2019. január

2019jan20Egész napTechnokor-Plus Kupa4. Tirpák Cross sorozat V. futamÓfehértóSzakág:Cyclo-cross

Eredmények

Hely Név Neme Club Kör Idő Hátrány Pont
Elit CX
M U18
1. Dudás Márk M ProRacers 5 48:34,6 80
M U23
1. Kiss Hunor M KONTENT-DKSI 6 55:58,1 80
2. Székely Benedek M ViniBike KSE 6 56:18,6 +00:20.50 70
3. Árvai Krisztián M Kontent-Dksi Cycling Team 5 55:03,1 -1 LAP 66
M Felnőtt
1. Szobota László M KKB SE 6 56:22,9 80
2. Géczi Gergő M KKB SE 5 52:24,5 -1 LAP 70
3. Varga Norbert M KKB SE 5 53:22,9 -1 LAP 66
M Master
1. Vozár Zoltán M Superior mtb team 6 47:30,5 80
2. Farkas Attila M ViniBike KSE 6 49:54,7 +02:24.19 70
3. Horváth Zsolt M ViniBike KSE 6 51:44,1 +04:13.60 66
4. Vinnai Zsolt M ViniBike KSE 6 56:23,6 +08:53.10 60
5. Kis József M Merida Maraton Team Cst 5 49:13,5 -1 LAP 56
6. Eke Zoltán M Only Rims Brakes 5 49:26,2 -1 LAP 50
7. Vass József M KKB SE 4 48:43,2 -2 LAP 48
8. Wagner István M 4 52:39,0 -2 LAP 46
DNF Erdős László M 0
DNF Száva Tamás M KKB SE 3 25:27,6 3 LAP
Elit MTB
1. Molnár György M HOTE SE 6
2. Tóth Attila Zoltán M KTM Teszt Team 6 +02:04.20
Hobbi
M U18
1. Árvai Kristóf M Kontent-Dksi Cycling Team 4 34:16,1 80
M U23
1. Földvári Csaba M 4 42:00,5 80
M Felnőtt
1. Benke László M 4 36:02,2 80
2. Király Miklós M 4 36:23,1 +00:20.85 70
3. Cizma Zsolt M C. S. ProRacers Satu Mare 4 37:23,6 +01:21.35 66
4. Kiss János M 4 51:57,7 +15:55.46 60
M Master
1. Demko Gabriel M Saat Sport 4 35:49,8 80
2. Hován Róbert M NYKSE 4 36:03,8 +00:14.03 70
3. Aranyosi Péter M ViniBike KSE 4 36:24,2 +00:34.38 66
4. Nyíri Zsolt M KKB SE 4 36:58,1 +01:08.33 60
5. Kelemen Attila M KKB SE 4 37:24,1 +01:34.30 56
6. Szónok Bertalan M KKB SE 4 37:34,5 +01:44.68 50
7. Szögyényi Gábor M 4 37:47,3 +01:57.50 48
8. Hornyák Zoltán M 4 41:48,8 +05:59.00 46
9. Cseh Tamás László M Egyéni 4 45:19,3 +09:29.47 44
10. Sotkó Tamás M ViniBike KSE 3 34:57,9 -1 LAP 42
DNF Kovács Zsolt M 1 11:34,3 1 LAP
M Master II
1. Kovács Béla M Kontent-DKSI Cycling team 4 38:24,8 80
2. Polonkai László M HOTE SE 4 43:38,4 +05:13.57 70
3. Bencze László M 4 44:17,4 +05:52.57 66
Gyerek
W U14
1. Molnár Fanni F 2 13:31,8 80
M U14
1. Szögyényi Ádám M 2 08:48,9 80
2. Szabolcs Szögyényi M 2 09:28,0 +00:39.08 70
3. Csubák Bence M 2 09:29,5 +00:40.63 66
4. Dudás Zsombor M 2 10:21,1 +01:32.24 60
5. Ifj.Kovács Béla M Kontent-DKSI Cycling team 2 11:26,9 +02:37.97 56
6. Leányvári Áron M DVTK-Freeriderz 2 13:09,4 +04:20.51 50
7. Leányvári Benjámin M DVTK-Freeriderz 2 15:02,5 +06:13.61 48

Szervező

KKB SEkkbbringasok@gmail.com 4600 Kisvárda, Akácfa u. 13.

Időpont

2019. január 20. vasárnap

Helyszín

Ófehértó

Back to top button
Close
Close
X
X