augusztus

201812augEgész napIV. Brigetio Országúti MezőnyversenyKomárom - Jókai LigetSzakág:OrszágútKategória:Szabadidős

Eredmények

Rank Last Name First Name Team Result
U13 36
1 Hancz Tamás HBMK Hungary 0:56:14
2 Gangl Bence SZENYOR SZABADIDŐ KERKPÁROS SE 1:00:33
3 Szabó Balázs BUI SZSE 1:05:24
4 Balaskó Ádám SZENYOR SZABADIDŐ KERKPÁROS SE 1:12:30
5 Biró Levente BUI SZSE 1:12:47
WU15 36
1 Fedor Maja Tempo-Aqua Se 0:56:23
2 Németh Bettina Tímea TEAM SunVelo SE 1:04:45
3 Szabó Gréta BUI SZSE 1:05:07
4 Kövesdi Dorina 480 Fit Boys Cycling 1:12:31
5 Pohner Gréta BUI SZSE 1:24:14
U15 36
1 Tóth-Kurucz Áron EKKE TEAM 0:54:34
2 Radics Milán Piroska Kecskeméti Első Sor 0:56:11
3 Molnár Levente 0:56:11
4 Farkas Máté Szenyor KSZSE 0:56:12
5 Maros András Zengő SE 0:56:14
6 LELKES BENCE 1:00:38
7 Koroknai Balázs 480 Fit Boys Cycling 1:44:14
WU17 36
1 Neubauer Eliza SZINGO-Fehérvár 0:56:10
2 Bali Sára Salgótarjáni HKE 0:56:12
Szöllőssy Eszter Sólyom Team SE DNF
U17 36
1 Szijártó Zétény Kontent-DKSI 0:54:33
2 Petrov Farkas Zsolt Ute Merida Tiatlon 0:56:09
3 Lepold Zoltán Antal Green Riders 0:56:11
4 Horváth Dávid Győri Atlétikai Club 0:56:12
5 Budaházi Bence Postás SE 1:00:19
WU19 90
1 Hideg Nóra SZINGO-Fehérvár 2:16:16
U19 90
1 Gohér Mihály Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor 2:02:54
2 Fábián Csongor WV. De Ijseelstreek NL 2:02:54
3 Bagi László Dr. Bátorfi-Agria KTK 2:02:56
4 Monostorí Samu BringAjka KSE 2:02:56
5 Paulusz Martin SZINGO-Fehérvár 2:02:58
6 Lepold Sámuel GreenRiders 2:02:59
7 Galambos Lajos Brigetio KSE 2:12:09
8 Simon Csanád Superior Team Sopron 2:12:10
9 Héregi Péter Brigetio KSE 2:16:17
10 Fűzfa Ambrus 2:16:17
11 Schumann Máté Zengő SE 2:16:19
12 Endrődi Csaba SZINGO-Fehérvár 2:24:20
13 Brančan Peter CK PIKO BIKE KOMARNO 2:31:22
Madarász Áron Brigetio KSE DNF
Welit 90
1 Temela Eszter SZINGO-Fehérvár 2:02:58
2 Matuz Etelka FTCFTC 2:12:08
3 Péteri Niké SZINGO-Fehérvár 2:16:15
4 Horváth Adél Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 2:16:17
5 Marton Orsolya Biondo Bike Club 2:16:19
6 Szabó Adrienn Speed-Way Team 2:18:27
7 Balogh Fruzsina Spuri SC 2:24:22
8 Fail Boglárka Brigetio KSE 2:31:19
9 Mészáros Alexandra Brigetio KSE 2:31:21
10 Ábel Melinda Biondo Bike Club 2:36:29
11 Kovács Kinga UTE 2:36:33
12 Horváth Gréta ASE Kerékpár 2:37:56
13 Seres Judit Bringa Barátok 3:31:40
Kapott Szonja Tipográfia Ladies Cycling DNF
Elit1 90
1 Hartmann Jozsef Zengo SE 2:02:54
2 Gérnyi Balázs Superior MTB Team 2:02:55
3 Sasvári Dániel 2:02:55
4 Grunda Dávid 2:02:55
5 Urbán Jakab Kőbanyai Torna Club 2:02:55
6 Dr. Bozsik Bence Zengo SE 2:02:56
7 Dolezsai Balázs VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 2:02:56
8 Király Levente Pavé Cycling Academy 2:02:57
9 Giricz László Piroska szörp Kecskeméti Első Sor 2:02:57
10 Szigl Ernest Brigetio KSE 2:02:57
11 Golasz Krisztián Brigetio KSE 2:02:57
12 Balogh András 2:02:58
13 Püspöki Dániel Zengo SE 2:03:05
14 Simon Tamás Szerpentin K.E. 2:03:13
15 Szabó Bálint Solt 2:03:21
16 András Vince Dr. Bátorfi-Agria KTK 2:12:07
17 Helt Marcell BSS OIL – MyBike 2:12:08
18 Urbancok Marek Teatro Okolo Malohontu 2:12:08
19 Jánoki Ádám Brigetio KSE 2:24:33
20 Kovács Dávid FutaPécs 2:28:53
21 Zámbó Csaba 2:31:18
22 Madarász Ádám 2:36:32
23 Bódi Roland Brigetio KSE 2:39:25
24 Ambrus Mihály 2:51:35
25 Kulcsár Szabó Péter 3:04:17
26 Fleck István Tatanka Racing Team 3:10:16
Cserháti Péter Bakony Racing Team DNF
Lippai Marcell DNF
Elit2 90
1 Petsuk Zoltán UTE-Merida Triatlon 2:02:55
2 Gregó Zoltán Pavé Cycing Academy 2:02:55
3 Soós András 2:02:56
4 Mészáros Zoltán Bakony Bike K.E. 2:02:57
5 Varga Szabolcs SAXUM KSC 2:02:57
6 Bokor Attila Sólyom Team SE 2:02:57
7 Csomor Zoltán 2:02:59
8 Lukoviczki András 2:03:01
9 Makács Gábor Szerpentin K.E. 2:03:08
10 Nemeth Zsolt 2:12:07
11 Bradák Péter Green Riders 2:16:15
12 Márkus János Bikemag. hu – SZINGO-Fehérvár 2:16:17
13 Diamant Gábor Knorr-Bremse Kerékpáros Klub 2:16:18
14 Medvid Vjacseszlav 2:16:26
15 Simon Gergely Győri Triatlon Sport Egyesület 2:16:29
16 Ráksi Mihály Sólyom Team SE 2:18:25
17 Egervári Gergely Pannonhalma Stelvio Projekt 2:18:27
18 Balaskó Milán SZENYOR SZABADIDŐ KERKPÁROS SE 2:22:19
19 Hatvani Róbert Sólyom Team SE 2:22:20
20 Bugledits Mihály Superior Team Sopron 2:22:21
21 Pogonyi Tibor Bringa Barátok 2:24:16
22 Gali Tibor MMT 2:24:17
23 Tóth Viktor Brigetio KSE 2:24:21
24 Rózsa Péter MediConcept – Previfitt SE 2:24:22
25 Sarankó Gergely 2:24:22
26 Szalai Ákos 2:24:36
27 Sajtos Dániel 2:24:47
28 Ladócsy Barna Bringa Barátok 2:26:21
29 Csörsz Ferenc Robert Bosch Kft. 2:31:16
30 Irimi Norbert Knorr-Bremse Kerékpáros Klub 2:31:17
31 Kalmár Zoltán FATE 2:31:27
32 Horváth Tamás Road Riders 2:36:30
33 Jely Attila 2:36:39
34 Petró Károly ASE Kerékpár 2:37:56
35 Cseke Zoltán 2:45:12
36 Huszti Gábor 2:45:23
37 Zsidek Gejza Fantozzi team 2:46:43
38 Lévai Lóránt Sólyom Team SE 2:48:15
39 Kocsis Viktor Bridgestone Rockets 2:55:34
40 Banicz Balázs 2:55:34
41 Krausz István 3:06:23
42 Szilágyi István 3:15:53
43 Posztos Dániel 3:23:12
Kertai Lajos DNF
Kutács Zsolt Pannonhalmi stelvio projekt DNF
Gál Lóránt Brigetio KSE DNF
Hricz András Sólyom Team SE DNF
Deák Dániel DNF
Kimmel Balázs DNF
Svitač Roman DNF
Demeter Marcell DNF
Horváth Július Fantozzi team DNF
Félprofi 90
1 Minkó Roland Epronex – Bike Hungary 2:02:54
2 Szeghalmi Bálint Epronex – Bike Hungary 2:02:54
3 Ábrók Norbert Epronex – Bike Hungary 2:02:55
4 Specziár Viktor Kőbányai Torna Club SE 2:02:55
5 Maurský Peter Brigetio KSE 2:02:55
6 Buruczki Szilárd Cube-Csömör 2:02:56
7 Kuba Ronald OKR Cycles 2:02:56
8 Gerstmayer Dávid toMotion Racing by black tusk 2:03:00
9 Szilágyi Tamás Kaposvári Kerékpáros Klub SE 2:03:01
10 Nagy Tomás Brigetio KSE 2:03:07
Wmaster 90
1 Bordás Eszter 2:31:19
2 Budai Katalin Biondo Bike Club 2:36:32
3 Sákovics Andrea Szingo Cycling Team 2:36:32
4 Csiba Ildikó C.K.PIKO-BIKE 2:43:58
5 Ducza Valéria TREK SE 2:48:15
Kollár Zsuzsi DNF
Master 90
1 Csámpa Tibor Cube-Csömör 2:02:55
2 Nabha Ilias 2:02:56
3 Antal Attila MERIDA CST Road Team 2:02:56
4 Hemmert János Zengo SE 2:02:56
5 Rákóczi Viktor Szingo Se 2:02:56
6 Máté Tamás BSS OIL – Utánpótlás Sportakadémia 2:02:58
7 Schmauser József ROAD KSE Mosonmagyaróvár 2:02:59
8 Nagy N. László FaTe Team 2:03:00
9 Kalocsa Krisztián KTC 2:03:00
10 Deréki Barna Szingo Se 2:03:02
11 Rónaszéki István 2:12:08
12 Albert Gergely 2:12:09
13 Csepi László 2:12:09
14 Inamori Kojiro Biondo Bike Club 2:12:09
15 Szaniszló Attila Magic Bike 2:12:16
16 Jesný Branislav Fantozzi team 2:16:18
17 Kormosói László 2:16:18
18 Fejes Mihály Green Riders 2:16:21
19 Soltész Csaba 2:16:22
20 Zilahy Tibor 2:16:23
21 Lubos Miklovic 2:16:25
22 Tirszin János Nutrixxion 2:18:24
23 Kósa Csaba Blue Scorpions – Bendzsó Team 2:18:25
24 Pintér Zsolt Rendőrválogatott 2:18:26
25 Krisák István BringAjka KSE 2:18:26
26 Mihály Tamás ASE Kerékpár 2:22:15
27 Nagy Tibor 2:22:21
28 Fagyas Zsolt Green Riders 2:22:38
29 Taligás Tamás Delta Speed Wheel SE 2:24:16
30 Gáspár Levente 2:24:16
31 Fagyas László Green Riders 2:24:17
32 Járfás Zoltán Biondo Bike Club 2:24:17
33 Fedor Viktor Tempo-Aqua Se 2:24:17
34 Banský Tibor Fantozzi team 2:24:18
35 Reé Balázs Biondo Bike Club 2:24:21
36 Bánlaki Zsolt 2:24:21
37 Horváth Zoltán Bakony Bike K.E. 2:24:22
38 Wunderlich Tamás 480 Fit Boys Cycling 2:24:47
39 Braun Péter Spuri Sc. 2:27:21
40 Iván Attila 2:28:19
41 Lepold Zoltán GreenRiders 2:31:16
42 Solti Ferenc 2:31:17
43 Vojcsik Viktor Gyömrő Városi Sport Klub 2:31:18
44 Horváth Balázs Pannonhalma stelvio projekt 2:31:18
45 Katona Csaba 2:31:18
46 Füzesi Ferenc 2:31:18
47 Rusnak Miroslav Fantozzi team 2:31:40
48 Bognár Balázs Superior Újbuda 2:36:29
49 Herceg Zoltán Superior Mtb team 2:36:32
50 Koltai Tamás Bringabarátok 2:36:34
51 Chlebovits Sándor 2:36:35
52 Kozák József 2:36:38
53 Csiba Roland 2:36:39
54 Szomolai István 2:38:46
55 Katona József 2:45:22
56 Szép Lajos Attila 2:49:27
57 Csatlós Géza Biondo Bike Club 2:53:33
58 Kiss Attila 2:57:18
59 Cervenka Péter 2:57:55
60 Kocsis Tibor 3:00:34
61 Szabó Máté 3:01:33
62 Sándor János 3:04:17
63 Trencsényi Csaba Tekergők 3:04:36
64 Szépe Péter 3:07:45
65 Mező József Bridgestone Rockets 3:14:19
Fodor Tamás Gyömrő VSC DNF
Wsenior 36
1 Dobos Ildikó Mátra Biker SC 1:00:41
2 Tehelné Brányik Zsuzsa 1:05:03
3 Gergely Ildikó 1:12:52
4 Krebsz Józsefné Brigetio kse 1:13:49
Senior1 90
1 Balas Attila Zengo SE 2:02:57
2 Bakos András Bakony Bike K.E. 2:03:05
3 Török László Magic Bike 2:03:06
4 Sebestyén László SZINGO-Fehérvár 2:16:15
5 Nagy Attila Szingo SE 2:16:24
6 Ormánközy Zoltán Szingo Se 2:18:27
7 Gall Anthony Bakony Bike K.E. 2:24:21
8 Horváth János Biondo Bike 2:31:17
9 Dusa Gábor 2:31:18
10 Kovács Kamill C.K.PIKO-BIKE 2:36:34
11 Gelencsér Ferenc Superior MTB Team 2:36:38
12 Ostoróczki Ferenc 2:40:35
13 Pichner József 2:43:50
14 Győrfi András 2:45:24
15 Takács László Szenyor Kerékpáros SZSE 2:59:49
16 Berkes Lajos Bakony Bike K.E. 3:02:07
17 Suhajda László Gaja-völgy Egyesület 3:16:38
Krebsz József Brigetio kse DNF
Egyedi Zoltán Tamási BringaSport DNF
Senior2 36
1 Labancz István 0:54:34
2 Steierlein Péter Pavé Cycling Academy 0:56:11
3 Csintalan Miklós Brigetio KSE 0:56:11
4 Bauer Attila ZENGŐ SE 0:56:11
5 Gál István Kerékpársport2000 SE 0:56:11
6 Papp Zoltán Salgótarjáni AC 0:56:12
7 Sztruhár József Mátra Biker SC 1:00:22
8 Benkő István STUBERS BIKE TEAM 1:00:40
9 Csernák János SCOTT-Péteri 1:04:20
10 Leányvári József Brigetio KSE 1:04:59
11 Németh Zoltán 1:05:45
Horváth Imre STUBERS BIKE TEAM DNF
Senior3 36
1 Holló Ferenc 1:00:33
2 Sipos László 1:00:34
3 Andristyák József Blue Scorpions – Bendzsó Team 1:00:44
4 Csaplár Arpád Piko Bike Team 1:05:04
5 Kórós József Oroszlány 1:12:25
6 dr.Tóth László 1:12:47
7 Kuti Géza Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 1:30:02

Olvasd tovább

Versenykiírás

  • Nyílt, nemzetközi országúti mezőnyverseny
  • 2018 évi Magyar Kerékpáros Amatőr bajnokság 8. forduló
  • Magyar Szabadidősport Szövetség, Szabadidős rendezvény

A rendezvény célja:

A rendszeres testedzés, továbbá az országúti kerékpározás, mint versenysport népszerűsítése, utánpótlásnevelés. A hazai és külföldi sportegyesületekkel való kapcsolatok ápolása. Komárom város turisztikai népszerűsítése.

A rendezvény fővédnöke: Dr. Molnár Attila – Komárom Város Polgármestere

Szervező, versenyigazgatók:

Brigetio Kerékpáros Sportegyesület
2900 Komárom, Klapka György út 12. 3/9
Adószám: 18398160-1-11

– Gregor Zoltán – Brigetio Kerékpáros Sportegyesület elnöke:
Email.: brigetiosport@brigetiosport.hu tel.: +36/70/411-6728

– Héregi Péter – Brigetio Kerékpáros Sportegyesület alelnöke:
Email.: pheregi@brigetiosport.hu tel.: +36/20/490-4823

Korcsoportok és távok:

FÉRFI
rövid U13 10-12 év 2006-2008 rövid WU15 10-14 év 2004-2008
rövid U15 13-14 év 2004-2005 rövid WU17 15-16 év 2002-2003
rövid U17 15-16 év 2002-2003 hosszú WU19 17-18 év 2000-2001
hosszú U19 17-18 év 2000-2001 hosszú WElit 19-39 év 1979-1999
hosszú Elit1 19-29 év 1989-1999 hosszú WMaster 40-49 év 1969-1978
hosszú Elit2 30-39 év 1979-1988 rövid WSenior 50+ év           -1968
hosszú Master 40-49 év 1969-1978
hosszú Senior1 50-59 év 1959-1968
rövid Senior2 60-69 év 1949-1958
rövid Senior3 69+ év          -1948

Útvonalak

A versenytávok útvonalai Rendőrség által biztosítva vannak. Minden részt vevő kizárólag a korcsoportokban (VII. pont) meghatározott távon indulhat.

Hosszútáv: Komárom -> Nagyigmánd -> Kocs -> Tata -> Kömlőd -> Dad -> Császár (frissítő állomás) -> Kisbér –> Komárom

https://www.strava.com/routes/8671571

Lassú rajttal együtt: 97 km
Éles versenytáv: 91 km
Szintkülönbség: 610 m

Rövidtáv: Komárom -> Nagyigmánd -> Kocs -> Mocsa -> Komárom

https://www.strava.com/routes/8671745

Lassú rajttal együtt: 43 km
Éles versenytáv: 37,5 km
Szintkülönbség: 182 m

Nevezés:

Előnevezési díj: 2018.08.07-ig érvényes

rövidtáv: 5.000 Ft
hosszútáv: 7.000 Ft
Előnevezési határidő: 2018.augusztus 7. éjfél

Az előnevezés csak akkor érvényes, ha 2018. augusztus 7 éjfélig a nevezési díj az egyesület bankszámlájára átutalással, vagy személyesen a Piko Bike kerékpárüzletbe befizetésre került! Az előzetes regisztráció törlődik, amennyiben a nevezési díj nem kerül az előnevezési határidő lejártáig kiegyenlítésre, ezt követően csak helyszíni nevezés lehetséges.

Banki átutalás:
Brigetio Kerékpáros Sportegyesület
K&H Bank, 10403631-50526775-68811005
Nemzetközi bankszámlaszám (IBAN): HU44 1040 3631 5052 6775 6881 1005

A nevezésnél az átutaló nevét, címét és – jogi személy esetén – adószámát kell megadni! A megjegyzés rovatba az indulók nevét, számla igényt kérjük feltüntetni. Egyesületi számla igény esetén csak az egyesület számlájáról tudunk elfogadni utalást! Ellenkező esetben nem áll módunkban egyesület nevére számlát kiállítani! A nevezési díjat nem áll módunkban vissza téríteni, azonban annak összege 2019 végéig egyesületi rendezvényeinken leversenyezhető!

Előnevezés befizetése személyesen a Piko Bike Üzletben:
Cím: Szlovákia, 94505 Észak – Komárom (Komárno), Polgár u. (Meštianska) 3018

Helyszíni nevezési díj:
rövidtáv: 8.000 Ft
hosszútáv: 10.000 Ft

Nevezési díj kedvezmények:
AKESZ rendszerében 2018 évre érvényes regisztráció esetén: 10%

Előnevezés: LINK

A kiírás változtatási jogát a szervezők fenntartják! Mindenkinek kellemes versenyzést kívánunk!

Időpont

2018. augusztus 12. vasárnap - 2018. augusztus 12. vasárnap

Helyszín

Komárom - Jókai Liget

2900 Komárom, Jókai liget

Szervező

Brigetio Kerékpáros Sportegyesületbrigetiosport@brigetiosport.hu 2900 Komárom, Klapka György út 17.

Back to top button
Close
Close
X
X