MTB XCC és XCO Országos Bajnokság

2022pén22júlEgész napszo23MTB XCC és XCO Országos BajnokságCsömör - BulgárkertSzakágMTB XCKategóriaMKSZ Országos BajnokságKiemelt

Időpont

2022. július 22. - 2022. július 23.

Helyszín

Csömör - Bulgárkert

2141 Csömör, Erzsébet u. 89.

Eredmények

Pl. Bib Surname, name Club Time Gap Laps
U9 MEN (13)
1 1917 PÁLI Botond SEVEN HILLS MTB SC 8:25 4
2 1908 ORBÁN Márk Delta MTB Sopron 8:55 + 0:30 4
3 401 STORCZ-NAGY Vince Superior Racing Team 9:10 + 0:45 4
4 1901 HONTI Ágoston Viktor Delta MTB Sopron 9:23 + 0:58 4
5 1904 SZAKÁCS Bertalan Zöld Irány Egyesület 9:28 + 1:03 4
6 1915 MIRKÓCZKI Áron MKB Bank Cycling Team 10:08 + 1:43 4
7 1916 MIRKÓCZKI Máté MKB Bank Cycling Team 10:58 + 2:33 4
8 1911 HEGYI Marcell Acélvakond Cycling Team 10:59 + 2:34 4
9 1918 SIPOS Dáriusz Deli Cube-Csömör 11:25 + 3:00 4
10 1906 NEMES Zsigmond Lőrinc Zöld Irány Egyesület 8:27 + 1 lap 3
11 1909 TORDAI Gellért Trek SE 8:45 + 1 lap 3
12 1919 SIPOS Nesztor Dante Cube-Csömör 9:03 + 1 lap 3
13 1903 ANDRÁS Kornél Krisztián Superior Racing Team 9:31 + 1 lap 3
U9 WOMEN (4)
1 1952 HÁMORI Ajsa Delta MTB Sopron 9:25 4
2 1951 HORVÁTH Anna Zöld Irány Egyesület 9:46 + 0:21 4
3 1953 HEGEDŰS Helga Cube-Csömör 11:11 + 1:46 4
4 1954 JÓNY Millie Sophie Superior Racing Team 10:07 + 1 lap 3
U11 MEN (12)
1 1101 HONTI Tamás Attila Delta MTB Sopron 13:02 2
2 1109 BÖKÖNYI Huba Árpád Delta MTB Sopron 13:41 + 0:39 2
3 1106 ANDRÁS Péter Patrik Superior Racing Team 14:01 + 0:59 2
4 1102 SIPOS Borisz Ali Cube-Csömör 15:16 + 2:14 2
5 1122 JÓNY István Maximilian Superior Racing Team 15:40 + 2:38 2
6 1108 BERENCSI Mátyás Speed-Way Team 16:44 + 3:42 2
7 1104 CSEPREGI Milán ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 17:07 + 4:05 2
8 1103 BURGERMEISTER Bence Cube-Csömör 17:14 + 4:12 2
9 1107 BÉKEFI Ábel Zöld Irány Egyesület 19:52 + 6:50 2
10 1117 TORDAI Örs Trek SE 20:15 + 7:13 2
11 1105 GRESKOVICS Balázs Ádám Superior Racing Team 22:14 + 9:12 2
12 1115 MATICS Vince Bike4life 25:42 + 12:40 2
U11 WOMEN (2)
1 1203 STORCZ-NAGY Réka Superior Racing Team 18:06 2
2 1201 PÉTERFFY Róza Luca Zöld Irány Egyesület 20:00 + 1:54 2
U13 MEN (26)
1 1325 KOVÁCS Béla DSI Cycling Team 19:01 3
2 1301 MOLNÁR Ágoston Delta MTB Sopron 19:05 + 0:04 3
3 1302 LOVÁSZ Máté Delta MTB Sopron 19:21 + 0:20 3
4 1313 BARABÁS Olivér János Superior Racing Team 19:38 + 0:37 3
5 1333 SZILASI Dániel Superior Racing Team 20:02 + 1:01 3
6 1332 MISETA Levente Superior Racing Team 20:39 + 1:38 3
7 1331 BÁNFAI Olivér Superior Racing Team 20:44 + 1:43 3
8 1303 ILLÉS Bence Delta MTB Sopron 21:03 + 2:02 3
9 1322 HÁMORI Koppány Delta MTB Sopron 21:15 + 2:14 3
10 1316 CSUKA Zsombor Delta MTB Sopron 21:17 + 2:16 3
11 1304 LEÁNYVÁRI Benjámin DVTK Cycling Team 21:20 + 2:19 3
12 1308 FAZEKAS Ádám Crosskovácsi 21:35 + 2:34 3
13 1306 VARGA Csanád VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 21:40 + 2:39 3
14 1328 STOLCZENBERGER Zalán Kis-Galya KSE 22:06 + 3:05 3
15 1309 LÓNYAI Balázs Kis-Galya KSE 22:31 + 3:30 3
16 1330 URBÁN Vilmos Cube-Csömör 22:35 + 3:34 3
17 1324 HORVÁTH Miklós Superior Racing Team 22:48 + 3:47 3
18 1311 PELIKÁN Bendegúz Crosskovácsi 23:32 + 4:31 3
19 1315 BRUCHNER Máté Zöld Irány Egyesület 24:09 + 5:08 3
20 1336 ERDEI Ádám Limitless Team – XCO 24:36 + 5:35 3
21 1320 GYETKÓ Péter DSI Cycling Team 24:53 + 5:52 3
22 1323 HORVÁTH Bálint Delta MTB Sopron 26:32 + 7:31 3
23 1335 FAZEKAS Levente Trek SE 26:57 + 7:56 3
24 1334 PELSŐCI Martin Delta MTB Sopron 28:29 + 9:28 3
25 1317 DEMETER Vencel Cube-Csömör 19:12 + 1 lap 2
DNF 1312 BAKOS Dominik Isua Cube-Csömör Withdrawal 2
U13 WOMEN (4)
1 1403 HEGEDŰS Heléna Cube-Csömör 22:18 3
2 1404 LASÁNSZKI Sára Kis-Galya KSE 23:51 + 1:33 3
3 1402 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team 26:09 + 3:51 3
4 1401 STOJANOVSKA Dalija Kőbánya Cycling Team 26:10 + 3:52 3
U15 MEN (27)
1 1529 BERENCSI Benedek Superior Racing Team 34:58 2
2 1501 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi 36:30 + 1:32 2
3 1524 SOÓS Olivér DSI Cycling Team 37:12 + 2:14 2
4 1510 GYETKÓ Dániel DSI Cycling Team 37:14 + 2:16 2
5 1506 OLCSVÁRI Botond ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 39:12 + 4:14 2
6 1516 JÁNOSI Ákos Cube-Csömör 39:33 + 4:35 2
7 1525 SZALAY Boldizsár Cube-Csömör 39:39 + 4:41 2
8 1528 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE 39:42 + 4:44 2
9 1502 VOLYKA Ádám Superior Racing Team 40:12 + 5:14 2
10 1519 NAGY Lél Bátor Delta MTB Sopron 40:27 + 5:29 2
11 1527 VIZI Gáspár DSI Cycling Team 40:42 + 5:44 2
12 1503 LEÁNYVÁRI Áron DVTK Cycling Team 40:52 + 5:54 2
13 1523 SIMON Márk Cube-Csömör 40:58 + 6:00 2
14 1535 GÁBOR Milán Superior Racing Team 41:24 + 6:26 2
15 1509 HORVÁTH Bence Delta MTB Sopron 41:27 + 6:29 2
16 1512 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE 41:27 + 6:29 2
17 1518 MARTONICS Armand Zöld Irány Egyesület 42:52 + 7:54 2
18 1504 FORGÁCS Patrik Zöld Irány Egyesület 43:09 + 8:11 2
19 1505 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team 44:01 + 9:03 2
20 1526 VÉGSŐ Bence Cube-Csömör 45:54 + 10:56 2
21 1511 PODGORNIK Milán Zsolt DSI Cycling Team 46:40 + 11:42 2
22 1531 PÉTER Barna Superior Racing Team 48:49 + 13:51 2
23 1514 FELEDY Bence Kis-Galya KSE 49:03 + 14:05 2
24 1521 PÁLOS Bence Zöld Irány Egyesület 22:43 + 1 lap 1
DNF 1508 TURMANN Benjámin Tamási Bringasport Withdrawal 1
DNF 1507 KRÁNITZ István Tamási Bringasport Withdrawal 1
DNF 1520 NEMES Ferdinánd Tibor Zöld Irány Egyesület Withdrawal 0
U15 WOMEN (7)
1 1610 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő 42:43 2
2 1607 SZÜCS Borbála Zöld Irány Egyesület 46:04 + 3:21 2
3 1604 BOKROS Kincső VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 47:40 + 4:57 2
4 1602 ÁDÁM Gabriella Sarolta Zöld Irány Egyesület 49:57 + 7:14 2
5 1603 BARABÁS Elsa Réka Superior Racing Team 50:25 + 7:42 2
6 1609 URBÁN Janka Cube-Csömör 50:53 + 8:10 2
7 1605 KÁLMÁN Luca Zöld Irány Egyesület 52:02 + 9:19 2
U17 MEN (23)
1 1733 TAKÁCS Zsombor Tamás Superior Racing Team 50:34 3
2 1710 GERGELY Koppány Máté Cube-Csömör 52:34 + 2:00 3
3 1719 VOCK András Cube-Csömör 52:47 + 2:13 3
4 1706 IVÁN Borisz Márk Superior Racing Team 53:44 + 3:10 3
5 1729 KISS Vince Dániel Bike Zone Gödöllő 55:24 + 4:50 3
6 1738 KISS Benedek Superior Racing Team 56:17 + 5:43 3
7 1730 MAGYAR Balázs Crosskovácsi 56:26 + 5:52 3
8 1702 PETRÓ Szabolcs Cube-Csömör 57:13 + 6:39 3
9 1731 RÉVÉSZ Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 59:37 + 9:03 3
10 1739 KÁRPÁTI KLEIN Péter VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:01:05 + 10:31 3
11 1711 KÁLMÁN Dániel Ákos Zöld Irány Egyesület 1:02:57 + 12:23 3
12 1712 KARDOS Csongor Cube-Csömör 1:03:18 + 12:44 3
13 1720 KISS István Bike Zone Gödöllő 1:03:58 + 13:24 3
14 1704 RÓZSA Dániel DVTK Cycling Team 1:05:35 + 15:01 3
15 1732 SUTÁK Péter Crosskovácsi 1:06:04 + 15:30 3
16 1705 MAGYAR Bendegúz HOTE CYCLING TEAM 1:06:10 + 15:36 3
17 1722 APALI-SZABÓ Benedek Tamási Bringasport 1:13:24 + 22:50 3
18 1725 GÁL Milán Kőbánya Cycling Team 1:13:34 + 23:00 3
19 1724 FÖLDESI Csaba Miklós Crosskovácsi 1:13:35 + 23:01 3
20 1709 FÜLÖP Levente Crosskovácsi 1:19:48 + 29:14 3
21 1734 TARJÁN Richárd Crosskovácsi 50:39 + 1 lap 2
DNF 1723 ERŐS Áron Superior Racing Team Withdrawal 1
DNF 1737 ZSEMBERY Boldizsár Superior Racing Team Withdrawal 1
U17 WOMEN (2)
1 1801 BRUCHNER Regina Zöld Irány Egyesület 41:16 2
2 1802 BUNGYIS Panna Cube-Csömör 41:34 + 0:18 2
ELITE MEN (12)
1 2 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 1:17:38 5
2 32 SYLVESTER Balázs Tibor Cube-Csömör 1:21:45 + 4:07 5
3 9 SZATMÁRY András Cube-Csömör 1:22:34 + 4:56 5
4 29 BORSOS Benedek SVS Pro Team 1:23:13 + 5:35 5
5 7 GERELY Attila SVS Pro Team 1:25:46 + 8:08 5
6 22 HORVÁTH Áron Mihály Limitless Team – XCO 1:29:09 + 11:31 5
7 10 VOCK Mátyás Cube-Csömör 1:17:59 + 1 lap 4
8 20 CSÁKAI Bence Huba PCCC 1:17:59 + 1 lap 4
9 33 OSTERLING Ádám MASH Racing Team 1:19:42 + 1 lap 4
10 12 CSONKA Olivér Trek SE 1:25:46 + 1 lap 4
11 27 SZŐKE Balázs Limitless Team – XCO 1:27:25 + 1 lap 4
DNF 25 TERECSKEI Vince PCCC Withdrawal 0
ELITE WOMEN (4)
1 501 BUZSÁKI Virág Strűby-Bixs Team 1:17:35 4
2 502 SCHMIDEL Regina Cube-Csömör 1:20:12 + 2:37 4
3 504 BOKROS Csenge Anna Limitless Team – XCO 1:27:07 + 9:32 4
DNF 510 KISS Kata Emma Acélvakond Cycling Team Withdrawal 0
U19 MEN (7)
1 922 FELDHOFFER Bálint Cube-Csömör 1:07:16 4
2 901 MINDSZENTI Ákos Cube-Csömör 1:09:42 + 2:26 4
3 903 TATÁR Márton Superior Racing Team 1:14:34 + 7:18 4
4 905 LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE 1:15:01 + 7:45 4
5 907 ENDRÉDI Máté Zöld Irány Egyesület 1:17:26 + 10:10 4
6 910 DREISZKER Barna Cube-Csömör 1:30:53 + 23:37 4
7 923 KERÉNYI Alfréd Crosskovácsi 1:11:34 + 1 lap 3
U19 WOMEN (3)
1 801 GREMAN Szonja Cube-Csömör 56:17 3
2 804 LEÁNYVÁRI Sára Cube-Csömör 1:07:09 + 10:52 3
3 807 ORAVECZ Lora PCCC 1:12:01 + 15:44 3
MASTER 1 MEN (9)
1 113 ZÁRAY László Merida Maraton Team-CST 1:14:16 4
2 104 SOÓS Tamás Gábor Limitless Team – XCO 1:17:31 + 3:15 4
3 111 SÜLE Róbert Delta MTB Sopron 1:18:32 + 4:16 4
4 101 VASS István BTS SE 1:21:16 + 7:00 4
5 106 FRÖLICH Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:22:32 + 8:16 4
6 110 PORCSIN Levente DKSI Cycling Team 1:25:42 + 11:26 4
7 109 PETÁK Levente Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:29:26 + 15:10 4
DNF 107 HATTYÁR Dániel Merida Maraton Team-CST Withdrawal 2
DNF 108 MOLNÁR Péter HOTE CYCLING TEAM Withdrawal 1
MASTER 2 MEN (12)
1 208 BURGERMEISTER Balázs Cube-Csömör 1:09:05 4
2 216 BURUCZKI Szilárd BTS SE 1:12:54 + 3:49 4
3 217 CSER Gábor Epronex – Hungary Cycling Team 1:16:19 + 7:14 4
4 218 DOBAI Zoltán Trek SE 1:17:49 + 8:44 4
5 202 DERVALICS Gábor Zöld Irány Egyesület 1:20:13 + 11:08 4
6 215 BREZNAI Béla Trek SE 1:22:26 + 13:21 4
7 214 BÖJTE Csongor BTS SE 1:23:17 + 14:12 4
8 205 KŐSZEGI Krisztián Trek SE 1:24:12 + 15:07 4
9 219 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:28:01 + 18:56 4
10 206 KOVÁCS Attila Bike Zone Gödöllő 1:10:10 + 1 lap 3
11 204 BALUKA Balázs Trek SE 1:14:26 + 1 lap 3
DNF 207 IBRÁNYI Attila 222 Withdrawal 2
MASTER 3 MEN (8)
1 308 KISS Attila Coffeeride SE 1:00:54 3
2 311 VOCK Balázs Bakony Racing Team KSE 1:04:06 + 3:12 3
3 307 SPECZIÁR Viktor Kőbánya Cycling Team 1:05:20 + 4:26 3
4 309 LAKATOS Péter Delta MTB Sopron 1:07:54 + 7:00 3
5 301 KARDOS Tibor Fittbike SE 1:16:01 + 15:07 3
6 302 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör 1:19:34 + 18:40 3
DNF 303 SZILÁGYI Szabolcs MASH Racing Team Withdrawal 2
DNF 310 TAKÁCS Gábor Salgótarjáni HKE Withdrawal 2
Non-starters (16)
DNS 112 SZERZŐ Péter FRO Racing
DNS 211 FIBECZ Zsolt Cube-Csömör
DNS 511 VAS Kata Blanka Team SD Worx
DNS 805 ZSIDAI Lilla Cube-Csömör
DNS 920 TŐZSÉR Ákos VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team
DNS 1112 KURUCZ Koppány Tamási Bringasport
DNS 1116 NAGY-VALENT Marcell Kis-Galya KSE
DNS 1123 FÁCZÁN Bertalan Cube-Csömör
DNS 1314 BARÓCI Pál Delta MTB Sopron
DNS 1326 RABATIN Barnabás Crosskovácsi
DNS 1530 HIDEG András Zalán Tamási Bringasport
DNS 1532 SIMON András DVTK Cycling Team
DNS 1533 SZŰCS Marcell Tamási Bringasport
DNS 1534 VONA Márton Gábor Cube-Csömör
DNS 1707 MACK Boldizsár Kőbánya Cycling Team
DNS 1727 GUDELLA Ádám Bike Zone Gödöllő

Versenyinformáció

Tisztelt versenyzők, figyelem! A július 22-23-i, Csömörön rendezendő országos bajnokságra kötelező az érvényes licenc! A versenyen nem lesz helyszíni nevezésre lehetőség, a nevezést az ODiN rendszerben 2022.07.19. délig lehet megtenni! További részletek lejjebb!

A verseny neve:
MTB XCC és XCO országos bajnokság 2022

Versenyforma:
Short Track (XCC) és Olimpiai Cross (XCO)

Rendező:
Cube-Csömör (Csömöri Sport és Szabadidő Szervező Nonprofit Kft.) – Valter Tibor
Csömör Önkormányzat – Fábri István polgármester

A verseny időpontja:
2022. július 22-23. péntek (XCC)-szombat (XCO)

A verseny helyszíne:
Csömör, Bulgárkert
2141 Csömör, Magyarország

Parkolás:
Csapatonként egy gépjármű és egy sátorhely lesz minden csapatnak, a fenti linken látható megközelítéssel! A többi gépjárműnek a sportcsarnoknál kialakított helyen biztosítunk parkolási lehetőséget 900 méterre a pályától.
Cím: 2141 Csömör Sportcsarnok, Magyarország

Fővédnök:
Fábri István – Csömör Nagyközség polgármestere

A verseny célja:
A Short Track és az Olimpiai Cross kerékpáros szakág népszerűsítése, a kerékpáros aktivitás növelése, a 2022-es bajnoki címek eldöntése.

A verseny időtartama:
Részletesen a verseny szabályzatában.

Nevezés:
A csömöri XCC és XCO-versenyre nem lesz helyszíni nevezésre lehetőség, a nevezést az ODiN-rendszerben 2022.07.19. délig lehet megtenni!

Nevezési díj:
XCC: Az U19 korosztálynak a nevezési díj ingyenes, a felnőtteknek a nevezési díj 5000 Ft/fő/verseny július 20-ig, utána 6000 Ft/fő/verseny.
XCO: Az igazolt versenyzők U9, U11, U13, U15, U17, U19 kategóriáiban a nevezési díj ingyenes!
Minden más kategóriában a nevezési díj július 19-ig 8000 Ft/fő/verseny, július 20-tól 10.000 Ft/fő/verseny. A nevezés a kedvezményes előnevezési díj (8000 Ft) befizetésével válik érvényessé, amelynek a megadott határidőig, július 19. éjfélig kell megérkeznie a szervező bankszámlájára!
Fizetni pénteken/szombaton a helyszínen, a chip átvétel előtt is lehet, de aki előre utalna, annak a nevezés az átutalás beérkezésével érvényessé válik. Az utalásoknál a közleményben kérjük feltüntetni a verseny típusát, a versenyzők neveit, egyesületét és korosztályát! A számlázás elektronikusan történik, amelyhez a pontos számlázási adatokat (klub neve, címe, adószáma) a penzugy@csomorsport.hu e-mail címre kell elküldeni!

Az utaláshoz szükséges adatok:
Csömöri Sport és Szabadidő-szervező Nonprofit Kft.
Raiffeisen Bank 12001008-01562343-00100005

Díjazás:
A dobogósoknak érmek, a győzteseknek bajnoki trikók.

Időmérés:
A versenyen chipes időmérést alkalmazunk. Az időmérő cég a Tempo Sport Kft.

Team manager meeting:
XCC: július 22. péntek 17:00
XCO: U9-17 július 23. szombat 8:45
Junior, Felnőtt, Master július 23. szombat 13:00

Főbíró: Orbán László

Hivatalos pályajárás (csak rajtszámmal):
július 22. péntek 15:00-17:00
július 22. péntek 17:00-18:00 XCC kiskör (az XCC ob-n indulók)

Rajtszámok átvétele:
július 22. 14:30-18:00
július 23. 8:00-9:00 az U17 korosztályig, 8:00-12:00 az U19, felnőtt és Master korosztályoknak.

Kategóriák:
péntek:

Felnőtt férfi (elit) – 19-29 évesek
Felnőtt nő (elit) – 19-29 évesek
Master1 férfi – 30-39 évesek
Master nő – 30 évesek és 30 év felettiek
Master2 férfi – 40-49 évesek
Master3 férfi – 50 évesek és 50 év felettiek
U19 férfi (junior) – 17-18 évesek
U19 nő (junior) – 17-18 évesek
szombat:
Felnőtt férfi (elit) – 19-29 évesek
Felnőtt nő (elit) – 19-29 évesek
Master1 férfi – 30-39 évesek
Master nő – 30 évesek és 30 év felettiek
Master2 férfi – 40-49 évesek
Master3 férfi – 50 évesek és 50 év felettiek
U19 férfi (junior) – 17-18 évesek
U19 nő (junior) – 17-18 évesek
U17 férfi – 15-16 évesek
U17 nő – 15-16 évesek
U15 fiú – 13-14 évesek
U15 lány – 13-14 évesek
U13 fiú – 11-12 évesek
U13 lány – 11-12 évesek
U11 fiú – 9-10 évesek
U11 lány – 9-10 évesek
U9 lány, fiú – 8 évesek és 8 év alattiak

A pénteki XCC-verseny időrendje: (beszólítás a futamok előtt 10 perccel)

Pálya Rajt Kategória Versenyidő
XCC kiskör 18:00 férfi – U19, elit, Master 0:24 – 0:26
XCC kiskör 18:45 női – U19, elit, Master 0:24 – 0:26

19:30 EREDMÉNYHIRDETÉS

A szombati XCO-verseny időrendje: (beszólítás a futamok előtt 10 perccel)

Pálya Rajt Kategória Versenyidő
piros 9:15 U9 fiú-lány (8 év és alattiak) 0:08 – 0:10
zöld 9:45 U11 fiú-lány (9-10 év) 0:15 – 0:18
zöld 10:15 U13 fiú-lány (11-12 év) 0:20 – 0:27
kék 11:00 U15 fiú (13-14 év) 0:35 – 0:40
kék 11:02 U15 lány (13-14 év) 0:35 – 0:40

12:00 EREDMÉNYHIRDETÉS U9-U15 kategóriáknak

kék 12:30 U17 fiú (15-16 év) 0:50 – 1:00
kék 12:32 U17 lány (15-16 év) 0:50 – 1:00
kék 14:00 Elit/Felnőtt ffi (19+) 1:20-1:40
kék 14:02 Junior/U19 ffi (17-18 év) 1:00-1:15
kék 14:05 Elit/Felnőtt női (19+) 1:20-1:40
kék 14:05 Junior/U19 női (17-18 év) 1:00-1:15
kék 16:00 Master 1 ffi (30+) 1:15 – 1:30
kék 16:00 Master 2 ffi (40+) 1:00 -1:15
kék 16:00 Master 3 ffi (50+) 0:45 – 1:00
kék 16:05 Master nő (30+) 1:00 – 1:15

17:30 EREDMÉNYHIRDETÉS U17+ korosztályoknak

A verseny az MK-kategóriákban az MKSZ szabályai szerint zajlik.

Legközelebbi kórház:
Pest Megyei Flór Ferenc Kórház
Cím: 2143 Kistarcsa, Semmelweis tér 1.

Szállásajánlatok:
Krisztina Hotel
Budapest, Veres Péter út 79, 1163
krisztinahotel.hu

Mátyás Hotel
Budapest, Veres Péter út 105, 1165
hotelmatyas.hu

Kisherceg Panzió
Budapest, Szabadföld út 53, 1164

A változtatás jogát fenntartjuk!

'Fel a tetejéhez' gomb