2018. szeptember

2018szep01Egész napKritérium OB 2018Magyarország teljes korcsoportos Kritérium bajnokságaBékéscsabaSzakág:OrszágútKategória:OB

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Név Egyesület Pont Idő
 U13
1 75 PAKOT András Gusztáv Kőbányai Torna Club SE 25 0:15:59
2 71 HANCZ Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 14
3 72 GANGL Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 11
4 77 DOROGI Alex Martin Kőbányai Torna Club SE 4
5 70 LERNYEI Samu Hungaro Fondo Kerékpáros Egyesület 1
6 78 CSÁKI Szabolcs Kontent-DKSI
7 76 MEGGYESI Huba Levente Győri Atlétikai Club
8 69 KISS Zsombor Szekszárdi Kerékpáros SE
9 73 BOR Benjamin FETA Cycling Team körhátrány
74 BOR Bernadett FETA Cycling Team körhátrány
 U15
1 82 MAGYAR Gergő Győri Atlétikai Club 27 körelőny 0:23:59
2 80 BÁN Benedek Szekszárdi Szabadidős KE 14
3 88 PÁLL Zsombor Kontent-DKSI 9
4 79 MAJOROS Dávid Kőbányai Torna Club SE 8
5 87 VARGA Kristóf Hungaro Fondo Kerékpáros Egyesület 3
6 83 TÓTH Márkó Győri Atlétikai Club 2
7 81 SZABÓ Csongor Szekszárdi Szabadidős KE
8 85 BOJTOR Csongor Győri Atlétikai Club
9 89 TOMKA István Sárréti SE-Optimit
10 84 KURCZINA Milán Győri Atlétikai Club körhátrány
11 86 FARKAS Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE körhátrány
12 154 SZEGEDI Marcell KSI SE körhátrány
13 153 FEHÉRVÁRI Marcell KSI SE körhátrány
 WU17
1 150 FISCHER Fanni Hungaro Fondo Kerékpáros Egyesület 0:24:39
2 152 TIRCSI Andrea KSI SE
3 58 SÁRY Boglárka KSI SE
151 KOVÁCS Judit Kontent-DKSI
U17
1 93 SÁNTA Ármin Konrád Kontent-DKSI 28 körelőny 0:32:15
2 104 ÁRVAI Kristóf Kontent-DKSI 22 körelőny 0:32:14
3 91 PETŐ Dániel Kontent-DKSI 22 körelőny
4 102 FÁBIÁN Zalán KSI SE 5
5 94 SZIJÁRTÓ Zétény Kontent-DKSI 3
6 155 MUSKOVITS Dávid KSI SE 3
7 101 MEGLÉCZ Ádám Hungaro Fondo Kerékpáros Egyesület 2
8 100 FORRÓ Lajos Szekszárdi Szabadidős KE 2
9 99 FÁBIÁN Levente Balázs Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE 1
10 95 BAGOSSY Levente András KSI SE körhátrány
11 97 CSENKI Csongor Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE körhátrány
12 105 FALVI Botond Zétény Győri Atlétikai Club körhátrány
13 90 BUDAHÁZI Bence Postás SE körhátrány
14 96 SÁNDOR Zalán KSI SE körhátrány
92 POLYÁK Gábor Kontent-DKSI DNS
98 NÉMETH Csanád Győri Atlétikai Club DNS
103 MÉSZÁROS Bence KSI SE DNS
106 BAJORFI Ádám Győri Atlétikai Club DNS
107 HORVÁTH Dávid Győri Atlétikai Club DNS
U19
1 121 MÉSZÁROS Ábel Kontent-DKSI 30 0:39:13
2 115 TOMKA Boáz Bátorfi Agria KTK- Optimit 29 0:39:13
3 109 GENZLER Tamás Szekszárdi Szabadidős KE 10
4 116 BAGI László Bátorfi Agria KTK- Optimit 9
5 124 BOGNÁR Ábel Kontent-DKSI 8
6 123 VARGA Bálint Kontent-DKSI 8
7 110 GOHÉR Mihály Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE 7
8 111 SZÉP Miklós Levente Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE 5
9 119 ÁRVAI Krisztián Kontent-DKSI 2
10 113 KÁDÁR-NÉMETH Kristóf Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE 1
11 125 CSORBA Bence Máté Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE 1
12 108 HRENKÓ Norbert NYKSE
13 120 MONOSTORI Samu BringAjka KSE körhátrány
14 122 SIPOS Máté Kontent-DKSI körhátrány
15 118 PAULUSZ Martin Szingo – Fehérvár körhátrány
16 117 ENDRŐDI Csaba Levente Szingo – Fehérvár körhátrány
17 126 PÓDA Zsombor Győri Atlétikai Club körhátrány
127 DOMSCHITZ András Győri Atlétikai Club DNS
Welit
1 54 TEMELA Eszter Szingo – Fehérvár 38 0:36:00
2 61 LÁSZLÓ Tamara KSI SE 16
3 52 KAPOTT Szonja Tipografia Ladies Cycling 15
4 60 PÉTERI Niké Szingo – Fehérvár 14
5 56 PÉK Eszter Kontent-DKSI 3
6 59 SZABÓ Adrienn Speed-Way Team/Team FaTe 2
7 57 KOVÁCS Kinga Újpesti Torna Egylet
8 55 CSEFKÓ Helga Kontent-DKSI körhátrány
53 MATUZ Etelka FTC DNS
62 KORMOS Veronika Anna HealthMate – Cyclelive DNS
Master1 40
1 19 PETRÓ Károly ASE Kerékpár 24 0:20:37
2 25 KUSZ Mátyás Femat-ZKSE 16 +1 kör
3 24 Dr KOVÁCS Kristóf Artúr Kőbányai Torna Club SE körhátrány
4 21 VARGA András Peloton Cycling Team körhátrány
5 20 PAJKÓ Dávid körhátrány
6 157 VÉGH Sándor körhátrány
7 23 SALAMON László Szekszárdi Szabadidős KE körhátrány
8 22 SÓS Péter körhátrány
Master2
1 26 HEMMERT János Zengő SE 27  16 0:20:29
2 36 ERDŐS László 12  16
3 156 BERKESI András Merida Road Team 10 16
4 29 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club SE 15
5 28 STEIG Gábor Szekszárdi Kerékpáros SE 9 +1 kör
6 39 PÁLL János Kontent-DKSI 5 +1 kör
7 38 NAGY Zoltán Kontent-DKSI 4 +1 kör
8 37 MAJZIK Achilles Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE 1 +1 kör
9 32 HAJAS Tibor +1 kör
10 42 GULYÁS Tamás Zengő SE +1 kör
11 30 CSOLLÁR Gábor körhátrány
12 40 MONOSTORI József BringAjka KSE körhátrány
13 35 NEMCSOK Zoltán Peloton Cycling Team körhátrány
14 41 CSUVÁR Attila körhátrány
15 33 ZAHORÁN Zsolt Peloton Cycling Team körhátrány
16 34 HAJDU István Peloton Cycling Team körhátrány
27 KESZERICZE Zsolt István Zengő SE DNS
Master3
1 46 ANDRISTYÁK Gábor FTC 19
2 45 KORHÁN László Kontent-DKSI 16
3 44 ORMÁNKÖZY Zoltán Szingo – Fehérvár 15 0:21:49
4 51 VOZÁR Zoltán Róbert SuperiorMTB Team 5
5 50 LÉNÁRD Béla Zengő SE körhátrány
6 48 PALKÓ Gábor Peloton Cycling Team körhátrány
43 BALÁS ATTILA Zengő SE DNS
47 BALÁZS Tibor Szekszárdi Szabadidős KE DNS
49 KÜHNLE Karl DNS
WMaster
1 64 LÉNÁRD Henrietta Zengő SE 0:17:31
2 66 PALKÓNÉ ZÁMBÓ Edit Peloton Cycling Team körhátrány
3 63 TOKAI Lívia Peloton Cycling Team körhátrány
4 65 BENYÓNÉ SZABÓ Gyöngyi körhátrány
67 KOVÁCS Anita Peloton Cycling Team DNS
68 VANTARA Edina Peloton Cycling Team DNS
U23
1 131 GÖNCZY Gergő Kontent-DKSI 9
2 134 SASVÁRI Dániel Epronex-Bike Hungary 2 0:48:39
3 145 MÓRICZ Dániel Kőbánya Cycling Team 2
4 149 DINA Dániel Pannon Cycling Team 2
5 146 WERMESSER Zsombor Pannon Cycling Team 1
6 135 MINKÓ Roland Epronex-Bike Hungary 1
7 148 OROSZ Gergő Pannon Cycling Team
8 147 ZATHURECZKY Márk Pannon Cycling Team
9 143 ISTLSTEKKER Zsolt Kőbánya Cycling Team körhátrány
10 133 BALOGH András Epronex-Bike Hungary körhátrány
11 130 FEGYVERES Máté Kontent-DKSI körhátrány
12 136 DIAN Ábel Epronex-Bike Hungary körhátrány
13 132 SZENTPÉTERI András Kontent-DKSI körhátrány
14 138 KISS Hunor Máté Kontent-DKSI körhátrány
15 140 SZKALICZKI Tamás Dr. Bátorfi-Agria KTK körhátrány
16 139 BODZÁN Károly Zengő SE körhátrány
17 128 BEREGSZÁSZI Bence Botond Kontent-DKSI körhátrány
129 TOMKA János Bátorfi Agria KTK- Optimit DNS
137 SZARKA Gergely Epronex-Bike Hungary DNS
141 CZÉH Balázs Kőbánya Cycling Team DNS
142 NAGY András Győri Atlétikai Club DNS
144 LÁSZLÓ Attila Kőbánya Cycling Team DNS
Elit
1 17 SZATMÁRY András Pannon Cycling Team 31 körelőny 0:47:38
2 4 KISS Gergely Epronex-Bike Hungary 42
3 12 FILUTÁS Viktor Pannon Cycling Team 7
4 2 PÁLYI Csaba Epronex-Bike Hungary 5
5 13 HOLLÓ Botond Pannon Cycling Team 3
6 6 SZEGHALMI Bálint Epronex-Bike Hungary 3
7 18 BLAZSÓ Márton Mester Bike 575 Team 2
8 8 SOLYMOSI Márton Epronex-Bike Hungary
9 3 POPOVICS Gergely Epronex-Bike Hungary körhátrány
10 1 NÉMETH Zsolt Epronex-Bike Hungary körhátrány
11 5 URBÁN Jakab Kőbányai Torna Club SE körhátrány
12 11 HAJDU Barna Kontent-DKSI körhátrány
7 ÁBRÓK Norbert Epronex-Bike Hungary DNS
9 LÓKI Bence Kőbánya Cycling Team DNS
10 LOVASSY Krisztián Kőbánya Cycling Team DNS
14 KRIVÁN András Pannon Cycling Team DNS
15 SIMON Péter Pannon Cycling Team DNS
16 Dr. KURILLA Bence Dr. Bátorfi-Agria KTK DNS

 

Olvasd tovább

Versenykiírás

A verseny rendezője: Magyar Kerékpáros Szövetség – Fenntartható Térségért Alapítvány

A verseny védnökei: Zalai Mihály, Békés Megyei Közgyűlés Elnöke, Dr.Princzinger Péter MKSZ Elnök, Kiss Tibor Békéscsaba Város Alpolgármestere.

A verseny résztvevői: Mindazon versenyzők, akik a versenyfeltételek elfogadásával nevezésüket leadják.

Nevezési határidő, módja: Kizárólag online, 2018.augusztus 25-ig, feta.bekes@gmail.com oldalon. Az alábbi adatokkal: Név, UCI ID, születési dátum (éééé:hh:nn), korcsoport, egyesület/klub név,.

Nevezési díj: 2018-as érvényes MKSZ versenyengedéllyel (licenc) rendelkező versenyzők számára nincs. (MKSZ versenyegedéllyel nem rendelkezők csak a Master1, Mastes2 Master3 korcsoportokban 1.000 Ft nevezési díj megfizetése mellett állhatnak rajthoz.)

Rajtszám átvétel: 08:30 – tól (rajt – cél területen, a depóban)

Verseny indulási sorrendje

10:00 U-13 10 kör 5 hajrá 10,0 km
10:30 U-15 + WU-17 18 kör 6 hajrá 18,0 km
11:15 U-17 24 kör 8 hajrá 24,0 km
12:00 U-19 30 kör 10 hajrá 30,0 km
12:50 Női Elit 24 kör 8 hajrá 24.0 km
13:35 Master1 16 kör 8 hajrá 16.0 km
14:05 Master2 16 kör 8 hajrá 16.0 km
14:35 Master3+ Master2 Női 15 kör 5 hajrá 15,0 km
15:05 Férfi Elit – U-23 40 kör 10 hajrá 40.0 km

Korcsoportok:A fenti időpontok tájékoztató jellegűek, ezért a csapatok és a versenyzők kötelesek az előzetesen megadott korcsoportonként, rajtidőpontok előtt, legalább másfél órával a helyszínre érkezni és a rajtszámaikat átvenni.

  • U13
  • U15
  • U17
  • WU17
  • U19
  • U23
  • Férfi Elit
  • Női Elit
  • Női Master2
  • Master1
  • Master2
  • Master3
  1. Helyezések eldöntése: Kritérium szabályok szerint, minden gyorsasági hajrá első négy helyezettje (5 3 2 1) pontot kap. Győz az a versenyző, aki a hajrákban a legtöbb pontot gyűjti össze. Pontegyenlőség esetén a több hajrágyőzelem számít. Amennyiben a pontegyenlőség ezután is fennáll, az utolsó hajrá befutási sorrendje dönt. A körelőny minden pontozást felülmúl!
  1. A versenypálya: 1000 m hosszú zárt körpálya, Széchenyi utca (rajt/cél) – Malom tér – Kiss Ernő utca – Kossuth tér – Széchenyi u.
  1. Eredményhirdetés: 17:00 –kor minden korcsoportnak.
  2. Díjazás: A bajnokság korcsoportjainak 1-3 helyezettjei érem díjazásban részesülnek. U19, U23, Férfi Elit, valamint WU19, Női Elit kategóriákban Bajnoki mezt kapnak.
A Kritérium OB-ra a Magyar Kerékpáros Szövetség pénzdíjat ajánlott fel a Férfi Elite, Női Elite, Férfi U19 és Férfi U17 kategóriákban az első három helyezett számára: az első 20.000 Ft, második 10.000Ft, harmadik 5.000Ft pénzdíjban részesül.
Mindenkinek jó versenyzést kívánunk!
  1. Versenybíróság: A versenybíróságot az MKSZ Versenybírói Testülete jelöli ki.
  1. Versennyel kapcsolatos rendelkezések:
  • Igazolt versenyzők csak és kizárólag 2018-as (érvényes) licence-el indulhatnak! Felhívjuk a figyelmet, hogy utánpótlás korcsoportokban a sportorvosi vizsgálatokat, amennyiben időközben már lejártak, meg kell újítani.
  • A pályán csak egy irányban lehet közlekedni!
  • A versenyzők minden esetben kötelesek betartani a versenybíróság és a szervezők utasításait.
  • A versenyen csak az UCI által meghatározott kerékpárral lehet részt venni. Utánpótlás kategóriákban, csak korcsoportos áttétel az engedélyezett, melyet a zsűri futamok előtt ellenőriz!)
  • Utánpótlás korcsoportok maximális áttételei: U13-5,85 m, WU15, U15-6,14 m, WU17-6,94 m,
  • U17-6,94 m, WU-19, U19-7,93 m.
  • A lekörözött versenyzők kötelesek a pályát elhagyni!
  • Zárt, kemény héjú fejvédő használata minden résztvevő számára kötelező!
  • A felsorolásban nem szereplő esetekben az UCI és a MKSZ szabályzata az érvényes!
  1. Egyéb rendelkezések:
  • A versenyen mindenki saját felelősségére indul. Az esetleges sérülésekért, károkért a rendezők felelősséget nem vállalnak, kártérítésre nem kötelezhetők!
  • A rendezők a verseny időtartamára, orvosi felügyeletet, mentőt biztosítanak!
  • A Rajt- Cél területen fokozottan ügyeljünk a rendre és a tisztaságra.
  • Kérjük azokat versenyzőket, akik tartalék kerékpárral érkeznek, hogy a chip – kártyás időmérés miatt, ezt az előnevezéskor írásban jelezzék!
  • A versenybíróság és a szervezők fenntartják a jogot, hogy alacsony létszámú nevezés esetén, korcsoportokat vonjanak össze.
  1. Kórházak: Békéscsaba – Dr. Réthy Pál Kórház és Rendelőintézet 5600 Békéscsaba, Gyulai út 18. – Gyula – Pándy Kálmán Megyei Kórház 5700 Gyula, Semmelweis utca 1.
  1. Információ: Kesjár Attila – Tel.: +36 30 259 6005 – E-mail: kesjar.bike@gmail.com

Eredményes felkészülést és versenyzést kíván a rendezőség!


Nevezési lista

VEZETÉKNÉV KERESZTNÉV CSAPAT/EGYESÜLET/KLUB KATEGÓRIA SZÜL.ÉV
1 NÉMETH Zsolt Epronex-Bike Hungary Férfi-Elit 1987.12.27
2 PÁLYI Csaba Epronex-Bike Hungary Férfi-Elit 1990.09.04
3 POPOVICS Gergely Epronex-Bike Hungary Férfi-Elit 1982.09.04
4 KISS Gergely Epronex-Bike Hungary Férfi-Elit 1981.03.06
5 URBÁN Jakab Kőbányai Torna Club SE Férfi-Elit 1993.09.10
6 SZEGHALMI Bálint Epronex-Bike Hungary Férfi-Elit 1980.09.16
7 ÁBRÓK Norbert Epronex-Bike Hungary Férfi-Elit 1982.05.06
8 SOLYMOSI Márton Epronex-Bike Hungary Férfi-Elit 1990.04.24
9 LÓKI Bence Kőbánya Cycling Team Férfi-Elit 1994.12.19
10 LOVASSY Krisztián Kőbánya Cycling Team Férfi-Elit 1988.06.23
11 HAJDU Barna Kontent-DKSI Férfi-Elit 1988.05.23
12 FILUTÁS Viktor Pannon Cycling Team Férfi-Elit 1996.09.28
13 HOLLÓ Botond Pannon Cycling Team Férfi-Elit 1992.04.17
14 KRIVÁN András Pannon Cycling Team Férfi-Elit 1993 04 24
15 SIMON Péter Pannon Cycling Team Férfi-Elit 1991 10 14
16 Dr. KURILLA Bence Dr. Bátorfi-Agria KTK Férfi-Elit 1993.04.08
17 SZATMÁRY András Pannon Cycling Team Férfi-Elit 1990.08.21
18 BLAZSÓ Márton  Mester Bike 575 Team Férfi-Elit 1980.05.26
19 PETRÓ Károly ASE Kerékpár Master 1 1979.08.22
20 PAJKÓ Dávid egyéni nevező Master 1 1992.02.22
21 VARGA András Peloton Cycling Team Master 1 1986.03.08
22 SÓS Péter Master 1 1988.01.10
23 SALAMON László Szekszárdi Szabadidős KE Master 1 1981.07.06
24 Dr KOVÁCS Kristóf Kőbányai Torna Club SE Master 1 1982.01.12
25 KUSZ Mátyás Femat-ZKSE Master 1 1988.07.07
26 HEMMERT János Zengő SE Master 2 1976.06.13
27 KESZERICZE Zsolt Zengő SE Master 2 1972.11.08
28 STEIG Gábor Szekszárdi Kerékpáros SE Master 2 1974.10.07
29 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club SE Master 2 1972.09.28
30 CSOLLÁR Gábor Master 2 1973 05 24
31 DUZMATH Csaba Master 2 1975.03.28
32 HAJAS Tibor Master 2 1978
33 ZAHORÁN Zsolt Peloton Cycling Team Master 2 1970.04.29
34 HAJDU István Peloton Cycling Team Master 2 1976.11.25
35 NEMCSOK Zoltán Peloton Cycling Team Master 2 1971.04.10
36 ERDŐS László Master 2 1974.01.27
37 MAJZIK Achilles Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE Master 2 1972.04.01
38 NAGY Zoltán Kontent-DKSI Master 2 1970.09.01
39 PÁLL János Kontent-DKSI Master 2 1973.04.06
40 MONOSTORI József BringAjka KSE Master 2 1971.07.12
41 CSUVÁR Attila Master 2 1976.11.01
42 GULYÁS Tamás Zengő SE Master 2 1974.02.04
43 BALÁS ATTILA Zengő SE Master 3 1967.07.24
44 ORMÁNKÖZY Zoltán Szingo – Fehérvár Master 3 1967.01.06
45 KORHÁN László Kontent-DKSI Master 3 1963.05.14
46 ANDRISTYÁK Gábor FTC Master 3 1968.03.20
47 BALÁZS Tibor Szekszárdi Szabadidős KE Master 3 1964.05.25
48 PALKÓ Gábor Peloton Cycling Team Master 3 1964.04.08
49 KÜHNLE Karl Master 3 1944.02.12
50 LÉNÁRD Béla Zengő SE Master 3 1968.08.06
51 VIZÁR Zoltán Róbert SuperiorMTB Team Master 3 1968.11.29
52 KAPOTT Szonja Tipografia Ladies Cycling Női-Elit 1998.09.26
53 MATUZ Etelka FTC Női-Elit 1983.02.10
54 TEMELA Eszter Szingo – Fehérvár Női-Elit 1989.10.09
55 CSEFKÓ Helga Kontent-DKSI Női-Elit 1999.09.29
56 PÉK Eszter Kontent-DKSI Női-Elit 1986.11.08
57 KOVÁCS Kinga Újpesti Torna Egylet Női-Elit 1999.06.19
58 SÁRY Boglárka KSI SE Női-Elit 2004.08.10
59 SZABÓ Adrienn Speed-Way Team/Team FaTe Női-Elit 1987.09.06
60 PÉTERI Niké Szingo – Fehérvár Női-Elit 1998.03.23
61 LÁSZLÓ Tamara KSI SE Női-Elit 1999.08.06
62 KORMOS Veronika Anna HealthMate – Cyclelive Női-Elit 1992.08.17
63 TOKAI Lívia Peloton Cycling Team Női-Master 2 1978.02.24
64 LÉNÁRD Henrietta Zengő SE Női-Master 2 1977.09.15
65 BENYÓNÉ SZABÓ Gyöngyi Női-Master 2 1974.01.13
66 PALKÓNÉ ZÁMBÓ Edit Peloton Cycling Team Női-Master 2 1963.10.21
67 KOVÁCS Anita Peloton Cycling Team Női-Master 2 1973.02.13
68 VANTARA Edina Peloton Cycling Team Női-Master 2 1972.06.09
69 KISS Zsombor Szekszárdi Kerékpáros SE U13 2007.02.04
70 LERNYEI Samu Hungaro Fondo Kerékpáros Egyesület U13 2006.04.26
71 HANCZ Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE U13 2006.04.15
72 GANGL Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE U13 2006.03.07
73 BOR Benjamin FETA Cycling Team U13 2006.07.28
74 BOR Bernadett FETA Cycling Team U13 2006.07.28
75 PAKOT András Kőbányai Torna Club SE U13 2006.03.18
76 MEGGYESI Huba Levente Győri Atlétikai Club U13 2006.10.21
77 DOROGI Alex Kőbányai Torna Club SE U13 2007.03.06
78 CSÁKI Szabolcs Kontent-DKSI U13 2006.12.13
79 MAJOROS Dávid Kőbányai Torna Club SE U15 2005.04.03
80 BÁN Benedek Szekszárdi Szabadidős KE U15 2004.10.24
81 SZABÓ Csongor Szekszárdi Szabadidős KE U15 2004.09.21
82 MAGYAR Gergő Győri Atlétikai Club U15 2004.03.01
83 TÓTH Márkó Győri Atlétikai Club U15 2005.09.06
84 KURCZINA Milán Győri Atlétikai Club U15 2005.01.25
85 BOJTOR Csongor Győri Atlétikai Club U15 2005.06.21
86 FARKAS Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE U15 2004.07.16
87 VARGA Kristóf Hungaro Fondo Kerékpáros Egyesület U15 2005.08.07
88 PÁLL Zsombor Kontent-DKSI U15 2004.07.30
89 TOMKA István Sárréti SE-Optimit U15 2005.03.06
90 BUDAHÁZI Bence Postás SE U17 2003.01.08
91 PETŐ Dániel Kontent-DKSI U17 2002.01.28
92 POLYÁK Gábor Kontent-DKSI U17 2002.04.26
93 SÁNTA Ármin Kontent-DKSI U17 2002.05.02
94 SZIJÁRTÓ Zétény Kontent-DKSI U17 2003.04.17
95 BAGOSSY Levente András KSI SE U17 2002.08.17
96 SÁNDOR Zalán KSI SE U17 2003.07.15
97 CSENKI Csongor Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE U17 2002.03.14
98 NÉMETH Csanád Győri Atlétikai Club U17 2002.01.30
99 FÁBIÁN Levente Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE U17 2002.05.13
100 FORRÓ Lajos Szekszárdi Szabadidős KE U17 2002.08.11
101 MEGLÉCZ Ádám Hungaro Fondo Kerékpáros Egyesület U17 2002.04.29
102 FÁBIÁN Zalán KSI SE U17 2003.08.04
103 MÉSZÁROS Bence KSI SE U17 2003.07.24
104 ÁRVAI Kristóf Kontent-DKSI U17 2003.10.31
105 FALVI Botond Zétény Győri Atlétikai Club U17 2002.10.22
106 BAJORFI Ádám Győri Atlétikai Club U17 2002.10.07
107 HORVÁTH Dávid Győri Atlétikai Club U17 2002.10.18
108 HRENKÓ Norbert NYKSE U19 2001.07.23
109 GENZLER Tamás Szekszárdi Szabadidős KE U19 2001.12.24
110 GOHÉR Mihály Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE U19 2001.03.21
111 SZÉP Levente Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE U19 2000.09.11
112 BAKÓ Ferenc Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE U19 2001.09.10
113 KÁDÁR-NÉMETH Kristóf Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE U19 2000.01.07
114 IGAZ Bátor Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE U19 2001.04.29
115 TOMKA Boáz Bátorfi Agria KTK- Optimit U19 2001.09.30
116 BAGI László Bátorfi Agria KTK- Optimit U19 2000.03.28
117 ENDRŐDI Csaba Szingo – Fehérvár U19 2001.12.23
118 PAULUSZ Martin Szingo – Fehérvár U19 2001.07.29
119 ÁRVAI Krisztián Kontent-DKSI U19 2000.03.13
120 MONOSTORI Samu BringAjka KSE U19 2000.10.21
121 MÉSZÁROS Ábel Kontent-DKSI U19 2000.09.05
122 SIPOS Máté Kontent-DKSI U19 2000.09.12
123 VARGA Bálint Kontent-DKSI U19 2001.05.03
124 BOGNÁR Ábel Kontent-DKSI U19 2000.02.11
125 CSORBA Bence Máté Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE U19 2001.08.24
126 PÓDA Zsombor Győri Atlétikai Club U19 2002.04.15
127 DOMSCHITZ András Győri Atlétikai Club U19 2001.02.22
128 BEREGSZÁSZI Bence Kontent-DKSI U23 1998.11.05
129 TOMKA János Bátorfi Agria KTK- Optimit U23 1997.08.11
130 FEGYVERES Máté Kontent-DKSI U23 1996.03.03
131 GÖNCZY Gergő Kontent-DKSI U23 1996.07.02
132 SZENTPÉTERI András Kontent-DKSI U23 1996.07.07
133 BAKOGH András Epronex-Bike Hungary U23 1999.10.07
134 SASVÁRI Dániel Epronex-Bike Hungary U23 1996.06.19
135 MINKÓ Roland Epronex-Bike Hungary U23 1998.02.04
136 DIAN Ábel Epronex-Bike Hungary U23 1999.03.07
137 SZARKA Gergely Epronex-Bike Hungary U23 1998.11.18
138 KISS Hunor Kontent-DKSI U23 1999.11.13
139 BODZÁN Károly Zengő SE U23 1996.02.09
140 SZKALICZKI Tamás Dr. Bátorfi-Agria KTK U23 1996.06.08
141 CZÉH Balázs Kőbánya Cycling Team U23 1998.04.22
142 NAGY András Győri Atlétikai Club U23 1999.02.19
143 ISTLSTEKKER Zsolt Kőbánya Cycling Team U23 1998.02.10
144 LÁSZLÓ Attila Kőbánya Cycling Team U23 1997.12.23
145 MÓRICZ Dániel Kőbánya Cycling Team U23 1996.03.26
146 WERMESSER Zsombor Pannon Cycling Team U23 1998.03.23
147 ZATHURECZKY Márk Pannon Cycling Team U23 1997.07.22
148 OROSZ Gergő Pannon Cycling Team U23 1999.04.28
149 DINA Dániel Pannon Cycling Team U23 1997.11.07
150 FISCHER Fanni Hungaro Fondo Kerékpáros Egyesület WU17 2004.02.07
151 KOVÁCS Judit Kontent-DKSI WU17 2003.04.04
152 TIRCSI Andrea KSI SE WU17 2002.06.20

Időpont

2018. szeptember 1. szombat

Helyszín

Békéscsaba

5600 Békéscsaba Széchenyi u.5.

Szervező

Fenntartható Térségért Alapítványfeta.bekes@gmail.com 5600 Békéscsaba, Aradi u. 10.

Back to top button
Close
X
X