2022szo15janEgész napLupa Beach Cyclo-cross GálaBudakalász - Lupa BeachSzakágCyclo-cross

Időpont

2022. január 15.

Helyszín

Budakalász - Lupa Beach

2011 Budakalász Tó u.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Csapat Idő
 WU7 lány
1 8 Storcz-Nagy Luca Superior Racing Team 0:12:59
 U7 fiú
1 144 Várhdi Vince Rudolf Merida Maraton Team-CST 0:09:00
2 94 Tóth Márk Tibor Superior Racing Team 0:10:28
3 124 Farkas Márton Easy Rider 0:10:34
4 56 Sebestyén Lukács FRO Kids 0:10:38
5 92 Gergely-Őry Dániel 0:12:04
6 88 Deák Sámuel Superior Racing Team 0:12:07
DNF 23 Molnár Bendgúz DNF
 WU9 lány
1 2 Jóny Millie Sophie Superior Racing Team 0:11:16
 U9 fiú
1 100 Demeter Mihály Superior 0:08:40
2 75 Honti Ágoston Viktor Delta MTB Sopron 0:08:41
3 63 Halász Bálint Tatanka Racing Team 0:10:25
4 90 Hivessy Márk SUPERIOR MTB TEAM 0:10:39
5 9 Storcz-Nagy Vince Superior Racing Team 0:10:42
6 19 András Kornél Krisztián Újbuda Superior MTB Team 0:11:32
7 14 Mirkóczki Áron Kecskeméti Első Sor 0:08:44
8 15 Mirkóczki Máté Kecskeméti Első Sor 0:08:54
9 110 Mármarosi Adrián Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 0:09:45
10 59 Prondvai Dániel István Újbuda Montain Bike SZSE 0:10:16
 WU11 lány
1 10 Storcz-Nagy Réka Superior Racing Team 0:18:08
2 28 Benke Bianka Sopron Bmx SE 0:15:52
3 85 Galli Nóra Veresegyház VSK 0:17:14
 U11 fiú
1 76 Honti Tamás Attila Delta MTB Sopron 0:16:24
2 20 András Péter Patrik Újbuda Superior MTB Team 0:16:54
3 27 Töltl Kevin Sopron Bmx Se 0:20:08
4 3 Jóny Maximilian Superior Racing Team 0:16:14
5 103 Willimek Lóránd Tuci Limitless Team – XCO Nagykanizsa 0:16:13
6 116 Kis Balázs Superior Team Sopron 0:17:09
 WU13 lány
1 34 Stojanovska Dalija Kőbányai Torna Club SE – Kőbánya Cycling Team 0:16:36
2 86 Galli Zsófia Veresegyház VSK 0:19:13
 U13 fiú
1 32 Barabás Olivér János Superior MTB Team 0:15:52
2 73 Bánfai Olivér Superior 0:16:13
3 35 Laczko Olivér Péter Superior 0:16:51
4 70 Miseta Levente Superior 0:17:54
5 101 Demeter Lóránt Superior 0:18:30
6 112 Mármarosi Marcell Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 0:15:59
7 104 Fazekas Ádám Crosskovacsi SKE 0:16:00
8 93 Steiner Bence Superior Racing Team 0:16:06
9 37 Horváth Miklós Superior Racing Team 0:16:21
10 64 Halász Gergő Tatanka Racing Team 0:18:57
11 132 Csaba Laász László Újbuda Superior 0:16:25
 WU15 lány
1 31 Barabás Elsa Réka Superior MTB Team 0:52:41
2 113 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 0:54:08
3 117 Lambert Luca Superior Racing Team 0:54:17
 U15 fiú
1 96 Berencsi Benedek Speedway Team SE 0:48:10
2 11 Krausz István Újbuda Superior SE 0:51:01
3 7 Péter Barna Superior Racing Team 0:52:16
4 60 Simon Tamás Superior – Hóbarátok 0:47:03
DNF 122 Soós Olivér DKSI Kids DNF
62 Erős Dávid Superior MTB
 WU17 lány
 U17 fiú
1 108 Takács Zsombor Újbuda MTB SE 0:45:10
2 134 Kiss Benedek Superior racing team 0:47:13
3 61 Erős Áron Superior MTB 0:49:02
4 137 Vinczeffy Marcell Footstrong SE 0:52:14
5 135 Bátor Domonkos Superior MTB Team 0:46:59
DNF 25 Zsembery Boldizsár Superior Racing Team DNF
 Hobbi CX nő
1 79 Ökördi Réka VeloRun 0:35:20
2 12 Gerhát Petra 0:24:51
3 44 Boros Barbara 0:25:07
 Hobbi MTB nő
1 36 Blastyákné Fekécs Szilvia 0:23:51
 Hobbi CX férfi
1 42 Hajabács Botond 0:25:22
2 43 Kovács Áron 0:27:10
3 26 Szőke Dániel 0:27:11
4 13 Gulyás Gábor Superior racing team 0:27:37
5 128 Horváth Ákos 0:28:17
6 29 Vitkovics Péter Superior Racing Team 0:28:56
7 4 Szabo Gabor 0:29:11
8 129 Benedek Gábor Bike-zone Gödöllő 0:29:42
9 67 Tóth Tamás Mátra Biker sc 0:30:19
10 5 Husveti Zsolt 0:30:59
11 123 Tóth András 0:33:31
12 141 Urbán Zsombor 0:33:32
13 48 Ujváry András 0:35:12
14 130 Szányi Zoltán 0:25:00
 Hobbi MTB férfi
1 65 Halász Róbert Tatanka Racing Team 0:23:21
2 109 Szabó Endre 0:23:37
3 131 Dovák Krisztián HOTE 0:24:41
4 136 Keresztesi Csaba Márta Biker 0:27:15
5 69 Schifferer András Tribe Triathlon 0:27:36
6 91 Hivessy Zoltán SUPERIOR MTB TEAM 0:28:17
7 77 Gáspár András 0:29:51
8 38 Borody Bence Fillari Team Budaörs 0:30:34
9 119 Gábor Bence Superior 0:30:36
10 17 Mirkóczki Péter Kecskeméti Első Sor 0:32:17
11 68 Borsodi David Superior Racing Team 0:36:02
12 78 Miseta Péter Kibicz Racing Team 0:24:44
13 58 Szlávik Ákos
 WMaster nő
1 80 Cséri Szilvia ZKSE 0:53:23
2 138 Balogh Fruzsina BME Cycling 0:54:29
 Master4 férfi
1 16 Hajagos István MKB Cycling Team Kecskemét 0:56:08
 Master3 férfi
1 72 Lőrincz János Bike Zone Gödöllő 0:55:03
2 106 Papp Zoltán Magaslati Kerékpár Egyesület 0:55:50
3 51 Kósa Csaba Blue Scorpions 0:58:20
4 82 Somoghy Attila Blue Scorpions 0:52:37
5 143 Gelencsér Ferenc Superior mtb 0:53:48
 Master2 férfi
1 146 Adame László Merida Maraton Team CST 0:55:40
2 6 Klein Tamás FOOTSTRONG Sportegyesület 0:58:58
3 145 Várhidi Zoltán Merida Maraton Team-CST 0:50:32
4 120 Galajda Péter Coffee Ride Se 0:52:37
5 21 Jurák András Coffeeride SE 0:52:39
6 71 Dervalics Gábor Greenzone ZKSE 0:54:05
7 95 Wright Matthew MASD 0:54:23
8 147 Fedor István Merida Maraton Team-CST 0:54:32
9 126 Farkas Tibor Easy Rider 0:55:22
10 33 Hajas Tibor Hírös ESC 0:56:21
11 102 dr Demeter Balázs Superior 0:56:40
12 39 Szabó Balázs Superior Racing Team 0:57:28
13 49 Ondi Levente Tribe 0:59:37
14 53 Egervári Gergely Pannonhalma LOLAND Stelvio Project 0:51:30
15 125 Nagy Tamás MKB cycling Team 1:03:34
DNF 24 Molnár Bálint DNF
 Master1 férfi
1 139 Kiss Attila CoffeeRide SE 0:58:39
2 87 Schmidt Gergely FRO Racing Team 0:52:33
3 22 Márkus János Fehérvár Cycling Team 0:58:09
4 105 Nagy Zsolt Mozgásvilág – Ride4Life 0:52:22
 WU19 nő
DNF 107 Zsidai Lilla Cube-Csömör DNF
 WElit nő
1 140 László Tamara Fehérvár Cycling Team 0:45:35
2 50 Szekeres Viktória KTM Team Hungary 0:46:31
 U19 férfi
1 121 Hajder Benedek Superior MTB Team 0:50:26
2 18 Tatár Márton Superior Racing Team 0:52:29
3 52 Illés Márton KTM-Team-Hungary 0:54:54
 Elit férfi
1 1 Búr Zsolt Vialand Racing Team 0:50:24
2 81 Cser Gábor Epronex 0:53:34
3 54 Darányi Bence Buruczki Training System 0:54:33
'Fel a tetejéhez' gomb