2022szo10decEgész napCyclo-Cross Challenge 2022 ÚjbudaBudapest - Kőérberki-tóSzakágCyclo-cross

Időpont

2022. december 10.

Helyszín

Budapest - Kőérberki-tó

1112 Budapest, Kánai út

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Klub Kör Idő
Hobbi CX férfi
1 401 Kőmíves Károly Zsolt Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 3 0:27:22
2 164 Kovács Gergely 3 0:28:23
3 206 Buzek-Kiss András CoffeeRide SE 3 0:28:33
4 118 Kovács Áron 3 0:28:40
5 111 Szabo GABOR 3 0:29:16
6 104 Meidl András Megathlon SE 3 0:29:36
7 102 Gulyás Gábor Superior Racing Team 3 0:30:29
8 273 Hegedűs Miklós 3 0:31:04
9 285 Gáspár András Superior 3 0:31:14
10 187 Keresztesi Csaba Mátra Biker sc 3 0:31:19
11 266 Tóth Tamás Mátra Biker sc 3 0:31:19
12 256 Kis Szabolcs Mátra Biker SC 3 0:31:19
13 406 Kis Péter 3 0:31:20
14 261 Bacsi Szilárd Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 3 0:32:22
15 129 Varga Zoltán Csaba OCR Érd 3 0:32:33
16 404 Venczel Gábor 3 0:33:02
17 263 Koklacs Gabor Bikeride Sportegyesület 3 0:33:15
18 402 Novák Zoltán VKE-Nelson 3 0:33:51
19 127 Csányi Richárd 3 0:34:04
20 405 Fazekas Zoltán 3 0:34:22
21 108 Ujváry András 3 0:34:36
22 460 Fidel Péter 3 0:34:38
23 403 Wagner István 3 0:35:10
24 275 Lastyák Levente 3 0:35:27
25 464 Takács Péter 3 0:38:13
26 307 Németh Ádám Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:28:05
27 199 Szabó Endre 2 0:39:16
DNF 12 Borsodi David Superior Racing Team 2 0:20:40
Hobbi MTB férfi
1 126 Laczkó András Velo60 3 0:25:18
2 453 Balogh Bence Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:25:40
3 130 Zsofcsák Péter Superior Racing Team 3 0:25:40
4 410 Vock Balázs Bakony Racing Team 3 0:26:48
5 214 Kling Bence Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 3 0:27:00
6 414 Szerző Péter FRO Racing 3 0:27:22
7 109 Bartha Gábor HOTE Sportegyesület 3 0:28:28
8 412 Szabó Márton Esztergomi Triatlon Klub 3 0:30:25
9 411 Teslér Attila 3 0:31:20
10 470 Adamecz Barnabás 3 0:31:23
11 409 Lőrincz Gergely Limitless XCO 3 0:31:52
12 239 Borody Bence Fillari Team Budaörs 3 0:32:39
13 416 Hivessy Zoltán SUPERIOR MTB TEAM 3 0:32:45
14 311 Mirkóczki Péter Kecskeméti Első Sor SE 3 0:34:39
15 408 dr. Biczó Balázs 3 0:36:10
16 122 Szányi Zoltán 3 0:38:13
17 467 Madár Viktor 2 0:25:32
18 454 Bán Csaba Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:25:38
Hobbi CX nő
1 473 Hortobágyi Tímea Sólyom Team 3 0:33:55
2 407 Punk Adrienn Ride for Women Cycling 3 0:36:44
Hobbi MTB nő
1 455 Bán Lilla Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:28:56
U7 fiú
1 217 Sebestyén Lukács FRO Kids 3 0:11:05
2 445 Szalay Benedek Fro Kids 2 0:09:11
3 367 Mándi Axel Superior Racing Team 2 0:10:50
4 88 Jóny Marten Kai Superior Racing Team 2 0:12:17
5 366 Mándi Olivér Superior Racing Team 2 0:12:17
6 100 Ulviczki Soma Superior racing team 2 0:13:10
U9 fiú
1 446 Hivessy Márk SUPERIOR MTB TEAM 3 0:07:53
2 84 Storcz-Nagy Vince Superior Racing Team 3 0:08:17
3 471 Budaházy Márton 3 0:08:39
4 91 Várhidi Vince Superior Racing Team 3 0:09:08
5 85 Greskovics Péter Újbuda Superior MTB SE 3 0:09:14
6 90 Mirkóczki Máté Kecskeméti Első Sor SE 3 0:10:02
7 89 Mirkóczki Áron Kecskeméti Első Sor SE 3 0:10:40
8 82 Galli Ádám Veresegyház Vsk 3 0:11:33
9 292 Firán Marcell Bike Ride 2 0:09:16
10 101 Csányi_Vékes Dávid Superior 2 0:09:37
WU7 lány
1 83 Storcz-Nagy Luca Superior Racing Team 2 0:09:53
WU9 lány
1 87 Jóny Millie Sophie Superior Racing Team 3 0:10:35
WU11 lány
1 52 Storcz-Nagy Réka Superior Racing Team 3 0:25:02
U11 fiú
1 63 András Péter Patrik Újbuda Superior MTB Team 3 0:18:55
2 69 Jóny Maximilian Superior Racing Team 3 0:22:01
3 216 Demeter Mihály Superior 3 0:22:52
4 75 Halász Bálint Tatanka Racing Team 2 0:21:46
5 81 Willimek Lóránd Tuci 2 0:23:44
6 79 Madár Viktor Máté 2 0:24:10
7 421 Mármarosi Adrián Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 2 0:25:46
8 329 Németh Dávid Tiszaújvárosi Triatlon Klub 2 0:27:42
WU13 lány
1 276 Nagy Tünde Lilla Delta MTB Sopron 3 0:25:36
2 250 Babics Zita Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 3 0:27:07
3 428 Huliy Yaroslava Veloclub Leader 3 0:28:05
4 380 Galli Zsófia Veresegyház Vsk 2 0:23:14
U13 fiú
1 215 Demeter Lóránt Superior 3 0:21:04
2 472 Steiner Bence 3 0:21:22
3 426 Urban Vilmos CUBE Csömör 3 0:21:24
4 68 Horváth Miklós Superior MTB Team 3 0:21:49
5 55 Baróci Palkó Delta MTB Sopron 3 0:21:51
6 157 Gyetkó Péter DSI 3 0:22:36
7 62 Szabadi Kolos Superior Racing Team 3 0:24:08
8 247 Bokán Samu Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 3 0:25:35
9 427 Bakos Dominik Isua Cube Csömör 3 0:26:00
10 207 Szabó Lajos Superior racing team 3 0:26:14
11 66 Varga Bendegúz Superior 3 0:26:18
12 423 Mármarosi Manuel Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 3 0:26:28
13 56 Greskovics Balázs Újbuda Superior MTB SE 3 0:26:44
14 76 Halász Gergő Tatanka Racing Team 3 0:26:49
15 425 Szentes Gábor Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 2 0:21:26
16 424 Bak Levente BikerideSE 2 0:27:41
WU15 lány
1 211 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 4 0:41:30
2 435 Urban Janka CUBE Csömör 4 0:43:42
3 459 Bán Petra Tiszaújv. Triatlon 4 0:45:35
4 38 Kárpáti Mira Kőbányai Torna Club Sportegyesület 4 0:52:05
5 456 Juhos Lia Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:40:27
U15 fiú
1 373 Szilasi Daniel Superior MTB Team 5 0:44:00
2 28 Bánfai Olivér Superior 5 0:44:05
3 432 Szalay Boldizsár Cube Csömör 5 0:45:49
4 29 Miseta Levente Superior 5 0:45:58
5 431 Jánosi Ákos Cube Csömör 5 0:47:09
6 23 Laczkó Olivér Superior 5 0:49:16
7 433 Simon Márk Cube-Csömör 4 0:40:39
8 209 Tulok-Darida Simon Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 4 0:41:04
9 26 Krausz István Újbuda Superior MTB 4 0:41:37
10 35 Erdei Ádám Limitless XCO Team 4 0:44:51
11 165 Fazekas Levente TREK SE 4 0:45:07
12 378 Veress Áron László Limitless 4 0:45:09
13 429 Pelikan Bendegúz Crosskovácsi SKE 4 0:48:11
14 30 Gálhidi-Bánka Zalán Hóbarátok Superior Racing Team 4 0:50:39
15 255 Podmaniczki Benedek Bikeride 4 0:52:06
WU17 lány
1 441 Szalai Fanni 5 0:46:00
2 469 Zilahy Boróka Superior MTB Team 4 0:40:35
3 458 Lambert Luca Superior Racing Team 4 0:41:06
4 457 Bartók Hanna Tiszaújvárosi Triatlon Klub 4 0:44:18
5 258 Filep Zóra Tiszaújvárosi Triatlon Klub 4 0:48:27
DNF 47 Mudra Málna Green riders 1 DNF
U17 fiú
1 353 Filepkó Márton SZKHSE 5 0:40:25
2 36 Vizi Gáspár DSI Cycling Team 5 0:40:49
3 225 Vock András Cube Csömör 5 0:41:27
4 156 Gyetkó Dániel DSI 5 0:41:51
5 33 Kiss István Bike Zone Gödöllő 5 0:42:58
6 41 Simon Viktor Kőbányai TC SE 5 0:43:13
7 48 Gudella Ádám Bike Zone Gödöllő 5 0:44:55
8 440 Tóth Márk Martin Crosskovácsi Ske 5 0:45:30
9 45 Gál Milán Kőbányai Torna Club Sportegyesület 5 0:47:15
10 377 Erős Dávid Superior Racing Team 5 0:47:21
11 465 Péter Barna 5 0:47:56
12 463 Rózsa Dániel 5 0:48:26
13 244 Mihály Szabolcs 5 0:48:49
14 436 Szajvolt Bendegúz Delta MTB Sopron 5 0:50:36
15 439 Czitkovics Kristóf Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 4 0:43:01
16 24 Simon Tamás Superior – Hóbarátok 4 0:46:11
17 437 Szekeres Balázs Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 4 0:46:48
18 158 Héjja Barnabás Bikeride SE 4 0:47:01
DNF 355 Dorogi Alex Martin Kőbányai Torna Club Sportegyesület 1 DNF
WU19 nő
1 476 Bruchner Regina ZKSE 5 0:41:59
2 444 Bungyis Panna Cube-Csömör 5 0:46:42
WElit nő
1 400 Schmidel Regina Cube Csömör 5 0:42:13
2 218 Szekeres Viktoria KTM Team Hungary 5 0:47:23
3 233 Péteri Niké Ride for Women Cycling 5 0:50:09
4 198 Vasadi Anna Panorama-Hungary Women`s Cycling Team 4 0:44:07
5 16 Kriston Judit Footstrong 4 0:52:19
6 17 Gerhát Petra Green riders 3 0:40:54
U19 férfi
1 474 Berencsi Benedek 7 0:52:55
2 442 Endrédi Máté Zöld Irány Egyesület 7 0:54:47
3 475 Kiss Benedek 7 0:58:41
4 364 Majoros Dávid Kőbányai Torna Club SE 6 0:56:07
5 251 Bacsi Csongor Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 6 0:59:52
6 443 Daragus Dávid Kőbánya Torna Club 6 1:00:20
DNF 468 Zsembery Boldizsár Superior Racing Team 3 DNF
Elit férfi
1 182 Darányi Bence Buruczki Training System SE 7 0:52:21
2 7 Cser Gábor Epronex 7 0:54:41
3 230 Hajabács Botond Fillari team Budaörs 7 0:59:34
4 11 Tatár Márton Superior Racing Team 7 1:00:39
5 231 Hugauf Marcell Fillari Team Budaörs Kerékpáros Sportegyesület 7 1:02:41
6 301 Osterling Adam MASH Racing Team 6 0:53:39
7 185 Szabó Bálint Solt 6 0:54:16
Master1 férfi
1 10 Birtók Ádám 7 0:56:17
2 4 Dovák Dávid 7 0:58:05
3 13 Nochta Zsolt Veszprémi Kerékpáros Egyesület (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 7 0:59:19
4 477 Szabó Endre HÍRÖS Endurance SC 7 0:59:33
5 418 Süle Róbert Delta MTB Sopron 7 0:59:33
6 6 Soós Tamás Gábor Limitless XCO 7 0:59:59
7 9 Boda Péter Bringabanda SC 6 0:53:10
8 234 Márkus János Ride for Women Cycling 6 0:56:53
9 8 Lanecker József 6 0:57:36
10 419 Sztankay Bálint 6 1:00:07
DNF 417 Nagy Zsolt Ride4Life 3 DNF
Master2 férfi
1 232 Czenki Tamás ZKSE 5 0:41:17
2 383 Lipka Balázs Merida Maraton CST 5 0:41:21
3 131 Dombauer Péter ÚJBUDA Superior Mountain Bike 5 0:42:27
4 290 Minárovics Krisztián 5 0:42:35
5 202 Horváth Attila Vilmos Speed-Way Team 5 0:42:59
6 144 Kovács Attila Bike Zone Gödöllő 5 0:43:14
7 135 Jurák András Coffeeride SE 5 0:43:17
8 317 Filepkó Gabor SZKHSE 5 0:44:21
9 448 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület 5 0:44:29
10 451 Kovács István Ózdi krékpáros egyesület 5 0:45:33
11 180 Fekete Barnabás Kerékpár Klub Kazincbarcika 5 0:45:44
12 139 Láng Balázs Sólyom Team 5 0:45:53
13 281 Klein Tamás FOOTSTRONG SE. 5 0:46:05
14 220 Illés György Kőbánya Cycling Team 5 0:47:55
15 124 Halász Róbert Tatanka Racing Team 5 0:48:12
16 137 Szabó Balázs Superior Racing Team 5 0:48:16
17 177 Sztreharszki Laszlo BringaBanda 5 0:49:07
18 159 Káldi Tamás ZKSE 5 0:49:18
19 134 Tánczos Péter 4 0:46:23
20 175 Zentai Zsolt Superior MTB SE 4 0:48:37
21 318 Nagy Tamás MKB Cycling Team 4 0:52:11
DNF 147 Dovák Krisztián HOTE 1 DNF
Master3 férfi
1 168 Kiss Attila CoffeeRide SE 5 0:42:21
2 141 Kis József Maraton Sport Club 5 0:43:34
3 384 Nagy Csaba Footstrong SE 5 0:44:36
4 324 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team 5 0:46:57
5 58 Papp Zoltán Mash racing 5 0:50:18
6 162 Somoghy Attila Blue Scorpions Bendzsó Team 4 0:41:40
7 151 Vitkovics Péter Superior Racing Team 4 0:43:13
8 461 Juhász Imre 4 0:44:57
9 142 Gelencsér Ferenc 4 0:44:59
Master4 férfi
1 145 Hajagos István Kecskeméti Első Sor SE 5 0:50:24
2 238 Christoph Schmid Marcali KSE 4 0:41:40
3 466 Kármán József 4 0:45:32
4 138 Polonkai László HOTE SE 4 0:48:03
'Fel a tetejéhez' gomb