2022szo16áprEgész napSuperior MTB és terepfutó Challenge ParádsasvárParádsasvár - Túra kempingSzakágMTB

Időpont

2022. április 16.

Helyszín

Parádsasvár - Túra kemping

WX8V V7 Parád

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Idő
MTB Családi táv, 10 km
 Családi  U9  fiú
1 15 Hivessy Márk 1:01:22
2 33 Halász Bálint 1:02:15
3 19 Madár Viktor Máté 1:14:51
4 20 Mirkóczki Áron 1:22:45
5 21 Mirkóczki Máté 1:31:05
6 22 Tóth Máté Zente 1:45:53
14 Hegyi Marcell
23 Várhidi Vince Rudolf
 Családi  U9  lány
17 Jóny Millie Sophie
 Családi  U11  fiú
1 24 Gere Bence 0:50:10
2 6 Szabó Lajos Levente 0:50:15
3 3 Csepregi Milán 0:56:00
4 2 Csendes Milán 1:00:35
5 31 Sebák Balázs 1:17:54
4 Jóny Maximilian
5 Konta Milán
7 Vörös Benett
 Családi  U11  lány
1 1 Bór Lara 1:26:37
 Családi  U13  fiú
1 13 Puszti Levente 0:52:59
2 10 Konta Kornél 0:53:58
3 8 Harcsa Balázs 1:05:31
4 34 Halász Gergő 1:45:54
9 Kelemen Koppány László
11 Kovacs Nimród
MTB Rövidtáv, 30 km
 Rövidtáv  U15  férfi
1 351 Volyka Ádám 1:44:20
2 341 Erős Dávid 1:49:51
3 337 Bánfai Olivér 1:50:20
4 339 Barabás Olivér János 1:57:53
5 348 Péter Barna 1:58:50
6 347 Olcsvári Botond 2:01:58
7 374 Laczko Olivér 2:02:05
8 344 KOLLÁR MILÁN 2:10:35
9 250 Dorner Martin Vendel 2:11:28
10 346 Kovács Bence 2:13:08
11 350 Szabó Zénó 2:16:21
12 370 Kiss Ákos Benjamin 2:26:46
13 349 Simon Tamás 3:09:33
342 Harcsa Norbert
343 Kanyó Szilas
 Rövidtáv  U15  nő
1 338 Barabás Elsa Réka 2:35:32
 Rövidtáv  U17  férfi
1 352 Magyar Balázs 1:33:05
2 354 Révész Ádám 1:49:59
3 355 Suták Péter 1:51:02
4 356 Tarján Richárd 1:55:11
5 372 Liktor Tamás Bence 2:07:15
6 353 Nickelsz Kristóf 2:26:34
7 371 Kovács Botond 2:27:48
8 367 Vida Ákos 2:46:49
9 369 Füleki Krisztián 3:12:28
 Rövidtáv  U19  férfi
1 336 Kerényi Alfréd 1:51:36
335 Dózsa Imre Márk
 Rövidtáv  Felnőtt  férfi
1 201 Baranyi Attila 1:43:01
2 208 SZABÓ DÁVID 1:47:36
3 204 Grébel Szabolcs 1:47:38
4 212 WALLIS NATHANIEL 1:53:29
5 379 Sályi Milán 2:00:25
6 207 Rusvai László 2:00:33
7 206 Lipkovics Bence 2:11:42
8 200 Áko Bencsik 2:28:10
9 210 Szvercsek Márk 3:43:18
211 Terecskei Vince
 Rövidtáv  Felnőtt  nő
1 205 Hunter Lydia 2:15:15
2 203 Galambos Enikő 2:41:32
3 209 Szlovencsák Panka 2:54:24
 Rövidtáv  Master1  férfi
1 385 dr. Tajdi Bence 1:43:44
2 233 Takács Zoltán 1:53:01
3 219 Hetyei Tamas 1:53:04
4 373 Berta Bence 1:54:09
5 220 Horváth András Ferenc 1:55:54
6 218 Deák Róbert 1:58:04
7 226 Mikuska Tamás 2:03:46
8 215 Berta Rajmund 2:08:29
9 221 Husvéti Zsolt 2:12:23
10 234 Turcsa Zoltán 2:17:43
11 359 Tóth Dániel 2:19:23
12 213 Bán Tamás 2:20:29
13 380 Horváth Ádám 2:23:00
14 227 Mirkóczki Péter 2:29:36
15 229 Péter Pecsenye 2:52:58
16 358 Bódi Balázs 3:21:07
17 236 Varga Szabolcs 3:23:33
18 231 Szabó Dávid 3:45:27
19 223 Keresztesi András 4:03:58
202 Deák Dániel
222 Imrefy István
225 Markos Dániel
228 Móni Péter
235 Urszinű Ádám István
 Rövidtáv  Master1  nő
1 224 Koszegi Kornelia 1:59:05
2 375 Kiss Melinda 2:02:44
3 232 Szijártó Annamária 2:57:10
4 216 Csörgő Erika 3:24:19
214 Baranyai Ágnes
217 Danyi Szilvia
230 Schmidtné Laposa Viktória
 Rövidtáv  Master2  férfi
1 377 Kovács Győző 1:34:01
2 272 Laczkó András 1:34:05
3 285 STAUB ZSOLT 1:42:09
4 281 Rózsavölgyi Péter 1:44:11
5 259 Kanyó Gabor 1:44:38
6 362 Horváth Zoltán 1:45:23
7 282 Simonyi Andras 1:48:23
8 376 Klein Tamás 1:49:10
9 361 Hivessy Zoltán 1:50:20
10 253 Fejes János 1:50:58
11 283 Solymosi Gábor 1:51:08
12 286 Szabó Balázs 1:55:11
13 289 Szajlai Gáspár 1:56:12
14 241 Baksa Zoltán 1:56:22
15 246 Czakó Csaba 1:57:14
16 255 Gáspár András 1:58:53
17 263 Keresztesi Csaba 2:02:47
18 294 Tóth Balázs 2:03:19
19 267 Kovács Attila 2:04:21
20 269 Kovács Róbert 2:04:50
21 261 Kerek Róbert 2:08:22
22 240 Bakos János 2:08:49
23 243 Barabás János 2:10:30
24 384 Landi Gábor 2:11:19
25 292 Szrenkó Zoltán 2:11:38
26 293 Tatár Antal 2:11:46
27 296 Tóth Tamás 2:12:28
28 340 Dorner Dávid Richárd 2:15:39
29 273 Liszicsán Zoltan 2:16:21
30 256 Göncző Attila 2:17:12
31 260 Károly János 2:17:46
32 291 Szkalák Péter 2:18:11
33 288 Szabó Lajos 2:19:49
34 248 Dienes Barnabás 2:19:57
35 257 Györe Szabolcs 2:20:33
36 378 Radvánszki Norbert 2:20:39
37 345 Konta Balázs 2:26:33
38 297 Török Norbert 2:26:41
39 280 Puszti Richárd 2:28:55
40 279 Pincze Gábor 2:30:29
41 271 Lacházi Gábor 2:32:03
42 278 Olcsvári Szilárd 2:38:16
43 244 Benedek Gábor 2:38:53
44 252 Fehér Viktor 2:40:48
45 360 Eged György 2:41:23
46 251 Fehér Attila 2:44:27
47 245 Bór Sándor 2:53:48
48 254 Fetter Zsolt 2:59:31
49 239 Apati Toth Aron 3:12:10
50 264 Kirsner Attila 3:17:54
51 277 Mihály Tamás 3:23:12
52 275 Madár Viktor 3:29:45
53 299 Zsebe Balázs 3:31:42
237 Adame László
238 Adamkó Gergely
242 Balázs Gábor
249 Dombauer Péter
262 Kerényi Kristóf
270 Kömöz Róbert
274 Losonczi Laszlo
276 Mészáros Norbert
287 Szabó Gábor
290 Szegedi Gábor
295 Tóth Ferenc
 Rövidtáv  Master2  nő
1 268 Kovács Reni 2:30:45
2 284 Sólyom Krisztina 2:38:12
3 247 Dervaricsné Nemes Gyöngyvér 3:02:17
258 Havacs Krisztina
 Rövidtáv  Master3  férfi
1 317 ÓDOR JÁNOS 1:48:25
2 313 Martos György 1:59:01
3 315 Miczkó János 2:03:32
4 314 Mező Sándor 2:04:35
5 306 Juhász Imre 2:05:41
6 318 Pap László 2:07:47
7 304 Jaros Zsolt 2:15:51
8 324 Vukovics József 2:17:52
9 309 Király László 2:20:57
10 325 Zoltán Száraz 2:27:53
11 302 Brandhuber Attila 2:31:35
12 321 Sike András 2:32:27
13 323 Vincze Csaba 2:33:16
14 312 Lévai Zsolt 2:49:43
15 320 Sályi Ferenc 2:54:24
16 364 Bódi Attila 3:16:04
17 319 Salgóvári István 3:43:20
18 301 Botos Zsolt József 4:04:43
300 Belme Lajos
305 Jenei Zoltán
307 Kazi György
308 Keppler Miklos Norbert
310 Kozár László
311 Kulcsár István
322 Szabados Péter
365 Szlépka Tamás
 Rövidtáv  Master3  nő
1 303 Csollány Katalin 2:29:24
316 Nyári Krisztina
 Rövidtáv  Master4  férfi
1 329 Hajagos István 1:55:20
2 330 Kármán József 2:02:51
3 331 Kocsi Sándor 2:12:44
4 332 Rakovics Vilmos 2:13:40
5 326 Bodonyi Péter 4:17:08
327 Bondár László
328 Gál István József
333 Tóth István
MTB Hosszútáv, 60 km
 Hosszútáv  U19  férfi
1 442 Tatár Márton 3:13:46
2 368 Zsembery Boldizsár 3:14:04
3 452 Erős Áron 3:18:15
4 443 Csizmazia Bence 3:54:01
 Hosszútáv  Felnőtt  férfi
1 401 Földi Bence 3:00:47
2 457 Darányi Bence 3:10:51
3 400 Csontó Ádám 3:22:35
4 404 Litauszki Tibor 3:58:54
5 454 Solyom Zsigmond 3:16:44
402 Izsó Norbert DNF
403 Kazi Alex
453 Sashalmi Richárd
 Hosszútáv  Master1  férfi
1 408 Kovács Tamás 3:22:15
2 461 Bódi Márton 3:30:13
3 444 Szabó Viktor 3:32:43
4 414 Zsolt Heizler 3:48:53
5 409 Pap Péter 3:49:52
6 406 Józsa Dániel 4:08:17
7 413 Varga Zoltán 2:15:10
8 405 Börcsök Attila 2:15:47
9 410 Schmidt Zoltán 2:29:45
411 Szűcs Tamás DNF
407 Kosurnyikov Ádám
412 Tordai András
 Hosszútáv  Master1  nő
1 456 Szekeres Viktória 2:05:53
 Hosszútáv  Master2  férfi
1 436 Vastag Szabolcs 3:27:48
2 428 Mikóczi Géza 3:30:40
3 431 STAUB CSABA 3:35:54
4 445 Árvay Dénes 3:38:06
5 421 Halász Róbert 3:44:04
6 435 Varga István 3:46:35
7 433 Vadócz Máté 3:49:25
8 418 Dervarics Tamás 3:51:31
9 447 dr Demeter Balázs 3:53:25
10 420 Fedor István 3:59:40
11 455 Tamás László 4:01:50
12 450 Vida Kálmán 4:19:03
13 449 Lászlók Zsolt 4:20:54
14 419 dr. Bús László 2:08:15
15 434 Varga Balázs 2:11:57
16 430 Sinkai Rajmund 2:13:38
17 460 Brachna Gábor 2:15:38
18 441 Zentai Zsolt 2:17:11
19 448 Gyóni Gábor 2:22:32
20 459 Horváth László 2:23:33
429 Rostetter Mátyás DNF
425 Landi Zoltán DNF
427 Kiss Istvan DNF
416 Bihari Gábor
417 Dallos Kornél
422 Henn Péter Gergely
423 Horváth Ákos
424 Kőhalmi Attila
426 Matis Barnabas
432 Tarcsai László
446 Blazsó Márton
 Hosszútáv  Master2  nő
1 415 Balogh Mária 2:17:25
 Hosszútáv  Master3  férfi
1 438 Gelle László 4:08:38
2 437 Gelencsér Ferenc 2:15:02
3 458 Solyom Andras 2:47:05
439 Kelemen Imre
440 Papp Atilla
'Fel a tetejéhez' gomb