCC 2:02:01
5 Szlovencsák Panka Mátra Biker SC 2:06:04
6 Halász Angéla 2:10:14
7 Bottlik Zsuzsanna 2:25:38
8 Györe Evelin C.E.S. 2:37:10
    Felnőtt férfi (ff) (25)
1 Csontó Ádám Buruczki Training System 1:32:27
2 Kámán Krisztián Roprint Racing Team 1:33:17
3 Pataki Roland Bringabanda SC 1:38:42
4 Takács Balázs Kontent-DKSI 1:41:03
5 Tóth Máté Bringabanda SC 1:43:23
6 Szabó Roland 1:50:47
7 Bócz Bendegúz 1:51:30
8 Lassú Bence Superior MTB Team 1:55:04
9 Kovács Gergely 1:56:25
10 Paless Gergely Péceli TE Cseuz Ördögei 1:58:08
11 Mogyorósi Balázs 1:58:11
12 Juhász Róbert Superior MTB Team 1:59:45
13 Somogyi András 2:00:39
14 Neufeld Dávid Péceli TE Cseuz Ördögei 2:01:22
15 Simon Péter Superior MTB Team 2:04:00
16 Jamrik Egon 2:08:34
17 Mészáros Gábor 2:08:35
18 Lázár Benedek 2:09:35
19 Doszev Gábor Bringabanda SC 2:16:02
20 Horváth Kristóf 2:18:37
21 Molnár Péter 2:20:42
22 ifj.Szűcs Miklós 2:37:23
23 Kovács Imre 2:55:02
24 Bottlik Gábor 3:05:47
25 Baranyi Gábor 3:18:25
    Felnőtt női (fn) (7)
1 Nagy Renáta 2:00:41
2 Kargul Anett Bringabanda SC 2:06:14
3 Bálint Tímea 2:09:53
4 Ködmön Dorottya 2:14:08
5 Bobula Dalma 2:17:42
6 Tóth Lili Bike4life 3:02:24
7 Kormos Judit Renáta 3:47:41
    Master1 férfi (m1f) (68)
1 Szegedi Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 1:28:54
2 Demeter Zoltán Superior MTB Team 1:28:54
3 Várhidi Zoltán Merida Maraton Team-CST 1:28:55
4 Bálint József Salgótarjáni HKE 1:32:35
5 Takács Zoltán Merida Maraton Team-CST 1:33:04
6 Böjte Csongor Buruczki Training System 1:36:52
7 Juhász Ákos ÁkosBike Team Aszód 1:36:55
8 Riegel Dániel Superior MTB Team 1:38:35
9 Balázs Viktor 1:40:01
10 Neruda Nándor Merida Maraton Team-CST 1:41:04
11 Gréczi István Bringabanda SC 1:41:30
12 Herk Imre Meditech Sport Club 1:41:47
13 Solymosi Gábor 1:43:13
14 Mayer Gábor BIKE ZONE Gödöllő 1:45:17
15 Harsányi Zoltán 1:46:41
16 Mezei Bálint 1:48:20
17 Berta Rajmund HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 1:49:04
18 Csonka Dávid Buruczki Training System 1:49:38
19 Farkas Milán 1:49:38
20 Deák Dániel 1:49:44
21 Vödrös Gergely Merida Maraton Team-CST 1:50:14
22 Raffai Zsolt 1:52:28
23 Berecz Péter 1:55:34
24 Barta Gábor 1:56:25
25 Hugyecz Attila 1:56:30
26 Pap Péter 1:56:34
27 Sárvári János 1:56:44
28 Mikuska Tamás Superior MTB Team 1:57:22
29 Horváth Ádám Salgótarjáni HKE 1:58:30
30 Csikász Gergely 1:59:25
31 Kis Szabolcs 1:59:38
32 Tóth Ferenc Superior MTB Team 1:59:41
33 Répási Roland 2:02:05
34 Pozsgai József 2:02:09
35 Kiss Viktor Green Riders 2:02:55
36 Kukk László 2:03:42
37 Herk Márton 2:03:45
38 Nagy László 2:03:50
39 Wolsky Norbert 2:04:16
40 Sándor Zoltán ÁkosBike Team Aszód 2:06:48
41 Domonkos Dániel 2:08:48
42 Zeke Norbert Mátra Biker SC 2:11:34
43 Plaszkó Roland 2:11:44
44 jakab péter 2:12:19
45 Sónyák Szabolcs Superior MTB Team 2:12:27
46 Almádi László 2:13:13
47 Szarvas Lajos 2:17:33
48 dr. Halász Dávid 2:17:35
49 Gór Szabolcs 2:19:06
50 Jenei Endre 2:24:39
51 Hornyák László Superior MTB Team 2:25:01
52 Molnár Dávid 2:28:03
53 Baksa Tamás 2:31:02
54 Kiss Dániel 2:33:11
55 Gábor Farkas 2:34:24
56 Nemoda Zsolt 2:34:29
57 Ujj Róbert 2:39:44
58 Sebők Gábor NAGY SE 2:39:55
59 Szabó Ádám Lajos Team Heavy Pedál – Szeged 2:47:59
60 Zsótér Gergely 2:55:01
61 Kókai Béla Jbike Team 2:58:06
62 Mayerhoffer Péter 3:02:23
63 Maróti Bence 3:06:50
64 Kovács Tamás 3:07:19
65 Bányai Károly Róbert 3:21:39
66 Papp Tibor György 3:21:39
67 Csomós Imre 3:27:57
DNF Raffai Pál ÁkosBike Team Aszód Nem teljesítő
    Master 1 női (m1n) (11)
1 Kőszegi Kornélia Trek SE 1:52:02
2 Hegedűs Beáta Trek Team 1:53:10
3 Kiss Nóra RMTK SE 1:54:56
4 Ferencz Anna Bringabanda SC 1:59:27
5 Kovács Anikó Bringabanda SC 2:14:18
6 Márkus Melinda Superior MTB Team 2:39:53
7 Makara Alexandra 2:41:25
8 Bátki Mónika Életerő KSE 2:47:13
9 Tóth Nikoletta 2:56:09
10 Juhászné Pázmándi Márta 3:07:25
11 Vargyuné Varga Orsolya 3:21:39
    Master 2 férfi (m2f) (111)
1 Horváth Miklós Chili Sport 1:33:05
2 Pásztor László Trek SE 1:33:07
3 Laczko András Sportstuff   Racing 1:33:17
4 Méhész Tamás Merida Maraton Team-CST 1:33:23
5 Tóth Gábor 1:36:27
6 Paár Vilmos ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Movár 1:36:36
7 Kovács Zoltán 1:36:47
8 Lobermayer Istvan 1:36:58
9 Szedlacsek Ottó team3K 1:37:35
10 Szücs Miklos 1:38:36
11 Fekete István 1:39:09
12 Zsemberi Zoltán Bringabanda SC 1:39:18
13 Kovács Miklós 1:40:08
14 Bognár Balázs Superior MTB Team 1:40:08
15 Virág Viktor Jbike Team 1:40:10
16 Kámán Csaba Ernő Roprint Racing Team 1:41:04
17 Dr. Imre Szabolcs Merkapt Maraton Team SE 1:41:05
18 Andrusch István PCCC 1:42:14
19 Horváth Zoltán 1:42:20
20 Andreyev Kostyantyn 1:45:23
21 Bucsi Zoltán 1:45:40
22 Czére Krisztián ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Movár 1:45:57
23 Tóth Tamás Mátra Biker SC 1:46:03
24 Raji Ferenc team3K 1:47:06
25 Göncző Attila C.E.S. 1:48:57
26 Savanyu Roland 1:49:00
27 Szajlai Gáspár Péter HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 1:49:38
28 Kiss Gábor Ózdi KE 1:49:40
29 Kerek Róbert Sportstuff   Racing 1:50:12
30 Brachna Gábor Péceli TE Cseuz Ördögei 1:50:13
31 Homonnai Krisztián 1:50:40
32 Kimmel János 1:51:02
33 Halász László Jbike Team 1:51:19
34 Ludmerczki Tibor 1:52:12
35 Kömöz Róbert Roprint Racing Team 1:53:26
36 Wimmer Norbert 1:53:31
37 Lovasz Gabor GIANT Gyömrő 1:53:35
38 Nagy Péter Salgótarjáni HKE 1:54:11
39 Kolozsváry Szilárd Brigetio KSE 1:55:59
40 Miczkó János 1:56:00
41 Tömördi Zsolt Soproni Kerékpár Club 1:56:27
42 Kis Péter 1:56:27
43 P. Varga Zoltán 1:56:29
44 Székely Bertalan 1:56:33
45 Adamkó Gergely 1:58:10
46 JAROS Zsolt Mátra Biker SC 1:58:11
47 Kormos Csaba Superior MTB Team 1:58:30
48 Bakos János 1:59:30
49 Csehely Tamás HegyiBringa SE 2:01:30
50 Rozgonyi Péter Trek Team 2:02:12
51 Czakó Péter Jbike Team 2:02:41
52 Sári Tamás 2:02:42
53 Dienes Barnabás EGER MTB 2:03:16
54 Török Csaba Ózdi KE 2:03:26
55 Vitkai Zoltan Crosskovácsi SE 2:03:44
56 Gombolai László Vitalitás SE 2:03:46
57 Girus Miklós 2:03:52
58 Bugyi Imre 2:04:01
59 Jenei Zoltán 2:04:06
60 Gyügyei Károly 2:05:15
61 Palásti Zsolt 2:05:41
62 Csorogi Zoltán Péceli TE Cseuz Ördögei 2:06:10
63 Szép Zsolt 2:07:45
64 Gáspár András 2:08:51
65 Sátori Szabolcs 2:10:27
66 Várnai Jenő 2:11:02
67 Dobai László 2:11:28
68 Marosvölgyi Krisztián Superior MTB Team 2:12:56
69 Dudás-Szabó Lajos 2:13:03
70 Csorba János 2:13:08
71 Hámori Kornél Superior MTB Team 2:13:33
72 Tóth-Pál János 2:14:19
73 Turnáczki Róbert 2:15:04
74 Szőke Tamás 2:17:18
75 Fehér Attila 2:17:42
76 Kenyó Endre 2:19:12
77 Koczka László 2:19:17
78 Oláh Zoltán 2:19:33
79 Keppler Miklós Norbert 2:22:00
80 Szoó István 2:22:21
81 Barkóczi Balázs 2:23:06
82 Simon Zsolt Jbike Team 2:23:22
83 Kókány Pál 2:24:43
84 Fehér Viktor 2:25:04
85 Tóth László Bringabanda SC 2:25:25
86 Pesthy Péter 2:25:35
87 Stróbl Tamás 2:27:15
88 Deme Roland 2:28:22
89 Mindszenti Gábor 2:28:28
90 Varga Tamás 2:29:17
91 Gyarmathy Tamás 2:30:19
92 Biro Gergely 2:30:23
93 Szrenkó Zoltán 2:33:12
94 Brezina Albert 2:33:15
95 Tángli András 2:34:20
96 Bereczki István 2:35:17
97 Jánosi Zoltán 2:36:59
98 Horváth Zsolt 2:37:36
99 Veres Viktor 2:39:30
100 Kozák Attila Bringabanda SC 2:39:33
101 Juhász László 2:41:21
102 Udvarias Attila 2:42:55
103 Farkas Péter 2:44:58
104 Tanács Ferenc 2:58:48
105 Fejes Miklós HegyiBringa SE 3:01:02
106 Müller Antal MiGreen Team Visegrád 3:05:25
107 Csaba Fáczán 3:05:30
108 Szende Zoltán 3:13:18
109 Szabó László 3:14:02
110 Korubszky Zoltán 3:25:57
111 Kaskó Tamás 3:25:57
    Master 2 női (m2n) (13)
1 Lakatos Susann 2:02:14
2 Goldoványi Krisztina Péceli TE Cseuz Ördögei 2:02:15
3 KRISZTINA BARTALIS 2:11:35
4 Wagner Viktória Merida Maraton Team-CST 2:19:37
5 Bakonyi Györgyi Vegan Energy Food Team 2:22:25
6 Rácz Ildikó 2:41:26
7 Hámori Judit 2:47:52
8 Kalla Brigitta Jbike Team 2:52:23
9 Korsósné Hődör Katalin Életerő KSE 2:56:29
10 Simon Natália 2:58:25
11 Berecz Enikő Superior MTB Team 3:01:58
12 Zgut Éva 3:05:25
13 Dr. Buvárné Fári Andrea 3:07:23
    Master 3 férfi (m3f) (33)
1 Fésüs László Meditech Sport Club 1:28:14
2 Boros Gyula 1:36:54
3 Bencz Zoltán Footstrong SE 1:42:37
4 Kazi György 1:45:46
5 Ódor János Kiválók Kerékpáros Sportegyesület 1:46:40
6 Kisgergely György FASTER HARDER SCOOTER 1:48:43
7 Belme Lajos 1:49:04
8 Varga Zsolt Salgótarjáni HKE 1:50:42
9 Korsós Zoltán Életerő KSE 1:53:47
10 Papp Mihály 1:56:03
11 Giriti Sándor ÁkosBike Team Aszód 1:56:32
12 Lakatos Ede Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub 1:56:38
13 Kókai Gábor GIANT Gyömrő 1:58:14
14 Gyergyádes Zoltán 2:04:03
15 Jaros Péter Mátra Biker SC 2:05:40
16 Eisenkrammer Károly 2:07:00
17 Nagy Tamás EGER MTB 2:07:57
18 Bálint István Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület 2:08:23
19 John Tuki 2:08:30
20 Szabó Imre Vegan Energy Food Team 2:09:17
21 Zentai László 2:09:21
22 Brandhuber Attila PCCC 2:09:37
23 Zakkar Sándor 2:09:40
24 Németh Lajos 2:11:08
25 Patyi Péter 2:12:38
26 Halász Ferenc 2:13:57
27 Bálint Zsolt MiGreen Team Visegrád 2:19:44
28 Simon Péter Mátra Biker SC 2:23:08
29 Attila Pintér 2:29:17
30 Bezzeg László 2:33:20
31 Bereczky Gáspár 2:35:13
32 Bényei Ferenc MiGreen Team Visegrád 2:41:29
33 László Hidasi Crosskovácsi SE 2:56:10
    Master 3 női (m3n) (5)
1 Gál Erika 1:56:38
2 Szolcsànyi Enikő 2:06:28
3 Fodor-Fejes Adrian Adél Egri Triatlon Klub 2:32:33
4 Blastyákné Fekécs Szilvia 2:35:36
5 Hevesi Kata 2:54:33
    Master 4 férfi (m4f) (9)
1 Rakovics Vilmos Vuelta Sportegyesület 1:50:15
2 Zelmer Erhard Vegan Energy Food Team 1:52:25
3 Szalontay András Merida Maraton Team-CST 1:53:31
4 Wágner János Vitalitás SE 2:05:45
5 Dr. Szakács Zoltán 2:11:42
6 Kocsi Sándor   Nagykáta 2:15:55
7 Jakab József Salgótarjáni HKE 2:31:01
8 Koós Dezső 2:59:20
9 Horváth Ferenc 3:11:07
    Master 4 női (m4n) (2)
1 Dr. Czibók Csilla 2:31:01
2 Karcsai Imréné Anna MLINKÓSOK 2:50:54
Közép táv (211)
    U19 férfi (u19f) (9)
1 Izsó Norbert AKSE 2:38:07
2 Pintér Patrik Tatanka Racing Team 3:03:16
3 Osterling Ádám MASH Racing Team 3:06:03
4 Kiss Milán Márk Superior MTB Team 3:34:48
5 Bottlik József 3:52:39
DNF Szabó Ádám Nem teljesítő
DNF Takács Máté Cube-Csömör Nem teljesítő
DNF Hrenkó Norbert NYKSE Nem teljesítő
DNF Bezzeg Bendegúz Nem teljesítő
    U19 női (u19n) (1)
1 Buvár Eszter Superior MTB Team 4:01:52
    Felnőtt férfi (ff) (19)
1 Sylvester Balázs Tibor ZKSE 2:29:13
2 Földi Bence Bike Zone Gödöllő 2:30:05
3 Wayer Benjamin 2:33:31
4 Radványi Norbert AKSE 2:35:53
5 Vingl Balázs Trek SE 2:46:53
6 Darányi Bence Péceli TE Cseuz Ördögei 2:53:02
7 Erős András Merida Maraton Team-CST 3:09:43
8 Nagy Zsolt Superior MTB Team 3:21:22
9 Lekeny Márk 3:27:01
10 Szakács Márk 3:27:53
11 Harkai Máté 3:29:06
12 Zsutai Máté 3:33:11
13 Borbély István Jbike Team 3:38:28
14 Gál Balázs 3:39:58
15 Szlávik Nándor C.E.S. 3:56:19
16 Ádók Róbert 3:58:51
17 Kiss László 4:14:17
DNF Farkas Gergő Nem teljesítő
DNF Révfalusi Balázs Trek SE Nem teljesítő
    Felnőtt női (fn) (6)
1 Balázs Beáta Bringabanda 2:57:22
2 Király Katalin Trek SE 3:04:45
3 Horváth Adél Superior MTB Team 3:06:50
4 Tamás Bianka DVTK-Freeriderz 3:10:20
5 Tanács Gabriella Team Heavy Pedál Szeged 3:18:17
6 Bódán Zsófia NAGY SE 5:04:10
    Master1 férfi (m1f) (50)
1 Karafa Balázs Merida Maraton Team-CST 2:29:38
2 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület 2:35:32
3 Ibrányi Attila Vitalitás SE 2:35:48
4 Héjja Attila Superior MTB Team 2:36:12
5 Szabó Róbert Életerő KSE 2:36:14
6 Hacsi Ákos team3K 2:44:17
7 Ökrös Benedek Mesterbike 575 Team 2:45:40
8 Horváth Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 2:47:11
9 Lebedy Máté 2:49:18
10 Bahul József Ózdi Kerékpáros Egyesület 2:50:00
11 Vratarics Kornél 2:52:51
12 Májer Balázs Merida Maraton Team-CST 2:55:40
13 Richardus Tom 2:58:43
14 Nagy Norbert Kisvárda és Környéke Bringások KSE 2:59:03
15 Molnár Gergely Bringabanda SC 2:59:22
16 Vass István 3:02:01
17 Jurácz Zoltán 3:02:03
18 Kronberger Olivér 3:02:54
19 Katona Bálint 3:02:58
20 Szabó Zsolt Életerő KSE 3:04:19
21 Reznik Sándor PCCC 3:06:00
22 Baranczó Benedek 3:17:33
23 Majoros Csaba Superior MTB Team 3:17:42
24 Horváth Balázs 3:18:48
25 Szikora Zoltán 3:19:05
26 Györfi Máté 3:21:26
27 Takács Máté Superior MTB Team 3:24:42
28 Fodor József Életerő KSE 3:24:54
29 Czinkoczki Zoltán Bringabanda SC 3:27:19
30 Istenes Ferenc Tatanka Racing Team 3:27:35
31 Pallag Tamás 3:31:19
32 Törőcsik Péter Bálint 3:34:26
33 Gulyás Péter Merida Maraton Team-CST 3:36:05
34 Pázmándi Peti HOTE SE 3:40:51
35 Lóth Gábor 3:43:42
36 Baranyi László Életerő KSE 3:45:27
37 Pazsitka Péter 3:48:29
38 Varga Ádám 3:50:40
39 Primász Péter Merida Maraton Team-CST 3:52:28
40 Viktor Németh 3:52:40
41 Zentai Zsolt Superior MTB Team 4:00:18
42 Hugyi Zoltán 4:03:32
43 Szabó Gábor 4:14:03
44 Szögi Csaba 4:15:50
45 Fésűs Gábor 4:55:06
46 Kuin Nagy Lóránt Tibor 5:06:24
DNF Lovrity Krisztián Nem teljesítő
DNF Svéd Csaba Trek SE Nem teljesítő
DNF Fülöp Zoltán Nem teljesítő
DNF Varga István Fehérvár Cycling Team Nem teljesítő
    Master 1 női (m1n) (4)
1 Láng Melinda Meditech Sport Club 3:00:59
2 Pataky Kitti Bringabanda SC 3:15:47
3 Hegyi Tímea 4:17:59
4 Prohászka Judit 6:00:10
    Master 2 férfi (m2f) (82)
1 Sárosi Endre 2:35:24
2 Csámpa Tibor Buruczki Training System 2:36:09
3 Kovács István Ózdi Kerékpáros Egyesület 2:44:48
4 Fedor István Merida Maraton Team-CST 2:45:26
5 Mráz János Team Heavy Pedál – Szeged 2:53:31
6 Kotroczó Nándor 2:56:39
7 Kovács András Merida Maraton Team-CST 2:59:00
8 Erdélyi Zsolt BringaErdő 2:59:22
9 Kelemen Attila Kisvárda és Környéke Bringások KSE 3:01:26
10 vermes csaba 3:02:59
11 Losonczi Laszlo 3:03:12
12 Csépányi Péter Ózdi KE 3:04:39
13 Horváth Máté 3:05:34
14 dr. Bús László C.E.S. 3:06:04
15 Móczár Adorján BIKE ZONE Gödöllő 3:06:49
16 Osztermann László Superior MTB Team 3:06:54
17 Kispál Gábor Jbike Team 3:10:55
18 Móder Zoltán Evolúció Kisbér 3:10:56
19 Várkonyi Gábor Életerő KSE 3:15:03
20 Bula Tamás 3:18:57
21 Mohácsi Géza 3:19:20
22 Bodoki Róbert 3:19:38
23 Dr Ragó Péter 3:20:44
24 Zsigmondi Zoltán 3:20:56
25 Debre László 3:21:47
26 Nagy Zoltán Merida Maraton Team-CST 3:22:38
27 Kele János 3:24:19
28 Gugó Gábor Péceli TE Cseuz Ördögei 3:24:55
29 Pap Zsolt 3:26:27
30 Szemere Márton 3:27:49
31 Molnár Csaba 3:27:59
32 Molnár Gábor 3:28:09
33 Papp Zoltán 3:29:24
34 Márton András 3:30:46
35 Bagi Csaba 3:31:29
36 Fodor László NAGY SE 3:33:04
37 Kurinczi Engelbert 3:33:21
38 Pincze Gábor PCCC 3:33:42
39 Vikartovszky János Tatanka Racing Team 3:34:25
40 Szaszkó Gergő EGER MTB 3:34:52
41 Karakai Viktor Merida Maraton Team-CST 3:36:22
42 Both Zoltán Merida Maraton Team-CST 3:37:38
43 Benedek Gábor Bike Zone Gödöllő 3:38:28
44 Szabó Ákos 3:41:42
45 Távoly Tamás Speed-Way Team 3:41:53
46 Sike András 3:42:07
47 Bánhidi Péter 3:45:36
48 Németh Róbert 3:50:41
49 Nyircsák Roland EGER MTB 3:52:22
50 Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 3:52:37
51 Flamich Gábor 3:53:08
52 Kocziha Zoltán Feta Cycling Team 3:53:14
53 Györe Szabolcs C.E.S. 3:56:18
54 kovács gábor 3:57:27
55 Bakocs Péter 3:57:37
56 Novák Zoltán VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 4:03:33
57 Hidvégi Ariel Merida Maraton Team-CST 4:04:11
58 Szüki Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 4:04:55
59 Nagy Tibor 4:08:45
60 Tóth Tibor 4:08:48
61 Makk László 4:09:40
62 Mészáros Zsolt 4:10:40
63 Blahut Szabolcs Pedáldöngölők HKE 4:14:52
64 Makra János 4:17:59
65 Szanto Csaba Superior MTB Team 4:20:31
66 Baranyai Zoltán 4:20:44
67 Fetter Zsolt PCCC 4:21:44
68 Binder László Életerő KSE 4:25:53
69 Lőrincz Ádám HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 4:34:44
70 Báló Krisztián 4:40:20
71 Gyémánt Tamás 4:46:33
72 Puskás Ferenc Lajos 5:14:40
DNF Virág László Nem teljesítő
DNF Kiss István Bike Zone Gödöllő Nem teljesítő
DNF Telek György Fillari Team Budaörs Nem teljesítő
DNF Vastag Szabolcs Bringabanda SC Nem teljesítő
DNF Juhász Ferenc Nem teljesítő
DNF Csúcs Zoltán Nem teljesítő
DNF Nagy Ferenc Döke Komlói Egyesülete Nem teljesítő
DNF Juracz Laszlo Nem teljesítő
DNF Eszik dr. Imre Nem teljesítő
DNF Szalontai Csaba Nem teljesítő
    Master 2 női (m2n) (5)
1 Imre Zsófia PCCC 3:15:51
2 Karácsonyi Ildikó Merida Maraton Team-CST 3:46:19
3 Nagy Noémi Fehérvár Cycling Team 3:53:20
4 Figler Anita Ózdi Kerékpáros Egyesület 5:04:34
5 Pipicz- Bús Dorottya 6:29:17
    Master 3 férfi (m3f) (35)
1 Gönczi Attila DVTK-Freeriderz 2:54:44
2 Freeman Karl 3:01:15
3 Szabó György 3:01:16
4 Tamás Tibor DVTK-Freeriderz 3:02:53
5 Feldhoffer András 3:04:11
6 Takács Gábor Salgótarjáni HKE 3:04:28
7 Bodócs Mihály Meditech Sport Club 3:05:17
8 Lőrincz János Bike Zone Gödöllő 3:06:33
9 Kardos Tibor 480 Fit Boys-PJKE 3:09:00
10 Pataki Ferenc PCCC 3:14:03
11 Tóth Árpád Bike4life 3:15:33
12 Mihályi Zoltán 3:17:42
13 Grmela Gábor 3:18:49
14 Gelencsér Ferenc Superior MTB Team 3:24:32
15 Krajnyák Tibor 3:26:12
16 Zonkó Ferenc Merida Maraton Team-CST 3:34:01
17 Halász Jozsef 3:34:52
18 Silinger István Marcali KSE 3:37:20
19 Dózsa György Superior MTB Team 3:42:03
20 Csáki Zoltán 3:43:52
21 Vukovics József C.E.S. 3:44:02
22 Deák Ferenc 3:45:48
23 Pósfalvi Tamás Merida Maraton Team-CST 3:46:19
24 Kondacs Zoltán Team Heavy Pedál – Szeged 3:50:11
25 Szabó Attila 3:50:39
26 Majkó György 3:52:16
27 Király László 3:54:01
28 Száraz Zoltán C.E.S. 3:54:31
29 Marlok Róbert 3:59:21
30 Dalos István 3:59:24
31 Jobbágy András 4:04:37
32 Varga Péter 4:08:31
33 Benedek Zoltán 4:12:10
34 Kozár László 4:16:41
35 Czibere Gábor 5:30:46
Hosszú táv (40)
    Felnőtt férfi (ff) (6)
1 Borsos Benedek SVS Pro Team 4:05:04
2 Varga Viktor Tamási BringaSport 4:17:47
3 Buruczki Szilárd Cube-Csömör 4:39:05
4 Fodor Dávid Ózdi Kerékpáros Egyesület 5:32:57
5 Józsa Dániel Merida Maraton Team-CST 5:53:43
6 Farkas Péter 6:04:05
    Master1 férfi (m1f) (16)
1 Hattyár Dániel Merida Maraton Team-CST 4:12:05
2 Burgermeister Balázs Cube-Csömör 4:14:41
3 Zsivity Zorán Mesterbike 575 Team 4:16:08
4 Fejes Gábor 4:25:42
5 Kovács Tamás Mesterbike 575 Team 4:34:30
6 Bakos Gergő Salgótarjáni HKE 4:50:02
7 Keöd Ágoston Bakony Racing Team KSE 5:15:52
8 Hűvösvölgyi Márton Fillari Team Budaörs 5:21:31
9 Mühl Tamás 5:25:01
10 Tóth Tibor evosoft 5:32:39
11 Bodnár Márton 5:40:06
12 Juhász Gergely Team Heavy Pedál – Szeged 5:44:33
13 Sulykos Gergely 5:50:25
14 Sipos Attila Bringabanda SC 5:53:33
15 Kovács Tamás Zomby NAGY SE 5:57:41
DNF Kosurnyikov Ádám Bringabanda SC Nem teljesítő
    Master 2 férfi (m2f) (18)
1 Hasenfratz Péter PCCC 4:23:24
2 Kis József Merida Maraton Team-CST 4:29:45
3 Szilágyi Szabolcs MASH Racing Team 4:41:44
4 Száva Tamás KKB SE 4:49:33
5 Baluka Balázs Trek SE 4:49:35
6 Rácz Szabolcs Salgótarjáni HKE 5:06:35
7 Mikóczi Géza Trek Team 5:08:35
8 Kiss Zoltán 5:17:59
9 Kecskés Győző 5:27:28
10 Farkas Attila Salgótarjáni HKE 5:31:19
11 Kis András Szegedi Kerékpáros SC 6:07:12
12 Elek Gábor 6:20:40
13 Dr. Buvár István 6:35:34
14 Wilfing Zoltán Focus Team Hungary 6:47:18
DNF Vas Péter Merida Maraton Team-CST Nem teljesítő
DNF Ladányi Miklós Merkapt Maraton Team SE Nem teljesítő
DNF Bihari Tibor Team Heavy Pedál – Szeged Nem teljesítő
DNF Braun Sándor Merida Maraton Team-CST Nem teljesítő
Mini táv (100)
    U13 fiú (u13f) (17)
1 Tóth Márk Martin Crosskovácsi 52:58
2 Marczal Marcell VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 53:45
3 Péter Nándor Salgótarjáni HKE 55:33
4 Varga Márk Superior MTB Team 55:40
5 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team 56:35
6 Szép Damján ZKSE 1:07:41
7 Baluka Bálint 1:12:39
8 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team 1:13:12
9 Mindszenti Áron 1:16:38
10 Tüdődi Richárd 1:17:04
11 Kovács Kolos Gábor 1:21:44
12 Sziráki Marcell Superior MTB Team 1:22:29
13 Bús László Teodor C.E.S. 1:24:27
14 Nagy Bálint 1:26:03
15 Fazakas Bálint 1:27:46
16 Piller-Dávid Marcell 1:31:41
17 Éberling Tamás 1:42:22
    U13 lány (u13n) (1)
1 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team 1:13:12
    U15 férfi (u15f) (7)
1 Szoó-Kovács Tódor István Superior MTB Team 59:39
2 Izsó Dániel AKSE 1:04:05
3 Wimmer Vince 1:08:29
4 Wachter András 1:10:23
5 Sasvári Ádám 1:21:03
6 Kormos Bence 1:35:26
7 Rakovics Marcell 1:41:48
    U15 női (u15n) (4)
1 Bali Emese Salgótarjáni HKE 1:02:05
2 Buvár Emese 1:17:15
3 Bálint Blanka MiGreen Team Visegrád 1:22:24
4 Pincze Boglárka 1:26:11
    U17 férfi (u17f) (4)
1 Búvár Márton 1:02:52
2 Marosvolgyi Bence Superior MTB Team 1:03:56
3 Szabó Barnabás 1:16:29
4 Zajácz László 1:18:22
    U17 női (u17n) (4)
1 Bittmann Panna KTM Team Hungary 1:00:46
2 Bula Zsófia 1:08:12
3 Koczka Dóra 1:11:29
4 Herencsényi Róza 1:13:49
    Felnőtt férfi (ff) (23)
1 Szabo Gabor 53:14
2 Péter Nándor Salgótarjáni HKE 55:35
3 Kató László Salgótarjáni HKE 1:00:30
4 Kuzma Ádám Team CoachKuzma Egyesület 1:04:46
5 Hagymási Tamás 1:05:24
6 Mészáros Milán 1:07:35
7 Hegedüs Zsolt EGER MTB 1:07:38
8 Kapornai Gábor 1:09:25
9 Angyal Zsolt 1:10:24
10 Kubik Zsolt Superior MTB Team 1:11:32
11 Simon Máté 1:13:13
12 Herencsényi Kornél 1:16:15
13 Bardóczki Valentin Mátra Biker SC 1:21:37
14 Norbert Piller 1:24:53
15 Nagy Sándor Csaba 1:26:01
16 Czeba Bálint 1:27:37
17 Fazakas László 1:27:47
18 Kovács Zsolt Péceli TE Cseuz Ördögei 1:30:43
19 Kormos Csaba 1:35:30
20 Tóth Antal 1:38:14
21 Dózsa Imre 1:41:42
22 Hajnal Attila 1:58:45
23 Fodor István NAGY SE 1:58:46
    Felnőtt női (fn) (20)
1 Kubik Csenge Superior MTB Team 1:02:10
2 Garabás Gizella 1:03:33
3 Havasi Andrea 1:04:50
4 Fekete Nóra Brigetio KSE 1:05:18
5 Szépné Csibi Mónika 1:09:29
6 Adámi Krisztina ÁkosBike Team Aszód 1:14:46
7 Hüvösvölgyi-Nagy Zsuzsanna Szandra 1:14:51
8 Gál Julianna 1:15:53
9 Kenyóné Süli Melinda 1:19:40
10 Bálint Nóra MiGreen Team Visegrád 1:20:13
11 Oláh Dóra Vegan Energy Food Team 1:21:57
12 Búvár Anna 1:22:10
13 Mindszenti Csilla 1:24:31
14 Szántó Krisztina 1:26:15
15 Jónás Éva 1:27:38
16 Csoma Anita 1:27:41
17 Nagygyőr Csilla 1:29:33
18 Farkas Viktória 1:30:02
19 Simányi Katalin Team CoachKuzma Egyesület 1:32:37
20 Tóthné Seres Zsanett 1:38:17
    Master 3 férfi (m3f) (11)
1 Gortva László 49:15
2 Pelyhe László NAGY SE 54:13
3 Halász Károly 55:10
4 Polonkai László HOTE SE 1:04:35
5 Szvercsek Zsolt 1:04:59
6 Mohai Károly 1:11:22
7 Péter Zsolt 1:12:19
8 Budai Gyula 1:13:01
9 Neufeld Ernő Péceli TE Cseuz Ördögei 1:19:23
10 Ács Zoltán 1:21:25
DNF Fodor Sándor Nem teljesítő
    Master 3 női (m3n) (3)
1 Klamancsek Katalin 1:05:10
2 Szőke Judit 1:11:30
3 Nyári Krisztina 1:25:37
    Master 4 férfi (m4f) (6)
1 Bondár László NYÍR-MTB 58:49
2 Pallos Zoltán DVTK-Freeriderz 1:08:39
3 Honfi Gábor 1:19:55
4 Bodonyi Péter 1:22:35
5 Harangvölgyi András 1:24:54
6 Kovács József 1:29:19
Pedelec (9)
    Ebike 500Wh alatt férfi (1f) (8)
1 Tóth Attila Zoltán 1:52:11
2 Grillmayer Gábor 2:04:15
3 Konkoly András 2:14:46
4 Varga Balázs 2:14:51
5 Jäger József 2:28:36
6 Csengery Zsolt 2:42:28
Nemeth Viktor
Lénárt Marton
    Ebike 500Wh alatt női (1n) (1)
1 Giriti Sándorné ÁGI ÁkosBike Team Aszód 2:47:50

Olvasd tovább

Versenykiírás

Programok:

Szombat, 2019. augusztus 3.
08:00 – 09-40 Nevezés, Kalenji Bükk Trail
10.00 Rajt, Trail 16 km
10:03 Indul Mozgásvilág 40 km Túra
10:20 Rajt, Trail 4 km
12:00 – 19:00 Nevezés, start csomag felvétel
12:00 – 19:00 Szponzor EXPO, Pedelec teszt
16:00 Indul Pedelec 40 km Túra
12:00 – 18:00 Pedelec tesztpálya
16:00 – 17:00 Titán Kupa (U7, U9, U11, U13)
Vasárnap, 2019. augusztus 4.
  7:00 –  9:00 Rajtszám és chip felvétel
  9:00 – 15:00 Szponzor EXPO, Pedelec teszt
  9:20 1. rajt – hosszútáv (91 km)
  9:35 2. rajt – Pedelec  (54 km)
  9:40 3. rajt – középtáv (57 km)
10:00 4. rajt – Rockrider rövidtáv (38 km)
10:05 5. rajt – minitáv (16 km)
8:00-14:00 Pedelec tesztpálya
11:30 – 16:30 célba érkezőknek: tészta-parti
13:30 Eredményhirdetés (mini, rövid)
15:30 Eredményhirdetés (közép, hosszú)

Nevezési határidő: 2019. augusztus 3. 19 óra.

Verseny távok:

A Bükki Nemzeti Park területén a XIX. versenyre az engedélyek 2019.08.04-re érvényesek.

Mini: 16 km, szintemelkedés 330 m – (U13, U15, U17, /U19-MASTER2/ MASTER3, MASTER4)
Rövid: 38 km, szintemelkedés 870 m – (U15, U17, U19, FELNŐTT, MASTER1, MASTER2, MASTER3, MASTER4)

Közép: 57 km, szintemelkedés 1400 m – (U19, FELNŐTT, MASTER1, MASTER2, MASTER3)
Pedelec Futam: 54 km, szintemelkedés 1150 m – (férfi, nő)
Hosszú: 91 km, szintemelkedés 2300 m – csak férfiak (FELNŐTT, MASTER1, MASTER2

Időpont

2019. augusztus 4. vasárnap

Helyszín

Felsőtárkány - Egeres-völgy

Szervező

NSEinfo@bukkmaraton.hu 3300 Eger, Árpád út 64.

Back to top button
Close
Close
X
X