2020vas26júlEgész napIX. Bringa FiesztaMASTER ORSZÁGOS BAJNOKSÁGKincsesbánya - Iskola utcaSzakágOrszágútKategóriaMKSZ Országos Bajnokság

Időpont

2020. július 26.

Helyszín

Kincsesbánya - Iskola utca

8044 Kincsesbánya, Iskola u. & Kincsesi u.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
 U19
1 117 OROSZ BÁLINT KONTENT-DKSI 6 2:34:25
2 116 NAGY BENDEGÚZ MÁTYÁS KONTENT-DKSI 6 2:34:27
3 106 KOVÁCS DÁNIEL KONTENT-DKSI 6 2:37:55
4 107 Bagarus Bence Lotus Cycling Team 6 2:38:54
5 115 Varga Kristóf Kőbánya Cycling Team 6 2:41:26
6 120 Szemere Barnabás CUBE Csömör 6 2:45:27
114 SÁNTA ÁRMIN KONRÁD KONTENT-DKSI 5 DNF
101 Győri Richárd SZINGO SE 5 DNF
121 Kovács Máté Kőbánya TC 5 DNF
111 Kiss Szilárd Olivér Kontent-DKSI 2 DNF
118 Meglécz Ádám Superior Racing Team 1 DNF
119 Radvánszki Máté Superior Racing Team 1 DNF
 U23
1 310 Istlstekker Zsolt Epronex BSS 6 2:32:23
2 308 Balogh András Zengő Cycling Team 6 2:34:26
3 312 Balassa Péter Zergő Cycling Team 6 2:38:04
4 301 Székely Benedek Vinibike KSE 6 2:41:12
5 304 Kopácsi Attila Kontent-DKSI 6 2:45:01
6 307 Héregi Péter Brigetio KSE 6 2:45:57
309 Bakó Ferenc ASE 5 DNF
303 Sándor Tamás Lotus Cycling Team 4 DNF
306 Kuts Bence 3 DNF
305 Müller Bence 3 DNF
302 Schumann Máté Lotus Cycling Team 2 DNF
311 Meglécz Máté Superior Racing Team 1 DNF
 Elit
1 909 Sasvári Dániel Zengő Cycling Team 6 2:32:25
2 917 Bozsik Bence 6 2:34:24
3 926 Pápai Ádám Epronex BSS OK 6 2:34:26
4 920 Püspöki Dániel Zengő Cycling Team 6 2:37:42
5 925 Pályi Csaba Epronex BSS Oil 6 2:37:42
6 922 Szabó Bálint Solt Zengő Cycling Team 6 2:37:43
7 927 Durucz Miklós Epronex BSS Oil 6 2:37:48
8 923 Lippai Marcell Zengő Cycling Team 6 2:37:50
9 918 Bódi Márton 6 2:37:51
10 928 Ernest Szigl Osmos Cycling 6 2:37:58
11 901 Hugauf Marcell Fillari Team Budaörs 6 2:38:05
915 Magyar Dominik Zengő SE 5 DNF
921 Márkus László Saxum KSC 5 DNF
919 Tóth Márton Badacsony Cycling 5 DNF
924 Bodzán Károly Zengő Cycling Team 5 DNF
910 Horváth Tamás Zengő Cycling Team 3 DNF
902 Skuba Ákos Brigetio KSE 6 DNF
914 Urbán Jakab Kőbánya Cycling Team 5 DNF
 Master I
1 402 Faschina Maximilian Team Standert 6 2:36:02
2 418 Hattyár Dániel Maraton Sport Club 6 2:36:03
3 423 Nagy Tomás Cyklitsky Tim Firefly 6 2:36:03
4 420 Popovics Gergely Zengő Sportegyesület 6 2:36:48
5 406 Szőke Gábor Saxum ksc 6 2:40:08
6 422 Karafa Balázs Merida – Maraton Team CST 6 2:40:30
7 414 Huszti Gábor Fillari Team Budaörs 6 2:46:36
8 409 Dr. Kovacs Kristóf Kőbányai Torna Club SE 6 2:46:37
9 410 Nagy Gergő Miránk-DOMKK 6 2:46:40
10 408 Vörös Gergely Pécsi Junior Kerékpár Egyesület 6 2:46:43
11 411 Somogyi Norbert 6 2:50:42
12 419 Nyikus Norbert Alba Road Cycling 6 2:53:43
13 415 Oláh Gábor SZINGO SE 6 2:53:43
412 Godó Ferenc Badacsony Cycling & Tri Team 5 DNF
404 Medvid Vjacseszlav 5 DNF
413 Mészáros Gergő 5 DNF
405 Papp László Fittbike SE 5 DNF
416 Bíró Balázs BVSC-Zuló 4 DNF
417 Bak Roland FOCUS Team Hungary 4 DNF
407 Cser Gábor Epronex B.S.S. Oil 3 DNF
421 László Attila KM SE 2 DNF
 Master II
1 546 Somogyi Gergely K3 SE 5 2:04:40
2 502 Horváth Csaba Focus Team Hungary – Radwelt MichiKnopf 5 2:10:36
3 505 Molnár Tamás 5 2:10:36
4 514 Szabo Attila RV ALL-Heil Bamlach 5 2:10:37
5 535 Grego Zoltán Cycling Development Kft. 5 2:10:41
6 519 Petró Károly ASE Kerékpár 5 2:11:02
7 560 Lipka Balázs Tuttobici 5 2:11:07
8 517 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team 5 2:11:42
9 530 Szalai Gábor Zengő Cycling Team 5 2:11:43
10 524 Rákóczi Viktor Fehérvár Cycling Team 5 2:11:45
11 540 Deréki Barna SZINGO SE 5 2:11:49
12 520 Horváth Zoltán Lotus Cycling Team 5 2:12:08
13 542 Varga István SZINGO SE 5 2:16:10
14 543 Arany Gábor SZINGO SE 5 2:16:11
15 529 Steig Gábor Szekszárdi Kerékpáros S. E. 5 2:17:46
16 552 Máté Tamás Epronex BSS Oil 5 2:17:47
17 533 Vinnai Zsolt ViniBike KSE 5 2:17:47
18 555 Tóth Gábor Sülysáp 5 2:17:47
19 504 Gáspár Levente Kecskeméti Első Sor SE 5 2:17:48
20 515 Szabó Ferenc DKSI 5 2:17:48
21 527 Szalánczy Csaba Epronex BSS Oil Team 5 2:17:50
22 538 Pogonyi Tibor Bringa Barátok 5 2:17:50
23 532 Horváth Zsolt ViniBike KSE 5 2:17:50
24 553 Nagy N. László FA-TE Team 5 2:17:51
25 562 Újj-Mészáros Tamás COFFEE Ride SE 5 2:17:51
26 554 Tom Bulens 5 2:17:53
27 509 Rózsavölgyi Péter FRO Racing Team 5 2:17:55
28 551 Dr. Haller Ákos Nutrixxion 5 2:22:10
29 512 Dr. Koleszár Zoltán Footstrong SE. 5 2:22:21
30 537 Pelikán Gábor 5 2:22:36
31 510 Hivessy Zoltán 5 2:22:39
32 522 Nagy Attila Velocitta 5 2:22:54
33 521 Németh Róbert ÉKTSE 5 2:22:54
34 536 Szücs Ferenc 5 2:25:50
35 525 Zádori Sándor Fehérvár Cycling Team 5 2:25:56
36 513 Harangi József Nutrixxion 5 2:25:57
37 506 Szekeres Péter Kecskeméti Első Sor 5 2:26:14
38 557 Németh Roland VKE Nelson 5 2:27:21
39 545 Méhész Tamás Merida Maraton Team-CST 5 2:27:35
40 516 Benkő Péter 5 2:31:06
41 528 Szabó György Zengő SE 5 2:31:12
42 544 Matern Balázs SZINGO SE 5 2:33:22
43 547 Papi Roland 5 2:36:21
44 550 Gorácz Béla Csenzördögei 5 2:42:33
45 526 Kömöz Róbert Érdi Kerékpáros és Triatlon SE. 5 2:46:32
46 531 Pap Előd 5 2:49:27
47 508 Magyar Viktor Mavik kerékpárszervíz 5 2:51:03
48 549 László György 5 3:04:34
561 Kandzsarov Péter 4 DNF
534 Aranyosi Péter ViniBike KSE 4 DNF
559 Szabó-Kovács Norbert 4 DNF
548 Punk János SZINGO SE 4 DNF
563 Császár Attila KMSE MB Gyár 4 DNF
518 Gulyás Tamás Sólyom Team 1 DNF
523 Antal Attila Merida Maraton Team CST 5 DNF
541 Kovács Tamás SZINGO SE 5 DNF
 Master III
1 615 Balogh Lajos Sólyom Team SE 4 1:45:25
2 631 Egyedi Zoltán Tamási BringaSport 4 1:52:25
3 624 Boross Károly Emil Kontent DKSI 4 1:52:25
4 616 KAUKER ATTILA VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 4 1:52:26
5 618 Takács Péter Mazsola KSE 4 1:52:27
6 626 Száva Tamás KKB SE 4 1:52:28
7 619 Bakos András Bakony Bike KE. 4 1:52:29
8 625 Hegymegi István Tamási BringaSport 4 1:52:30
9 617 Kiss Norbert 4 1:52:31
10 610 Stodulka Péter 4 1:52:32
11 611 Heuschmiedt László Webbicikli.hu 4 1:52:32
12 630 Babos Tibor Szerpentin K.E 4 1:52:33
13 614 Kósa Csaba blue scorpions 4 1:52:34
14 635 Dr. Balsai Tamás VELOCITTA 4 1:52:36
15 612 Gergely Szabolcs Velocitta` 4 1:52:37
16 637 Varga Elemér VKE Nelson 4 1:54:57
17 639 Knézics Attila K3SE 4 1:55:04
18 644 Szabó György Tamás Epronex BSS Oil 4 1:55:16
19 609 Dusa Gabor Negyven plusz 4 1:55:23
20 621 Gayer László MRCC 4 1:58:47
21 620 Szalai Zoltán Egyéni 4 1:58:49
22 648 Csepi László 4 1:59:10
23 633 Kalocsa Attila 4 1:59:12
24 632 Muhari Csaba Alba Országúti Kerékpárosok 4 2:00:28
25 643 Bujtor Lajos 4 2:00:28
26 640 Szerencsés József K3SE 4 2:00:35
27 613 Pigniczki Árpád 4 2:00:47
28 647 Kerkuska Imre Alba Road Cycling 4 2:02:28
29 646 Dobó Attila Prolog Team 4 2:02:36
30 634 Nagy Tibor 4 2:04:54
31 603 Lengyel Tibor Alba Triatlon SE 4 2:07:04
32 607 Szabó Péter Green Riders 4 2:09:19
33 608 Kancsár József SZKSC 4 2:13:18
34 605 Dr. Varga Csaba Támadááás! 4 2:15:36
35 628 Seregdi László 4 2:17:10
36 622 Lénárd Béla Zengő Cycling Team 4 2:18:32
37 641 Slett Tamás 4 2:20:32
38 636 Csurgó Csaba 4 2:27:01
629 Megyes András 3 DNF
645 Sikari Gábor BVSC Zugló 3 DNF
604 Judák János 2 DNF
 Master IV
1 710 Révész Gábor Szegedi Kerékpáros Sport Klub 3 1:25:29
2 714 Labancz István Maraton Sport club 3 1:26:56
3 706 Hajagos István Szeleshát Birtok Kecskeméti Első Sor 3 1:26:57
4 722 BENEDEK ISTVÁN VKE-NELSON 3 1:27:03
5 707 Gajdos Tamás UTE-MERIDA 3 1:28:15
6 717 Papp Zoltán Salgótarjáni Atlétikai Club 3 1:29:41
7 725 Kajcsa Laszlo 3 1:29:41
8 712 Bauer Attila Zengő Se 3 1:30:46
9 709 Adorján András 3 1:32:36
10 724 Erb Zsolt SZSZKE 3 1:33:31
11 721 Brozovácz László Capri Cukrászda Pécs 3 1:39:20
12 702 Harkai István lotus cycling 3 1:40:36
13 728 Kiss Tibor Alba Road Cycling 3 1:45:40
14 701 Papp Miklós Tibor 3 1:47:02
15 729 Dr. Nyitray László Polythlon ETK 3 1:49:28
16 708 Krauth Péter 3 1:49:36
17 705 Benkő István Stubers Bike Team 3 1:57:37
18 703 Burai János 3 2:05:34
723 Kívés István Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 1 DNF
726 Kertész István 3 DNS
 Old Fit Boys
1 740 Gál István Kerékpársport 2000 SE 2 0:57:02
2 727 Hirth István EU Solar SE Pécs 2 1:04:45
3 741 Dr. Tóth László 2 1:23:27
4 742 Tóth Károly 2 1:23:41
 WU19
1 801 Jordán Dorka Lotus Cycling Team 3 1:30:37
 WElit
1 807 Szabó Zsófia Doltcini-Van Eyck Sport Women Cycling Team 3 1:30:29
2 815 László Tamara Tipográfia Ladies Cycling 3 1:30:30
3 814 Szabó Adrienn Fehérvár Cycling Team 3 1:30:30
4 833 Péteri Niké Fehérvár Cycling Team 3 1:30:32
5 813 Kapott Szonja Tipográfia Ladies Cycling 3 1:30:33
6 808 Pomucz Edina Epronex-BSS Oil Team 3 1:30:34
7 806 Temela Eszter Fehérvár Cycling Team 3 1:30:34
8 830 Marton Orsolya FTC 3 1:30:35
9 840 Roth Luisa BRC ZUGVOGEL BERLIN 3 1:30:37
10 832 Tolnai Zsanett Tipográfia Ladies Cycling 3 1:39:28
11 831 Szabó Vanda Tipográfia Ladies Cycling 3 1:42:22
 WMaster I
1 820 Szekeres Viktória KTM Team Hungary 3 1:30:36
2 828 Al Saidi Leila Zengő Cycling Team 3 1:33:52
3 825 Seres Judit Bringa Barátok 3 1:34:48
4 824 Molnárné Hinterdorfer Nóra FITTBIKE SE 3 1:39:44
5 829 Solcz-Ujvári Magdolna Badacsony Cycling 3 1:45:05
 WMaster II
1 834 Varga Tímea ASE Kerékpár 3 1:30:39
2 844 Sákovics Andrea Fehérvár Cycling Team 3 1:30:42
3 839 Urbán Anita Sülysáp 3 1:34:46
4 837 Benczés Krisztina Dr. Bátorfi – Agria 3 1:35:01
5 843 Sohár Judit Fittbike SE 3 1:42:16
6 836 Ábel Melinda 3 1:43:03
7 845 Kovács Zsuzsanna Badacsony Cycling 3 1:55:03
835 Ökördi Réka 2 DNF
 WMaster III
1 849 Bordás Eszter Fehérvár Cycling Team 3 1:34:46
2 850 Budai Katalin BTS 3 1:45:05
3 838 Ducza Valéria Trek SE 3 1:45:56

Versenyinformáció

 A verseny célja:

A kerékpársport népszerűsítése, és minden korcsoport részére versenylehetőség biztosítása. Magyar MASTER országos bajnokság futamainak lebonyolítása. Asztalos Sándor emlékére és tiszteletére, MAGYAR BAJNOKUNKRA és IGAZ BARÁTUNKRA emlékezünk ezen a versenyen.

A verseny útvonala:

Gúttamási körök (Kincsesbánya-Gúttamási-Fehérvárcsúrgó-Kincsesbánya ) (17,4km/kör; szintemelkedés: +166 m)

A rendezvény résztvevői:

Azok a női és férfi résztvevők, akik a nevezési határidőig a nevezési díjat befizették és aláírásukkal igazolják, hogy a részvételi feltételeket elfogadják!  (18 év alatti indulóknál a szülő vagy edző is köteles aláírni!)

RENDELKEZÉSEK:

  • A MASTER OB korosztályokban MAGYAR BAJNOK csak MKSZ licenccel rendelkező versenyző lehet. Mindenki kizárólag abba a kategóriába nevezhet, ahova a versenyzői licensze ki lett váltva. “A dopping-ellenőrzésekre az UCI és a hatályos magyar jogszabályi előírások vonatkoznak. A nevezéssel minden résztvevő kötelező módon elfogadja, hogy minden körülmények között aláveti magát ezen szabályozásoknak.”
  • A MASTER OB kategóriák értékeléséhez szükséges, hogy adott kategóriában legalább 4 licensszel rendelkező versenyző álljon rajthoz, amennyiben nincs legalább 4 versenyző, úgy a kategóriában nem lesz MASER OB értékelés, eredményhirdetés.
  • Akinek 2020-ban Elite licence volt az nem lehet Master bajnok!

Kategóriák:

U 19 fiú – áttétel megkötés nélkül! 17-18 év (Születési idő: 2002-2003-ig) 6 Gúttamási kör – 104,4 km 10:00
U 23 fiú 19-23 év (Születési idő: 1998-2001-ig) 6 Gúttamási kör – 104,4 km 10:00
FÉRFI ELIT 23-29 év (Születési idő: 1991-1997-ig) 6 Gúttamási kör – 104,4 km 10:00
MASTER I. OB 30-39 év (Születési idő: 1981-1990-ig) 6 Gúttamási kör – 104,4 km 10:00
MASTER II. OB 40-49 év (Születési idő: 1971- 1980-ig) 5 Gúttamási kör – 87 km 10:05
MASTER III. OB (ASZTALOS SÁNDOR EMLÉKÉRE) 50-59 év (Születési idő: 1961- 1970-ig) 4 Gúttamási kör – 69,6 km 10:10
MASTER IV. OB 60-69 év (Születési idő: 1951- 1960-ig) 3 Gúttamási kör – 52,5 km 10:15
OLD FIT BOYS 70 év felett (Születési idő 1950-ig) 2 Gúttamási kör – 35 km 10:15
NŐI WU 19 – ÁTTÉTEL MEGKÖTÉSSEL! 17-18 év (Születési idő: 2002-2003-ig) 3 Gúttamási kör – 52,2 km 10:20
NŐI W ELIT 19-29 év (Születési idő: 1991-2001-ig) 3 Gúttamási kör – 52,2 km 10:20
NŐI W MASTER I  OB 30-39 év (Születési idő: 1981- 1990-ig) 3 Gúttamási kör – 52,2 km 10:20
NŐI W MASTER II  OB 40-49 év (Születési idő: 1971- 1980-ig) 3 Gúttamási kör – 52,2 km 10:20
NŐI W MASTER III. OB 50 év felett (Születési idő: 1970-ig) 3 Gúttamási kör – 52,2 km 10:20

Díjak, ajándék:

  • Kategóriák első három helyezettjei kupát és érmet, valamint a férfi MASTER III. győztese vándor kupát kap
  • MASTER OB korosztályok győztesei magyar bajnoki mezt kapnak
  • a legidősebb versenyző a Kincsesbánya Önkormányzata külön díját kapja
  • Első 200 nevező a BikePlus.hu a Bringa Bt és a PENCO jóvoltából ajándékot kap, valamint a Primavera ásványvíz jóvoltából ásványvizet.

Helyezések eldöntése:

  • Minden korosztályban az a versenyző győz, aki a távot szabályosan a legrövidebb idő alatt teljesíti és elsőként halad át a célvonalon. A helyezéseket a chipes időméréssel és a célfotóval állapítjuk meg. A körszámláláshoz chipes rendszert alkalmazunk.
  • időmérés, körszámlálás: Balaton Time Team (FinisLynx 2000 Célfotóval)

Rendezés:

  • Főrendező: GIOS KFT
  • Társ rendező: SZINGO SE
  • Fő támogatók: Bringa BT Kerékpár Szaküzlet, BikePlus.hu, PRIMAVERA Ásványvíz, PENCO
  • Partnerek: Kincsesbánya Önkormányzata

Nevezés:

A www.bringafieszta.hu oldalon kell regisztrálni az előnevezőknek!

  • Előnevezési díj: 7000.-Ft
  • Előnevezési díjat befizetni a 2020.07.20.-n 24 óráig a GIOS Kft, MKB Bankban vezetett bankszámlájára kell. Bankszámlaszám: 10300002-10448294-49020014
  • Az közlemény rovatban a nevező nevét kötelező beírni!
  • Együttes nevezés esetén minden nevező nevét kérjük feltüntetni – vagy az utalással egyidőben e-mailben átküldeni – utalási dátum és utalandó megadásával
  • Előnevezési díj a helyszínen nem fizethető!
  • Számlázási adatokat kérjük pontosan megadni!
  • Egyéni bankszámláról történő utalás esetén nem áll módunkban cégnévre, vagy egyesület nevére szóló számlát kiállítani.
  • Helyszíni nevezés: 9000.-Ft (Nevezés: 8:00- 9:30 a helyszínen)

Egyéb:

  • KISÉRÉS: Hivatalos, gépkocsival történő kísérés feltétele a gépkocsi sorszám. Gépkocsi sorszám sorsolás a rajt elött 20 perccel (9:40-kor) a nevező sátornál történik a csapatvezetők, versenybírók részvételével, technikai megbeszélésen. Ennek hiányában a rendezőség, a gépkocsit nem engedi be a leszakadó kerékpárosok mellé.
  • FRISSÍTÉS: 2. kör után a rajt utáni szakaszon egészen a hegytetői kereszteződésig
  • Orvosi igazolás: 18 év alatti résztvevőknek 6 hónapnál nem régebbi, érvényes – sportorvosi/orvosi igazolással kell rendelkezniük!   A sportorvosi igazolást a regisztrációnál a rendezők kérésre be kell mutatni!  – A felnőtt amatőr (versenyengedély nélkül induló) résztvevőknek ajánlott, az elit – MKSZ versenyengedéllyel rendelkező – versenyzőknek kötelező az orvosi/sportorvosi engedély.
  • ÁTTÉTEL MEGKÖTÉS U19 lány: 52×14 – 7,93 m / 680
  • A vázszámot/chipet kérjük a célterületen elhelyezett gyűjtődobozba bedobni a verseny végén!
  • A rendezvényen minden résztvevő a rendezők által biztosított rajtszámmal indul.  A rajthelyet csak rajtszámmal lehet elfoglalni
  • A versenyen mindenki saját felelősségére indulhat, a versenykiírás és közlekedési szabályok -KRESZ- betartása mellett
  • A rendezvényen bukósisak viselése KÖTELEZŐ!
  • A rendezvényen a kormányrátét (könyöklő) használata TILOS!
  • Az esetleges versenybalesetekért és a versenykiírás be nem tartásából bekövetkező, ill. egészségügyi okokból bekövetkezett balesetekért és sérülésekért a rendező semmiféle felelősséget nem vállal, kártérítésre nem kötelezhető.
  • A rendezvényen csak és kizárólag országúti versenykerékpárral lehet rajthoz állni.
  • A rajtszámot (egy db esetén) a zsebre (a mez hátának közepétől) JOBBRA  kell elhelyezni! Azoknak a versenyzőknek, akiknek a rajtszáma a rossz felhelyezés miatt nem látható a célfotón nem lesz hivatalos eredménye!
  • A rendezvény a jelen versenykiírás és az MKSZ szabályai szerint kerül lebonyolításra.
  • A résztvevő a rajt előtt legkésőbb 0,5 órával a regisztrációnál köteles megjelenni, a papíralapú “résztvevő nyilatkozati” lapot köteles aláírni mellyel igazolja, hogy a részvételi feltételeket ismeri, saját maga számára azt kötelezőnek tekinti és betartja, ill. társaival is betartatja!
  • A versenybíróság súlyos vétség esetén, ill. a versenykiírás szabályainak megsértése miatt a résztvevőt azonnal kizárhatja a versenyből!
  • Felszólalás (régen: Óvás): A felszólalást benyújtani kívánó versenyző célba érkezést követően 10 percen belül írásban, tanúkat megnevezve, ha van, az esetleges bizonyítékot (fénykép, videó felvétel) csatolva kell benyújtani 5.000,- Ft-os felszólalási díj megfizetése ellenében a versenybíróság elnökének. Eredményes felszólalás esetén a felszólalási díjat visszatérítjük! A versenybíróság a döntést a helyszínen, az utolsó futam végét követő 15 percen belül hozza meg. Döntése végleges!
  • A rendező munkatársakat az esetleges szabálytalanságokkal, téves adatok miatti hibás eredményekkel ne zavarjátok! A rendező feladata az, hogy az adatok az adatbázisba kerülhessenek és legyen a rendezvényen versenybíró. Az adatokat Ti személyesen (vagy szülő, edző) írja be az adott nevezési felületre. Ennek pontosságáért Ti feleltek. A célba érés után ezen okból történő hibás eredményekért a rendező és időmérő cég nem tehető felelőssé, nem követelhető az utólagos adatmódosítás. Ezt is csak a versenybíróság rendelheti el, a felszólalási díj befizetése után! Téves adat felvitele esetében vagy csapat esetében rossz rajtszámmal és/vagy chippel történő versenyzés, – mindenkinél – rossz helyre felrakott vagy fel nem rakott chip esetében az óvási díjat nem térítjük vissza, de a versenybíróság döntése alapján módosítjuk az eredményeket!
  • A COVID-19 kapcsolatos előírásokat, szabályozásokat be tartjuk és minden résztvevőt kérünk a betartásra.

A résztvevő nyilatkozata:

  • A versenyen a saját felelősségemre veszek részt.
  • Egészségesen és fizikailag felkészülten állok rajthoz.
  • Szükség esetén az orvosi vizsgálatba beleegyezem, az orvos utasításait elfogadom.
  • Ha a fenti okokra, a versenykiírásban szereplő rendelkezések megszegésére visszavezethető vagy versenybaleset esetén bármilyen károsodás ér, illetve távolmaradásom esetén a rendezők felé követeléssel nem élek.
  • A rendezvényen készülő film és képanyag esetleges reklámcélú felhasználásában szerepelhetek, ezért ellenszolgáltatást nem kérek.
  • Hozzájárulok, hogy a nevezési lapon szereplő adataimat a rendező nyilvántartsa, az MKSZ (Magyar Kerékpáros Szövetség) részére átadja és az MKSZ tagjai között regisztráljon. Az adatokat a rendező és az MKSZ kizárólag saját részére használja.
  • A versenykiírás rendelkezéseit ismerem és betartom!
  • Az on-line nevezés “elküldésével”, a helyszíni nevezésnél aláírásommal a nyilatkozat tartalmát magamra nézve kötelező érvényűnek fogadom el! 18 év alatti résztvevőnél a helyszínen a szülő vagy edző is köteles aláírni!

Adatkezelési nyilatkozata:

A résztvevők adatait a 2018 május 25-én életbe lépett GDPR adatkezelési elveknek megfelelően kezeljük, kizárólag a verseny nevezési és eredményhirdetési céljaira használjuk. A verseny végét követően 30 napon belül véglegesen megsemmisítjük.

Információ:

  • + 36 20 9424 706 /Németh Zoltán/
  • +36 20 5588 805 /ifj.Németh Zoltán/
'Fel a tetejéhez' gomb