2021. október

202130oktEgész napKOMETA CYCLO-CROSS CHALLENGE 2. futamÚjbuda KupaBudapest - Kőérberki-tóSzakág:Cyclo-crossInfó:Szabadidős

Időpont

2021. október 30.

Helyszín

Budapest - Kőérberki-tó

1112 Budapest, Kánai u.

Szervező

Superior MTB Teamujbudamtb@gmail.com 1118 Budapest, Törökugrató u. 3.

Eredmények

Helyezés Rajtszám Név Körszám Idő
 Hobbi CX férfi
1 144 Kocsis Norbert 4 0:34:09
2 148 Kőmíves Károly Zsolt 4 0:36:05
3 145 Szabo Gabor 4 0:38:11
4 142 Meidl András 4 0:38:14
5 64 Kovács Áron 4 0:38:34
6 61 Tóth Tamás 4 0:39:08
7 139 Kis Szabolcs 4 0:39:08
8 149 Bacsi Szilárd 4 0:40:14
9 147 Buzek-Kiss András 4 0:42:44
10 146 Kovács Balázs 4 0:42:45
11 58 Simon Szabolcs 4 0:42:45
12 140 Szőke Dániel 4 0:44:03
13 97 Izinger László 3 0:34:16
14 141 Tánczos Péter 3 0:34:18
15 143 Deák Dániel 3 0:35:53
16 138 Bikkes Béla 3 0:39:38
107 Szilasi Laszlo 2 DNF
150 Takács Péter 1 DNF
117 Béres Bence 0 DNF
 Hobbi MTB férfi
1 367 Salga Ákos 4 0:33:50
2 373 Halász Róbert 4 0:33:56
3 381 Kotroczó Nándor 4 0:34:19
4 378 Dovák Krisztián 4 0:34:50
5 375 Kiszely Ákos 4 0:34:56
6 380 Paris Viktor 4 0:35:41
7 336 Bartha Gábor 4 0:35:48
8 344 LÁSZLÓK ZSOLT 4 0:36:48
9 346 Keresztesi Csaba 4 0:37:25
10 337 Czakó Csaba 4 0:37:27
11 366 Takács Zoltán 4 0:38:02
12 351 Kiss Gyula 4 0:38:34
13 379 Husveti Zsolt 4 0:39:22
14 371 Puskás Bálint 4 0:39:55
15 332 Litauszki Tibor 4 0:40:36
16 377 Gábor Bence 4 0:40:52
17 372 Kocsis Gergely 4 0:41:46
18 338 Gáspár András 4 0:41:56
19 334 Hemrik Balázs 4 0:43:52
20 369 Szabadi Zsolt 3 0:33:32
21 374 Borsodi David 3 0:33:51
22 365 Mirkóczki Péter 3 0:33:53
23 352 Elsholtz Ábel 3 0:35:21
24 376 Szányi Zoltán 3 0:35:53
 Hobbi CX nő
66 Ökördi Réka 2 DNF
 Hobbi MTB nő
 U7 fiú
1 207 Várhidi Vince Rudolf 2 0:10:54
2 234 Sebestyén Lukács 1 0:06:42
3 231 Molnar Bendegúz 1 0:06:46
4 210 Tóth Márk Tibor 1 0:09:16
 U9 fiú
1 323 Demeter Mihály 2 0:06:39
2 314 Honti Ágoston Viktor 2 0:06:48
3 438 Páli Botond 2 0:06:58
4 322 Csikós Bence 2 0:07:46
5 312 Storcz-Nagy Vince 2 0:07:48
6 318 Bikkes Olivér 2 0:08:13
7 317 Greskovics Péter 2 0:08:26
8 440 Halász Bálint 2 0:08:47
9 439 Szirányi Csongor 2 0:08:50
10 313 András Kornél Krisztián 2 0:09:47
11 442 Hegyi Marcell 2 0:09:57
12 340 Tordai Gellért 2 0:10:22
13 444 Galli Ádám 2 0:11:12
14 364 Juhász Zsombor 2 0:11:14
15 315 Mirkóczki Áron 2 0:11:15
16 316 Mirkóczki Máté 2 0:11:37
17 441 Mármarosi Adrián 1 0:07:04
 WU7 lány
1 209 Jóny Millie Sophie 2 0:09:26
2 208 Storcz-Nagy Luca 1 0:07:11
 WU9 lány
1 357 Kocsis Kata 2 0:10:49
2 328 Salga Sára 2 0:10:49
3 445 Sebestyén Olívia 1 0:06:47
 WU11 lány
1 38 Storcz-Nagy Réka 3 0:21:52
 U11 fiú
1 41 Honti Tamás Attila 3 0:17:43
2 45 Horváth Leó 3 0:18:04
3 46 Schárer Sándor 3 0:18:29
4 40 András Péter Patrik 3 0:19:01
5 42 Jóny Maximilian 3 0:20:41
6 121 Berencsi Mátyás 3 0:20:47
7 44 Szabadi Kolos 3 0:21:45
8 122 Mármarosi Mánuel 3 0:22:02
9 123 Szabó Lajos 3 0:22:35
10 43 Greskovics Balázs 2 0:16:26
11 48 Salga Márton 2 0:16:30
12 86 Tordai Örs 2 0:16:48
13 124 Kovács Tamás 2 0:17:41
14 111 Kocsis Bendegúz 2 0:17:53
15 448 Légrádi Zoárd 2 0:18:29
16 125 Berek Móric 2 0:19:08
17 87 Kecskés Viktor 2 0:19:46
 WU13 lány
1 187 Stojanovska Dalia 3 0:20:07
2 188 Kárpáti Mira 3 0:20:38
3 243 Galli Zsófia 2 0:19:46
 U13 fiú
1 182 Bánfai Olivér 3 0:15:57
2 174 Szilasi Daniel 3 0:16:36
3 173 Laczkó Olivér Péter 3 0:16:49
4 184 Barabás Olivér János 3 0:16:51
5 180 Demeter Lóránt 3 0:17:40
6 183 Móré Botond 3 0:19:08
7 236 Mármarosi Marcell 3 0:19:46
8 176 Horváth Miklós 3 0:20:44
9 235 Szabó Zétény 3 0:21:04
10 228 Hegyi Mór 3 0:21:27
11 181 Bencsik Bende 3 0:22:02
12 237 Halász Gergő 3 0:22:59
13 238 Szirányi Bernát 3 0:23:00
14 242 Fazekas Levente 3 0:24:26
15 179 Varga Bendegúz 2 0:15:58
16 239 Gábor Balázs 2 0:18:02
17 212 Berek Mózes 2 0:19:52
18 240 Takács Gergely 2 0:21:53
 WU15 lány
1 127 Kiss Nikoletta Bettina 5 0:46:37
2 126 Mármarosi Alexa Ildikó 5 0:50:39
3 85 Barabás Elsa Réka 5 0:55:15
 U15 fiú
1 73 Tóth Márk Martin 6 0:49:48
2 82 Berencsi Benedek 6 0:51:36
3 67 Volyka Ádám 6 0:52:30
4 128 Gábor Milán 5 0:44:28
5 68 Péter Barna 5 0:48:29
6 75 Krausz István 5 0:49:18
7 129 Tulok-Darida Simon 5 0:53:23
8 109 Mindszenti Áron 5 0:55:02
9 130 Szirányi Zalán 4 0:45:05
10 90 Simon Tamás 4 0:48:56
 WU17 lány
1 222 Kiss Emma Lotti 5 0:47:26
2 245 Mudra Málna 5 0:48:18
 U17 fiú
1 247 Vas Barnabás 6 0:43:51
2 203 Pakot András 6 0:45:37
3 435 Fedor Sámuel 6 0:46:35
4 204 Dorogi Alex Martin 6 0:46:40
5 191 Iván Borisz 6 0:47:12
6 192 Kiss Benedek 6 0:48:57
7 431 Zsembery Boldizsár 6 0:49:28
8 249 Kiss Vince Dániel 6 0:49:55
9 195 Baksay Dániel 6 0:50:55
10 205 Filepkó Márton 6 0:51:05
11 189 Magyar Balázs 6 0:55:38
12 211 Gudella Ádám 5 0:44:47
13 250 Kiss István 5 0:44:49
14 259 Mack Boldizsár 5 0:45:01
15 251 Szabados Máté 5 0:46:10
16 202 Gál Milán 5 0:47:39
17 253 Bacsi Csongor 5 0:47:40
18 252 Salamon Márk 5 0:49:01
19 196 Bátor Domonkos 5 0:50:01
20 190 Aradi Bendegúz 4 0:44:30
21 246 Tamás Máté Zsolt 4 0:50:56
248 Erős Áron 5 DNF
 WU19 nő
1 217 Zsidai Lilla 5 0:53:04
 WMaster nő
1 95 Kriston Judit 4 0:44:06
2 131 Reitingerné Golyán Szabina 4 0:47:30
 WElit nő
1 436 László Tamara 5 0:44:55
2 119 Szekeres Viktória 5 0:47:37
3 118 Jordán Dorka 5 0:48:13
4 120 Horváth Adél 5 0:48:17
12 Péteri Niké 4 DNF
13 Kapott Szonja 2 DNF
 U19 férfi
1 218 Mindszenti Ákos 8 1:00:00
2 156 Kárpáti Bálint 8 1:02:02
3 155 Pollner Balázs 8 1:04:19
4 153 Csizmazia Bence 8 1:06:18
5 437 Soós Gergő Gyula 8 1:06:38
6 254 Illés Márton 7 1:00:28
158 Tatár Márton 5 DNF
255 Takács-Valent Márk 3 DNF
 Elit férfi
1 1 Búr Zsolt 8 0:58:35
2 14 Buruczki Szilárd 8 0:59:58
3 113 Sylvester Balázs 8 1:00:00
4 7 Cser Gábor 8 1:02:13
5 2 Fűzfa Ambrus Zoltán 8 1:02:48
6 447 Minárovics Krisztián 8 1:03:16
7 3 Darányi Bence 8 1:05:11
8 430 Durucz Miklós 7 1:00:18
9 11 Soós Károly 7 1:01:55
10 432 Hlavathy Benedek 6 1:03:33
446 Strasser Sebastian 7 DNF
5 Ferenczi Balázs 5 DNF
 Master1 férfi
1 302 Forintos Norbert 8 1:05:36
2 359 Nochta Zsolt 8 1:05:46
3 305 Láng Balázs 8 1:05:59
4 362 Boda Péter Kristóf 8 1:06:38
5 306 Dovák Dávid 7 0:59:55
6 301 Schmidt Gergely 7 1:03:34
7 361 Márkus János 7 1:07:10
8 303 Szabadi Attila 7 1:07:48
9 355 Oláh Gábor 6 1:01:29
10 360 Izsák Dániel 6 1:04:45
 Master2 férfi
1 28 Reitinger Gábor 5 0:40:16
2 434 Minárovics Krisztián 5 0:41:07
3 25 Galajda Péter 5 0:41:33
4 16 Klein Tamás 5 0:41:52
5 23 Jurák András 5 0:41:54
6 105 Kiss Gábor 5 0:42:01
7 19 Fedor István 5 0:42:06
8 137 Hermann Róbert 5 0:42:12
9 36 Dr. Kovács Kristóf 5 0:42:24
10 94 Dervalics Gábor 5 0:42:36
11 27 Demeter Balázs 5 0:42:42
12 31 Gregó Zoltán 5 0:43:19
13 134 Mármarosi Zoltán 5 0:44:23
14 135 Dr Haller Akos 5 0:45:26
15 98 Pásztor László 5 0:46:10
16 15 Hajas Tibor 5 0:46:25
17 34 Ondi Levente 5 0:48:34
18 21 Tóth Ferenc 4 0:40:39
136 Staub Csaba 3 DNF
114 Várhidi Zoltán 2 DNF
 Master3 férfi
1 168 Szilágyi Szabolcs 5 0:40:25
2 163 Kis József 5 0:41:20
3 161 Kiss Attila 5 0:41:40
4 167 Specziár Viktor 5 0:44:21
5 166 Rónaszéki István 5 0:44:38
6 256 Kósa Csaba 5 0:47:11
7 326 Schmid Christoph 5 0:48:28
8 169 Dózsa György 5 0:50:23
9 257 Lőrincz János 4 0:40:36
10 162 Gelencsér Ferenc 4 0:41:31
11 260 Somoghy Attila 4 0:50:22
 Master4 férfi
1 311 Gál István József 5 0:49:26
2 363 Kármán József 4 0:43:14
3 400 Gajdos Tamás 4 0:43:58
4 310 Hajagos István 1 0:42:43
'Fel a tetejéhez' gomb