2021. május

202122májEgész nap23eBIKE.hu - REASZFALT XCOTörökbálint - Fortuna Beach és KempingSzakág:MTB XCKategória:MKSZ Magyar Kupa

Szervező

Superior MTB Teamujbudamtb@gmail.com 1118 Budapest, Törökugrató u. 3.

Nevezés, eredmények

Ebike.hu-Reaszfalt XCO Ügyességi
Pl. Bib Name Club Time
u11 fiú (u11f) (14)
1 1101 SZILASI Dániel Superior Racing Team 2:37
2 1102 KOVÁCS Béla Kontent-DKSI 2:51
3 1105 BARABÁS Olivér János Superior Racing Team 2:55
4 1115 HONTI Tamás Attila Delta MTB Sopron 3:11
5 1103 BRUCHNER Máté Greenzone – ZKSE 3:15
6 1112 CSUKA Zsombor Delta MTB Sopron 3:16
7 1104 HÁMORI Koppány Delta MTB Sopron 3:24
8 1113 DEMETER Lóránt Superior Racing Team 3:36
9 1106 HORVÁTH Bálint Delta MTB Sopron 3:57
10 1118 SCHÁRER Sándor Superior Racing Team 3:59
11 1119 SIPOS Borisz Ali Cube-Csömör 4:11
12 1108 BAKOS Dominik Isua Cube-Csömör 4:14
13 1121 URBÁN Vilmos Cube-Csömör 4:20
14 1114 DEMETER Vencel Cube-Csömör 4:57
u13 fiú (u13f) (23)
1 1313 BÁNFAI Olivér Superior Racing Team 2:34
2 1324 MISETA Levente Superior Racing Team 2:52
3 1320 LACZKÓ Olivér Péter Superior Racing Team 3:03
4 1301 NAGY Lél Bátor Delta MTB Sopron 3:05
5 1302 MARTONICS Armand Greenzone – ZKSE 3:07
6 1318 ILLÉS Bence Delta MTB Sopron 3:09
7 1322 LOVÁSZ Máté Delta MTB Sopron 3:10
8 1311 MÓRI Márton Superior Racing Team 3:14
9 1303 VONA Márton Gábor Cube-Csömör 3:16
10 1325 MOLNÁR Ágoston Delta MTB Sopron 3:17
11 1333 SZALAY Boldizsár Cube-Csömör 3:21
12 1308 TÍMÁR Péter Greenzone – ZKSE 3:27
13 1314 BÍRÓ Balázs Superior Racing Team 3:28
14 1309 SIMON Márk Cube-Csömör 3:33
15 1317 HIDEG András Zalán Tamási Bringasport 3:35
16 1331 VARGA Csanád VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 3:46
17 1327 NAGY Előd Tamási Bringasport 3:47
18 1319 KULCSÁR Gáspár Superior Racing Team 3:49
19 1326 MÓRÉ Botond Ádám Bike Zone Gödöllő 3:57
20 1330 SZŰCS Marcell Tamási Bringasport 4:03
21 1306 JÁNOSI Ákos Cube-Csömör 4:10
22 1328 PELIKÁN Bendegúz Crosskovácsi 4:20
23 1350 HEGYI Mór Superior Racing Team 6:46
u13 lány (u13n) (7)
1 1401 SZÜCS Borbála Greenzone – ZKSE 3:10
2 1407 STOJANOVSKA Dalija Kőbánya Cycling Team 3:22
3 1402 KÁLMÁN Luca Greenzone – ZKSE 3:25
4 1403 ÁDÁM Gabriella Sarolta Greenzone – ZKSE 3:30
5 1404 BARABÁS Elsa Réka Superior Racing Team 3:34
6 1405 BÁLVÁNYOS Rita Bike Zone Gödöllő 3:48
7 1406 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team 4:26
u15 fiú (u15f) (13)
1 1521 ZSEMBERY Boldizsár Superior Racing Team 2:17
2 1513 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE 2:29
3 1518 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi 2:30
4 1506 BERENCSI Benedek Speed-Way Team 2:35
5 1501 VOCK András Cube-Csömör 2:50
6 1510 KISS István Bike Zone Gödöllő 2:51
7 1509 HORVÁTH Bence Delta MTB Sopron 2:53
8 1514 OLCSVÁRI Botond ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 2:59
9 1519 TURMANN Benjámin Tamási Bringasport 2:59
10 1515 PERGER Marcell Márk Superior Racing Team 3:05
11 1505 APALI-SZABÓ Benedek Tamási Bringasport 3:12
12 1511 KRÁNITZ István Tamási Bringasport 3:15
13 1517 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team 3:21
u15 lány (u15n) (3)
1 1602 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő 2:45
2 1601 SZABÓ Léna Greenzone – ZKSE 2:51
3 1603 SZÁVAI Petra Bike Zone Gödöllő 3:07
u17 férfi (u17f) (14)
1 1715 TAKÁCS Zsombor Superior Racing Team 1:54
2 1713 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 2:02
3 1717 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team 2:08
4 1703 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 2:12
5 1709 IVÁN Borisz Márk Superior Racing Team 2:13
6 1704 TÓTH Márkó Cube-Csömör 2:14
7 1701 FELDHOFFER Bálint Cube-Csömör 2:16
8 1702 POLLNER Balázs László Kőbánya Cycling Team 2:17
9 1708 ÁDÁM Szabolcs László Greenzone – ZKSE 2:25
10 1705 KISS Ádám György Acélvakond Cycling Team 2:28
11 1712 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE 2:30
12 1711 MAGYAR Balázs Crosskovácsi 2:34
13 1706 RÁKOSA Bence Greenzone – ZKSE 2:36
14 1714 PETRÓ Szabolcs Cube-Csömör 2:39
u17 nő (u17n) (1)
1 1802 BUNGYIS Panna Cube-Csömör 3:17
Ebike.hu-Reaszfalt XCO Magyar Kupa
Pl. Bib Surname, name Club Time
U9 MEN (16)
1 1902 ANDRÁS Péter Patrik Superior Racing Team 14’27
2 1904 BÖKÖNYI Huba Árpád Delta MTB Sopron 15’32
3 1919 JÓNY István Maximilian Superior Racing Team 16’41
4 1901 HORVÁTH Leó Superior Racing Team 16’58
5 1909 DEMETER Mihály Superior Racing Team 17’40
6 1903 HORVÁTH Ármin Greenzone – ZKSE 18’39
7 1910 HONTI Ágoston Viktor Delta MTB Sopron 18’45
8 1915 PÁLI Botond SEVEN HILLS MTB SC 20’14
9 1908 BÉKEFI Ábel Greenzone – ZKSE 20’27
10 1914 KURUCZ Koppány Tamási Bringasport 21’24
11 1911 HORVÁTH Ákos Greenzone – ZKSE 14’41
12 1907 ANDRÁS Kornél Krisztián Superior Racing Team 15’54
13 1918 SZIRÁNYI Csongor Superior Racing Team 15’57
14 1916 STORCZ-NAGY Vince Superior Racing Team 16’02
15 1905 SZABÓ Barna Greenzone – ZKSE 17’38
16 1917 SZAKÁCS Bertalan Greenzone – ZKSE 19’29
U9 WOMEN (3)
1 1951 STORCZ-NAGY Réka Superior Racing Team 18’40
2 1953 HORVÁTH Anna Greenzone – ZKSE 22’22
3 1952 PÉTERFFY Róza Luca Greenzone – ZKSE 15’20
U11 MEN (16)
1 1101 SZILASI Dániel Superior Racing Team 17’50
2 1105 BARABÁS Olivér János Superior Racing Team 18’09
3 1102 KOVÁCS Béla Kontent-DKSI 20’32
4 1112 CSUKA Zsombor Delta MTB Sopron 21’51
5 1103 BRUCHNER Máté Greenzone – ZKSE 21’55
6 1115 HONTI Tamás Attila Delta MTB Sopron 22’04
7 1107 STEINER Bence György Superior Racing Team 23’31
8 1150 DEMETER Lóránt Superior Racing Team 23’52
9 1116 MÁRMAROSI Manuel Szekszárdi SZKE 27’03
10 1104 HÁMORI Koppány Delta MTB Sopron 27’20
11 1119 SIPOS Borisz Ali Cube-Csömör 28’24
12 1108 BAKOS Dominik Isua Cube-Csömör 28’36
13 1120 SZIRÁNYI Bernát Superior Racing Team 30’48
14 1121 URBÁN Vilmos Cube-Csömör 34’06
DNF 1114 DEMETER Vencel Cube-Csömör Withdrawal
DNF 1118 SCHÁRER Sándor Superior Racing Team Withdrawal
U13 MEN (28)
1 1313 BÁNFAI Olivér Superior Racing Team 26’25
2 1324 MISETA Levente Superior Racing Team 28’17
3 1302 MARTONICS Armand Greenzone – ZKSE 28’27
4 1320 LACZKÓ Olivér Péter Superior Racing Team 28’36
5 1325 MOLNÁR Ágoston Delta MTB Sopron 28’57
6 1333 SZALAY Boldizsár Cube-Csömör 31’06
7 1321 LEÁNYVÁRI Benjámin DVTK Cycling Team 31’09
8 1322 LOVÁSZ Máté Delta MTB Sopron 32’00
9 1303 VONA Márton Gábor Cube-Csömör 32’57
10 1301 NAGY Lél Bátor Delta MTB Sopron 33’07
11 1312 BALOGH László Gábor Superior Racing Team 35’28
12 1318 ILLÉS Bence Delta MTB Sopron 37’14
13 1332 CYMANEK Lévi Crosskovácsi 37’22
14 1308 TÍMÁR Péter Greenzone – ZKSE 37’30
15 1330 SZŰCS Marcell Tamási Bringasport 37’58
16 1326 MÓRÉ Botond Ádám Bike Zone Gödöllő 38’05
17 1331 VARGA Csanád VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 38’15
18 1323 MÁRMAROSI Marcell Szekszárdi SZKE 38’20
19 1314 BÍRÓ Balázs Superior Racing Team 39’25
20 1329 SZIRÁNYI Zalán Superior Racing Team 27’35
21 1306 JÁNOSI Ákos Cube-Csömör 27’41
22 1307 KULTSÁR Lőrinc Greenzone – ZKSE 28’07
23 1327 NAGY Előd Tamási Bringasport 31’13
24 1305 RABI Kristóf Greenzone – ZKSE 31’38
DNF 1309 SIMON Márk Cube-Csömör Withdrawal
DNF 1317 HIDEG András Zalán Tamási Bringasport Withdrawal
DNF 1328 PELIKÁN Bendegúz Crosskovácsi Withdrawal
DNF 1304 VÉGSŐ Bence Cube-Csömör Withdrawal
U13 WOMEN (7)
1 1401 SZÜCS Borbála Greenzone – ZKSE 30’55
2 1402 KÁLMÁN Luca Greenzone – ZKSE 34’59
3 1407 STOJANOVSKA Dalija Kőbánya Cycling Team 35’50
4 1403 ÁDÁM Gabriella Sarolta Greenzone – ZKSE 37’35
5 1404 BARABÁS Elsa Réka Superior Racing Team 41’01
6 1405 BÁLVÁNYOS Rita Bike Zone Gödöllő 41’48
7 1406 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team 32’45
U15 MEN (17)
1 1521 ZSEMBERY Boldizsár Superior Racing Team 44’29
2 1503 KÁLMÁN Dániel Ákos Greenzone – ZKSE 45’28
3 1501 VOCK András Cube-Csömör 49’41
4 1513 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE 50’42
5 1518 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi 51’19
6 1502 RÉVÉSZ Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 53’29
7 1506 BERENCSI Benedek Speed-Way Team 54’58
8 1510 KISS István Bike Zone Gödöllő 58’32
9 1520 VOLYKA Ádám TelkiBike Team 1h01’01
10 1514 OLCSVÁRI Botond ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 46’24
11 1519 TURMANN Benjámin Tamási Bringasport 46’42
12 1515 PERGER Marcell Márk Superior Racing Team 47’02
13 1517 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team 47’52
14 1505 APALI-SZABÓ Benedek Tamási Bringasport 48’50
15 1511 KRÁNITZ István Tamási Bringasport 50’12
DNF 1516 PÉTER Barna TelkiBike Team Withdrawal
DNF 1512 LEÁNYVÁRI Áron DVTK Cycling Team Withdrawal
U15 WOMEN (3)
1 1602 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő 42’38
2 1603 SZÁVAI Petra Bike Zone Gödöllő 48’10
DNF 1601 SZABÓ Léna Greenzone – ZKSE Withdrawal
U17 MEN (17)
1 1715 TAKÁCS Zsombor Superior Racing Team 58’34
2 1701 FELDHOFFER Bálint Cube-Csömör 1h02’21
3 1702 POLLNER Balázs László Kőbánya Cycling Team 1h05’49
4 1703 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 1h06’24
5 1717 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team 1h07’52
6 1709 IVÁN Borisz Márk Superior Racing Team 1h08’32
7 1704 TÓTH Márkó Cube-Csömör 58’41
8 1707 MONOSTORI Noel BringAjka KSE 1h00’37
9 1712 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE 1h01’25
10 1708 ÁDÁM Szabolcs László Greenzone – ZKSE 1h02’11
11 1711 MAGYAR Balázs Crosskovácsi 1h02’31
12 1705 KISS Ádám György Acélvakond Cycling Team 1h05’02
13 1714 PETRÓ Szabolcs Cube-Csömör 1h08’05
14 1706 RÁKOSA Bence Greenzone – ZKSE 59’32
15 1716 TŐZSÉR Ákos VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1h14’55
16 1713 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 31’49
17 1710 KISS Benedek Coffeeride 11’39
U17 WOMEN (3)
1 1801 BRUCHNER Regina Greenzone – ZKSE 51’55
2 1803 KISS Emma Lotti Bike Zone Gödöllő 55’27
3 1802 BUNGYIS Panna Cube-Csömör 1h05’02
U19 MEN (6)
1 903 TAKÁCS-VALENT Márk Cube-Csömör 1h13’42
2 901 CSUJA Bálint Superior Racing Team 1h18’13
3 907 KORTIS Zalán Salgótarjáni HKE 1h13’49
DNF 904 HAJDER Benedek Superior Racing Team Withdrawal
DNF 906 TATÁR Márton Superior Racing Team Withdrawal
DNF 902 TERECSKEI Vince PCCC Withdrawal
ELITE MEN (5)
1 1 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 1h41’52
2 2 SZATMÁRY András Cube-Csömör 1h48’10
3 3 BORSOS Benedek SVS Pro Team 1h50’17
4 9 GERELY Attila Crosskovácsi 1h55’09
DNF 7 CSONKA Olivér Trek SE Withdrawal
ELITE WOMEN (2)
1 501 BUZSÁKI Virág SVS Pro Team 1h30’09
DNF 503 KISS Kata Emma Acélvakond Cycling Team Withdrawal
MASTER 1 MEN (3)
1 101 CSER Gábor Epronex – Gesu bikewear Cycling Tea 1h02’14
2 104 HORVÁTH Attila Vilmos Speed-Way Team 1h05’25
3 107 VARGA Sándor Greenzone – ZKSE 1h22’29
MASTER 2 MEN (7)
1 201 HORVÁTH Szabolcs Greenzone – ZKSE 45’00
2 213 VIZDÁK János Speed-Way Team 46’12
3 206 KOVÁCS Attila Bike Zone Gödöllő 52’26
4 214 NAGY Benedek Merida Maraton Team-CST 52’44
5 209 DEMETER Balázs Superior Racing Team 53’41
6 203 TÓTH Attila Zoltán KTM Team Hungary 54’37
7 202 BALUKA Balázs Trek SE 58’47
MASTER 3 MEN (3)
1 307 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör 1h03’14
2 302 KARDOS Tibor Fittbike SE 1h05’03
3 304 DÓZSA György Superior Racing Team 1h18’27
MASTER WOMEN (3)
1 403 KIRÁLY Katalin Trek SE 42’21
2 404 CSOBAY Nóra Merida Maraton Team-CST 44’02
3 401 BARTALIS Krisztina Roprint Racing Team 57’14

Versenyinformáció

HELYSZÍN

Törökbálint Budapest agglomerációjában, a Budai-hegység lábánál helyezkedik el. A kemping és a környező területek az elmúlt években számos XCO, XCM és CX versenynek szolgáltak helyszínül.

MEGKÖZELÍTÉS

Az esemény címe: H–2045 Törökbálint, Fortuna Beach Kemping GPS: É 47.4323 K 18.9008

COVID-intézkedések

Vonatkozó rendelkezések:

  • 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet a veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedések második üteméről
  • 194/2021. (IV. 26.) Korm. rendelet a védelmi intézkedések lépcsőzetes feloldásának harmadik fokozatára tekintettel a veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedéseket szabályozó kormányrendeletek módosításáról
  • MKSZ COVID-protokoll

Támogatók:

  • Magyar Kerékpáros Szövetség
  • ebike.hu
  • Reaszfalt
  • CAS Holding Zrt.

ÁLTALÁNOS INFORMÁCIÓK

Esemény neve Dátum
Ebike.hu-Reaszfalt XCO  Magyar Kupa 2021.05.22-23.

Magyar Kupa (U9 fiú/lány, U11 fiú/lány, U13 fiú/lány, U15 fiú/lány, U17 férfi/nő, U19 férfi/nő Elit férfi/nő, Masters férfi/nő)

VERSENY IDŐRENDJE

  Beszólítás Rajt Kategória Futam időtartam Eredményhirdetés
9:50 10:00 U9 fiú (7-8 éves) 0:08 – 0:10 12:00
9:50 10:00 U9 lány (7-8 éves) 0:08 – 0:10 12:00
10:20 10:30 U11 fiú (9-10 éves) 0:15 – 0:18 12:00
10:20 10:30 U11 lány (9-10 éves) 0:15 – 0:18 12:00
10:50 11:00 U13 fiú (11-12 éves) 0:20 – 0:27 12:00
10:50 11:00 U13 lány (11-12 éves) 0:20 – 0:27 12:00
11:35 11:45 U15 fiú (13-14 éves) 0:35 – 0:40 16:15
11:35 11:45 U15 lány (13-14 éves) 0:35 – 0:40 16:15
11:35 11:45 U17 férfi (15-16 éves) 0:50 – 1:00 16:15
11:35 11:45 U17 nő (15-16 éves) 0:50 – 1:00 16:15
12:50 13:00 Master 1 férfi (30-39 éves) 1:15 – 1:30 16:15
12:50 13:00 Master 2 férfi (40-49 éves) 1:00 – 1:15 16:15
12:50 13:00 Master 3 férfi (50+ éves) 0:45 – 1:00 16:15
12:50 13:00 Master nő (30+ éves) 1:00 – 1:15 16:15
14:20 14:30 Elit/U23 nő (19+ éves) 1:20 – 1:40 16:15
14:20 14:30 U19 nő (17-18 éves) 1:00 – 1:15 16:15
14:20 14:30 Elit/U23 férfi (19+ éves) 1:20 – 1:40 16:15
14:30 14:30 U19 férfi (17-18 éves) 1:00 – 1:15 16:15

Pályabejárás/tréning: május 22. 13:00-18:00, május 23. 08:30-09:45 

NEVEZÉSI DÍJ

Az MKSZ által kiállított licenccel rendelkező igazolt versenyzők U9, U11, U13, U15, U17, U19 kategóriáiban nevezési díj az MKSZ támogatásának köszönhetően nincs!
Minden más kategóriában a nevezési díj 6000 Ft, mely a helyszínen fizetendő, előre utalás esetén a nevezés az átutalás beérkezésével érvényessé válik. A közleményben kérjük feltüntetni a versenyzők neveit, egyesületét és korosztályát!

Magyar Kupa pontszerző kategóriákban az érvényes versenyzői licenc  kötelező!

Az utaláshoz szükséges adatok:

Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE
Bankszámlaszám: Budapest Bank 10101542-74050400-01004003

NEVEZÉS MÓDJA

OdiN rendszerben: www.odinsport.hu

A versenyen nem lesz helyszíni nevezésre lehetőség, az online nevezés az ODiN-rendszerben 2021. 05. 20. 12:00-kor zárul.

Rajtszámátvétel/licencellenőrzés:

– Május 22., 13:00-18:00

Május 23., 08:00 – adott kategória rajtja előtt 2 órával (U19 és Elit/U23: 12:00-ig)

ÜGYESSÉGI VERSENY

  • 05. 22. szombat délután 16:00-tól U11/U13/U15/U17 kategóriákban

Az ügyességi versenyen egyenként indulnak a versenyzők, időre mennek egy rövid pályán, mely 2-4 perc időtartam alatt teljesíthető. A pályán természetes és mesterséges akadályok helyezkednek el. Az ügyességi versenyen elért helyezésekért Magyar Kupa pontokat kapnak a versenyzők, az ügyességi versenyen elért sorrend nem befolyásolja a másnapi XCO futam beszólítás sorrendjét. Pályabejárás 13:00-15:50-ig lehetséges.

PÁLYAINFORMÁCIÓK

pályahossz: 3000 m

szintemelkedés: 120 m (körönként)

technikai/itatózóna: 1

A végső körszámok a technikai értekezleten kerülnek kihirdetésre.

TECHNIKAI ÉRTEKEZLET

A technikai értekezlet a versenyigazgató, marsallkoordinátor, a bírói testület és a csapatvezetők részvételével kerül megtartásra:

  • Május 23., 09:40 U9-U17 kategóriáknak
  • Május 23., 12:40 U19/U23/Elit/Masters KATEGÓRIÁKNAK

Minden csapatvezető jelenlétére feltétlenül számítunk!

Csapatok részére a technikai/itató zónákba belépésre jogosító kártyák kiosztása a technikai értekezleten történik.

RAJT/CÉL TERÜLET

A beszólítási zóna a Rajt/Cél mellett kerül elhelyezésre.

RAJT

Kérünk minden versenyzőt, hogy rajt előtt 15 perccel tartózkodjon a beszólítási zóna közelében.

A beszólítási lista Magyar Kupa kategóriákban az előző évi Magyar Kupa összetett alapján kerül összeállításra.

DOPPINGELLENŐRZÉS

Doppingellenőrzési helység a kemping főépületében található.

MOSDÓ/ZUHANY ÉS KERÉKPÁRMOSÓ

Tisztálkodási lehetőség a kemping területén található.

Kerékpármosó a csapatterület közelében található.

CSAPATTERÜLET

Azon csapatok, amelyek sátorállításra helyet szeretnének a csapatterületen, ezen szándékukat Takáts Máténál (mate.takats(at)gmail.com) jelezzék május 20. 24:00-ig a szükséges terület (m x m), és az érkezés/távozás tervezett idejének megjelölésével.

ITATÓZÓNA

Itatás csak az itatózónában az oda belépésre jogosító kártya birtokában lehetséges.

A technikai/itatózónák helye a pálya bejárása után a technikai értekezleten kerül megerősítésre.

MŰSZAKI SEGÍTSÉGNYÚJTÁS

Műszaki segítségnyújtás csak az arra kijelölt zónában az oda belépésre jogosító kártya birtokában lehetséges, melyek a csapatvezetői értekezleten kerülnek kiosztásra.

Az UCI szabályok értelmében a technikai zónában kártya nélkül tartózkodók segítséget nem nyújthatnak.

ORVOSI SEGÍTSÉGNYÚJTÁS

A rajt/cél terület közelében mentőgépjármű áll rendelkezésre.

Ezen felül 4×4 gépjármű és további segítő személyzet áll rendelkezésre.

PARKOLÁS

IDŐMÉRÉS

Chipes időmérés a Temposport.hu által.

KÓRHÁZ

Szent János Kórház  1125 Budapest, Diós árok 1-3.

Tel.: 06 1 458 4500 GPS: É 47.5090 K 19.0086

Távolság a rajt/cél területtől: 17 km (15 perc).

Elsősegély hívószáma: 112

BÍRÓI TESTÜLET 

KOVÁCS László                                  Főbíró

ORBÁN László                                    Bíró

GULYÁS Péter                                    Bíró

HORVÁTH Emília                               Bíró

TARJÁN Bence                                   Bíró

KAPCSOLAT

Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE

Sós Sándor +3607862087

E-mail:  ujbudamtb[at]gmail.com

Versenyigazgató:

Takáts Máté +36304767154

E-mail: mate.takats(at)gmail.com

Weboldal : www.superiormtbteam.com

A versenyen az UCI és az MKSZ szabályai, illetve Magyarország törvényei érvényesek.

'Fel a tetejéhez' gomb