2020. január

202012janEgész napKiemeltKecskemét2020 Cyclo-cross Országos BajnokságKecskemét - Benkó Zoltán SzabadidőközpontSzakág:Cyclo-crossKategória:MKSZ Országos Bajnokság

Eredmények

Helyezés Név Egyesület Kör Idő
Férfi Hobby CX
1 MÁTIS Barnabás 4 0:30:32
2 KISS Attila CoffeeRide SE 4 0:30:44
3 SERES Gábor Pedal & Cafe 4 0:31:01
4 CZENKI Tamás Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 4 0:31:29
5 DUZMATH Csaba 4 0:32:05
6 MÁRKUS János Fehérbike Kerékpáros SE (Fehérvár Cycling Team) 4 0:32:16
7 BODA Gábor Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 4 0:32:22
8 FILÓ András Mesterbike ILB Factory SE (Mesterbike 575 Team) 4 0:32:47
9 JUHOS Gergely Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 4 0:33:01
10 SZTREHÁRSZKI László Bringabanda SC SE 4 0:33:31
11 MÉHÉSZ Tamás Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:33:58
12 SÁNDOR Tamás Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 4 0:34:09
13 BENEDEK Gábor Bike Zone Gödöllő KE 4 0:34:19
14 TÓTH Roland 4 0:34:33
15 MARIK Gyula 575 Team Kft. 4 0:34:47
16 TIHANICS Kornél Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 4 0:35:08
17 LANECKER József 4 0:35:54
18 ÉRCES Tamás Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 4 0:36:25
19 BOROMISZA Zsolt 4 0:36:41
20 ZUBORNYÁK György Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 4 0:36:48
21 CSENKI Csaba Velomelo Kft. 4 0:37:06
22 PÁZMÁNDI Péter HOTE SE (HOTE Cycling Team) 4 0:38:18
23 JÁRFÁS Zoltán 4 0:38:19
DNS LOSONCZI László 0
Férfi Hobby MTB
1 ZSOFCSÁK Péter Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 4 0:30:38
2 TÓTH Attila Zoltán 1WD Motorsport Egy. (KTM Team Hungary) 4 0:30:45
3 KARAKAI Viktor Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 4 0:32:23
4 GÁSPÁR Levente Velomelo Kft. 4 0:33:38
5 MOLNÁR György HOTE SE (HOTE Cycling Team) 4 0:33:40
6 GÁBOR Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 4 0:34:16
7 DÓZSA György Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 4 0:34:55
8 KERESZTESI Csaba 4 0:36:16
9 MÁRTON János Velomelo Kft. 4 0:36:39
10 MIRKÓCZKI Péter Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 4 0:39:13
DNF KORBULY-ZAFOUREK Szabolcs Fakultatív Tekerések 3 0:26:06
11 HAJDER Levente 3 0:32:11
12 RÓNAI Ferenc Tatabányai Kerékpáros-Triatlon Klub 3 0:39:58
DNS JUHÁSZ Imre Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 0
DNS TÖRŐCSIK Béla 0
DNS HORVÁTH Zoltán Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 0
Női Hobby MTB
1 NÉMETH Beáta 3 0:39:48
DNF WAGNER Viktória Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 1 0:21:33
Férfi Master3
1 FÉSÜS László Meditech Sportclub (Meditech SC) 3 0:22:25
2 ROZGONYI Sándor Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 3 0:23:38
3 SZÁVA Tamás Kisvárda Bringások KSE 3 0:23:44
4 LŐRINCZ János Bike Zone Gödöllő KE 3 0:24:37
5 KOLB Tamás Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 3 0:26:43
6 GELENCSÉR Ferenc Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:27:22
7 BENCZ Zoltán Footstrong SE 3 0:27:38
DNS PAP László 0
Férfi U15
1 VAS Barnabás Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 3 0:20:52
2 TAKÁCS Zsombor Tamás Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:21:25
3 PAKOT András Gusztáv Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:22:25
4 KISS Vince Dániel Bike Zone Gödöllő KE 3 0:23:34
5 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE 3 0:23:58
6 BAKSAY Dániel Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:24:04
7 ZSEMBERY Boldizsár Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:24:05
8 DOROGI Alex Martin Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:24:15
9 FILEPKÓ Márton Szentendrei Kinizsi H. SE 3 0:25:47
10 GUDELLA Ádám Bike Zone Gödöllő KE 3 0:26:12
11 PETRÓ Szabolcs Csömöri Sport és Szabadidő NKft. (Cube-Csömör) 3 0:27:38
12 APALI-SZABÓ Benedek Tamási BringaSport Egy. (Tamási BringaSport) 3 0:30:41
13 SZIGETI-KOVÁCS Benjamin Tamási BringaSport Egy. (Tamási BringaSport) 2 0:20:52
14 HEGEDÜS Bálint Tamási BringaSport Egy. (Tamási BringaSport) 2 0:21:00
15 KÖNCZÖL Róbert Tamási BringaSport Egy. (Tamási BringaSport) 2 0:21:17
DNS MAGYAR Balázs CrossKovácsi SKE 0
Férfi U17
1 RADICS Milán Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 3 0:20:51
2 KÁRPÁTI Bálint Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:21:14
3 TAKÁCS-VALENT Márk Csömöri Sport és Szabadidő NKft. (Cube-Csömör) 3 0:21:22
4 MAJOROS Dávid Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:21:44
5 MINDSZENTI Ákos Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK Cycling Team) 3 0:21:44
6 BODA Márton Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK Cycling Team) 3 0:23:39
7 HAJDER Benedek Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:23:39
8 SOÓS Gergő Gyula Fergeteg Triatlon SE 3 0:24:28
9 BÁN Benedek Szekszárdi Szabadidős KE 3 0:24:32
10 VÁGI Levente István Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:25:26
DNF MAGYAR Gergő Port Hotels Grupo Sime 1 0:07:07
DNS VARGA Kristóf Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 0
DNS LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE 0
DNS SZÁNTÓ Péter Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 0
DNS MAROS András Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 0
Női U17 (U15)
1 BRUCHNER Regina Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 3 0:24:35
2 GREMAN Szonja MERTA CO Kft. (Limitless Team XCO Nagykanizsa) 3 0:24:46
3 LEÁNYVÁRI Sára Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK Cycling Team) 3 0:25:08
4 TÓTH Réka Kis-Galya KSE 3 0:25:14
5 BUKOVÁCZ Anna MERTA CO Kft. (Limitless Team XCO Nagykanizsa) 3 0:25:26
6 FISCHER Fanni Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:27:17
7 SÁRY Boglárka Központi Sport és Ifjúsági Egy. 3 0:27:48
Férfi Master2
1 ADAME László Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 6 0:43:30
2 KLEIN Tamás Footstrong SE 6 0:44:25
3 NÉMETH Roland Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 6 0:44:59
4 JURÁK András CoffeeRide SE 6 0:44:59
5 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 6 0:45:48
6 GALAJDA Péter CoffeeRide SE 6 0:45:49
7 FILEPKÓ Gábor Szentendrei Kinizsi H. SE 6 0:46:55
8 HERMANN Róbert Fehérbike Kerékpáros SE 6 0:46:56
9 DERVALICS Gábor Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 6 0:46:57
10 NYÍRI József Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 6 0:47:17
11 ADORJÁN Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 6 0:47:26
12 EKE Zoltán Kisvárda Bringások KSE 6 0:47:26
13 SZILÁGYI Szabolcs Magaslati Kerékpáros Egy. (MASH Racing Team) 6 0:47:27
14 FEDOR István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 6 0:48:08
15 GREGÓ Zoltán Cycling Development Kft. (Epronex-BSS Oil Team) 6 0:48:39
16 SZALAY Béla FRO Kerékpáros Egy. (FRO Racing) 6 0:49:08
17 KÁLDI Tamás Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 6 0:49:11
18 KOVÁCS Attila Bike Zone Gödöllő KE 6 0:49:25
19 HORVÁTH Szabolcs Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 6 0:49:48
20 PÁSZTOR László Trek Szabadidő SE (Trek SE) 6 0:49:50
21 HAJAS Tibor Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 6 0:50:12
22 KOLESZÁR Zoltán Footstrong SE 6 0:51:14
23 GROSZ Zoltán Bringabanda SC SE 6 0:51:26
24 VASS József Kisvárda Bringások KSE 6 0:51:49
25 SZEKERES Péter Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 6 0:51:58
26 SOMOGHY Attila Blue Scorpions MC (Bendzsó Team) 5 0:44:27
27 RÓNASZÉKI István Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 5 0:44:36
28 TÖRÖK András CrossKovácsi SKE 5 0:44:48
29 ZENTAI Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 5 0:46:13
30 NAGY Tamás Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 5 0:49:11
DNF ZÓKA-UJHELYI Zoltán SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 4 0:29:40
DNS KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egy. 0
DNS KERÉKGYÁRTÓ Norbert Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 0
Férfi U19
1 HORVÁTH Áron Mihály MERTA CO Kft. (Limitless Team XCO Nagykanizsa) 6 0:44:28
2 ADAME Ármin Maraton Sport Club (Merida Maraton Team-CST) 6 0:44:36
3 CSUJA Bálint Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 6 0:46:07
4 VARGA Marcell Tamási BringaSport Egy. (Tamási BringaSport) 6 0:46:36
5 ÁRVAI Kristóf Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 6 0:50:20
6 CSÁKAI Bence Telki Multisport Egy. (Telki Bike Team) 6 0:50:59
7 CSENKI Csongor Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 5 0:43:49
8 KOVÁCS Dániel DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 5 0:51:07
Férfi U11
1 SZILASI Dániel Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:14:31
2 KOVÁCS Béla DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 3 0:15:06
3 LEÁNYVÁRI Benjámin Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK Cycling Team) 3 0:15:44
4 BARABÁS Olivér János Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:15:51
5 MISETA Levente Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:16:02
6 BÁNFAI Olivér Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:16:18
7 LACZKÓ Olivér Péter Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:16:52
8 MÁRMAROSI Marcell Szekszárdi Szabadidős KE 3 0:18:43
Férfi U13
1 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 3 0:13:45
2 TÓTH Márk CrossKovácsi SKE 3 0:14:15
3 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE 3 0:14:17
4 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE 3 0:14:37
5 GÁBOR Milán Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:14:40
6 SIMON Viktor Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:15:06
7 MARCZAL Marcell Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 3 0:15:34
8 HAJDER Gergely Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:15:37
9 KRÁNITZ István Tamási BringaSport Egy. (Tamási BringaSport) 3 0:15:37
10 LEÁNYVÁRI Áron Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK Cycling Team) 3 0:15:44
11 FELEDY Bence Kis-Galya KSE 3 0:15:45
12 TURMANN Benjámin Tamási BringaSport Egy. (Tamási BringaSport) 3 0:16:16
13 STRIGENCZ Botond Tamási BringaSport Egy. (Tamási BringaSport) 3 0:17:42
14 NAGY Előd Tamási BringaSport Egy. (Tamási BringaSport) 3 0:19:12
DNS SIKE Roland András 0
DNS MÓRI Márton Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 0
Női U11
1 KÁRPÁTI Mira Kőbányai Torna Club SE (Kőbánya Cycling Team) 3 0:16:09
2 HEGEDŰS Heléna Bike Zone Gödöllő KE 3 0:16:39
3 BÁLVÁNYOS Rita Bike Zone Gödöllő KE 3 0:17:08
4 STOJANOVSKA Dalija Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:19:31
Női U13
1 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő KE 3 0:14:55
2 MÁRMAROSI Alexa Ildikó Szekszárdi Szabadidős KE 3 0:15:39
3 SZÁVAI Petra Bike Zone Gödöllő KE 3 0:16:13
4 ZILAHY Boróka Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:16:50
5 BARABÁS Elsa Réka Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 3 0:17:34
6 BENEDEK Zsófia Bike Zone Gödöllő KE 3 0:18:15
Női Master
1 SZEKERES Viktória 1WD Motorsport Egy. (KTM Team Hungary) 5 0:43:46
2 FILEPKÓ Mónika Szentendrei Kinizsi H. SE 5 0:50:23
3 KRISTON Judit Footstrong SE 4 0:45:28
Női U19
1 JORDÁN Dorka Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 5 0:45:24
2 TRÓCSÁNYI Laura Veszprémi Kerékpáros Egy. (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 5 0:45:28
3 SEBŐK Aida Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 4 0:51:33
Női U23 (Elit)
1 VAS Kata Blanka Doltcini-Van Eyck Sport WCT 6 0:42:16
2 HORVÁTH Adél Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 5 0:43:58
3 LÁSZLÓ Tamara Bianka Tipográfia Testedző Egy. (Tipográfia Ladies Cycling) 5 0:44:25
4 KAPOTT Szonja Tipográfia Testedző Egy. (Tipográfia Ladies Cycling) 5 0:44:57
DNS KOVÁCS Kinga Újpesti Torna Egylet (UTE Merida) 0
DNS CSEH Veronika Alpinbike Team Giant SE 0
Férfi Elite
1 VAS Balázs Cycling Development Kft. (Epronex-BSS Oil Team) 9 0:58:04
2 BÚR Zsolt Tatabányai Kerékpáros-Triatlon Klub (Vialand Racing Team) 9 0:58:25
3 BURUCZKI Szilárd Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 9 1:01:09
4 FEJES Gábor CK Spartak Tlmače 9 1:01:18
5 RÓZSA Balázs 9 1:02:21
6 DARÁNYI Bence Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 9 1:02:26
7 HUGAUF Marcell Buruczki Testedző SZSE (Buruczki Training System) 9 1:02:41
8 DURUCZ Miklós Cycling Development Kft. (Epronex-BSS Oil Team) 8 1:00:35
9 NAGY Zsolt Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 8 1:03:19
DNF VÍGH Zoltán DKSI Debrecen Kerékpáros SE (Kontent-DKSI) 7 0:50:37
Férfi Master1
1 CSER Gábor Cycling Development Kft. (Epronex-BSS Oil Team) 9 1:03:32
2 PETÁK Levente Ózdi Kerékpáros Egy. 9 1:04:57
3 SZALAY Péter Bike Zone Gödöllő KE 8 0:58:37
4 DOVÁK Dávid HOTE SE (HOTE Cycling Team) 8 0:59:18
5 KUSZ Mátyás Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 8 0:59:30
6 HORVÁTH Attila Vilmos SW Team Kerékpáros SZSE (Speed-Way Team) 8 0:59:36
7 HACSI Ákos Kerékpár Klub Kazinczbarcika (Team3K) 8 0:59:52
8 ZSIVITY Zorán 8 1:00:23
9 HÉJJA Attila Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 8 1:01:07
10 GÉCZI Gergő Kisvárda Bringások KSE 8 1:02:43
11 SCHMIDT Gergely FRO Kerékpáros Egy. (FRO Racing) 8 1:03:21
12 HÁDEN Tamás Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 7 0:58:32
13 SZEKERES Zsolt 1WD Motorsport Egy. (KTM Team Hungary) 7 1:01:38
DNS KOVÁCS Ádám Diósgyőri Vasgyárak TK (DVTK-Freeriderz) 0
Férfi U23
1 SYLVESTER Balázs Tibor Zalaegerszegi Kerékpáros SE (ZKSE) 8 0:58:26
2 FŰZFA Ambrus Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 8 0:58:29
3 VARGA Viktor Tamási BringaSport Egy. (Tamási BringaSport) 8 1:00:21
4 KUTS Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 8 1:02:40
5 MADARÁSZ Áron Brigetio Kerékpáros SE 8 1:05:40
6 CSORBA Bence Máté Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 8 1:06:05
7 MÜLLER Bence Újbuda Mountain Bike SZSE (Superior Racing Team) 7 1:01:03
DNF GOHÉR Mihály Kecskemét Első Sor SE (Kecskeméti ES) 5 0:35:51
DNS SCHUMMAN Máté Lotus Team SE (Lotus Cycling Team) 0

Időpont

2020. január 12.

Helyszín

Kecskemét - Benkó Zoltán Szabadidőközpont

6000 Kecskemét, Csabay Géza krt. 7.

Szervező

Kecskeméti Első Sor SE[email protected] 6000 Kecskemét, Petőfi S. u. 11.

Versenyinformáció

Rendező : Szeleshát Birtok Kecskeméti ES

  1. Időpont :   2020.01.12. VASÁRNAP
  2. Verseny helyszíne : Kecskemét Benkó Zoltán Szabadidőközpont (Kecskemét,Csabai G. krt. 7.)
  3. Versenyközpont : Bóbis Gyula Edzőcsarnok (Kecskemét, Csabai Géza krt. 1/A)
  4. Rajt-cél terület:  a Benkó Zoltán Szabadidőközpont, Kecskeméti Fürdő felöli bejáratánál
  5.  Korcsoportok

Részletekért lásd: CR Magyarországi Versenyszabályzat

Kategória Születési év
U11 fiú/lány – U11/WU11 2010-2011
U13 fiú/lány – U13/WU13 2008-2009
U15 férfi/nő – U15/WU15 2006-2007
U17 férfi/nő – U17/WU17 2004-2005
U19 férfi/nő – U19/WU19 2002-2003
U23 férfi/nő – U23/WU23 1998-2001
Elit férfi/nő – Elit/WElit 1991-1997
Master1 férfi – M1 1981-1990
Master2 férfi – M2 1971-1980
Master3 férfi – M3 -1970
Hobbi férfi és nő -2007

6. Időrend

Részletekért lásd: CR Magyarországi Versenyszabályzat

Rajt Időpont Kategória Születési év Futam ideje Pálya Kötelező CR kerékpár
Első rajt 10:00 Hobbi MTB Női -2007 30-35p Teljes táv Nem
Első rajt 10:00 Hobbi MTB Férfi -2007 30-35p Teljes táv Nem
Első rajt 10:00 Hobbi Női CX -2007 30-35p Teljes táv Igen
Első rajt 10:00 Hobbi Férfi CX -2007 30-35p Teljes táv Igen
Második rajt 10:45 WU15 2006-2007 25-30p Teljes táv Nem
Második rajt 10:45 U15 2006-2007 25-30p Teljes táv Nem
Második rajt 10:45 WU17 2004-2005 25-30p Teljes táv Nem
Második rajt 10:45 U17 2004-2005 25-30p Teljes táv Nem
Második rajt 10:45 Master3 -1970 25-30p Teljes táv Nem (OB-n igen)
Harmadik rajt 11:30 U19 2002-2003 40-45p Teljes táv Igen
Harmadik rajt 11:30 Master2 1971-1980 40-45p Teljes táv Igen
Negyedik rajt 12:30 WU11 2010-2011 10-15p Rövidített táv Nem
Negyedik rajt 12:30 U11 2010-2011 10-15p Rövidített táv Nem
Negyedik rajt 12:30 WU13 2008-2009 10-15p Rövidített táv Nem
Negyedik rajt 12:30 U13 2008-2009 10-15p Rövidített táv Nem
Ötödik rajt 13:00 WU23 1998-2001 40-45p Teljes táv Igen
Ötödik rajt 13:00 WU19 2002-2003 40-45p Teljes táv Igen
Ötödik rajt 13:00 Elit nő 1991-1997 40-45p Teljes táv Igen
Ötödik rajt 13:00 Master Női 1981-1990 40-45p Teljes táv Igen
Hatodik rajt 14:15 Master1 1981-1990 55-60p Teljes táv Igen
Hatodik rajt 14:15 Elit 1991-1997 55-60p Teljes táv Igen
Hatodik rajt 14:15 U23 1998-2001 55-60p Teljes táv Igen
15:45 Eredmény hirdetés

Pályabejárás: 8:45 órától 9:45-ig. Utána minden rajt első célba érkezője mögött nyílik a következő lehetőség, a következő rajt előtt 10 percig! Ha az utolsó, még pályán, versenyben lévő versenyzőt megelőzi a pályajáró versenyző, akkor az a versenyző kizárásra kerül és elveszíti az adott versenyen az indulás jogát.Pályajárás során is kötelező a bukósisak viselése. Hivatalos díjátadó ceremónia: 15:45

7.  Nevezés

 Előnevezni online a versenyzek.hu oldalon lehet (rendezvény: Kecskemét2020 Cyclocross Országos Bajnokság)

AZ IGAZOLT KATEGÓRIÁK ESETÉN, CSAK ELŐNEVEZÉS LEHETSÉGES!

HELYSZÍNI NEVEZÉS CSAK A HOBBY KATEGÓRIÁBAN INDULÓ KERÉKPÁROSOKNAK LEHETSÉGES a verseny napján 8-9:30 ig.

Nevezési díj:

  • U11, U13, U15, U17 korosztályok előnevezéssel 5.000,- Ft, helyszíni nevezésre nincs lehetőség
  • A többi igazolt kategória előnevezéssel 7.000,- Ft, helyszíni nevezésre nincs lehetőség
  • A Hobby kategória előnevezési díja:5000,-Ft a helyszíni nevezés esetén 7.000,-Ft,

Az előnevezési díjat utalással lehet megfizetni 2020. január 08. 24 óráig

A nevezési díj a következőket tartalmazza:

  • Indulási jogot a versenyen
  • Mentős egészségügyi biztosítást,
  • Chipes időmérést,
  • Szénhidrátpótlást a verseny után,
  • MKSZ által delegált bírókat,
  • Öltözési, zuhanyzási, parkolási lehetőséget
  • Kerékpármosási lehetőséget a depóban

 8. Számlainformáció

Kecskemét Első Sor Kerékpáros, Futó és Triatlon Sportegyesület

Bankszámlaszám: 10401165-50526775-57661002

 9. Díjazás

Minden futam első három helyezettje érem díjazásban és tárgyjutalomban részesül. Az igazolt kategóriák első helyezettjei bajnoki trikót kapnak.

10. Nyilatkozat:

A verseny teljesítéséhez megfelelő fizikai állapotban vagyok, a teljesítést akadályozó betegségben nem szenvedek.

A versenyen teljes mértékben saját felelősségemre indulok, bármely a verseny előtt/alatt/után bekövetkező sérülésért, illetve anyagi kárért a rendező egyesület, a rendező- és a rendezőség által megbízott személyek/szervezetek, továbbá a verseny útvonala által érintett területek tulajdonosai illetve kezelői semmilyen címen felelősséget nem vállalnak, illetve felelősségre nem vonhatóak. Lemondok minden, a versennyel bármilyen kapcsolatba hozható elszenvedett baleset vagy kár esetén az előző bekezdésben felsoroltakkal szembeni jogi eljárásról.Tudomásul veszem, hogy baleset esetén semmiféle igényt nem támaszthatok a fentebb felsoroltakkal szemben. A verseny előtt/alatt/után minden általam okozott kárért személyes és anyagi felelősséggel tartozom. Elfogadom, hogy a sporteseményről készült film-, és képanyagokon valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhetek, ellenszolgáltatást ezért nem kérek.Elfogadom, hogy a nevezési adatlap pontatlan kitöltéséből, a nevezés során helytelen adatok megadásából adódó problémákért a rendezők nem vállalnak felelősséget.

További információ:

Sáfár Tamás főszervező

Tel.: +3630 3139957

Email: [email protected]

A versenykiírásban nem részletezett szabályok esetén elsődlegesen a CR Magyarországi Versenyszabályzat illetve az UCI szabályai az irányadók.

Back to top button
Close
Close