2020vas09augEgész napZóárd Napi KerékpárversenyVásárosnamény - Szilva FürdőSzakágOrszágútSorozatAKESZ Amatőr BajnokságÁtütemezett

Időpont

2020. augusztus 9.

Helyszín

Vásárosnamény - Szilva Fürdő

4800 Vásárosnamény, Beregszászi út 1/b.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Nem Korcsoport Idő
Hosszútáv
1 11 Sánta Ármin Konrád KONTENT-DKSI Férfi U19 1:58:53
2 35 Vinnai Zsolt Vinibike KSE Férfi Master 1:58:54
3 53 Boros Károly Emil KONTENT-DKSI Férfi Senior1 1:58:54
4 10 Nagy Bendegúz Mátyás KONTENT-DKSI Férfi U19 1:58:54
5 14 Márton Balázs KONTENT-DKSI Férfi U19 1:58:54
6 9 Tomka János Dr Bátorfi-Optimit Férfi Elit1 1:58:54
7 12 Kovács Dániel KONTENT-DKSI Férfi U19 1:58:54
8 13 Holczer Péter KONTENT-DKSI Férfi U19 1:58:54
9 24 Bokor Attila Sólyom Team Se Férfi Elit2 1:58:54
10 34 Aranyosi Péter Vinibike KSE Férfi Master 1:58:54
11 1 Árvai Krisztián Férfi Elit1 1:58:55
12 25 András Vince MRCC Férfi Elit1 1:58:55
13 52 Pigniczki Árpád FTC Férfi Senior1 1:58:55
14 31 Nyemcsok Zoltán Férfi Master 1:58:55
15 39 Szabó Ferenc KONTENT-DKSI Férfi Master 1:58:55
16 30 Nyirkó Attila MRCC Férfi Master 1:58:55
17 45 Sárosi Endre Férfi Master 1:58:55
18 44 Erdős László Férfi Master 1:58:55
19 78 Száva Tamás Kisvárda és Környéke Bringások Férfi Senior1 1:58:55
20 40 Kalydi Károly KONTENT-DKSI Férfi Master 1:58:55
21 20 Nagy Gergő Miránk-DOMKK Férfi Elit2 1:58:55
22 55 Nagy Zoltán KONTENT-DKSI Férfi Senior1 1:58:56
23 48 Kósa Csaba Blue Scorpions-Bendzsó Team Férfi Senior1 1:58:56
24 5 Kiss GERgő KONTENT-DKSI Férfi Elit1 1:58:56
25 66 Nyitrai László ADACSA-SCHMIDT Gép Férfi Master 1:58:56
26 50 Korhán László A.S.D. Calatafimi-Segesta Férfi Senior1 1:58:56
27 2 Vörös Ádám FTC Férfi Elit1 1:58:56
28 69 Kovács Gergő Férfi Elit1 1:58:56
29 51 Nemes István MRCC Férfi Senior1 1:58:56
30 54 Csáki Zoltán KONTENT-DKSI Férfi Senior1 1:58:56
31 41 Páll János KONTENT-DKSI Férfi Master 1:58:57
32 15 Susla Vincze NYKSE Férfi U19 1:58:57
33 72 Szabó István Miránk Férfi Elit2 1:58:57
34 19 Páll Zsombor KONTENT-DKSI Férfi U19 1:58:58
35 68 László Árpád Férfi Elit2 1:59:01
36 36 Papp Laszló Vinibike KSE Férfi Master 1:59:02
37 18 Csáki Szabolcs KONTENT-DKSI Férfi U19 1:59:49
38 16 Juhász Zsombor Sólyom Team SE Férfi U19 1:59:56
39 33 Kiss Ernő Team3K Férfi Master 1:59:57
40 56 Csikós János Kesa Motor -Debrecen Férfi Senior1 2:10:37
41 26 Bányai Tamás MRCC Férfi Master 2:10:38
42 60 Kovács Judit KONTENT-DKSI WU19 2:03:13
43 37 Fehér Nándor MRCC Férfi Master 2:15:31
dnf 67 Kiss Attila Kesa Motor -Debrecen Férfi Senior1
3 ifj.Héregi Péter Brigetio KSE Férfi Elit1
4 Madarász Áron Brigetio KSE Férfi Elit1
7 Skuba Ákos Brigetio KSE Férfi Elit1
8 Miranda Felipe MRCC Férfi Elit1
38 Somogyi László MRCC Férfi Master
46 Gall Anthony Bakonybike K.E. Férfi Senior1
47 Héregi Péter Brigetio KSE Férfi Senior1
Rövidtáv
1 112 Tomka István Sárréti SE-Optimit Férfi U17 0:34:43
2 125 Gál István József Kerékpársport2000 SE Férfi Senior3 0:34:43
3 115 Csintalan Miklós Brigetio KSE Férfi Senior2 0:34:44
4 76 Ruttai Balázs FTC Férfi U17 0:34:44
5 89 Papp Zoltán Salgótarjáni AC-KARBONA Férfi Senior2 0:34:44
6 119 Karuth Péter Férfi Senior2 0:36:15
7 70 Fehér Dániel MRCC Férfi U13 0:42:50
8 74 Forgács Artúr FTC Férfi U15 0:42:50
9 130 Dobos Ildikó Mátra Biker WSenior 0:42:50
10 82 Fenyvesi Ferenc MRCC Férfi Senior2 0:46:22
11 71 Forgács Matyi FTC Férfi U13 0:55:25
12 22 Nagy Levente NYKSE Férfi U13 0:59:50
117 Horváth Imre Stubers Bike Team Férfi Senior2
'Fel a tetejéhez' gomb