2020vas25oktEgész napI. NYKSE Park CrossTirpák Cross 1. futamNyíregyháza - BMX ParkSzakágCyclo-cross

Időpont

2020. október 25.

Helyszín

Nyíregyháza - BMX Park

Rajtlisták, eredmények

Rank FirstName LastName Team Time Gap Lap Point
U9 férfi
1. Jakab Benett Kontent-DKSI 00:03:29,46 2 80
2. Dudás Márton 00:03:59,00 +00:29.54 2 70
Hohnstadt Móric DNS
Gencsi Márk Egyeni DNS
U11 férfi
1. György Márton KONTENT-DKSI 00:14:41,00 1 80
2. Gyetkó Péter KONTENT-DKSI 00:15:37,00 +00:56.00 1 70
3. Nagy Levente NYKSE 00:15:55,00 +01:14.00 1 65
4. Hohnstadt Leopold 00:16:06,00 +01:25.00 1 60
5. Répási Dorián KONTENT-DKSI 00:16:42,00 +02:01.00 1 55
U11 női
1. Rákosi Maya Emma KONTENT-DKSI 14:09:00,00 1 80
U13 férfi
1. Kozma Attila KONTENT-DKSI 00:22:34,00 1 80
U13 női
1. Kárpáti Mira K?bánya Cycling Team 00:20:03,00 1 80
2. Szabó Boglárka 00:22:40,00 +02:37.00 1 70
U15 férfi
1. Dorogi Alex Martin K?bánya Cycling Team 00:25:03,00 1 80
2. Kovács Béla KONTENT-DKSI 00:25:35,00 +00:32.00 1 70
3. Kunn Normann KONTENT-DKSI 00:25:36,00 +00:33.00 1 65
4. Fodor Kende KONTENT-DKSI 00:26:47,00 +01:44.00 1 60
5. Dudás Zsombor 00:27:14,00 +02:11.00 1 55
6. Gyetkó Dániel KONTENT-DKSI 00:28:18,00 +03:15.00 1 50
7. Szabó Bence KONTENT-DKSI 00:28:49,00 +03:46.00 1 48
8. Kovács Zoltán KONTENT-DKSI 00:28:50,00 +03:47.00 1 46
9. Lovas Zoltán KONTENT-DKSI 00:29:09,00 +04:06.00 1 44
10. Podgornik Milán KONTENT-DKSI 00:31:47,00 +06:44.00 1 42
U17 férfi
1. Kárpáti Bálint K?bánya Cycling Team 00:30:34,00 1 80
2. Pakot András Gusztáv K?bánya Cycling Team 00:30:41,00 +00:07.00 1 70
3. Csáki Szabolcs KONTENT-DKSI 00:32:27,00 +01:53.00 1 65
4. Dajka Aron 00:32:41,00 +02:07.00 1 60
5. Szász Kristóf 00:33:56,00 +03:22.00 1 55
6. Pásztor Balázs NYÍR MTB 00:37:30,00 +06:56.00 1 50
7. Czinkóczki Gerg? 00:38:12,00 +07:38.00 1 48
8. Bhattoa-Buzás Amrit Pál KONTENT-DKSI 00:38:26,00 +07:52.00 1 46
Majoros Dávid K?bánya Cycling Team DNS
Serestyén Áron KONTENT-DKSI DNS
U19 férfi
1. Mindszenti Ákos DVTK-Cycling Team 00:45:38,75 1 80
2. Holczer Péter KONTENT-DKSI 00:49:12,25 +03:33.50 1 70
U19 női
1. Oravecz Lora PCCC 00:44:21,00 1 80
U23 férfi
1. Hrenkó Norbert 01:06:40,56 1 80
2. Ifj. Vedres Gábor Harcosok Klubja Szilvási Team 01:07:13,00 1 70
Elit férfi
1. Sitku Balázs 01:11:46,42 1 80
2. Kulcsár Máté 01:15:30,80 +03:44.38 1 70
Andrei Coliban DNS
Tóth Bence DNS
Kanyári Zsombor DNS
Master1 férfi
1. Király Miklós Tirpák SE 00:47:15,00 2 80
2. Bartha Gabor HOTE SE 00:50:08,00 +02:53.00 2 70
3. László Árpád 00:54:56,00 +07:41.00 2 65
4. Szobota László 00:47:02,05 -1 60
5. Oxley Dean 00:55:17,24 -1 55
Benke László DNF
Komjáti Péter Time4fun.sk DNS
Kiss Janos DNS
Master2 férfi
1. Klein Tamás FOOTSTRONG SE. 00:53:09,00 2 80
2. Kis József Merida Maraton Team Cst 00:54:52,00 +01:43.00 2 70
3. Horváth Zsolt ViniBike Kse 00:55:37,00 +02:28.00 2 65
4. Soós Károly Sólyom Team SE 00:55:47,00 +02:38.00 2 60
5. Pinter Attila Vinibike 00:55:51,00 +02:42.00 2 55
6. Fekete Barnabás Team3k 00:56:30,00 +03:21.00 2 50
7. Dr. Koleszár Zoltán Footstrong SE. 00:56:49,00 +03:40.00 2 48
8. Erd?s László Viharsarok Se 00:57:30,00 +04:21.00 2 46
9. Szabolcsik János 00:57:42,00 +04:33.00 2 44
10. Kozma Lászó KONTENT-DKSI 00:59:32,00 +06:23.00 2 42
11. Répási Roland 00:59:43,00 +06:34.00 2 40
12. Csobán Csaba KONTENT-DKSI 00:59:44,00 +06:35.00 2 39
13. Tóth Tamás Mátra Biker sc 01:00:54,00 +07:45.00 2 38
14. Teslér Attila 01:01:45,00 +08:36.00 2 37
15. Sotkó Tamás 00:51:16,00 -1 36
16. Teleki Attila 01:02:00,00 -1 35
Kólya Tamás Kontent – DKSI DNF
Kéki Tamás Protúr DNF
Cseh Tamás DNS
Nagy Viktor Vinibike DNS
Farkas Attila Tirpák SE DNS
Seres János Szeleshát Birtok DNS
Demko Gabi Time4fun.sk DNS
Kis Szabolcs Mátra Biker sc DNS
Specziár Viktor K?bánya Cycling Team DNS
Róbert Orosházi Miránk DOMKK DNS
Kovács Szilárd ViniBike KSE DNS
Master3 férfi
1. Tokaji Nagy Csaba Footstrong SE 00:38:53,00 1 80
2. Eke Zoltán Only Rim Brakes 00:39:01,00 +00:08.00 1 70
3. Vozár Zoltán Only Rim Brakes 00:39:46,00 +00:53.00 1 65
4. Svecz Zoltán 00:42:21,00 +03:28.00 1 60
5. Gál István Kerékpársport 2000 SE 00:43:43,00 +04:50.00 1 55
6. Polonkai László HOTE SE 00:47:04,00 +08:11.00 1 50
Száva Tamás KKB SE DNF
Kolb Tamas Blue Scorpions -Bendzsó Team DNS

Versenyinformáció

A felnőtt és utánpótlás korcsoportok számára kiírt országos szabadidős versenysorozat 2020. október 25. vasárnap 08.30 órai kezdettel, Nyíregyházán rendezi a Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete és a Tirpák SE.

Egészségügyi szabályok

Maszkhasználat kötelező
Kötelező távolságtartás
'Fel a tetejéhez' gomb