2022vas10júlEgész napII. 3G KupaTótvázsony - KultúrházSzakágOrszágútSorozatAKESZ Amatőr Bajnokság

Időpont

2022. július 10.

Helyszín

Tótvázsony - Kultúrház

8246 Tótvázsony, Kút u. 1.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés

Rajtszám

Név

Egyesület

születési év

Körszám

Idő

 U13 

km/h

24,92

1

757

Mármarosi Marcell

Szekszárdi Szabadidős KE

2010

1

0:55:23

2

741

Horváth Magor

Bakony Bike K.E.

2012

1

1:04:39

3

743

Bakos Márk

Bakony Bike K.E.

2011

1

1:12:38

 U15 

km/h

29,68

1

789

Csizmazia Áron

Acélvakond Cycling team

2008

1

0:46:31

2

785

Szabó Máté

Szekszárdi Kerékpáros S. E.

2008

1

0:46:35

3

756

Tulok-Darida Simon

Szekszárdi Szabadidős KE

2009

1

0:47:02

4

710

Kálmánchey Bulcsú

MRCC

2008

1

0:50:13

5

780

Kósa-Fehér Kende

2008

1

0:55:06

6

804

Bokor Benjámin Áron

Esztergomi Küllőszagatók

2009

1

1:02:33

7

742

Horváth Hunor

Bakony Bike K.E.

2009

1

1:04:40

8

744

Bakos Kristóf

Bakony Bike K.E.

2008

1

1:06:56

 WU15 

km/h

23,86

1

798

Szép Anna

Hírös Endurance Sport Club

2008

1

0:57:50

2

745

Kiss Dorottya

2010

1

2:10:55

 Senior2 

km/h

29,64

1

799

Gajdos Tamás

Ute-merida

1958

1

0:46:33

2

802

Bauer Attila

Anonim SE

1954

1

0:46:34

3

716

BENEDEK ISTVÁN

VKE-NELSON

1959

1

0:46:34

4

702

Adorján András

PCCC

1955

1

0:54:09

5

707

Papp Zoltán

SHKE

1958

1

0:54:09

6

708

Dr Forgó Gyula

1961

1

0:54:35

7

718

Vass László

1960

1

0:59:20

8

717

Krauth Péter

Stuber`s Bike Team

1954

1

1:04:08

9

712

Horváth Imre

STUBER`S BIKE TEAM

1956

1

1:06:36

10

713

Benkő István

STUBER`S BIKE TEAM

1953

1

1:08:58

DNF

740

Berkes Lajos

Bakony Bike K.E.

1959

DNF

 WSenior 

km/h

26,39

1

796

Budai Katalin

Buruczki Testedző SzSe

1969

1

0:52:18

2

719

Bányai Anikó

Oltalom SE

1968

1

0:52:50

3

776

Ducza Valéria

TREK SE

1969

1

0:54:19

4

715

Herbent Zita

Stuber’s-Bike Team

1968

1

0:58:35

U17

km/h

32,79

1

784

Kiss Zsombor

Szekszárdi Kerékpáros S. E.

2007

2

1:27:50

2

803

Németh Gergely

BingAjka

2006

2

1:33:49

3

801

Dobos Márk

Hírős Endurace SC

2007

2

1:38:56

4

748

Nánássy Máté

2006

2

1:56:50

 WU19

km/h

28,53

1

761

Farkas Janka

Hírös ESC

2005

3

2:33:32

2

792

Orosz Lili

Acélvakond Cycling team

2005

3

3:02:02

3

775

Déri Gréta Anna

Zengő SE

2005

3

3:11:31

WMaster

km/h

23,02

1

759

Acsádi Viktória

Szekszárdi Szabadidős KE

1978

3

3:10:17

Senior1

km/h

32,56

1

779

Specziár Viktor

Kőbánya Cycling Team

1972

3

2:14:31

2

764

Deréki Barna

Szingo SE

1971

3

2:14:32

3

739

Nagy Tibor

Bakony Bike K.E.

1967

3

2:14:34

4

727

Rónaszéki István

MERIDA Team CST

1972

3

2:19:34

5

782

Nyirkó Attila

Miskolci Road Cycling Club Egyesület

1972

3

2:19:35

6

813

Lepold Zoltán

Greenriders

1972

3

2:19:35

7

737

Zoltán Egyedi

Tamási BringaSport Egyesület

1968

3

2:19:35

8

812

Török László

magic Bike.hu

1968

3

2:19:36

9

733

Kósa Csaba

Blue Scorpions

1970

3

2:19:38

10

706

DR.BALSAI TAMÁS

1967

3

2:19:40

11

734

Szücs Ferenc

1971

3

2:29:26

12

751

Majzik Achilles

Hírös ESC

1972

3

2:33:34

13

769

Ormánközy Zoltán

Szingo SE

1967

3

2:33:36

14

746

Babos Tibor

Szerpentin KE.

1966

3

2:37:55

15

758

Balázs Tibor

Szekszárdi Szabadidős KE

1964

3

3:10:17

DNF

788

Kmetykó Gábor

GSportZóna Szeged

1971

3

DNF

U19

km/h

35,77

1

773

Kárpáti Bálint

Kőbánya Cycling Team

2005

4

2:42:42

2

795

Pakot András gusztáv

KCT

2022

4

2:47:14

3

807

Lédeczi Péter

2004

4

2:51:52

4

731

Tamási Bulcsú Tonuzóba

Delta MTB Sopron

2005

4

3:27:35

5

805

Pistár Zoltán

Hírős Endurace SC

2004

4

3:48:36

Welite

km/h

36,67

1

790

Kiss Kata Emma

Acélvakond Cycling team

2002

4

2:38:42

DNF

778

Majoros Szandra

MERSE

1990

4

DNF

DNF

816

Kasza Margó

1989

4

DNF

 Masters

km/h

34,85

1

783

Antal Attila

Merida CST

1973

4

2:47:01

2

763

Arany Gábor

Szingo SE

1976

4

2:55:33

3

797

Kapornai József

Biondo Bike Club

1973

4

3:01:37

4

732

dr. Kovács Kristóf

Kőbánya Cycling Team

1982

4

3:10:18

5

766

Skoff Gábor

Szingo SE

1980

4

3:10:18

6

747

Salamon László

Szekszárdi Kerékpáros SE

1981

4

3:10:18

7

767

Varga István

Szingo SE

1980

4

3:10:19

8

770

Nyikus Norbert

Szingo SE

1982

4

3:17:15

9

760

Sélley Csaba

Roprint Racing Team

1979

4

3:21:58

10

714

Gergely Egervari

Pannonhalma LOLAND Stelvio Project

1982

4

3:21:59

11

772

Farkas Lajos Zsolt

Roprint Racing Team

1981

4

3:26:06

12

720

Szekeres Péter

Hírös ESC

1977

4

3:26:09

13

815

Kalocsa Krisztián Endre

KCT

1974

4

3:26:09

14

808

Nagy Ákos

Tamási BringaSport Egyesület

1975

4

3:49:21

DNF

811

Jurás Imre

1982

4

DNF

Elite2

km/h

35,75

1

722

Ochsenhofer Peter

ARBÖ headstart ON Fahrrad

1987

4

2:42:46

2

793

Tajthy Ferenc

Acélvakond Cycling team

1985

4

2:46:56

3

750

Miranda Felipe

MRCC

1992

4

2:51:45

4

736

Vörös Gergely

Fittbike SE

1985

4

3:01:46

5

701

Dobi Dániel

Imperátor PTE-PEAC

1986

4

3:06:57

6

749

Soós Gergely

1991

4

3:16:34

7

765

Oláh Gábor

Szingo SE

1984

4

3:17:15

8

709

Tukora B. Csaba

1985

4

3:23:42

9

800

dr. Csináth Ádám

1992

4

3:24:55

10

711

Dr. Rózsa Péter

1984

4

3:58:01

11

705

Vodila Gergely

1983

4

4:15:53

DNF

777

Jely Gyula

Roprint Racing Team

1985

4

DNF

DNF

781

Jely Attila

1987

4

DNF

DNF

814

Dr. Takács Ádám

K3SE

1986

4

DNF

Elite1

km/h

35,77

1

794

Varga Kornél

Acélvakond Cycling team

2003

4

2:42:42

2

723

Grasl Patrick

ARBÖ headstart ON Fahrrad

1997

4

2:46:53

3

754

Urbán Jakab

Kőbánya Cycling Team

1993

4

2:46:55

4

755

Püspöki Dániel

Zengő Cycling Team

1995

4

2:52:37

5

809

Sasvári Dániel

Zengő ÍCycling Team

1996

4

3:01:31

6

774

Zeley Csaba

Roprint Racing Team

2001

4

3:01:36

7

735

Székely Benedek

Zengő SE

2000

4

3:01:45

8

771

Szarvas Balázs

MRCC

2001

4

3:01:45

9

787

Apró Csaba

Acélvakond Cycyling Team

1993

4

3:06:58

DNF

762

Szarka Dávid

Fillari Team Budaörs

1994

4

DNF

DNF

724

joergensen Emil

ARBÖ headstart ON Fahrrad

1996

4

DNF

Egészségügyi szabályok

Szabadtéri rendezvény
További egészségügyi szabályok a verseny időpontjában egészségügyi szabályok szerint kerül megrendezésre.
'Fel a tetejéhez' gomb