2020vas20szepEgész napÚj dátumVértes Erdő MTB MaratonHT80/KT55/RT30Csákvár - Szabadidő parkSzakágMTB

Helyszín

Csákvár - Szabadidő park

8083 Csákvár, Vöröskapu u. 14.

Navigáció

Rajtlisták, eredmények

RANK NÉV EGYESÜLET TÁV KOCSOPORT NEM TIME LAP
1 BURGERMEISTER OLIVÉR CUBE-CSÖMÖR RT30 U13 M 1:25:53 1
2 VONA MÁRTON CUBE-CSÖMÖR RT30 U13 M 1:31:56 1
3 SIMON MÁRK CUBE-CSÖMÖR RT30 U13 M 1:45:33 1
4 VÉGSŐ BENCE CUBE-CSÖMÖR RT30 U13 M 1:49:27 1
5 JÁNOSI ÁKOS CUBE-CSÖMÖR RT30 U13 M 1:54:39 1
6 BURGERMEISTER BENCE CUBE-CSÖMÖR RT30 U13 M 1:54:49 1
7 MEDGYESI ÁKOS RT30 U13 M 2:36:03 1
1 PETRÓ SZABOLCS RT30 U15 M 1:10:09 1
2 VOCK ANDRÁS CUBE-CSÖMÖR RT30 U15 M 1:10:50 1
1 BUNGYIS PANNA CUBE-CSÖMÖR RT30 U15 F 1:46:01 1
1 FELDHOFFER BÁLINT RT30 U17 M 1:03:26 1
2 TÓTH MÁRKÓ RT30 U17 M 1:03:55 1
3 CSIZMAZIA BENCE PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI RT30 U17 M 1:08:51 1
4 ILLÉS MÁRTON PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI RT30 U17 M 1:12:14 1
1 CSÓTI JUSZTINA RT30 FELNŐTT F 1:43:21 1
2 NEUFELD KITTI PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI RT30 FELNŐTT F 2:45:42 1
1 BÖJTE CSONGOR RT30 MASTER1 M 1:11:35 1
2 ZSOFCS?K P?TER SUPERIOR MTB TIEM RT30 MASTER1 M 1:11:48 1
3 HOFFER BENCE RT30 MASTER1 M 1:14:46 1
4 DR.NAGY GERGELY RT30 MASTER1 M 1:17:14 1
5 BECSEI KORNÉL RT30 MASTER1 M 1:17:20 1
6 SZABÓ RÓBERT RT30 MASTER1 M 1:21:44 1
7 IMREFY ISTVÁN RT30 MASTER1 M 1:24:53 1
8 BURGERMEISTER BALÁZS CUBE-CSÖMÖR RT30 MASTER1 M 1:25:57 1
9 VONA GÁBOR RT30 MASTER1 M 1:31:55 1
10 GOLDRING JENŐ RT30 MASTER1 M 1:35:14 1
11 OROSZLÁN ZOLTÁN RT30 MASTER1 M 1:39:54 1
12 RÁDULY CSABA RT30 MASTER1 M 1:53:15 1
13 PÁLI BALÁZS RT30 MASTER1 M 2:39:57 1
1 KISS MELINDA RT30 MASTER1 F 1:28:25 1
2 HAJDARA IVETT RT30 MASTER1 F 1:38:42 1
3 BŐCS-IMREFY IMOLA RT30 MASTER1 F 1:54:49 1
4 KLAMBAUER ÁGNES RT30 MASTER1 F 1:54:49 1
5 OROSZLÁNNÉ BÖSZÖRMÉNYI KATALIN RT30 MASTER1 F 2:04:30 1
6 RIGÓ ANITA RT30 MASTER1 F 2:22:41 1
1 VALTER TIBOR CUBE-CSÖMÖR RT30 MASTER2 M 1:03:53 1
2 KOVÁCS GYŐZŐ RT30 MASTER2 M 1:05:42 1
3 ONDRISEK PÉTER RT30 MASTER2 M 1:15:33 1
4 KÖMÖZ RÓBERT RT30 MASTER2 M 1:16:56 1
5 BOZSÁK JÁNOS RT30 MASTER2 M 1:21:45 1
6 TURBUTCZ OLIVER RT30 MASTER2 M 1:22:53 1
7 SZENTGYORGYI KRISZTIAN ZENGO CYCLING TEAM RT30 MASTER2 M 1:23:15 1
8 NÉMETH ZOLTÁN RT30 MASTER2 M 1:31:04 1
9 ILLÉS TAMÁS RT30 MASTER2 M 1:38:41 1
10 RÁCZ ZOLTÁN RT30 MASTER2 M 1:41:47 1
11 SIMON GYÖRGY RT30 MASTER2 M 1:45:33 1
12 VÉGSŐ JÁNOS RT30 MASTER2 M 1:49:15 1
13 BÁLINT GÁSPÁR RT30 MASTER2 M 2:10:28 1
14 SPALOVSZKY VIKTOR RT30 MASTER2 M 2:39:58 1
DNF VASS MÁTÉ RT30 MASTER2 M DNF 1
1 GULYÁS MÓNI RT30 MASTER2 F 1:39:54 1
1 ÓDOR JÁNOS RT30 MASTER3 M 1:13:16 1
2 BELME LAJOS RT30 MASTER3 M 1:14:36 1
3 KÁPLÁR FEREC RT30 MASTER3 M 1:17:16 1
4 ZOBOKI ATTILA RT30 MASTER3 M 1:31:04 1
5 SMÁTROLA TAMÁS RT30 MASTER3 M 1:49:20 1
6 BLEJÁN JÁNOS RT30 MASTER3 M 2:00:34 1
7 PÉTER ZSOLT RT30 MASTER3 M 2:06:58 1
8 NEUFELD ERNŐ PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI RT30 MASTER3 M 2:45:43 1
1 TÓTH ISTVÁN SILVER KAJAK RT30 MASTER4 M 1:31:44 1
2 VARGYAI JÓZSEF RT30 MASTER4 M 1:50:25 1
3 KISS ISTVÁN RT30 MASTER4 M 1:52:12 1
1 GERELY ATTILA KT55 U19 M 2:13:06 2
2 TAKÁCS VALENT MÁRK KT55 U19 M 2:13:06 2
1 SCHMIDEL REGINA KT55 FELNŐTT F 2:41:12 2
1 VOCK MÁTYÁS KT55 FELNŐTT M 2:13:54 2
2 DARÁNYI BENCE PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI KT55 FELNŐTT M 2:28:34 2
3 KOLLÁR DÁNIEL KT55 FELNŐTT M 2:37:57 2
4 NEUFELD DÁVID PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI KT55 FELNŐTT M 3:38:03 2
1 KEÖD ÁGOSTON KT55 MASTER1 M 2:33:57 2
2 DR. TAJDI BENCE KT55 MASTER1 M 2:34:53 2
DNF TÓTH BALÁZS KANIZSA HKSE KT55 MASTER1 M DNF 1
1 SERÉNY KATALIN KT55 MASTER1 F 1:58:40 1
1 FEKETE ZSOLT KT55 MASTER2 M 2:24:38 2
2 SZÁSZ ATTILA KT55 MASTER2 M 2:46:52 2
3 GÁL PÉTER PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI KT55 MASTER2 M 3:07:09 2
4 GÁSPÁR ANDRÁS KT55 MASTER2 M 3:16:05 2
5 GUGÓ GÁBOR PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI KT55 MASTER2 M 3:44:46 2
DNF BERECZ ROLAND KT55 MASTER2 M DNF 1
1 GOLDOVÁNYI KRISZTINA PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI KT55 MASTER2 F 3:44:44 2
1 VOCK BALÁZS KT55 MASTER3 M 2:21:16 2
2 FELDHOFFER ANDRÁS KT55 MASTER3 M 2:41:31 2
3 KAPOTT LÁSZLÓ KT55 MASTER3 M 1:25:26 1
4 KÖRTVÉLYESSY ÁKOS KT55 MASTER3 M 1:58:16 1
1 DOMBI GÁBOR HT80 FELNŐTT M 4:00:14 3
1 SZATMÁRY ANDRÁS HT80 MASTER1 M 3:11:25 3
2 GALACZI MIKLÓS HT80 MASTER1 M 4:51:36 3
1 BLAZSÓ MÁRTON HT80 MASTER2 M 3:23:44 3
2 MIKÓCZI GÉZA SÓLYOM TEAM SPORTEGYESÜLET HT80 MASTER2 M 3:47:41 3
3 HORVÁTH JÓZSEF HT80 MASTER2 M 4:06:58 3
'Fel a tetejéhez' gomb