2019. október

2019okt05Egész nap06BMX Cross Magyar KupaSopron - BMX PályaSzakág:BMX CrossKategória:MK

Eredmények

2019.10.05. szombat
3-6 évesek
1. Németh Ádám BMX Sopron
2. Trinh Long Nam BMX Sopron
3. Unger Bence BMX Sopron
4. Réczeg Bence BMX Sopron
5. Oláh Kevin BMX Sopron
6. Majsa Dominik BMX Sopron
7-8 évesek
1. Lengyel Gellért BMX Sopron
2. Rössler Benedikt Vösendorf
3. Kocsis Bendegúz Gencsapáti
4. Töltl Kevin BMX Sopron
5. Reicher Flóra Veszprémi Spartacus
6. Mészáros Maxim BMX Sopron
7. Vasas Noel BMX Sopron
8. Poór Benedek Gencsapáti
9-10 évesek
1. Pálinkás Balázs Veszprémi Spartacus
2. Kreisz Kristóf BMX Sopron
3. Marton Adrián BMX Sopron
4. Mars Áron Veszprémi Spartacus
5. Kleé Balázs Gencsapáti
6. Hajtó Olivér BMX Sopron
7. Vörös Zalán Gencsapáti
7. Rössler Maximilian Vösendorf
11-12 évesek
1. Farkas Bendgúz BMX Sopron
2. Torma Zalán BMX Sopron
3. Czisztler Dániel BMX Sopron
4. Pethő Marcell BMX Sopron
5. Beszerdik Bence Veszprémi Spartacus
6. Prorok Botond BMX Sopron
7. Vasáros Benedek Ajka
8. Oláh Zsombor BMX Sopron
13-14 évesek
1. Czisztler Hanna BMX Sopron
2. Reymeyer Zétény Gencsapáti
3. Kleé Krisztián Gencsapáti
4. Zsoldos Péter Gencsapáti
5. Tóth Kadosa BMX Sopron
6. Horváth Dominik BMX Sopron
15 +
1. Vincze Gergely Gencsapáti
2. Mészáros Krisztián BMX Sopron
3. László Milos Veszprémi Spartacus
4. Becsei Sándor FRO Racing
5. Kató Norbert Veszprémi Spartacus
6. Bálint Gyula BMX Sopron
2019.10.06. vasárnap
3-6 évesek
1. Gombos Misa Gencsapáti
2. Unger Bence BMX Sopron
3. Trinh Long Nam BMX Sopron
4. Németh Ádám BMX Sopron
5. Gombos Bors Gencsapáti
6. Majsa Dominik BMX Sopron
7-8 évesek
1. Lengyel Gellért BMX Sopron
2. Mészáros Maxim BMX Sopron
3. Töltl Kevin BMX Sopron
4. Reicher Flóra Veszprémi Spartacus
5. Kocsis Bendegúz Gencsapáti
9-10 évesek
1. Csuport Ádám BMX Sopron
2. Pálinkás Balázs Veszprémi Spartacus
3. Kreisz Kristóf BMX Sopron
4. Marton Adrián BMX Sopron
5. Mars Áron Veszprémi Spartacus
6. Holló Márton BMX Sopron
7. Horváth Botond BMX Sopron
8. Kleé Balázs Gencsapáti
11-12 évesek
1. Farkas Bendegúz BMX Sopron
2. Torma Zalán BMX Sopron
3. Czisztler Dániel BMX Sopron
4. Pethő Marcell BMX Sopron
5. Beszerdik Bence Veszprémi Spartacus
6. Vasáros Benedek Ajka
13-14 évesek
1. Czisztler Hanna BMX Sopron
2. Zsoldos Péter Gencsapáti
3. Reymeyer Zétény Gencsapáti
4. Kleé Krisztián Gencsapáti
15 +
1. Vincze Gergely Gencsapáti
2. Mészáros Krisztián BMX Sopron
3. Becsei Sándor FRO Racing
4. Kató Norbert Veszprémi Spartacus
5. Bálint Gyula BMX Sopron
6. László Tamara Budapest
7. Kreisz Krisztina BMX Sopron

Szervező

BMX Sopron SEbmxracesopron@gmail.com 9400 Sopron, IV. László kir. u. 65.

Időpont

2019. október 5. szombat - 2019. október 6. vasárnap

Helyszín

Sopron - BMX Pálya

9400 Sopron, IV. László király u. 65.

Back to top button
Close
Close
X
X