2024sze01májEgész napX. SZEKSZÁRD GPMKSZ Liga Kupa 4. fordulóSzekszárdSzakágOrszágútKategóriaMKSZ AkkreditáltSorozatMKSZ Liga Kupa

Helyszín

Szekszárd

7100 Szekszárd, Sport u. 2/a

Navigáció

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Kör Idő
 U15
1 363 Bokán Simon Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 11 00:58:32
2 352 Lippai Áron Szegedi Kerékpáros Sport Club 11 00:58:33
3 368 MATUSIJEVIĆ Uroš Crvena zvezda – Beograd 11 00:58:33
4 356 DUBRAVAC Marko BK Sokol-Cestorad 11 00:58:33
5 382 Samuel Oliver CK Olympik Trnava 11 00:58:34
6 349 Pelikán Bendegúz Crosskovácsi SKE 11 00:58:34
7 370 MILOSAVLJEVIĆ Jovan Partizan – Beograd 11 00:58:34
8 375 MATIĆ Vuk Crvena zvezda – Beograd 11 00:58:34
9 350 Köröm Szilárd Szegedi Kerékpáros Sport Club 11 00:58:34
10 346 Mármarosi Marcell Szekszárdi Sportközpont 11 00:58:35
11 365 Szabó Gergő Aspin Cycling Team 11 00:58:35
12 371 PAVLOVIĆ Petar Policajac – Beograd 11 00:58:35
13 357 Steiner Bence Superior Racing Team 11 00:58:35
14 385 Boledovič Juraj CK Olympik Trnava 11 00:58:36
15 361 Bokán Samu Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 11 00:58:36
16 359 Szabó-Dékány Benett Lotus Team 11 00:58:41
17 390 Fazekas Levente Superior Racing Team 11 00:59:03
18 379 Kiniarz Kristóf KSI.SE 11 01:00:46
19 351 Lázár Olivér Szegedi Kerékpáros Sport Club 11 01:00:48
20 353 Fehér Lóránt Szegedi Kerékpáros Sport Club 10 00:56:29
21 358 Hegyháti Ákos Lotus Team 10 00:56:29
22 366 Bak Levente Ferencvárosi Torna Club 9 00:58:02
DNF 377 Paár Borisz KSI.SE 4 DNF
DNF 360 Somogyi Balázs Lotus Team 4 DNF
DNF 347 Rádi Noel Szekszárdi Sportközpont 4 DNF
DNF 355 Forster-Ungvári Ákos Szegedi Kerékpáros Sport Club 4 DNF
DNF 381 Tóth Krisztián Áron KSI.SE 3 DNF
 Hobbi nő
1 122 Kocsis Ágnes SzegediKerékpárosSportClub 6 00:32:19
2 120 Novotny Gréta Mária SzekszárdiSzabadidősKerékpárosEgyesület 6 00:32:20
3 127 Hegyháti Gréta LotusTeam 6 00:32:52
 Hobbi férfi
1 437 Kovács Krisztián SzekszárdiKerékpárosSE 12 00:58:57
2 447 Nagy Tamás László GreenRidersCyclingTeam 12 00:58:58
3 434 Klemen Csaba SzekszárdiKerékpárosSE 12 01:01:13
4 248 Metzger Gábor SzekszárdiKerékpárosSE 12 01:01:15
5 440 Erb Zsolt Fit-BoysProSE 12 01:01:15
6 443 Gulyás Tamás SólyomTeamSE 11 00:58:33
7 436 Csizmadia József SzekszárdiKerékpárosSE 11 00:58:35
8 345 Lenti Zsolt Lotus Team 11 00:58:36
9 446 Szalai Zoltán 11 00:59:04
10 444 Fejér Zsolt GreenRidersCyclingTeam 10 00:58:22
 WU19
1 309 Mudra Málna Green Riders Cycling Team 12 00:59:03
2 305 ZADRO Lucija BK Sokol-Cestorad 11 00:58:19
3 304 Csőgör Brigitta Ferencvárosi Torna Club 11 00:58:34
4 301 Julija Tompa KK TBP Lenart. 11 00:59:04
5 306 Lenti Enid Lotus Team 11 01:01:44
6 302 Dobronay Dorottya Szegedi Kerékpáros Sport Club 10 00:58:01
DNF 308 Tóth-Milei Iringó Hanga KSI.SE 1 DNF
 U13
1 45 Mármarosi Manuel Szekszárdi Sportközpont 6 00:32:26
2 64 Csetneky Vilmos Szegedi Kerékpáros Sport Club 6 00:32:31
3 70 Szentes Gábor Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 6 00:34:35
4 58 Kondráth Máté Szegedi Kerékpáros Sport Club 6 00:35:11
5 47 Horváth Magor Bakony Bike KE. 6 00:35:38
6 65 VUKOJA Marko BK Bosut 6 00:35:58
 WU15
1 606 Mečírová Katarína CK Olympik Trnava 6 00:32:19
2 604 VELIČKOVIĆ Nina Partizan – Beograd 6 00:32:19
3 607 Tóblová Miroslava CK Olympik Trnava 6 00:32:26
4 605 PEJČIĆ Jelisaveta Partizan – Beograd 6 00:32:28
5 603 Babics Zita Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 6 00:32:57
6 602 Horváth Dorka Hírös ESC 6 00:36:01
 WU17
1 707 Pákolicz Gréta Lotus Team 6 00:32:06
2 712 Sobotová Michaela CK Olympik Trnava 6 00:32:06
3 704 Mármarosi Alexa Szekszárdi Sportközpont 6 00:32:07
4 808 Lambert Luca Superioir Racing Team 6 00:32:08
5 708 Benedek Virág Mozdulj Multisport Egyesület 6 00:32:09
6 705 ILIČIĆ Iva BK Sokol-Cestorad 6 00:32:12
7 702 Rebeka Gonza KK TBP Lenart. 6 00:32:19
8 706 Szép Anna Lotus Team 6 00:32:26
9 710 Kelemen Liza KSI.SE 6 00:32:29
10 182 Rein-Keresztes Réka DSI Cycling Team 6 00:32:48
11 709 Tarcsai Boglárka Sarolt Aspin Cycling Team 6 00:33:27
12 701 Maja Daks KK TBP Lenart. 6 00:33:43
13 703 Veronika Tompa KK TBP Lenart. 6 00:36:02
 U19
1 141 Baksay Dániel Kőbánya T.C. 32 02:22:43
2 138 Gergely Koppány Máté Clube-Csömör 32 02:23:21
3 160 Illés Balázs KSI.SE 32 02:23:22
4 71 NIKAČEVIĆ Rastko Crvena zvezda – Beograd 32 02:23:24
5 150 Gal Kaučič KK TBP Lenart 32 02:24:04
6 145 Nánásy Máté K3 SE 32 02:24:05
7 137 Varga Márk Clube-Csömör 32 02:24:38
8 167 György-Porst Zente Pilis KSI.SE 32 02:25:19
9 168 Parrag Máté Green Riders Cycling Team 31 02:25:35
10 192 Hajnal Botond Acélvakond Cycling Team 31 02:25:35
DNF 151 Marcel Krajnc KK TBP Lenart 26 DNF
DNF 158 Dús Ádám Levente Hírös ESC 20 DNF
DNF 149 Tadej Gjura Meke KK TBP Lenart 19 DNF
DNF 155 Horváth Márk Levente Lotus Team 18 DNF
DNF 152 Slaviša Ivanović Bijeljina Cycling Team – BNCT 17 DNF
DNF 162 Kurunczi Zoltán Gábor KSI.SE 7 DNF
DNF 711 Rein-Keresztes Zente DSI Cycling Team 5 DNF
DNF 185 Ďurko Dávid CK Olympik Trnava 3 DNF
 Master1
1 113 Kutács Zsolt Acélvakond Cycling Team 32 02:22:46
2 88 Horváth Tamás Szegedi Kerékpáros Sport Club 32 02:23:22
3 114 Apró Csaba Acélvakond Cycling Team 32 02:23:22
4 115 Dobi Dániel Acélvakond Cycling Team 32 02:23:22
5 117 Baglyos Sándor Acélvakond Cycling Team 32 02:23:24
6 102 Juhász Péter Szekszárdi Kerékpáros SE. 32 02:24:07
7 103 Soós Gergely Szekszárdi Kerékpáros SE. 32 02:25:19
8 86 Bakos László Szegedi Kerékpáros Sport Club 32 02:25:40
9 108 Vörös Gergely Fit-Boys Pro KSE 31 02:26:02
DNF 90 Topán Máté Szekszárdi Kerékpáros SE. 25 DNF
DNF 112 Gajer András Green Riders Cycling Team 20 DNF
DNF 119 Nagy Zsolt Ride4Life 18 DNF
 Elit
1 2 Solymosi Márton Karcag Cycling 32 02:20:57
2 26 Orosz Gergő Epronex- Hungary Cycling team 32 02:21:43
3 23 Ševečka Tomáš CK Olympik Trnava 32 02:21:43
4 10 Kárpáti Bálint Karcag Cycling 32 02:21:43
5 16 Popovics Gergely Green Riders Cycling Team 32 02:21:43
6 41 Shyman Roy Lotus Team 32 02:21:44
7 22 Žilka Filip CK Olympik Trnava 32 02:21:59
8 1 Filutás Viktor Karcag Cycling 32 02:22:20
9 27 Gönczy Gergő Epronex- Hungary Cycling team 32 02:22:20
10 28 Árvai Kristóf Epronex- Hungary Cycling team 32 02:22:21
11 40 Fagerström Ludwig Lotus Team 32 02:22:22
12 20 Hlavathy Benedek Green Riders Cycling Team 32 02:22:24
13 37 Mindszenti Ákos Lotus Team 32 02:22:24
14 6 Móré-Gosselin Olivier Karcag Cycling 32 02:22:25
15 31 Szöllőssy Ádám Epronex- Hungary Cycling team 32 02:22:26
16 35 Takács Péter Lotus Team 32 02:22:28
17 4 Nagy Bendegúz Mátyás Karcag Cycling 32 02:22:31
18 21 Válint Attila Green Riders Cycling Team 32 02:23:05
19 8 Túri Dániel Karcag Cycling 31 02:23:21
DNF 15 Panágl Henrik KSI.SE 23 DNF
DNF 3 Ferencz Soma Superior Racing Team 22 DNF
DNF 24 Barta Balázs Lotus Team 17 DNF
DNF 9 Oláh Zsombor Karcag Cycling 8 DNF
DNF 25 Nagy Máté Szegedi Kerékpáros Sport Club 7 DNF
DNF 29 Vojnic Hajdú Dániel Szegedi Kerékpáros Sport Club 7 DNF
DNF 33 Ágoston Dániel Szekszárdi Kerékpáros SE. 7 DNF
 WElit
1 804 Farkas Janka Team Cookina Arbö Askö Graz 18 01:25:11
2 806 Borissza Johanna Green Riders Cycling Team 18 01:25:11
3 803 Kutasy Kamilla Szekszárdi Kerékpáros SE. 18 01:25:12
4 810 Punk Adrienn Joyride 18 01:25:15
5 807 Mohai Dóra Green Riders Cycling Team 18 01:25:16
6 805 Szögi Anfissza Grácia KSI.SE 18 01:26:38
DNF 809 Szekeres Tamara Acélvakond Cycling Team 4 DNF
DNF 801 Jovanovic Krisztina BK Elite- Novi Sad 4 DNF
 Master3
1 426 Balás Attila Fit-boys Pro 18 01:24:32
2 418 Steig Gábor Szekszárdi Kerékpáros SE. 18 01:25:10
3 419 BENELI Elio BK Sokol-Cestorad 18 01:25:11
4 427 Vörös Ferenc Fit-boys Pro 18 01:25:12
5 422 ŽIVKOVIĆ Nenad BK Sokol-Cestorad 18 01:25:15
6 417 Bognár Zsolt Szekszárdi Kerékpáros SE. 18 01:25:17
7 414 Horváth Zoltán Bakony Bike K.E. 18 01:25:21
8 435 Kajtár Tibor Lajos Mozdulj Multisport Egyesület 16 01:27:05
9 413 Mecanin Milan BK Elite- Novi Sad 16 01:27:13
10 425 Déri Miklós Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 16 01:28:52
DNF 200 Bíró Zoltán Szekszárdi Szabadidős KE. 16 DNF
DNF 412 Puskas Dura (Djura) 4 DNF
DNF 421 Kisdobranski Milivoj Vojvodina Novi Sad 4 DNF
 U17
1 335 Horváth Máté KSI.SE 18 01:23:59
2 317 Posta Zsombor Szegedi Kerékpáros Sport Club 18 01:24:09
3 312 Tomaž Gonza KK TBP Lenart 18 01:24:09
4 320 Szabó Máté Szekszárdi Kerékpáros SE. 18 01:24:10
5 311 Bók Olivér Superior Racing Team 18 01:24:10
6 319 Vujkovic Lamic Nikola Spartak Subotica 18 01:24:10
7 323 Galicz Benedek Lotus Team 18 01:24:10
8 326 Tóth Kevin Lotus Team 18 01:24:11
9 325 Sörös Ábel Lotus Team 18 01:24:11
10 334 MATIĆ Lav Crvena zvezda – Beograd 18 01:24:13
11 324 Hajdók Kristóf Lotus Team 18 01:24:15
12 318 Trisic Vuk Spartak Subotica 18 01:24:19
13 313 Tulok-Darida Simon Szekszárdi Sportközpont 18 01:25:39
14 344 Csizmazia Áron Acélvakond Cycling Team 17 01:23:37
15 343 Erős Barnabás KSI.SE 16 01:26:01
16 314 Horváth Benedek Szegedi Kerékpáros Sport Club 16 01:26:05
17 321 BONIĆ Gabrijel BK Sokol-Cestorad 16 01:26:06
18 330 Cser Dániel Mozdulj Multisport Egyesület 16 01:26:07
19 315 Lázár Viktor Szegedi Kerékpáros Sport Club 16 01:26:13
20 331 Rocskay Richárd Ferencvárosi Torna Club 16 01:28:19
DNF 340 Beregszászi Balázs KSI.SE 8 DNF
DNF 339 Márkus András KSI.SE 8 DNF
 Master2
1 218 Kőmíves Károly Zsolt Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 18 01:24:09
2 217 Bulin Balázs Szekszárdi Kerékpáros SE. 18 01:24:11
3 238 Egervári Gergely Acélvakond Cycling Team 18 01:24:11
4 228 dr. Kovács Kristóf Kőbánya Cycling Team 18 01:24:13
5 226 Skoff Gábor Mozdulj Multisport Egyesület 18 01:24:17
6 212 Márkus János Joyride 18 01:24:17
7 213 Sághy Zoltán Zengő Cycling Team 18 01:26:05
8 232 Rózsavölgyi Péter Fro Racing Team 17 01:19:37
9 211 Milorad Menjić `Bijeljina Cycling Team“ – BNCT` 16 01:26:04

Versenyinformáció

Versenyközpont:

Szekszárd, Sport u. 2/A (Elter Világítás) 

Rendező:

Szekszárdi Kerékpáros S. E. Tel.: 0620-4550817 (Steig Gábor), e-mail: szekszardikse@gmail.com

Főszervező: Szabó Barbara (szabbarbi46@gmail.com) Tel.: 0630-4645052

Versenyigazgató: Kovács Viktor (0630-4803170)

Korcsoportok (csak MKSZ licenccel rendelkezők!):

Fiú/Férfi: U13, U15, U17, U19, Elit/U23, Master1-2-3

Leány/Nő: WU15, WU17, WU19, WElit/U23

Továbbá ezen kívül Hobbi (16 év felettieknek) kerékpárosoknak is lesz futam: ebben a kategóriában nem indulhat, aki a 2024. évben MKSZ licencet váltott ki! (Itt is külön értékeljük a nőket, de csak abban az esetben, ha minimum 3 női nevező van.) 

Nevezés:

Kizárólag előnevezéssel a szekszardikse@gmail.com e-mail címre megküldve a versenyző Nevét, Korcsoportját, Születési dátumát, UCI ID számát és Csapata nevét.

Határidő: 2024. április 25. (csütörtök), 17.00 óra.

A rajtszámok átvétele: a verseny napján 8:30 és 10:30 óra között!

Nevezési díj:

Felnőtteknek és a Hobbi kategóriának 9 500 Ft/fő, utánpótlás igazoltaknak 6 500 Ft/fő! A nevezési díjat a fent jelzett nevezési határidőig a Szekszárdi Kerékpáros S. E. nevére, a 71800037-13305628 számlaszámra kell átutalni!

Pálya:

A versenyt -, ami egy 3.2 km-es körpályán kerül lebonyolításra – az nyeri, aki az előírt táv végén elsőként halad át a célvonalon. Az eredményeket célfotóval és chipes méréssel állapítjuk meg! A körpálya (balos kör) útvonala: Sport u. – Keselyűsi út – Damjanich u. – Mátyás király u. – Sport u.

Program, versenytávok és indulási sorrend:

2024. május 1., 08:30 óra és 10:30 óra között rajtszám átvétel a versenyközpontban.

09:20 órakor Technikai értekezlet a Versenyközpontban

10:00 órától az alábbiak szerinti rajtok:

Rajtidőpont Kategória Versenytáv Limit idő
10:00 óra

10:01 óra

U15, Hobbi ffi és WU19

U13, WU15 és WU17 és Hobbi nő

12 kör (38 km)

6 kör (19 km)

lekörözés

lekörözés

11:30 óra

11:31 óra

U19 és Master1

Elit/U23

32 kör (102 km)

32 kör (102 km)

technikai értekezleten elhangzottak szerint
14: 10 óra

14:11 óra

WElit/U23 és Master3

U17, Master2

18 kör (58 km)

18 kör (58 km)

technikai értekezleten

elhangzottak szerint

Eredményhirdetés 16:00 órakor a versenyközpontnál.

Díjazás:

A 2024. évi Országúti Liga Kupa szabályzata szerinti érem, kupa és pénzdíjazás.

Általános versenyszabályok:

  • – A verseny alatt teljes út zár lesz, de a szervezők utasításait minden induló köteles betartani.
  • – Az esetleges versenybalesetekért és a versenykiírás be nem tartásából, illetve egészségügyi okokból bekövetkezett balesetekért, sérülésekért a rendező semmiféle felelősséget nem vállal, kártérítésre nem kötelezhető.
  • – Az utánpótlás korosztályokban az MKSZ áttételszabályzata az érvényes. (U13, U15 és WU15: 6.7m, U17 és WU17: 7.65 m).
  • – A célterület közelében csak az éppen versenyben lévők kerékpározhatnak. Tilos a célvonalon kerékpárral áthaladni azoknak, akik nincsenek versenyben!
  • – Az eredményhirdetésről való távolmaradást csak különleges indokkal (pl. rosszullét) fogadjuk el, amit a szervezők felé jelezni kell. Ennek elmaradása, vagy indokolatlan távolmaradás esetén a versenyző nem kapja meg a díját!
  • – Minden itt nem szabályozott kérdésben az MKSZ és az UCI szabályai az irányadóak.
  • – Fontos kiegészítés: További információ a futamok rajtjánál, illetve az egyesület hivatalos weboldalán, a https://szekszardikse-hu.webnode.hu/ oldalon, ahol a versenyt megelőző nap bármi változást, módosítást is közzétehetünk, hiszen a rendező – különleges körülmények esetén – fenntartja a jogot a programváltozásra – pl. futamok további összevonására!
  • – Extrém nevezői létszám esetén a szervező korlátozhatja az indulói létszámot, azaz még a nevezési határidő lejárta előtt lezárhatja a nevezést! (pl. a körpályán egyidőben 120 versenyzőnél több nem lehet).
  • – A legközelebbi kórház: Tolna Megyei Balassa János Kórház – Szekszárd, Béri Balogh Ádám u. 5-7. Tel: 0674-501-500
'Fel a tetejéhez' gomb