Átütemezett2020vas09augEgész napIII. Kanizsa Kupa XCONagykanizsa - Csónakázó-tóSzakágMTBKategóriaMKSZ Magyar Kupa

Időpont

2020. augusztus 9.

Helyszín

Nagykanizsa - Csónakázó-tó

Rajtlisták, eredmények

Pos Surname, name Club Time Gap
U9 WOMEN (1)
1 Storcz-Nagy Réka Superior Racing Team 10:12
U9 MEN (8)
1 Horváth Leó Superior Racing Team 8:36
2 Honti Tamás Attila Focus Team Hungary 8:38 + 0:02
3 Berencsi Mátyás Speed-Way Team 9:40 + 1:04
4 Horváth Ármin ZKSE 9:45 + 1:09
5 Burgermeister Bence Cube-Csömör 10:03 + 1:27
6 Szabó Barna ZKSE 12:41 + 4:05
7 András Péter Patrik Superior Racing Team 8:46 + 1 lap
8 Olcsvári Bulcsú ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy 10:14 + 1 lap
U11 WOMEN (4)
1 Hegedűs Heléna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 16:44
2 Cser Antónia Superior Racing Team 17:22 + 0:38
3 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team 21:10 + 4:26
4 Stojanovska Dalija (MKD) Superior Racing Team 21:43 + 4:59
U11 MEN (13)
1 Molnár Ágoston Focus Team Hungary 14:22
2 Kovács Béla Kontent-DKSI 14:35 + 0:13
3 Szilasi Dániel Superior Racing Team 15:16 + 0:54
4 Burgermeister Olivér Cube-Csömör 15:51 + 1:29
5 Csentericz Levente ZKSE 15:59 + 1:37
6 Bruchner Máté ZKSE 15:59 + 1:37
7 Lovász Máté Focus Team Hungary 16:00 + 1:38
8 Leányvári Benjámin DVTK Cycling Team 16:03 + 1:41
9 Varga Csanád VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 16:53 + 2:31
10 Mármarosi Marcell Szekszárdi SZKE 17:24 + 3:02
11 Hámori Koppány Focus Team Hungary 18:28 + 4:06
12 Horváth Bálint Focus Team Hungary 20:42 + 6:20
13 Specziár Olivér Kőbánya Cycling Team 23:08 + 8:46
U13 WOMEN (7)
1 Szücs Borbála ZKSE 22:19
2 Kiss Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő 22:57 + 0:38
3 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi SZKE 23:16 + 0:57
4 Ádám Gabriella Sarolta ZKSE 25:35 + 3:16
5 Kálmán Luca ZKSE 26:25 + 4:06
6 Szávai Petra Bike Zone Gödöllő 27:05 + 4:46
7 Zilahy Boróka Superior Racing Team 29:01 + 6:42
U13 MEN (15)
1 Berencsi Benedek Speed-Way Team 20:35
2 Gábor Milán Superior Racing Team 21:00 + 0:25
3 Tóth Márk Martin Crosskovácsi Bikeschool 21:01 + 0:26
4 Péter Nándor Salgótarjáni HKE 21:52 + 1:17
5 Olcsvári Botond ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy 23:06 + 2:31
6 Nagy Lél Bátor Focus Team Hungary 23:44 + 3:09
7 Leányvári Áron DVTK Cycling Team 24:40 + 4:05
8 Horváth Bence Focus Team Hungary 25:46 + 5:11
9 Tímár Péter ZKSE 26:20 + 5:45
10 Kultsár Lőrinc ZKSE 26:25 + 5:50
11 Végső Bence Cube-Csömör 27:25 + 6:50
12 Rabi Kristóf ZKSE 30:09 + 9:34
13 Vona Márton Gábor Cube-Csömör 32:51 + 12:16
14 Jánosi Ákos Cube-Csömör 21:53 + 1 lap
DNF
Mindszenti Áron Gábor DVTK Cycling Team DNF
U15 WOMEN (5)
1 Szabó Léna ZKSE 44:14
2 Szücs Júlia ZKSE 44:44 + 0:30
3 Kiss Emma Lotti Bike Zone Gödöllő 46:26 + 2:12
4 Bungyis Panna Cube-Csömör 59:35 + 15:21
DNF
Nagy Beatrix PCCC DNF
U15 MEN (11)
1 Gergely Koppány Máté Limitless Team – XCO Nagykanizsa 38:27
2 Kiss Vince Dániel Bike Zone Gödöllő 38:32 + 0:05
3 Vas Barnabás Merida Maraton Team-CST 39:07 + 0:40
4 Iván Borisz Márk ZKSE 39:17 + 0:50
5 Ádám Szabolcs László ZKSE 39:43 + 1:16
6 Magyar Balázs Crosskovácsi Bikeschool 42:11 + 3:44
7 Vock András Cube-Csömör 43:20 + 4:53
8 Kálmán Dániel Ákos ZKSE 44:05 + 5:38
9 Petró Szabolcs Cube-Csömör 44:43 + 6:16
10 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team 45:15 + 6:48
11 Révész Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 45:36 + 7:09
U17 WOMEN (3)
1 Greman Szonja Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:01:11
2 Orosz Lili Acélvakond Cycling Team 1:13:15 + 12:04
DNF
Bukovácz Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa DNF
U17 MEN (12)
1 Takács-Valent Márk Cube-Csömör 59:44
2 Feldhoffer Bálint Cube-Csömör 1:01:22 + 1:38
3 Pollner Balázs László Superior Racing Team 1:02:23 + 2:39
4 Szöllőssy Ádám Acélvakond Cycling Team 1:03:33 + 3:49
5 Mindszenti Ákos DVTK Cycling Team 1:04:27 + 4:43
6 Tóth Márkó Cube-Csömör 1:09:28 + 9:44
7 Kárpáti Bálint Kőbánya Cycling Team 1:10:37 + 10:53
8 Majoros Dávid Kőbánya Cycling Team 1:10:49 + 11:05
9 Endrédi Máté ZKSE 1:13:09 + 13:25
10 Kiss Ádám György Acélvakond Cycling Team 1:13:33 + 13:49
11 Tatár Márton Superior Racing Team 1:15:02 + 15:18
12 Rákosa Bence ZKSE 1:14:01 + 1 lap
U19 WOMEN (2)
1 Bokros Csenge Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:13:15
2 Kiss Kata Emma Acélvakond Cycling Team 1:16:10 + 2:55
U19 MEN (10)
1 Baranyi Dávid Áron Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:08:41
2 Gerely Attila Crosskovácsi Bikeschool 1:16:25 + 7:44
3 Horváth Áron Mihály Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:16:48 + 8:07
4 Kovács Árpád Bike Zone Gödöllő 1:17:59 + 9:18
5 Csákai Bence PCCC 1:09:09 + 1 lap
6 Sándor Zalán Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:10:04 + 1 lap
7 Szemere Barnabás Cube-Csömör 1:10:51 + 1 lap
8 Terecskei Vince PCCC 1:11:25 + 1 lap
9 Borbély Tamás Cube-Csömör 1:19:42 + 1 lap
10 Hegedűs Csaba Olivér VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:23:01 + 1 lap
ELITE WOMEN (2)
1 Buzsáki Virág SVS Pro Team 1:20:35
2 Schmidel Regina Cube-Csömör 1:26:30 + 5:55
ELITE MEN (8)
1 Palumby Zsombor SVS Pro Team 1:29:02
2 Parti András UTE 1:31:33 + 2:31
3 Szatmáry András Cube-Csömör 1:32:28 + 3:26
4 Borsos Benedek SVS Pro Team 1:35:17 + 6:15
5 Sylvester Balázs Tibor ZKSE 1:36:20 + 7:18
6 Vock Mátyás Bakony Racing Team KSE 1:32:54 + 1 lap
7 Zoboki Péter VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:46:41 + 1 lap
8 Dolezsai Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:32:42 + 2 laps
MASTER1 MEN (4)
1 Hattyár Dániel Merida Maraton Team-CST 1:18:55
2 Gubancsik Péter ZKSE 1:26:56 + 8:01
3 Salga Ákos Trek SE 1:27:18 + 8:23
4 Schmidt Gergely FRO Racing 1:22:02 + 1 lap
MASTER2 MEN (8)
1 Horváth Csaba István Focus Team Hungary 1:05:17
2 Baluka Balázs Trek SE 1:07:12 + 1:55
3 Dervalics Gábor ZKSE 1:07:36 + 2:19
4 Horváth Szabolcs ZKSE 1:09:59 + 4:42
5 Kőszegi Krisztián Trek SE 1:10:56 + 5:39
6 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team 1:15:39 + 10:22
7 Tóth Attila Zoltán KTM Team Hungary 1:18:31 + 13:14
8 Németh Zoltán Cube-Csömör 1:11:04 + 1 lap
MASTER3 MEN (4)
1 Vock Balázs Bakony Racing Team KSE 55:39
2 Gortva László Green Riders 56:32 + 0:53
3 Takács Gábor Salgótarjáni HKE 1:04:59 + 9:20
4 Kardos Tibor Solarman/PJKE SE 1:05:32 + 9:53
Non-starters
Héjja Attila Superior Racing Team
Miseta Levente Superior Racing Team
Martonics Armand ZKSE
Móri Márton Superior Racing Team
Takács Zsombor Superior Racing Team
Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team
Bruchner Regina ZKSE
Füri Mátyás Mihály Bike Zone Gödöllő
Leányvári Sára DVTK Cycling Team
'Fel a tetejéhez' gomb