2020pén25szepEgész napvas27MAPEI Tour de ZalakarosZalakaros - Gyógyfürdő térSzakágOrszágút

Időpont

2020. szeptember 25. - 2020. szeptember 27.

Helyszín

Zalakaros - Gyógyfürdő tér

8749 Zalakaros, Gyógyfürdő tér

Rajtlisták, eredmények

SPIRIT AUTÓ SKODA MARATON

Helyezés Név Egyesület Idő
 Hosszútáv  Férfi
1 Gönczy Gergő Epronex 3:17:01
2 Istlstekker Zsolt Epronex 3:17:01
3 Lovassy Krisztián Epronex 3:18:08
4 Blazsó Márton Pécsi Medikus SE – Imperátor 3:18:09
5 Kiss Gergely Epronex 3:19:27
6 Mack Márton 3:20:01
7 Rózsa Balázs Team Novák 3:20:40
8 Püspöki Dániel Zengő SE 3:25:23
9 NAGY BENDEGÚZ MÁTYÁS KONTENT-DKSI 3:25:26
10 Balogh András Zengő Cycling Team 3:25:36
11 Solymosi Csaba Epronex 3:29:37
12 Balogh Lajos Sólyom Team SE 3:29:37
13 Pályi Csaba Epronex 3:29:37
14 Darányi Bence Buruczki Training System SE 3:33:30
15 Juhász Zsombor Sólyom Team SE 3:33:30
16 Schumann Máté Lotus Cycling Team 3:33:30
17 Sylvester Balázs ZKSE 3:33:30
18 Popovics Gergely Zengő SE 3:33:30
19 Hugauf Marcell Fillari Team Budaörs 3:33:30
20 Arany Gábor Szingo SE 3:33:31
21 Pápai Ádám Epronex 3:33:34
22 Csenki Csongor Kecskeméti Elsősor 3:35:06
23 Bagoly Botond 3:40:16
24 Szarka Dávid Fehérvár Cyclin Team 3:41:27
25 Orosz Bálint KONTENT-DKSI 3:41:28
26 Szalai Gábor Zengő Cycling Team 3:41:28
27 Szőlőssy Ádám Acélvakond Kerékpáros SE 3:41:28
28 Egyedi Zoltán Tamási Bringasport Egyesület 3:41:29
29 Veres Gábor nem 3:41:29
30 Deréki Barna Szingo SE 3:41:29
31 Madarász Áron Brigetio KSE 3:41:29
32 Zügn Károly Szerpentin SE 3:41:29
33 KAUKER ATTILA VKE NELSON 3:41:29
34 Mihalicz Csongor 3:41:29
35 Horváth Máté 3:41:30
36 Bagarus Bence Lotus Cycling Team 3:41:30
37 Bugledits Mihály Superior Team Sopron 3:41:30
38 Ónodi József 3:41:30
39 Szollár Zsolt 3:41:30
40 Fűzfa Ambrus Kecskeméti Elsősor 3:41:30
41 Demeter Marcell nem 3:41:31
42 Farkas Tibor Rc Birkfeld 3:41:31
43 Lisoczki Máté 3:41:34
44 Mészáros Bence 3:44:15
45 Árvai Kristóf Lotus Cycling Team 3:44:15
46 Kollár Dániel nem 3:46:28
47 Huszti Gábor Fillari Team Budaörs 3:46:29
48 Száva Tamás KKB SE 3:46:30
49 Stodulka Péter 3:46:30
50 Madarász Ádám 3:46:31
51 Kreisz Zsolt MACY 3:46:31
52 Gajdács Roland 3:46:31
53 Sztrehárszki László Bringabanda 3:46:31
54 Bajkán István 3:46:31
55 Nyemcsok Zoltán 3:46:31
56 Holczer Péter KONTENT-DKSI 3:46:31
57 Nyikus Norbert Szingo SE 3:46:32
58 Oláh Gábor Szingo SE 3:46:32
59 Szekeres Péter Kecskeméti Első Sor 3:46:32
60 Nagy László FaTe 3:46:32
61 Zsigmondi Zoltán 3:46:32
62 Pogonyi Tibor Bringa Barátok 3:46:32
63 Hajas Tibor Kecskeméti Első Sor 3:46:32
64 Hegedűs Miklós 3:46:32
65 Héregi Péter Brigetio KSE 3:46:33
66 Csetneky Viktor RC Oberbank 3:46:34
67 Nagy Attila Velocitta 3:54:21
68 Dévényi Pál 3:54:21
69 Süvegjártó Norbert 3:54:23
70 Benedek István VKE-NELSON 3:54:23
71 Dervalics Gábor ZKSE 3:54:24
72 Rónaszéki János Merida Maraton Team-CST 3:54:26
73 Fehér Gergő 3:57:14
74 Szelestei Péter Mazsola KSE 3:58:15
75 Zahorán Zsolt 3:58:15
76 Pócza László 3:58:15
77 Skuba Ákos Brigetio KSE 3:59:21
78 Hoffer Márton Fillari Team Budaörs 3:59:21
79 Harangi Ariel GSV 3:59:21
80 Bálint Norbert 3:59:21
81 Hederics Zoltán 3:59:21
82 Kardos László 3:59:22
83 Borenich Gábor Mapei 3:59:22
84 Pelikán Gábor 3:59:22
85 Nagy Tibor KoM JoY 3:59:22
86 Lehel László 3:59:22
87 Berekméri Zoltán 3:59:23
88 Barosi Zoltán nem 3:59:23
89 Pázmándi Balázs 3:59:23
90 Hegedűs Ákos 3:59:23
91 Dr. Kollár Attila Bringabanda SC 3:59:24
92 Kirchner Péter 3:59:25
93 Papp Ferenc 3:59:25
94 Holéczy Tibor 3:59:25
95 Bognár András 3:59:25
96 Góré Attila 3:59:26
97 Kató Róbert Fillari Team Budaörs 3:59:26
98 Kraut Zoltán 3:59:26
99 Zavicsa Ádám Nagytarcsai Tömegsport Egyesület-Team FaTe 3:59:35
### Tilistyák Tamás Raiffeisen Cycling Team 4:04:53
### Papp Dávid 4:05:18
### Pintér József Fillari Team Budaörs 4:05:19
### Horváth Tamás nem 4:05:19
### Tóth István 4:06:33
### Ormánközy Zoltán Szingo SE 4:08:22
### Kalmár Mátyás 4:08:23
### Bognár Kristóf 2wix 4:08:23
### Bognár Dániel 2wix 4:08:23
### Jáger Péter 575 TEAM 4:08:24
### Pálfy Máté 4:08:25
### Weinhandl Zsolt 4:08:25
### Gaál Attia százforintos 4:08:41
### Kiss Sándor 4:08:41
### Szalai Zoltán 4:08:41
### Oláh Ferenc 4:08:41
### Rideg Gábor Kalocsai Rendőr Szabadidősport Egyesület 4:08:41
### Szeles Adorján Szerpentin KE 4:08:42
### Szász Előd 4:08:42
### Szedlacsek Zsolt 4:08:42
### Balsay István 4:08:42
### Botrágyi Attila nincs 4:08:42
### Weisz Gábor nem 4:08:42
### Béres Bence ZKSE 4:08:42
### Komáromi Zsolt nem 4:08:42
### Bauer Attila Zengő Se 4:08:43
### Cserép András 4:08:44
### Farkas László 4:08:44
### Legli Zolt?n 4:11:55
### Szekér Tamás Kiválók Bakonysport kse Ajka 4:12:14
### Urbán Jakab Kőbánya Cycling Team 4:12:58
### Bagladi Tamás 4:16:58
### Szilagyi Botond 4:18:09
### Gadányi Bálint TriPlan 4:19:31
### Szabó E. Zoltán 4:19:31
### Dr. Sélley Csaba 4:19:47
### Vancsó Gábor MSE 4:19:48
### Vajda Gábor 4:19:49
### Ambrus Tamás 4:19:49
### Blum Zoltan 4:19:49
### Lisoczki János 4:19:50
### Kiss Csaba 4:19:51
### Apkó Tamás 4:19:52
### Győrfi Béla 4:19:53
### Hajdu István 4:19:53
### Lakatos Gábor 4:19:53
### Csimma Zsolt 4:19:54
### Gálosi Tamás 4:24:43
### Czuczor Gergely 575 Team 4:25:18
### Horváth Zsolt 4:25:19
### Kugler Gábor 4:25:20
### Legoza Dániel 4:25:21
### Mach József Trion SC 4:25:21
### Hende Tamás 4:25:24
### Szilágyi Árpád 4:25:24
### Szűcs Gábor nem 4:25:24
### Lippai Marcell Zengő Cycling Team 4:28:42
### Nagy Norbert 4:29:39
### Szabó Csaba 4:29:39
### Rózsa Péter Previfitt SE 4:29:39
### Bognár Márton 2wix 4:31:27
### Marcsik Tibor 4:33:49
### Gál Nándor 4:33:50
### Gelencsér Ferenc Superior Mtb team 4:36:13
### Gajer András Csepel- szigeti Kerékpár és Triatlon Sportegyesület / Green Riders 4:36:58
### Pálfy Péter 2wix 4:36:59
### Biró Tamás Bakony Bike Kerékpáros Egyesület 4:37:00
### Lukács Dániel 4:37:01
### Földes Antal Spirit SC. 4:37:01
### Bazula György 4:37:04
### Horváth Gábor 4:37:05
### Zonkó Ferenc Merida Maraton Team CST 4:37:13
### Szobota László KKB 4:37:37
### Péntek Csaba 4:43:00
### Martos György 4:43:01
### Varga Balázs nem 4:43:01
### Herceg Zoltán 4:43:43
### Tarján Zoltán 4:43:53
### Mucsi Gábor 4:46:52
### Halasi Zoltán 4:47:49
### Zeisler Péter Raiffeisen Cycling klub 4:50:21
### Ónodi Dávid TettreKÉSZ egyesület 4:50:35
### Mikolasek András BDFGV 4:51:07
### Méhes László 4:51:07
### Sándor Csaba 4:51:54
### Karimov Matin 4:51:57
### Erdős Dániel 4:52:01
### Fórizs Ferenc 4:52:02
### Klenovszki Attila Peloton Cycling Team 4:52:02
### Szalados László TettreKÉSZ egyesület 4:52:03
### Papp Zoltán 4:52:03
### Baumann Kristóf 4:52:03
### dr Buvár István 4:52:03
### Ihász Zoltán 4:52:04
### Rédling Béla Bakony Bike KR 4:52:04
### Horváth Zsolt Marcali KSE 4:52:07
### Szekeres Péter nem 4:52:09
### Toka Zoltán 4:53:36
### Hegedűs Attila DTSE 4:58:33
### Tóth Tibor 4:58:33
### Mészáros János Spinbike Team 4:58:59
### Budai Zsolt 4:58:59
### Pénzes Máté 4:58:59
### SZŐKE ISTVÁN 4:58:59
### Horváth Gergely Raiffeisen Cycling Team 5:00:57
### Attila Sulyok 5:03:39
### Németh Attila 5:04:32
### Léránt Balázs 5:06:34
### Görbe Ferenc 5:06:39
### Krátky Imre 5:08:30
### Kovács Tamás 5:08:31
### Makó Róbert Teker Egyesület 5:08:31
### Rózsahegyi István Bike Land 5:08:31
### Gotthárd Imre SZINGO Szabadidős Sportegyesület 5:08:33
### Szilvási János Teker Egyesület 5:08:37
### Koncz Balázs 575 Team Korlátolt Felelősségű Társaság 5:08:47
### Csikós Attila Trion 5:09:00
### SZABÓ ZOLTÁN KECSKEMÉTI ELSŐ SOR 5:09:50
### Kálvin Andor BVSE 5:09:51
### Prépost Krisztián 5:10:12
### Pélyi Péter 5:16:36
### Krafcsik László 5:17:46
### Benczik Ferenc nem 5:20:37
### `Németh Gábor “N. G.“` Új-Ház CyclingTeam 5:20:38
### Tóth Péter 5:21:52
### Matolcsi Tibor 5:21:55
### Nagy Péter százforintos 5:22:54
### Szentgyörgyi László 5:23:20
### Záhonyi László 5:23:59
### Spollár Barna Teker Egyesület 5:25:13
### Papp Gábor Kőbányai Sörbarátok Sport Egyesülete 5:25:13
### Császár Attila Kecskeméti mozgáskorlátozottak 5:26:40
### Bere Gábor 5:26:43
### Major Vilmos 5:26:44
### Székács Péter 5:26:44
### Inhof Gyula 5:28:00
### Czeilinger Tibor 5:29:15
### Dénes Mihály Géza 5:29:15
### Stefán Gábor 5:32:26
### Ágó Zsolt 5:32:26
### Bekk Csaba Teker Egyesület 5:32:29
### Stefán Márk 5:32:29
### Garamvölgyi Gábor 5:33:34
### Melisek Márk 5:33:34
### Simara Zsolt 5:39:45
### Babics Egon 5:41:05
### Csernák János 5:41:11
### Koczák János 5:41:11
### Vass László 5:41:12
### Lengyel Péter 5:41:13
### Lubics György Kanizsai Futóklub 5:47:37
### Gombár János 5:49:47
### Borsodi Márk 5:49:47
### TÓTH PÉTER 5:50:05
### László ATTILA 5:52:23
### KAPOSVÁRI ATTILA 5:54:48
### Buzsics Kristóf 5:54:54
### Lőrincz Gergely TettreKÉSZ egyesület 5:54:56
### Kovács Gábor TettreKÉSZ egyesület 5:54:56
### Vikor László 5:58:00
### Dr. Noszkó Attila 6:04:04
### Juhász Péter 6:06:12
### Biró Márk 6:08:10
### Balogh Gábor 6:10:45
 Hosszútáv  Nő
1 Szabó Adrienn Fehérvár Cycling Team 3:46:31
2 Sákovics Andrea Fehérvár Cycling Team 4:19:52
3 Vizer Enikő 4:25:24
4 Seres Judit Bringa Barátok 4:29:38
5 Vass Melinda 4:41:51
6 Ducza Valéria TREK SE 4:43:00
7 Andor-Becz Adél 4:50:32
8 Kővári Luca Spuri SC 4:52:03
9 Sirok Szilvia Spinbike Team Egyesület 4:58:59
10 Crosbie Paul K3SE 4:58:59
11 Kiss Ágnes Bringa Barátok 5:04:31
12 Magdics Erika Teker Egyesület 5:08:31
13 SZABÓNÉ SZEIBERT KRISZTINA KECSKEMÉTI ELSŐ SOR 5:09:50
14 Lubics Szilvia Kanizsai Futóklub 5:30:08
15 Obermayer Rita 5:34:04
16 Annaházi Erzsébet Erika 5:53:54
17 Tóth Orsolya 6:10:42
18 Török Lavinia 6:14:06
 Hosszútáv  16-18  Férfi
1 Mack Márton 3:20:01
2 NAGY BENDEGÚZ MÁTYÁS KONTENT-DKSI 3:25:26
3 Juhász Zsombor Sólyom Team SE 3:33:30
4 Csenki Csongor Kecskeméti Elsősor 3:35:06
5 Orosz Bálint KONTENT-DKSI 3:41:28
6 Szőlőssy Ádám Acélvakond Kerékpáros SE 3:41:28
7 Bagarus Bence Lotus Cycling Team 3:41:30
8 Mészáros Bence 3:44:15
9 Árvai Kristóf Lotus Cycling Team 3:44:15
10 Holczer Péter KONTENT-DKSI 3:46:31
11 Legli Zolt?n 4:11:55
 Hosszútáv  16-18  Nő
 Hosszútáv  19-39  Férfi
1 Gönczy Gergő Epronex 3:17:01
2 Istlstekker Zsolt Epronex 3:17:01
3 Lovassy Krisztián Epronex 3:18:08
4 Kiss Gergely Epronex 3:19:27
5 Rózsa Balázs Team Novák 3:20:40
6 Püspöki Dániel Zengő SE 3:25:23
7 Balogh András Zengő Cycling Team 3:25:36
8 Solymosi Csaba Epronex 3:29:37
9 Pályi Csaba Epronex 3:29:37
10 Darányi Bence Buruczki Training System SE 3:33:30
11 Schumann Máté Lotus Cycling Team 3:33:30
12 Sylvester Balázs ZKSE 3:33:30
13 Popovics Gergely Zengő SE 3:33:30
14 Hugauf Marcell Fillari Team Budaörs 3:33:30
15 Pápai Ádám Epronex 3:33:34
16 Szarka Dávid Fehérvár Cyclin Team 3:41:27
17 Veres Gábor nem 3:41:29
18 Madarász Áron Brigetio KSE 3:41:29
19 Mihalicz Csongor 3:41:29
20 Horváth Máté 3:41:30
21 Bugledits Mihály Superior Team Sopron 3:41:30
22 Szollár Zsolt 3:41:30
23 Fűzfa Ambrus Kecskeméti Elsősor 3:41:30
24 Demeter Marcell nem 3:41:31
25 Farkas Tibor Rc Birkfeld 3:41:31
26 Lisoczki Máté 3:41:34
27 Kollár Dániel nem 3:46:28
28 Huszti Gábor Fillari Team Budaörs 3:46:29
29 Madarász Ádám 3:46:31
30 Sztrehárszki László Bringabanda 3:46:31
31 Bajkán István 3:46:31
32 Nyikus Norbert Szingo SE 3:46:32
33 Oláh Gábor Szingo SE 3:46:32
34 Hegedűs Miklós 3:46:32
35 Héregi Péter Brigetio KSE 3:46:33
36 Dévényi Pál 3:54:21
37 Süvegjártó Norbert 3:54:23
38 Fehér Gergő 3:57:14
39 Skuba Ákos Brigetio KSE 3:59:21
40 Hoffer Márton Fillari Team Budaörs 3:59:21
41 Pázmándi Balázs 3:59:23
42 Kirchner Péter 3:59:25
43 Kraut Zoltán 3:59:26
44 Papp Dávid 4:05:18
45 Tóth István 4:06:33
46 Kalmár Mátyás 4:08:23
47 Bognár Kristóf 2wix 4:08:23
48 Bognár Dániel 2wix 4:08:23
49 Jáger Péter 575 TEAM 4:08:24
50 Pálfy Máté 4:08:25
51 Weinhandl Zsolt 4:08:25
52 Gaál Attia százforintos 4:08:41
53 Szeles Adorján Szerpentin KE 4:08:42
54 Szász Előd 4:08:42
55 Botrágyi Attila nincs 4:08:42
56 Weisz Gábor nem 4:08:42
57 Béres Bence ZKSE 4:08:42
58 Urbán Jakab Kőbánya Cycling Team 4:12:58
59 Gadányi Bálint TriPlan 4:19:31
60 Ambrus Tamás 4:19:49
61 Apkó Tamás 4:19:52
62 Czuczor Gergely 575 Team 4:25:18
63 Legoza Dániel 4:25:21
64 Hende Tamás 4:25:24
65 Lippai Marcell Zengő Cycling Team 4:28:42
66 Nagy Norbert 4:29:39
67 Rózsa Péter Previfitt SE 4:29:39
68 Bognár Márton 2wix 4:31:27
69 Gajer András Csepel- szigeti Kerékpár és Triatlon Sportegyesület / Green Riders 4:36:58
70 Pálfy Péter 2wix 4:36:59
71 Lukács Dániel 4:37:01
72 Szobota László KKB 4:37:37
73 Péntek Csaba 4:43:00
74 Varga Balázs nem 4:43:01
75 Mucsi Gábor 4:46:52
76 Ónodi Dávid TettreKÉSZ egyesület 4:50:35
77 Méhes László 4:51:07
78 Sándor Csaba 4:51:54
79 Karimov Matin 4:51:57
80 Baumann Kristóf 4:52:03
81 Rédling Béla Bakony Bike KR 4:52:04
82 Szekeres Péter nem 4:52:09
83 Pénzes Máté 4:58:59
84 Horváth Gergely Raiffeisen Cycling Team 5:00:57
85 Koncz Balázs 575 Team Korlátolt Felelősségű Társaság 5:08:47
86 Prépost Krisztián 5:10:12
87 Benczik Ferenc nem 5:20:37
88 Nagy Péter százforintos 5:22:54
89 Záhonyi László 5:23:59
90 Inhof Gyula 5:28:00
91 Czeilinger Tibor 5:29:15
92 Stefán Márk 5:32:29
93 Garamvölgyi Gábor 5:33:34
94 Melisek Márk 5:33:34
95 Simara Zsolt 5:39:45
96 Lengyel Péter 5:41:13
97 Borsodi Márk 5:49:47
98 László ATTILA 5:52:23
99 Buzsics Kristóf 5:54:54
### Lőrincz Gergely TettreKÉSZ egyesület 5:54:56
### Kovács Gábor TettreKÉSZ egyesület 5:54:56
### Vikor László 5:58:00
### Juhász Péter 6:06:12
### Biró Márk 6:08:10
### Balogh Gábor 6:10:45
 Hosszútáv  19-39  Nő
1 Szabó Adrienn Fehérvár Cycling Team 3:46:31
2 Vizer Enikő 4:25:24
3 Seres Judit Bringa Barátok 4:29:38
4 Andor-Becz Adél 4:50:32
5 Kővári Luca Spuri SC 4:52:03
6 Obermayer Rita 5:34:04
7 Tóth Orsolya 6:10:42
 Hosszútáv  40-49  Férfi
1 Blazsó Márton Pécsi Medikus SE – Imperátor 3:18:09
2 Arany Gábor Szingo SE 3:33:31
3 Szalai Gábor Zengő Cycling Team 3:41:28
4 Deréki Barna Szingo SE 3:41:29
5 Ónodi József 3:41:30
6 Kreisz Zsolt MACY 3:46:31
7 Gajdács Roland 3:46:31
8 Nyemcsok Zoltán 3:46:31
9 Szekeres Péter Kecskeméti Első Sor 3:46:32
10 Nagy László FaTe 3:46:32
11 Zsigmondi Zoltán 3:46:32
12 Pogonyi Tibor Bringa Barátok 3:46:32
13 Hajas Tibor Kecskeméti Első Sor 3:46:32
14 Csetneky Viktor RC Oberbank 3:46:34
15 Nagy Attila Velocitta 3:54:21
16 Dervalics Gábor ZKSE 3:54:24
17 Rónaszéki János Merida Maraton Team-CST 3:54:26
18 Harangi Ariel GSV 3:59:21
19 Bálint Norbert 3:59:21
20 Henterics Zoltán 3:59:21
21 Kardos László 3:59:22
22 Pelikán Gábor 3:59:22
23 Nagy Tibor KoM JoY 3:59:22
24 Barosi Zoltán nem 3:59:23
25 Hegedűs Ákos 3:59:23
26 Dr. Kollár Attila Bringabanda SC 3:59:24
27 Papp Ferenc 3:59:25
28 Bognár András 3:59:25
29 Kató Róbert Fillari Team Budaörs 3:59:26
30 Zavicsa Ádám Nagytarcsai Tömegsport Egyesület-Team FaTe 3:59:35
31 Tilistyák Tamás Raiffeisen Cycling Team 4:04:53
32 Pintér József Fillari Team Budaörs 4:05:19
33 Oláh Ferenc 4:08:41
34 Rideg Gábor Kalocsai Rendőr Szabadidősport Egyesület 4:08:41
35 Balsay István 4:08:42
36 Komáromi Zsolt nem 4:08:42
37 Cserép András 4:08:44
38 Bagladi Tamás 4:16:58
39 Szilagyi Botond 4:18:09
40 Dr. Sélley Csaba 4:19:47
41 Vancsó Gábor MSE 4:19:48
42 Vajda Gábor 4:19:49
43 Blum Zoltan 4:19:49
44 Lisoczki János 4:19:50
45 Kiss Csaba 4:19:51
46 Hajdu István 4:19:53
47 Lakatos Gábor 4:19:53
48 Csimma Zsolt 4:19:54
49 Gálosi Tamás 4:24:43
50 Horváth Zsolt 4:25:19
51 Szűcs Gábor nem 4:25:24
52 Marcsik Tibor 4:33:49
53 Földes Antal Spirit SC. 4:37:01
54 Horváth Gábor 4:37:05
55 Martos György 4:43:01
56 Herceg Zoltán 4:43:43
57 Tarján Zoltán 4:43:53
58 Halasi Zoltán 4:47:49
59 Zeisler Péter Raiffeisen Cycling klub 4:50:21
60 Erdős Dániel 4:52:01
61 Fórizs Ferenc 4:52:02
62 Klenovszki Attila Peloton Cycling Team 4:52:02
63 Szalados László TettreKÉSZ egyesület 4:52:03
64 dr Buvár István 4:52:03
65 Ihász Zoltán 4:52:04
66 Horváth Zsolt Marcali KSE 4:52:07
67 Toka Zoltán 4:53:36
68 Hegedűs Attila DTSE 4:58:33
69 Tóth Tibor 4:58:33
70 Budai Zsolt 4:58:59
71 Attila Sulyok 5:03:39
72 Németh Attila 5:04:32
73 Léránt Balázs 5:06:34
74 Makó Róbert Teker Egyesület 5:08:31
75 Gotthárd Imre SZINGO Szabadidős Sportegyesület 5:08:33
76 Szilvási János Teker Egyesület 5:08:37
77 `Németh Gábor “N. G.“` Új-Ház CyclingTeam 5:20:38
78 Tóth Péter 5:21:52
79 Szentgyörgyi László 5:23:20
80 Spollár Barna Teker Egyesület 5:25:13
81 Papp Gábor Kőbányai Sörbarátok Sport Egyesülete 5:25:13
82 Császár Attila Kecskeméti mozgáskorlátozottak 5:26:40
83 Bere Gábor 5:26:43
84 Major Vilmos 5:26:44
85 Székács Péter 5:26:44
86 Bekk Csaba Teker Egyesület 5:32:29
87 Lubics György Kanizsai Futóklub 5:47:37
88 TÓTH PÉTER 5:50:05
89 KAPOSVÁRI ATTILA 5:54:48
 Hosszútáv  40-49  Nő
1 Sákovics Andrea Fehérvár Cycling Team 4:19:52
2 Vass Melinda 4:41:51
3 Sirok Szilvia Spinbike Team Egyesület 4:58:59
4 Magdics Erika Teker Egyesület 5:08:31
5 Lubics Szilvia Kanizsai Futóklub 5:30:08
6 Török Lavinia 6:14:06
 Hosszútáv  50-59  Férfi
1 Balogh Lajos Sólyom Team SE 3:29:37
2 Bagoly Botond 3:40:16
3 Egyedi Zoltán Tamási Bringasport Egyesület 3:41:29
4 Zügn Károly Szerpentin SE 3:41:29
5 KAUKER ATTILA VKE NELSON 3:41:29
6 Száva Tamás KKB SE 3:46:30
7 Stodulka Péter 3:46:30
8 Szelestei Péter Mazsola KSE 3:58:15
9 Zahorán Zsolt 3:58:15
10 Pócza László 3:58:15
11 Borenich Gábor Mapei 3:59:22
12 Lehel László 3:59:22
13 Berekméri Zoltán 3:59:23
14 Holéczy Tibor 3:59:25
15 Góré Attila 3:59:26
16 Horváth Tamás nem 4:05:19
17 Ormánközy Zoltán Szingo SE 4:08:22
18 Kiss Sándor 4:08:41
19 Szalai Zoltán 4:08:41
20 Szedlacsek Zsolt 4:08:42
21 Farkas László 4:08:44
22 Szekér Tamás Kiválók Bakonysport kse Ajka 4:12:14
23 Kugler Gábor 4:25:20
24 Mach József Trion SC 4:25:21
25 Szilágyi Árpád 4:25:24
26 Szabó Csaba 4:29:39
27 Gelencsér Ferenc Superior Mtb team 4:36:13
28 Biró Tamás Bakony Bike Kerékpáros Egyesület 4:37:00
29 Bazula György 4:37:04
30 Mikolasek András BDFGV 4:51:07
31 Papp Zoltán 4:52:03
32 Mészáros János Spinbike Team 4:58:59
33 Görbe Ferenc 5:06:39
34 Krátky Imre 5:08:30
35 Kovács Tamás 5:08:31
36 Rózsahegyi István Bike Land 5:08:31
37 Csikós Attila Trion 5:09:00
38 SZABÓ ZOLTÁN KECSKEMÉTI ELSŐ SOR 5:09:50
39 Kálvin Andor BVSE 5:09:51
40 Krafcsik László 5:17:46
41 Matolcsi Tibor 5:21:55
42 Dénes Mihály Géza 5:29:15
43 Stefán Gábor 5:32:26
44 Ágó Zsolt 5:32:26
45 Babics Egon 5:41:05
46 Koczák János 5:41:11
47 Gombár János 5:49:47
48 Dr. Noszkó Attila 6:04:04
 Hosszútáv  50-59  Nő
1 Ducza Valéria TREK SE 4:43:00
2 Kiss Ágnes Bringa Barátok 5:04:31
3 SZABÓNÉ SZEIBERT KRISZTINA KECSKEMÉTI ELSŐ SOR 5:09:50
4 Annaházi Erzsébet Erika 5:53:54
 Hosszútáv  60+  Férfi
1 Benedek István VKE-NELSON 3:54:23
2 Bauer Attila Zengő Se 4:08:43
3 Szabó E. Zoltán 4:19:31
4 Győrfi Béla 4:19:53
5 Gál Nándor 4:33:50
6 Zonkó Ferenc Merida Maraton Team CST 4:37:13
7 SZŐKE ISTVÁN 4:58:59
8 Pélyi Péter 5:16:36
9 Csernák János 5:41:11
10 Vass László 5:41:12

ZOBORI KIDS RIDE

Helyezés Név Körszám Idő
 WU5
1 Ivánka Lizanna 2 0:01:04
2 Talata Martina 2 0:01:10
3 Nagy Illangó 2 0:01:16
4 Várhelyi Zsóka 2 0:01:17
5 Hugyecsek Réka 2 0:01:25
6 Farkas Noémi 2 0:01:40
Karácsony Szofi 2 DNF
 U5
1 Nemes Bence 2 0:00:58
2 Várhelyi Zsolt 2 0:01:07
3 Rózsavölgyi Bendegúz 2 0:01:29
4 Hugyecsek Ákos 2 0:01:40
 WU7
1 Kocsis Kata 2 0:02:41
2 Hottó Olivia Hannah 2 0:02:42
3 Szabó Bianka 2 0:03:09
 U7
1 Páli Botond 2 0:01:55
2 Karácsony Szilveszter 2 0:02:03
3 Nagy Dominik 2 0:02:12
4 Selmeczi János Bánk 2 0:02:19
5 Nagy Zalán 2 0:02:22
6 Vizkelety Tamás 2 0:02:25
7 Hegyi Marcell 2 0:02:27
8 Esküdt Armand 2 0:02:30
9 Vajcs Olivér 2 0:02:31
10 András Kornél Krisztián 2 0:02:35
11 Fehér Mátyás 2 0:02:55
12 Szeles Adorján Bendegúz 2 0:03:24
13 Karádi Máté 2 0:05:01
 WU9
1 Kátai Fruzsina 2 0:08:42
2 Szabó Emma 2 0:10:24
3 Gál Daniella 2 0:10:25
4 Várhelyi Zselyke 2 0:11:00
5 Kővágó Sarolta 2 0:11:41
6 Gál Laura 2 0:12:07
7 Gajer Lilla 2 0:12:11
 U9
1 András Péter Patrik 2 0:06:44
2 Kocsis Bendegúz 2 0:07:58
3 DESERT THEO 2 0:08:47
4 Giricz Joel 2 0:08:54
5 Légrádi Zoárd 2 0:08:57
6 Erős Bendegúz 2 0:09:13
7 Burján Magor 2 0:09:49
8 Bogdán Dávid 2 0:10:18
9 Juhász Máté 2 0:11:17
10 Császár András 2 0:11:18
 WU11
1 Kátai Fanni 2 0:09:57
2 Ivánka Laura 2 0:11:37
3 Horváth Regina 2 0:12:27
4 Selmeczi Boglárka 2 0:12:38
 U11
1 Szilasi Dániel 3 0:11:25
2 Csentericz Levente 3 0:13:01
3 Bokán Simon 3 0:14:19
4 Giricz Benjámin 3 0:14:20
5 Varga Dominik 3 0:15:20
6 Bokán Samu 3 0:15:24
7 Papp Benett 3 0:16:04
8 Zavicsa Barnabás 3 0:16:05
9 Légrádi Zétény 3 0:16:50
10 Gajer Vencel 2 0:13:13
11 Bereczki Barna 2 0:13:24
 WU13
1 Giricz Abigél 3 0:15:52
2 Császár Magdolna 3 0:18:13
3 Gál Johanna 3 0:18:29
4 Bodó Borbála 3 0:18:41
5 Páli Eszter 3 0:19:08
 U13
1 Bogdán Dominik 3 0:12:03
2 Rabi Kristóf 3 0:12:28
3 Péter-Lichtenberger Ábris 3 0:12:34
4 Kővágó Vince 3 0:14:20
5 Giricz Gábriel 3 0:14:23
6 Németh Alex Valter 3 0:15:17
7 Spollár Zénó 3 0:15:37
8 Légrádi Zalán 3 0:16:53

SZABADICS RIDE

Helyezés Név Váltó tagok Idő
 Verseny
1 AUTO-TEAM KAPOSVÁR Szél Gábor – Szilágyi Tamás – Bozsó Zoltán – Somogyi Gergely – Zsille Péter 0:48:01
2 Takács Bt. Takács Péter – Fehér Gergő – Juhász Péter – Hosszú Dániel – Szelestei Péter 0:50:51
3 GSV Kereskedelmi Kft / Gulyás Tüzép Harangi Ariel – Borenich Gábor – Takács Balázs – Kreisz Zsolt – Kolozsvári Sándor 0:51:18
4 VILLTEK I. Beke Gábor – Filo László – Mihalicz Csongor – Nagy Ferenc – Gránicz István 0:52:14
5 Dolcetta team Nyemcsok Zoltán – Bajkán István – Papp Dávid – Zahorán Zsolt – Gajdács Roland 0:53:01
6 Brandplan Kft. Weinhandl Zsolt – Bognár Márton – Bognár Dániel – Pálfy Péter – Bognár Kristóf 0:54:34
7 Inter Cars Hungária Kft I Pintarics Balázs – Csobán Csaba Csaba – Székely Benedek – Kajdy Károly 0:55:04
8 DKG CYCLING TEAM Kőmíves Károly Zsolt – Bacsi Szilárd – Simon János – Szollár Zsolt – Vida Tamás 0:55:45
9 OntheGo Varga László – Németh Roland – Dobri Gábor – Méhes László – Tóth Krisztián 0:55:48
10 Siemens Energy Kft. Bihari Bence – Takács Szabolcs – Csordás Gergely – Tóth Levente Imre 0:55:48
11 Raiffeisen Bank Zrt. Kraut Zoltán – Cserép András – Horváth Gergely – Zeisler Péter – Tilistyák Tamás 0:56:20
12 Acél-Vakond Kft. Galaczy Miklos – Dombi Gábor – Hegyi Pál – Szakács Krisztián – Vikartovszky János 0:56:22
13 `SP-Steelmont Kft. – “Speedmont“` Antal Tamás – Varga Anita – Benkő Péter – Tóth Zoltán – Szabó Richárd 0:57:09
14 Yanko`s Bike Jankovics Tamás – Radics Balázs – Balázs András – Vaska Kálmán – Herke Tamás 0:57:14
15 Smartfront Kft. Hajdú Péter – Kosztolánczy Balázs – Kiss Balázs – Pálfalvi Péter – Erdős Dániel 0:57:20
16 Vista-Line Kft. Szabó Viktor – Kovács Lajos – Gyügyei Káros – Darányi Bence – Gorácz Béla 0:57:46
17 Szabadics Zrt. Polgár Balázs – Szabadics Roland – Kovács Norbert – Déri Miklós – Kovács Tamás 0:58:31
18 VILLTEK Csoport Takács László – Krafcsik László – Filó András – Németh Szabolcs – 5ik versenyző 5ik versenyző 0:58:53
19 Medtronic Hungária Kft. / Támadááás! Losonczi László – Heim Csaba – Dr. Zs. Tóth Ferenc – Pajor Dávid – Dr. Varga Csaba 1:00:17
20 Vaddisznó Buzánszkyné Láng Mónika – Tóth Róbert – Lehel László – Legoza Dániel – Szilágyi Árpád 1:00:53
21 Inter Cars Hungária Kft II Börcsök Péter – Ménesi Miklós – Szabó Roland – Zsikó Tibor 1:00:54
22 Pápai József és Társa Pápai József – Kovács Ferenc – Pápai Tibor – Lukács Benedek – Kovács Máté Imre 1:01:24
23 Kőbányai Sörbarátok Sport Egyesülete Molnár András – Bai József – Békefi Gábor – Páll Miklós – Papp Gábor 1:02:42
24 Limited Edition 5 Magdics Erika – Szekeres Dorina – Vaskáné Holló Adrienn – Dervalics Tünde – Moór Eszter 1:02:57
25 VOLÁNBUSZ Zrt. Horváth Viktor – Pacher Károly – Gárdonyi Gábor – Barcza István 1:03:02
26 Immo-Forum Trans Kft. Burján Tamás – Bokán Imre – Oros István – Budaházy Tibor – Vastagh Viktor Tamás 1:03:46
27 Hévíz Baráth Tamás – Torsa Dániel – Szabó Béla – Szíjártó Péter 1:05:19
28 Mapei Kis László – Marton Zsolt – Hugyecsek György – Szemenyei Zsolt – Tari Szabolcs 1:07:16
 Hobby
1 ROTARY Operations team Szabó Farkas Bálint – Horváth András – Ország István – Sólyom Zoltán – Pinterics Attila 1:05:16
2 Nilfisk Heroes Lakos József – Kerkai Péter – Csalódi Gábor – Rózsás Roland – Kalocsai Norbert 1:05:40
3 Reaszfalt Kft. 1 Erős Gábor – Komáromi Zsolt – Adler Ferenc – Pardi Zsolt – Soós Ferenc Márton 1:10:35
4 Toyota KOTO Pávlicz Richárd – Lackenbacher Péter – Lakos Tamás – Sziva Attila – Gerencsér Lajos Lajos 1:14:43
5 HEAT-GÁZGÉP KFT. Horváth Andor – Orbán Viktor – Krihó Zsuzsanna – Csatos Balázs – Gerencsér Balázs 1:15:03
6 SzabadiCsajok Czigányné Bauer Beáta – Deák Anita – Lelkó Dóra – Ekler Krisztina – Faricsné Pál Paula 1:25:05
7 ROTARYs csajok Radicsné Németh Veronika – Pusch Annamária – Tóth Eszter – Kiss Viktória – Grafné Dr. Lábodi Vera 1:30:01
8 Reaszfalt Kft. 3 Kiss Péter – Jó János – Rudicska Mária – Rappi Andrea 1:31:15
9 Reaszfalt Kft. 2 Benkó Ádám – Vén István – Csabáné Molnár Zsuzsanna – Czachesz Norbert 1:32:21
10 Hidrofilt I Molnár Roland – Bangó Zoltán – Szilárd Anett – Schnellbach Dóra – Kalamász Réka 1:35:03
11 Zalakarosi Fürdő Fiai Kisberkes József – Várhelyi Zsolt – Szmodics Lajos – Magyar Tamás – Csapó István 1:36:17
12 Hidrofilt II Papócsi Gellért – Béli Bence – Gábor Csaba – Fodor Péter 1:39:01
13 Macchiato Hévíz Fonnyadt Norbert – Horváth Szabolcs – Naporovszki Alíz – Mihály Szilvia – Pálczás Martin 1:45:59
14 Zalakarosi Fürdő Tislér Beáta – Csöndör-Köves Otília – Biczó Andrea – Krampek Hajnalka – Strobl Gábor 1:47:08

VILLTEK TELJESÍTMÉNYTÚRA

Helyezés Név Egyesület Idő
 Középtáv  Férfi
1 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team 1:27:27
2 Rákóczi Viktor Fehérvár Cycling Team 1:27:27
3 Szél Gábor Auto team 1:29:44
4 Szilágyi Tamás Zengő SE 1:30:35
5 Zsille Péter Auto team 1:30:35
6 Varga Kristóf Kőbánya Cycling Team 1:30:40
7 Radics Milán Kecskeméti Elsősor 1:30:40
8 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team 1:30:41
9 Kalocsa Krisztián Kőbánya Cyclin Team 1:30:41
10 Szabó Viktor Buruczki Training System SE 1:30:41
11 Győri Richárd Szingo SE 1:30:41
12 Balla Tamás Kiválók Bakonysport KSE 1:30:42
13 Gali Tibor LOTUS CYCLING TEAM 1:30:42
14 Hausknecht Ferenc Bringabanda 1:30:42
15 Rózsavölgyi Péter Fro Racing Team 1:30:42
16 Hosszú Dániel Mazsola KSE 1:30:42
17 Gergely Koppány 1:30:42
18 Kőmíves Károly Zsolt DKG Cycling 1:30:43
19 Székely Benedek Inter cars 1:30:43
20 Szmodics Levente 1:33:30
21 Dobai Dávid Kecskeméti Elsősor 1:33:30
22 Maros András Lotus Cycling Team 1:33:32
23 Nagy Ferenc Villtek 1:33:34
24 Takács Ádám K3 SE 1:34:36
25 Rutai Zsolt Inter cars 1:34:36
26 Bende Péter Villtek 1:34:36
27 Szajdán Zsolt Lajos 1:34:37
28 Dr. Czigány Róbert Mogyi SE Baja 1:34:37
29 Antalics Arnold BringAjka KSE 1:34:37
30 Szántó Péter Lotus Cycling Team 1:34:37
31 Pávlicz Richárd Teker Egyesület 1:34:39
32 Takács Péter Mazsola KSE 1:38:00
33 Szerencsés József Auto team 1:38:01
34 Radics Bálint Teker Egyesület 1:38:01
35 Börcsök Péter Inter cars 1:38:01
36 Balog László 1:38:02
37 Knézics Attila Auto team 1:38:02
38 Herke Tamás Yankos`s Bike 1:38:02
39 Varga Gábor Alba Országúti csoport 1:38:02
40 Kovács Lajos Cseuz Ördögei 1:38:02
41 Giricz Dániel Kecskeméti Elsősor 1:38:03
42 Bulin Balázs Teker Egyesület 1:38:10
43 Kertész Dominik 575 Team 1:38:11
44 Galaczi Miklós ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 1:38:11
45 Skoff Gábor Teker Egyesület 1:38:12
46 Bujtor Lajos nem 1:38:12
47 Dr. Nagy Ákos nincs 1:38:12
48 Dombi Gábor ACÉL-VAKOND Kerékpáros Egyesüle 1:38:13
49 Gorácz Béla Cseuz Ördögei 1:38:13
50 Polgár Balázs 1:38:13
51 Szabadics Roland Szabadics Szponzor 1:38:13
52 Gyügyei Károly Pécel Te-Cseuz Ördögei 1:38:13
53 Varga Tamás 1:38:13
54 Bódogh Norbert Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 1:38:13
55 Staub Zsolt Kiválók Bakonysport KSE 1:38:13
56 Losonczi Laszlo 1:38:14
57 Vida Tamás DKG Cycling 1:38:14
58 Kiss Ádám György ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 1:38:14
59 Tóth Balázs 1:38:14
60 Csobán Csaba Csaba Inter cars 1:38:15
61 Péter Balázs K3 SE 1:39:23
62 Kerkuska Imre Alba road ciclyng 1:39:23
63 DESERT JEROME 1:39:24
64 Csenki Csaba Kecskeméti Elsősor 1:39:24
65 Péter-Lichtenberger Ábris K3 SE 1:39:24
66 Tóth Zoltán K 3 Kaposvár 1:39:29
67 Lelkó Roland 575 Kft 1:39:30
68 Schwartz Miklós nincs 1:41:41
69 Gudlin Gergely Teker Egyesület 1:41:42
70 Horváth Zoltán 1:41:42
71 Pölöskey Arnold squeezy 1:41:48
72 Kiss István Balázs 1:42:32
73 Miczkó János 1:42:33
74 Antal Tamás `SP-Steelmont Kft. – “Speedmont“` 1:42:35
75 Iváncsics József nem 1:42:35
76 Csordás Gergely WirGebenGas 1:42:35
77 Molnár Gábor BVSC Cyclin Club 1:42:35
78 Adamecz György 1:42:36
79 Bognár Ferenc 1:42:36
80 Vékási Zoltán Teker 1:42:36
81 Németh Roland On the Go Szabadics 1:42:36
82 Baráth Zsolt 1:42:37
83 Domján Kálmán Teker Egyesület 1:42:37
84 Bacsi Szilárd DKG Cycling 1:42:37
85 Lendvai Balázs 1:42:37
86 Vacsi Csongor Kaniazsa 14 kerekpáros eyesulet 1:42:37
87 Juhász Antal MKSE Marcali 1:42:37
88 Pálfalvi Péter 1:42:37
89 Deák Dániel 1:42:37
90 Déri Miklós Szabadics Szponzor 1:42:38
91 Majoros Szabolcs 1:45:48
92 Köves Péter 1:45:48
93 Ignáth János 1:45:50
94 Ugróczky Tamás 1:45:50
95 Tóth András Péter 1:45:50
96 Kajtor László 1:45:50
97 Kálmán Péter 1:45:50
98 Gerzsabek Martin 1:45:50
99 Horváth István Teker Egyesület 1:45:51
100 Dr. Kiss József 1:45:51
101 Hegyi Pál Szabolcs ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 1:45:52
102 Csorba Zoltán 1:45:52
103 Ugróczky Péter 1:45:52
104 Bokor Zsolt 1:45:53
105 Varga Domonkos 1:45:53
106 Grof István 1:45:58
107 Vikartovszky János ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 1:46:41
108 Balogh Zsombor ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 1:46:41
109 Szakács Krisztián ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 1:46:41
110 Ondrisek Péter Acélvakond 1:46:42
111 Kománovics László 1:46:42
112 Ángyán Zsolt 1:47:14
113 Börcsök Lajos 1:47:26
114 Vass Péter 1:47:43
115 Németh Zsolt 1:47:51
116 Kőhegyi Gábor 1:48:02
117 Varga Kornél 1:48:02
118 Nádaskay Márton nem 1:48:05
119 Hajdú Péter 1:48:05
120 Varga László On the Go Szabadics 1:49:29
121 Páli István Zoltán Velorun SE 1:49:29
122 Molnár Tibor Kecskeméti Elsősor 1:49:29
123 Ladiszlai Krisztián nem 1:50:45
124 Varga József nem 1:50:47
125 Boda Péter 1:50:48
126 Boros András 1:50:49
127 Szigeti-Kovács Benjámin Kecskeméti Elsősor 1:50:49
128 Lukács Benedek 1:50:49
129 Hóbár József Teker Egyesület 1:50:49
130 Kozár György 1:50:50
131 Vass László 575 Team 1:50:50
132 `Horváth Zoltán “Csosza“` Teker Egyesület 1:50:51
133 Kővágó Zoltán Vinolta Team 1:50:53
134 Koronczi Krisztián Zalaegerszeg 1:51:49
135 Ifj. Rónaszéki István nem 1:51:50
136 Kis Ernő Kecskeméti Elsősor 1:51:51
137 Boros Szabolcs 1:51:51
138 Ecker Roland 1:51:52
139 Giricz Balázs Új Bárka – Körös-toroki Oxigénfalók 1:51:52
140 Kovács László Kecskeméti Elsősor 1:51:53
141 Vitkovics Péter Superior Racing Team 1:51:57
142 Hankó Zoltán Körös-toroki Oxigénfalók 1:52:10
143 Hoffmann Tamás Zalatriatlon 1:52:10
144 Szabó Roland Inter cars 1:52:35
145 Illés Péter nem 1:53:05
146 Domokos Sándor Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 1:53:08
147 Szilágyi Omer Fittbike SE 1:53:13
148 Szányi Zoltán nem 1:53:13
149 Porpáczy József Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 1:53:14
150 Horvath Ákos 1:53:14
151 Hardi Tamás 1:53:15
152 Kaltenecker Krisztián 1:53:15
153 Finta Attila 1:53:21
154 Salamon Márk 1:53:39
155 Pózvai Krisztián 1:54:03
156 Palkó Gábor 1:54:18
157 Szinger Krisztián nem 1:55:16
158 Szinger Dominik nem 1:55:16
159 Takács László Villtek 1:55:26
160 Bangó István 1:55:42
161 Fonyódi Bence 1:55:57
162 Benkő Péter `SP-Steelmont Kft. – “Speedmont“` 1:56:09
163 Németh Szabolcs Villtek 1:56:09
164 Deák Zoltán 1:57:17
165 Vígh Balázs 1:57:42
166 Vajda Péter BSC 1:57:47
167 Traumi Norbert 1:57:51
168 Bokán Imre 1:57:51
169 Szabó Róbet 1:57:52
170 Siket Zoltán 1:57:55
171 Bödör Dániel 1:57:55
172 Sárréti József 1:57:55
173 Barabás Tibor 1:57:56
174 Sándor Ferenc Marcali KSE 1:57:56
175 Bonyhádi Ákos 1:58:00
176 Horváth Csaba 1:58:02
177 Várai Rudolf 1:58:02
178 Hugyecsek György Mapei 1:58:03
179 Fehér Attila 1:58:04
180 Vámos Norbert 1:58:05
181 Sólyom Zoltán Teker Egyesület 1:58:05
182 Kovács Richárd 1:58:06
183 Vásárhelyi László 1:58:07
184 Kirov Albert Dániel 1:58:07
185 Farkas Márton 1:58:08
186 Hrtyán Péter 1:58:12
187 Panyiczki Zoltán 1:58:33
188 Vigler László 1:58:35
189 Kékesi Róbert 1:58:46
190 Dr. Kovács Zalán 2:00:48
191 Nádaskay Zoltán nem 2:01:55
192 Makádi Péter 2:02:28
193 Erdei Levente 2:02:40
194 Berkes Dávid 2:02:41
195 Hajas Máté Green Lab cycling 2:02:43
196 Varró Viktor 2:02:43
197 Pápai Tibor 2:02:45
198 Szilágyi Zsolt Rozmár JSE 2:02:46
199 Békefi Gábor Kőbányai Sörbarátok Sport Egyesülete 2:02:55
200 Bander László 2:03:13
201 Kertész Kund 2:03:36
202 Apáthi Tibor 2:03:36
203 Kontár Csaba 2:04:22
204 Fellai József 2:05:07
205 Fellner Tibor 2:05:08
206 Kovács Zoltán 2:05:50
207 Vida Zsolt Bakony Bike 2:05:54
208 Sin Attila 2:05:54
209 Farkas Gyula duathlon.hu 2:05:56
210 Farkas György 2:06:08
211 Varga László 2:06:09
212 Koma László 2:06:25
213 Kollár Tamás 2:06:42
214 Krencz János 2:07:36
215 Csányi Bence 2:07:43
216 Erdei Zoltán 2:07:52
217 Schuster Ferenc 2:08:47
218 Nagy Richárd 2:08:54
219 Andróczi Tibor 2:08:59
220 Németh Kristóf Gábor 2:09:19
221 Betlehem Attila nincs 2:09:53
222 Dr. Nagy István Mapei 2:10:05
223 Molnár Gábor Egyéni 2:10:08
224 Palkó Gábor 2:10:09
225 Ritók Lajos 2:10:10
226 Tankovics Gergely nem 2:10:34
227 Kocsis Roland 2:10:57
228 Szemenyei Zsolt MAPEI 2:11:12
229 Pete József 2:12:13
230 Ritter Richárd 2:12:52
231 Kaiber Henrik 2:13:05
232 Preier Benjamin 2:13:15
233 BÉKEFI GÁBOR Kőbányai Sörbarátok Sport Egyesülete 2:13:15
234 Nánássy Máté 2:13:31
235 Benedek János Mapei 2:13:53
236 Pandúr László nem 2:14:02
237 Árvay Csaba 2:14:54
238 Árvay Gellért 2:14:54
239 Simon Péter Baxi 2:15:05
240 Dr. Trencséni Gyula 2:15:22
241 Foki Imre 2:15:36
242 Burai János 2:15:36
243 Fehér Attila A A Cycling club 2:16:02
244 Szabó Gellért 575 Team 2:16:20
245 Kun-Szabó László 2:16:23
246 Erős Szilárd 2:17:17
247 Frisch Zoltán 2:17:31
248 Geiger Zoltán 2:17:36
249 Budai Imre nem 2:18:37
250 Kurucz József 2:19:48
251 Kurucz Péter nem 2:21:05
252 Major Sándor 2:21:45
253 Ihász István 2:21:50
254 Balázs-Kovács Norbert VeloMelo 2:21:59
255 Moldvay Zoltán 2:22:31
256 dr. Sin Zoltán 2:22:35
257 Pandúr János nem 2:23:27
258 Hegyesi Zsolt 2:24:06
259 Bara István 2:24:41
260 Molnár Roland Marcali KSE 2:25:29
261 Bodó Gergely 2:25:39
262 Apagyi Péter 2:26:42
263 Várnagy László 2:26:42
264 Horváth Ferenc 2:28:42
265 Kovács László 2:28:42
266 Komáromi Károly 2:29:36
267 Bonyhádi István 2:29:40
268 Várnagy Levente 2:29:42
269 Kocsis András nem 2:29:55
270 Janó László 2:30:00
271 Karádi Mihály 2:31:53
272 Szabó Zoltán 2:32:48
273 Pálfy Márk 2:33:02
274 Pesztránszki Gábor 2:34:29
275 Tari Szabolcs MAPEI 2:34:31
276 Gyimesi Zoltán nem 2:34:39
277 Szirtes Bátony nem 2:38:02
278 Peller Viktor Mapei 2:38:08
279 Toldi János 2:39:37
280 Hajgató István 2:41:32
281 Vara László 2:41:56
282 Csobán Attila 2:43:36
283 Markovich Milán Mapei 2:51:01
284 Vörös Dominik Mapei 2:51:02
285 Markovich Béla Mapei 2:51:03
286 Bálint Gergely 2:56:24
287 Salamon Zsolt 2:57:44
288 Nagy Bence 3:03:24
289 Nagy Csaba 3:03:24
290 Huber Tamás 3:05:30
291 Fábián Róbert 3:05:51
292 Kovács Géza 3:06:25
293 Varró Márk 3:07:15
294 Tuboly Zoltán 3:14:40
295 Boros Gábor 3:23:01
296 Kun-Szabó Marcell 3:23:02
297 Benedek Zsolt 3:29:19
298 Láris Dániel 3:30:51
299 Láris Tamás 3:30:53
 Középtáv  Nő
1 Szöllőssy Eszter ACÉL-VAKOND Kerékpáros Egyesület 1:38:11
2 Gergely Virág Lotus Cycling Team 1:38:12
3 Jordán Dorka Lotus Cycling Team 1:38:13
4 Varga Anita K3 SE 1:41:41
5 Bordás Eszter Fehérvár Cycling Team 1:42:35
6 Kovács Dóri Kaniazsa 14 kerekpáros eyesulet 1:42:38
7 Brassai-Andrikó Mária 575 Team 1:45:50
8 Tóth-Vári Tamara 1:45:51
9 Szász Emese 1:45:51
10 Szekeres Dorina Teker Egyesület 1:45:52
11 Orosz Lili ACÉL-VAKOND Kerékpáros Egyesület 1:46:41
12 Tóth Emőke Vasi Triatlon SE 1:48:21
13 Dervalics Tünde Teker Egyesület 1:49:29
14 Petrik Renáta 1:50:48
15 Kürtösi Hanna 1:50:48
16 Vitkovics Vanda Superior Racing Team 1:51:50
17 Vincze Viktória nem 1:52:38
18 Gajdács Judit 1:53:08
19 Kustán Mónika Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 1:53:14
20 Illésné Dr. Kosztolánczi Éva nem 1:53:18
21 Palkóné Zámbó Edit 1:54:19
22 Pati Nagy Zsuzsanna 1:57:52
23 Csővári Ágnes nem 1:57:55
24 Serény Katalin 1:58:02
25 Börcsök Györgyi 1:58:25
26 Vásárhelyi Éva 2:02:46
27 Bokorné Horváth Anita 2:03:13
28 Schreiner Györgyi 2:05:54
29 Horváth Edit 2:05:54
30 Jánk Nóra 2:07:12
31 Konkoly Andrea ZKSE 2:07:43
32 Lelkó Dóra Szabadics Szponzor 2:07:45
33 Bárácz Bernadett Fittbike SE 2:10:49
34 Diószegi Renáta Szerpentin KE 2:11:02
35 Juhász Antalné MKSE Marcali 2:12:59
36 Pataki László 2:14:08
37 Krihó Zsuzsanna nem 2:14:28
38 Kovács Anita A A Cycling club 2:16:02
39 Varáné Németh Barbara 2:16:29
40 Molnár Anita 2:17:04
41 Kenyeres Valéria 2:17:12
42 Nagy Anett Andrea Bakony Bike Kerékpáros Egyesület 2:18:10
43 Ihász Blanka 2:21:50
44 Betlehem Viktória 2:23:22
45 Németh Andrea 2:24:35
46 Bara Éva 2:24:39
47 Gudman Tünde nem 2:29:55
48 Szabó Laura 2:32:48
49 Tóth Marianna 2:33:13
50 Mühl Edina Mapei 2:34:29
51 Hajagos-Tóth Judit 2:34:30
52 Gyimesi-Pór Beáta nem 2:34:38
53 Borsfai Dóra TettreKÉSZ egyesület 2:35:19
54 Schödl Ilona Mapei 2:38:08
55 Némethné Mórocz Henriett 2:40:26
56 Németh Tamara 2:42:05
57 Ridegné Pesti Anita Kalocsai Rendőr Szabadidősport Egyesület 2:42:18
58 Szilvási Zsófia 2:43:40
59 Szabó Blanka 2:47:24
60 Tóth Tünde 2:47:25
61 Tóth Péterné 2:51:38
62 Fiedler Dóra 2:52:54
63 Rada Anikó 3:03:22
64 Tuboly Kata 3:14:40
65 Telek Melinda 3:16:53
66 Darabos Anita 3:30:55
 Középtáv  14-18  Férfi
1 Varga Kristóf Kőbánya Cycling Team 1:30:40
2 Radics Milán Kecskeméti Elsősor 1:30:40
3 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team 1:30:41
4 Győri Richárd Szingo SE 1:30:41
5 Gergely Koppány 1:30:42
6 Szmodics Levente 1:33:30
7 Dobai Dávid Kecskeméti Elsősor 1:33:30
8 Maros András Lotus Cycling Team 1:33:32
9 Szántó Péter Lotus Cycling Team 1:34:37
10 Balog László 1:38:02
11 Giricz Dániel Kecskeméti Elsősor 1:38:03
12 Kiss Ádám György ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 1:38:14
13 Péter-Lichtenberger Ábris K3 SE 1:39:24
14 Vacsi Csongor Kaniazsa 14 kerekpáros eyesulet 1:42:37
15 Ugróczky Tamás 1:45:50
16 Varga Domonkos 1:45:53
17 Balogh Zsombor ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 1:46:41
18 Szigeti-Kovács Benjámin Kecskeméti Elsősor 1:50:49
19 Ifj. Rónaszéki István nem 1:51:50
20 Giricz Balázs Új Bárka – Körös-toroki Oxigénfalók 1:51:52
21 Salamon Márk 1:53:39
22 Szinger Dominik nem 1:55:16
23 Fonyódi Bence 1:55:57
24 Erdei Levente 2:02:40
25 Berkes Dávid 2:02:41
26 Sin Attila 2:05:54
27 Németh Kristóf Gábor 2:09:19
28 Nánássy Máté 2:13:31
29 Árvay Gellért 2:14:54
30 Várnagy Levente 2:29:42
31 Pálfy Márk 2:33:02
32 Szirtes Bátony nem 2:38:02
33 Markovich Milán Mapei 2:51:01
34 Vörös Dominik Mapei 2:51:02
35 Varró Márk 3:07:15
36 Kun-Szabó Marcell 3:23:02
37 Láris Dániel 3:30:51
 Középtáv  14-18  Nő
1 Szöllőssy Eszter ACÉL-VAKOND Kerékpáros Egyesület 1:38:11
2 Gergely Virág Lotus Cycling Team 1:38:12
3 Jordán Dorka Lotus Cycling Team 1:38:13
4 Kovács Dóri Kaniazsa 14 kerekpáros eyesulet 1:42:38
5 Tóth-Vári Tamara 1:45:51
6 Orosz Lili ACÉL-VAKOND Kerékpáros Egyesület 1:46:41
7 Kürtösi Hanna 1:50:48
8 Vitkovics Vanda Superior Racing Team 1:51:50
9 Ihász Blanka 2:21:50
10 Szabó Laura 2:32:48
11 Tuboly Kata 3:14:40
 Középtáv  19-39  Férfi
1 Szilágyi Tamás Zengő SE 1:30:35
2 Szabó Viktor Buruczki Training System SE 1:30:41
3 Balla Tamás Kiválók Bakonysport KSE 1:30:42
4 Gali Tibor LOTUS CYCLING TEAM 1:30:42
5 Hosszú Dániel Mazsola KSE 1:30:42
6 Székely Benedek Inter cars 1:30:43
7 Takács Ádám K3 SE 1:34:36
8 Antalics Arnold BringAjka KSE 1:34:37
9 Börcsök Péter Inter cars 1:38:01
10 Bulin Balázs Teker Egyesület 1:38:10
11 Kertész Dominik 575 Team 1:38:11
12 Galaczi Miklós ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 1:38:11
13 Dr. Nagy Ákos nincs 1:38:12
14 Dombi Gábor ACÉL-VAKOND Kerékpáros Egyesüle 1:38:13
15 Szabadics Roland Szabadics Szponzor 1:38:13
16 Tóth Balázs 1:38:14
17 Csobán Csaba Csaba Inter cars 1:38:15
18 Péter Balázs K3 SE 1:39:23
19 Lelkó Roland 575 Kft 1:39:30
20 Gudlin Gergely Teker Egyesület 1:41:42
21 Pölöskey Arnold squeezy 1:41:48
22 Kiss István Balázs 1:42:32
23 Csordás Gergely WirGebenGas 1:42:35
24 Domján Kálmán Teker Egyesület 1:42:37
25 Pálfalvi Péter 1:42:37
26 Deák Dániel 1:42:37
27 Majoros Szabolcs 1:45:48
28 Gerzsabek Martin 1:45:50
29 Hegyi Pál Szabolcs ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 1:45:52
30 Ugróczky Péter 1:45:52
31 Szakács Krisztián ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 1:46:41
32 Varga Kornél 1:48:02
33 Nádaskay Márton nem 1:48:05
34 Hajdú Péter 1:48:05
35 Boda Péter 1:50:48
36 Lukács Benedek 1:50:49
37 Ecker Roland 1:51:52
38 Szabó Roland Inter cars 1:52:35
39 Szilágyi Omer Fittbike SE 1:53:13
40 Hardi Tamás 1:53:15
41 Finta Attila 1:53:21
42 Takács László Villtek 1:55:26
43 Bangó István 1:55:42
44 Vígh Balázs 1:57:42
45 Traumi Norbert 1:57:51
46 Bödör Dániel 1:57:55
47 Barabás Tibor 1:57:56
48 Sándor Ferenc Marcali KSE 1:57:56
49 Bonyhádi Ákos 1:58:00
50 Hugyecsek György Mapei 1:58:03
51 Vámos Norbert 1:58:05
52 Kirov Albert Dániel 1:58:07
53 Vigler László 1:58:35
54 Makádi Péter 2:02:28
55 Hajas Máté Green Lab cycling 2:02:43
56 Farkas Gyula duathlon.hu 2:05:56
57 Krencz János 2:07:36
58 Csányi Bence 2:07:43
59 Palkó Gábor 2:10:09
60 Ritók Lajos 2:10:10
61 Tankovics Gergely nem 2:10:34
62 Kocsis Roland 2:10:57
63 Szemenyei Zsolt MAPEI 2:11:12
64 Pete József 2:12:13
65 Kaiber Henrik 2:13:05
66 Preier Benjamin 2:13:15
67 Szabó Gellért 575 Team 2:16:20
68 Kurucz József 2:19:48
69 Molnár Roland Marcali KSE 2:25:29
70 Kocsis András nem 2:29:55
71 Peller Viktor Mapei 2:38:08
72 Nagy Bence 3:03:24
73 Huber Tamás 3:05:30
74 Tuboly Zoltán 3:14:40
 Középtáv  19-39  Nő
1 Szász Emese 1:45:51
2 Szekeres Dorina Teker Egyesület 1:45:52
3 Vincze Viktória nem 1:52:38
4 Illésné Dr. Kosztolánczi Éva nem 1:53:18
5 Csővári Ágnes nem 1:57:55
6 Serény Katalin 1:58:02
7 Horváth Edit 2:05:54
8 Jánk Nóra 2:07:12
9 Konkoly Andrea ZKSE 2:07:43
10 Lelkó Dóra Szabadics Szponzor 2:07:45
11 Bárácz Bernadett Fittbike SE 2:10:49
12 Diószegi Renáta Szerpentin KE 2:11:02
13 Kovács Anita A A Cycling club 2:16:02
14 Varáné Németh Barbara 2:16:29
15 Betlehem Viktória 2:23:22
16 Gudman Tünde nem 2:29:55
17 Mühl Edina Mapei 2:34:29
18 Hajagos-Tóth Judit 2:34:30
19 Borsfai Dóra TettreKÉSZ egyesület 2:35:19
20 Schödl Ilona Mapei 2:38:08
21 Németh Tamara 2:42:05
22 Szilvási Zsófia 2:43:40
23 Szabó Blanka 2:47:24
 Középtáv  40-49  Férfi
1 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team 1:27:27
2 Rákóczi Viktor Fehérvár Cycling Team 1:27:27
3 Szél Gábor Auto team 1:29:44
4 Zsille Péter Auto team 1:30:35
5 Kalocsa Krisztián Kőbánya Cyclin Team 1:30:41
6 Hausknecht Ferenc Bringabanda 1:30:42
7 Rózsavölgyi Péter Fro Racing Team 1:30:42
8 Kőmíves Károly Zsolt DKG Cycling 1:30:43
9 Rutai Zsolt Inter cars 1:34:36
10 Bende Péter Villtek 1:34:36
11 Szajdán Zsolt Lajos 1:34:37
12 Pávlicz Richárd Teker Egyesület 1:34:39
13 Radics Bálint Teker Egyesület 1:38:01
14 Herke Tamás Yankos`s Bike 1:38:02
15 Varga Gábor Alba Országúti csoport 1:38:02
16 Kovács Lajos Cseuz Ördögei 1:38:02
17 Skoff Gábor Teker Egyesület 1:38:12
18 Gorácz Béla Cseuz Ördögei 1:38:13
19 Polgár Balázs 1:38:13
20 Gyügyei Károly Pécel Te-Cseuz Ördögei 1:38:13
21 Varga Tamás 1:38:13
22 Staub Zsolt Kiválók Bakonysport KSE 1:38:13
23 Losonczi Laszlo 1:38:14
24 DESERT JEROME 1:39:24
25 Csenki Csaba Kecskeméti Elsősor 1:39:24
26 Tóth Zoltán K 3 Kaposvár 1:39:29
27 Schwartz Miklós nincs 1:41:41
28 Horváth Zoltán 1:41:42
29 Miczkó János 1:42:33
30 Antal Tamás `SP-Steelmont Kft. – “Speedmont“` 1:42:35
31 Iváncsics József nem 1:42:35
32 Adamecz György 1:42:36
33 Vékási Zoltán Teker 1:42:36
34 Németh Roland On the Go Szabadics 1:42:36
35 Bacsi Szilárd DKG Cycling 1:42:37
36 Lendvai Balázs 1:42:37
37 Juhász Antal MKSE Marcali 1:42:37
38 Köves Péter 1:45:48
39 Ignáth János 1:45:50
40 Tóth András Péter 1:45:50
41 Kálmán Péter 1:45:50
42 Dr. Kiss József 1:45:51
43 Csorba Zoltán 1:45:52
44 Vikartovszky János ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 1:46:41
45 Ondrisek Péter Acélvakond 1:46:42
46 Kománovics László 1:46:42
47 Ángyán Zsolt 1:47:14
48 Vass Péter 1:47:43
49 Németh Zsolt 1:47:51
50 Kőhegyi Gábor 1:48:02
51 Varga László On the Go Szabadics 1:49:29
52 Ladiszlai Krisztián nem 1:50:45
53 Boros András 1:50:49
54 Hóbár József Teker Egyesület 1:50:49
55 Kozár György 1:50:50
56 Vass László 575 Team 1:50:50
57 Kővágó Zoltán Vinolta Team 1:50:53
58 Koronczi Krisztián Zalaegerszeg 1:51:49
59 Kis Ernő Kecskeméti Elsősor 1:51:51
60 Boros Szabolcs 1:51:51
61 Vitkovics Péter Superior Racing Team 1:51:57
62 Hankó Zoltán Körös-toroki Oxigénfalók 1:52:10
63 Illés Péter nem 1:53:05
64 Domokos Sándor Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 1:53:08
65 Szányi Zoltán nem 1:53:13
66 Horvath Ákos 1:53:14
67 Kaltenecker Krisztián 1:53:15
68 Pózvai Krisztián 1:54:03
69 Szinger Krisztián nem 1:55:16
70 Benkő Péter `SP-Steelmont Kft. – “Speedmont“` 1:56:09
71 Németh Szabolcs Villtek 1:56:09
72 Vajda Péter BSC 1:57:47
73 Bokán Imre 1:57:51
74 Siket Zoltán 1:57:55
75 Sólyom Zoltán Teker Egyesület 1:58:05
76 Farkas Márton 1:58:08
77 Hrtyán Péter 1:58:12
78 Panyiczki Zoltán 1:58:33
79 Kékesi Róbert 1:58:46
80 Dr. Kovács Zalán 2:00:48
81 Varró Viktor 2:02:43
82 Pápai Tibor 2:02:45
83 Szilágyi Zsolt Rozmár JSE 2:02:46
84 Bander László 2:03:13
85 Apáthi Tibor 2:03:36
86 Kontár Csaba 2:04:22
87 Vida Zsolt Bakony Bike 2:05:54
88 Koma László 2:06:25
89 Kollár Tamás 2:06:42
90 Nagy Richárd 2:08:54
91 Ritter Richárd 2:12:52
92 Pandúr László nem 2:14:02
93 Árvay Csaba 2:14:54
94 Kun-Szabó László 2:16:23
95 Erős Szilárd 2:17:17
96 Frisch Zoltán 2:17:31
97 Geiger Zoltán 2:17:36
98 Budai Imre nem 2:18:37
99 Kurucz Péter nem 2:21:05
100 Major Sándor 2:21:45
101 Balázs-Kovács Norbert VeloMelo 2:21:59
102 dr. Sin Zoltán 2:22:35
103 Pandúr János nem 2:23:27
104 Hegyesi Zsolt 2:24:06
105 Bodó Gergely 2:25:39
106 Apagyi Péter 2:26:42
107 Komáromi Károly 2:29:36
108 Janó László 2:30:00
109 Szabó Zoltán 2:32:48
110 Pesztránszki Gábor 2:34:29
111 Tari Szabolcs MAPEI 2:34:31
112 Gyimesi Zoltán nem 2:34:39
113 Vara László 2:41:56
114 Nagy Csaba 3:03:24
115 Fábián Róbert 3:05:51
116 Boros Gábor 3:23:01
117 Láris Tamás 3:30:53
 Középtáv  40-49  Nő
1 Brassai-Andrikó Mária 575 Team 1:45:50
2 Tóth Emőke Vasi Triatlon SE 1:48:21
3 Dervalics Tünde Teker Egyesület 1:49:29
4 Petrik Renáta 1:50:48
5 Gajdács Judit 1:53:08
6 Kustán Mónika Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 1:53:14
7 Bokorné Horváth Anita 2:03:13
8 Juhász Antalné MKSE Marcali 2:12:59
9 Molnár Anita 2:17:04
10 Nagy Anett Andrea Bakony Bike Kerékpáros Egyesület 2:18:10
11 Tóth Marianna 2:33:13
12 Gyimesi-Pór Beáta nem 2:34:38
13 Némethné Mórocz Henriett 2:40:26
14 Ridegné Pesti Anita Kalocsai Rendőr Szabadidősport Egyesület 2:42:18
15 Rada Anikó 3:03:22
16 Telek Melinda 3:16:53
17 Darabos Anita 3:30:55
 Középtáv  50-59  Férfi
1 Nagy Ferenc Villtek 1:33:34
2 Dr. Czigány Róbert Mogyi SE Baja 1:34:37
3 Takács Péter Mazsola KSE 1:38:00
4 Szerencsés József Auto team 1:38:01
5 Knézics Attila Auto team 1:38:02
6 Bujtor Lajos nem 1:38:12
7 Bódogh Norbert Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 1:38:13
8 Vida Tamás DKG Cycling 1:38:14
9 Kerkuska Imre Alba road ciclyng 1:39:23
10 Molnár Gábor BVSC Cyclin Club 1:42:35
11 Bognár Ferenc 1:42:36
12 Baráth Zsolt 1:42:37
13 Kajtor László 1:45:50
14 Bokor Zsolt 1:45:53
15 Grof István 1:45:58
16 Börcsök Lajos 1:47:26
17 Páli István Zoltán Velorun SE 1:49:29
18 Molnár Tibor Kecskeméti Elsősor 1:49:29
19 Varga József nem 1:50:47
20 Kovács László Kecskeméti Elsősor 1:51:53
21 Hoffmann Tamás Zalatriatlon 1:52:10
22 Porpáczy József Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 1:53:14
23 Palkó Gábor 1:54:18
24 Deák Zoltán 1:57:17
25 Szabó Róbet 1:57:52
26 Sárréti József 1:57:55
27 Horváth Csaba 1:58:02
28 Fehér Attila 1:58:04
29 Kovács Richárd 1:58:06
30 Vásárhelyi László 1:58:07
31 Békefi Gábor Kőbányai Sörbarátok Sport Egyesülete 2:02:55
32 Kertész Kund 2:03:36
33 Fellai József 2:05:07
34 Kovács Zoltán 2:05:50
35 Varga László 2:06:09
36 Erdei Zoltán 2:07:52
37 Andróczi Tibor 2:08:59
38 Betlehem Attila nincs 2:09:53
39 Dr. Nagy István Mapei 2:10:05
40 Molnár Gábor Egyéni 2:10:08
41 BÉKEFI GÁBOR Kőbányai Sörbarátok Sport Egyesülete 2:13:15
42 Simon Péter Baxi 2:15:05
43 Dr. Trencséni Gyula 2:15:22
44 Fehér Attila A A Cycling club 2:16:02
45 Ihász István 2:21:50
46 Moldvay Zoltán 2:22:31
47 Bara István 2:24:41
48 Bonyhádi István 2:29:40
49 Toldi János 2:39:37
50 Csobán Attila 2:43:36
51 Markovich Béla Mapei 2:51:03
52 Bálint Gergely 2:56:24
53 Salamon Zsolt 2:57:44
54 Kovács Géza 3:06:25
55 Benedek Zsolt 3:29:19
 Középtáv  50-59  Nő
1 Varga Anita K3 SE 1:41:41
2 Bordás Eszter Fehérvár Cycling Team 1:42:35
3 Palkóné Zámbó Edit 1:54:19
4 Börcsök Györgyi 1:58:25
5 Vásárhelyi Éva 2:02:46
6 Schreiner Györgyi 2:05:54
7 Pataki László 2:14:08
8 Krihó Zsuzsanna nem 2:14:28
9 Kenyeres Valéria 2:17:12
10 Németh Andrea 2:24:35
11 Bara Éva 2:24:39
12 Tóth Tünde 2:47:25
13 Tóth Péterné 2:51:38
14 Fiedler Dóra 2:52:54
 Középtáv  60+  Férfi
1 Déri Miklós Szabadics Szponzor 1:42:38
2 Horváth István Teker Egyesület 1:45:51
3 `Horváth Zoltán “Csosza“` Teker Egyesület 1:50:51
4 Várai Rudolf 1:58:02
5 Nádaskay Zoltán nem 2:01:55
6 Fellner Tibor 2:05:08
7 Farkas György 2:06:08
8 Schuster Ferenc 2:08:47
9 Benedek János Mapei 2:13:53
10 Foki Imre 2:15:36
11 Burai János 2:15:36
12 Várnagy László 2:26:42
13 Horváth Ferenc 2:28:42
14 Kovács László 2:28:42
15 Karádi Mihály 2:31:53
16 Hajgató István 2:41:32
 Középtáv  60+  Nő
1 Pati Nagy Zsuzsanna 1:57:52
'Fel a tetejéhez' gomb