2018. szeptember

201801szepEgész napKritérium OB 2018Magyarország teljes korcsoportos Kritérium bajnokságaBékéscsabaSzakág:OrszágútKategória:OB

Eredmények

HelyezésRajtszámNévNévEgyesületPontIdő
 U13
175PAKOTAndrás GusztávKőbányai Torna Club SE250:15:59
271HANCZTamásSzenyor Kerékpáros Szabadidő SE14
372GANGLBenceSzenyor Kerékpáros Szabadidő SE11
477DOROGIAlex MartinKőbányai Torna Club SE4
570LERNYEISamuHungaro Fondo Kerékpáros Egyesület1
678CSÁKISzabolcsKontent-DKSI
776MEGGYESIHuba LeventeGyőri Atlétikai Club
869KISSZsomborSzekszárdi Kerékpáros SE
973BORBenjaminFETA Cycling Teamkörhátrány
74BORBernadettFETA Cycling Teamkörhátrány
 U15
182MAGYARGergőGyőri Atlétikai Club27 körelőny0:23:59
280BÁNBenedekSzekszárdi Szabadidős KE14
388PÁLLZsomborKontent-DKSI9
479MAJOROSDávidKőbányai Torna Club SE8
587VARGAKristófHungaro Fondo Kerékpáros Egyesület3
683TÓTHMárkóGyőri Atlétikai Club2
781SZABÓCsongorSzekszárdi Szabadidős KE
885BOJTORCsongorGyőri Atlétikai Club
989TOMKAIstvánSárréti SE-Optimit
1084KURCZINAMilánGyőri Atlétikai Clubkörhátrány
1186FARKASMátéSzenyor Kerékpáros Szabadidő SEkörhátrány
12154SZEGEDIMarcellKSI SEkörhátrány
13153FEHÉRVÁRIMarcellKSI SEkörhátrány
 WU17
1150FISCHERFanniHungaro Fondo Kerékpáros Egyesület0:24:39
2152TIRCSIAndreaKSI SE
358SÁRYBoglárkaKSI SE
151KOVÁCSJuditKontent-DKSI
U17
193SÁNTAÁrmin KonrádKontent-DKSI28 körelőny0:32:15
2104ÁRVAIKristófKontent-DKSI22 körelőny0:32:14
391PETŐDánielKontent-DKSI22 körelőny
4102FÁBIÁNZalánKSI SE5
594SZIJÁRTÓZétényKontent-DKSI3
6155MUSKOVITSDávidKSI SE3
7101MEGLÉCZÁdámHungaro Fondo Kerékpáros Egyesület2
8100FORRÓLajosSzekszárdi Szabadidős KE2
999FÁBIÁNLevente BalázsPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE1
1095BAGOSSYLevente AndrásKSI SEkörhátrány
1197CSENKICsongorPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SEkörhátrány
12105FALVIBotond ZétényGyőri Atlétikai Clubkörhátrány
1390BUDAHÁZIBencePostás SEkörhátrány
1496SÁNDORZalánKSI SEkörhátrány
92POLYÁKGáborKontent-DKSIDNS
98NÉMETHCsanádGyőri Atlétikai ClubDNS
103MÉSZÁROSBenceKSI SEDNS
106BAJORFIÁdámGyőri Atlétikai ClubDNS
107HORVÁTHDávidGyőri Atlétikai ClubDNS
U19
1121MÉSZÁROSÁbelKontent-DKSI300:39:13
2115TOMKABoázBátorfi Agria KTK- Optimit290:39:13
3109GENZLERTamásSzekszárdi Szabadidős KE10
4116BAGILászlóBátorfi Agria KTK- Optimit9
5124BOGNÁRÁbelKontent-DKSI8
6123VARGABálintKontent-DKSI8
7110GOHÉRMihályPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE7
8111SZÉPMiklós LeventePiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE5
9119ÁRVAIKrisztiánKontent-DKSI2
10113KÁDÁR-NÉMETHKristófPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE1
11125CSORBABence MátéPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE1
12108HRENKÓNorbertNYKSE
13120MONOSTORISamuBringAjka KSEkörhátrány
14122SIPOSMátéKontent-DKSIkörhátrány
15118PAULUSZMartinSzingo – Fehérvárkörhátrány
16117ENDRŐDICsaba LeventeSzingo – Fehérvárkörhátrány
17126PÓDAZsomborGyőri Atlétikai Clubkörhátrány
127DOMSCHITZAndrásGyőri Atlétikai ClubDNS
Welit
154TEMELAEszterSzingo – Fehérvár380:36:00
261LÁSZLÓTamaraKSI SE16
352KAPOTTSzonjaTipografia Ladies Cycling15
460PÉTERINikéSzingo – Fehérvár14
556PÉKEszterKontent-DKSI3
659SZABÓAdriennSpeed-Way Team/Team FaTe2
757KOVÁCSKingaÚjpesti Torna Egylet
855CSEFKÓHelgaKontent-DKSIkörhátrány
53MATUZEtelkaFTCDNS
62KORMOSVeronika AnnaHealthMate – CycleliveDNS
Master140
119PETRÓKárolyASE Kerékpár240:20:37
225KUSZMátyásFemat-ZKSE16 +1 kör
324Dr KOVÁCSKristóf ArtúrKőbányai Torna Club SEkörhátrány
421VARGAAndrásPeloton Cycling Teamkörhátrány
520PAJKÓDávidkörhátrány
6157VÉGHSándorkörhátrány
723SALAMONLászlóSzekszárdi Szabadidős KEkörhátrány
822SÓSPéterkörhátrány
Master2
126HEMMERTJánosZengő SE27  160:20:29
236ERDŐSLászló12  16
3156BERKESIAndrásMerida Road Team10 16
429SPECZIÁRViktorKőbányai Torna Club SE15
528STEIGGáborSzekszárdi Kerékpáros SE9 +1 kör
639PÁLLJánosKontent-DKSI5 +1 kör
738NAGYZoltánKontent-DKSI4 +1 kör
837MAJZIKAchillesPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE1 +1 kör
932HAJASTibor+1 kör
1042GULYÁSTamásZengő SE+1 kör
1130CSOLLÁRGáborkörhátrány
1240MONOSTORIJózsefBringAjka KSEkörhátrány
1335NEMCSOKZoltánPeloton Cycling Teamkörhátrány
1441CSUVÁRAttilakörhátrány
1533ZAHORÁNZsoltPeloton Cycling Teamkörhátrány
1634HAJDUIstvánPeloton Cycling Teamkörhátrány
27KESZERICZEZsolt IstvánZengő SEDNS
Master3
146ANDRISTYÁKGáborFTC19
245KORHÁNLászlóKontent-DKSI16
344ORMÁNKÖZYZoltánSzingo – Fehérvár150:21:49
451VOZÁRZoltán RóbertSuperiorMTB Team5
550LÉNÁRDBélaZengő SEkörhátrány
648PALKÓGáborPeloton Cycling Teamkörhátrány
43BALÁSATTILAZengő SEDNS
47BALÁZSTiborSzekszárdi Szabadidős KEDNS
49KÜHNLEKarlDNS
WMaster
164LÉNÁRDHenriettaZengő SE0:17:31
266PALKÓNÉ ZÁMBÓEditPeloton Cycling Teamkörhátrány
363TOKAILíviaPeloton Cycling Teamkörhátrány
465BENYÓNÉ SZABÓGyöngyikörhátrány
67KOVÁCSAnitaPeloton Cycling TeamDNS
68VANTARAEdinaPeloton Cycling TeamDNS
U23
1131GÖNCZYGergőKontent-DKSI9
2134SASVÁRIDánielEpronex-Bike Hungary20:48:39
3145MÓRICZDánielKőbánya Cycling Team2
4149DINADánielPannon Cycling Team2
5146WERMESSERZsomborPannon Cycling Team1
6135MINKÓRolandEpronex-Bike Hungary1
7148OROSZGergőPannon Cycling Team
8147ZATHURECZKYMárkPannon Cycling Team
9143ISTLSTEKKERZsoltKőbánya Cycling Teamkörhátrány
10133BALOGHAndrásEpronex-Bike Hungarykörhátrány
11130FEGYVERESMátéKontent-DKSIkörhátrány
12136DIANÁbelEpronex-Bike Hungarykörhátrány
13132SZENTPÉTERIAndrásKontent-DKSIkörhátrány
14138KISSHunor MátéKontent-DKSIkörhátrány
15140SZKALICZKITamásDr. Bátorfi-Agria KTKkörhátrány
16139BODZÁNKárolyZengő SEkörhátrány
17128BEREGSZÁSZIBence BotondKontent-DKSIkörhátrány
129TOMKAJánosBátorfi Agria KTK- OptimitDNS
137SZARKAGergelyEpronex-Bike HungaryDNS
141CZÉHBalázsKőbánya Cycling TeamDNS
142NAGYAndrásGyőri Atlétikai ClubDNS
144LÁSZLÓAttilaKőbánya Cycling TeamDNS
Elit
117SZATMÁRYAndrásPannon Cycling Team31 körelőny0:47:38
24KISSGergelyEpronex-Bike Hungary42
312FILUTÁSViktorPannon Cycling Team7
42PÁLYICsabaEpronex-Bike Hungary5
513HOLLÓBotondPannon Cycling Team3
66SZEGHALMIBálintEpronex-Bike Hungary3
718BLAZSÓMártonMester Bike 575 Team2
88SOLYMOSIMártonEpronex-Bike Hungary
93POPOVICSGergelyEpronex-Bike Hungarykörhátrány
101NÉMETHZsoltEpronex-Bike Hungarykörhátrány
115URBÁNJakabKőbányai Torna Club SEkörhátrány
1211HAJDUBarnaKontent-DKSIkörhátrány
7ÁBRÓKNorbertEpronex-Bike HungaryDNS
9LÓKIBenceKőbánya Cycling TeamDNS
10LOVASSYKrisztiánKőbánya Cycling TeamDNS
14KRIVÁNAndrásPannon Cycling TeamDNS
15SIMONPéterPannon Cycling TeamDNS
16Dr. KURILLABenceDr. Bátorfi-Agria KTKDNS

 

Versenykiírás

A verseny rendezője: Magyar Kerékpáros Szövetség – Fenntartható Térségért Alapítvány

A verseny védnökei: Zalai Mihály, Békés Megyei Közgyűlés Elnöke, Dr.Princzinger Péter MKSZ Elnök, Kiss Tibor Békéscsaba Város Alpolgármestere.

A verseny résztvevői: Mindazon versenyzők, akik a versenyfeltételek elfogadásával nevezésüket leadják.

Nevezési határidő, módja: Kizárólag online, 2018.augusztus 25-ig, feta.bekes@gmail.com oldalon. Az alábbi adatokkal: Név, UCI ID, születési dátum (éééé:hh:nn), korcsoport, egyesület/klub név,.

Nevezési díj: 2018-as érvényes MKSZ versenyengedéllyel (licenc) rendelkező versenyzők számára nincs. (MKSZ versenyegedéllyel nem rendelkezők csak a Master1, Mastes2 Master3 korcsoportokban 1.000 Ft nevezési díj megfizetése mellett állhatnak rajthoz.)

Rajtszám átvétel: 08:30 – tól (rajt – cél területen, a depóban)

Verseny indulási sorrendje

10:00U-1310 kör5 hajrá10,0 km
10:30U-15 + WU-1718 kör6 hajrá18,0 km
11:15U-1724 kör8 hajrá24,0 km
12:00U-1930 kör10 hajrá30,0 km
12:50Női Elit24 kör8 hajrá24.0 km
13:35Master116 kör8 hajrá16.0 km
14:05Master216 kör8 hajrá16.0 km
14:35Master3+ Master2 Női15 kör5 hajrá15,0 km
15:05Férfi Elit – U-2340 kör10 hajrá40.0 km

Korcsoportok:A fenti időpontok tájékoztató jellegűek, ezért a csapatok és a versenyzők kötelesek az előzetesen megadott korcsoportonként, rajtidőpontok előtt, legalább másfél órával a helyszínre érkezni és a rajtszámaikat átvenni.

  • U13
  • U15
  • U17
  • WU17
  • U19
  • U23
  • Férfi Elit
  • Női Elit
  • Női Master2
  • Master1
  • Master2
  • Master3
  1. Helyezések eldöntése: Kritérium szabályok szerint, minden gyorsasági hajrá első négy helyezettje (5 3 2 1) pontot kap. Győz az a versenyző, aki a hajrákban a legtöbb pontot gyűjti össze. Pontegyenlőség esetén a több hajrágyőzelem számít. Amennyiben a pontegyenlőség ezután is fennáll, az utolsó hajrá befutási sorrendje dönt. A körelőny minden pontozást felülmúl!
  1. A versenypálya: 1000 m hosszú zárt körpálya, Széchenyi utca (rajt/cél) – Malom tér – Kiss Ernő utca – Kossuth tér – Széchenyi u.
  1. Eredményhirdetés: 17:00 –kor minden korcsoportnak.
  2. Díjazás: A bajnokság korcsoportjainak 1-3 helyezettjei érem díjazásban részesülnek. U19, U23, Férfi Elit, valamint WU19, Női Elit kategóriákban Bajnoki mezt kapnak.
A Kritérium OB-ra a Magyar Kerékpáros Szövetség pénzdíjat ajánlott fel a Férfi Elite, Női Elite, Férfi U19 és Férfi U17 kategóriákban az első három helyezett számára: az első 20.000 Ft, második 10.000Ft, harmadik 5.000Ft pénzdíjban részesül.
Mindenkinek jó versenyzést kívánunk!
  1. Versenybíróság: A versenybíróságot az MKSZ Versenybírói Testülete jelöli ki.
  1. Versennyel kapcsolatos rendelkezések:
  • Igazolt versenyzők csak és kizárólag 2018-as (érvényes) licence-el indulhatnak! Felhívjuk a figyelmet, hogy utánpótlás korcsoportokban a sportorvosi vizsgálatokat, amennyiben időközben már lejártak, meg kell újítani.
  • A pályán csak egy irányban lehet közlekedni!
  • A versenyzők minden esetben kötelesek betartani a versenybíróság és a szervezők utasításait.
  • A versenyen csak az UCI által meghatározott kerékpárral lehet részt venni. Utánpótlás kategóriákban, csak korcsoportos áttétel az engedélyezett, melyet a zsűri futamok előtt ellenőriz!)
  • Utánpótlás korcsoportok maximális áttételei: U13-5,85 m, WU15, U15-6,14 m, WU17-6,94 m,
  • U17-6,94 m, WU-19, U19-7,93 m.
  • A lekörözött versenyzők kötelesek a pályát elhagyni!
  • Zárt, kemény héjú fejvédő használata minden résztvevő számára kötelező!
  • A felsorolásban nem szereplő esetekben az UCI és a MKSZ szabályzata az érvényes!
  1. Egyéb rendelkezések:
  • A versenyen mindenki saját felelősségére indul. Az esetleges sérülésekért, károkért a rendezők felelősséget nem vállalnak, kártérítésre nem kötelezhetők!
  • A rendezők a verseny időtartamára, orvosi felügyeletet, mentőt biztosítanak!
  • A Rajt- Cél területen fokozottan ügyeljünk a rendre és a tisztaságra.
  • Kérjük azokat versenyzőket, akik tartalék kerékpárral érkeznek, hogy a chip – kártyás időmérés miatt, ezt az előnevezéskor írásban jelezzék!
  • A versenybíróság és a szervezők fenntartják a jogot, hogy alacsony létszámú nevezés esetén, korcsoportokat vonjanak össze.
  1. Kórházak: Békéscsaba – Dr. Réthy Pál Kórház és Rendelőintézet 5600 Békéscsaba, Gyulai út 18. – Gyula – Pándy Kálmán Megyei Kórház 5700 Gyula, Semmelweis utca 1.
  1. Információ: Kesjár Attila – Tel.: +36 30 259 6005 – E-mail: kesjar.bike@gmail.com

Eredményes felkészülést és versenyzést kíván a rendezőség!

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

Nevezési lista

VEZETÉKNÉVKERESZTNÉVCSAPAT/EGYESÜLET/KLUBKATEGÓRIASZÜL.ÉV
1NÉMETHZsoltEpronex-Bike HungaryFérfi-Elit1987.12.27
2PÁLYICsabaEpronex-Bike HungaryFérfi-Elit1990.09.04
3POPOVICSGergelyEpronex-Bike HungaryFérfi-Elit1982.09.04
4KISSGergelyEpronex-Bike HungaryFérfi-Elit1981.03.06
5URBÁNJakabKőbányai Torna Club SEFérfi-Elit1993.09.10
6SZEGHALMIBálintEpronex-Bike HungaryFérfi-Elit1980.09.16
7ÁBRÓKNorbertEpronex-Bike HungaryFérfi-Elit1982.05.06
8SOLYMOSIMártonEpronex-Bike HungaryFérfi-Elit1990.04.24
9LÓKIBenceKőbánya Cycling TeamFérfi-Elit1994.12.19
10LOVASSYKrisztiánKőbánya Cycling TeamFérfi-Elit1988.06.23
11HAJDUBarnaKontent-DKSIFérfi-Elit1988.05.23
12FILUTÁSViktorPannon Cycling TeamFérfi-Elit1996.09.28
13HOLLÓBotondPannon Cycling TeamFérfi-Elit1992.04.17
14KRIVÁNAndrásPannon Cycling TeamFérfi-Elit1993 04 24
15SIMONPéterPannon Cycling TeamFérfi-Elit1991 10 14
16Dr. KURILLABenceDr. Bátorfi-Agria KTKFérfi-Elit1993.04.08
17SZATMÁRYAndrásPannon Cycling TeamFérfi-Elit1990.08.21
18BLAZSÓMárton Mester Bike 575 TeamFérfi-Elit1980.05.26
19PETRÓKárolyASE KerékpárMaster 11979.08.22
20PAJKÓDávidegyéni nevezőMaster 11992.02.22
21VARGAAndrásPeloton Cycling TeamMaster 11986.03.08
22SÓSPéterMaster 11988.01.10
23SALAMONLászlóSzekszárdi Szabadidős KEMaster 11981.07.06
24Dr KOVÁCSKristófKőbányai Torna Club SEMaster 11982.01.12
25KUSZMátyásFemat-ZKSEMaster 11988.07.07
26HEMMERTJánosZengő SEMaster 21976.06.13
27KESZERICZEZsoltZengő SEMaster 21972.11.08
28STEIGGáborSzekszárdi Kerékpáros SEMaster 21974.10.07
29SPECZIÁRViktorKőbányai Torna Club SEMaster 21972.09.28
30CSOLLÁRGáborMaster 21973 05 24
31DUZMATHCsabaMaster 21975.03.28
32HAJASTiborMaster 21978
33ZAHORÁNZsoltPeloton Cycling TeamMaster 21970.04.29
34HAJDUIstvánPeloton Cycling TeamMaster 21976.11.25
35NEMCSOKZoltánPeloton Cycling TeamMaster 21971.04.10
36ERDŐSLászlóMaster 21974.01.27
37MAJZIKAchillesPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SEMaster 21972.04.01
38NAGYZoltánKontent-DKSIMaster 21970.09.01
39PÁLLJánosKontent-DKSIMaster 21973.04.06
40MONOSTORIJózsefBringAjka KSEMaster 21971.07.12
41CSUVÁRAttilaMaster 21976.11.01
42GULYÁSTamásZengő SEMaster 21974.02.04
43BALÁSATTILAZengő SEMaster 31967.07.24
44ORMÁNKÖZYZoltánSzingo – FehérvárMaster 31967.01.06
45KORHÁNLászlóKontent-DKSIMaster 31963.05.14
46ANDRISTYÁKGáborFTCMaster 31968.03.20
47BALÁZSTiborSzekszárdi Szabadidős KEMaster 31964.05.25
48PALKÓGáborPeloton Cycling TeamMaster 31964.04.08
49KÜHNLEKarlMaster 31944.02.12
50LÉNÁRDBélaZengő SEMaster 31968.08.06
51VIZÁRZoltán RóbertSuperiorMTB TeamMaster 31968.11.29
52KAPOTTSzonjaTipografia Ladies CyclingNői-Elit1998.09.26
53MATUZEtelkaFTCNői-Elit1983.02.10
54TEMELAEszterSzingo – FehérvárNői-Elit1989.10.09
55CSEFKÓHelgaKontent-DKSINői-Elit1999.09.29
56PÉKEszterKontent-DKSINői-Elit1986.11.08
57KOVÁCSKingaÚjpesti Torna EgyletNői-Elit1999.06.19
58SÁRYBoglárkaKSI SENői-Elit2004.08.10
59SZABÓAdriennSpeed-Way Team/Team FaTeNői-Elit1987.09.06
60PÉTERINikéSzingo – FehérvárNői-Elit1998.03.23
61LÁSZLÓTamaraKSI SENői-Elit1999.08.06
62KORMOSVeronika AnnaHealthMate – CycleliveNői-Elit1992.08.17
63TOKAILíviaPeloton Cycling TeamNői-Master 21978.02.24
64LÉNÁRDHenriettaZengő SENői-Master 21977.09.15
65BENYÓNÉ SZABÓGyöngyiNői-Master 21974.01.13
66PALKÓNÉ ZÁMBÓEditPeloton Cycling TeamNői-Master 21963.10.21
67KOVÁCSAnitaPeloton Cycling TeamNői-Master 21973.02.13
68VANTARAEdinaPeloton Cycling TeamNői-Master 21972.06.09
69KISSZsomborSzekszárdi Kerékpáros SEU132007.02.04
70LERNYEISamuHungaro Fondo Kerékpáros EgyesületU132006.04.26
71HANCZTamásSzenyor Kerékpáros Szabadidő SEU132006.04.15
72GANGLBenceSzenyor Kerékpáros Szabadidő SEU132006.03.07
73BORBenjaminFETA Cycling TeamU132006.07.28
74BORBernadettFETA Cycling TeamU132006.07.28
75PAKOTAndrásKőbányai Torna Club SEU132006.03.18
76MEGGYESIHuba LeventeGyőri Atlétikai ClubU132006.10.21
77DOROGIAlexKőbányai Torna Club SEU132007.03.06
78CSÁKISzabolcsKontent-DKSIU132006.12.13
79MAJOROSDávidKőbányai Torna Club SEU152005.04.03
80BÁNBenedekSzekszárdi Szabadidős KEU152004.10.24
81SZABÓCsongorSzekszárdi Szabadidős KEU152004.09.21
82MAGYARGergőGyőri Atlétikai ClubU152004.03.01
83TÓTHMárkóGyőri Atlétikai ClubU152005.09.06
84KURCZINAMilánGyőri Atlétikai ClubU152005.01.25
85BOJTORCsongorGyőri Atlétikai ClubU152005.06.21
86FARKASMátéSzenyor Kerékpáros Szabadidő SEU152004.07.16
87VARGAKristófHungaro Fondo Kerékpáros EgyesületU152005.08.07
88PÁLLZsomborKontent-DKSIU152004.07.30
89TOMKAIstvánSárréti SE-OptimitU152005.03.06
90BUDAHÁZIBencePostás SEU172003.01.08
91PETŐDánielKontent-DKSIU172002.01.28
92POLYÁKGáborKontent-DKSIU172002.04.26
93SÁNTAÁrminKontent-DKSIU172002.05.02
94SZIJÁRTÓZétényKontent-DKSIU172003.04.17
95BAGOSSYLevente AndrásKSI SEU172002.08.17
96SÁNDORZalánKSI SEU172003.07.15
97CSENKICsongorPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SEU172002.03.14
98NÉMETHCsanádGyőri Atlétikai ClubU172002.01.30
99FÁBIÁNLeventePiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SEU172002.05.13
100FORRÓLajosSzekszárdi Szabadidős KEU172002.08.11
101MEGLÉCZÁdámHungaro Fondo Kerékpáros EgyesületU172002.04.29
102FÁBIÁNZalánKSI SEU172003.08.04
103MÉSZÁROSBenceKSI SEU172003.07.24
104ÁRVAIKristófKontent-DKSIU172003.10.31
105FALVIBotond ZétényGyőri Atlétikai ClubU172002.10.22
106BAJORFIÁdámGyőri Atlétikai ClubU172002.10.07
107HORVÁTHDávidGyőri Atlétikai ClubU172002.10.18
108HRENKÓNorbertNYKSEU192001.07.23
109GENZLERTamásSzekszárdi Szabadidős KEU192001.12.24
110GOHÉRMihályPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SEU192001.03.21
111SZÉPLeventePiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SEU192000.09.11
112BAKÓFerencPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SEU192001.09.10
113KÁDÁR-NÉMETHKristófPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SEU192000.01.07
114IGAZBátorPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SEU192001.04.29
115TOMKABoázBátorfi Agria KTK- OptimitU192001.09.30
116BAGILászlóBátorfi Agria KTK- OptimitU192000.03.28
117ENDRŐDICsabaSzingo – FehérvárU192001.12.23
118PAULUSZMartinSzingo – FehérvárU192001.07.29
119ÁRVAIKrisztiánKontent-DKSIU192000.03.13
120MONOSTORISamuBringAjka KSEU192000.10.21
121MÉSZÁROSÁbelKontent-DKSIU192000.09.05
122SIPOSMátéKontent-DKSIU192000.09.12
123VARGABálintKontent-DKSIU192001.05.03
124BOGNÁRÁbelKontent-DKSIU192000.02.11
125CSORBABence MátéPiroska Szörp Kecskeméti Első Sor SEU192001.08.24
126PÓDAZsomborGyőri Atlétikai ClubU192002.04.15
127DOMSCHITZAndrásGyőri Atlétikai ClubU192001.02.22
128BEREGSZÁSZIBenceKontent-DKSIU231998.11.05
129TOMKAJánosBátorfi Agria KTK- OptimitU231997.08.11
130FEGYVERESMátéKontent-DKSIU231996.03.03
131GÖNCZYGergőKontent-DKSIU231996.07.02
132SZENTPÉTERIAndrásKontent-DKSIU231996.07.07
133BAKOGHAndrásEpronex-Bike HungaryU231999.10.07
134SASVÁRIDánielEpronex-Bike HungaryU231996.06.19
135MINKÓRolandEpronex-Bike HungaryU231998.02.04
136DIANÁbelEpronex-Bike HungaryU231999.03.07
137SZARKAGergelyEpronex-Bike HungaryU231998.11.18
138KISSHunorKontent-DKSIU231999.11.13
139BODZÁNKárolyZengő SEU231996.02.09
140SZKALICZKITamásDr. Bátorfi-Agria KTKU231996.06.08
141CZÉHBalázsKőbánya Cycling TeamU231998.04.22
142NAGYAndrásGyőri Atlétikai ClubU231999.02.19
143ISTLSTEKKERZsoltKőbánya Cycling TeamU231998.02.10
144LÁSZLÓAttilaKőbánya Cycling TeamU231997.12.23
145MÓRICZDánielKőbánya Cycling TeamU231996.03.26
146WERMESSERZsomborPannon Cycling TeamU231998.03.23
147ZATHURECZKYMárkPannon Cycling TeamU231997.07.22
148OROSZGergőPannon Cycling TeamU231999.04.28
149DINADánielPannon Cycling TeamU231997.11.07
150FISCHERFanniHungaro Fondo Kerékpáros EgyesületWU172004.02.07
151KOVÁCSJuditKontent-DKSIWU172003.04.04
152TIRCSIAndreaKSI SEWU172002.06.20

Időpont

2018. szeptember 1. szombat

Helyszín

Békéscsaba

5600 Békéscsaba Széchenyi u.5.

Szervező

Fenntartható Térségért Alapítványfeta.bekes@gmail.com 5600 Békéscsaba, Aradi u. 10.

Close
X
X