2021vas19szepEgész napVI. Kecskeméti Kétkarikás KritériumKecskemét - BelvárosSzakágOrszágútKategóriaMKSZ Akkreditált

Helyszín

Kecskemét - Belváros

6000 Kecskemét, Batthyány utca 1.

Navigáció

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Pont Körszám Idõ
 WU13
1 14 KLOKOCS KATA DKSI CYCLING TEAM 13 4 0:09:34
2 74 Mármarosi Alexa Szekszárdi Szabadidõs KE 11 4 0:10:12
3 35 Kiss Kamilla FTC Kerékpár Kft 6 4 0:10:40
 U13
1 58 Szabó Máté Szekszárdi Kerékpáros S. E. 30 10 0:16:45
2 75 Mármarosi Marcell Szekszárdi Szabadidõs KE 7 10 0:18:39
3 76 Mármarosi Manuel Szekszárdi Szabadidõs KE 4 10 0:19:55
4 68 Erdõs Boldizsár Viadukt Se Biatorbágy -11 9 0:19:18
5 73 Tulok-Darida Simon Szekszárdi Szabadidõs KE -37 8 0:16:47
 WU15
1 36 Kiss Viktória FTC Kerékpár Kft 13 10 0:17:51
 U15
1 46 Dorogi Alex Martin Kõbánya Cycling Team 27 18 0:29:01
2 81 Lakos Márk hírös Endurance SE 20 18 0:29:00
3 57 Kiss Zsombor Szekszárdi Kerékpáros S. E. 19 18 0:29:01
4 17 BÖSZÖRMÉNYI LÁSZLÓ DKSI CYCLING TEAM 11 18 0:29:05
5 83 Nosek Roland Hírös Endurance SE 18 0:29:05
6 66 Erdõs Dániel Viadukt Se Biatorbágy 18 0:29:45
7 41 Udvardy-Bugyi Ferenc FTC Kerékpár Kft -20 17 0:30:00
8 37 Ottó Barnabás Máté FTC Kerékpár Kft -20 17 0:30:00
 WU17
 U17
1 72 Pollner Balázs László Kõbánya Cycling Team 45 24 0:33:00
2 44 Radics Milán Kecskeméti Elsõ Sor SE 21 23 0:32:59
3 48 Pakot András Gusztáv Kõbánya Cycling Team 18 23 0:32:59
4 69 Kárpáti Bálint 7 23 0:33:07
5 2 Balogh Zsombor Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület 3 23 0:33:02
6 77 Illés Balázs KSI SE 23 0:33:02
7 20 CSÁKI SZABOLCS DKSI CYCLING TEAM 23 0:33:03
8 80 Dobai Dávid MKB Cycling Team 23 0:33:10
DNF 51 Szöllõssy Ádám MKB Cycling Team 4 DNF
18 BÖSZÖRMÉNYI ANDRÁS DKSI CYCLING TEAM 0
47 Majoros Dávid Kõbánya Cycling Team 0
 WU19
1 21 NÉMETH BETTINA TÍMEA DKSI CYCLING TEAM -20 0:33:16
 U19
1 28 ANDA ATTILA DKSI CYCLING TEAM 29 24 0:33:32
2 27 SIDLÓ DÁNIEL DKSI CYCLING TEAM 21 24 0:34:30
3 65 Erdős Gergely Viadukt Se Biatorbágy 14 24 0:34:31
4 23 OROSZ BÁLINT DKSI CYCLING TEAM 13 24 0:34:32
5 10 Hlavathy Benedek Csepel Szigeti Kerékpár és Triatlon Egyesület Green Riders 0 24 0:34:57
6 78 Makramény Dominik KSI SE -20 23 0:34:57
Pénzdíjas futam, abszolút
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Pont Körszám Idõ
1 70 Pápai Ádam Elit 29 30 0:40:22
2 59 Rózsa Balázs Team Epronex-Gesubikewear Cycling Team Elit 19 30 0:40:21
3 50 Orosz Gergõ MKB Cycling Team U23 18 30 0:40:23
4 23 OROSZ BÁLINT DKSI CYCLING TEAM U19 5 30 0:41:07
5 65 Erdõs Gergely Viadukt Se Biatorbágy U19 1 30 0:41:09
6 27 SIDLÓ DÁNIEL DKSI CYCLING TEAM U19 30 0:41:07
7 86 Fábián Csongor MKB Cycling Team U23 30 0:41:09
8 3 dr Nagy Ákos Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület Master1 30 0:41:11
9 71 Szarvas Balázs U23 30 0:41:12
10 84 Fûzfa Ambrus MKB Cycling Team U23 30 0:41:15
11 28 ANDA ATTILA DKSI CYCLING TEAM U19 30 0:41:15
12 53 Gohér Mihály MKB Cycling Team U23 30 0:41:15
13 87 Csorba Bence Máté MKB Cycling Team U23 30 0:41:15
14 55 Topán Máté Szekszárdi Kerékpáros S. E. Master1 -18 29 0:40:52
15 56 Steig Gábor Szekszárdi Kerékpáros S. E. Master1 -39 28 0:41:20
16 10 Hlavathy Benedek Csepel Szigeti Kerékpár és Triatlon Egyesület Green Riders U19 -59 27 0:41:04
17 85 Nagy Tamás MKB Cycling Team Master1 -79 26 0:42:07
DNF 88 Juhász János Elit 8
DNS 49 Juhos Gergely MKB Cycling Team Master1
DNS 63 Gönczy Gergõ Team Epronex-Gesubikewear Cycling Team Elit
DNS 78 Makramény Dominik KSI SE U19
Korcsoportos
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Pont Körszám Idõ
U19
1 23 OROSZ BÁLINT DKSI CYCLING TEAM U19 5 30 0:41:07
2 65 Erdõs Gergely Viadukt Se Biatorbágy U19 1 30 0:41:09
3 27 SIDLÓ DÁNIEL DKSI CYCLING TEAM U19 30 0:41:07
4 28 ANDA ATTILA DKSI CYCLING TEAM U19 30 0:41:15
5 10 Hlavathy Benedek Csepel Szigeti Kerékpár és Triatlon Egyesület Green Riders U19 27 0:41:04
78 Makramény Dominik KSI SE U19 0
U23
1 50 Orosz Gergõ MKB Cycling Team U23 18 30 0:40:23
2 86 Fábián Csongor MKB Cycling Team U23 30 0:41:09
3 71 Szarvas Balázs U23 30 0:41:12
4 84 Fûzfa Ambrus MKB Cycling Team U23 30 0:41:15
5 53 Gohér Mihály MKB Cycling Team U23 30 0:41:15
6 87 Csorba Bence Máté MKB Cycling Team U23 30 0:41:15
Master1
1 3 dr Nagy Ákos Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület Master1 30 0:41:11
2 55 Topán Máté Szekszárdi Kerékpáros S. E. Master1 -18 29 0:40:52
3 56 Steig Gábor Szekszárdi Kerékpáros S. E. Master1 -39 28 0:41:20
4 85 Nagy Tamás MKB Cycling Team Master1 -79 26 0:42:07
49 Juhos Gergely MKB Cycling Team Master1 0
Elit
1 70 Papai Adam Elit 29 30 0:40:22
2 59 Rózsa Balázs Team Epronex-Gesubikewear Cycling Team Elit 19 30 0:40:21
DNF 88 Juhász János Elit 8
63 Gönczy Gergõ Team Epronex-Gesubikewear Cycling Team Elit 0

Versenyinformáció

Egy év kihagyás után ismét megrendezzük a  “Kecskeméti Kétkarikás” kritérium versenyt, a város történelmi  központjában.

Szeretnénk ismetelten kedvezni a GYEREKEKNEK és a vállalkozó kedvű szölőknek  egy  különleges időfutammal, ahol minden bringás nyer valamilyen apróságot és szeretnénk egy igazán tempós futamot is, ezért PÉNZDÍJAS kőrözést is szervezünk a “gyorslábúaknak”. A leggyorsabb bringás elnyeri a Hírős Város Bajnoka címet!

A rajt/cél terület a kecskeméti Katona József Színház tőszomszédságában lesz, és a Batthyány utca-Dobó krt-Deák Ferenc tér-Lechner Ödön utca-Lestár tér vonalán fog haladni.

VERSENYKIÍRÁS

A verseny-sorozat célja:
A kerékpársport, a városi kerékpározás népszerűsítése. Fiatal tehetségek felkutatása, tehetséggondozás, a Hírős Város Bajnoka cím eldöntése

A verseny rendezője: Kecskemét Megye Jogú Város Önkormányzata és az MKB Cycling Team

Versenyek jellege:

A forgalom elől elzárt körpályás verseny meghatározott körönként teljesítendő részhajrákkal és véghajrával a verseny végén. Minden részhajrában az első négy versenyző 5, 3, 2 és 1 pontot szerez, a véghajrá (utolsó hajrá) dupla pontozású. A körelőny minden pontozást felülmúl.

Pontegyenlőség esetén a több hajrágyőzelem számít. Amennyiben a pontegyenlőség továbbra is fennáll, akkor a befutási sorrend határozza meg a helyezéseket. A versenypálya hossza 930 m-es körpálya

A verseny helye és időpontja
Kecskemét Város történelmi központja, 2021-09-19 8:30-15:30 ig
A menetirány szerinti útvonal: Batthyány utca (rajt/cél)- Dobó krt-Deák Ferenc tér-Lechner Ödön utca

A regisztrációs központ: 6000, Kecskemét, Katona József tér 14. Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

A rajtközpont: 6000 Kecskemét, Katona József tér 1. a kecskeméti Katona József Színház mellett.

A verseny résztvevői:
Mindazon versenyzők, akik a versenyfeltételek elfogadásával nevezésüket leadják, a nevezési díjat időben elutalták vagy a helyszínen befizették .A 6-12 évesek “családi időfutama” ingyenes!

Nevezés módjai:

Előnevezni 2021.09.16-ig  lehet:  www.elsosor.com/ketkarikas weboldalon lehet

Az előnevezés  az utánpótlás korosztályoknak és az elit nőknek 2.500 Ft
A helyszíni nevezés az utánpótlás korosztályoknak és az elit nőknek  3.000 Ft
Az előnevezés a pénzdíjas futam indulóinak 4.000 Ft
A helyszíni nevezés a pénzdíjas futam indulóinak 5000 Ft

Az előnevezés akkor érvényes, ha a nevezési díj 2021.09.16. banki nappal beérkezik számlánkra.

Számlaszám:

Kecskeméti Első Sor Sportegyesület
10401165-50526775-57661002
A versenyző nevét tüntessék fel a közleményben

A helyszíni nevezés: 8:30 órától folyamatosan az adott futamot megelőzően, de előtte 1 órával zárul a futam nevezése.

Versenytávok és tervezett időintervallumok:

  • Nevezés, pályajárás:  8:30-9:00-ig és a futamok között  5- 10 perc
  • 6-12  évesek „egyéni időfutama“ 9:10-9:30
  • WU-13     6 kör  9:40-10:00
  • U-13       10 kör 10:10-10:40
  • WU-15   10 kör  10:10-10:40
  • U-15       18 kör  10:50-11:30
  • WU-17   18 kör   10:50-11:30
  • U-17       24 kör   11:40-12:30
  • WU-19   24 kör   11:40-12:30
  • Női Elit    24  kör   11:40-12:30
  • U-19       30 kör   12:40-13:40
  • Eredményhirdetés:  WU13-U19:  14:00 óra
  • Pénzdíjas futam, a Hírös Város Bajnoka címért U23-Elit-Master 1(30- 40 évesek)Master 2 (40-50 évesek) 30 kör 14:15-15:15
  • Eredményhirdetés: U23-Elit-Master 1- Master2 15:30 kor

A fenti időpontok tájékoztató jellegűek, ezért a csapatok és a versenyzők kötelesek az előzetesen megadott korcsoportonkénti rajtidőpontok előtt legalább egy órával a helyszínre érkezni és a rajtszámaikat átvenni.

Áttétel szabályok: utánpótlás korcsoportok maximális áttételei: U13-5,85 m, WU15 és U15-6,14 m, WU17-6,94 m, U17-6,94 m, WU-19 és U19-7,93 m.

Díjazás: Minden korcsoport első három helyezettje érem díjazásban részesül, a pénzdíjas futam győztese megkapja a Hírös Város Bajnoka Kupát és 30.000 Ft pénzdíjban részesül. A pénzdíjas futamon 2. helyezett 15.000 Ft, a 3.  helyezett 10.000 Ft, a 4. helyezett 5.000 Ft pénzdíjban részesül.

Egyéb rendelkezések:

  • Az utánpótlás kategóriákban kizárólag 2021-es (érvényes) versenyengedéllyel indulhatnak!
  • Felhívjuk a figyelmet az utánpótlás korcsoportokban a sportorvosi vizsgálatok érvényességére, ha év közben
    lejártak, meg kell újítani őket!
  • A pályán csak a kijelölt irányban lehet közlekedni!
  • A versenyzők minden esetben kötelesek betartani a versenybíróság és a szervezők utasításait!
  • A versenyen csak az UCI által meghatározott kerékpárral lehet részt venni.
  • Utánpótlás kategóriákban, csak korcsoportos áttétel az engedélyezett, melyet a zsűri futamok előtt ellenőriz!
  • Zárt, kemény héjú fejvédő használata minden résztvevő számára kötelező a verseny és a bemelegítés alatt is!
  • A versenyekre a Magyar Kerékpáros Szövetség szabályzatai az irányadóak. Ezek mellett jelen szabályozás rendelkezéseit kell alkalmazni.

Egyéb rendelkezések: 

  • A versenyen mindenki saját felelősségére indul. Az esetleges sérülésekért, károkért a rendezők felelősséget nem vállalnak, kártérítésre nem kötelezhetők!
  • A rendezők a verseny időtartamára, orvosi felügyeletet, mentőt biztosítanak!
  • A Rajt- Cél területen fokozottan ügyeljünk a rendre és a tisztaságra.
  • Kérjük azokat versenyzőket, akik tartalék kerékpárral érkeznek, hogy a chip – kártyás időmérés miatt, ezt az előnevezéskor írásban jelezzék!
  • A versenybíróság és a szervezők fenntartják a jogot, hogy alacsony létszámú nevezés esetén, korcsoportokat vonjanak össze.

Kórházak: Bács-Kiskun Megyei Kórház , 6000 Kecskemét, Nyíri út 38. Tel.: 76/516-700

Információ: Sáfár Tamás  06 30 3139957 tamasafar@gmail.com

Jó felkészülést kívánunk minden versenyzőnek!

'Fel a tetejéhez' gomb