2021szo10júlEgész napKiemeltVisegrád 4 KerékpárversenyMagyarországSzakágOrszágútKategóriaUCI 1.2

Helyszín

Magyarország

Rajtlisták, eredmények

Rank BIB Name Country Team Time
1 19 SCHLEGEL Michal CZE ELKOV – KASPER 3:45:42
2 88 POTOCKI Viktor (*) CRO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:45:49
3 111 FILUTÁS Viktor HUN GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE 3:45:49
4 21 TOUPALIK Adam CZE ELKOV – KASPER 3:45:49
5 97 RAPP Jonas GER HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 3:45:49
6 153 CALZONI Walter (*) ITA GALLINA ECOTEK COLOSIO 3:45:49
7 105 CANECKY Marek SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:45:49
8 4 MURIAS Jakub POL VOSTER ATS TEAM 3:45:53
9 154 BAUCE Davide (*) ITA GALLINA ECOTEK COLOSIO 3:45:58
10 12 KACZMAREK Jakub POL HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:46:00
11 147 STOCEK Matus (*) SVK TOPFOREX ATT INVESTMENTS PCT 3:46:00
12 43 AUER Daniel AUT WSA KTM GRAZ 3:46:02
13 124 KALOJIROS Tomas CZE CYCLING ACADEMY TRENCIN 3:46:02
14 5 CIESLIK Pawel POL VOSTER ATS TEAM 3:46:02
15 112 SIMION Paolo ITA GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE 3:46:04
16 13 GRUBER Pavel CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV 3:46:09
17 106 TYBOR Patrik SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:46:11
18 86 SKOK Anze (*) SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:46:12
19 152 PRESENTI Jacopo (*) ITA GALLINA ECOTEK COLOSIO 3:46:14
20 69 ROTTER Michal (*) CZE TJ FAVORIT BRNO 3:46:20
21 134 PELIKÁN János Zsombor HUN NATIONAL TEAM HUNGARY 3:46:24
22 14 REHA Filip (*) CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV 3:46:24
23 85 FINKST Tilen SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:46:24
24 64 KASPAR Jan (*) CZE TEAM DUKLA PRAHA 3:46:28
25 151 BELLONI Manuel ITA GALLINA ECOTEK COLOSIO 3:46:28
26 9 DOMAGALSKI Karol POL HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:46:30
27 145 TYRPEKL Karel (*) CZE TOPFOREX ATT INVESTMENTS PCT 3:46:33
28 155 MOTTA Alessandro (*) ITA GALLINA ECOTEK COLOSIO 3:46:36
29 33 BLASKO Matej (*) SVK NATIONAL TEAM SLOVAKIA 3:46:42
30 56 MOLINA RICO Wilmar COL CLUBUL SPORTIV INTERSPORT – TEAM NOVAK 3:46:42
31 11 BUDZINSKI Tomasz POL HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:46:42
32 92 SZOSTKA Pawel POL TC CHOBRY SCOTT GLOGOW 3:46:44
33 28 KOHOUT Martin CZE AC SPARTA PRAHA 3:46:45
34 122 STOHR Jan CZE CYCLING ACADEMY TRENCIN 3:46:48
35 75 CEURENS Robbe (*) BEL TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT 3:46:48
36 47 SCHMIDBAUER Maximilian (*) AUT WSA KTM GRAZ 3:46:48
37 140 STAJNAR Michael (*) SLO MEBLO JOGI PRO-CONCRETE 3:46:50
38 137 D. KOVÁCS Dávid HUN NATIONAL TEAM HUNGARY 3:46:50
39 133 GÖNCZY Gergő HUN NATIONAL TEAM HUNGARY 3:46:52
40 116 SOLYMOSI Márton HUN EPRONEX – GESU BIKEWEAR CYCLING TEAM 3:46:55
41 119 SZATMÁRY András HUN EPRONEX – GESU BIKEWEAR CYCLING TEAM 3:46:57
42 27 SCHURAN Michal CZE AC SPARTA PRAHA 3:46:57
43 95 OLSZAR Antoni (*) POL TC CHOBRY SCOTT GLOGOW 3:46:57
44 131 TICHLER Thomas (*) AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:46:59
45 103 BELLAN Juraj SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:47:01
46 123 FROLEK Ladislav (*) SVK CYCLING ACADEMY TRENCIN 3:47:04
47 160 BALABANOV Preslav (*) BUL BULGARIA NATIONAL TEAM 3:47:09
48 110 SINZA Raul Antonio (*) ROU GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE 3:47:13
49 125 NAGY Simon (*) SVK CYCLING ACADEMY TRENCIN 3:47:15
50 70 PROCHAZKA Michal (*) CZE TJ FAVORIT BRNO 3:47:17
51 141 LOJEN Matija (*) CRO MEBLO JOGI PRO-CONCRETE 3:47:19
52 31 KASKO David SVK NATIONAL TEAM SLOVAKIA 3:47:20
53 149 HETFLEIS Petr (*) CZE TOPFOREX ATT INVESTMENTS PCT 3:47:23
54 120 NAGY Bendegúz (*) HUN EPRONEX – GESU BIKEWEAR CYCLING TEAM 3:47:24
55 93 GIERACKI Patryk (*) POL TC CHOBRY SCOTT GLOGOW 3:47:26
56 136 SZÖLLŐSI Ferenc HUN NATIONAL TEAM HUNGARY 3:47:28
57 104 ROVDER Pavol (*) SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:47:28
58 127 HOPFGARTNER Paul AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:47:32
59 22 KUKRLE Michael CZE ELKOV – KASPER 3:47:32
60 29 VOLF Martin (*) CZE AC SPARTA PRAHA 3:47:32
61 96 ZAREBSKI Marcin (*) POL TC CHOBRY SCOTT GLOGOW 3:47:41
62 58 OROSZ Gergő (*) HUN CLUBUL SPORTIV INTERSPORT – TEAM NOVAK 3:47:42
63 80 VOCK Mátyás HUN CSÖMÖR REGIONAL 3:47:43
64 73 SAIDOV Ulugbek UZB TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT 3:47:45
65 40 BALOGH András (*) HUN ZENGŐ KSE 3:47:45
66 99 LODERER Timon GER HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 3:47:46
67 98 KEPPLINGER Rainer AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 3:47:46
68 23 NEUMAN Dominik CZE ELKOV – KASPER 3:47:46
69 65 VONES Jan (*) CZE TEAM DUKLA PRAHA 3:47:46
70 158 RYSTEMOV Deniz (*) BUL BULGARIA NATIONAL TEAM 3:47:46
71 135 FEJES Gábor HUN NATIONAL TEAM HUNGARY 3:47:46
72 71 KMINEK Vojtech (*) CZE TJ FAVORIT BRNO 3:47:53
73 90 MACEK Matic (*) SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:47:55
74 49 HRENKÓ Norbert (*) HUN MKB BANK CYCLING TEAM 3:47:55
75 77 KOTULSKI Przemyslaw (*) POL TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT 3:47:57
76 48 SALZMANN Jodok AUT WSA KTM GRAZ 3:48:00
77 129 PURGAJ Lorenz AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:48:00
78 54 SÁNTA Ármin Konrád (*) HUN MKB BANK CYCLING TEAM 3:48:01
79 87 AVBELJ Blaz (*) SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:48:06
80 157 YASEN Aleksandrov (*) BUL BULGARIA NATIONAL TEAM 3:48:09
81 91 RUDYK Bartosz POL TC CHOBRY SCOTT GLOGOW 3:48:14
82 156 BERZI Andrea (*) ITA GALLINA ECOTEK COLOSIO 3:48:14
83 128 OCHSENHOFER Peter AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 3:48:16
84 3 JANISZEWSKI Sylwester POL VOSTER ATS TEAM 3:48:18
85 7 BANASZEK Adrian POL HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:48:20
86 1 FRANCZAK Pawel POL VOSTER ATS TEAM 3:48:20
87 83 TOMKA János HUN CSÖMÖR REGIONAL 3:48:20
88 25 HORAK Dominik (*) CZE AC SPARTA PRAHA 3:48:26
89 15 HOLEC Richard (*) CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV 3:48:29
90 109 GUARDINI Andrea ITA GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE 3:48:31
91 121 STOHR Pavel CZE CYCLING ACADEMY TRENCIN 3:48:37
92 35 COMA Richard (*) SVK NATIONAL TEAM SLOVAKIA 3:48:40
93 76 DUNNEWIND Jan NED TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT 3:48:53
94 74 BIETRY Sacha (*) FRA TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT 3:49:01
95 20 TOUPALIK Jakub (*) CZE ELKOV – KASPER 3:49:17
96 162 GENOV Nikolay BUL BULGARIA NATIONAL TEAM 3:49:17
97 24 OTRUBA Jakub CZE ELKOV – KASPER 3:49:36
98 146 PETRUS Jiri CZE TOPFOREX ATT INVESTMENTS PCT 3:49:36
99 66 KELEMEN Pavel CZE TEAM DUKLA PRAHA 3:49:40
100 94 MIERZYNSKI Piotr (*) POL TC CHOBRY SCOTT GLOGOW 3:49:41
101 101 PAJEK Luka SLO HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 3:49:43
102 89 HOPKINS Dylan (*) AUS LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:49:58
103 102 KOLB Stefan AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 3:50:12
104 46 KÖCK Daniel (*) AUT WSA KTM GRAZ 3:50:12
105 44 GRATZER Alexander (*) AUT WSA KTM GRAZ 3:50:12
106 63 KRAUS Jan CZE TEAM DUKLA PRAHA 3:50:26
107 118 ISTLSTEKKER Zsolt HUN EPRONEX – GESU BIKEWEAR CYCLING TEAM 3:50:55
108 115 RÓZSA Balázs HUN EPRONEX – GESU BIKEWEAR CYCLING TEAM 3:50:55
109 117 KISS Gergely HUN EPRONEX – GESU BIKEWEAR CYCLING TEAM 3:50:55
110 72 KRENEK Adam (*) CZE TJ FAVORIT BRNO 3:51:15
111 8 BANASZEK Alan POL HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:51:24
112 2 PARMA Krysztof POL VOSTER ATS TEAM 3:51:31
113 10 BUDZINSKI Marcin POL HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:51:51
114 32 LOHINSKY Filip (*) SVK NATIONAL TEAM SLOVAKIA 3:52:03
115 18 BABOR Daniel (*) CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV 3:52:10
116 139 JENKO Robert SLO MEBLO JOGI PRO-CONCRETE 3:52:16
117 100 SONNLEITNER Jonas GER HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 3:53:34
118 17 SMEKAL Rene (*) CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV 3:54:24
119 67 HAMPL Petr CZE TJ FAVORIT BRNO 3:55:55
120 51 FORRÓ Lajos (*) HUN MKB BANK CYCLING TEAM 3:56:13
121 62 PIETRULA Nicolas CZE TEAM DUKLA PRAHA 3:56:46
122 142 PAVLIC Marko SLO MEBLO JOGI PRO-CONCRETE 3:56:49
123 6 KRAWCZYK Szymon POL VOSTER ATS TEAM 3:57:21
124 37 POPOVICS Gergely Milán HUN ZENGŐ KSE 4:00:02
125 39 HORVÁTH Tamás HUN ZENGŐ KSE 4:00:02
126 36 GAVENDA Martin (*) SVK NATIONAL TEAM SLOVAKIA 4:00:02
127 50 CSORBA Máté Bence (*) HUN MKB BANK CYCLING TEAM 4:00:49
128 68 CEKAL Josef (*) CZE TJ FAVORIT BRNO 4:00:50
129 41 PÜSPÖKI Dániel HUN ZENGŐ KSE 4:05:05
130 53 FÚZFA Ambrus (*) HUN MKB BANK CYCLING TEAM 4:05:42
131 132 LANG Philipp AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 4:05:43
132 159 MARINKOV Konstantin (*) BUL BULGARIA NATIONAL TEAM 4:05:43
133 143 KOVAC Stefan (*) SLO MEBLO JOGI PRO-CONCRETE 4:05:56
26 RYBA Jan CZE AC SPARTA PRAHA DNF
34 BERES Stanislav SVK NATIONAL TEAM SLOVAKIA DNF
38 SASVÁRI Dániel HUN ZENGŐ KSE DNF
52 GÓHÉR Mihály (*) HUN MKB BANK CYCLING TEAM DNF
57 DEL NEGRO Agustin (*) ARG CLUBUL SPORTIV INTERSPORT – TEAM NOVAK DNF
60 RESTREPO DIOSA Jaime Alberto COL CLUBUL SPORTIV INTERSPORT – TEAM NOVAK DNF
79 SYLVESTER Balázs Tibor (*) HUN CSÖMÖR REGIONAL DNF
81 LEPOLD Sámuel (*) HUN CSÖMÖR REGIONAL DNF
82 ÁRVAI Krisztián (*) HUN CSÖMÖR REGIONAL DNF
107 CHREN Martin (*) SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DNF
130 GRASL Patrick AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD DNF
138 MACK Márton (*) HUN NATIONAL TEAM HUNGARY DNF
148 VOLTR Martin (*) CZE TOPFOREX ATT INVESTMENTS PCT DNF
150 HONSA Frantisek (*) CZE TOPFOREX ATT INVESTMENTS PCT DNF
161 LUMPAROV Georgi BUL BULGARIA NATIONAL TEAM DNF
16 DOLNICEK Marek (*) CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV DNS
45 GÖTZINGER Valentin (*) AUT WSA KTM GRAZ DNS

Versenyinformáció

A versenyzők többek között Telki, Zsámbék, Bicske, Csákvár, Bodajk, Csetény, Zirc, Ravazd érintésével érkeznek meg Pannonhalmára, ahol a célba érkezés előtti körözés során még meg kell küzdeniük a helyenként 15%-os emelkedővel. Az alábbiakban tesszük közzé a tervezett áthaladási időpontokat, az útvonal térképét és szintrajzát.

Tervezett áthaladási időpontok

Térképek

Szintrajz

Egészségügyi szabályok

Maszkhasználat kötelező
Testhőmérséklet ellenőrzés a bejáratnál
Kötelező távolságtartás
Szabadtéri rendezvény
További egészségügyi szabályok A verseny saját COVID-19 protokollja alapján, amelyet az UCI előzetesen jóváhagy.
'Fel a tetejéhez' gomb