2020vas09augEgész napÚj dátumV. SEFAG KELLYS ZSELIC MARATONBőszénfa - Ropoly-völgyi HorgásztóSzakágMTB

Időpont

2020. augusztus 9.

Helyszín

Bőszénfa - Ropoly-völgyi Horgásztó

Ropoly-völgyi Horgásztó

Rajtlisták, eredmények

Hely Név Egyesület Idő
Rövid táv U15 lány (ru15n) (1)
1 Páli Valentina Írisz 3:19:28
Rövid táv U15 fú (ru15f) (2)
1 Bacsi Csongor 1:57:25
2 Lőczi Barna 3:02:04
Rövid táv U17 nő (ru17n) (1)
1 Vida Panni 2:48:30
Rövid táv U17 férfi (ru17f) (3)
1 Wimmer Máté 1:27:29
2 Deme Erik 1:28:24
3 Csermány Benedek 1:53:29
Rövid táv U19 férfi (ru19f) (2)
1 CSÖRÖNCSICS BARNABÁS 1:56:24
2 Vida András 2:48:32
Rövid táv Felnőtt férfi (rff) (12)
1 Csontó Ádám 1:29:33
2 Markos Dániel 1:36:17
3 Robert Vargic 1:36:39
4 Szvercsek Márk ROAD Kse 1:48:24
5 Kenesei Benjámin 1:50:19
6 Szabó József 2:02:56
7 Gyergyádes Soma 2:13:35
8 Törekes Bence 2:13:53
9 Somodi Áron 2:21:54
10 Kmetti Máté 2:25:59
11 Fodor Tamás 2:48:34
12 Száraz Bence 3:07:18
Rövid táv Master 1 nő (rm1n) (5)
1 Szekér Adrienn ZKSE 2:04:59
2 Marosi Eszter 2:21:41
3 Illésné Dr. Kosztolánczi Éva 2:21:42
4 Márkus Melida 2:29:00
5 Gaál Bernadett 2:50:53
Rövid táv Master 1 férfi (rm1f) (27)
1 Szegedi Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 1:22:08
2 Czenki Tamás 1:23:03
3 Böjte Csongor 1:23:03
4 Juhász Ákos 1:30:51
5 Takács Zoltán 1:38:17
6 Dr. Nagy Gergely 1:40:37
7 Deák Dániel 1:42:38
8 Szabo Robert 1:43:09
9 Raffai Pál ÁkosBike Team Aszód 1:47:27
10 Fődi Gergely 1:48:10
11 Tóth Balázs Kanizsa HKSE 1:48:18
12 Koós Balázs 1:50:08
13 Zsobrák-Boros László 1:56:25
14 Dukai Tamás 1:57:06
15 Szabó Martin 2:01:03
16 Szerb Bence 2:02:07
17 Kovács Attila 2:03:11
18 Tatár Zsombor 2:08:13
19 Kelemen Krisztián 2:12:38
20 Gyarmati Dávid 2:13:46
21 Jóföldi Márk 2:22:35
22 Bakonyi Tamás 2:26:36
23 Kisgéczi Gergely 2:45:44
24 Kiss László 2:47:14
25 Czipó Péter 2:57:34
26 Farkas Gábor 4:02:22
DNF
Alexandrov Balázs ZKSE
Rövid táv Master 2 nő (rm2n) (8)
1 Gulyás Mónika 1:57:16
2 Wagner Viktória Merida Maraton Team-CST 2:02:24
3 Faller Bernadett 2:10:07
4 Bartalis Krisztina 2:13:26
5 Marti Petronella 2:23:25
6 Varsányi Bernadett 2:26:42
7 Puskás Georgina Kiválók-BakonySport KSE 2:46:22
8 Helman Szilvia 2:54:33
Rövid táv Master 2 férfi (rm2f) (44)
1 Adorján Bence 1:20:24
2 Laczko András ÁkosBike Team Aszód 1:23:50
3 Demeter Zoltan Merida Maraton Team-CST 1:25:11
4 Paár Vilmos ROAD Kse 1:25:53
5 Méhész Tamás Merida Maraton Team-CST 1:31:25
6 Horváth Zoltán 1:31:51
7 Czére Krisztián ROAD Kse 1:37:31
8 Neuheiser Romuald 1:39:28
9 Ladvenicza Tamás 1:40:38
10 Karakai Viktor Merida Maraton Team-CST 1:43:47
11 Kimmel János 1:44:06
12 Wimmer Norbert 1:44:35
13 Távoly Péter Speed-Way Team 1:45:59
14 Kerek Róbert Mátra Biker SC 1:47:19
15 Adamkó Gergely 1:47:54
16 Pap Mihály 1:49:14
17 Miczkó János 1:50:47
18 Vikartovszky János Acélvakond Cycling Team 1:50:47
19 Nagy Lóránt 1:54:42
20 Baranyai András 1:56:50
21 Horváth Zsolt Marcali KSE 1:57:01
22 Bacsi Szilárd 1:57:25
23 Proity Gábor 1:57:36
24 Szentgyörgyi Krisztián 1:59:17
25 Horváth Attila 2:03:48
26 Tóth Tibor 2:10:02
27 FARKAS LÁSZLÓ 2:10:06
28 Hidvégi Ariel 2:10:36
29 Koczka László 2:12:39
30 Tóth Péter 2:13:25
31 Bognár Gábor 2:14:18
32 Szrenkó Zoltán 2:16:33
33 HERKE TAMAS 2:17:20
34 Bányai Márton 2:17:38
35 Illés Péter 2:21:37
36 Csondor István 2:21:47
37 Kalmár Csaba 2:22:26
38 Pesthy Péter 2:23:37
39 Hajnal László 2:27:27
40 Kruzsics József 2:31:28
41 Vida László 2:48:33
42 Lőczi Gábor 3:02:04
43 Páli Attila 3:27:07
44 Orma Attila 4:02:22
Rövid táv Master 3 nő (rm3n) (3)
1 Fridrich Ágnes 2:21:04
2 Nagy Ágnes EGER MTB 2:49:44
3 Hevesi Kata 3:07:24
Rövid táv Master 3 férfi (rm3f) (13)
1 Ódor János Kiválók-BakonySport KSE 1:30:30
2 Bencz Zoltán 1:38:14
3 Belme Lajos Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa 1:38:15
4 Simon Zsolt 1:50:57
5 Giriti Sándor ÁkosBike Team Aszód 1:57:41
6 Varga Tamás 2:02:22
7 Somogyi Zsolt 2:03:31
8 Gyergyádes Zoltán 2:04:16
9 Zoboki Attila 2:08:05
10 Zentai László 2:08:08
11 Csömör József 2:23:01
12 Fináncz János 2:45:43
13 Pap Miklós 2:51:17
Pedelec Nő (p1n) (2)
1 Giriti Sándorné ÁGI ÁkosBike Team Aszód 3:21:29
2 Dózsa Szilvia 1:55:36
Pedelec Férfi (p1f) (4)
1 Weiger Péter 3:48:01
2 Hosszú Barnabás 3:54:57
3 Dózsa Imre Márk 4:21:20
4 Kazi György 1:55:37
Közép táv U19 férfi (ku19f) (2)
1 Rittgasszer Tamás Superior MTB Team 2:48:54
2 Szemere Huba 3:30:47
Közép táv Felnőtt férfi (kff) (6)
1 Földi Bence 2:47:01
2 Vingl Balázs Trek Team 3:07:02
3 Oláh Levente 3:32:24
4 Hidasi Dániel 3:44:12
5 Kovács Zoltán Márton 1:46:44
DNF
Kollár Dániel
Közép táv Master 1 férfi (km1f) (7)
1 Keöd Ágoston 3:08:17
2 Mátis Barnabás 3:08:48
3 Szabó Zsolt 3:09:37
4 Horváth László 4:01:16
5 Korsós Gábor 4:10:35
6 Vámosi Gergely 5:41:12
7 Svéd Csaba Trek Team 2:03:27
Közép táv Master 2 férfi (km2f) (14)
1 Csámpa Tibor 2:49:57
2 Rózsavölgyi Péter 2:50:42
3 Vastag Szabolcs Bringabanda SC 2:54:51
4 Zsigmond Zoltán 3:11:17
5 Szigeti Ferenc 3:19:26
6 Kugler Péter Kiválók-BakonySport KSE 3:49:41
7 Nagy Ferenc Döke Komlói Egyesülete 3:50:28
8 Szakonyi Gábor 3:52:45
9 Szemere Márton 3:54:06
10 Bognár Tibor 4:01:47
11 Hegyi Gábor 4:18:26
12 Szűcs Miklós 1:33:46
13 Kőmíves Károly Zsolt 1:43:54
14 Losonczi Laszlo 1:47:00
Közép táv Master 3 férfi (km3f) (11)
1 Bodócs Mihály 3:15:29
2 Fejes ‘1×1’ Barnabás 3:37:07
3 Müller Lajos 3:55:31
4 Silinger István Marcali KSE 3:58:51
5 Kurucz Gábor Serrenők 4:09:35
6 Kiss Tamás 4:26:33
7 Zonkó Ferenc Merida Maraton Team-CST 4:29:31
8 Bors Attila 5:41:12
9 Freeman Karl 1:40:37
DNF
Marlok Róbert
Kondacs Zoltán Team Heavy Pedál – Szeged
Hosszú táv Master 2 férfi (hm2f) (6)
1 Horváth József Mesterbike 575 Team 4:57:55
2 Banya Zoltán PCCC 5:04:56
3 Demjén Gábor 5:32:20
4 Juhász Gergely Team Heavy Pedál – Szeged 5:39:48
DNF
Ladányi Miklós
Molnár János Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa
Hosszú táv Master 1 férfi (hm1f) (4)
1 Kosurnyikov Ádám 4:48:49
2 Kovács Tamás Bringabanda SC 5:06:24
3 Kovács Tamás Team Heavy Pedál – Szeged 5:26:52
DNF
Péter Soltész
Hosszú táv Felnőtt férfi (hff) (6)
1 Blazsó Márton Mesterbike 575 Team 3:53:36
2 Buruczki Szilárd Buruczki Training System – BTS SE 4:00:55
3 Ferenczi Balázs 4:13:32
4 Kazi Alex 4:01:53
DNF
Varga Viktor
Máhr Péter
'Fel a tetejéhez' gomb