2019. augusztus

201911augEgész napV. Brigetio Országúti MezőnyversenyKomárom - Jókai LigetSzakág:OrszágútKategória:SzabadidősSorozat:AKESZ Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Klub Nem Táv Kategória Rajt Idő
U13
1 255 Balaskó Ádám Milán SZENYOR KSZ SE Férfi Rövidtáv U13 2 01:01:28.266
2 224 Kőrösi Gábor Trek S.E. Férfi Rövidtáv U13 2 01:06:52.707
3 52 Bognár Balázs BUI SZSE Férfi Rövidtáv U13 2 01:06:53.713
4 194 Simon Viktor Kőbánya Cycling Team Férfi Rövidtáv U13 2 01:18:03.881
5 140 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. Férfi Rövidtáv U13 2 01:20:08.376
159 Zsembery Boldizsár SUPERIOR MTB TEAM Férfi Rövidtáv U13 2
WU15
1 172 Pohner Gréta BUI SZSE Rövidtáv WU15 2 01:18:17.891
U15
1 155 Radics Milán Szeleshát Birtok Kecskeméti ES Férfi Rövidtáv U15 2 00:55:07.052
2 230 Feldhoffer Bálint FILLA SI Férfi Rövidtáv U15 2 00:56:40.546
3 195 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team Férfi Rövidtáv U15 2 01:01:06.003
4 199 Varga Kristóf Kőbánya Cycling Team Férfi Rövidtáv U15 2 01:01:06.531
5 190 Ferenczi Bálint FOOTOUR SE Férfi Rövidtáv U15 2 01:01:08.505
6 196 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team Férfi Rövidtáv U15 2 01:06:45.968
7 173 Szoboszlai Péter Zsombor Trek S.E. Férfi Rövidtáv U15 2 01:06:46.713
8 219 Juhász Attila KVP Férfi Rövidtáv U15 2 01:06:56.207
91 Biró Levente BUI SZSE Férfi Rövidtáv U15 2
197 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team Férfi Rövidtáv U15 2
WU17
1 43 Németh Bettina Tímea TEAM SunVelo SE Rövidtáv WU17 2 01:04:48.732
U17
1 87 Szijártó Zétény Kontent-DKSI Férfi Rövidtáv U17 2 00:51:43.113
2 134 Drijver Bertold UTE-Merida Férfi Rövidtáv U17 2 00:55:06.298
3 126 Lepold Zoltán Green Riders Férfi Rövidtáv U17 2 00:55:07.052
4 80 Tóth-Kurucz Áron Férfi Rövidtáv U17 2 00:55:08.308
5 226 Pusztai Dominik UTE-Merida Férfi Rövidtáv U17 2 01:01:26.254
6 49 Molnár Levente Férfi Rövidtáv U17 2 01:01:27.507
7 220 Miklós Ádám Férfi Rövidtáv U17 2 01:01:27.997
8 210 Gál János Brigetio KSE Férfi Rövidtáv U17 2 01:04:48.234
WSenior
1 92 Budai Katalin BTS SE Rövidtáv WSenior 2 01:01:33.759
2 58 Fodor-Fejes Adrian Adél Egri Triatlon Klub Rövidtáv WSenior 2 01:09:11.201
3 12 Tehelová Zuzana Brigetio KSE Rövidtáv WSenior 2 01:10:34.433
4 55 Werstroh Mónika Rövidtáv WSenior 2 01:21:36.599
5 39 Burján Ernőné Rövidtáv WSenior 2 01:23:10.348
6 23 Fiedler Dóra Rövidtáv WSenior 2 01:37:26.988
7 273 Hoffman Ildikó Rövidtáv WSenior 2 01:38:55.482
Senior2
1 41 Labancz István Férfi Rövidtáv Senior2 2 00:56:36.296
2 86 Benedek István VKE-NELSON Férfi Rövidtáv Senior2 2 00:56:36.545
3 242 Hajagos István SZELESHÁTBIRTOK KECSKEMÉTI ES Férfi Rövidtáv Senior2 2 00:56:38.535
4 149 Huszár László SAC KARBONA Férfi Rövidtáv Senior2 2 00:56:39.536
5 246 Papp Zoltán SAC KARBONA Férfi Rövidtáv Senior2 2 00:56:39.790
6 11 Csintalan Miklós Brigetio KSE Férfi Rövidtáv Senior2 2 01:01:32.497
7 141 Berkes Lajos Bakony Bike K.E. Férfi Rövidtáv Senior2 2 01:06:51.465
8 78 Horváth Imre STUBERS BIKE TEAM Férfi Rövidtáv Senior2 2 01:06:58.968
9 97 Steierlein Péter Pavé Cycling Academy Férfi Rövidtáv Senior2 2 01:06:59.469
10 63 Benkő István STUBERS BIKE TEAM Férfi Rövidtáv Senior2 2 01:09:11.201
11 18 Török Gábor Férfi Rövidtáv Senior2 2 01:10:35.443
12 8 Molnár Lajos Férfi Rövidtáv Senior2 2 01:10:35.934
13 42 Héring Sándor Férfi Rövidtáv Senior2 2 01:25:08.826
14 101 Szekeres László Férfi Rövidtáv Senior2 2 01:28:15.798
15 72 Szőke Barnabás Férfi Rövidtáv Senior2 2 01:31:24.038
16 239 Szedlacsek Zsolt Férfi Rövidtáv Senior2 2 03:04:46.089
29 Leányvári József Brigetio KSE Férfi Rövidtáv Senior2 2
146 Németh Zoltán Károly Brigetio KSE Férfi Rövidtáv Senior2 2
Senior3
1 26 Gál István Kerékpársport2000 SE Férfi Rövidtáv Senior3 2 00:56:40.546
2 82 Csaplár Árpád C.K. PIKO-BIKE Férfi Rövidtáv Senior3 2 01:09:08.944
184 Platzner László Férfi Rövidtáv Senior3 2
Hosszútáv
Senior1
1 118 Balogh Lajos Sólyom Team SE Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:05:13.206
2 74 Kauker Attila Balatonfüred Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:05:13.453
3 139 Bakos András Bakony Bike K.E. Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:05:13.961
4 264 Török László Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:13:19.359
5 233 Hegymegi István DKSI Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:13:19.656
6 182 Tirszin János NutriXXion Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:13:23.397
7 268 Sebestyén László Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:17:14.370
8 45 Egyedi Zoltán Tamási BringaSport Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:18:36.854
9 154 Nagy Attila Szingo SE Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:18:41.869
10 174 Dr. Balsai Tamás velocitta Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:22:27.575
11 93 Tullner László STUBERS BIKE TEAM Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:29:36.525
12 51 Dusa Gábor Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:29:37.515
13 262 Molcsan Lubomir Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:29:41.033
14 142 Gall Anthony Bakony Bike K.E. Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:29:54.771
15 37 Csizmadia Zoltán Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:31:12.515
16 128 Szabó Péter Green Riders Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:34:24.483
17 54 Nagy Attila Sólyom Team SE Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:36:09.748
18 38 Delbó József Brigetio KSE Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:36:14.969
19 57 Fodor Sándor Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:36:16.470
20 223 Kovács Kamill C.K. PIKO-BIKE Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:36:27.721
21 44 Muhari Csaba Alba Országúti Kerékpárosok Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:36:40.720
22 248 Mach József Trion Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:43:32.181
23 165 Ostoróczki Ferenc Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:47:42.131
24 24 Szondi György Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:49:07.875
25 185 Csiba Roland Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:53:53.844
26 35 Pirityi István Férfi Hosszútáv Senior1 1 02:59:56.312
27 265 Dudás Zoltán Csaba Férfi Hosszútáv Senior1 1 03:04:28.757
28 247 Csikós Attila Trion Férfi Hosszútáv Senior1 1 03:05:32.761
29 175 Berkes Zoltán Férfi Hosszútáv Senior1 1 03:05:42.254
30 203 Kollár Ferenc Férfi Hosszútáv Senior1 1 03:18:06.922
31 229 Tóth Attila Piramis SE Férfi Hosszútáv Senior1 1 03:23:28.617
32 272 Varga László Férfi Hosszútáv Senior1 1 03:23:29.121
33 67 Solymosi István Polythlon ETK Férfi Hosszútáv Senior1 1 03:39:49.502
34 90 Molnár Mihály Férfi Hosszútáv Senior1 1 05:12:10.294
71 Koczák János Férfi Hosszútáv Senior1 1
66 Vass László Férfi Hosszútáv Senior1 1
103 Gelencsér Ferenc SUPERIOR MTB TEAM Férfi Hosszútáv Senior1 1
237 Edvi Szabolcs Férfi Hosszútáv Senior1 1
WMaster
1 208 Ábel Melinda BTS SE Hosszútáv WMaster 1 02:29:38.519
2 112 Káliné Székely Viktória Hosszútáv WMaster 1 02:47:23.645
3 186 Csiba Ildikó C.K. PIKO-BIKE Hosszútáv WMaster 1 02:50:56.112
4 89 Conti Viktória Hosszútáv WMaster 1 05:12:08.918
Master
1 79 Petró Károly ASE Kerékpár Férfi Hosszútáv Master 1 02:05:11.458
2 106 Antal Attila MERIDA CST Road Team Férfi Hosszútáv Master 1 02:05:13.669
3 151 Gregó Zoltán Epronex – Bss Oil Team Férfi Hosszútáv Master 1 02:05:13.669
4 244 Majzik Achilles SZELESHÁTBIRTOK KECSKEMÉTI ES Férfi Hosszútáv Master 1 02:05:14.954
5 275 Kalocsa Krisztián Férfi Hosszútáv Master 1 02:05:15.461
6 235 Csikós-Nagy Zsolt Férfi Hosszútáv Master 1 02:05:20.451
7 99 Várallyai László Bakony Racing Team Férfi Hosszútáv Master 1 02:05:22.460
8 108 Lipka Balázs TuttoBici Hungarofondo Férfi Hosszútáv Master 1 02:05:22.460
9 260 Jesnú Braneslav Férfi Hosszútáv Master 1 02:05:27.699
10 263 Pintér Attila Férfi Hosszútáv Master 1 02:05:34.708
11 256 Máté Tamás epronex – Bike Hungary Férfi Hosszútáv Master 1 02:13:14.138
12 180 Dr Haller Akos NutriXXion Férfi Hosszútáv Master 1 02:13:15.390
13 269 Stodulka Péter Férfi Hosszútáv Master 1 02:13:17.893
14 130 Vock Balázs Bakony Racing Team Férfi Hosszútáv Master 1 02:13:18.636
15 168 Nagy Márk Férfi Hosszútáv Master 1 02:13:18.893
16 147 Kondor Gábor Focus Team Sopron Férfi Hosszútáv Master 1 02:13:19.125
17 96 Nagy N. László FaTe Team Férfi Hosszútáv Master 1 02:13:19.656
18 20 Pogonyi Tibor Férfi Hosszútáv Master 1 02:13:19.844
19 32 dr. Kormosói Laszlo Duna-Mix Cycling Team Férfi Hosszútáv Master 1 02:13:20.071
20 213 Nógrádi Balázs Férfi Hosszútáv Master 1 02:17:13.614
21 153 Nagy Tibor Férfi Hosszútáv Master 1 02:17:13.866
22 116 Albert Gergely Sólyom Team SE Férfi Hosszútáv Master 1 02:17:14.620
23 120 Pap Sándor Focus Team Hungary Férfi Hosszútáv Master 1 02:17:14.620
24 158 Pintér Zsolt Férfi Hosszútáv Master 1 02:17:14.871
25 189 Ferenczi Ábel FOOTOUR SE Férfi Hosszútáv Master 1 02:18:40.104
26 258 Szalánczky Csaba Epronex – Bike Hungary Férfi Hosszútáv Master 1 02:18:41.610
27 124 Kézsmárki Tamás Green Riders Férfi Hosszútáv Master 1 02:18:41.869
28 98 Fekete Zsolt Bakony Racing Team Férfi Hosszútáv Master 1 02:18:42.372
29 121 Fejes Mihály Green Riders Férfi Hosszútáv Master 1 02:18:42.619
30 227 Szücs Ferenc Tovafutok Férfi Hosszútáv Master 1 02:18:45.352
31 243 Gáspár Levente Férfi Hosszútáv Master 1 02:18:53.107
32 64 Virág László Férfi Hosszútáv Master 1 02:18:53.350
33 138 Soltész Csaba Férfi Hosszútáv Master 1 02:18:55.354
34 209 Boda Zoltán Férfi Hosszútáv Master 1 02:18:59.107
35 177 Bálint Norbert Férfi Hosszútáv Master 1 02:19:07.097
36 251 Megyes András FTC TRIATLON Férfi Hosszútáv Master 1 02:22:28.320
37 276 Csepi László Férfi Hosszútáv Master 1 02:22:29.828
38 171 Marosvölgyi Csaba Bakony Racing Team Férfi Hosszútáv Master 1 02:24:50.568
39 245 Bánlaki Zsolt Férfi Hosszútáv Master 1 02:25:33.552
40 270 Bognár Balázs Férfi Hosszútáv Master 1 02:25:46.054
41 127 Lepold Zoltán Green Riders Férfi Hosszútáv Master 1 02:29:25.273
42 218 Lévai Lóránt Sólyom Team SE Férfi Hosszútáv Master 1 02:29:34.026
43 119 Kmetykó Gábor Férfi Hosszútáv Master 1 02:29:41.233
44 240 Koltai Tamás BRINGA BARÁTOK Férfi Hosszútáv Master 1 02:29:41.233
45 53 Kovács Lajos TEAM SunVelo SE Férfi Hosszútáv Master 1 02:29:42.768
46 267 Heceg Zoltán Férfi Hosszútáv Master 1 02:29:43.013
47 178 Kiss Miklós Férfi Hosszútáv Master 1 02:29:49.276
48 4 Kozák József Road Riders Férfi Hosszútáv Master 1 02:29:50.025
49 133 Oláh Ferenc Férfi Hosszútáv Master 1 02:29:50.025
50 162 Földesi Gábor Crosskovácsi SKE Férfi Hosszútáv Master 1 02:30:02.024
51 75 Iván Attila Férfi Hosszútáv Master 1 02:30:03.519
52 156 Domnánits József Bakony Racing Team Férfi Hosszútáv Master 1 02:30:31.009
53 176 Czigány Balázs Superior Team Sopron Férfi Hosszútáv Master 1 02:35:53.718
54 143 Horváth Zoltán Bakony Bike K.E. Férfi Hosszútáv Master 1 02:36:12.968
55 111 Káli Sándor Férfi Hosszútáv Master 1 02:36:15.729
56 137 Heidenhoffer Gottfried Knorr-Bremse Kerékpáros Klub Férfi Hosszútáv Master 1 02:36:22.217
57 241 Szépe Péter Férfi Hosszútáv Master 1 02:40:00.193
58 68 Kósa Csaba Blue Scorpions – Bendzsó Team Férfi Hosszútáv Master 1 02:42:38.422
59 166 Bittman István Férfi Hosszútáv Master 1 02:48:18.130
60 62 Szomolai István Férfi Hosszútáv Master 1 02:48:43.879
61 109 Krátky Imre Férfi Hosszútáv Master 1 02:49:56.379
62 60 Bobek András BF Férfi Hosszútáv Master 1 02:51:41.608
63 114 Rábaközi István Férfi Hosszútáv Master 1 02:53:41.588
64 61 Kocsis Tibor individuál Specialized Férfi Hosszútáv Master 1 02:59:43.046
65 48 Hankó Zoltán Körös-toroki Oxigénfalók – KTOF Férfi Hosszútáv Master 1 03:11:22.000
66 105 Kiss Attila Férfi Hosszútáv Master 1 03:13:27.203
67 100 Hamvas Péter Férfi Hosszútáv Master 1 03:14:41.936
68 277 Szabó Máté Férfi Hosszútáv Master 1 03:14:42.445
69 167 Szirmai Péter Férfi Hosszútáv Master 1 03:39:34.254
70 76 Varga István Péceli TE Cseuz Ördögei Férfi Hosszútáv Master 1 03:39:48.496
14 Szűcs Zsolt HASE Férfi Hosszútáv Master 1
69 Czikornyay Péter Férfi Hosszútáv Master 1
152 Balla Zsolt Férfi Hosszútáv Master 1
161 Galkó József Férfi Hosszútáv Master 1
170 Müllner Zoltán Férfi Hosszútáv Master 1
181 Kandzsarov Péter Férfi Hosszútáv Master 1
WU19
1 206 Bali Sára Salgótarjáni HKE Hosszútáv WU19 1 02:29:38.779
U19
1 125 Lepold Sámuel Green Riders Férfi Hosszútáv U19 1 02:05:13.450
2 145 Schumann Máté Lotus Cycling Team Férfi Hosszútáv U19 1 02:05:13.452
3 274 Fábián Levente Férfi Hosszútáv U19 1 02:05:14.712
4 81 Bagarus Bence Lotus Cycling Team Férfi Hosszútáv U19 1 02:05:21.704
5 132 Gerely Attila Crosskovácsi SKE Férfi Hosszútáv U19 1 02:13:20.647
6 225 Porter Patrik TATA NKA RACING TEAM Férfi Hosszútáv U19 1 02:18:39.848
7 252 Rabócsányi Ádám Férfi Hosszútáv U19 1 02:18:43.859
8 202 Vörös Ádám FTC Férfi Hosszútáv U19 1 02:29:27.278
9 163 Földesi András Crosskovácsi SKE Férfi Hosszútáv U19 1 02:48:07.631
10 205 Szabó Benedek Férfi Hosszútáv U19 1 03:17:45.412
WElit
1 169 Balogh Barbara Hosszútáv WElit 1 02:13:22.389
2 191 Temela Eszter Fehérvár Cycling Team Hosszútáv WElit 1 02:17:29.105
3 84 Horváth Adél Lotus Cycling Team Hosszútáv WElit 1 02:18:45.352
4 30 Ökrösné Mészáros Alexandra Brigetio KSE Hosszútáv WElit 1 02:25:45.304
5 34 Nónay Fanni MRCC Hosszútáv WElit 1 02:29:42.036
6 27 Fail Boglárka Brigetio KSE Hosszútáv WElit 1 02:29:42.268
7 19 Seres Judit Hosszútáv WElit 1 02:47:21.137
8 33 Horváth Gréta ASE Kerékpár Hosszútáv WElit 1 02:49:08.385
9 95 Obermayer Rita Hosszútáv WElit 1 03:18:05.415
Elit1
1 83 Berecz Bence Lotus Cycling Team Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:05:12.950
2 85 Sándor Tamás Lotus Cycling Team Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:05:13.213
3 7 Grunda Dávid Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:05:13.821
4 148 Bodzán Károly ZENGő SE Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:05:14.712
5 215 Szigl Ernest OSMOS Cycling Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:05:16.462
6 2 Madarász Áron Brigetio KSE Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:05:16.706
7 129 Szabó Ákos Trinitas Sport Club Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:05:20.708
8 131 Vock Mátyás Bakony Racing Team Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:05:20.708
9 25 Cserháti Péter Bakony Racing Team Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:05:23.950
10 201 Imre Zsolt FTC Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:05:33.698
11 207 Kovács Dávid Salgótarjáni HKE Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:05:47.453
12 192 Golasz Krisztian Brigetio KSE Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:13:17.642
13 21 Héregi Péter Brigetio KSE Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:13:21.398
14 94 Kovács György Epronex Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:18:37.107
15 217 Karácsony Tamás Trinitas Sport Club Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:22:17.570
16 253 Jánoki Ádám Brigetio KSE Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:25:22.300
17 104 Fajcsák Balázs TFSE Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:25:29.307
18 31 Skuba Ákos Brigetio KSE Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:29:35.520
19 110 Esztergályos Patrik Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:29:41.773
20 231 Kulcsár Szabó Péter Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:36:09.981
21 271 Jenei Gábor Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:43:34.174
22 259 Németh András Bakony Racing Team Férfi Hosszútáv Elit1 1 02:48:18.889
23 204 Szabó Bálint Férfi Hosszútáv Elit1 1 03:17:39.419
24 160 Péntek Ádám CIB Férfi Hosszútáv Elit1 1 03:28:54.078
25 211 Solymosi Balázs Polythlon ETK Férfi Hosszútáv Elit1 1 05:05:06.686
77 Farkas Balázs Férfi Hosszútáv Elit1 1
150 Tóth Szabolcs Férfi Hosszútáv Elit1 1
198 Urbán Jakab Kőbánya Cycling Team Férfi Hosszútáv Elit1 1
212 Zambo Csaba Férfi Hosszútáv Elit1 1
Elit2
1 214 Nagy Tomáš OSMOS Cycling Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:04:31.701
2 117 Bokor Attila Sólyom Team SE Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:05:13.669
3 236 Mészáros Szabolcs Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:05:19.954
4 123 Kádár Csaba Green Riders Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:13:16.893
5 179 Horváth Tamás Bakony Racing Team Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:13:18.651
6 257 Matók József Nutrixxion Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:13:23.895
7 28 Dékány Tamás Brigetio KSE Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:13:25.397
8 73 Sajtos Dániel Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:13:51.391
9 228 Huszti Gábor Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:18:39.848
10 250 Szalai László KEM SE Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:18:43.609
11 88 Jurás Imre Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:18:47.112
12 164 Bugledits Mihály Superior Team Sopron Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:22:17.570
13 47 Hatvani Róbert Sólyom Team SE Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:22:25.830
14 157 Csőkör Zoltán CIB Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:24:54.554
15 254 Marek Kostrna Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:25:40.053
16 234 Pimos Gergely GYT SE Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:29:12.522
17 22 Sándor Csaba Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:29:39.248
18 261 Zsidek Gejza Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:29:39.248
19 59 Rózsa Péter Previfitt – MediConcept SE Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:29:40.024
20 188 Sikos Károly Álmos Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:29:40.774
21 238 Polák Stefan Országúti Cirkálok Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:29:45.268
22 3 Csóka Dávid Road Riders Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:29:55.038
23 122 Gajer András Green Riders Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:30:34.516
24 9 Tóth Róbert Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:35:50.473
25 115 Csörsz Ferenc Robert Bosch Kft. Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:36:08.975
26 266 Nagy Gábor B.T.S. Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:36:08.975
27 135 Diamant Gábor Knorr-Bremse Kerékpáros Klub Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:36:09.487
28 50 Cseke Zoltán Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:36:11.472
29 56 Bujtár Róbert Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:36:14.221
30 5 Megyesi Krisztian Road Riders Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:43:31.423
31 136 Irimi Norbert Knorr-Bremse Kerékpáros Klub Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:43:36.422
32 40 Kun Olivér Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:44:31.408
33 15 Jely Attila Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:47:57.885
34 36 Marosi Gábor Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:50:51.616
35 10 Kardos Tamás Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:59:51.292
36 187 Nagy Peter Férfi Hosszútáv Elit2 1 02:59:53.049
37 107 Kovács Attila Férfi Hosszútáv Elit2 1 03:00:04.294
38 65 Strémen Bence Férfi Hosszútáv Elit2 1 03:00:04.545
39 183 Hullman Andrej C.K. PIKO-BIKE Férfi Hosszútáv Elit2 1 03:01:21.532
40 232 Varga Levente Férfi Hosszútáv Elit2 1 03:05:44.259
41 6 Horváth Tamás Road Riders Férfi Hosszútáv Elit2 1 03:33:32.541
16 Gali Tibor Lotus Cycling Team Férfi Hosszútáv Elit2 1
17 Toth Csaba Veloroom-Kecskeméti ES Férfi Hosszútáv Elit2 1
113 Traumi Norbert Férfi Hosszútáv Elit2 1
144 Mészáros Zoltán Bakony Bike K.E. Férfi Hosszútáv Elit2 1
249 Timár DR Tibor PROEFEKT Férfi Hosszútáv Elit2 1
Pénzdíjas
1 221 Kaško Dávid Cyklistický tím Firefly Férfi Hosszútáv Pénzdíjas 1 02:04:29.701
2 102 Ronald Kuba Brigetio KSE Férfi Hosszútáv Pénzdíjas 1 02:05:14.712
3 222 Püspöki Dániel Autocity Skoda Zengő Férfi Hosszútáv Pénzdíjas 1 02:05:15.220
4 46 Hugauf Marcell Fillari Team Budaörs Férfi Hosszútáv Pénzdíjas 1 02:05:15.953
5 70 Pélyi Péter Férfi Hosszútáv Pénzdíjas 1 03:13:46.690
200 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team Férfi Hosszútáv Pénzdíjas 1

Időpont

2019. augusztus 11. vasárnap

Helyszín

Komárom - Jókai Liget

2900 Komárom, Jókai liget

Szervező

Brigetio Kerékpáros Sportegyesületbrigetiosport@brigetiosport.hu 2900 Komárom, Klapka György út 17.

Back to top button
Close
Close
X
X