Átütemezett2020szo08augEgész napVI. Brigetio Országúti MezőnyversenyKomárom - Csillag erődSzakágOrszágútSorozatAKESZ Amatőr Bajnokság

Időpont

2020. augusztus 8.

Helyszín

Komárom - Csillag erőd

2900 Komárom, Csillag Erőd

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Táv Nem Korcsoport Idő
Hosszú
1 78 Mészáros Bence Hosszú Férfi U19 1:56:10
2 115 Szijártó Zétény KONTENT-DKSI Hosszú Férfi U19 1:56:19
3 147 Püspöki Dániel Zengő Cycling Team Hosszú Férfi Elit1 1:56:35
4 190 Gerstmayer David IQ-Sport.eu Racing Team Hosszú Férfi Elit1 1:56:38
5 204 Földi Bence Bike Zone Gödöllő Hosszú Férfi Elit1 1:56:39
6 116 Molnár Péter Hote SE Hosszú Férfi Elit2 1:56:51
7 148 Antal Attila MERIDA CST Road Team Hosszú Férfi Master 1:56:54
8 177 András Vince MRCC Hosszú Férfi Elit1 1:57:00
9 140 Fűzfa Ambrus Zoltán Kecskeméti Első Sor kerékpáros SE Hosszú Férfi Elit1 1:57:00
10 154 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team Hosszú Férfi Master 1:57:03
11 216 Márkus László Saxum Ksc Hosszú Férfi Elit1 1:57:09
12 155 Kopácsi Attila KONTENT – DKSI Hosszú Férfi Elit1 1:57:10
13 196 Magyar Bálint Trinitas Sport Club Hosszú Férfi Elit1 1:57:12
14 107 Deréki Barna Szingo SE Hosszú Férfi Master 1:57:14
15 199 Emszt András MRCC Hosszú Férfi Elit2 1:57:29
16 121 Lengyel Zoltán RV Komet-Delia 09 Köln e.V. Hosszú Férfi Elit1 1:57:30
17 135 Gregó Zoltán Team Epronex – BSS Oil Hosszú Férfi Master 1:57:32
18 203 Horváth Richárd Hosszú Férfi Master 1:57:33
19 126 Huszti Gábor Fillari Team Budaörs Hosszú Férfi Elit2 1:57:35
20 7 Gali Tibor Tibor Lotus Cycling Hosszú Férfi Elit2 1:57:36
21 211 Láng Balázs Sólyom Team Hosszú Férfi Elit2 1:57:40
22 103 Peter Ďuriač PROefekt team (Slovakia) Hosszú Férfi Senior1 1:57:40
23 60 Kósa Csaba Blue Scorpions – Bendzsó Team Hosszú Férfi Senior1 1:57:41
24 167 Hosszú Dániel Mazsola KSE Hosszú Férfi Elit1 1:57:41
25 144 Szabó Zsófia Doltcini- Van Eyck Sport Women Cycling Team Hosszú WElit 1:57:42
26 117 Horváth Tamás Bakony Racing Team Hosszú Férfi Elit2 1:57:44
27 168 Fehér Gergő Hosszú Férfi Elit2 1:57:48
28 213 Szőke Gábor Saxum Ksc Hosszú Férfi Elit2 1:57:49
29 166 Szigl Ernest OSMOS cycling Hosszú Férfi Elit1 1:57:50
30 207 Fábián Csongor WV. De Ijseelstreek NL Hosszú Férfi Elit1 1:57:50
31 88 Bokor Attila Sólyom Team SE Hosszú Férfi Elit2 1:57:52
32 16 Golasz Krisztián Brigetio KSE Hosszú Férfi Elit1 1:57:53
33 146 Bodzán Károly Zengő Cycling Team Hosszú Férfi Elit1 1:57:54
34 180 Madarász Ádám Hosszú Férfi Elit1 1:57:55
35 173 Hermann Róbert Fehérvár Cycling Team Hosszú Férfi Master 1:57:56
36 110 Nyikus Norbert Szingo SE Hosszú Férfi Elit2 1:57:57
37 105 Mészáros Dániel Hosszú Férfi Elit1 1:57:59
38 6 Virág László Hosszú Férfi Master 1:57:59
39 202 Csontó Ádám BTS – Buruczki Training System Hosszú Férfi Elit1 1:58:04
40 67 Kauker Attila VKE Nelson Hosszú Férfi Senior1 1:58:12
41 42 Albert Gergely Sólyom Team SE Hosszú Férfi Master 1:58:14
42 215 Sidló Dániel Saxum Ksc Hosszú Férfi U19 1:58:14
43 80 Nagy N. László Fa-Te Team Hosszú Férfi Master 1:58:15
44 130 Horváth Attila Nimfas Corporation Team Hosszú Férfi Master 1:58:16
45 178 Nyemcsok Zoltán Hosszú Férfi Master 1:58:17
46 206 Szaniszló Attila Magic Bike Hosszú Férfi Master 1:58:21
47 122 Schmauser József Road Sopron Bank Kse Hosszú Férfi Master 1:58:27
48 138 Szalka Zsolt Viadukt Se Hosszú Férfi U19 1:58:31
49 125 Inczédi Gábor Tour de Kukkonia Hosszú Férfi Elit2 1:58:31
50 191 Hausknecht Ferenc Bringabanda SC Hosszú Férfi Master 1:58:32
51 160 György Zsolt Mátra Biker SC Hosszú Férfi Senior1 1:58:40
52 158 Tőkés Péter Hosszú Férfi Master 1:58:42
53 93 Oláh Tamás Hosszú Férfi Elit2 1:58:51
54 96 Gáspár Levente Veloroom-Kecskeméti ES Hosszú Férfi Master 1:58:59
55 127 Szalánczy Csaba Team Epronex – BSS Oil Hosszú Férfi Master 1:59:02
56 99 Hivessy Zoltán Hosszú Férfi Master 1:59:08
57 188 Szabó György Epronex – BSS Oil Team Hosszú Férfi Senior1 1:59:09
58 175 Zádori Sándor Fehérvár cycling team Hosszú Férfi Master 1:59:11
59 55 Hlavathy Benedek Green Riders Hosszú Férfi U19 1:59:14
60 162 Héregi Péter Brigetio KSE Hosszú Férfi Elit1 1:59:15
61 161 Huszár Gergő ASE Kerékpár Hosszú Férfi Elit1 1:59:18
62 40 Kecskés Attila Hosszú Férfi Elit1 1:59:21
63 102 Buzek-Kiss András Coffee Ride Hosszú Férfi Elit2 1:59:25
64 91 Vanyek Zsolt Trinitas Sport Club Hosszú Férfi Elit1 1:59:25
65 97 Gulyás Tamás Sólyom Team SE Hosszú Férfi Master 1:59:28
66 106 Oláh Gábor Szingo SE Hosszú Férfi Elit2 1:59:32
67 198 Soltész Csaba Hosszú Férfi Master 1:59:32
68 156 Horváth Tamás Hosszú Férfi Senior1 1:59:33
69 218 Csepi László Hosszú Férfi Senior1 1:59:34
70 3 Skuba Ákos Brigetio KSE Hosszú Férfi Elit1 1:59:35
71 189 Kovács Lajos TEAM SunVelo SE Hosszú Férfi Master 1:59:40
72 64 Szücs Ferenc Hosszú Férfi Master 1:59:49
73 113 Ormánközy Zoltán Szingo SE Hosszú Férfi Senior1 1:59:55
74 111 Matern Balázs Szingo SE Hosszú Férfi Master 1:59:56
75 53 Fejes Mihály Green Riders Hosszú Férfi Master 1:59:58
76 182 Dr. Balsai Tamás Hosszú Férfi Senior1 1:59:59
77 62 Horváth Tamás Team Road Riders Hosszú Férfi Elit2 1:59:59
78 208 Kalocsa Krisztián Kőbányai Cycling Team Hosszú Férfi Master 2:00:00
79 92 Szabó Ákos Trinitas Sport Club Hosszú Férfi Elit1 2:00:03
80 84 Ottovay István Sun City Riders Hosszú Férfi Elit2 2:00:04
81 219 Hepp János Hosszú Férfi Elit2 2:00:30
82 109 dr. Sebestyén László Szingo SE Hosszú Férfi Senior1 2:00:46
83 87 Meszlényi Imre Szenyor Kerékpáros SZSE Hosszú Férfi Senior1 2:00:55
84 66 Simon Csanád Hosszú Férfi Elit1 2:01:41
85 76 Stodulka Péter Hosszú Férfi Senior1 2:13:50
86 118 Éger Áron Hosszú Férfi Elit1 2:14:10
87 179 Simon Gergely GYT SE Hosszú Férfi Elit2 2:14:17
88 181 Pumucz Edina Epronex – BSS Oil Team Hosszú WElit 2:14:23
89 2 Csóka Dávid Road Riders Hosszú Férfi Elit2 2:14:38
90 139 Simonyi Levente Viadukt Se Hosszú Férfi U19 2:14:41
91 119 Dusa Gábor Hosszú Férfi Senior1 2:14:53
92 89 Boda Zoltán Gsportzóna Hosszú Férfi Master 2:15:13
93 95 Kmetykó Gábor Hosszú Férfi Master 2:15:40
94 192 Dr. Kollár Attila Bringabanda SC Hosszú Férfi Master 2:16:13
95 61 Jurás Imre Hosszú Férfi Elit2 2:16:18
96 11 Lévai Lóránt Sólyom Team SE Hosszú Férfi Master 2:16:28
97 75 Horváth Zoltán Bakony Bike K.E. Hosszú Férfi Master 2:16:39
98 164 Pap László Hosszú Férfi Senior1 2:16:44
99 32 Marton Orsolya FTC Hosszú WElit 2:16:50
100 9 Tóth L. Krisztián Hosszú Férfi Master 2:17:04
101 25 Bali Sára Salgótarjáni HKE Hosszú WU19 2:19:22
102 41 Gayer László MRCC Hosszú Férfi Senior1 2:19:32
103 184 Nagy Tibor Nelzon Bike Hosszú Férfi Senior1 2:20:17
104 101 Nónay Fanni DVTK Cycling Team Hosszú WElit 2:20:20
105 197 Ehring Björn Taurus Express Hosszú Férfi Senior1 2:20:22
106 186 Komáromi Zsolt Hosszú Férfi Master 2:20:32
107 57 Zeley Csaba Hosszú Férfi Elit1 2:21:18
108 74 Gall Anthony Bakony Bike K.E Hosszú Férfi Senior1 2:21:26
109 70 Csőgör Péter TRI-CO Triatlon Klub Hosszú Férfi Master 2:21:43
110 209 Koltai Tamás Bringabarátok Hosszú Férfi Master 2:21:56
111 56 Szekeres Tamara Green Riders Hosszú WU19 2:22:01
112 185 Kovács Petra DKSI Hosszú WElit 2:22:05
113 124 Csicsó Dóra Trinitas Sport Club Hosszú WElit 2:22:17
114 8 Muhari Csaba Alba Országúti Kerékpárosok Hosszú Férfi Senior1 2:22:35
115 77 Nagy Peter Hosszú Férfi Elit2 2:23:12
116 54 Gajer András Green Riders Hosszú Férfi Elit2 2:23:17
117 176 Lamm Péter Hosszú Férfi Elit2 2:25:17
118 12 Jáger Péter 575 TEAM Hosszú Férfi Elit2 2:01:31
119 90 Iván Attila Hosszú Férfi Master 2:02:06
120 195 Mach József TRION SPORT CLUB Hosszú Férfi Senior1 2:02:14
121 46 Tóth Tamás Hosszú Férfi Elit2 2:02:25
122 63 Strémen Bence Hosszú Férfi Elit2 2:02:40
123 129 Gelencsér Ferenc Superior MTB Team Hosszú Férfi Senior1 2:02:44
124 133 Tamás Würtz Hosszú Férfi Master 2:02:45
125 36 Kovács Kamill C.K.PIKO-BIKE Hosszú Férfi Senior1 2:03:37
126 193 Sándor Csaba Hosszú Férfi Elit2 2:04:11
127 34 Kocsis Viktor Bridgestone Rockets Hosszú Férfi Elit2 2:04:29
128 68 Pirityi István Hosszú Férfi Senior1 2:05:00
129 194 Csikós Attila TRION SPORT CLUB Hosszú Férfi Senior1 2:05:28
130 28 Kékesi Róbert Hosszú Férfi Master 2:06:36
131 51 Ambruš Mihály Hosszú Férfi Elit1 2:07:56
132 120 Szenasi Peter Mátra Biker Sport Club Hosszú Férfi Elit2 2:08:42
133 210 Bobek András Hosszú Férfi Master 2:08:43
134 50 Csiba Zoltán Szabadság Vándorai TE Hosszú Férfi Master 2:10:30
135 27 Marosvölgyi Attila Hosszú Férfi Elit2 2:12:13
136 29 Szilágyi Zsolt Hosszú Férfi Master 2:12:42
137 201 Nagy Gábor Hosszú Férfi Elit2 2:13:51
138 108 Kovács Tamás Szingo SE Hosszú Férfi Master 2:13:54
139 159 Hamvas Péter Hosszú Férfi Master 2:20:00
140 49 Csiba Ildikó C.K.PIKO-BIKE Hosszú WMaster 2:21:20
141 205 Krausz István Hosszú Férfi Elit2 2:22:12
142 21 Mészáros Gergely Hosszú Férfi Elit1 2:24:03
143 83 Sinkó Tamás Hosszú Férfi Elit2 2:25:39
144 81 Varga László Hosszú Férfi Senior1 2:26:55
145 18 Tóth Szabolcs Hosszú Férfi Elit2 2:31:12
146 19 Traumi Norbert Hosszú Férfi Elit2 2:31:28
147 143 Solymosi István Polythlon ETK Hosszú Férfi Senior1 2:39:28
148 26 Mihályi Domonkos Hosszú Férfi Elit1 3:13:00
149 52 Kocsis Tibor individuál Specialized Hosszú Férfi Master 3:15:00
150 187 Posztos Dániel Hosszú Férfi Elit2 3:15:00
151 58 Birtalan Gergő Hosszú Férfi Elit1 1:11:07
152 170 Solymosi Balázs Polythlon ETK Hosszú Férfi Elit1 2:28:58
153 183 Dudás Zoltán Csaba Hosszú Férfi Senior2 1:07:24
154 134 Snitka Silvester Hosszú Férfi Senior1 0:37:01
155 141 Szél Gábor K3SE Hosszú Férfi Master 0:20:05
4 Dékány Tamás Mihály Brigetio KSE Hosszú Férfi Elit2
10 Graszl János Brigetio KSE Hosszú Férfi Master
17 Madarász Áron Brigetio KSE Hosszú Férfi Elit1
47 Megyes András FTC Hosszú Férfi Senior1
71 Bakos András Bakony Bike K.E. Hosszú Férfi Senior1
79 Fábián Zalán Willebrord Wil Vooruit Hosszú Férfi U19
104 Slavkovský Jakub Hosszú Férfi Elit2
131 Botka Barbara Magicbike Hosszú WMaster
132 Vecsernyés Tibor Magicbike Hosszú Férfi Master
145 Al Saidi Leila Zengő Cycling Team Hosszú WElit
212 Malatinszki Mihály Hosszú Férfi Elit1
Rövid
1 151 Varga Kristóf Kőbányai Torna Club Rövid Férfi U17 1:01:10
2 136 Erdős Gergely Viadukt Se Rövid Férfi U17 1:01:11
3 152 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team Rövid Férfi U17 1:01:11
4 153 Görbe Soma Kőbányai Torna Club Rövid Férfi U17 1:01:11
5 123 Gulyás Szilveszter Superior MTB Team Rövid Férfi U17 1:03:50
6 98 Labancz István Rövid Férfi Senior2 1:03:50
7 112 Nagy Attila Szingo SE Rövid Férfi Senior2 1:03:50
8 114 Győri Richárd Szingo SE Rövid Férfi U17 1:03:52
9 150 Szoboszlai Péter Zsombor Trek S.E. Rövid Férfi U15 1:03:53
10 221 Gál István József Kerékpársport2000 SE Rövid Férfi Senior3 1:03:53
11 44 Anda Attila Rövid Férfi U17 1:03:54
12 171 Bittmann Panna Acélvakond Cycling Team Rövid WU17 1:03:54
13 220 Balaskó Ádám Milán Szenyor SZKSE Rövid Férfi U13 1:03:54
14 82 Nagy Sebestyén Rövid Férfi U17 1:03:54
15 45 Rózsavölgyi Donát Kis Tri Team Rövid Férfi U15 1:03:54
16 174 Bordás Eszter Fehérvár Cycling Team Rövid WSenior 1:03:55
17 59 Adorján András Rövid Férfi Senior2 1:03:55
18 33 Papp Zoltán SAC KARBONA Rövid Férfi Senior2 1:03:55
19 85 Kőrösi Gábor Trek S.E. Rövid Férfi U15 1:03:55
20 137 Erdős Dániel Viadukt Se Rövid Férfi U15 1:03:56
21 157 Szilágyi Botond Esztergomi Triatlon klub Rövid Férfi U13 1:03:57
22 35 Csintalan Miklós Brigetio KSE Rövid Férfi Senior2 1:03:58
23 38 Poláčková Mária Rövid WSenior 1:03:59
24 142 Péter-Lichtenberger Ábris K3SE Rövid Férfi U13 1:04:33
25 5 Bognár Balázs TEKER Egyesület Nagykanizsa Rövid Férfi U13 1:07:13
26 69 Csőgör Brigitta TRI-CO Triatlon Klub Rövid WU15 1:07:20
27 214 Nagy Ferenc Rövid Férfi Senior3 1:07:21
28 200 Kiss Tibor ALBA Road Cycling Rövid Férfi Senior2 1:07:21
29 73 Berkes Lajos Bakony Bike K.E. Rövid Férfi Senior2 1:07:21
30 222 Dr. Nyitray László Polythlon ETK Rövid Férfi Senior2 1:07:22
31 30 Szabó Gréta BUI SZSE Rövid WU17 1:07:25
32 165 Platzner László Rövid Férfi Senior3 1:09:14
33 31 Szabó Balázs BUI SZSE Rövid Férfi U15 1:09:40
34 65 Dobos Ildikó Mátra Biker SC Rövid WSenior 1:09:40
35 128 Krauth Péter Rövid Férfi Senior2 1:11:59
36 15 Horváth Imre STUBERS BIKE TEAM Rövid Férfi Senior2 1:12:19
37 217 Gál János Márk Brigetio KSE Rövid Férfi U17 1:12:48
38 13 Benkő István stubers bike team Rövid Férfi Senior2 1:12:49
39 43 Vass László Rövid Férfi Senior2 1:12:49
40 37 Tehelová Zuzana Brigetio KSE Rövid WSenior 1:12:49
41 22 Takács Anikó Gaja-völgy SE Rövid WSenior 1:17:03
42 39 Csaplár Árpád C.K.PIKO-BIKE Rövid Férfi Senior3 1:17:03
43 14 Vörös Bence Brigetio KSE Rövid Férfi U15 1:17:44
44 224 Pados Róbert Béla Takenoko Budo Klub Rövid Férfi Senior2 1:18:37
45 23 Suhajda László Gaja-völgy SE Rövid Férfi Senior2 1:20:15
46 48 Diósi József Rövid Férfi Senior2 1:24:54
47 20 Héring Sándor Rövid Férfi Senior2 1:29:18
48 169 Szőke Barnabás Rövid Férfi Senior2 1:32:09
49 100 Hunyadi Kálmán Rövid Férfi Senior2 1:33:39
50 149 Bohák Kálmán Rövid Férfi Senior3 1:46:36
51 163 Leányvári József Brigetio KSe Rövid Férfi Senior2 0:45:14
52 24 Molnár Lajos Rövid Férfi Senior2 0:25:23
72 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. Rövid Férfi U13
86 Kis Péter Balázs Trek S.E. Rövid Férfi U17
94 Pohner Gréta Peloton SE Rövid WU15
172 Steierlein Péter Rövid Férfi Senior2
'Fel a tetejéhez' gomb