2020vas02augEgész napXX. Bükk Hegyikerékpár MaratonFelsőtárkány - Egeres-völgySzakágMTBKategóriaMKSZ Országos BajnokságKiemelt

Időpont

2020. augusztus 2.

Helyszín

Felsőtárkány - Egeres-völgy

Rajtlisták, eredmények

OB EREDMÉNY

3RITTGASSZERTamásSuperior MTB Team02:37:2100:18:07

XX. Bükk Hegyikerékpár Maraton – Középtáv OB
Rank LastName FirstName Team Time Gap
M KU19 FÉRFI
1 VARGA Marcell Tamási BringaSport Egyesületre 02:33:02 00:13:48
2 PATAKI Barnabás PCCC 02:37:20 00:18:06
3 RITTGASSZER Tamás Superior MTB Team 02:37:21 00:18:07
4 SZEMERE Barnabás Cube-Csömör 02:37:23 00:18:09
F KF NŐ
1 VAS Kata Blanka Doltcini-Van Eyck Sport Continental 02:20:24 00:01:10
2 BENKÓ Barbara Ghost Factory Racing 02:25:30 00:06:16
3 BUZSÁKI Virág SVS Pro Team 02:29:01 00:09:47
4 SCHMIDEL Regina Cube-Csömör 02:40:24 00:21:10
5 BALÁZS Beáta Bringabanda SC 02:53:48 00:34:34
6 KIRÁLY Katalin Trek SE 02:56:10 00:36:56
7 PATAKY Kitti Bringabanda SC 02:56:11 00:36:57
8 TAMÁS Bianka DVTK Cycling Team 03:11:21 00:52:07
9 KOVÁCS Kinga UTE 03:32:02 01:12:48
F KM1 NŐ
1 TANÁCS Gabriella SZKSE 02:55:47 00:36:33
2 SZEKERES Viktória KTM Team Hungary 03:07:52 00:48:38
F KM2 NŐ
1 IMRE Zsófia PCCC 03:17:59 00:58:45
M KM3 FÉRFI
1 VOCK Balázs Bakony Racing Team KSE 02:35:44 00:16:30
2 BODÓCS Mihály Meditech Sport Club 02:42:46 00:23:32
3 BALOGH Lajos Sólyom Team 02:43:38 00:24:24
4 LAKATOS Péter Focus Team Hungary 02:44:37 00:25:23
5 DOLONAI György Meditech Sport Club 02:46:51 00:27:37
6 GORTVA László Green Riders 02:47:46 00:28:32
7 BÖHM Lajos Focus Team Hungary 02:51:46 00:32:32
8 TAMÁS Tibor DVTK Cycling Team 02:55:44 00:36:30
9 TORDAI Csaba Trek SE 02:58:57 00:39:43
10 KARDOS Tibor Solarman/PJKE SE 02:59:17 00:40:03
11 TAKÁCS Gábor Salgótarjáni HKE 03:01:43 00:42:29
12 KELEMEN Imre Vialand Racing Team 03:04:38 00:45:24
13 EGEI Tamás SZINGO SE 03:05:39 00:46:25
14 GELENCSÉR Ferenc Superior Racing Team 03:14:02 00:54:48
15 ZONKÓ Ferenc Merida Maraton Team-CST 03:40:34 01:21:20
16 KOVÁCS László Trek SE 03:44:03 01:24:49
XX. Bükk Hegyikerékpár Maraton – Hosszútáv OB
Rank LastName FirstName Team Time Gap
M HF FÉRFI
1 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 03:35:33
2 SZATMÁRY András Cube-Csömör 03:35:36 00:00:03
3 BLAZSÓ Márton Imperátor-Medikus SE Pécs 03:43:48 00:08:15
4 VAS Balázs Epronex – Bss Oil Team 03:47:06 00:11:33
5 BORSOS Benedek SVS Pro Team 03:51:00 00:15:27
6 BURUCZKI Szilárd Buruczki Training System SE 03:53:36 00:18:03
7 SYLVESTER Balázs Tibor ZKSE 03:58:23 00:22:50
8 VARGA Viktor Tamási Bringasport 04:03:23 00:27:50
9 NOCHTA Zsolt VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 04:30:35 00:55:02
10 VINGL Balázs Trek SE 04:55:58 01:20:25
11 JÓZSA Dániel Merida Maraton Team-CST 05:55:52 02:20:19
M HM1 FÉRFI
1 ZSIVITY Zorán Bringabanda SC 04:01:52 00:26:19
2 HATTYÁR Dániel Merida Maraton Team-CST 04:13:05 00:37:32
3 HORVÁTH Attila Vilmos Speed-Way Team 04:19:18 00:43:45
4 FRÖLICH Tamás Ózdi KE 04:31:43 00:56:10
5 KOSURNYIKOV Ádám Bringabanda SC 04:39:39 01:04:06
6 ÁRVA Zsolt DVTK Cycling Team 04:50:07 01:14:34
7 ÁRVAY Dénes BIKE ZONE Gödöllő 05:02:01 01:26:28
M HM2 FÉRFI
1 ZÓKA-UJHELYI Zoltán Speed-Way Team 04:09:19 00:33:46
2 HORVÁTH Csaba István Focus Team Hungary 04:09:29 00:33:56
3 VIZDÁK János Speed-Way Team 04:13:30 00:37:57
4 MIKÓCZI Géza Sólyom Team 04:19:14 00:43:41
5 BALUKA Balázs Trek SE 04:23:19 00:47:46
6 HASENFRATZ Péter PCCC 04:24:18 00:48:45
7 RÁCZ Szabolcs Salgótarjáni HKE 04:29:42 00:54:09
8 VAS Péter Merida Maraton Team-CST 04:33:38 00:58:05
9 PAP Sándor Focus Team Hungary 04:36:53 01:01:20
10 NÉMETH Roland VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 04:50:13 01:14:40
11 BANYA Zoltán PCCC 05:24:21 01:48:48
12 TÖRÖK András Crosskovácsi Bikeschool 05:29:08 01:53:35
13 KOLESZÁR Zoltán Footstrong SE 05:30:17 01:54:44

FUTAMOK EREDMÉNYEI

XX. Bükk Hegyikerékpár Maraton – Hosszú
Rank LastName FirstName Team Time Gap
M HF FÉRFI
1 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 03:35:33
2 SZATMÁRY András Cube-Csömör 03:35:36 00:00:03
3 BLAZSÓ Márton Imperátor-Medikus SE Pécs 03:43:48 00:08:15
4 VAS Balázs Epronex – Bss Oil Team 03:47:06 00:11:33
5 BORSOS Benedek SVS Pro Team 03:51:00 00:15:27
6 BURUCZKI Szilárd Buruczki Training System SE 03:53:36 00:18:03
7 SYLVESTER Balázs Tibor ZKSE 03:58:23 00:22:50
8 VARGA Viktor Tamási Bringasport 04:03:23 00:27:50
9 BODA Péter Kristóf Bringabanda SC 04:09:27 00:33:54
10 NOCHTA Zsolt VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 04:30:35 00:55:02
11 VINGL Balázs Trek SE 04:55:58 01:20:25
12 JÓZSA Dániel Merida Maraton Team-CST 05:55:52 02:20:19
13 KAZI Alex 06:44:05 03:08:32
M HM1 FÉRFI
1 ZSIVITY Zorán Bringabanda SC 04:01:52 00:26:19
2 HATTYÁR Dániel Merida Maraton Team-CST 04:13:05 00:37:32
3 MOLNÁR Péter HOTE SE 04:13:44 00:38:11
4 HORVÁTH Attila Vilmos Speed-Way Team 04:19:18 00:43:45
5 FRÖLICH Tamás Ózdi KE 04:31:43 00:56:10
6 SZÉKELY Árpád Meditech Sport Club 04:31:44 00:56:11
7 KOVÁCS Tamás Bringabanda SC 04:33:24 00:57:51
8 SZABÓ Attila 04:35:42 01:00:09
9 KOSURNYIKOV Ádám Bringabanda SC 04:39:39 01:04:06
10 ÁRVA Zsolt DVTK Cycling Team 04:50:07 01:14:34
11 MÜHL Tamás 04:53:22 01:17:49
12 ÁRVAY Dénes BIKE ZONE Gödöllő 05:02:01 01:26:28
13 SULYKOS Gergely 05:06:28 01:30:55
14 KOVÁCS Tamás Team Heavy Pedál – Szeged 05:20:54 01:45:21
15 GADÁNYI Bálint 05:53:06 02:17:33
16 ANDRÁS Beck 06:01:21 02:25:48
17 KOVÁCS Tamás Zomby NAGY SE 07:41:46 04:06:13
M HM2 FÉRFI
1 ZÓKA-UJHELYI Zoltán Speed-Way Team 04:09:19 00:33:46
2 HORVÁTH Csaba István Focus Team Hungary 04:09:29 00:33:56
3 VIZDÁK János Speed-Way Team 04:13:30 00:37:57
4 CSÓKA Zsolt 04:15:24 00:39:51
5 MIKÓCZI Géza Sólyom Team 04:19:14 00:43:41
6 BALUKA Balázs Trek SE 04:23:19 00:47:46
7 HASENFRATZ Péter PCCC 04:24:18 00:48:45
8 RÁCZ Szabolcs Salgótarjáni HKE 04:29:42 00:54:09
9 VAS Péter Merida Maraton Team-CST 04:33:38 00:58:05
10 PAP Sándor Focus Team Hungary 04:36:53 01:01:20
11 SZANISZLÓ Attila Péceli TE Cseuz Ördögei 04:48:56 01:13:23
12 NÉMETH Roland VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 04:50:13 01:14:40
13 DEMJÉN Gábor Trek Team 05:03:04 01:27:31
14 HORVÁTH József Mesterbike 575 Team 05:15:52 01:40:19
15 BANYA Zoltán PCCC 05:24:21 01:48:48
16 JUHÁSZ Gergely Team Heavy Pedál – Szeged 05:26:36 01:51:03
17 TÖRÖK András Crosskovácsi Bikeschool 05:29:08 01:53:35
18 KOLESZÁR Zoltán Footstrong SE 05:30:17 01:54:44
19 ONDRISEK Péter Acélvakond Cycling Team 05:37:01 02:01:28
20 KISS Zoltán 05:37:56 02:02:23
21 FEJES ‘1X1’ Barnabás 05:56:23 02:20:50
22 DÓSA Márton Vitalitás SE 07:24:10 03:48:37
SILINGER István Marcali KSE DNF
MOLNÁR János Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa DNF
KIS József Merida Maraton Team-CST DNF
PAPP Atilla Meditech Sport Club DNF
LADÁNYI Miklós Merkapt Maraton Team SE DNF
XX. Bükk Hegyikerékpár Maraton – Közép
Rank LastName FirstName Team Time Gap
M KU19 FÉRFI
1 VARGA Marcell Tamási BringaSport Egyesületre 02:33:02 00:13:48
2 PATAKI Barnabás PCCC 02:37:20 00:18:06
3 RITTGASSZER Tamás Superior MTB Team 02:37:21 00:18:07
4 SZEMERE Barnabás Cube-Csömör 02:37:23 00:18:09
5 SZEMERE Huba 03:12:07 00:52:53
OSTERLING Ádám MASH Racing Team DNF
F KF NŐ
1 VAS Kata Blanka Doltcini-Van Eyck Sport Continental 02:20:24 00:01:10
2 BENKÓ Barbara Ghost Factory Racing 02:25:30 00:06:16
3 BUZSÁKI Virág SVS Pro Team 02:29:01 00:09:47
4 SCHMIDEL Regina Cube-Csömör 02:40:24 00:21:10
5 BALÁZS Beáta Bringabanda SC 02:53:48 00:34:34
6 KIRÁLY Katalin Trek SE 02:56:10 00:36:56
7 PATAKY Kitti Bringabanda SC 02:56:11 00:36:57
8 NÓNAY Fanni 03:04:55 00:45:41
9 TAMÁS Bianka DVTK Cycling Team 03:11:21 00:52:07
10 KOVÁCS Kinga UTE 03:32:02 01:12:48
M KF FÉRFI
1 FÖLDI Bence BIKE ZONE Gödöllő 02:19:14
2 HUGAUF Marcell Fillari Team Budaörs Kerékpáros SE 02:19:15 00:00:01
3 DARÁNYI Bence 02:25:20 00:06:06
4 IZSÓ Norbert AKSE 02:29:32 00:10:18
5 SZŰCS Miklós 02:38:31 00:19:17
6 OLÁH Levente 03:01:14 00:42:00
7 VOCK Mátyás Bakony Racing Team KSE 03:07:37 00:48:23
8 LEKENY Márk 03:36:19 01:17:05
9 VERES Balázs 03:36:21 01:17:07
10 BOTTLIK József 03:46:48 01:27:34
11 VASZKÓ Péter 03:58:51 01:39:37
ÁDÓK Róbert DNF
F KM1 NŐ
1 TANÁCS Gabriella Team Heavy Pedál – Szeged 02:55:47 00:36:33
2 SZEKERES Viktória KTM Team Hungary 03:07:52 00:48:38
3 HUDÁK Szilvia Merkapt Maraton Team SE 03:36:39 01:17:25
PROHÁSZKA Judit DNF
KIRÁLY Mónika DSQ
M KM1 FÉRFI
1 KARAFA Balázs Merida Maraton Team-CST 02:20:28 00:01:14
2 IBRÁNYI Attila 02:27:59 00:08:45
3 HORVÁTH Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 02:31:32 00:12:18
4 SZALAY Péter BIKE ZONE Gödöllő 02:34:40 00:15:26
5 BÖJTE Csongor Buruczki Training System SE 02:34:52 00:15:38
6 MÁTIS Barnabás Pavé Cycling Academy 02:40:13 00:20:59
7 DR. TAJDI Bence Mesterbike 575 Team 02:40:26 00:21:12
8 GUBANCSIK Péter ZKSE 02:41:57 00:22:43
9 SZABÓ Zsolt Életerő KSE 02:43:15 00:24:01
10 KATONA Norbert 02:45:27 00:26:13
11 MÁJER Balázs Merida Maraton Team-CST 02:45:44 00:26:30
12 GRÉCZI István 02:46:46 00:27:32
13 KATONA Bálint 02:51:58 00:32:44
14 HERK Imre Meditech Sport Club 03:00:40 00:41:26
15 VASS István 03:01:34 00:42:20
16 IFJ. NAGY Ferenc 03:01:45 00:42:31
17 PAP Péter 03:04:53 00:45:39
18 SVÉD Csaba Trek Team 03:06:10 00:46:56
19 KIRÁLY József 03:11:09 00:51:55
20 JOBBÁGY Csaba 03:11:47 00:52:33
21 ERŐS András Merida Maraton Team-CST 03:11:56 00:52:42
22 MAJOS Csaba 03:13:29 00:54:15
23 BEÖTHY Miklós 03:17:02 00:57:48
24 SZÉCSI Tamás Bringabanda SC 03:19:12 00:59:58
25 TAKÁCS Máté Superior MTB Team 03:19:18 01:00:04
26 VARGA Ádám 03:31:55 01:12:41
27 PRIMÁSZ Péter Merida Maraton Team-CST 03:35:20 01:16:06
28 SOMOGYI András 03:35:40 01:16:26
29 JÁSZ Dániel 03:36:19 01:17:05
30 FODOR József Életerő KSE 03:36:40 01:17:26
31 SZAKÁCS Márk 03:36:41 01:17:27
32 BEVÍZ Tamás Salgótarjáni HKE 03:40:42 01:21:28
33 VASTAG Dávid 04:00:30 01:41:16
34 KÓSA Róbert 04:00:52 01:41:38
35 BALOGH Tamás 04:06:37 01:47:23
36 FÉSŰS Gábor 04:22:55 02:03:41
37 LÓTH Gábor 04:35:44 02:16:30
SZTANKAY Bálint DNF
BÚR Zsolt Vialand Racing Team DNF
SZŰCS Tamás DNF
HAVASI Dániel DNF
F KM2 NŐ
1 IMRE Zsófia PCCC 03:17:59 00:58:45
2 HORVÁTH Ágnes Meditech Sport Club 03:59:30 01:40:16
3 KUSTÁN Mónika Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 04:40:25 02:21:11
M KM2 FÉRFI
1 DALLOS Kornél Tatanka Racing Team 02:28:00 00:08:46
2 CSÁMPA Tibor Buruczki Training System – BTS SE 02:28:46 00:09:32
3 VASTAG Szabolcs Bringabanda SC 02:28:47 00:09:33
4 KOVÁCS András Merida Maraton Team-CST 02:32:25 00:13:11
5 RÓZSAVÖLGYI Péter FRO Racing 02:32:29 00:13:15
6 VARGA István SZINGO SE 02:32:45 00:13:31
7 TÓTH Gábor Bringabanda SC 02:33:58 00:14:44
8 TAKÁCS Szabolcs Sólyom Team 02:37:26 00:18:12
9 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egyesület 02:39:00 00:19:46
10 SZABÓ Róbert Életerő KSE 02:42:35 00:23:21
11 ZSIGMONDI Zoltán Buruczki Training System – BTS SE 02:43:22 00:24:08
12 SZILÁGYI Szabolcs MASH Racing Team 02:44:05 00:24:51
13 MOLNÁR György HOTE SE 02:44:34 00:25:20
14 SOÓS Károly Sólyom Team 02:45:20 00:26:06
15 KERÉKGYÁRTÓ Norbert ZKSE 02:46:15 00:27:01
16 SZIGETI Ferenc Trek SE 02:46:33 00:27:19
17 LANDI Zoltán 02:47:42 00:28:28
18 KIS Balázs 02:49:32 00:30:18
19 KISS István BIKE ZONE Gödöllő 02:49:34 00:30:20
20 MOLNÁR Gergely Bringabanda SC 02:53:42 00:34:28
21 ZSEMBERI Zoltán Bringabanda SC 02:53:43 00:34:29
22 DR. IMRE Szabolcs 02:55:23 00:36:09
23 MRÁZ János Team Heavy Pedál – Szeged 02:55:43 00:36:29
24 KELEMEN Attila 02:55:46 00:36:32
25 DEMETER Tamás 02:57:19 00:38:05
26 OSZTERMANN László Superior Team Sopron 02:58:14 00:39:00
27 KÁLDI Tamás ZKSE 02:58:21 00:39:07
28 KISPÁL Gábor Jbike Team 02:58:39 00:39:25
29 KARAKAI Viktor Merida Maraton Team-CST 03:01:52 00:42:38
30 NYÍRI József Superior Racing Team 03:01:54 00:42:40
31 MÓDER Zoltán Evolúció Kisbér 03:02:03 00:42:49
32 NAGY Ferenc Döke Komlói Egyesülete 03:03:09 00:43:55
33 HOMONNAI Krisztián 03:03:20 00:44:06
34 ABRÁN József 03:04:48 00:45:34
35 BODA József 03:04:54 00:45:40
36 PAPP Zoltán MASH Racing Team 03:05:38 00:46:24
37 TAMÁS János Evolúció Kisbér 03:06:28 00:47:14
38 DR. BÚS László C.E.S. 03:08:20 00:49:06
39 VARGA Attila 03:08:40 00:49:26
40 VÁRKONYI Gábor Életerő KSE 03:08:56 00:49:42
41 BRACHNA Gábor Péceli TE Cseuz Ördögei 03:11:01 00:51:47
42 BUNDÁS Kornél 03:11:59 00:52:45
43 FÖLDESI Gábor Crosskovácsi SE 03:12:54 00:53:40
44 SRAM Gábor Bringabanda SC 03:14:11 00:54:57
45 SZEMERE Márton 03:15:59 00:56:45
46 VEINGARTNER Balázs Meditech Sport Club 03:16:48 00:57:34
47 ORSZÁGH Péter 03:18:09 00:58:55
48 JÓZSEF Monostori BringAjka KSE 03:19:02 00:59:48
49 VIKARTOVSZKY János Acélvakond Cycling Team 03:20:36 01:01:22
50 DR. BUVÁR István 03:21:16 01:02:02
51 BAGI Csaba 03:22:30 01:03:16
52 KARA Donat 03:23:12 01:03:58
53 PALÁSTI Zsolt 03:23:35 01:04:21
54 BOGNÁR Tibor 03:26:09 01:06:55
55 GÁL Péter 03:26:33 01:07:19
56 VINCZE Dávid Bringabanda SC 03:26:53 01:07:39
57 MÁRTON András 03:28:24 01:09:10
58 BULA Tamás 03:29:21 01:10:07
59 NÉMETH Róbert 03:39:35 01:20:21
60 NOVÁK Zoltán VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 03:42:05 01:22:51
61 KOCZIHA Zoltán FETA Racing Team 03:42:43 01:23:29
62 DR. SZABÓ Ákos 03:42:44 01:23:30
63 LOBODA Attila 03:43:27 01:24:13
64 ROSTA Gábor 03:43:59 01:24:45
65 DR. KELEMEN István 03:44:40 01:25:26
66 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör 03:52:49 01:33:35
67 KISJESZENI-JESZENSZKY Zsolt 03:59:58 01:40:44
68 TÓTH Tibor 04:04:35 01:45:21
69 KUKAI Tibor 04:10:11 01:50:57
70 PETRO Laszlo 04:23:46 02:04:32
71 PAP Zsolt 04:25:45 02:06:31
72 RÁCZ Gábor 04:36:12 02:16:58
73 SCHREINER Szabolcs 05:05:59 02:46:45
74 BINDER László Életerő KSE 05:12:01 02:52:47
MIKÓ Zsolt Hegyimazsolák Szentendre SE DNF
SZAJKÓ Zsolt DNF
GYÖRE Szabolcs DNF
BLAHUT Szabolcs Pedáldöngölők HKE DNF
MOLNÁR Richárd DNF
M KM3 FÉRFI
1 VOCK Balázs Bakony Racing Team KSE 02:35:44 00:16:30
2 BODÓCS Mihály Meditech Sport Club 02:42:46 00:23:32
3 BALOGH Lajos Sólyom Team 02:43:38 00:24:24
4 LAKATOS Péter Focus Team Hungary 02:44:37 00:25:23
5 DOLONAI György Meditech Sport Club 02:46:51 00:27:37
6 GORTVA László Green Riders 02:47:46 00:28:32
7 FELDHOFFER András Fillari Team Budaörs 02:48:11 00:28:57
8 BÖHM Lajos Focus Team Hungary 02:51:46 00:32:32
9 SZABÓ György Úttárs Sportegyesület 02:53:18 00:34:04
10 TAMÁS Tibor DVTK Cycling Team 02:55:44 00:36:30
11 TORDAI Csaba Trek SE 02:58:57 00:39:43
12 KARDOS Tibor Solarman/PJKE SE 02:59:17 00:40:03
13 FREEMAN Karl 02:59:29 00:40:15
14 TAKÁCS Gábor Salgótarjáni HKE 03:01:43 00:42:29
15 KRAJNYÁK Tibor 03:01:59 00:42:45
16 KELEMEN Imre Vialand Racing Team 03:04:38 00:45:24
17 EGEI Tamás SZINGO SE 03:05:39 00:46:25
18 NEDECZKY Csaba Merida Maraton Team-CST 03:12:26 00:53:12
19 CSÁKI Zoltán 03:12:54 00:53:40
20 GELENCSÉR Ferenc Superior Racing Team 03:14:02 00:54:48
21 KONCZ Róbert 03:15:55 00:56:41
22 VARGA Péter 03:17:54 00:58:40
23 KŐSZEGI Csaba Trek Team 03:26:38 01:07:24
24 GOMBOLAI László Vitalitás SE 03:27:03 01:07:49
25 DÓZSA György Superior MTB Team 03:28:43 01:09:29
26 KORSÓS Zoltán Életerő KSE 03:29:48 01:10:34
27 SZABÓ Imre Vegan Energy Food Team 03:32:04 01:12:50
28 KISS Tamás 03:39:34 01:20:20
29 KIRÁLY László 03:39:35 01:20:21
30 ZONKÓ Ferenc Merida Maraton Team-CST 03:40:34 01:21:20
31 KOVÁCS László Trek SE 03:44:03 01:24:49
32 NAGYISTÓK Gábor Agro-Alfa Team 03:45:07 01:25:53
33 BENEDEK Zoltán 03:51:51 01:32:37
34 MARLOK Róbert 03:52:35 01:33:21
35 JOBBÁGY András 03:59:31 01:40:17
36 KONDACS Zoltán Team Heavy Pedál – Szeged 04:04:28 01:45:14
37 DALOS István 04:09:00 01:49:46
38 KOZÁR László 04:31:29 02:12:15
39 PORPÁCZY József Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 04:40:25 02:21:11
40 LOVASZ Zoltan 05:24:22 03:05:08
LÓCZI János DNF
SZÁRAZ Zoltán C.E.S. DNF

 

XX. Bükk Hegyikerékpár Maraton Mini
Rank LastName FirstName Team Time Gap
F MU13 NŐ
1 TORDAI Sára 01:17:29 00:34:42
2 HARKÁLY Kiara 01:21:17 00:38:30
3 KISS-KULCSÁR Zsuzsanna 01:22:32 00:39:45
4 SZOÓ-KOVÁCS Vilma 01:29:46 00:46:59
5 BENEDEK Orsolya 01:44:18 01:01:31
6 SZABÓ Csepke Lilla 01:49:22 01:06:35
M MU13 FÉRFI
1 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi Bikeschool 00:42:47
2 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 00:42:57 00:00:10
3 KRÁNITZ István Tamási Bringasport 00:43:36 00:00:49
4 KOVÁCS Béla Kontent-DKSI 00:44:43 00:01:56
5 MARCZAL Marcell VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 00:44:53 00:02:06
6 HORVÁTH Bence 00:48:04 00:05:17
7 TURMANN Benjámin Tamási Bringasport 00:48:06 00:05:19
8 NAGY Előd Tamási Bringasport 00:54:51 00:12:04
9 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team 00:59:26 00:16:39
10 SZÉP Damján ZKSE 01:01:41 00:18:54
11 NAGY Levente 01:15:00 00:32:13
12 TORDAI Örs 01:32:53 00:50:06
13 MOSOLYGÓ Máté 01:40:55 00:58:08
F MU15 NŐ
1 MOLNÁR Luca Lilla 01:18:31 00:35:44
M MU15 FÉRFI
1 BALÁZS Pásztor NYÍR-MTB 00:55:07 00:12:20
2 KOVÁCS Zoltán 00:58:00 00:15:13
3 NAGY Bálint 01:03:38 00:20:51
4 DEÁK Gergely 01:05:42 00:22:55
5 MILONEÁN Jonatán Vitalitás SE 01:08:14 00:25:27
6 SZOÓ-KOVÁCS Artúr 01:09:13 00:26:26
F MU17 NŐ
1 BALI Emese Salgótarjáni HKE 00:49:07 00:06:20
2 BÁLINT Blanka MiGreen Team Visegrád 01:24:32 00:41:45
M MU17 FÉRFI
1 KIRÁLY Zétény 00:44:38 00:01:51
2 RAKOVICS Marcell 01:09:21 00:26:34
3 ZAJÁCZ László 01:11:13 00:28:26
F MF NŐ
1 GARABÁS Gizella 00:52:16 00:09:29
2 HAVASI Andrea 00:54:37 00:11:50
3 FALLER Bernadett 00:54:57 00:12:10
4 LÁSZLÓ Brigitta 00:56:07 00:13:20
5 ADÁMI Krisztina ÁkosBike Team Aszód 01:04:36 00:21:49
6 MAGYAR Szilvia 01:06:03 00:23:16
7 BÁLINT Nóra MiGreen Team Visegrád 01:18:41 00:35:54
8 DÓZSA Szilvia 01:23:04 00:40:17
9 TORDAI Edit 01:32:55 00:50:08
10 DARNYI Zsuzsanna 01:36:21 00:53:34
11 FÜLÖP Zsuzsanna 01:44:19 01:01:32
M MF FÉRFI
1 SZABO Gabor 00:43:03 00:00:16
2 TÓTH Tibor evosoft 00:45:43 00:02:56
3 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 00:46:48 00:04:01
4 KUZMA Ádám Team CoachKuzma Egyesület 00:49:01 00:06:14
5 KATÓ László Salgótarjáni HKE 00:49:25 00:06:38
6 KISS Bálint 00:53:56 00:11:09
7 FARKAS Ferenc Tamási BringaSport Egyesületre 00:54:58 00:12:11
8 PÁSZTOR Zoltán NYÍR-MTB 00:55:07 00:12:20
9 LAKATOS Szilveszter 00:56:27 00:13:40
10 SZILÁGYI Zoltán 00:57:45 00:14:58
11 CZEBA Bálint 00:59:26 00:16:39
12 SIMON Máté 00:59:26 00:16:39
13 SZVETNYIK Zoltán 01:01:11 00:18:24
14 NAGY Sándor Csaba 01:03:38 00:20:51
15 MÉSZÁROS Milán Tamási BringaSport Egyesületre 01:04:10 00:21:23
16 KISS László 01:22:32 00:39:45
17 DÓZSA Imre 01:23:01 00:40:14
18 FODOR István NAGY SE 01:44:01 01:01:14
19 SZABÓ László 01:49:23 01:06:36
F MM3 NŐ
1 FODOR-FEJES Adrian Adél Egri Triatlon Klub 00:55:37 00:12:50
2 NYÁRI Krisztina Team CoachKuzma Egyesület 01:31:04 00:48:17
M MM3 FÉRFI
1 FODOR Sándor 00:44:44 00:01:57
2 HALÁSZ Károly 00:47:37 00:04:50
3 SIMON Péter Mátra Biker SC 00:48:44 00:05:57
4 GARABÁS László 00:51:38 00:08:51
5 POLONKAI László HOTE SE 00:52:19 00:09:32
6 ALBERT Zoltán 00:55:11 00:12:24
7 TÓTH Zoltán 01:20:21 00:37:34
SÁLYI Ferenc Mátra Biker SC DNF
M MM4 FÉRFI
1 BONDÁR László NYÍR-MTB 00:54:07 00:11:20
2 BOGÁDI György 00:58:17 00:15:30
3 ANGELI Ervin 01:01:33 00:18:46
4 BODONYI Péter 01:10:07 00:27:20
XX. Bükk Hegyikerékpár Maraton – Rövid
Rank LastName FirstName Team Time Gap
M RU15 FÉRFI
1 VAS Barnabás Merida Maraton Team-CST 01:24:51 00:02:35
2 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 01:27:44 00:05:28
3 MAGYAR Balázs Crosskovácsi Bikeschool 01:32:13 00:09:57
4 VOCK András Cube-Csömör 01:32:54 00:10:38
5 IVÁN Borisz Márk ZKSE 01:33:09 00:10:53
6 PETRÓ Szabolcs Cube-Csömör 01:39:32 00:17:16
7 VARGA Márk Superior Racing Team 01:51:04 00:28:48
8 MIKÓ Zsolt Superior Racing Team 01:52:01 00:29:45
9 SZOÓ-KOVÁCS Tódor István Superior Racing Team 01:56:45 00:34:29
10 PELLE Kornél 03:01:56 01:39:40
11 ORUBÁN Krisztián 03:09:45 01:47:29
ÁDÁM Szabolcs László ZKSE DNF
F RU17 NŐ
1 BUKOVÁCZ Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 01:40:18 00:18:02
2 TÓTH-ALMÁSI Borbála Limitless Team – XCO Nagykanizsa 01:45:32 00:23:16
3 BULA Zsófia 02:07:50 00:45:34
4 BUVÁR Emese 02:53:04 01:30:48
M RU17 FÉRFI
1 TAKÁCS-VALENT Márk Cube-Csömör 01:22:16
2 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 01:23:27 00:01:11
3 FELDHOFFER Bálint Cube-Csömör 01:25:57 00:03:41
4 SZARKA Regő DVTK Cycling Team 01:28:59 00:06:43
5 BODA Márton DVTK Cycling Team 01:29:06 00:06:50
6 DEME Erik Buruczki Training System SE 01:30:53 00:08:37
7 WIMMER Máté 01:34:35 00:12:19
8 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team 01:35:29 00:13:13
9 TÓTH Dávid 01:36:44 00:14:28
10 TATÁR Márton Superior MTB Team 01:37:53 00:15:37
11 DÓZSA Zétény Superior MTB Team 01:38:43 00:16:27
12 ILLÉS Márton 01:40:16 00:18:00
13 HUNICS Balázs Superior Racing Team 01:50:31 00:28:15
14 ORUBÁN Szabolcs 01:52:46 00:30:30
15 DREISZKER Peter Alpinbike Team Endura Giant High5 01:53:41 00:31:25
16 KERÉNYI Alfréd Crosskovácsi Bikeschool 01:56:54 00:34:38
17 HORVÁTH Ádám 02:03:17 00:41:01
18 BARANYI Gábor 02:36:52 01:14:36
19 DÓZSA Imre Márk 02:45:53 01:23:37
20 HORVÁTH Dániel 02:53:36 01:31:20
CSIZMAZIA Bence Péceli TE Cseuz Ördögei DNF
F RU19 NŐ
1 BALI Sára Salgótarjáni HKE 01:38:32 00:16:16
2 BARANYA Rebeka Tatanka Racing Team 02:19:08 00:56:52
M RU19 FÉRFI
1 KORTIS Zalán Salgótarjáni HKE 01:26:05 00:03:49
2 MAROTI Dávid Tatanka Racing Team 01:29:09 00:06:53
3 ADAME Ármin Merida Maraton Team-CST 01:35:28 00:13:12
4 SÁTORI Bence Telki BikeTeam 01:44:35 00:22:19
5 MAGYAR Levente 01:57:14 00:34:58
F RF NŐ
1 PATAKI Zsóka PCCC 01:52:37 00:30:21
2 SZLOVENCSÁK Panka Mátra Biker SC 02:01:50 00:39:34
3 CSÓTI Jusztina 02:02:25 00:40:09
4 BOBULA Dalma 02:13:51 00:51:35
5 KÖDMÖN Dorottya 02:17:38 00:55:22
6 HALÁSZ Blanka 02:32:58 01:10:42
7 BOTTLIK Zsuzsanna 02:36:21 01:14:05
8 KISS Vivien 02:53:25 01:31:09
9 SZALMÁSI Ágnes 03:02:28 01:40:12
10 KUCSKÁR Kitti 03:43:23 02:21:07
M RF FÉRFI
1 SASHALMI Richárd 01:23:29 00:01:13
2 SZEDELI Krisztián Tamási Bringasport 01:27:44 00:05:28
3 CSONTÓ Ádám Buruczki Training System – BTS SE 01:28:57 00:06:41
4 WENCZ Gergő HegyiBringa SE 01:29:46 00:07:30
5 DARÁNYI Máté 01:36:15 00:13:59
6 KENESEI Benjámin 01:39:32 00:17:16
7 GÁBOR Szabó 01:41:33 00:19:17
8 SZVERCSEK Márk ROAD Kse 01:43:45 00:21:29
9 KOCZKA Tamás 01:49:22 00:27:06
10 KOVÁCS Gergely 01:51:53 00:29:37
11 MAGYAR Márk 01:52:20 00:30:04
12 GRÉBEL Szabolcs 01:52:32 00:30:16
13 MOLNÁR Péter Ózdi KE 01:55:07 00:32:51
14 SZABÓ Krisztián 01:57:19 00:35:03
15 SZOLCSÁNYI Lászlò 02:07:13 00:44:57
16 ROZGICS Zoltán Úttárs Sportegyesület 02:07:21 00:45:05
17 JUHÁSZ Róbert Úttárs Sportegyesület 02:09:03 00:46:47
18 ÁCS Tamás 02:11:42 00:49:26
19 PÁTROVICS Richárd 02:17:37 00:55:21
20 KOVÁCS Imre 02:24:21 01:02:05
21 VÁRADI András MLINKÓSOK 02:47:58 01:25:42
F RM1 NŐ
1 SZALAY-KISS Mónika BIKE ZONE Gödöllő 01:46:10 00:23:54
2 KŐSZEGI Kornélia Trek SE 01:47:13 00:24:57
3 SZIGETI Lilla 01:54:39 00:32:23
4 FEHÉR Zita 02:08:42 00:46:26
5 MAROSI Eszter ZKSE 02:27:57 01:05:41
6 ALMÁDI Judit 02:36:56 01:14:40
7 RIGÓ Anita Cube-Csömör 02:39:19 01:17:03
8 BÁTKI Mónika Életerő KSE 02:49:05 01:26:49
9 KORMOS Judit Renáta 03:00:59 01:38:43
M RM1 FÉRFI
1 SZEGEDI Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 01:23:28 00:01:12
2 RÁCZ Gergely Hegyimazsolák Szentendre SE 01:23:33 00:01:17
3 HORVÁTH Tamás Bakony Racing Team 01:25:13 00:02:57
4 SALGA Ákos Trek SE 01:27:48 00:05:32
5 CZENKI Tamás ZKSE 01:29:53 00:07:37
6 BALÁZS Viktor 01:29:54 00:07:38
7 BÁLINT József Salgótarjáni HKE 01:30:36 00:08:20
8 GERGÁCZ Péter KTM Team Hungary 01:30:52 00:08:36
9 SIMONYI András Trek Team 01:30:52 00:08:36
10 TÓTH Máté Bringabanda SC 01:33:17 00:11:01
11 BERECZ Péter 01:34:37 00:12:21
12 SOLYMOSI Gábor 01:35:29 00:13:13
13 PÁLMAI Zsolt ZKSE 01:36:19 00:14:03
14 BERTA Rajmund HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 01:38:23 00:16:07
15 MAYER Gábor BIKE ZONE Gödöllő 01:39:02 00:16:46
16 OLÁH Zoltán 01:41:00 00:18:44
17 TAKÁCS Zoltán Merida Maraton Team-CST 01:42:05 00:19:49
18 DEÁK Dániel 01:43:51 00:21:35
19 BARTHA Gábor 01:44:44 00:22:28
20 TÓTH Balázs Kanizsa HKSE 01:45:24 00:23:08
21 MIKUSKA Tamás Superior MTB Team 01:46:03 00:23:47
22 RAFFAI Pál ÁkosBike Team Aszód 01:46:52 00:24:36
23 SIMONYI Csaba 01:47:05 00:24:49
24 SZÉKELY Viktor 01:48:40 00:26:24
25 BORSI Tamás Ózdi KE 01:49:26 00:27:10
26 NAGY Gábor 01:52:15 00:29:59
27 ÁDÁM István 01:52:17 00:30:01
28 HUGYECZ Attila 01:54:44 00:32:28
29 KUKK László 01:54:47 00:32:31
30 DOSZEV Gábor Bringabanda SC 01:57:22 00:35:06
31 NÁBRÁDI Gergő 01:57:45 00:35:29
32 HORVÁTH Ádám Salgótarjáni HKE 01:58:31 00:36:15
33 HARGITAI Zoltán 01:59:57 00:37:41
34 HAVANECZ Márk 02:00:53 00:38:37
35 JANDA Zsolt Cube-Csömör 02:01:44 00:39:28
36 KISS Szabolcs 02:07:18 00:45:02
37 CSIKÁSZ Gergely 02:09:37 00:47:21
38 BÓTA Tamás 02:11:37 00:49:21
39 KELEMEN Krisztián MASH Racing Team 02:11:40 00:49:24
40 MAJOROS Dániel 02:12:26 00:50:10
41 GÓR Szabolcs 02:14:12 00:51:56
42 MRKVA Tamás 02:15:35 00:53:19
43 VARGA Viktor 02:15:51 00:53:35
44 GYŰRŰ Tamás 02:27:35 01:05:19
45 MARÓTI Bence 02:30:59 01:08:43
46 ALMÁDI László 02:41:11 01:18:55
47 MATUS Tamás 02:45:14 01:22:58
48 KRISZTIÁN Gergő 02:47:14 01:24:58
49 JUHÁSZ Ákos ÁkosBike Team Aszód 02:51:08 01:28:52
50 KOVÁCS Tamás 02:55:43 01:33:27
51 GULYÁS Zoltán 03:01:38 01:39:22
52 SZABÓ György 03:01:38 01:39:22
53 BARCSA Máté 03:02:36 01:40:20
54 KUCSKÁR János 03:43:24 02:21:08
F RM2 NŐ
1 PÓSA Bianka 02:00:13 00:37:57
2 DR. WINDISCH Mária FESTO-AM SE 02:00:26 00:38:10
3 GOLDOVÁNYI Krisztina Péceli TE Cseuz Ördögei 02:06:19 00:44:03
4 HAVASI Annamária 02:07:23 00:45:07
5 WAGNER Viktória Merida Maraton Team-CST 02:07:40 00:45:24
6 HÁMORI Judit 02:29:07 01:06:51
7 BARÓCSI Ildikó 02:30:18 01:08:02
8 KORSÓSNÉ HŐDÖR Katalin Életerő KSE 02:53:02 01:30:46
9 SZABÓ Zita 03:34:01 02:11:45
M RM2 FÉRFI
1 VÁRHIDI Zoltán Merida Maraton Team-CST 01:23:33 00:01:17
2 ADORJÁN Bence Superior MTB Team 01:23:53 00:01:37
3 FEKETE Zsolt 01:24:51 00:02:35
4 SPECZIÁR Viktor Kőbánya Cycling Team 01:25:50 00:03:34
5 KŐSZEGI Krisztián Trek SE 01:25:56 00:03:40
6 KOVÁCS Győző 01:26:48 00:04:32
7 PAÁR Vilmos ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy 01:27:47 00:05:31
8 DEMETER Zoltán Merida Maraton Team-CST 01:27:47 00:05:31
9 DERVALICS Gábor ZKSE 01:27:47 00:05:31
10 LACZKO András ÁkosBike Team Aszód 01:28:53 00:06:37
11 PÁSZTOR László Trek SE 01:29:52 00:07:36
12 MÉHÉSZ Tamás Merida Maraton Team-CST 01:29:55 00:07:39
13 GALAJDA Péter Coffeeride 01:30:47 00:08:31
14 SZASZKÓ Gergő EGER MTB 01:32:38 00:10:22
15 SZŰCS Miklós 01:33:22 00:11:06
16 KOVÁCS Zoltán 01:34:13 00:11:57
17 ADAME László Merida Maraton Team-CST 01:35:26 00:13:10
18 HORVÁTH Szabolcs ZKSE 01:35:27 00:13:11
19 KÖMÖZ Róbert Roprint Racing Team 01:36:22 00:14:06
20 FILÓ András Mesterbike 575 Team 01:36:59 00:14:43
21 HORVÁTH Zoltán 01:37:18 00:15:02
22 LADVENICZA Tamás BIKE ZONE Gödöllő 01:37:18 00:15:02
23 SZAJLAI Gáspár Péter HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 01:37:48 00:15:32
24 CZÉRE Krisztián ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy 01:39:02 00:16:46
25 RAJI Ferenc 01:39:29 00:17:13
26 ANDRUSCH István PCCC 01:40:57 00:18:41
27 HERKE Tamas 01:40:58 00:18:42
28 GLÓZER Áron Buruczki Training System SE 01:42:51 00:20:35
29 WIMMER Norbert 01:43:52 00:21:36
30 VÖDRÖS Gergely Merida Maraton Team-CST 01:44:41 00:22:25
31 TÓTH Tamás Mátra Biker SC 01:44:53 00:22:37
32 KISS Gábor Ózdi KE 01:45:10 00:22:54
33 JUHÁSZ Imre Merida Maraton Team-CST 01:45:10 00:22:54
34 KIMMEL János 01:45:34 00:23:18
35 SÁRI Tamás 01:46:41 00:24:25
36 TÖMÖRDI Zsolt Soproni Kerékpár Club 01:47:29 00:25:13
37 KEREK Róbert Mátra Biker SC 01:47:57 00:25:41
38 CSÉPÁNYI Péter Ózdi KE 01:47:59 00:25:43
39 PAP Mihály 01:50:35 00:28:19
40 SÁRVÁRI János 01:51:43 00:29:27
41 KIS Péter 01:51:52 00:29:36
42 MICZKÓ János 01:52:30 00:30:14
43 HORVÁTH Tibor Merida Maraton Team-CST 01:52:33 00:30:17
44 GÁSPÁR András 01:53:35 00:31:19
45 SZRENKÓ Zoltán 01:54:43 00:32:27
46 KISS Dániel 01:57:04 00:34:48
47 ANTAL Tamás 01:57:05 00:34:49
48 MOLNÁR András 01:57:12 00:34:56
49 ADAMKÓ Gergely 01:58:36 00:36:20
50 SZABÓ Tamás Úttárs Sportegyesület 01:59:21 00:37:05
51 BAKOS János 01:59:37 00:37:21
52 GIRUS Miklós 02:00:13 00:37:57
53 CZAKÓ Csaba 02:00:21 00:38:05
54 HÁMORI Kornél Úttárs Sportegyesület 02:00:23 00:38:07
55 TÖRÖK Csaba Ózdi KE 02:00:33 00:38:17
56 JUHÁSZ Zsolt EGER MTB 02:01:32 00:39:16
57 PINCZE Gábor PCCC 02:01:49 00:39:33
58 KIRÁLY Ákos 02:02:50 00:40:34
59 SZŐKE Tamás 02:02:51 00:40:35
60 CSORBA János 02:03:08 00:40:52
61 NAGY Attila 02:03:20 00:41:04
62 HORVÁTH Zsolt 02:03:54 00:41:38
63 FOGARASI József 02:04:09 00:41:53
64 ERDÉLYI Gábor 02:04:12 00:41:56
65 HEGYMEGI Márk 02:05:06 00:42:50
66 HAGYMÁSI Tamás 02:05:25 00:43:09
67 ÁGOSTON Gergely 02:05:25 00:43:09
68 WOLSKY Norbert 02:05:35 00:43:19
69 HÁZY Attila 02:06:38 00:44:22
70 SÁTORI Szabolcs 02:07:12 00:44:56
71 PÉCSI Péter 02:07:16 00:45:00
72 FEHÉR Viktor 02:07:31 00:45:15
73 PLASZKÓ Roland 02:08:05 00:45:49
74 KEPPLER Miklós Norbert 02:08:43 00:46:27
75 FEHÉR Attila 02:09:25 00:47:09
76 KOVÁCS Attila 02:10:15 00:47:59
77 BARKÓCZI Balázs 02:11:03 00:48:47
78 TARI László 02:12:59 00:50:43
79 FANCSALSZKI István 02:13:48 00:51:32
80 SALGÓVÁRI István Superior MTB Team 02:13:57 00:51:41
81 FETTER Zsolt PCCC 02:14:15 00:51:59
82 CZAKÓ Péter Jbike Team 02:14:42 00:52:26
83 KOCZKA László 02:15:30 00:53:14
84 TAMÁS Szép 02:17:01 00:54:45
85 HIDAS Gergely PCCC 02:17:22 00:55:06
86 MILONEÁN Attila Vitalitás SE 02:18:57 00:56:41
87 RÁDULY Csaba 02:20:25 00:58:09
88 BALÁZS Kornél 02:22:48 01:00:32
89 PESTHY Péter 02:23:19 01:01:03
90 KEMÉNYFI Zoltán 02:24:45 01:02:29
91 BERECZKI István 02:26:32 01:04:16
92 OLÀH Zoltàn Green Riders 02:28:39 01:06:23
93 FÓNAGY Gábor 02:29:41 01:07:25
94 NAGY Zoltán Sándor 02:30:19 01:08:03
95 ÚJFALUSI György 02:31:31 01:09:15
96 FARKAS Péter 02:33:41 01:11:25
97 BARANYI Pál 02:36:51 01:14:35
98 GUBCSÓ László 02:39:29 01:17:13
99 GYARMATHY Tamás 02:45:53 01:23:37
100 MAYERHOFFER Péter 02:46:27 01:24:11
101 KORUBSZKY Zoltán 02:52:25 01:30:09
102 KASKÓ Tamás 02:52:26 01:30:10
103 TORHÁNY Erik 03:06:51 01:44:35
104 ORUBÁN Zoltán 03:09:46 01:47:30
105 PINCZÉS Sándor 03:12:11 01:49:55
106 MOLNÁR Tibor 03:12:56 01:50:40
107 FÁCZÁN Csaba 03:13:54 01:51:38
108 ALBRECHT Krisztián 03:33:16 02:11:00
109 STEVENS M Roland 03:33:19 02:11:03
MÜLLER Antal MiGreen Team Visegrád DNF
F RM3 NŐ
1 VARGA Anita 01:53:29 00:31:13
2 SZOLCSÀNYI Enikő 02:08:01 00:45:45
3 NAGY Ágnes EGER MTB 02:30:57 01:08:41
4 HEVESI Kata 02:56:16 01:34:00
M RM3 FÉRFI
1 ÓDOR János KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SE 01:32:38 00:10:22
2 PAPP Misi 01:40:24 00:18:08
3 BENCZ Zoltán Footstrong SE 01:41:13 00:18:57
4 BELME Lajos Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa 01:43:29 00:21:13
5 KISGERGELY György FASTER HARDER SCOOTER 01:43:50 00:21:34
6 KAKUK Simon 01:52:42 00:30:26
7 SZÍVÓS János Jbike Team 01:55:19 00:33:03
8 SELMECZI Imre 01:55:55 00:33:39
9 KIS László 01:56:48 00:34:32
10 CSÁNYI László FESTO-AM SE 02:00:25 00:38:09
11 GYERGYÁDES Zoltán 02:01:58 00:39:42
12 LAKATOS Ede Ózdi KE 02:02:56 00:40:40
13 GIRITI Sándor ÁkosBike Team Aszód 02:03:10 00:40:54
14 KÓKAI Gábor GIANT Gyömrő 02:07:47 00:45:31
15 ZAKKAR Sándor 02:08:56 00:46:40
16 NAGY Tamás 02:10:27 00:48:11
17 PÁTROVICS Richárd 02:13:32 00:51:16
18 SZABÓ Gábor 02:14:32 00:52:16
19 BERECZKY Gáspár 02:16:40 00:54:24
20 MAGYAR Tamás 02:18:27 00:56:11
21 SZALISZNYÓ Róbert EGER MTB 02:29:11 01:06:55
22 SZVERCSEK Zsolt ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy 02:35:15 01:12:59
23 LÁSZLÓ Hidasi Crosskovácsi SE 02:35:29 01:13:13
24 SZEMÁN János 02:39:28 01:17:12
25 PELLE Péter 03:01:55 01:39:39
F RM4 NŐ
1 DR. CZIBÓK Csilla 02:23:04 01:00:48
2 KARCSAI IMRÉNÉ Anna MLINKÓSOK 02:54:16 01:32:00
M RM4 FÉRFI
1 RAKOVICS Vilmos Vuelta Sportegyesület 01:42:04 00:19:48
2 JANKÓ Tamás 01:43:26 00:21:10
3 TÓTH Árpád Bike4life 01:48:12 00:25:56
4 KÁRMÁN József Trek Team 01:50:27 00:28:11
5 SZALONTAY András Merida Maraton Team-CST 01:54:42 00:32:26
6 KOCSI Sándor   Nagykáta 01:55:41 00:33:25
7 DR. SZAKÁCS Zoltán 02:03:07 00:40:51
8 HALÁSZ Ferenc 02:03:22 00:41:06
9 TÓTH István SILVER KAJAK 02:05:08 00:42:52
10 SZIGETI Ferenc 02:07:17 00:45:01
11 MOLNÁR Ferenc 02:23:28 01:01:12
12 PAP Gyula 02:32:18 01:10:02
13 VARGYAI József 02:37:00 01:14:44
14 KOÓS Dezső Decathlon Mátéhegyi Bike Team Borsodnádasd 02:37:24 01:15:08
15 GYEPESI Gyorgy 02:37:52 01:15:36
XX. Bükk Hegyikerékpár Maraton – Pedelec
Rank LastName FirstName Team Time Gap
M PM1 FÉRFI
1 ZOLTÁN Tóth 02:09:14 00:25:53
2 VARGA Dániel Botond 02:24:43 00:41:22
M PM2 FÉRFI
1 VARGA Balázs 02:24:44 00:41:23
2 VARGA Tamás 03:00:21 01:17:00
M PM3 FÉRFI
1 KONKOLY András 01:43:21
2 KAZI György 01:57:50 00:14:29
3 MOLNÁR László TSSE 02:31:09 00:47:48
F P+ NŐ
1 GIRITI Sándorné Ági ÁkosBike Team Aszód 02:27:20 00:49:42
M P+M2 FÉRFI
1 TÓTH Attila Zoltán KTM Team Hungary 01:37:38
2 IMRE Adamek 01:40:32 00:02:54
3 GRILLMAYER Gábor 01:42:42 00:05:04
4 OLAJOS Attila FRO Racing 01:58:28 00:20:50
5 ÁDÁM Kasos 02:06:18 00:28:40
6 JÄGER József 02:12:00 00:34:22
'Fel a tetejéhez' gomb