2022vas24áprEgész napORSZÁGÚTI KERÉKPÁROS DIÁKOLIMPIADebrecen - BocskaikertSzakágOrszágútKategóriaMKSZ Akkreditált

Időpont

2022. április 24.

Helyszín

Debrecen - Bocskaikert

4241 Debrecen, Teleki út

Rajtlisták, eredmények

Hely. RSZ Név Egyesület Idő
U11 leány B
1 15 Feledy Eszter Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 08:29,2
2 12 Bauer Violet Emery Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 09:54,4
U11 fiú B
1 17 Giricz Joel Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium 08:59,6
18 Krisztián Iván Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola DNS
U11 leány A
1 19 Katona Amina Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet 08:00,6
2 21 Trám Noémi Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 08:10,2
U11 fiú A
1 22 Jóny István Maximilian Puzzle Óvoda és Általános Iskola 07:47,8
2 24 Mármarosi Mánuel Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola 08:14,5
3 27 Nagy-Valent Marcell Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 08:16,1
28 Tóth Oszkár Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola DNS
U13 leány B
1 34 Jelencsics Alíz Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 11:44,2
2 32 Bozsó Szonja Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola 12:28,4
3 38 Urbanovics Hanna Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 13:21,7
U13 fiú B
1 49 Vizi Bálint Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda 11:26,2
2 48 Mázor Milán Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola 11:26,9
3 45 Giricz Benjámin Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium 11:40,3
4 41 Bedő Kornél Barcsi Arany János Általános Iskola 12:32,3
5 43 Geller Gergő Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 12:47,1
6 47 Köles Vince Lencsési Általános Iskola 12:59,8
7 42 Császár Bendegúz Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 13:04,8
U13 leány A
1 51 Klokocs Kata Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola 09:42,3
2 52 Klokocs Klára Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola 11:35,9
3 53 Lasánszki Sára Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 11:47,8
4 50 Galli Zsófia Mária Fabriczius József Általános Iskola 12:56,4
U13 fiú A
1 58 Molnár Ágoston Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium 10:08,0
2 56 Lónyai Balázs Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 10:35,2
3 55 Lencse Máté Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola 10:37,4
4 57 Mármarosi Marcell Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola 10:57,5
5 61 Szabó Gergő Mosonszolnoki Általános Iskola 11:10,2
6 59 Stolczenberger Zalán Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 11:16,1
7 62 Zachár Gáspár Benedek Balázs Győző Református Gimnázium, Egységes Művészeti Szakgimnázium és Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű M 11:55,0
8 54 Gyetkó Péter Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola 12:02,4
60 Szabó Bálint Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola DNS
U15 leány B
1 70 Szepesi Csenge Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 11:32,6
2 64 Giricz Abigél Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium 13:00,6
3 71 Szolnoki Nóra Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 13:01,1
4 63 Galuska Zsófia Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 13:08,4
5 65 Karanyic Emma Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola 13:31,7
6 67 Katona Petra Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola 13:32,0
68 Kovács Eszter Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola DNS
U15 fiú B
1 75 Csorba Milán Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 10:29,6
2 83 Szücs Olivér András Barcsi Arany János Általános Iskola 10:42,3
3 82 Szabó Zalán Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola 10:55,5
4 80 Ollári Milán Lencsési Általános Iskola 11:02,0
5 77 Giricz Gábriel Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium 11:23,4
6 74 Benguitoun Adam Yahya Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola 11:33,6
7 73 Bencze Botond Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola 12:06,8
U15 leány A
1 84 Katona Korinna Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet 10:33,0
2 89 Tóth Emese Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 11:13,9
3 88 Tarcsai Boglárka Sarolt Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda U15 leány A 11:30,7
4 91 Zachár Janka Sára Balázs Győző Református Gimnázium, Egységes Művészeti Szakgimnázium és Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű M U15 leány A 11:33,0
5 87 Szép Anna  Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola és Óvoda 11:42,9
6 93 Zsidel Zoé Dorina Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium 13:44,5
86 Szegvári Szonja Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola DNS
85 Kiss Kamilla Petra Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola DNS
U15 fiú A
1 105 Péter-Lichtenberger  Ábris Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 09:14,2
2 94 Balaskó Ádám Milán Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola 09:32,3
3 108 Soós Olivér Medgyessy Ferenc Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum 09:34,3
4 101 Iványi Zétény Vadrózsa Waldorf Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 09:35,0
5 99 Gábor Milán Óbudai Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 09:47,1
6 104 Olcsvári Botond Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda 09:58,6
7 97 Csorba Zalán Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 09:58,8
8 111 Tulok-Darida Simon Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 09:59,4
9 103 Magyar Botond Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola 10:05,6
10 96 Csizmazia Áron Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 10:07,8
11 100 Gyetkó Dániel Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola 10:18,2
12 112 Vizi Gáspár Napraforgó Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 10:29,2
13 106 Podgornik Milán Zsolt Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája 11:27,8
110 Tóth Kevin Szilvási Általános Iskola DNS
109 Szabó Máté Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gyakorlóóvoda DNS
U17 leány B
1 115 Horváth Lara Kaposvári SZC Dráva Völgye Technikum és Gimnázium 18:38,7
2 114 Bozsó Míra Kaposvári SZC Dráva Völgye Technikum és Gimnázium 20:06,1
3 113 Bagó Hanna Dóra Kaposvári SZC Dráva Völgye Technikum és Gimnázium 20:35,5
4 117 Tar Eszter Karola Tóth Árpád Gimnázium 21:31,5
5 116 Kulcsár Anna Drávamenti Körzeti Általános Iskola 23:24,0
U17 fiú B
1 120 Horváth Bence Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium 17:11,5
2 118 Giricz Balázs Alföldi ASzC Bartha János Kertészeti Technikum és Szakképző Iskola 17:37,6
3 119 Hartmann Róbert Kaposvári SZC Dráva Völgye Technikum és Gimnázium 19:15,2
4 124 Kapusztik Máté Márk Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Technikum 19:24,8
U17 leány A
1 128 Mudra Málna Dorka KOCH VALÉRIA GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA, KOLLÉGIUM ÉS PEDAGÓGIAI INTÉZET 16:59,9
2 130 Tóth Réka Miskolci Herman Ottó Gimnázium 17:05,0
3 132 Túróczi Réka Lujza Verseghy Ferenc Gimnázium 21:08,8
4 129 Pohner Gréta Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 22:25,4
131 Tóth-Vári Tamara Veresegyházi Katolikus Gimnázium DNS
U17 fiú A
1 136 Csáki Szabolcs Tóth Árpád Gimnázium Debrecen 14:26,5
2 138 Magyar Bendegúz Diósgyőri Gimnázium 15:23,4
3 133 Álmos Bence Cserepka János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Sportiskola, Általános Iskola, Gimnázium és Technikum 15:30,1
4 143 Takács Marcell Szentendrei Református Gimnázium 15:50,2
5 135 Böszörményi László Epreskerti Általános Iskola 15:55,4
6 144 Zachár Bendegúz Balázs Győző Református Gimnázium, Egységes Művészeti Szakgimnázium és Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű M 16:19,2
7 141 Sefcsik László Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola 16:50,7
8 134 Bakonyi Norman Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda 17:51,4
142 Szegvári Tamás Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium DNS
140 Ottó Barnabás Máté Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium DNS
137 Lakos Márk Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola DSQ
139 Nosek Roland Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola DSQ
U19 leány B
1 145 Bali Emese Salgótarjáni Madách Imre Gimnázium 18:47,1
2 147 Szabolcs Regina Avasi Gimnázium 19:40,2
146 Farkas Janka Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda DNS
U19 fiú B
1 151 Gál Bence Kaposvári SZC Dráva Völgye Technikum és Gimnázium 17:37,1
2 148 Bencze Áron Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium 18:22,0
3 149 Bodnár Zsombor János Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola 18:42,6
4 150 Dávid Gergő Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Technikum 18:59,5
5 152 Hartmann József Kaposvári SZC Dráva Völgye Technikum és Gimnázium 20:05,5
6 153 Tar Imre Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum 21:31,1
U19 leány A
1 155 Németh Bettina Tímea Újpesti Bródy Imre Gimnázium és Általános Iskola 15:52,1
2 156 Papp Evelin Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium 16:23,1
3 154 Farkas Janka Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda 16:36,6
157 Szabó Viktória Óbudai Gimnázium DSQ
U19 fiú A
1 158 Anda Attila Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum és Kollégium 14:12,8
2 161 Bánki András Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 14:18,5
3 169 Szántó Péter Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 14:26,7
4 165 Kovács Bercel Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos Gimnázium 14:35,5
5 163 Böszörményi András Mechwart András Informatikai és Gépipari Technikum Debrecen 14:50,0
6 167 Lónyai Levente Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Technikum 15:13,1
7 160 Balog László Baranya Megyei SZC Zrínyi Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola 15:21,6
8 164 Korpa István Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium 17:10,3
9 162 Berényi Gergely Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája, Óvodája és Alapfokú Művészeti Iskolája 18:16,5
168 Pistár Zoltán Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum és Kollégium DNS
166 Lédeczi Péter Székesfehérvári SZC Árpád Technikum Szakképző Iskola és Kollégium DNS
159 Balassa Gergő Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Technikum DSQ
Felnőtt női B
1 170 Bali Sára Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium 17:20,5
2 171 Mező Panna Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium 18:21,4
Felnőtt férfi B
1 174 Maczinkó Dávid Márk Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda 15:06,5
2 175 Mester Dorián Kaposvári SZC Dráva Völgye Technikum és Gimnázium 17:46,5
3 173 László Krisfót István Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája, Óvodája és Alapfokú Művészeti Iskolája 19:07,2
4 172 Hörnyék Máté Péter Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája, Óvodája és Alapfokú Művészeti Iskolája 19:56,1
176 Porteleki Dávid Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Technikum DNS
Felnőtt női A
1 177 Balogh Zsófia Miskolci Egyetem 18:56,8
Felnőtt férfi A
1 178 Hlavathy Benedek Lajos Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium 15:10,8
179 Orosz Bálint Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona DNS

RAJTLISTA

Versenyinformáció

'Fel a tetejéhez' gomb